Zápis o utkání
Název soutěže: 1. liga žen skupina B Kolo: 1 Kategorie: ZEN
POŘÁDAJÍCÍ:CDU SPORT - ST Ostrava BVrchní
rozhodčí:
Jalůvka Lumír
HOSTUJÍCÍ:SKST Baník HavířovRozhodčí:Daňa Hynek
Hráno v místnosti
přesná adresa
Sportovní gymnázium Dany a Emila ZátopkovýchRozhodčí:Hrachová Marie
Datum dle rozpisu24. 09. 2016 10:00 Začátek
utkání
10:00Konec
utkání
11:45Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
1:98:27273:384SKST Baník Havířov

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Rusnáková Markéta
Somrová Gabriela
 
 
Petrovová Nikita
Štěpánová Gabriela
 
 
-9-48-4 1301
2.Daňová AndreaŠtěpánová Gabriela-3-3-4  0302
3.Rusnáková MarkétaSikorová Kamila9128  3012
4.Somrová GabrielaPetrovová Nikita-9-59-9 1313
5.Rusnáková MarkétaŠtěpánová Gabriela-13-2-8  0314
6.Daňová AndreaPetrovová Nikita-6-6-4  0315
7.Somrová GabrielaSikorová Kamila-7-915-8 1316
8.Rusnáková MarkétaPetrovová Nikita89-5-13-72317
9.Somrová GabrielaŠtěpánová Gabriela-2-2-10  0318
10.Daňová AndreaSikorová Kamila-9-7-8  0319

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry01čtyřhry10
Daňová Andrea03Štěpánová Gabriela30
Rusnáková Markéta12Sikorová Kamila21
Somrová Gabriela03Petrovová Nikita30
Bez připomínek



Zápis o utkání
Název soutěže: 1. liga žen skupina B Kolo: 1 Kategorie: ZEN
POŘÁDAJÍCÍ:TTC Ústí nad OrlicíVrchní
rozhodčí:
Kantorek Jiří
HOSTUJÍCÍ:MK Řeznovice BRozhodčí:Čopián Štefan
Hráno v místnosti
přesná adresa
Žižkov 502 ,562 01 Ústí nad Orlicí, U gymnázia v Ústí nad OrlicíRozhodčí:Pražák Zdeněk
Datum dle rozpisu24. 09. 2016 10:00 Začátek
utkání
10:00Konec
utkání
11:30Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
5:518:17324:267nerozhodně

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Bezdíčková Lenka
Svojanovská Jana
 
 
Telecká Jana
Šafaříková Sandra
 
 
-14-115-3 1301
2.Bezdíčková LenkaTelecká Jana-38-6-9 1302
3.Šedová EliškaŠafaříková Sandra-497-1263212
4.Svojanovská JanaWO    3022
5.Šedová EliškaTelecká Jana6119  3032
6.Bezdíčková LenkaWO    3042
7.Svojanovská JanaŠafaříková Sandra-9-89-5 1343
8.Šedová EliškaWO    3053
9.Svojanovská JanaTelecká Jana-9-7-7  0354
10.Bezdíčková LenkaŠafaříková Sandra-5-4-8  0355

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry01čtyřhry10
Bezdíčková Lenka02Telecká Jana21
Šedová Eliška20Šafaříková Sandra21
Svojanovská Jana02   
WO30WO03



Zápis o utkání
Název soutěže: 1. liga žen skupina B Kolo: 1 Kategorie: ZEN
POŘÁDAJÍCÍ:SK Dobré BVrchní
rozhodčí:
Šlapák Miloš
HOSTUJÍCÍ:SKST Mart Hodonín CRozhodčí:Koďousek František
Hráno v místnosti
přesná adresa
Dobré 143, první budova vlevo při příjezdu od Podbřezí, herna STRozhodčí:Rozínková Monika
Datum dle rozpisu24. 09. 2016 10:00 Začátek
utkání
10:00Konec
utkání
12:30Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
5:518:22342:368nerozhodně

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Rozínková Kateřina
Němečková Monika
 
 
Blechová Barbora
Ševčíková Klára
 
 
1256  3010
2.Koďousková EliškaBlechová Barbora-6-5-4  0311
3.Rozínková KateřinaNovotná Lucie-88-5-8 1312
4.Němečková MonikaPyskatá Denisa6-888 3122
5.Rozínková KateřinaBlechová Barbora7-11-81153232
6.Koďousková EliškaPyskatá Denisa-5-6-3  0333
7.Němečková MonikaNovotná Lucie6-7-7843243
8.Rozínková KateřinaPyskatá Denisa59-5-953253
9.Němečková MonikaBlechová Barbora101-5-9-82354
10.Koďousková EliškaNovotná Lucie-5-4-2  0355

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry10čtyřhry01
Koďousková Eliška03Blechová Barbora21
Rozínková Kateřina21Novotná Lucie21
Němečková Monika21Pyskatá Denisa12



Zápis o utkání
Název soutěže: 1. liga žen skupina B Kolo: 1 Kategorie: ZEN
POŘÁDAJÍCÍ:KST GMC BlanskoVrchní
rozhodčí:
Dospíšil Jiří
HOSTUJÍCÍ:TJ Sokol LíšeňRozhodčí:Harna Tomáš
Hráno v místnosti
přesná adresa
Purkyňova 3, 678 01 Blansko, sídliště Podlesí, pod koberci TrendRozhodčí:Kožoušek Miroslav
Datum dle rozpisu24. 09. 2016 10:00 Začátek
utkání
10:00Konec
utkání
11:55Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:030:9399:284KST GMC Blansko

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Pavlicová Renata
Ševčíková Veronika
 
 
Babáková Radka
Babáková Klára
 
 
4-8105 3110
2.Chajda MarieLanová Renata-8-910593220
3.Pavlicová RenataBabáková Radka88-119 3130
4.Ševčíková VeronikaBabáková Klára656  3040
5.Pavlicová RenataLanová Renata-59104 3150
6.Chajda MarieBabáková Klára956  3060
7.Ševčíková VeronikaBabáková Radka114-6-653270
8.Pavlicová RenataBabáková Klára158  3080
9.Ševčíková VeronikaLanová Renata87-6-563290
10.Chajda MarieBabáková RadkaWO    30100

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry10čtyřhry01
Chajda Marie20Lanová Renata03
Pavlicová Renata30Babáková Radka02
Ševčíková Veronika30Babáková Klára03
WO10WO01



Zápis o utkání
Název soutěže: 1. liga žen skupina B Kolo: 1 Kategorie: ZEN
POŘÁDAJÍCÍ:KST Omega UP Olomouc GRM SystemsVrchní
rozhodčí:
Cankař Radek
HOSTUJÍCÍ:TTC Moravská Slavia BrnoRozhodčí:Horák Mojmír
Hráno v místnosti
přesná adresa
Legionářská 1299/19Rozhodčí:Plachý Vojtěch
Datum dle rozpisu24. 09. 2016 09:30 Začátek
utkání
09:30Konec
utkání
11:50Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
2:813:26316:387TTC Moravská Slavia Brno

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Viktorínová Michaela
Veiglová Jarmila
 
 
Bednářová Lenka
Záděrová Linda
 
 
-915-8-92301
2.Kadlčáková AlenaBednářová Lenka-7-9-7  0302
3.Viktorínová MichaelaPrnová Veronika576  3012
4.Veiglová JarmilaZáděrová Linda-64-9-3 1313
5.Viktorínová MichaelaBednářová Lenka-3-1115983223
6.Kadlčáková AlenaZáděrová Linda7-59-8-92324
7.Veiglová JarmilaPrnová Veronika14-5-88-12325
8.Viktorínová MichaelaZáděrová Linda-9-10-5  0326
9.Veiglová JarmilaBednářová LenkaWO    0327
10.Kadlčáková AlenaPrnová Veronika-5-8-8  0328

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry01čtyřhry10
Kadlčáková Alena03Bednářová Lenka11
Viktorínová Michaela21Prnová Veronika21
Veiglová Jarmila02Záděrová Linda30
WO01WO10



Zápis o utkání
Název soutěže: 1. liga žen skupina B Kolo: 2 Kategorie: ZEN
POŘÁDAJÍCÍ:TTC Ústí nad OrlicíVrchní
rozhodčí:
Kantorek Jiří
HOSTUJÍCÍ:SKST Mart Hodonín CRozhodčí:Pražák Zdeněk
Hráno v místnosti
přesná adresa
Žižkov 502 ,562 01 Ústí nad Orlicí, U gymnázia v Ústí nad OrlicíRozhodčí:Čopián Štefan
Datum dle rozpisu24. 09. 2016 15:00 Začátek
utkání
15:00Konec
utkání
16:45Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
4:616:22344:373SKST Mart Hodonín C

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Šedová Eliška
Bezdíčková Lenka
 
 
Blechová Barbora
Novotná Lucie
 
 
-5-7-9  0301
2.Bezdíčková LenkaBlechová Barbora-5-9-9  0302
3.Šedová EliškaNovotná Lucie13-10-37-82303
4.Svojanovská JanaŠevčíková Klára11-826 3113
5.Šedová EliškaBlechová Barbora99-95 3123
6.Bezdíčková LenkaŠevčíková Klára-10-4-7  0324
7.Svojanovská JanaNovotná Lucie-310-76-62325
8.Šedová EliškaŠevčíková Klára87-710 3135
9.Svojanovská JanaBlechová Barbora-101029 3145
10.Bezdíčková LenkaNovotná Lucie-13-6-4  0346

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry01čtyřhry10
Bezdíčková Lenka03Blechová Barbora12
Šedová Eliška21Novotná Lucie30
Svojanovská Jana21Ševčíková Klára12



Zápis o utkání
Název soutěže: 1. liga žen skupina B Kolo: 2 Kategorie: ZEN
POŘÁDAJÍCÍ:SK Dobré BVrchní
rozhodčí:
Šlapák Miloš
HOSTUJÍCÍ:MK Řeznovice BRozhodčí:Bačina Jaroslav
Hráno v místnosti
přesná adresa
Dobré 143, první budova vlevo při příjezdu od Podbřezí, herna STRozhodčí:Zemanová Michaela
Datum dle rozpisu24. 09. 2016 15:00 Začátek
utkání
15:00Konec
utkání
16:40Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
7:323:11336:224SK Dobré B

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Rozínková Kateřina
Němečková Monika
 
 
Telecká Jana
Šafaříková Sandra
 
 
-116-99-72301
2.Bačinová PavlaTelecká Jana-3-7-7  0302
3.Rozínková KateřinaŠafaříková Sandra796  3012
4.Němečková MonikaWO    3022
5.Rozínková KateřinaTelecká Jana-93-10583232
6.Bačinová PavlaWO    3042
7.Němečková MonikaŠafaříková Sandra979  3052
8.Rozínková KateřinaWO    3062
9.Němečková MonikaTelecká Jana796  3072
10.Bačinová PavlaŠafaříková Sandra-4-7-9  0373

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry01čtyřhry10
Bačinová Pavla02Telecká Jana12
Rozínková Kateřina20Šafaříková Sandra12
Němečková Monika20   
WO30WO03



Zápis o utkání
Název soutěže: 1. liga žen skupina B Kolo: 2 Kategorie: ZEN
POŘÁDAJÍCÍ:KST GMC BlanskoVrchní
rozhodčí:
Dospíšil Jiří
HOSTUJÍCÍ:TTC Moravská Slavia BrnoRozhodčí:Harna Tomáš
Hráno v místnosti
přesná adresa
Purkyňova 3, 678 01 Blansko, sídliště Podlesí, pod koberci TrendRozhodčí:Kožoušek Miroslav
Datum dle rozpisu24. 09. 2016 14:00 Začátek
utkání
14:00Konec
utkání
16:05Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
8:225:14395:337KST GMC Blansko

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Pavlicová Renata
Chajda Marie
 
 
Záděrová Linda
Bednářová Lenka
 
 
1078  3010
2.Chajda MarieBednářová Lenka7-10-12473220
3.Ševčíková VeronikaPrnová Veronika9-10-910113230
4.Pavlicová RenataZáděrová Linda-7-45443240
5.Ševčíková VeronikaBednářová Lenka-99-4-10 1341
6.Chajda MarieZáděrová Linda577  3051
7.Pavlicová RenataPrnová Veronika7910  3061
8.Ševčíková VeronikaZáděrová Linda-7-4-8  0362
9.Pavlicová RenataBednářová Lenka74-116 3172
10.Chajda MariePrnová Veronika10-944 3182

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry10čtyřhry01
Chajda Marie30Bednářová Lenka12
Ševčíková Veronika12Prnová Veronika03
Pavlicová Renata30Záděrová Linda12



Zápis o utkání
Název soutěže: 1. liga žen skupina B Kolo: 2 Kategorie: ZEN
POŘÁDAJÍCÍ:KST Omega UP Olomouc GRM SystemsVrchní
rozhodčí:
Cankař Radek
HOSTUJÍCÍ:TJ Sokol LíšeňRozhodčí:Horák Mojmír
Hráno v místnosti
přesná adresa
Legionářská 1299/19Rozhodčí:Plachý Vojtěch
Datum dle rozpisu24. 09. 2016 14:30 Začátek
utkání
14:30Konec
utkání
17:00Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
5:518:23383:415nerozhodně

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Viktorínová Michaela
Veiglová Jarmila
 
 
Babáková Radka
Lanová Renata
 
 
9-2-7-7 1301
2.Veiglová JarmilaLanová Renata7-713-3113211
3.Viktorínová MichaelaBabáková Klára-87-8753221
4.Kadlčáková AlenaBabáková Radka-8-8-7  0322
5.Viktorínová MichaelaLanová Renata-812-61183232
6.Veiglová JarmilaBabáková Radka-6-9-5  0333
7.Kadlčáková AlenaBabáková Klára-15686 3143
8.Viktorínová MichaelaBabáková Radka6-11-910-22344
9.Kadlčáková AlenaLanová Renata-6-8-10  0345
10.Veiglová JarmilaBabáková Klára15-775 3155

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry01čtyřhry10
Veiglová Jarmila21Lanová Renata12
Viktorínová Michaela21Babáková Klára03
Kadlčáková Alena12Babáková Radka30



Zápis o utkání
Název soutěže: 1. liga žen skupina B Kolo: 3 Kategorie: ZEN
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Sokol LíšeňVrchní
rozhodčí:
Rampula Miroslav
HOSTUJÍCÍ:TTC Moravská Slavia BrnoRozhodčí:Janda Zbyněk
Hráno v místnosti
přesná adresa
Pohankova 8, 628 00 Brno Líšeň, Zámek Belcredi, při příjezdu vlevo směr hotelRozhodčí:Zmrzlý Karel
Datum dle rozpisu15. 10. 2016 10:00 Začátek
utkání
10:00Konec
utkání
12:20Rozhodčí:Šišma Pavel
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
5:520:22378:406nerozhodně

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Babáková Radka
Lanová Renata
 
 
Záděrová Linda
Bednářová Lenka
 
 
-997-883210
2.Babáková RadkaZáděrová Linda10-3-2-9 1311
3.Lanová RenataBednářová Lenka8-7-7-11 1312
4.Babáková KláraPrnová Veronika-3-10-4  0313
5.Lanová RenataZáděrová Linda9-75-15-42314
6.Babáková RadkaPrnová Veronika-663-623224
7.Babáková KláraBednářová Lenka-10-29-3 1325
8.Lanová RenataPrnová Veronika598  3035
9.Babáková KláraZáděrová Linda124-1110 3145
10.Babáková RadkaBednářová Lenka-109-6993255

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry10čtyřhry01
Babáková Radka21Záděrová Linda21
Lanová Renata12Bednářová Lenka21
Babáková Klára12Prnová Veronika12



Zápis o utkání
Název soutěže: 1. liga žen skupina B Kolo: 3 Kategorie: ZEN
POŘÁDAJÍCÍ:SKST Mart Hodonín CVrchní
rozhodčí:
Jamný Pavel
HOSTUJÍCÍ:KST Omega UP Olomouc GRM SystemsRozhodčí:Brhel Richard
Hráno v místnosti
přesná adresa
Lipová alej 4110/23B, 695 01 Hodonín, Sportovní hala TEZARozhodčí:Mikeska Jaroslav
Datum dle rozpisu15. 10. 2016 09:00 Začátek
utkání
09:00Konec
utkání
10:40Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:030:7386:256SKST Mart Hodonín C

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Novotná Lucie
Blechová Barbora
 
 
Viktorínová Michaela
Veiglová Jarmila
 
 
-4627 3110
2.Blechová BarboraViktorínová Michaela2-93-543220
3.Novotná LucieVeiglová Jarmila938  3030
4.Ševčíková KláraVelechová Adéla941  3040
5.Novotná LucieViktorínová Michaela8810  3050
6.Blechová BarboraVelechová Adéla548  3060
7.Ševčíková KláraVeiglová Jarmila584  3070
8.Novotná LucieVelechová Adéla-72411 3180
9.Ševčíková KláraViktorínová Michaela53-8-793290
10.Blechová BarboraVeiglová Jarmila9-1386 31100

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry10čtyřhry01
Blechová Barbora30Viktorínová Michaela03
Novotná Lucie30Veiglová Jarmila03
Ševčíková Klára30Velechová Adéla03



Zápis o utkání
Název soutěže: 1. liga žen skupina B Kolo: 3 Kategorie: ZEN
POŘÁDAJÍCÍ:MK Řeznovice BVrchní
rozhodčí:
Makovický Michal
HOSTUJÍCÍ:KST GMC BlanskoRozhodčí:Bílová Petra
Hráno v místnosti
přesná adresa
Palackého 60, 672 01 Moravský Krumlov, sokolovnaRozhodčí:Bíla Jindřich
Datum dle rozpisu08. 10. 2016 15:00 Začátek
utkání
15:00Konec
utkání
16:50Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
5:515:17288:309nerozhodně

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Telecká Jana
Šafaříková Sandra
 
 
Chajda Marie
Pavlicová Renata
 
 
1079  3010
2.Telecká JanaTrávníčková Karla9117  3020
3.Havlová ZuzanaChajda Marie-3-4-5  0321
4.Šafaříková SandraPavlicová Renata-9-7-2  0322
5.Havlová ZuzanaTrávníčková Karla312-133 3132
6.Telecká JanaPavlicová Renata14-6510 3142
7.Šafaříková SandraChajda Marie-6-9-8  0343
8.Havlová ZuzanaPavlicová Renata-10-6-5  0344
9.Šafaříková SandraTrávníčková Karla458  3054
10.Telecká JanaChajda Marie-5-7-6  0355

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry10čtyřhry01
Telecká Jana21Trávníčková Karla03
Havlová Zuzana12Chajda Marie30
Šafaříková Sandra12Pavlicová Renata21



Zápis o utkání
Název soutěže: 1. liga žen skupina B Kolo: 3 Kategorie: ZEN
POŘÁDAJÍCÍ:SKST Baník HavířovVrchní
rozhodčí:
Svobodová Vlasta
HOSTUJÍCÍ:SK Dobré BRozhodčí:Štrbík Karel
Hráno v místnosti
přesná adresa
Školní 1, 736 01 Havířov - ŠumbarkRozhodčí:
Datum dle rozpisu15. 10. 2016 10:00 Začátek
utkání
10:00Konec
utkání
11:30Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
9:128:3331:194SKST Baník Havířov

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Petrovová Nikita
Štěpánová Gabriela
 
 
Rozínková Kateřina
Doucková Aneta
 
 
645  3010
2.Sikorová KamilaDoucková Aneta893  3020
3.Štěpánová GabrielaKoďousková Eliška5114  3030
4.Petrovová NikitaRozínková Kateřina666  3040
5.Štěpánová GabrielaDoucková Aneta344  3050
6.Sikorová KamilaRozínková Kateřina6-8-3-7 1351
7.Petrovová NikitaKoďousková Eliška459  3061
8.Štěpánová GabrielaRozínková Kateřina10116  3071
9.Petrovová NikitaDoucková Aneta137  3081
10.Sikorová KamilaKoďousková Eliška474  3091

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry10čtyřhry01
Sikorová Kamila21Doucková Aneta03
Štěpánová Gabriela30Koďousková Eliška03
Petrovová Nikita30Rozínková Kateřina12



Zápis o utkání
Název soutěže: 1. liga žen skupina B Kolo: 3 Kategorie: ZEN
POŘÁDAJÍCÍ:CDU SPORT - ST Ostrava BVrchní
rozhodčí:
Lesník Vladimír
HOSTUJÍCÍ:TTC Ústí nad OrlicíRozhodčí:Daňa Hynek
Hráno v místnosti
přesná adresa
Sportovní gymnázium Dany a Emila Zátopkových, Volgogradská 2631/6 700 30 Ostrava - Zábřeh, Nákupní centrum Kotva, Ostrava - ZábřehRozhodčí:Kahánek Petr
Datum dle rozpisu14. 10. 2016 18:30 Začátek
utkání
18:30Konec
utkání
20:40Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
6:423:15374:351CDU SPORT - ST Ostrava B

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Rusnáková Markéta
Somrová Gabriela
 
 
Svojanovská Jana
Šedová Eliška
 
 
-6-9-7  0301
2.Daňová AndreaSvojanovská Jana10-92-6-112302
3.Rusnáková MarkétaBezdíčková Lenka9136  3012
4.Somrová GabrielaŠedová Eliška898  3022
5.Rusnáková MarkétaSvojanovská Jana10-5-8573232
6.Daňová AndreaŠedová Eliška-89-5-9 1333
7.Somrová GabrielaBezdíčková Lenka-86105 3143
8.Rusnáková MarkétaŠedová Eliška7106  3053
9.Somrová GabrielaSvojanovská Jana9106  3063
10.Daňová AndreaBezdíčková Lenka-11107-4-52364

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry01čtyřhry10
Daňová Andrea03Svojanovská Jana12
Rusnáková Markéta30Bezdíčková Lenka12
Somrová Gabriela30Šedová Eliška12
ZK Bezdecikova - za prudke odhozeni palky na stul po prohrane 3. sade



Zápis o utkání
Název soutěže: 1. liga žen skupina B Kolo: 4 Kategorie: ZEN
POŘÁDAJÍCÍ:SKST Mart Hodonín CVrchní
rozhodčí:
Jamný Pavel
HOSTUJÍCÍ:KST GMC BlanskoRozhodčí:Mikulecký František
Hráno v místnosti
přesná adresa
Lipová alej 4110/23B, 695 01 Hodonín, Sportovní hala TEZARozhodčí:Ševčík Petr
Datum dle rozpisu15. 10. 2016 13:30 Začátek
utkání
13:30Konec
utkání
15:35Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
6:422:17374:329SKST Mart Hodonín C

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Blechová Barbora
Novotná Lucie
 
 
Chajda Marie
Pavlicová Renata
 
 
7-7-9-8 1301
2.Novotná LucieTrávníčková Karla3113  3011
3.Ševčíková MarkétaChajda Marie-3-915563221
4.Blechová BarboraPavlicová Renata-8-884-92322
5.Ševčíková MarkétaTrávníčková Karla656  3032
6.Novotná LuciePavlicová Renata6-8-3763242
7.Blechová BarboraChajda Marie6-8-6-9 1343
8.Ševčíková MarkétaPavlicová Renata1066  3053
9.Blechová BarboraTrávníčková Karla-6465 3163
10.Novotná LucieChajda Marie-8-10-4  0364

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry01čtyřhry10
Novotná Lucie21Trávníčková Karla03
Ševčíková Markéta30Chajda Marie21
Blechová Barbora12Pavlicová Renata12



Zápis o utkání
Název soutěže: 1. liga žen skupina B Kolo: 4 Kategorie: ZEN
POŘÁDAJÍCÍ:MK Řeznovice BVrchní
rozhodčí:
Makovický Michal
HOSTUJÍCÍ:KST Omega UP Olomouc GRM SystemsRozhodčí:Polák Jaromír
Hráno v místnosti
přesná adresa
Palackého 60, 672 01 Moravský Krumlov, sokolovnaRozhodčí:Bílová Petra
Datum dle rozpisu15. 10. 2016 13:30 Začátek
utkání
13:30Konec
utkání
15:20Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
5:517:16235:283nerozhodně

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Telecká Jana
Šafaříková Sandra
 
 
Veiglová Jarmila
Viktorínová Michaela
 
 
7-6-87-92301
2.Telecká JanaViktorínová Michaela-4729 3111
3.Šafaříková SandraVeiglová Jarmila947  3021
4.Velechová AdélaWO    0322
5.Šafaříková SandraViktorínová Michaela-10-5-4  0323
6.Telecká JanaVelechová Adéla692  3033
7.Veiglová JarmilaWO    0334
8.Šafaříková SandraVelechová Adéla785  3044
9.Viktorínová MichaelaWO    0345
10.Telecká JanaVeiglová Jarmila1115  3055

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry01čtyřhry10
Telecká Jana30Viktorínová Michaela11
Šafaříková Sandra21Veiglová Jarmila02
   Velechová Adéla02
WO03WO30



Zápis o utkání
Název soutěže: 1. liga žen skupina B Kolo: 4 Kategorie: ZEN
POŘÁDAJÍCÍ:SKST Baník HavířovVrchní
rozhodčí:
Svobodová Vlasta
HOSTUJÍCÍ:TTC Ústí nad OrlicíRozhodčí:Štrbík Karel
Hráno v místnosti
přesná adresa
Školní 1, 736 01 Havířov - ŠumbarkRozhodčí:Toman Aleš
Datum dle rozpisu14. 10. 2016 13:00 Začátek
utkání
13:00Konec
utkání
16:10Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
9:129:9385:293SKST Baník Havířov

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Petrovová Nikita
Štěpánová Gabriela
 
 
Svojanovská Jana
Šedová Eliška
 
 
8-86-663210
2.Sikorová KamilaSvojanovská Jana7-779 3120
3.Štěpánová GabrielaBezdíčková Lenka8-936 3130
4.Petrovová NikitaŠedová Eliška9710  3040
5.Štěpánová GabrielaSvojanovská Jana859  3050
6.Sikorová KamilaŠedová Eliška-6-46773260
7.Hrabicová KláraBezdíčková Lenka652  3070
8.Štěpánová GabrielaŠedová Eliška1137  3080
9.Hrabicová KláraSvojanovská Jana-117-25-102381
10.Sikorová KamilaBezdíčková Lenka755  3091

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry10čtyřhry01
Sikorová Kamila30Svojanovská Jana12
Štěpánová Gabriela30Bezdíčková Lenka03
Petrovová Nikita10Šedová Eliška03
Hrabicová Klára11   



Zápis o utkání
Název soutěže: 1. liga žen skupina B Kolo: 4 Kategorie: ZEN
POŘÁDAJÍCÍ:CDU SPORT - ST Ostrava BVrchní
rozhodčí:
Lesník Vladimír
HOSTUJÍCÍ:SK Dobré BRozhodčí:Daňa Hynek
Hráno v místnosti
přesná adresa
Sportovní gymnázium Dany a Emila Zátopkových, Volgogradská 2631/6 700 30 Ostrava - Zábřeh, Nákupní centrum Kotva, Ostrava - ZábřehRozhodčí:Hrachová Marie
Datum dle rozpisu15. 10. 2016 14:00 Začátek
utkání
14:00Konec
utkání
16:15Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
5:520:20358:367nerozhodně

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Rusnáková Markéta
Somrová Gabriela
 
 
Rozínková Kateřina
Doucková Aneta
 
 
6-8-65113210
2.Daňová AndreaDoucková Aneta-5-9-6  0311
3.Rusnáková MarkétaKoďousková Eliška59-9-583221
4.Somrová GabrielaRozínková Kateřina9-48-5-102322
5.Rusnáková MarkétaDoucková Aneta688  3032
6.Daňová AndreaRozínková Kateřina-9-5-5  0333
7.Somrová GabrielaKoďousková Eliška-8775 3143
8.Rusnáková MarkétaRozínková Kateřina-8-5109-52344
9.Somrová GabrielaDoucková Aneta4-8-9-6 1345
10.Daňová AndreaKoďousková Eliška588  3055

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry10čtyřhry01
Daňová Andrea12Doucková Aneta21
Rusnáková Markéta21Koďousková Eliška03
Somrová Gabriela12Rozínková Kateřina30
Utkani bylo kontrolovano komisarem p. Jirsou Pavlem. ZK: Somrova - udereni palkou do stolu (ve 4.sade 9. zapasu). Domaci meli k dispozici jen 1 rozhodciho ke stolum s platnou licenci.



Zápis o utkání
Název soutěže: 1. liga žen skupina B Kolo: 5 Kategorie: ZEN
POŘÁDAJÍCÍ:SK Dobré BVrchní
rozhodčí:
Sedloň Josef
HOSTUJÍCÍ:TTC Ústí nad OrlicíRozhodčí:Rozínková Monika
Hráno v místnosti
přesná adresa
Dobré 143, první budova vlevo při příjezdu od Podbřezí, herna STRozhodčí:Rozínek Jan
Datum dle rozpisu12. 11. 2016 10:00 Začátek
utkání
10:00Konec
utkání
11:55Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
8:228:11381:308SK Dobré B

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Rozínková Kateřina
Němečková Monika
 
 
Svojanovská Jana
Šedová Eliška
 
 
59-73 3110
2.Němečková MonikaSvojanovská Jana12-489 3120
3.Štefcová KristýnaBezdíčková Lenka542  3030
4.Rozínková KateřinaŠedová Eliška1378  3040
5.Štefcová KristýnaSvojanovská Jana909  3050
6.Němečková MonikaŠedová Eliška-7-44663260
7.Rozínková KateřinaBezdíčková Lenka-58-95-42361
8.Štefcová KristýnaŠedová Eliška9-886 3171
9.Rozínková KateřinaSvojanovská Jana6-9-33-42372
10.Němečková MonikaBezdíčková Lenka4811  3082

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry10čtyřhry01
Němečková Monika30Svojanovská Jana12
Štefcová Kristýna30Bezdíčková Lenka12
Rozínková Kateřina12Šedová Eliška03



Zápis o utkání
Název soutěže: 1. liga žen skupina B Kolo: 5 Kategorie: ZEN
POŘÁDAJÍCÍ:KST GMC BlanskoVrchní
rozhodčí:
Rampula Miroslav
HOSTUJÍCÍ:CDU SPORT - ST Ostrava BRozhodčí:Harna Tomáš
Hráno v místnosti
přesná adresa
Purkyňova 3, 678 01 Blansko, sídliště Podlesí, pod koberci TrendRozhodčí:Ostrý Jan
Datum dle rozpisu12. 11. 2016 10:00 Začátek
utkání
10:00Konec
utkání
11:40Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:030:2356:212KST GMC Blansko

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Pavlicová Renata
Ševčíková Veronika
 
 
Rusnáková Markéta
Rozkydalová Eliška
 
 
359  3010
2.Chajda MarieDaňová Andrea5710  3020
3.Ševčíková VeronikaDaňová Barbora8-986 3130
4.Pavlicová RenataRusnáková Markéta842  3040
5.Ševčíková VeronikaDaňová Andrea5129  3050
6.Chajda MarieRusnáková Markéta654  3060
7.Pavlicová RenataDaňová Barbora41110  3070
8.Ševčíková VeronikaRusnáková Markéta84-73 3180
9.Pavlicová RenataDaňová Andrea4127  3090
10.Chajda MarieDaňová Barbora542  30100

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry10čtyřhry01
Chajda Marie30Daňová Andrea03
Ševčíková Veronika30Daňová Barbora03
Pavlicová Renata30Rusnáková Markéta03



Zápis o utkání
Název soutěže: 1. liga žen skupina B Kolo: 5 Kategorie: ZEN
POŘÁDAJÍCÍ:KST Omega UP Olomouc GRM SystemsVrchní
rozhodčí:
Cankař Radek
HOSTUJÍCÍ:SKST Baník HavířovRozhodčí:Plachý Vojtěch
Hráno v místnosti
přesná adresa
Legionářská 1299/19Rozhodčí:Horák Mojmír
Datum dle rozpisu12. 11. 2016 10:00 Začátek
utkání
10:00Konec
utkání
11:45Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
2:810:26262:371SKST Baník Havířov

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Zhang Ye
Viktorínová Michaela
 
 
Petrovová Nikita
Štěpánová Gabriela
 
 
-5-9-8  0301
2.Zhang YeSikorová Kamila5-839 3111
3.Viktorínová MichaelaPetrovová Nikita10-5-7-2 1312
4.Velechová AdélaŠtěpánová Gabriela-5-3-4  0313
5.Viktorínová MichaelaSikorová Kamila8-4-7-9 1314
6.Zhang YeŠtěpánová Gabriela-88910 3124
7.Velechová AdélaHrabicová Klára-5-129-5 1325
8.Viktorínová MichaelaŠtěpánová Gabriela-3-118-8 1326
9.Velechová AdélaSikorová Kamila-3-9-10  0327
10.Zhang YeHrabicová KláraWO    0328

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry01čtyřhry10
Zhang Ye20Sikorová Kamila21
Viktorínová Michaela03Petrovová Nikita10
Velechová Adéla03Štěpánová Gabriela21
   Hrabicová Klára10
WO01WO10



Zápis o utkání
Název soutěže: 1. liga žen skupina B Kolo: 5 Kategorie: ZEN
POŘÁDAJÍCÍ:TTC Moravská Slavia BrnoVrchní
rozhodčí:
Dospíšil Jiří
HOSTUJÍCÍ:MK Řeznovice BRozhodčí:Honek František
Hráno v místnosti
přesná adresa
Vojtova 12, BrnoRozhodčí:Bízová Lada
Datum dle rozpisu12. 11. 2016 10:00 Začátek
utkání
10:00Konec
utkání
11:55Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
5:520:19336:344nerozhodně

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Záděrová Linda
Bednářová Lenka
 
 
Šafaříková Sandra
Telecká Jana
 
 
3-3-8583210
2.Prnová VeronikaKišková Jana4910  3020
3.Záděrová LindaŠafaříková Sandra578  3030
4.Bednářová LenkaKapounová Barbora-2-3-7  0331
5.Záděrová LindaKišková Jana665  3041
6.Prnová VeronikaKapounová Barbora-6-6-8  0342
7.Bednářová LenkaŠafaříková Sandra-78-11853252
8.Záděrová LindaKapounová Barbora-36-3-8 1353
9.Bednářová LenkaTelecká Jana-8-778-42354
10.Prnová VeronikaŠafaříková Sandra7-7-68-82355

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry10čtyřhry01
Prnová Veronika12Kišková Jana02
Záděrová Linda21Šafaříková Sandra12
Bednářová Lenka12Kapounová Barbora30
   Telecká Jana10



Zápis o utkání
Název soutěže: 1. liga žen skupina B Kolo: 5 Kategorie: ZEN
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Sokol LíšeňVrchní
rozhodčí:
Šišma Pavel
HOSTUJÍCÍ:SKST Mart Hodonín CRozhodčí:Janda Zbyněk
Hráno v místnosti
přesná adresa
Pohankova 8, 628 00 Brno Líšeň, Zámek Belcredi, při příjezdu vlevo směr hotelRozhodčí:Belcredi Ludvík
Datum dle rozpisu12. 11. 2016 10:00 Začátek
utkání
10:00Konec
utkání
11:45Rozhodčí:Zmrzlý Karel
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
1:99:29259:385SKST Mart Hodonín C

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Babáková Radka
Lanová Renata
 
 
Novotná Lucie
Blechová Barbora
 
 
-6-87-6 1301
2.Babáková RadkaBlechová Barbora6-97-6-32302
3.Lanová RenataNovotná Lucie-8-98-5 1303
4.Pikolonová ŠárkaŠevčíková Markéta-5-59-2 1304
5.Lanová RenataBlechová Barbora-8-2-12  0305
6.Babáková RadkaŠevčíková Markéta-7-4-6  0306
7.Pikolonová ŠárkaNovotná Lucie56-7-883216
8.Lanová RenataŠevčíková Markéta-67-8-6 1317
9.Pikolonová ŠárkaBlechová Barbora-3-8-3  0318
10.Babáková RadkaNovotná LucieWO    0319

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry01čtyřhry10
Babáková Radka02Blechová Barbora30
Lanová Renata03Novotná Lucie11
Pikolonová Šárka12Ševčíková Markéta30
WO01WO10



Zápis o utkání
Název soutěže: 1. liga žen skupina B Kolo: 6 Kategorie: ZEN
POŘÁDAJÍCÍ:KST GMC BlanskoVrchní
rozhodčí:
Rampula Miroslav
HOSTUJÍCÍ:SKST Baník HavířovRozhodčí:Harna Tomáš
Hráno v místnosti
přesná adresa
Purkyňova 3, 678 01 Blansko, sídliště Podlesí, pod koberci TrendRozhodčí:Ostrý Jan
Datum dle rozpisu12. 11. 2016 14:30 Začátek
utkání
14:30Konec
utkání
16:35Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
2:813:25355:363SKST Baník Havířov

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Pavlicová Renata
Ševčíková Veronika
 
 
Petrovová Nikita
Štěpánová Gabriela
 
 
-9-14-8  0301
2.Chajda MariePetrovová Nikita69-9-6-62302
3.Pavlicová RenataŠtěpánová Gabriela-1484-6-62303
4.Ševčíková VeronikaSikorová Kamila3-9-9-5 1304
5.Pavlicová RenataPetrovová Nikita-11-79-9 1305
6.Chajda MarieSikorová Kamila314  3015
7.Ševčíková VeronikaŠtěpánová Gabriela-10-8-11  0316
8.Pavlicová RenataSikorová Kamila-9-6-4  0317
9.Ševčíková VeronikaHrabicová Klára5-1184 3127
10.Chajda MarieŠtěpánová Gabriela-97-9-7 1328

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry01čtyřhry10
Chajda Marie12Petrovová Nikita20
Pavlicová Renata03Štěpánová Gabriela30
Ševčíková Veronika12Sikorová Kamila21
   Hrabicová Klára01



Zápis o utkání
Název soutěže: 1. liga žen skupina B Kolo: 6 Kategorie: ZEN
POŘÁDAJÍCÍ:KST Omega UP Olomouc GRM SystemsVrchní
rozhodčí:
Cankař Radek
HOSTUJÍCÍ:CDU SPORT - ST Ostrava BRozhodčí:Plachý Vojtěch
Hráno v místnosti
přesná adresa
Legionářská 1299/19Rozhodčí:Horák Mojmír
Datum dle rozpisu12. 11. 2016 14:30 Začátek
utkání
14:30Konec
utkání
16:15Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
6:422:13332:302KST Omega UP Olomouc GRM Systems

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Zhang Ye
Viktorínová Michaela
 
 
Rusnáková Markéta
Daňová Andrea
 
 
97-82 3110
2.Zhang YeRusnáková Markéta1293  3020
3.Viktorínová MichaelaRozkydalová Eliška7910  3030
4.Velechová AdélaDaňová Andrea-39-2-9 1331
5.Viktorínová MichaelaRusnáková Markéta7-6-7-5 1332
6.Zhang YeDaňová Andrea759  3042
7.Kadlčáková AlenaRozkydalová Eliška-6-597-112343
8.Viktorínová MichaelaDaňová Andrea687  3053
9.Kadlčáková AlenaRusnáková Markéta-8-7-9  0354
10.Zhang YeRozkydalová Eliška663  3064

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry10čtyřhry01
Zhang Ye30Rusnáková Markéta21
Viktorínová Michaela21Rozkydalová Eliška12
Velechová Adéla01Daňová Andrea12
Kadlčáková Alena02   



Zápis o utkání
Název soutěže: 1. liga žen skupina B Kolo: 6 Kategorie: ZEN
POŘÁDAJÍCÍ:TTC Moravská Slavia BrnoVrchní
rozhodčí:
Dospíšil Jiří
HOSTUJÍCÍ:SKST Mart Hodonín CRozhodčí:Honek František
Hráno v místnosti
přesná adresa
Vojtova 12, BrnoRozhodčí:
Datum dle rozpisu12. 11. 2016 14:00 Začátek
utkání
14:00Konec
utkání
15:25Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
0:106:30240:366SKST Mart Hodonín C

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Záděrová Linda
Prnová Veronika
 
 
Blechová Barbora
Novotná Lucie
 
 
-2-8-5  0301
2.Bednářová LenkaBlechová Barbora-9-8-9  0302
3.Záděrová LindaNovotná Lucie2-8-7-9 1303
4.Prnová VeronikaŠevčíková Markéta-6-7-10  0304
5.Záděrová LindaBlechová Barbora8-4-76-62305
6.Bednářová LenkaŠevčíková Markéta-4-5-5  0306
7.Prnová VeronikaNovotná Lucie-6-7-4  0307
8.Záděrová LindaŠevčíková Markéta75-6-10-72308
9.Prnová VeronikaBlechová Barbora-4-66-5 1309
10.Bednářová LenkaNovotná LucieWO    03010

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry01čtyřhry10
Bednářová Lenka02Blechová Barbora30
Záděrová Linda03Novotná Lucie20
Prnová Veronika03Ševčíková Markéta30
WO01WO10
Byla provedena kontrola komisařem ČAST J. P¨Teplánem.



Zápis o utkání
Název soutěže: 1. liga žen skupina B Kolo: 6 Kategorie: ZEN
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Sokol LíšeňVrchní
rozhodčí:
Šišma Pavel
HOSTUJÍCÍ:MK Řeznovice BRozhodčí:Janda Zbyněk
Hráno v místnosti
přesná adresa
Pohankova 8, 628 00 Brno Líšeň, Zámek Belcredi, při příjezdu vlevo směr hotelRozhodčí:Belcredi Ludvík
Datum dle rozpisu12. 11. 2016 16:00 Začátek
utkání
16:00Konec
utkání
18:15Rozhodčí:Spurný Mojmír
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
5:518:20342:363nerozhodně

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Lanová Renata
Babáková Radka
 
 
Kapounová Barbora
Šafaříková Sandra
 
 
-7-11107-72301
2.Lanová RenataKišková Jana-9782 3111
3.Babáková RadkaŠafaříková Sandra-9-771593221
4.Pikolonová ŠárkaKapounová Barbora-87-6-6 1322
5.Babáková RadkaTelecká Jana678  3032
6.Lanová RenataKapounová Barbora-6-5-4  0333
7.Pikolonová ŠárkaŠafaříková Sandra-7857 3143
8.Babáková RadkaKapounová Barbora-7-6-3  0344
9.Pikolonová ŠárkaTelecká Jana99-57 3154
10.Lanová RenataŠafaříková Sandra-11-3-10  0355

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry01čtyřhry10
Lanová Renata12Kišková Jana01
Babáková Radka21Šafaříková Sandra12
Pikolonová Šárka21Kapounová Barbora30
   Telecká Jana02



Zápis o utkání
Název soutěže: 1. liga žen skupina B Kolo: 7 Kategorie: ZEN
POŘÁDAJÍCÍ:MK Řeznovice BVrchní
rozhodčí:
Makovický Michal
HOSTUJÍCÍ:SKST Mart Hodonín CRozhodčí:Bíla Jindřich
Hráno v místnosti
přesná adresa
Palackého 60, 672 01 Moravský Krumlov, sokolovnaRozhodčí:Polák Jaromír
Datum dle rozpisu26. 11. 2016 10:00 Začátek
utkání
10:00Konec
utkání
12:00Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
0:109:30302:410SKST Mart Hodonín C

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Telecká Jana
Šafaříková Sandra
 
 
Novotná Lucie
Blechová Barbora
 
 
-4-28-2 1301
2.Telecká JanaBlechová Barbora-7-32-9 1302
3.Šafaříková SandraNovotná Lucie-9-12-7  0303
4.Havlová ZuzanaŠevčíková Markéta10-9-11-6 1304
5.Šafaříková SandraBlechová Barbora-3-1048-42305
6.Telecká JanaŠevčíková Markéta-4-8-5  0306
7.Havlová ZuzanaNovotná Lucie-8-10-8  0307
8.Šafaříková SandraŠevčíková Markéta-5-5-5  0308
9.Havlová ZuzanaBlechová Barbora-10-588-32309
10.Telecká JanaNovotná Lucie-7-71113-823010

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry01čtyřhry10
Telecká Jana03Blechová Barbora30
Šafaříková Sandra03Novotná Lucie30
Havlová Zuzana03Ševčíková Markéta30



Zápis o utkání
Název soutěže: 1. liga žen skupina B Kolo: 7 Kategorie: ZEN
POŘÁDAJÍCÍ:SKST Baník HavířovVrchní
rozhodčí:
Jalůvka Lumír
HOSTUJÍCÍ:TJ Sokol LíšeňRozhodčí:Endal Nikolas
Hráno v místnosti
přesná adresa
Školní 1, 736 01 Havířov - ŠumbarkRozhodčí:Štrbík Karel
Datum dle rozpisu26. 11. 2016 10:00 Začátek
utkání
10:00Konec
utkání
11:45Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
8:226:10375:261SKST Baník Havířov

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Petrovová Nikita
Štěpánová Gabriela
 
 
Babáková Radka
Hortová Zuzana
 
 
-3-911-8 1301
2.Štěpánová GabrielaHortová Zuzana-89-9-9 1302
3.Petrovová NikitaBabáková Radka6-12116 3112
4.Sikorová KamilaPikolonová Šárka335  3022
5.Petrovová NikitaHortová Zuzana517  3032
6.Štěpánová GabrielaPikolonová Šárka429  3042
7.Sikorová KamilaBabáková Radka9115  3052
8.Petrovová NikitaPikolonová Šárka-10768 3162
9.Sikorová KamilaHortová Zuzana-86-7853272
10.Hrabicová KláraBabáková RadkaWO    3082

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry01čtyřhry10
Štěpánová Gabriela11Hortová Zuzana12
Petrovová Nikita30Babáková Radka02
Sikorová Kamila30Pikolonová Šárka03
WO10WO01



Zápis o utkání
Název soutěže: 1. liga žen skupina B Kolo: 7 Kategorie: ZEN
POŘÁDAJÍCÍ:CDU SPORT - ST Ostrava BVrchní
rozhodčí:
Lesník Vladimír
HOSTUJÍCÍ:TTC Moravská Slavia BrnoRozhodčí:Bednář Otakar
Hráno v místnosti
přesná adresa
Sportovní gymnázium Dany a Emila Zátopkových, Volgogradská 2631/6 700 30 Ostrava - Zábřeh, Nákupní centrum Kotva, Ostrava - ZábřehRozhodčí:Bednářová Bronislava
Datum dle rozpisu26. 11. 2016 10:00 Začátek
utkání
10:00Konec
utkání
12:10Rozhodčí:Daňa Hynek
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
4:617:21347:369TTC Moravská Slavia Brno

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Rusnáková Markéta
Somrová Gabriela
 
 
Bednářová Lenka
Záděrová Linda
 
 
-8-713-9 1301
2.Daňová AndreaBednářová Lenka10-8-710-92302
3.Rusnáková MarkétaPrnová Veronika10-763 3112
4.Somrová GabrielaZáděrová Linda9-4-77-92313
5.Rusnáková MarkétaBednářová Lenka-12-7-9  0314
6.Daňová AndreaZáděrová Linda-10-9-6  0315
7.Somrová GabrielaPrnová Veronika-1759 3125
8.Rusnáková MarkétaZáděrová Linda-7778 3135
9.Somrová GabrielaBednářová Lenka977  3045
10.Daňová AndreaPrnová Veronika-5-6-6  0346

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry01čtyřhry10
Daňová Andrea03Bednářová Lenka21
Rusnáková Markéta21Prnová Veronika12
Somrová Gabriela21Záděrová Linda21
Rozhodoval jsem za omluvene delegovane rozhodci (Olbricht / nahradnik) na zaklade zadosti Mgr. M. Hrachove, CDU SPORT-ST Ostrava



Zápis o utkání
Název soutěže: 1. liga žen skupina B Kolo: 7 Kategorie: ZEN
POŘÁDAJÍCÍ:TTC Ústí nad OrlicíVrchní
rozhodčí:
Kodytek Pavel
HOSTUJÍCÍ:KST Omega UP Olomouc GRM SystemsRozhodčí:Kantorek Jiří
Hráno v místnosti
přesná adresa
Žižkov 502 ,562 01 Ústí nad OrlicíRozhodčí:Čopián Štefan
Datum dle rozpisu26. 11. 2016 10:00 Začátek
utkání
10:00Konec
utkání
11:40Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
4:614:22315:348KST Omega UP Olomouc GRM Systems

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Svojanovská Jana
Šedová Eliška
 
 
Viktorínová Michaela
Zhang Ye
 
 
-8-8-10  0301
2.Bezdíčková LenkaViktorínová Michaela-12-2-7  0302
3.Šedová EliškaZhang Ye-4-15-7 1303
4.Svojanovská JanaVeiglová Jarmila2-8710 3113
5.Šedová EliškaViktorínová Michaela57-7-3113223
6.Bezdíčková LenkaVeiglová Jarmila-4-8-8  0324
7.Svojanovská JanaZhang Ye5-9-9-5 1325
8.Šedová EliškaVeiglová Jarmila11713  3035
9.Svojanovská JanaViktorínová Michaela5-1057 3145
10.Bezdíčková LenkaZhang Ye-8-10-4  0346

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry01čtyřhry10
Bezdíčková Lenka03Viktorínová Michaela12
Šedová Eliška21Zhang Ye30
Svojanovská Jana21Veiglová Jarmila12



Zápis o utkání
Název soutěže: 1. liga žen skupina B Kolo: 7 Kategorie: ZEN
POŘÁDAJÍCÍ:SK Dobré BVrchní
rozhodčí:
Sedloň Josef
HOSTUJÍCÍ:KST GMC BlanskoRozhodčí:Rozínek Jan
Hráno v místnosti
přesná adresa
Dobré 143, první budova vlevo při příjezdu od Podbřezí, herna STRozhodčí:Koďousek František
Datum dle rozpisu26. 11. 2016 10:00 Začátek
utkání
10:00Konec
utkání
12:00Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
3:713:24291:352KST GMC Blansko

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Rozínková Kateřina
Němečková Monika
 
 
Pavlicová Renata
Ševčíková Veronika
 
 
-9-8-4  0301
2.Koďousková EliškaPavlicová Renata-5-4-3  0302
3.Rozínková KateřinaChajda Marie410-6-5-82303
4.Němečková MonikaŠevčíková Veronika77-95 3113
5.Rozínková KateřinaPavlicová Renata7-6-7-5 1314
6.Koďousková EliškaŠevčíková Veronika-4-5-5  0315
7.Němečková MonikaChajda Marie7-11-8-6 1316
8.Rozínková KateřinaŠevčíková Veronika8-6-101143226
9.Němečková MonikaPavlicová Renata555  3036
10.Koďousková EliškaChajda Marie-2-4-5  0337

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry01čtyřhry10
Koďousková Eliška03Pavlicová Renata21
Rozínková Kateřina12Chajda Marie30
Němečková Monika21Ševčíková Veronika12



Zápis o utkání
Název soutěže: 1. liga žen skupina B Kolo: 8 Kategorie: ZEN
POŘÁDAJÍCÍ:SKST Baník HavířovVrchní
rozhodčí:
Jalůvka Lumír
HOSTUJÍCÍ:TTC Moravská Slavia BrnoRozhodčí:Endal Nikolas
Hráno v místnosti
přesná adresa
Školní 1, 736 01 Havířov - ŠumbarkRozhodčí:Štrbík Karel
Datum dle rozpisu26. 11. 2016 14:00 Začátek
utkání
14:00Konec
utkání
15:25Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
9:127:8366:224SKST Baník Havířov

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Petrovová Nikita
Štěpánová Gabriela
 
 
Bednářová Lenka
Záděrová Linda
 
 
47-66 3110
2.Sikorová KamilaBednářová Lenka6-583 3120
3.Petrovová NikitaPrnová Veronika479  3030
4.Hrabicová KláraZáděrová Linda-7-11-10  0331
5.Petrovová NikitaBednářová Lenka-7968 3141
6.Sikorová KamilaZáděrová Linda10915  3051
7.Hrabicová KláraPrnová Veronika89-7-953261
8.Štěpánová GabrielaZáděrová LindaWO    3071
9.Hrabicová KláraBednářová LenkaWO    3081
10.Sikorová KamilaPrnová VeronikaWO    3091

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry10čtyřhry01
Sikorová Kamila20Bednářová Lenka02
Petrovová Nikita20Prnová Veronika02
Hrabicová Klára11Záděrová Linda11
WO30WO03



Zápis o utkání
Název soutěže: 1. liga žen skupina B Kolo: 8 Kategorie: ZEN
POŘÁDAJÍCÍ:CDU SPORT - ST Ostrava BVrchní
rozhodčí:
Olbricht Jiri
HOSTUJÍCÍ:TJ Sokol LíšeňRozhodčí:Daňa Hynek
Hráno v místnosti
přesná adresa
Sportovní gymnázium Dany a Emila Zátopkových, Volgogradská 2631/6 700 30 Ostrava - Zábřeh, Nákupní centrum Kotva, Ostrava - ZábřehRozhodčí:
Datum dle rozpisu26. 11. 2016 14:00 Začátek
utkání
14:00Konec
utkání
16:00Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
4:617:23344:368TJ Sokol Líšeň

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Rusnáková Markéta
Somrová Gabriela
 
 
Hortová Zuzana
Babáková Radka
 
 
4-8-9-6 1301
2.Rusnáková MarkétaBabáková Radka97-7-5-92302
3.Somrová GabrielaPikolonová Šárka84-3-10-92303
4.Daňová AndreaHortová Zuzana-3-5-6  0304
5.Somrová GabrielaBabáková Radka-6668 3114
6.Rusnáková MarkétaHortová Zuzana-79-11383224
7.Daňová AndreaPikolonová Šárka9-873 3134
8.Somrová GabrielaHortová Zuzana-5-9-5  0335
9.Daňová AndreaBabáková Radka-6-1-11  0336
10.Rusnáková MarkétaPikolonová Šárka8-892 3146

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry01čtyřhry10
Rusnáková Markéta21Babáková Radka21
Somrová Gabriela12Pikolonová Šárka12
Daňová Andrea12Hortová Zuzana21
Rusnakova M. - Ostrava - ZK - udereni palkou do stolu



Zápis o utkání
Název soutěže: 1. liga žen skupina B Kolo: 8 Kategorie: ZEN
POŘÁDAJÍCÍ:TTC Ústí nad OrlicíVrchní
rozhodčí:
Kodytek Pavel
HOSTUJÍCÍ:KST GMC BlanskoRozhodčí:Kantorek Jiří
Hráno v místnosti
přesná adresa
Žižkov 502 ,562 01 Ústí nad OrlicíRozhodčí:Čopián Štefan
Datum dle rozpisu26. 11. 2016 15:00 Začátek
utkání
15:00Konec
utkání
16:45Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
2:812:25297:375KST GMC Blansko

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Svojanovská Jana
Šedová Eliška
 
 
Pavlicová Renata
Ševčíková Veronika
 
 
-11-7-7  0301
2.Bezdíčková LenkaChajda Marie-6-2-6  0302
3.Šedová EliškaPavlicová Renata1049  3012
4.Svojanovská JanaŠevčíková Veronika-3-129-7 1313
5.Šedová EliškaChajda Marie-510-7-4 1314
6.Bezdíčková LenkaŠevčíková Veronika-56-5-8 1315
7.Svojanovská JanaPavlicová Renata57-811 3125
8.Šedová EliškaŠevčíková Veronika-10-98-8 1326
9.Svojanovská JanaChajda Marie-5-6-4  0327
10.Bezdíčková LenkaPavlicová Renata69-8-2-62328

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry01čtyřhry10
Bezdíčková Lenka03Chajda Marie30
Šedová Eliška12Pavlicová Renata12
Svojanovská Jana12Ševčíková Veronika30



Zápis o utkání
Název soutěže: 1. liga žen skupina B Kolo: 8 Kategorie: ZEN
POŘÁDAJÍCÍ:SK Dobré BVrchní
rozhodčí:
Sedloň Josef
HOSTUJÍCÍ:KST Omega UP Olomouc GRM SystemsRozhodčí:Koďousek František
Hráno v místnosti
přesná adresa
Dobré 143, první budova vlevo při příjezdu od Podbřezí, herna STRozhodčí:Rozínek Jan
Datum dle rozpisu26. 11. 2016 15:00 Začátek
utkání
15:00Konec
utkání
16:50Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
7:322:17381:328SK Dobré B

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Rozínková Kateřina
Němečková Monika
 
 
Viktorínová Michaela
Zhang Ye
 
 
7-6102 3110
2.Koďousková EliškaViktorínová Michaela-7-6-5  0311
3.Rozínková KateřinaZhang Ye9-763 3121
4.Němečková MonikaVeiglová Jarmila3-9-8893231
5.Rozínková KateřinaViktorínová Michaela1045  3041
6.Koďousková EliškaVeiglová Jarmila-10-4-7  0342
7.Němečková MonikaZhang Ye105-9-9123252
8.Rozínková KateřinaVeiglová Jarmila-11-6510143262
9.Němečková MonikaViktorínová Michaela-86-6-9 1363
10.Koďousková EliškaZhang YeWO    3073

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry10čtyřhry01
Koďousková Eliška02Viktorínová Michaela21
Rozínková Kateřina30Zhang Ye02
Němečková Monika21Veiglová Jarmila12
WO10WO01



Zápis o utkání
Název soutěže: 1. liga žen skupina B Kolo: 9 Kategorie: ZEN
POŘÁDAJÍCÍ:KST Omega UP Olomouc GRM SystemsVrchní
rozhodčí:
Plachý Vojtěch
HOSTUJÍCÍ:KST GMC BlanskoRozhodčí:Horák Mojmír
Hráno v místnosti
přesná adresa
Legionářská 1299/19Rozhodčí:Veigl Jiří
Datum dle rozpisu10. 12. 2016 10:00 Začátek
utkání
10:00Konec
utkání
12:00Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
0:106:30238:382KST GMC Blansko

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Viktorínová Michaela
Veiglová Jarmila
 
 
Pavlicová Renata
Ševčíková Veronika
 
 
-5-814-5 1301
2.Velechová AdélaChajda Marie-1-9-2  0302
3.Viktorínová MichaelaŠevčíková Veronika-8107-7-72303
4.Veiglová JarmilaPavlicová Renata-7-6-7  0304
5.Viktorínová MichaelaChajda Marie-1-9-2  0305
6.Velechová AdélaPavlicová Renata-5-2-2  0306
7.Veiglová JarmilaŠevčíková Veronika-5-987-82307
8.Viktorínová MichaelaPavlicová Renata-3-45-4 1308
9.Veiglová JarmilaChajda Marie-9-10-5  0309
10.Velechová AdélaŠevčíková Veronika-7-4-5  03010

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry01čtyřhry10
Velechová Adéla03Chajda Marie30
Viktorínová Michaela03Ševčíková Veronika30
Veiglová Jarmila03Pavlicová Renata30



Zápis o utkání
Název soutěže: 1. liga žen skupina B Kolo: 9 Kategorie: ZEN
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Sokol LíšeňVrchní
rozhodčí:
Janda Roman
HOSTUJÍCÍ:TTC Ústí nad OrlicíRozhodčí:Janda Zbyněk
Hráno v místnosti
přesná adresa
Pohankova 8, 628 00 Brno Líšeň, Zámek Belcredi, při příjezdu vlevo směr hotelRozhodčí:Belcredi Ludvík
Datum dle rozpisu10. 12. 2016 10:00 Začátek
utkání
10:00Konec
utkání
11:50Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
8:226:11373:298TJ Sokol Líšeň

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Hortová Zuzana
Babáková Radka
 
 
Šedová Eliška
Bezdíčková Lenka
 
 
-3-94763210
2.Hortová ZuzanaSvojanovská Jana856  3020
3.Babáková RadkaBezdíčková Lenka674  3030
4.Babáková KláraŠedová Eliška-5-3-9  0331
5.Babáková RadkaSvojanovská Jana8105  3041
6.Hortová ZuzanaŠedová Eliška-12643 3151
7.Babáková KláraBezdíčková Lenka6-8-117-122352
8.Babáková RadkaŠedová Eliška869  3062
9.Lanová RenataSvojanovská Jana51111  3072
10.Hortová ZuzanaBezdíčková Lenka67-8-243282

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry10čtyřhry01
Hortová Zuzana30Svojanovská Jana03
Babáková Radka30Bezdíčková Lenka12
Babáková Klára02Šedová Eliška12
Lanová Renata10   



Zápis o utkání
Název soutěže: 1. liga žen skupina B Kolo: 9 Kategorie: ZEN
POŘÁDAJÍCÍ:TTC Moravská Slavia BrnoVrchní
rozhodčí:
Halasová Anna
HOSTUJÍCÍ:SK Dobré BRozhodčí:Honek František
Hráno v místnosti
přesná adresa
Vojtova 12, BrnoRozhodčí:Tureček Petr
Datum dle rozpisu10. 12. 2016 10:00 Začátek
utkání
10:00Konec
utkání
11:40Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
7:321:13316:280TTC Moravská Slavia Brno

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Bednářová Lenka
Koblovská Dominika
 
 
Rozínková Kateřina
Němečková Monika
 
 
-5-7-5  0301
2.Hrdličková TerezaNěmečková Monika-1-5-7  0302
3.Bednářová LenkaKoďousková Eliška753  3012
4.Koblovská DominikaRozínková Kateřina-887-683222
5.Bednářová LenkaNěmečková Monika57-69 3132
6.Hrdličková TerezaRozínková Kateřina-6-11-8  0333
7.Koblovská DominikaKoďousková Eliška685  3043
8.Bednářová LenkaRozínková Kateřina55-810 3153
9.Koblovská DominikaNěmečková Monika3109  3063
10.Hrdličková TerezaKoďousková Eliška546  3073

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry01čtyřhry10
Hrdličková Tereza12Němečková Monika12
Bednářová Lenka30Koďousková Eliška03
Koblovská Dominika30Rozínková Kateřina12



Zápis o utkání
Název soutěže: 1. liga žen skupina B Kolo: 9 Kategorie: ZEN
POŘÁDAJÍCÍ:MK Řeznovice BVrchní
rozhodčí:
Bíla Jindřich
HOSTUJÍCÍ:SKST Baník HavířovRozhodčí:Netolička Lubomír
Hráno v místnosti
přesná adresa
Palackého 60, 672 01 Moravský Krumlov, sokolovnaRozhodčí:Polák Jaromír
Datum dle rozpisu10. 12. 2016 09:00 Začátek
utkání
09:00Konec
utkání
10:40Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
1:96:29190:368SKST Baník Havířov

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Telecká Jana
Šafaříková Sandra
 
 
Petrovová Nikita
Štěpánová Gabriela
 
 
-6-5-5  0301
2.Petrovová NikitaWO    0302
3.Telecká JanaSikorová Kamila-98-8683212
4.Šafaříková SandraŠtěpánová Gabriela-78-9-2 1313
5.Telecká JanaPetrovová Nikita11-2-7-7 1314
6.Štěpánová GabrielaWO    0315
7.Šafaříková SandraSikorová Kamila-7-6-9  0316
8.Telecká JanaŠtěpánová Gabriela-8-2-4  0317
9.Šafaříková SandraPetrovová Nikita8-8-3-8 1318
10.Sikorová KamilaWO    0319

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry01čtyřhry10
Telecká Jana12Petrovová Nikita20
Šafaříková Sandra03Sikorová Kamila11
   Štěpánová Gabriela20
WO03WO30



Zápis o utkání
Název soutěže: 1. liga žen skupina B Kolo: 9 Kategorie: ZEN
POŘÁDAJÍCÍ:SKST Mart Hodonín CVrchní
rozhodčí:
Karasová Lenka
HOSTUJÍCÍ:CDU SPORT - ST Ostrava BRozhodčí:Vachovcová Alena
Hráno v místnosti
přesná adresa
Lipová alej 4110/23B, 695 01 Hodonín, Sportovní hala TEZARozhodčí:Brhel Richard
Datum dle rozpisu10. 12. 2016 09:00 Začátek
utkání
09:00Konec
utkání
10:40Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
9:128:5355:245SKST Mart Hodonín C

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Blechová Barbora
Novotná Lucie
 
 
Daňová Andrea
Daňová Barbora
 
 
929  3010
2.Novotná LucieDaňová Barbora-949-1173220
3.Ševčíková KláraKurajská Tereza3118  3030
4.Blechová BarboraDaňová Andrea7813  3040
5.Ševčíková KláraDaňová Barbora544  3050
6.Novotná LucieDaňová Andrea899  3060
7.Blechová BarboraKurajská Tereza696  3070
8.Ševčíková KláraDaňová Andrea-69-6-9 1371
9.Blechová BarboraDaňová Barbora455  3081
10.Novotná LucieKurajská Tereza366  3091

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry10čtyřhry01
Novotná Lucie30Daňová Barbora03
Ševčíková Klára21Kurajská Tereza03
Blechová Barbora30Daňová Andrea12



Zápis o utkání
Název soutěže: 1. liga žen skupina B Kolo: 10 Kategorie: ZEN
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Sokol LíšeňVrchní
rozhodčí:
Janda Roman
HOSTUJÍCÍ:SK Dobré BRozhodčí:Janda Zbyněk
Hráno v místnosti
přesná adresa
Pohankova 8, 628 00 Brno Líšeň, Zámek Belcredi, při příjezdu vlevo směr hotelRozhodčí:Belcredi Ludvík
Datum dle rozpisu10. 12. 2016 14:00 Začátek
utkání
14:00Konec
utkání
16:04Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
7:323:16348:331TJ Sokol Líšeň

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Hortová Zuzana
Babáková Radka
 
 
Rozínková Kateřina
Němečková Monika
 
 
-61075 3110
2.Babáková RadkaKoďousková Eliška591  3020
3.Hortová ZuzanaNěmečková Monika68-9-693230
4.Lanová RenataRozínková Kateřina812-6-6103240
5.Hortová ZuzanaKoďousková Eliška695  3050
6.Babáková RadkaRozínková Kateřina-868-873260
7.Lanová RenataNěmečková Monika7-66-6-82361
8.Hortová ZuzanaRozínková Kateřina-9-6-6  0362
9.Lanová RenataKoďousková Eliška254  3072
10.Babáková RadkaNěmečková MonikaWO    0373

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry10čtyřhry01
Babáková Radka20Koďousková Eliška03
Hortová Zuzana21Němečková Monika11
Lanová Renata21Rozínková Kateřina12
WO01WO10



Zápis o utkání
Název soutěže: 1. liga žen skupina B Kolo: 10 Kategorie: ZEN
POŘÁDAJÍCÍ:TTC Moravská Slavia BrnoVrchní
rozhodčí:
Halasová Anna
HOSTUJÍCÍ:TTC Ústí nad OrlicíRozhodčí:Záděra Luboš
Hráno v místnosti
přesná adresa
Vojtova 12, BrnoRozhodčí:Honek František
Datum dle rozpisu04. 12. 2016 10:00 Začátek
utkání
10:00Konec
utkání
11:45Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
7:327:13409:326TTC Moravská Slavia Brno

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Bednářová Lenka
Záděrová Linda
 
 
Bezdíčková Lenka
Šedová Eliška
 
 
-4-637-62301
2.Prnová VeronikaMotlová Jitka-101086 3111
3.Záděrová LindaBezdíčková Lenka978  3021
4.Bednářová LenkaŠedová Eliška9-7-9153231
5.Záděrová LindaMotlová Jitka327  3041
6.Prnová VeronikaŠedová Eliška11-10-96-102342
7.Bednářová LenkaBezdíčková Lenka11125  3052
8.Záděrová LindaŠedová Eliška-97-59-82353
9.Bednářová LenkaMotlová Jitka610-103 3163
10.Prnová VeronikaBezdíčková Lenka923  3073

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry01čtyřhry10
Prnová Veronika21Motlová Jitka03
Záděrová Linda21Bezdíčková Lenka03
Bednářová Lenka30Šedová Eliška21



Zápis o utkání
Název soutěže: 1. liga žen skupina B Kolo: 10 Kategorie: ZEN
POŘÁDAJÍCÍ:MK Řeznovice BVrchní
rozhodčí:
Bíla Jindřich
HOSTUJÍCÍ:CDU SPORT - ST Ostrava BRozhodčí:Makovický Petr
Hráno v místnosti
přesná adresa
Palackého 60, 672 01 Moravský Krumlov, sokolovnaRozhodčí:Netolička Lubomír
Datum dle rozpisu10. 12. 2016 13:30 Začátek
utkání
13:30Konec
utkání
15:15Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
5:517:17253:315nerozhodně

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Telecká Jana
Šafaříková Sandra
 
 
Daňová Andrea
Daňová Barbora
 
 
-9-76-10 1301
2.Daňová AndreaWO    0302
3.Telecká JanaKurajská Tereza865  3012
4.Šafaříková SandraDaňová Barbora-9-65-8 1313
5.Telecká JanaDaňová Andrea-777-783223
6.Daňová BarboraWO    0324
7.Šafaříková SandraKurajská Tereza61110  3034
8.Telecká JanaDaňová Barbora975  3044
9.Šafaříková SandraDaňová Andrea999  3054
10.Kurajská TerezaWO    0355

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry01čtyřhry10
Telecká Jana30Daňová Andrea02
Šafaříková Sandra21Kurajská Tereza02
   Daňová Barbora11
WO03WO30



Zápis o utkání
Název soutěže: 1. liga žen skupina B Kolo: 10 Kategorie: ZEN
POŘÁDAJÍCÍ:SKST Mart Hodonín CVrchní
rozhodčí:
Karasová Lenka
HOSTUJÍCÍ:SKST Baník HavířovRozhodčí:Vachovcová Alena
Hráno v místnosti
přesná adresa
Lipová alej 4110/23B, 695 01 Hodonín, Sportovní hala TEZARozhodčí:Brhel Richard
Datum dle rozpisu10. 12. 2016 13:30 Začátek
utkání
13:30Konec
utkání
15:15Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
6:421:14341:281SKST Mart Hodonín C

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Blechová Barbora
Novotná Lucie
 
 
Petrovová Nikita
Štěpánová Gabriela
 
 
775  3010
2.Ševčíková MarkétaSikorová Kamila535  3020
3.Blechová BarboraPetrovová Nikita1088  3030
4.Novotná LucieŠtěpánová Gabriela-6-8-8  0331
5.Blechová BarboraSikorová Kamila-8-88-8 1332
6.Ševčíková MarkétaŠtěpánová Gabriela-81119 3142
7.Novotná LuciePetrovová Nikita5-10-7-5 1343
8.Blechová BarboraŠtěpánová Gabriela10-9-6-8 1344
9.Novotná LucieSikorová Kamila813  3054
10.Ševčíková MarkétaPetrovová Nikita-7273 3164

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry10čtyřhry01
Ševčíková Markéta30Sikorová Kamila12
Blechová Barbora12Petrovová Nikita12
Novotná Lucie12Štěpánová Gabriela21



Zápis o utkání
Název soutěže: 1. liga žen skupina B Kolo: 11 Kategorie: ZEN
POŘÁDAJÍCÍ:KST GMC BlanskoVrchní
rozhodčí:
Rampula Miroslav
HOSTUJÍCÍ:KST Omega UP Olomouc GRM SystemsRozhodčí:Harna Tomáš
Hráno v místnosti
přesná adresa
Purkyňova 3, 678 01 Blansko, sídliště Podlesí, pod koberci TrendRozhodčí:Ostrý Jan
Datum dle rozpisu14. 01. 2017 10:00 Začátek
utkání
10:00Konec
utkání
12:15Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
7:324:14377:325KST GMC Blansko

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Pavlicová Renata
Ševčíková Veronika
 
 
Viktorínová Michaela
Vašendová Jana
 
 
8-939 3110
2.Trávníčková KarlaVašendová Jana7-7-5-7 1311
3.Ševčíková VeronikaKadlčáková Alena868  3021
4.Pavlicová RenataViktorínová Michaela10-846 3131
5.Ševčíková VeronikaVašendová Jana5-8-39-62332
6.Trávníčková KarlaViktorínová Michaela-9-13-7  0333
7.Pavlicová RenataKadlčáková Alena493  3043
8.Ševčíková VeronikaViktorínová Michaela7109  3053
9.Pavlicová RenataVašendová Jana6-7-9763263
10.Trávníčková KarlaKadlčáková Alena55-139 3173

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry10čtyřhry01
Trávníčková Karla12Vašendová Jana21
Ševčíková Veronika21Kadlčáková Alena03
Pavlicová Renata30Viktorínová Michaela12



Zápis o utkání
Název soutěže: 1. liga žen skupina B Kolo: 11 Kategorie: ZEN
POŘÁDAJÍCÍ:TTC Ústí nad OrlicíVrchní
rozhodčí:
Kantorek Jiří
HOSTUJÍCÍ:TJ Sokol LíšeňRozhodčí:Pražák Zdeněk
Hráno v místnosti
přesná adresa
Žižkov 502 ,562 01 Ústí nad OrlicíRozhodčí:Novák Aleš
Datum dle rozpisu14. 01. 2017 10:00 Začátek
utkání
10:00Konec
utkání
12:00Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
3:712:25328:344TJ Sokol Líšeň

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Šedová Eliška
Bezdíčková Lenka
 
 
Hortová Zuzana
Babáková Radka
 
 
-888-673210
2.Rebejová KarlaBabáková Radka-10-7-6  0311
3.Šedová EliškaHortová Zuzana-6-9-7  0312
4.Bezdíčková LenkaBabáková Klára6-13-8-11 1313
5.Šedová EliškaBabáková Radka3-7-9663223
6.Rebejová KarlaBabáková Klára-10-810-6 1324
7.Bezdíčková LenkaHortová Zuzana-4-6-6  0325
8.Šedová EliškaBabáková Klára-9-10-8  0326
9.Svojanovská JanaBabáková Radka6-7-8-6 1327
10.Rebejová KarlaHortová ZuzanaWO    3037

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry10čtyřhry01
Rebejová Karla02Babáková Radka21
Šedová Eliška12Hortová Zuzana20
Bezdíčková Lenka02Babáková Klára30
Svojanovská Jana01   
WO10WO01



Zápis o utkání
Název soutěže: 1. liga žen skupina B Kolo: 11 Kategorie: ZEN
POŘÁDAJÍCÍ:SK Dobré BVrchní
rozhodčí:
Bouček Stanislav
HOSTUJÍCÍ:TTC Moravská Slavia BrnoRozhodčí:Rozínek Jan
Hráno v místnosti
přesná adresa
Dobré 143, první budova vlevo při příjezdu od Podbřezí, herna STRozhodčí:Rozínková Monika
Datum dle rozpisu14. 01. 2017 10:00 Začátek
utkání
10:00Konec
utkání
11:55Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
8:225:11343:301SK Dobré B

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Rozínková Kateřina
Němečková Monika
 
 
Bednářová Lenka
Záděrová Linda
 
 
997  3010
2.Doucková AnetaKoblovská Dominika577  3020
3.Rozínková KateřinaBednářová Lenka-41175 3130
4.Němečková MonikaZáděrová Linda44-97 3140
5.Rozínková KateřinaKoblovská Dominika7910  3050
6.Doucková AnetaZáděrová Linda668  3060
7.Němečková MonikaBednářová Lenka-8-99843270
8.Rozínková KateřinaZáděrová Linda9-5-3-6 1371
9.Němečková MonikaKoblovská Dominika85-89 3181
10.Doucková AnetaBednářová Lenka-7-3-3  0382

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry10čtyřhry01
Doucková Aneta21Koblovská Dominika03
Rozínková Kateřina21Bednářová Lenka12
Němečková Monika30Záděrová Linda12



Zápis o utkání
Název soutěže: 1. liga žen skupina B Kolo: 11 Kategorie: ZEN
POŘÁDAJÍCÍ:SKST Baník HavířovVrchní
rozhodčí:
Valenta Miloslav
HOSTUJÍCÍ:MK Řeznovice BRozhodčí:Štrbik Karel
Hráno v místnosti
přesná adresa
Školní 1, 736 01 Havířov - ŠumbarkRozhodčí:Siwiec Radomír
Datum dle rozpisu14. 01. 2017 10:00 Začátek
utkání
10:00Konec
utkání
11:40Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
7:325:10328:210SKST Baník Havířov

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Petrovová Nikita
Štěpánová Gabriela
 
 
Šafaříková Sandra
Telecká Jana
 
 
594  3010
2.Hrabicová KláraŠafaříková Sandra11-792 3120
3.Štěpánová GabrielaTelecká Jana578  3030
4.Petrovová NikitaWO    3040
5.Štěpánová GabrielaŠafaříková Sandra666  3050
6.Hrabicová KláraWO    3060
7.Petrovová NikitaTelecká Jana11-10-5-82361
8.Štěpánová GabrielaWO    3071
9.Petrovová NikitaŠafaříková SandraWO    0372
10.Hrabicová KláraTelecká Jana10-89-9-32373

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry10čtyřhry01
Hrabicová Klára11Šafaříková Sandra02
Štěpánová Gabriela20Telecká Jana21
Petrovová Nikita01   
WO31WO13



Zápis o utkání
Název soutěže: 1. liga žen skupina B Kolo: 11 Kategorie: ZEN
POŘÁDAJÍCÍ:CDU SPORT - ST Ostrava BVrchní
rozhodčí:
Jalůvka Jaroslav
HOSTUJÍCÍ:SKST Mart Hodonín CRozhodčí:Daňa Hynek
Hráno v místnosti
přesná adresa
Sportovní gymnázium Dany a Emila Zátopkových, Volgogradská 2631/6 700 30 Ostrava - Zábřeh, Nákupní centrum Kotva, Ostrava - ZábřehRozhodčí:Zubek Stanislav
Datum dle rozpisu14. 01. 2017 10:00 Začátek
utkání
10:00Konec
utkání
12:15Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
5:519:21360:374nerozhodně

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Somrová Gabriela
Rusnáková Markéta
 
 
Blechová Barbora
Novotná Lucie
 
 
117-58 3110
2.Daňová AndreaBlechová Barbora-5-968-82311
3.Rusnáková MarkétaNovotná Lucie98-6-883221
4.Somrová GabrielaŠevčíková Klára6-116-793231
5.Rusnáková MarkétaBlechová Barbora-9-4-5  0332
6.Daňová AndreaŠevčíková Klára-5-8-5  0333
7.Somrová GabrielaNovotná Lucie-81082 3143
8.Rusnáková MarkétaŠevčíková Klára-10-596-92344
9.Somrová GabrielaBlechová Barbora298  3054
10.Daňová AndreaNovotná Lucie-9-5-7  0355

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry10čtyřhry01
Daňová Andrea03Blechová Barbora21
Rusnáková Markéta12Novotná Lucie12
Somrová Gabriela30Ševčíková Klára21



Zápis o utkání
Název soutěže: 1. liga žen skupina B Kolo: 12 Kategorie: ZEN
POŘÁDAJÍCÍ:SK Dobré BVrchní
rozhodčí:
Bouček Stanislav st.
HOSTUJÍCÍ:TJ Sokol LíšeňRozhodčí:Hlávková Hana
Hráno v místnosti
přesná adresa
Dobré 143, první budova vlevo při příjezdu od Podbřezí, herna STRozhodčí:Rozínek Jan
Datum dle rozpisu14. 01. 2017 15:00 Začátek
utkání
15:00Konec
utkání
16:50Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
4:616:21316:345TJ Sokol Líšeň

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Rozínková Kateřina
Němečková Monika
 
 
Babáková Radka
Hortová Zuzana
 
 
910-109 3110
2.Doucková AnetaBabáková Klára8-9-7-6 1311
3.Rozínková KateřinaBabáková Radka7-7-81153221
4.Němečková MonikaHortová Zuzana-54-11-8 1322
5.Rozínková KateřinaBabáková Klára7124  3032
6.Doucková AnetaHortová Zuzana-4-5-1  0333
7.Němečková MonikaBabáková Radka-746-7-52334
8.Rozínková KateřinaHortová Zuzana-6-9-4  0335
9.Němečková MonikaBabáková Klára285  3045
10.Doucková AnetaBabáková Radka-3-8-4  0346

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry10čtyřhry01
Doucková Aneta03Babáková Klára12
Rozínková Kateřina21Babáková Radka21
Němečková Monika12Hortová Zuzana30



Zápis o utkání
Název soutěže: 1. liga žen skupina B Kolo: 12 Kategorie: ZEN
POŘÁDAJÍCÍ:TTC Ústí nad OrlicíVrchní
rozhodčí:
Kantorek Jiří
HOSTUJÍCÍ:TTC Moravská Slavia BrnoRozhodčí:Pražák Zdeněk
Hráno v místnosti
přesná adresa
Žižkov 502 ,562 01 Ústí nad OrlicíRozhodčí:Novák Aleš
Datum dle rozpisu14. 01. 2017 15:00 Začátek
utkání
15:00Konec
utkání
17:00Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
5:520:16341:343nerozhodně

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Šedová Eliška
Bezdíčková Lenka
 
 
Bednářová Lenka
Záděrová Linda
 
 
-6-7-11  0301
2.Rebejová KarlaKoblovská Dominika9116  3011
3.Šedová EliškaBednářová Lenka949  3021
4.Svojanovská JanaZáděrová Linda11-6911 3131
5.Šedová EliškaKoblovská Dominika8811  3041
6.Rebejová KarlaZáděrová Linda-9-6-8  0342
7.Svojanovská JanaBednářová Lenka-107-119-32343
8.Šedová EliškaZáděrová Linda5-5-79-32344
9.Svojanovská JanaKoblovská Dominika789  3054
10.Rebejová KarlaBednářová Lenka2-8-9-4 1355

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry01čtyřhry10
Rebejová Karla12Koblovská Dominika03
Šedová Eliška21Bednářová Lenka21
Svojanovská Jana21Záděrová Linda21



Zápis o utkání
Název soutěže: 1. liga žen skupina B Kolo: 12 Kategorie: ZEN
POŘÁDAJÍCÍ:CDU SPORT - ST Ostrava BVrchní
rozhodčí:
Jalůvka Jaroslav
HOSTUJÍCÍ:MK Řeznovice BRozhodčí:Daňa Hynek
Hráno v místnosti
přesná adresa
Sportovní gymnázium Dany a Emila Zátopkových, Volgogradská 2631/6 700 30 Ostrava - Zábřeh, Nákupní centrum Kotva, Ostrava - ZábřehRozhodčí:Zubek Stanislav
Datum dle rozpisu14. 01. 2017 14:00 Začátek
utkání
14:00Konec
utkání
16:20Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
5:519:18330:345nerozhodně

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Somrová Gabriela
Rusnáková Markéta
 
 
Kapounová Barbora
Telecká Jana
 
 
8710  3010
2.Rusnáková MarkétaTelecká Jana-7-6-8  0311
3.Somrová GabrielaKapounová Barbora-6-8-7  0312
4.Daňová AndreaŠafaříková Sandra-18-181183222
5.Somrová GabrielaTelecká Jana6-894 3132
6.Rusnáková MarkétaŠafaříková Sandra556  3042
7.Daňová AndreaKapounová Barbora-9-1-7  0343
8.Somrová GabrielaŠafaříková Sandra755  3053
9.Daňová AndreaTelecká Jana-999-3-32354
10.Rusnáková MarkétaKapounová Barbora9-9-57-32355

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry10čtyřhry01
Rusnáková Markéta12Telecká Jana21
Somrová Gabriela21Kapounová Barbora30
Daňová Andrea12Šafaříková Sandra03



Zápis o utkání
Název soutěže: 1. liga žen skupina B Kolo: 12 Kategorie: ZEN
POŘÁDAJÍCÍ:SKST Baník HavířovVrchní
rozhodčí:
Valenta Miloslav
HOSTUJÍCÍ:SKST Mart Hodonín CRozhodčí:Štrbik Karel
Hráno v místnosti
přesná adresa
Školní 1, 736 01 Havířov - ŠumbarkRozhodčí:Siwiec Radomír
Datum dle rozpisu14. 01. 2017 14:00 Začátek
utkání
14:00Konec
utkání
16:05Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
7:324:16372:339SKST Baník Havířov

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Petrovová Nikita
Štěpánová Gabriela
 
 
Blechová Barbora
Novotná Lucie
 
 
9-556 3110
2.Hrabicová KláraNovotná Lucie-2-849-72311
3.Petrovová NikitaBlechová Barbora-4247 3121
4.Štěpánová GabrielaŠevčíková Klára-3-66-7 1322
5.Petrovová NikitaNovotná Lucie43-97 3132
6.Hrabicová KláraŠevčíková Klára9-8-11053242
7.Štěpánová GabrielaBlechová Barbora9105  3052
8.Petrovová NikitaŠevčíková Klára5-7-81453262
9.Štěpánová GabrielaNovotná Lucie6118  3072
10.Hrabicová KláraBlechová Barbora-9-7-8  0373

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry10čtyřhry01
Hrabicová Klára12Novotná Lucie12
Petrovová Nikita30Blechová Barbora12
Štěpánová Gabriela21Ševčíková Klára12



Zápis o utkání
Název soutěže: 1. liga žen skupina B Kolo: 13 Kategorie: ZEN
POŘÁDAJÍCÍ:SKST Baník HavířovVrchní
rozhodčí:
Svobodová Vlasta
HOSTUJÍCÍ:CDU SPORT - ST Ostrava BRozhodčí:Bednářová Helena
Hráno v místnosti
přesná adresa
Školní 1, 736 01 Havířov - ŠumbarkRozhodčí:Štrbík Karel
Datum dle rozpisu28. 01. 2017 10:00 Začátek
utkání
10:00Konec
utkání
11:45Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
8:227:10382:290SKST Baník Havířov

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Petrovová Nikita
Štěpánová Gabriela
 
 
Somrová Gabriela
Rusnáková Markéta
 
 
95-66 3110
2.Hrabicová KláraDaňová Andrea10-898 3120
3.Štěpánová GabrielaSomrová Gabriela2911  3030
4.Petrovová NikitaRusnáková Markéta644  3040
5.Štěpánová GabrielaDaňová Andrea442  3050
6.Hrabicová KláraRusnáková Markéta-915-5-4 1351
7.Petrovová NikitaSomrová Gabriela356  3061
8.Štěpánová GabrielaRusnáková Markéta12-157-943271
9.Petrovová NikitaDaňová Andrea456  3081
10.Hrabicová KláraSomrová Gabriela-9-568-32382

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry10čtyřhry01
Hrabicová Klára12Daňová Andrea03
Štěpánová Gabriela30Somrová Gabriela12
Petrovová Nikita30Rusnáková Markéta12



Zápis o utkání
Název soutěže: 1. liga žen skupina B Kolo: 13 Kategorie: ZEN
POŘÁDAJÍCÍ:MK Řeznovice BVrchní
rozhodčí:
Makovický Michal
HOSTUJÍCÍ:TTC Ústí nad OrlicíRozhodčí:Bíla Jindřich
Hráno v místnosti
přesná adresa
Palackého 60, 672 01 Moravský Krumlov, sokolovnaRozhodčí:Polák Jaromír
Datum dle rozpisu28. 01. 2017 09:00 Začátek
utkání
09:00Konec
utkání
11:00Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:030:7412:291MK Řeznovice B

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Šafaříková Sandra
Kapounová Barbora
 
 
Bezdíčková Lenka
Šedová Eliška
 
 
5-5-7663210
2.Telecká JanaSvojanovská Jana14-1083 3120
3.Kapounová BarboraBezdíčková Lenka634  3030
4.Šafaříková SandraŠedová Eliška-105510 3140
5.Kapounová BarboraSvojanovská Jana396  3050
6.Telecká JanaŠedová Eliška-9121011 3160
7.Šafaříková SandraBezdíčková Lenka6514  3070
8.Kapounová BarboraŠedová Eliška692  3080
9.Šafaříková SandraSvojanovská Jana512-12-973290
10.Telecká JanaBezdíčková Lenka575  30100

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry10čtyřhry01
Telecká Jana30Svojanovská Jana03
Kapounová Barbora30Bezdíčková Lenka03
Šafaříková Sandra30Šedová Eliška03



Zápis o utkání
Název soutěže: 1. liga žen skupina B Kolo: 13 Kategorie: ZEN
POŘÁDAJÍCÍ:SKST Mart Hodonín CVrchní
rozhodčí:
Šural Václav
HOSTUJÍCÍ:SK Dobré BRozhodčí:Brhel Tomáš
Hráno v místnosti
přesná adresa
Lipová alej 4110/23B, 695 01 Hodonín, Sportovní hala TEZARozhodčí:Vachovcová Alena
Datum dle rozpisu28. 01. 2017 09:00 Začátek
utkání
09:00Konec
utkání
10:35Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
8:224:10334:260SKST Mart Hodonín C

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Blechová Barbora
Novotná Lucie
 
 
Rozínková Kateřina
Bačinová Lucie
 
 
3412  3010
2.Pyskatá DenisaBačinová Lucie6-974 3120
3.Blechová BarboraUlrychová Hana427  3030
4.Novotná LucieRozínková Kateřina5-1248 3140
5.Blechová BarboraBačinová Lucie6410  3050
6.Pyskatá DenisaRozínková Kateřina-9-8-6  0351
7.Novotná LucieUlrychová Hana-1067-1283261
8.Blechová BarboraRozínková KateřinaWO    0362
9.Novotná LucieBačinová Lucie693  3072
10.Pyskatá DenisaUlrychová Hana567  3082

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry10čtyřhry01
Pyskatá Denisa21Bačinová Lucie03
Blechová Barbora20Ulrychová Hana03
Novotná Lucie30Rozínková Kateřina11
WO01WO10



Zápis o utkání
Název soutěže: 1. liga žen skupina B Kolo: 13 Kategorie: ZEN
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Sokol LíšeňVrchní
rozhodčí:
Rampula Miroslav
HOSTUJÍCÍ:KST GMC BlanskoRozhodčí:Belcredi Ludvík
Hráno v místnosti
přesná adresa
Pohankova 8, 628 00 Brno Líšeň, Zámek Belcredi, při příjezdu vlevo směr hotelRozhodčí:Janda Zbyněk
Datum dle rozpisu28. 01. 2017 10:00 Začátek
utkání
10:00Konec
utkání
12:00Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
4:613:21280:315KST GMC Blansko

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Babáková Radka
Hortová Zuzana
 
 
Pavlicová Renata
Ševčíková Veronika
 
 
-6-9-5  0301
2.Babáková RadkaŠevčíková Veronika673  3011
3.Babáková KláraChajda Marie-7-2-4  0312
4.Hortová ZuzanaPavlicová Renata657  3022
5.Babáková KláraŠevčíková Veronika-7-4-10  0323
6.Babáková RadkaPavlicová Renata-610-10-3 1324
7.Hortová ZuzanaChajda Marie-6873 3134
8.Babáková KláraPavlicová Renata-7-8-7  0335
9.Hortová ZuzanaŠevčíková Veronika-9106-743245
10.Babáková RadkaChajda Marie-2-9-7  0346

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry01čtyřhry10
Babáková Radka12Ševčíková Veronika12
Babáková Klára03Chajda Marie21
Hortová Zuzana30Pavlicová Renata21



Zápis o utkání
Název soutěže: 1. liga žen skupina B Kolo: 13 Kategorie: ZEN
POŘÁDAJÍCÍ:TTC Moravská Slavia BrnoVrchní
rozhodčí:
Kačer Jindřich
HOSTUJÍCÍ:KST Omega UP Olomouc GRM SystemsRozhodčí:Záděra Luboš
Hráno v místnosti
přesná adresa
Vojtova 12, BrnoRozhodčí:Honek František
Datum dle rozpisu28. 01. 2017 10:00 Začátek
utkání
10:00Konec
utkání
12:15Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
6:419:17342:328TTC Moravská Slavia Brno

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Bednářová Lenka
Záděrová Linda
 
 
Veiglová Jarmila
Viktorínová Michaela
 
 
-369-1373210
2.Hrdličková TerezaViktorínová Michaela-5-7-4  0311
3.Záděrová LindaVeiglová Jarmila878  3021
4.Bednářová LenkaPokorná Alena-71196 3131
5.Záděrová LindaViktorínová Michaela-14-7-3  0332
6.Hrdličková TerezaPokorná Alena-89-8-9 1333
7.Bednářová LenkaVeiglová Jarmila742  3043
8.Záděrová LindaPokorná Alena55-125 3153
9.Bednářová LenkaViktorínová Michaela-9-7-8  0354
10.Hrdličková TerezaVeiglová Jarmila89-74 3164

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry10čtyřhry01
Hrdličková Tereza12Viktorínová Michaela30
Záděrová Linda21Veiglová Jarmila03
Bednářová Lenka21Pokorná Alena12
Rozhodčí p. Konečná omluvena (pokročilý stav těhotenství). Zastoupil p. rozhodčí Jindřich Kačer, licence B



Zápis o utkání
Název soutěže: 1. liga žen skupina B Kolo: 14 Kategorie: ZEN
POŘÁDAJÍCÍ:SKST Mart Hodonín CVrchní
rozhodčí:
Šural Václav
HOSTUJÍCÍ:TTC Ústí nad OrlicíRozhodčí:Mikulecký František
Hráno v místnosti
přesná adresa
Lipová alej 4110/23B, 695 01 Hodonín, Sportovní hala TEZARozhodčí:Vachovcová Alena
Datum dle rozpisu28. 01. 2017 13:30 Začátek
utkání
13:30Konec
utkání
15:20Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
8:224:13334:312SKST Mart Hodonín C

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Blechová Barbora
Novotná Lucie
 
 
Bezdíčková Lenka
Šedová Eliška
 
 
8-10-131173210
2.Pyskatá DenisaSvojanovská Jana867  3020
3.Blechová BarboraBezdíčková Lenka-2-94863230
4.Novotná LucieŠedová Eliška9912  3040
5.Blechová BarboraSvojanovská Jana810-10-723250
6.Pyskatá DenisaŠedová Eliška545  3060
7.Novotná LucieBezdíčková Lenka64-135 3170
8.Blechová BarboraŠedová EliškaWO    0371
9.Novotná LucieSvojanovská Jana276  3081
10.Pyskatá DenisaBezdíčková LenkaWO    0382

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry10čtyřhry01
Pyskatá Denisa20Svojanovská Jana03
Blechová Barbora20Bezdíčková Lenka02
Novotná Lucie30Šedová Eliška02
WO02WO20



Zápis o utkání
Název soutěže: 1. liga žen skupina B Kolo: 14 Kategorie: ZEN
POŘÁDAJÍCÍ:MK Řeznovice BVrchní
rozhodčí:
Makovický Michal
HOSTUJÍCÍ:SK Dobré BRozhodčí:Bíla Jindřich
Hráno v místnosti
přesná adresa
Palackého 60, 672 01 Moravský Krumlov, sokolovnaRozhodčí:Polák Jaromír
Datum dle rozpisu28. 01. 2017 13:30 Začátek
utkání
13:30Konec
utkání
15:15Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
8:225:10344:246MK Řeznovice B

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Šafaříková Sandra
Kapounová Barbora
 
 
Rozínková Kateřina
Ulrychová Hana
 
 
106-107 3110
2.Telecká JanaBačinová Lucie678  3020
3.Kapounová BarboraUlrychová Hana874  3030
4.Šafaříková SandraRozínková Kateřina-4-3-7  0331
5.Kapounová BarboraBačinová Lucie134  3041
6.Telecká JanaRozínková Kateřina-3-67-9 1342
7.Šafaříková SandraUlrychová Hana83-9-943252
8.Kapounová BarboraRozínková Kateřina-8861 3162
9.Šafaříková SandraBačinová Lucie222  3072
10.Telecká JanaUlrychová Hana579  3082

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry10čtyřhry01
Telecká Jana21Bačinová Lucie03
Kapounová Barbora30Ulrychová Hana03
Šafaříková Sandra21Rozínková Kateřina21



Zápis o utkání
Název soutěže: 1. liga žen skupina B Kolo: 14 Kategorie: ZEN
POŘÁDAJÍCÍ:TTC Moravská Slavia BrnoVrchní
rozhodčí:
Kačer Jindřich
HOSTUJÍCÍ:KST GMC BlanskoRozhodčí:Záděra Luboš
Hráno v místnosti
přesná adresa
Vojtova 12, BrnoRozhodčí:Honek František
Datum dle rozpisu28. 01. 2017 14:00 Začátek
utkání
14:00Konec
utkání
15:15Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
3:712:24231:347KST GMC Blansko

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Bednářová Lenka
Záděrová Linda
 
 
Pavlicová Renata
Ševčíková Veronika
 
 
6-12-7-7 1301
2.Bednářová LenkaPavlicová Renata-8-8-8  0302
3.Záděrová LindaChajda Marie-4-7-7  0303
4.Ševčíková VeronikaWO    0304
5.Záděrová LindaPavlicová Renata65-55 3114
6.Bednářová LenkaŠevčíková Veronika68-16 3124
7.Chajda MarieWO    0325
8.Záděrová LindaŠevčíková Veronika-8787 3135
9.Pavlicová RenataWO    0336
10.Bednářová LenkaChajda Marie9-5-57-72337

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry01čtyřhry10
Bednářová Lenka12Pavlicová Renata11
Záděrová Linda21Chajda Marie20
   Ševčíková Veronika02
WO03WO30
Rozhodčí p. Konečná se omluvila.



Zápis o utkání
Název soutěže: 1. liga žen skupina B Kolo: 14 Kategorie: ZEN
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Sokol LíšeňVrchní
rozhodčí:
Rampula Miroslav
HOSTUJÍCÍ:KST Omega UP Olomouc GRM SystemsRozhodčí:Belcredi Ludvík
Hráno v místnosti
přesná adresa
Pohankova 8, 628 00 Brno Líšeň, Zámek Belcredi, při příjezdu vlevo směr hotelRozhodčí:Janda Zbyněk
Datum dle rozpisu28. 01. 2017 14:00 Začátek
utkání
14:00Konec
utkání
15:55Rozhodčí:Šišma Pavel
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
8:224:9311:240TJ Sokol Líšeň

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Babáková Radka
Hortová Zuzana
 
 
Viktorínová Michaela
Tušlová Veronika
 
 
73-95 3110
2.Hortová ZuzanaTušlová Veronika1156  3020
3.Babáková KláraVeiglová Jarmila569  3030
4.Babáková RadkaViktorínová Michaela864  3040
5.Babáková KláraTušlová Veronika-14-5-7  0341
6.Hortová ZuzanaViktorínová Michaela479  3051
7.Babáková RadkaVeiglová Jarmila778  3061
8.Babáková KláraViktorínová Michaela7-85-273271
9.Babáková RadkaTušlová VeronikaWO    0372
10.Hortová ZuzanaVeiglová JarmilaWO    3082

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry10čtyřhry01
Hortová Zuzana20Tušlová Veronika11
Babáková Klára21Veiglová Jarmila02
Babáková Radka20Viktorínová Michaela03
WO11WO11



Zápis o utkání
Název soutěže: 1. liga žen skupina B Kolo: 15 Kategorie: ZEN
POŘÁDAJÍCÍ:TTC Moravská Slavia BrnoVrchní
rozhodčí:
Rampula Miroslav
HOSTUJÍCÍ:TJ Sokol LíšeňRozhodčí:Blatná Alena
Hráno v místnosti
přesná adresa
Vojtova 12, BrnoRozhodčí:Tureček Petr
Datum dle rozpisu25. 02. 2017 10:00 Začátek
utkání
10:00Konec
utkání
12:10Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
6:421:20413:388TTC Moravská Slavia Brno

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Bednářová Lenka
Záděrová Linda
 
 
Babáková Radka
Pikolonová Šárka
 
 
-6-812-10 1301
2.Prnová VeronikaBabáková Radka-7512-9-62302
3.Záděrová LindaPikolonová Šárka117-92 3112
4.Bednářová LenkaBabáková Klára10-123-1253222
5.Záděrová LindaBabáková Radka6-987 3132
6.Prnová VeronikaBabáková Klára-8-9-9  0333
7.Bednářová LenkaPikolonová Šárka865  3043
8.Hrdličková TerezaBabáková Klára10-9-9673253
9.Bednářová LenkaBabáková Radka-137-51283263
10.Prnová VeronikaPikolonová Šárka-9-1-9  0364

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry01čtyřhry10
Prnová Veronika03Babáková Radka12
Záděrová Linda20Pikolonová Šárka12
Bednářová Lenka30Babáková Klára12
Hrdličková Tereza10   
Zápas č. 8 - Hrdličková Tereza střídá Záděrovou



Zápis o utkání
Název soutěže: 1. liga žen skupina B Kolo: 15 Kategorie: ZEN
POŘÁDAJÍCÍ:KST Omega UP Olomouc GRM SystemsVrchní
rozhodčí:
Horák Mojmír
HOSTUJÍCÍ:SKST Mart Hodonín CRozhodčí:Cankař Radek
Hráno v místnosti
přesná adresa
Legionářská 1299/19Rozhodčí:Kadlčáková Alena
Datum dle rozpisu25. 02. 2017 09:30 Začátek
utkání
09:30Konec
utkání
11:50Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
6:422:16357:350KST Omega UP Olomouc GRM Systems

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Viktorínová Michaela
Vašendová Jana
 
 
Ševčíková Klára
Pyskatá Denisa
 
 
10813  3010
2.Zhang YeBlechová Barbora6711  3020
3.Viktorínová MichaelaPyskatá Denisa-5-787-82321
4.Vašendová JanaŠevčíková Klára-6610-793231
5.Viktorínová MichaelaBlechová Barbora9-1087 3141
6.Zhang YeŠevčíková Klára8103  3051
7.Vašendová JanaPyskatá Denisa-6-4-4  0352
8.Viktorínová MichaelaŠevčíková Klára-7-67-7 1353
9.Vašendová JanaBlechová Barbora-57-8-7 1354
10.Zhang YePyskatá Denisa92-98 3164

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry10čtyřhry01
Zhang Ye30Blechová Barbora12
Viktorínová Michaela12Pyskatá Denisa21
Vašendová Jana12Ševčíková Klára12



Zápis o utkání
Název soutěže: 1. liga žen skupina B Kolo: 15 Kategorie: ZEN
POŘÁDAJÍCÍ:KST GMC BlanskoVrchní
rozhodčí:
Klecker Roman
HOSTUJÍCÍ:MK Řeznovice BRozhodčí:Harna Tomáš
Hráno v místnosti
přesná adresa
Purkyňova 3, 678 01 Blansko, sídliště Podlesí, pod koberci TrendRozhodčí:Ostrý Jan
Datum dle rozpisu25. 02. 2017 10:00 Začátek
utkání
10:00Konec
utkání
11:40Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
9:129:5358:175KST GMC Blansko

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Pavlicová Renata
Ševčíková Veronika
 
 
Telecká Jana
Šafaříková Sandra
 
 
677  3010
2.Chajda MarieŠafaříková Sandra-767-9-62311
3.Ševčíková VeronikaTelecká Jana7710  3021
4.Pavlicová RenataWO    3031
5.Ševčíková VeronikaŠafaříková Sandra698  3041
6.Chajda MarieWO    3051
7.Pavlicová RenataTelecká Jana3-8117 3161
8.Ševčíková VeronikaWO    3071
9.Pavlicová RenataŠafaříková Sandra64-69 3181
10.Chajda MarieTelecká JanaWO    3091

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry10čtyřhry01
Chajda Marie01Šafaříková Sandra12
Ševčíková Veronika20Telecká Jana02
Pavlicová Renata20   
WO40WO04



Zápis o utkání
Název soutěže: 1. liga žen skupina B Kolo: 15 Kategorie: ZEN
POŘÁDAJÍCÍ:SK Dobré BVrchní
rozhodčí:
Sedláček Petr
HOSTUJÍCÍ:SKST Baník HavířovRozhodčí:Rozínková Monika
Hráno v místnosti
přesná adresa
Dobré 143, první budova vlevo při příjezdu od Podbřezí, herna STRozhodčí:Rozínek Jiří
Datum dle rozpisu25. 02. 2017 10:00 Začátek
utkání
10:00Konec
utkání
12:10Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
2:813:25325:381SKST Baník Havířov

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Rozínková Kateřina
Němečková Monika
 
 
Petrovová Nikita
Štěpánová Gabriela
 
 
-5-12108-162301
2.Bačinová PavlaPetrovová Nikita-3-8-5  0302
3.Rozínková KateřinaSikorová Kamila9111  3012
4.Němečková MonikaŠtěpánová Gabriela-8-3-7  0313
5.Rozínková KateřinaPetrovová Nikita107-10-12-72314
6.Bačinová PavlaŠtěpánová Gabriela-5-3-4  0315
7.Němečková MonikaSikorová Kamila93-113 3125
8.Rozínková KateřinaŠtěpánová Gabriela7-9-7-5 1326
9.Němečková MonikaPetrovová Nikita5-9-67-22327
10.Bačinová PavlaSikorová Kamila-7-7-7  0328

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry01čtyřhry10
Bačinová Pavla03Petrovová Nikita30
Rozínková Kateřina12Sikorová Kamila12
Němečková Monika12Štěpánová Gabriela30



Zápis o utkání
Název soutěže: 1. liga žen skupina B Kolo: 15 Kategorie: ZEN
POŘÁDAJÍCÍ:TTC Ústí nad OrlicíVrchní
rozhodčí:
Kantorek Jiří
HOSTUJÍCÍ:CDU SPORT - ST Ostrava BRozhodčí:Čopián Štefan
Hráno v místnosti
přesná adresa
Žižkov 502 ,562 01 Ústí nad OrlicíRozhodčí:Pražák Zdeněk
Datum dle rozpisu25. 02. 2017 10:00 Začátek
utkání
10:00Konec
utkání
11:55Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
3:714:25323:386CDU SPORT - ST Ostrava B

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Bezdíčková Lenka
Šedová Eliška
 
 
Somrová Gabriela
Rusnáková Markéta
 
 
12-4-3-5 1301
2.Svojanovská JanaSomrová Gabriela10-5-10-8 1302
3.Šedová EliškaRozkydalová Eliška-8-76163212
4.Bezdíčková LenkaRusnáková Markéta-6-8-2  0313
5.Šedová EliškaSomrová Gabriela-412116 3123
6.Svojanovská JanaRusnáková Markéta-4-93-6 1324
7.Bezdíčková LenkaRozkydalová Eliška-7-10-11  0325
8.Šedová EliškaRusnáková Markéta10-9-57-42326
9.Bezdíčková LenkaSomrová Gabriela-7-5-3  0327
10.Svojanovská JanaRozkydalová Eliška8-996 3137

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry01čtyřhry10
Svojanovská Jana12Somrová Gabriela21
Šedová Eliška21Rozkydalová Eliška12
Bezdíčková Lenka03Rusnáková Markéta30



Zápis o utkání
Název soutěže: 1. liga žen skupina B Kolo: 16 Kategorie: ZEN
POŘÁDAJÍCÍ:KST GMC BlanskoVrchní
rozhodčí:
Klecker Roman
HOSTUJÍCÍ:SKST Mart Hodonín CRozhodčí:Harna Tomáš
Hráno v místnosti
přesná adresa
Purkyňova 3, 678 01 Blansko, sídliště Podlesí, pod koberci TrendRozhodčí:Ostrý Jan
Datum dle rozpisu25. 02. 2017 14:00 Začátek
utkání
14:00Konec
utkání
16:30Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
6:422:19403:379KST GMC Blansko

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Pavlicová Renata
Ševčíková Veronika
 
 
Blechová Barbora
Pyskatá Denisa
 
 
126-78 3110
2.Chajda MarieBlechová Barbora-95-4733220
3.Ševčíková VeronikaPyskatá Denisa-8-8-14  0321
4.Pavlicová RenataŠevčíková Klára105-95 3131
5.Ševčíková VeronikaBlechová Barbora-78-6-7 1332
6.Chajda MarieŠevčíková Klára9-7-812133242
7.Pavlicová RenataPyskatá Denisa9-8710 3152
8.Ševčíková VeronikaŠevčíková Klára42-7-5-42353
9.Pavlicová RenataBlechová Barbora13-9-8-10 1354
10.Chajda MariePyskatá Denisa646  3064

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry10čtyřhry01
Chajda Marie30Blechová Barbora21
Ševčíková Veronika03Pyskatá Denisa12
Pavlicová Renata21Ševčíková Klára12



Zápis o utkání
Název soutěže: 1. liga žen skupina B Kolo: 16 Kategorie: ZEN
POŘÁDAJÍCÍ:KST Omega UP Olomouc GRM SystemsVrchní
rozhodčí:
Horák Mojmír
HOSTUJÍCÍ:MK Řeznovice BRozhodčí:Cankař Radek
Hráno v místnosti
přesná adresa
Legionářská 1299/19Rozhodčí:Kadlčáková Alena
Datum dle rozpisu25. 02. 2017 14:30 Začátek
utkání
14:30Konec
utkání
15:55Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
8:226:12391:250KST Omega UP Olomouc GRM Systems

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Tušlová Veronika
Viktorínová Michaela
 
 
Šafaříková Sandra
Telecká Jana
 
 
-99410 3110
2.Tušlová VeronikaTelecká Jana85-89 3120
3.Zhang YeŠafaříková Sandra5-711-1013230
4.Viktorínová MichaelaWO    3040
5.Zhang YeTelecká Jana-3-78-6 1341
6.Tušlová VeronikaWO    3051
7.Viktorínová MichaelaŠafaříková Sandra2-17-9-10 1352
8.Zhang YeWO    3062
9.Viktorínová MichaelaTelecká Jana-992-753272
10.Tušlová VeronikaŠafaříková Sandra875  3082

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry10čtyřhry01
Tušlová Veronika20Telecká Jana12
Zhang Ye11Šafaříková Sandra12
Viktorínová Michaela11   
WO30WO03



Zápis o utkání
Název soutěže: 1. liga žen skupina B Kolo: 16 Kategorie: ZEN
POŘÁDAJÍCÍ:TTC Ústí nad OrlicíVrchní
rozhodčí:
Kantorek Jiří
HOSTUJÍCÍ:SKST Baník HavířovRozhodčí:Kodytek Pavel
Hráno v místnosti
přesná adresa
Žižkov 502 ,562 01 Ústí nad OrlicíRozhodčí:Čopián Štefan
Datum dle rozpisu25. 02. 2017 15:00 Začátek
utkání
15:00Konec
utkání
16:20Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
1:98:27263:331SKST Baník Havířov

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Svojanovská Jana
Bezdíčková Lenka
 
 
Petrovová Nikita
Štěpánová Gabriela
 
 
-48-2-7 1301
2.Svojanovská JanaPetrovová Nikita-7-77-9 1302
3.Šedová EliškaSikorová Kamila-8-58-4 1303
4.Bezdíčková LenkaŠtěpánová Gabriela-4-2-6  0304
5.Šedová EliškaPetrovová Nikita-7-6-9  0305
6.Svojanovská JanaŠtěpánová Gabriela-53-65-92306
7.Bezdíčková LenkaSikorová Kamila-7-8-9  0307
8.Šedová EliškaŠtěpánová Gabriela-6-7-5  0308
9.Bezdíčková LenkaPetrovová NikitaWO    3018
10.Svojanovská JanaSikorová Kamila-5-11-10  0319

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry01čtyřhry10
Svojanovská Jana03Petrovová Nikita20
Šedová Eliška03Sikorová Kamila30
Bezdíčková Lenka02Štěpánová Gabriela30
WO10WO01



Zápis o utkání
Název soutěže: 1. liga žen skupina B Kolo: 16 Kategorie: ZEN
POŘÁDAJÍCÍ:SK Dobré BVrchní
rozhodčí:
Sedláček Petr
HOSTUJÍCÍ:CDU SPORT - ST Ostrava BRozhodčí:Rozínková Monika
Hráno v místnosti
přesná adresa
Dobré 143, první budova vlevo při příjezdu od Podbřezí, herna STRozhodčí:Rozínek Jiří
Datum dle rozpisu25. 02. 2017 15:00 Začátek
utkání
15:00Konec
utkání
17:05Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
7:321:15348:328SK Dobré B

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Rozínková Kateřina
Němečková Monika
 
 
Rusnáková Markéta
Somrová Gabriela
 
 
-97-10763210
2.Doucková AnetaSomrová Gabriela-2-8-6  0311
3.Rozínková KateřinaRozkydalová Eliška10-1149 3121
4.Němečková MonikaRusnáková Markéta6-776 3131
5.Rozínková KateřinaSomrová Gabriela7-878 3141
6.Doucková AnetaRusnáková Markéta-5-5-9  0342
7.Němečková MonikaRozkydalová Eliška597  3052
8.Rozínková KateřinaRusnáková Markéta98-99 3162
9.Němečková MonikaSomrová Gabriela1199  3072
10.Bačinová LucieRozkydalová Eliška-8-8-9  0373

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry10čtyřhry01
Doucková Aneta02Somrová Gabriela12
Rozínková Kateřina30Rozkydalová Eliška12
Němečková Monika30Rusnáková Markéta12
Bačinová Lucie01   



Zápis o utkání
Název soutěže: 1. liga žen skupina B Kolo: 17 Kategorie: ZEN
POŘÁDAJÍCÍ:TTC Ústí nad OrlicíVrchní
rozhodčí:
Kantorek Jiří
HOSTUJÍCÍ:SK Dobré BRozhodčí:Kodytek Pavel
Hráno v místnosti
přesná adresa
Žižkov 502 ,562 01 Ústí nad OrlicíRozhodčí:Novák Aleš
Datum dle rozpisu11. 03. 2017 10:00 Začátek
utkání
10:00Konec
utkání
11:40Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
1:97:27272:349SK Dobré B

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Bezdíčková Lenka
Svojanovská Jana
 
 
Rozínková Kateřina
Němečková Monika
 
 
-8-12-7  0301
2.Bezdíčková LenkaZemanová Michaela-115-45-72302
3.Motlová MonikaNěmečková Monika-9-6-8  0303
4.Svojanovská JanaRozínková Kateřina-5-12-6  0304
5.Motlová MonikaZemanová Michaela10-3-10-9 1305
6.Bezdíčková LenkaRozínková Kateřina-5-8-10  0306
7.Svojanovská JanaNěmečková Monika-7-97-3 1307
8.Motlová MonikaRozínková Kateřina-6-4-5  0308
9.Svojanovská JanaZemanová Michaela447  3018
10.Bezdíčková LenkaNěmečková Monika-8-4-8  0319

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry01čtyřhry10
Bezdíčková Lenka03Zemanová Michaela21
Motlová Monika03Němečková Monika30
Svojanovská Jana12Rozínková Kateřina30



Zápis o utkání
Název soutěže: 1. liga žen skupina B Kolo: 17 Kategorie: ZEN
POŘÁDAJÍCÍ:CDU SPORT - ST Ostrava BVrchní
rozhodčí:
Olbricht Jiří
HOSTUJÍCÍ:KST GMC BlanskoRozhodčí:Kahánek Petr
Hráno v místnosti
přesná adresa
Sportovní gymnázium Dany a Emila Zátopkových, Volgogradská 2631/6 700 30 Ostrava - Zábřeh, Nákupní centrum Kotva, Ostrava - ZábřehRozhodčí:
Datum dle rozpisu11. 03. 2017 10:00 Začátek
utkání
10:00Konec
utkání
12:05Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
2:812:26276:374KST GMC Blansko

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Somrová Gabriela
Rusnáková Markéta
 
 
Pavlicová Renata
Ševčíková Veronika
 
 
-4-57-5 1301
2.Rozkydalová EliškaChajda Marie-5-4-1  0302
3.Somrová GabrielaŠevčíková Veronika835  3012
4.Rusnáková MarkétaPavlicová Renata7-4-5-4 1313
5.Somrová GabrielaChajda Marie-58-34-82314
6.Rozkydalová EliškaPavlicová Renata-8-5-5  0315
7.Rusnáková MarkétaŠevčíková Veronika89-9-1073225
8.Somrová GabrielaPavlicová Renata-7-4-7  0326
9.Rusnáková MarkétaChajda Marie12-68-3-102327
10.Rozkydalová EliškaŠevčíková Veronika-2-5-7  0328

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry01čtyřhry10
Rozkydalová Eliška03Chajda Marie30
Somrová Gabriela12Ševčíková Veronika12
Rusnáková Markéta12Pavlicová Renata30
Rusnakova M - ZK - hozeni palky na zem



Zápis o utkání
Název soutěže: 1. liga žen skupina B Kolo: 17 Kategorie: ZEN
POŘÁDAJÍCÍ:SKST Baník HavířovVrchní
rozhodčí:
Lesník Vladimír
HOSTUJÍCÍ:KST Omega UP Olomouc GRM SystemsRozhodčí:Endal Nikolas
Hráno v místnosti
přesná adresa
Školní 1, 736 01 Havířov - ŠumbarkRozhodčí:Štrbík Karel
Datum dle rozpisu11. 03. 2017 10:00 Začátek
utkání
10:00Konec
utkání
11:30Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
9:129:8381:247SKST Baník Havířov

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Štěpánová Gabriela
Petrovová Nikita
 
 
Viktorínová Michaela
Vašendová Jana
 
 
5142  3010
2.Sikorová KamilaVašendová Jana55-10-7-82311
3.Štěpánová GabrielaZhang Ye786  3021
4.Petrovová NikitaViktorínová Michaela677  3031
5.Štěpánová GabrielaVašendová Jana97-119 3141
6.Sikorová KamilaViktorínová Michaela-44-5583251
7.Petrovová NikitaZhang Ye841  3061
8.Štěpánová GabrielaViktorínová Michaela-5618 3171
9.Petrovová NikitaVašendová Jana-7464 3181
10.Sikorová KamilaZhang YeWO    3091

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry10čtyřhry01
Sikorová Kamila11Vašendová Jana12
Štěpánová Gabriela30Zhang Ye02
Petrovová Nikita30Viktorínová Michaela03
WO10WO01



Zápis o utkání
Název soutěže: 1. liga žen skupina B Kolo: 17 Kategorie: ZEN
POŘÁDAJÍCÍ:MK Řeznovice BVrchní
rozhodčí:
Halasová Anna
HOSTUJÍCÍ:TTC Moravská Slavia BrnoRozhodčí:Makovický Michal
Hráno v místnosti
přesná adresa
Palackého 60, 672 01 Moravský Krumlov, sokolovnaRozhodčí:Polák Jaromír
Datum dle rozpisu11. 03. 2017 09:00 Začátek
utkání
09:00Konec
utkání
11:00Rozhodčí:Bíla Jindřich
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
4:616:19272:355TTC Moravská Slavia Brno

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Šafaříková Sandra
Telecká Jana
 
 
Bednářová Lenka
Koblovská Dominika
 
 
1079  3010
2.Hrdličková TerezaWO    0311
3.Telecká JanaKoblovská Dominika87-8-11-102312
4.Šafaříková SandraBednářová Lenka-97-13-3 1313
5.Telecká JanaHrdličková Tereza-129912 3123
6.Bednářová LenkaWO    0324
7.Šafaříková SandraKoblovská Dominika10105  3034
8.Telecká JanaBednářová Lenka-11-45-8 1335
9.Šafaříková SandraHrdličková Tereza1088  3045
10.Koblovská DominikaWO    0346

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry10čtyřhry01
Telecká Jana12Hrdličková Tereza02
Šafaříková Sandra21Koblovská Dominika11
   Bednářová Lenka20
WO03WO30



Zápis o utkání
Název soutěže: 1. liga žen skupina B Kolo: 17 Kategorie: ZEN
POŘÁDAJÍCÍ:SKST Mart Hodonín CVrchní
rozhodčí:
Juřík Miroslav
HOSTUJÍCÍ:TJ Sokol LíšeňRozhodčí:Juřík Adam
Hráno v místnosti
přesná adresa
Lipová alej 4110/23B, 695 01 Hodonín, Sportovní hala TEZARozhodčí:Kmeťo Miroslav
Datum dle rozpisu11. 03. 2017 09:00 Začátek
utkání
09:00Konec
utkání
10:45Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
7:322:16373:323SKST Mart Hodonín C

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Blechová Barbora
Novotná Lucie
 
 
Babáková Radka
Pikolonová Šárka
 
 
7-6-8-10 1301
2.Novotná LucieLanová Renata-7-10-7  0302
3.Blechová BarboraPikolonová Šárka736  3012
4.Ševčíková KláraBabáková Radka-84-8873222
5.Blechová BarboraLanová Renata-5-566123232
6.Novotná LucieBabáková Radka-7-8-8  0333
7.Ševčíková KláraPikolonová Šárka697  3043
8.Blechová BarboraBabáková Radka64-111 3153
9.Ševčíková KláraLanová Renata-98-106103263
10.Novotná LuciePikolonová Šárka649  3073

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry01čtyřhry10
Novotná Lucie12Lanová Renata12
Blechová Barbora30Pikolonová Šárka03
Ševčíková Klára30Babáková Radka12
Bez připomínek



Zápis o utkání
Název soutěže: 1. liga žen skupina B Kolo: 18 Kategorie: ZEN
POŘÁDAJÍCÍ:SKST Baník HavířovVrchní
rozhodčí:
Lesník Vladimír
HOSTUJÍCÍ:KST GMC BlanskoRozhodčí:Endal Nikolas
Hráno v místnosti
přesná adresa
Školní 1, 736 01 Havířov - ŠumbarkRozhodčí:Štrbík Karel
Datum dle rozpisu11. 03. 2017 14:00 Začátek
utkání
14:00Konec
utkání
16:00Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
7:323:15368:341SKST Baník Havířov

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Štěpánová Gabriela
Petrovová Nikita
 
 
Pavlicová Renata
Ševčíková Veronika
 
 
6-699 3110
2.Sikorová KamilaChajda Marie-7-3-7  0311
3.Štěpánová GabrielaŠevčíková Veronika-10467 3121
4.Petrovová NikitaPavlicová Renata7125  3031
5.Štěpánová GabrielaChajda Marie8-3-9-5 1332
6.Sikorová KamilaPavlicová Renata87-6-1163242
7.Petrovová NikitaŠevčíková Veronika4108  3052
8.Štěpánová GabrielaPavlicová Renata9127  3062
9.Petrovová NikitaChajda Marie87-9-563272
10.Sikorová KamilaŠevčíková Veronika-8-75-12 1373

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry10čtyřhry01
Sikorová Kamila12Chajda Marie21
Štěpánová Gabriela21Ševčíková Veronika12
Petrovová Nikita30Pavlicová Renata03



Zápis o utkání
Název soutěže: 1. liga žen skupina B Kolo: 18 Kategorie: ZEN
POŘÁDAJÍCÍ:CDU SPORT - ST Ostrava BVrchní
rozhodčí:
Olbricht Jiří
HOSTUJÍCÍ:KST Omega UP Olomouc GRM SystemsRozhodčí:Kahánek Petr
Hráno v místnosti
přesná adresa
Sportovní gymnázium Dany a Emila Zátopkových, Volgogradská 2631/6 700 30 Ostrava - Zábřeh, Nákupní centrum Kotva, Ostrava - ZábřehRozhodčí:
Datum dle rozpisu11. 03. 2017 14:00 Začátek
utkání
14:00Konec
utkání
16:05Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
3:712:26330:386KST Omega UP Olomouc GRM Systems

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody