Zápis o utkání
Název soutěže: 2. liga žen skupina B Kolo: 1 Kategorie: ZEN
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Sokol ChrudimVrchní
rozhodčí:
Foltýn Michal
HOSTUJÍCÍ:TTC Brandýs nad LabemRozhodčí
u stolu:
Šula Petr
Hráno v místnosti
přesná adresa
U Valchy 504, Chrudim, u hokejbalového hřištěRozhodčí
u stolu:
Sourada Petr
Datum dle rozpisu24. 09. 2016 10:00 Začátek
utkání
10:00Konec
utkání
12:10Rozhodčí
u stolu:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
4:618:19341:350TTC Brandýs nad Labem

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluHráči host. oddíluVýsledek hrySadyBody
1.Sedláčková Tereza
Procházková Jana
Hudečková Hana
Doležalová Pavlína
-12899 31/-
2.Sedláčková TerezaDoležalová Pavlína8144  30/-
3.Procházková JanaČubová Jana718  30/-
4.Vránová MartinaHudečková Hana-5-4-1  03-/
5.Procházková JanaDoležalová Pavlína-55-6-10 13-/
6.Sedláčková TerezaHudečková Hana-98-5-6 13-/
7.Vránová MartinaČubová Jana6-1010-8-923-/
8.Kaplanová MiroslavaHudečková Hana-8-7-12  03-/
9.Vránová MartinaDoležalová Pavlína866  30/-
10.Sedláčková TerezaČubová Jana-897-9-323-/

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry10čtyřhry01
Sedláčková Tereza12Doležalová Pavlína12
Procházková Jana11Čubová Jana21
Vránová Martina12Hudečková Hana30
Kaplanová Miroslava01   



Zápis o utkání
Název soutěže: 2. liga žen skupina B Kolo: 1 Kategorie: ZEN
POŘÁDAJÍCÍ:SK Dobré CVrchní
rozhodčí:
Šlapák Miloš
HOSTUJÍCÍ:TJ AŠ Mladá BoleslavRozhodčí
u stolu:
Bačina Jaroslav
Hráno v místnosti
přesná adresa
Dobré 143, první budova vlevo při příjezdu od Podbřezí, herna STRozhodčí
u stolu:
Židík Jiří
Datum dle rozpisu24. 09. 2016 10:00 Začátek
utkání
10:00Konec
utkání
12:30Rozhodčí
u stolu:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
2:813:25300:380TJ AŠ Mladá Boleslav

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluHráči host. oddíluVýsledek hrySadyBody
1.Bačinová Pavla
Bačinová Lucie
Janoušková Jitka
Svobodová Gabriela
106-510 31/-
2.Bačinová PavlaJanoušková Jitka-0-6-7  03-/
3.Macurová DenisaŠípková Nela-6-5-4  03-/
4.Bačinová LucieSvobodová Gabriela7-5-68-723-/
5.Macurová DenisaJanoušková Jitka-5-6-8  03-/
6.Bačinová PavlaSvobodová Gabriela1099  30/-
7.Bačinová LucieŠípková Nela68-8-10-823-/
8.Macurová DenisaSvobodová Gabriela-6-5-4  03-/
9.Bačinová LucieJanoušková Jitka7-5-6-8 13-/
10.Bačinová PavlaNykodýmová Natálie86-7-8-923-/

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry10čtyřhry01
Bačinová Pavla12Janoušková Jitka30
Macurová Denisa03Šípková Nela20
Bačinová Lucie03Svobodová Gabriela21
   Nykodýmová Natálie10



Zápis o utkání
Název soutěže: 2. liga žen skupina B Kolo: 1 Kategorie: ZEN
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Lokomotiva TrutnovVrchní
rozhodčí:
Drahotský Tomáš
HOSTUJÍCÍ:TJ Sokol TurnovRozhodčí
u stolu:
Fišera Jiří
Hráno v místnosti
přesná adresa
Rudolfa Frimla 816 541 01 Trutnov, Střední Předměstí, nad vlakovým nádražímRozhodčí
u stolu:
Kalášková Lenka
Datum dle rozpisu24. 09. 2016 10:00 Začátek
utkání
10:00Konec
utkání
12:10Rozhodčí
u stolu:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
6:418:17334:309TJ Lokomotiva Trutnov

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluHráči host. oddíluVýsledek hrySadyBody
1.Holá Natálie
Hronešová Jana
Matoušková Stanislava
Bajtalonová Jitka
97-1011 31/-
2.Holá NatálieČervová Jitka-12823 31/-
3.Hronešová JanaBajtalonová Jitka852  30/-
4.Landsmannová AlenaMatoušková Stanislava-6-3-5  03-/
5.Hronešová JanaČervová Jitka-12383 31/-
6.Holá NatálieMatoušková Stanislava-6-7-4  03-/
7.Landsmannová AlenaBajtalonová Jitka-1187-9732/-
8.Hronešová JanaMatoušková Stanislava-3-10-5  03-/
9.Landsmannová AlenaČervová Jitka1270  30/-
10.Holá NatálieBajtalonová Jitka-10-8-10  03-/

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry10čtyřhry01
Holá Natálie12Červová Jitka03
Hronešová Jana21Bajtalonová Jitka12
Landsmannová Alena21Matoušková Stanislava30



Zápis o utkání
Název soutěže: 2. liga žen skupina B Kolo: 1 Kategorie: ZEN
POŘÁDAJÍCÍ:KST Jirkov TECHNOLINEVrchní
rozhodčí:
Traspe Jan st.
HOSTUJÍCÍ:SKP Sever Ústí nad LabemRozhodčí
u stolu:
Lacina Miloslav
Hráno v místnosti
přesná adresa
Kryt CO při 4. ZŠ JirkovRozhodčí
u stolu:
Vítová Drahomíra
Datum dle rozpisu24. 09. 2016 15:00 Začátek
utkání
15:00Konec
utkání
17:00Rozhodčí
u stolu:
Šístek Pavel
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
3:716:26346:411SKP Sever Ústí nad Labem

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluHráči host. oddíluVýsledek hrySadyBody
1.Brožová Alena
Koutská Marie
Nováková Martina
Munková Irena
-11-899732/-
2.Leitnerová Eva st.Hauznerová Michaela2-5-79-323-/
3.Koutská MarieMunková Irena6-7610 31/-
4.Brožová AlenaNováková Martina-3-3-3  03-/
5.Koutská MarieHauznerová Michaela8-9-10-3 13-/
6.Leitnerová Eva st.Nováková Martina-6109-9-523-/
7.Brožová AlenaMunková Irena-89-9-9 13-/
8.Koutská MarieNováková Martina6-7-115932/-
9.Brožová AlenaHauznerová Michaela-8-4-7  03-/
10.Pichová MartinaMunková Irena-66-5-2 13-/

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry10čtyřhry01
Leitnerová Eva st.02Hauznerová Michaela30
Koutská Marie21Munková Irena21
Brožová Alena03Nováková Martina21
Pichová Martina01   



Zápis o utkání
Název soutěže: 2. liga žen skupina B Kolo: 2 Kategorie: ZEN
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Sokol ChrudimVrchní
rozhodčí:
Foltýn Michal
HOSTUJÍCÍ:TJ Sokol PoděbradyRozhodčí
u stolu:
Šula Petr
Hráno v místnosti
přesná adresa
U Valchy 504, Chrudim, u hokejbalového hřištěRozhodčí
u stolu:
Sourada Petr
Datum dle rozpisu24. 09. 2016 14:00 Začátek
utkání
14:00Konec
utkání
15:45Rozhodčí
u stolu:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
7:324:12345:277TJ Sokol Chrudim

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluHráči host. oddíluVýsledek hrySadyBody
1.Sedláčková Tereza
Procházková Jana
Stránská Anna
Vokounová Adéla
1067  30/-
2.Procházková JanaBečvářová Michaela457  30/-
3.Sedláčková TerezaVokounová Adéla1088  30/-
4.Kaplanová MiroslavaStránská Anna-5-2-6  03-/
5.Sedláčková TerezaBečvářová Michaela754  30/-
6.Procházková JanaStránská Anna6-4-9-8 13-/
7.Kaplanová MiroslavaVokounová Adéla-7967 31/-
8.Sedláčková TerezaStránská Anna9-7-89-923-/
9.Kaplanová MiroslavaBečvářová Michaela-8411-4332/-
10.Procházková JanaVokounová AdélaWO    30/-

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry10čtyřhry01
Procházková Jana11Bečvářová Michaela03
Sedláčková Tereza21Vokounová Adéla02
Kaplanová Miroslava21Stránská Anna30
WO10WO01



Zápis o utkání
Název soutěže: 2. liga žen skupina B Kolo: 2 Kategorie: ZEN
POŘÁDAJÍCÍ:SK Dobré CVrchní
rozhodčí:
Šlapák Miloš
HOSTUJÍCÍ:TJ Sokol TurnovRozhodčí
u stolu:
Koďousek František
Hráno v místnosti
přesná adresa
Dobré 143, první budova vlevo při příjezdu od Podbřezí, herna STRozhodčí
u stolu:
Macura Miloš
Datum dle rozpisu24. 09. 2016 15:00 Začátek
utkání
15:00Konec
utkání
16:50Rozhodčí
u stolu:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
7:322:16369:322SK Dobré C

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluHráči host. oddíluVýsledek hrySadyBody
1.Bačinová Lucie
Koďousková Eliška
Matoušková Stanislava
Bajtalonová Jitka
-15-109-6 13-/
2.Macurová DenisaČervová Jitka-5-5-9  03-/
3.Koďousková EliškaMatoušková Stanislava8108  30/-
4.Bačinová LucieBajtalonová Jitka-811-97932/-
5.Koďousková EliškaČervová Jitka749  30/-
6.Zemanová MichaelaBajtalonová Jitka73-96 31/-
7.Bačinová LucieMatoušková Stanislava-5-6-4  03-/
8.Koďousková EliškaBajtalonová Jitka-54-92332/-
9.Bačinová LucieČervová Jitka-9466 31/-
10.Zemanová MichaelaMatoušková Stanislava7-1044 31/-

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry01čtyřhry10
Macurová Denisa01Červová Jitka12
Koďousková Eliška30Matoušková Stanislava12
Bačinová Lucie21Bajtalonová Jitka03
Zemanová Michaela20   



Zápis o utkání
Název soutěže: 2. liga žen skupina B Kolo: 2 Kategorie: ZEN
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Lokomotiva TrutnovVrchní
rozhodčí:
Drahotský Tomáš
HOSTUJÍCÍ:TJ AŠ Mladá BoleslavRozhodčí
u stolu:
Kalášková Lenka
Hráno v místnosti
přesná adresa
Rudolfa Frimla 816 541 01 Trutnov, Střední Předměstí, nad vlakovým nádražímRozhodčí
u stolu:
Čurda Zdeněk
Datum dle rozpisu24. 09. 2016 15:00 Začátek
utkání
15:00Konec
utkání
17:00Rozhodčí
u stolu:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
4:613:20303:336TJ AŠ Mladá Boleslav

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluHráči host. oddíluVýsledek hrySadyBody
1.Holá Natálie
Landsmannová Alena
Janoušková Jitka
Svobodová Gabriela
-9-9-4  03-/
2.Kalášková LenkaJanoušková Jitka-1-7-2  03-/
3.Landsmannová AlenaNykodýmová Natálie-67711 31/-
4.Holá NatálieSvobodová Gabriela1336  30/-
5.Landsmannová AlenaJanoušková Jitka-98-7-9 13-/
6.Kalášková LenkaSvobodová Gabriela-5-7-10  03-/
7.Holá NatálieNykodýmová Natálie4189  30/-
8.Landsmannová AlenaSvobodová Gabriela69-811 31/-
9.Holá NatálieJanoušková Jitka-11-10-3  03-/
10.Kalášková LenkaŠípková Nela-9-9-8  03-/

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry01čtyřhry10
Kalášková Lenka03Janoušková Jitka30
Landsmannová Alena21Nykodýmová Natálie02
Holá Natálie21Svobodová Gabriela12
   Šípková Nela10



Zápis o utkání
Název soutěže: 2. liga žen skupina B Kolo: 2 Kategorie: ZEN
POŘÁDAJÍCÍ:KST Jirkov TECHNOLINEVrchní
rozhodčí:
Traspe Jan st.
HOSTUJÍCÍ:SKST DěčínRozhodčí
u stolu:
Lacina Miloslav
Hráno v místnosti
přesná adresa
Kryt CO při 4. ZŠ JirkovRozhodčí
u stolu:
Vítová Drahomíra
Datum dle rozpisu24. 09. 2016 10:00 Začátek
utkání
10:00Konec
utkání
12:30Rozhodčí
u stolu:
Šístek Pavel
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
4:616:21318:372SKST Děčín

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluHráči host. oddíluVýsledek hrySadyBody
1.Brožová Alena
Koutská Marie
Nováková Eva
Schneiderová Jana
8-5-4-8 13-/
2.Leitnerová Eva st.Polanská Jana7813  30/-
3.Koutská MarieNováková Eva-6-6-12  03-/
4.Brožová AlenaKacálková Kristýna-7127-1-423-/
5.Koutská MarieSchneiderová Jana47-126 31/-
6.Leitnerová Eva st.Kacálková Kristýna6-71010 31/-
7.Brožová AlenaNováková Eva-5-6-4  03-/
8.Koutská MarieKacálková Kristýna-517111 31/-
9.Brožová AlenaSchneiderová Jana7-10-5-8 13-/
10.Leitnerová Eva st.Nováková Eva-1-4-3  03-/

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry01čtyřhry10
Leitnerová Eva st.21Polanská Jana01
Koutská Marie21Nováková Eva30
Brožová Alena03Kacálková Kristýna12
   Schneiderová Jana11



Zápis o utkání
Název soutěže: 2. liga žen skupina B Kolo: 3 Kategorie: ZEN
POŘÁDAJÍCÍ:SKP Sever Ústí nad LabemVrchní
rozhodčí:
Novák Jiří
HOSTUJÍCÍ:TJ Sokol ChrudimRozhodčí
u stolu:
Pavlík Petr
Hráno v místnosti
přesná adresa
Studentská ul.626,403 31 Ústí nad Labem-Neštěmice, Nová tělocvičnaRozhodčí
u stolu:
Vysoudil Jan
Datum dle rozpisu15. 10. 2016 10:00 Začátek
utkání
10:00Konec
utkání
12:10Rozhodčí
u stolu:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
5:518:18348:364nerozhodně

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluHráči host. oddíluVýsledek hrySadyBody
1.Smíšková Martina
Nováková Martina
Sedláčková Tereza
Procházková Jana
-5-9-8  03-/
2.Munková IrenaKaplanová Miroslava-413311 31/-
3.Nováková MartinaProcházková Jana-9998 31/-
4.Smíšková MartinaSedláčková Tereza-4-14-7  03-/
5.Nováková MartinaKaplanová Miroslava599  30/-
6.Munková IrenaSedláčková Tereza-10-911-6 13-/
7.Smíšková MartinaProcházková Jana-78810 31/-
8.Nováková MartinaSedláčková Tereza9-413-8-923-/
9.Smíšková MartinaKaplanová Miroslava779  30/-
10.Munková IrenaProcházková Jana-11-5-8  03-/

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry01čtyřhry10
Munková Irena12Kaplanová Miroslava03
Nováková Martina21Procházková Jana12
Smíšková Martina21Sedláčková Tereza30



Zápis o utkání
Název soutěže: 2. liga žen skupina B Kolo: 3 Kategorie: ZEN
POŘÁDAJÍCÍ:TJ AŠ Mladá BoleslavVrchní
rozhodčí:
Čeřovský Petr st.
HOSTUJÍCÍ:KST Jirkov TECHNOLINERozhodčí
u stolu:
Šťastný Vladislav
Hráno v místnosti
přesná adresa
Herna stolního tenisu, Městský stadion Mladá Boleslav, Plechová halaRozhodčí
u stolu:
Kouřil Lubomír
Datum dle rozpisu15. 10. 2016 10:30 Začátek
utkání
10:30Konec
utkání
12:30Rozhodčí
u stolu:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
4:617:22362:381KST Jirkov TECHNOLINE

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluHráči host. oddíluVýsledek hrySadyBody
1.Svobodová Gabriela
Janoušková Jitka
Koutská Marie
Dosedělová Michaela
-12107-4-623-/
2.Svobodová GabrielaDosedělová Michaela-7-8-10  03-/
3.Janoušková JitkaPichová Martina8-998 31/-
4.Šípková NelaKoutská Marie-5-4-6  03-/
5.Janoušková JitkaDosedělová Michaela9-9511 31/-
6.Svobodová GabrielaKoutská Marie-5-76-8 13-/
7.Šípková NelaPichová Martina8-103-7932/-
8.Janoušková JitkaKoutská Marie-586-9-623-/
9.Nykodýmová NatálieDosedělová Michaela-9-20-6  03-/
10.Svobodová GabrielaPichová Martina484  30/-

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry01čtyřhry10
Svobodová Gabriela12Dosedělová Michaela21
Janoušková Jitka21Pichová Martina03
Šípková Nela11Koutská Marie30
Nykodýmová Natálie01   



Zápis o utkání
Název soutěže: 2. liga žen skupina B Kolo: 3 Kategorie: ZEN
POŘÁDAJÍCÍ:TTC Brandýs nad LabemVrchní
rozhodčí:
Nekola Tomáš st.
HOSTUJÍCÍ:SK Dobré CRozhodčí
u stolu:
Zatřepálková Lenka
Hráno v místnosti
přesná adresa
3. ZŠ, Palachova 337, Brandýs n/L, 25001, vedle pošty, horní tělocvičnaRozhodčí
u stolu:
Vošahlík Radek
Datum dle rozpisu15. 10. 2016 10:00 Začátek
utkání
10:00Konec
utkání
12:00Rozhodčí
u stolu:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
9:127:9371:272TTC Brandýs nad Labem

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluHráči host. oddíluVýsledek hrySadyBody
1.Hudečková Hana
Doležalová Pavlína
Macurová Denisa
Bačinová Lucie
649  30/-
2.Zatřepálková LenkaBačinová Pavla576  30/-
3.Hudečková HanaMacurová Denisa652  30/-
4.Doležalová PavlínaBačinová Lucie-557-4632/-
5.Hudečková HanaBačinová Pavla4135  30/-
6.Tomsová KateřinaBačinová Lucie7-6-1091032/-
7.Doležalová PavlínaMacurová Denisa516  30/-
8.Hudečková HanaBačinová Lucie5119  30/-
9.Doležalová PavlínaBačinová Pavla4-5-78332/-
10.Tomsová KateřinaMacurová Denisa-11-11-8  03-/

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry10čtyřhry01
Zatřepálková Lenka10Bačinová Pavla03
Hudečková Hana30Macurová Denisa12
Doležalová Pavlína30Bačinová Lucie03
Tomsová Kateřina11   



Zápis o utkání
Název soutěže: 2. liga žen skupina B Kolo: 3 Kategorie: ZEN
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Sokol PoděbradyVrchní
rozhodčí:
Krejčí František
HOSTUJÍCÍ:TJ Lokomotiva TrutnovRozhodčí
u stolu:
Heršálek Jakub
Hráno v místnosti
přesná adresa
Tyršova 26/9, Poděbrady 290 01, Malý sál ve druhém patře sokolovny, venku parkovištěRozhodčí
u stolu:
Doležal Martin
Datum dle rozpisu15. 10. 2016 10:00 Začátek
utkání
10:00Konec
utkání
12:13Rozhodčí
u stolu:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
7:322:15355:309TJ Sokol Poděbrady

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluHráči host. oddíluVýsledek hrySadyBody
1.Vokounová Adéla
Stránská Anna
Hronešová Jana
Holá Natálie
-81229 31/-
2.Vokounová AdélaHolá Natálie-6-8-8  03-/
3.Bečvářová MichaelaLandsmannová Alena-9-11-4  03-/
4.Stránská AnnaHronešová Jana746  30/-
5.Bečvářová MichaelaHolá Natálie-65-95232/-
6.Růžičková KláraHronešová Jana-38-76332/-
7.Stránská AnnaLandsmannová Alena210-107 31/-
8.Bečvářová MichaelaHronešová Jana-53-10-3 13-/
9.Stránská AnnaHolá Natálie9411  30/-
10.Růžičková KláraLandsmannová Alena979  30/-

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry10čtyřhry01
Vokounová Adéla01Holá Natálie12
Bečvářová Michaela12Landsmannová Alena12
Stránská Anna30Hronešová Jana12
Růžičková Klára20   



Zápis o utkání
Název soutěže: 2. liga žen skupina B Kolo: 4 Kategorie: ZEN
POŘÁDAJÍCÍ:SKST DěčínVrchní
rozhodčí:
Meidl Zdeněk
HOSTUJÍCÍ:TJ Sokol ChrudimRozhodčí
u stolu:
Dyškant Zdeněk
Hráno v místnosti
přesná adresa
Ul.Práce 1824/19, Děčín IV, 405 02, Sportovní areál za vlakovým nádražím Děčín hl.n.Rozhodčí
u stolu:
Hojková Tereza
Datum dle rozpisu15. 10. 2016 14:30 Začátek
utkání
14:30Konec
utkání
17:45Rozhodčí
u stolu:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
3:717:24366:392TJ Sokol Chrudim

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluHráči host. oddíluVýsledek hrySadyBody
1.Svatoňová Tereza
Schneiderová Jana
Procházková Jana
Sedláčková Tereza
-86-10-3 13-/
2.Svatoňová TerezaKaplanová Miroslava7-58-8-823-/
3.Schneiderová JanaProcházková Jana-7-8-3  03-/
4.Kacálková KristýnaSedláčková Tereza-10-69-5 13-/
5.Schneiderová JanaKaplanová Miroslava-7487 31/-
6.Svatoňová TerezaSedláčková Tereza13-10-5-7 13-/
7.Kacálková KristýnaProcházková Jana8-9-79-523-/
8.Schneiderová JanaSedláčková Tereza79-9-9632/-
9.Kacálková KristýnaKaplanová Miroslava-9-105-7 13-/
10.Svatoňová TerezaProcházková Jana864  30/-

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry01čtyřhry10
Svatoňová Tereza12Kaplanová Miroslava21
Schneiderová Jana21Procházková Jana21
Kacálková Kristýna03Sedláčková Tereza21



Zápis o utkání
Název soutěže: 2. liga žen skupina B Kolo: 4 Kategorie: ZEN
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Sokol TurnovVrchní
rozhodčí:
Varcl Jan st.
HOSTUJÍCÍ:KST Jirkov TECHNOLINERozhodčí
u stolu:
Varcl Jan ml.
Hráno v místnosti
přesná adresa
Skálova 540, 511 01 Turnov, sokolovnaRozhodčí
u stolu:
Varcl Matěj
Datum dle rozpisu15. 10. 2016 15:00 Začátek
utkání
15:00Konec
utkání
16:45Rozhodčí
u stolu:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
5:518:19334:310nerozhodně

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluHráči host. oddíluVýsledek hrySadyBody
1.Matoušková Stanislava
Červová Jitka
Koutská Marie
Dosedělová Michaela
-68-3-10 13-/
2.Matoušková StanislavaDosedělová Michaela610-84 31/-
3.Longinová IlonaPichová Martina343  30/-
4.Červová JitkaKoutská Marie-6-58-6 13-/
5.Longinová IlonaDosedělová Michaela-9-115-5 13-/
6.Matoušková StanislavaKoutská Marie-9-8-5  03-/
7.Pařízková MonikaPichová Martina7-734 31/-
8.Longinová IlonaKoutská Marie69-4-10532/-
9.Pařízková MonikaDosedělová Michaela-6-8-9  03-/
10.Matoušková StanislavaPichová Martina228  30/-

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry01čtyřhry10
Matoušková Stanislava21Dosedělová Michaela21
Longinová Ilona21Pichová Martina03
Červová Jitka01Koutská Marie21
Pařízková Monika11   



Zápis o utkání
Název soutěže: 2. liga žen skupina B Kolo: 4 Kategorie: ZEN
POŘÁDAJÍCÍ:TTC Brandýs nad LabemVrchní
rozhodčí:
Nekola Tomáš st.
HOSTUJÍCÍ:TJ Lokomotiva TrutnovRozhodčí
u stolu:
Zatřepálková Lenka
Hráno v místnosti
přesná adresa
3. ZŠ, Palachova 337, Brandýs n/L, 25001, vedle pošty, horní tělocvičnaRozhodčí
u stolu:
Vošahlík Radek
Datum dle rozpisu15. 10. 2016 14:30 Začátek
utkání
14:30Konec
utkání
16:50Rozhodčí
u stolu:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
9:129:10403:317TTC Brandýs nad Labem

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluHráči host. oddíluVýsledek hrySadyBody
1.Hudečková Hana
Šeligová Tereza
Holá Natálie
Hronešová Jana
98-94 31/-
2.Zatřepálková LenkaHolá Natálie993  30/-
3.Hudečková HanaLandsmannová Alena225  30/-
4.Šeligová TerezaHronešová Jana88-9-3-823-/
5.Hudečková HanaHolá Natálie11510  30/-
6.Zatřepálková LenkaHronešová Jana8311  30/-
7.Šeligová TerezaLandsmannová Alena11-1210-5832/-
8.Doležalová PavlínaHronešová Jana11-775 31/-
9.Šeligová TerezaHolá Natálie-837-7532/-
10.Zatřepálková LenkaLandsmannová Alena98-65 31/-

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry10čtyřhry01
Zatřepálková Lenka30Holá Natálie03
Hudečková Hana20Landsmannová Alena03
Šeligová Tereza21Hronešová Jana12
Doležalová Pavlína10   



Zápis o utkání
Název soutěže: 2. liga žen skupina B Kolo: 4 Kategorie: ZEN
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Sokol PoděbradyVrchní
rozhodčí:
Krejčí František
HOSTUJÍCÍ:SK Dobré CRozhodčí
u stolu:
Heršálek Jakub
Hráno v místnosti
přesná adresa
Tyršova 26/9, Poděbrady 290 01, Malý sál ve druhém patře sokolovny, venku parkovištěRozhodčí
u stolu:
Růžička Petr
Datum dle rozpisu15. 10. 2016 14:30 Začátek
utkání
14:30Konec
utkání
15:54Rozhodčí
u stolu:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
9:128:5348:208TJ Sokol Poděbrady

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluHráči host. oddíluVýsledek hrySadyBody
1.Vokounová Adéla
Stránská Anna
Bačinová Pavla
Bačinová Lucie
769  30/-
2.Stránská AnnaBačinová Lucie567  30/-
3.Růžičková KláraBačinová Pavla786  30/-
4.Vokounová AdélaMacurová Denisa273  30/-
5.Růžičková KláraBačinová Lucie7-8-9-10 13-/
6.Stránská AnnaMacurová Denisa435  30/-
7.Vokounová AdélaBačinová Pavla734  30/-
8.Růžičková KláraMacurová Denisa7-557 31/-
9.Vokounová AdélaBačinová Lucie233  30/-
10.Stránská AnnaBačinová Pavla75-87 31/-

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry10čtyřhry01
Stránská Anna30Bačinová Lucie12
Růžičková Klára21Bačinová Pavla03
Vokounová Adéla30Macurová Denisa03



Zápis o utkání
Název soutěže: 2. liga žen skupina B Kolo: 5 Kategorie: ZEN
POŘÁDAJÍCÍ:SKP Sever Ústí nad LabemVrchní
rozhodčí:
Vysoudil Jan
HOSTUJÍCÍ:SKST DěčínRozhodčí
u stolu:
Pavlík Petr
Hráno v místnosti
přesná adresa
Studentská ul.626,403 31 Ústí nad Labem-Neštěmice, Nová tělocvičnaRozhodčí
u stolu:
Vašina Zdeněk
Datum dle rozpisu29. 10. 2016 10:00 Začátek
utkání
10:00Konec
utkání
12:00Rozhodčí
u stolu:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
6:425:12368:321SKP Sever Ústí nad Labem

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluHráči host. oddíluVýsledek hrySadyBody
1.Munková Irena
Smíšková Martina
Kacálková Kristýna
Nováková Eva
11-9-9-6 13-/
2.Smíšková MartinaNováková Eva-4813-6-923-/
3.Hauznerová MichaelaKacálková Kristýna13123  30/-
4.Munková IrenaPolanská Jana9410  30/-
5.Hauznerová MichaelaNováková Eva-77-29-423-/
6.Smíšková MartinaPolanská Jana544  30/-
7.Munková IrenaKacálková Kristýna795  30/-
8.Hauznerová MichaelaPolanská Jana986  30/-
9.Munková IrenaNováková Eva-12-4105-523-/
10.Smíšková MartinaKacálková Kristýna5010  30/-

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry01čtyřhry10
Smíšková Martina21Nováková Eva30
Hauznerová Michaela21Kacálková Kristýna03
Munková Irena21Polanská Jana03



Zápis o utkání
Název soutěže: 2. liga žen skupina B Kolo: 5 Kategorie: ZEN
POŘÁDAJÍCÍ:TJ AŠ Mladá BoleslavVrchní
rozhodčí:
Čeřovský Petr st.
HOSTUJÍCÍ:TJ Sokol TurnovRozhodčí
u stolu:
Šťastný Vladislav
Hráno v místnosti
přesná adresa
Herna stolního tenisu, Městský stadion Mladá Boleslav, Plechová halaRozhodčí
u stolu:
Kouřil Lubomír
Datum dle rozpisu29. 10. 2016 10:30 Začátek
utkání
10:30Konec
utkání
12:30Rozhodčí
u stolu:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
6:419:18342:347TJ AŠ Mladá Boleslav

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluHráči host. oddíluVýsledek hrySadyBody
1.Janoušková Jitka
Svobodová Gabriela
Matoušková Stanislava
Bajtalonová Jitka
-7-7-8  03-/
2.Svobodová GabrielaMatoušková Stanislava-5-5-11  03-/
3.Janoušková JitkaČervová Jitka986  30/-
4.Šípková NelaBajtalonová Jitka-6-55-1 13-/
5.Janoušková JitkaMatoušková Stanislava9-99-10832/-
6.Svobodová GabrielaBajtalonová Jitka-8-5-14  03-/
7.Šípková NelaČervová Jitka-9-998832/-
8.Janoušková JitkaBajtalonová Jitka94-711 31/-
9.Nykodýmová NatálieMatoušková Stanislava8-575 31/-
10.Svobodová GabrielaČervová Jitka747  30/-

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry01čtyřhry10
Svobodová Gabriela12Matoušková Stanislava12
Janoušková Jitka30Červová Jitka03
Šípková Nela11Bajtalonová Jitka21
Nykodýmová Natálie10   



Zápis o utkání
Název soutěže: 2. liga žen skupina B Kolo: 5 Kategorie: ZEN
POŘÁDAJÍCÍ:TTC Brandýs nad LabemVrchní
rozhodčí:
Kalista Ondřej
HOSTUJÍCÍ:TJ Sokol PoděbradyRozhodčí
u stolu:
Zatřepálková Lenka
Hráno v místnosti
přesná adresa
3. ZŠ, Palachova 337, Brandýs n/L, 25001, vedle pošty, horní tělocvičnaRozhodčí
u stolu:
Vošahlík Radek
Datum dle rozpisu29. 10. 2016 10:00 Začátek
utkání
10:00Konec
utkání
12:12Rozhodčí
u stolu:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
3:717:25371:397TJ Sokol Poděbrady

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluHráči host. oddíluVýsledek hrySadyBody
1.Zatřepálková Lenka
Doležalová Pavlína
Vokounová Adéla
Stránská Anna
6-1136 31/-
2.Šeligová TerezaStránská Anna8-5-4-9 13-/
3.Zatřepálková LenkaVokounová Adéla-76-9-3 13-/
4.Doležalová PavlínaRůžičková Klára8-11-410-823-/
5.Zatřepálková LenkaStránská Anna-8-78-9 13-/
6.Šeligová TerezaRůžičková Klára-975-5432/-
7.Doležalová PavlínaVokounová Adéla-10979 31/-
8.Zatřepálková LenkaRůžičková Klára-794-9-1023-/
9.Doležalová PavlínaStránská Anna-7-4-8  03-/
10.Šeligová TerezaVokounová Adéla7-9-5-5 13-/

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry10čtyřhry01
Šeligová Tereza12Stránská Anna30
Zatřepálková Lenka03Vokounová Adéla21
Doležalová Pavlína12Růžičková Klára21



Zápis o utkání
Název soutěže: 2. liga žen skupina B Kolo: 5 Kategorie: ZEN
POŘÁDAJÍCÍ:SK Dobré CVrchní
rozhodčí:
Sedloň Josef
HOSTUJÍCÍ:TJ Lokomotiva TrutnovRozhodčí
u stolu:
Koďousek František
Hráno v místnosti
přesná adresa
Dobré 143, první budova vlevo při příjezdu od Podbřezí, hlavní sálRozhodčí
u stolu:
Hlávková Hana
Datum dle rozpisu29. 10. 2016 10:00 Začátek
utkání
10:00Konec
utkání
12:00Rozhodčí
u stolu:
Zemanová Michaela
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
3:714:22336:359TJ Lokomotiva Trutnov

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluHráči host. oddíluVýsledek hrySadyBody
1.Hlávková Hana
Koďousková Eliška
Albrechtová Renata
Holá Natálie
5710  30/-
2.Zemanová MichaelaHolá Natálie-4-9-9  03-/
3.Koďousková EliškaAlbrechtová Renata-11-5-14  03-/
4.Hlávková HanaHronešová Jana-89-66-923-/
5.Koďousková EliškaHolá Natálie-11-94-8 13-/
6.Zemanová MichaelaHronešová Jana-498-8-923-/
7.Hlávková HanaAlbrechtová Renata-8-10-8  03-/
8.Koďousková EliškaHronešová Jana-9-7-6  03-/
9.Hlávková HanaHolá Natálie599  30/-
10.Zemanová MichaelaAlbrechtová Renata5-5138 31/-

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry10čtyřhry01
Zemanová Michaela12Holá Natálie21
Koďousková Eliška03Albrechtová Renata21
Hlávková Hana12Hronešová Jana30



Zápis o utkání
Název soutěže: 2. liga žen skupina B Kolo: 6 Kategorie: ZEN
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Sokol ChrudimVrchní
rozhodčí:
Foltýn Michal
HOSTUJÍCÍ:SK Dobré CRozhodčí
u stolu:
Maťátko Otomar st.
Hráno v místnosti
přesná adresa
U Valchy 504, Chrudim, u hokejbalového hřištěRozhodčí
u stolu:
Datum dle rozpisu12. 11. 2016 10:00 Začátek
utkání
10:00Konec
utkání
12:05Rozhodčí
u stolu:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
6:420:20370:372TJ Sokol Chrudim

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluHráči host. oddíluVýsledek hrySadyBody
1.Vránová Martina
Kaplanová Miroslava
Hlávková Hana
Doucková Aneta
-8713-7932/-
2.Procházková JanaKoďousková Eliška46-85 31/-
3.Vránová MartinaHlávková Hana-10-1069832/-
4.Kaplanová MiroslavaDoucková Aneta-8-96-6 13-/
5.Vránová MartinaKoďousková Eliška4108  30/-
6.Procházková JanaDoucková Aneta-8-7-5  03-/
7.Kaplanová MiroslavaHlávková Hana-5-4-9  03-/
8.Vránová MartinaDoucková Aneta9-7-8-3 13-/
9.Kaplanová MiroslavaKoďousková Eliška59-99 31/-
10.Procházková JanaHlávková Hana8-89-6632/-

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry10čtyřhry01
Procházková Jana21Koďousková Eliška03
Vránová Martina21Hlávková Hana12
Kaplanová Miroslava12Doucková Aneta30



Zápis o utkání
Název soutěže: 2. liga žen skupina B Kolo: 6 Kategorie: ZEN
POŘÁDAJÍCÍ:KST Jirkov TECHNOLINEVrchní
rozhodčí:
Traspe Lukáš
HOSTUJÍCÍ:TTC Brandýs nad LabemRozhodčí
u stolu:
Lacina Miloslav
Hráno v místnosti
přesná adresa
Kryt CO při 4. ZŠ JirkovRozhodčí
u stolu:
Šístek Pavel
Datum dle rozpisu12. 11. 2016 10:00 Začátek
utkání
10:00Konec
utkání
12:15Rozhodčí
u stolu:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
5:521:18382:366nerozhodně

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluHráči host. oddíluVýsledek hrySadyBody
1.Koutská Marie
Dosedělová Michaela
Doležalová Pavlína
Hudečková Hana
-9-1199-1123-/
2.Leitnerová Eva st.Hudečková Hana-5-8-9  03-/
3.Koutská MarieŠeligová Tereza669  30/-
4.Dosedělová MichaelaDoležalová Pavlína-109-6-9 13-/
5.Koutská MarieHudečková Hana10-5-85-923-/
6.Leitnerová Eva st.Doležalová Pavlína-71277 31/-
7.Dosedělová MichaelaŠeligová Tereza767  30/-
8.Koutská MarieDoležalová Pavlína9-410-81232/-
9.Dosedělová MichaelaZatřepálková Lenka-7-89-9 13-/
10.Leitnerová Eva st.Šeligová Tereza554  30/-

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry01čtyřhry10
Leitnerová Eva st.21Hudečková Hana20
Koutská Marie21Šeligová Tereza03
Dosedělová Michaela12Doležalová Pavlína12
   Zatřepálková Lenka10



Zápis o utkání
Název soutěže: 2. liga žen skupina B Kolo: 6 Kategorie: ZEN
POŘÁDAJÍCÍ:SKP Sever Ústí nad LabemVrchní
rozhodčí:
Novák Jiří
HOSTUJÍCÍ:TJ AŠ Mladá BoleslavRozhodčí
u stolu:
Vysoudil Jan
Hráno v místnosti
přesná adresa
Studentská ul.626,403 31 Ústí nad Labem-Neštěmice, Nová tělocvičnaRozhodčí
u stolu:
Pavlík Petr
Datum dle rozpisu12. 11. 2016 10:00 Začátek
utkání
10:00Konec
utkání
12:00Rozhodčí
u stolu:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
9:129:6361:254SKP Sever Ústí nad Labem

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluHráči host. oddíluVýsledek hrySadyBody
1.Nováková Martina
Smíšková Martina
Janoušková Jitka
Svobodová Gabriela
-78-77732/-
2.Munková IrenaJanoušková Jitka-5998 31/-
3.Nováková MartinaNykodýmová Natálie737  30/-
4.Smíšková MartinaSvobodová Gabriela289  30/-
5.Nováková MartinaJanoušková Jitka9-9-110-223-/
6.Munková IrenaSvobodová Gabriela995  30/-
7.Smíšková MartinaNykodýmová Natálie9103  30/-
8.Nováková MartinaSvobodová Gabriela466  30/-
9.Smíšková MartinaJanoušková Jitka458  30/-
10.Munková IrenaŠípková Nela627  30/-

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry10čtyřhry01
Munková Irena30Janoušková Jitka12
Nováková Martina21Nykodýmová Natálie02
Smíšková Martina30Svobodová Gabriela03
   Šípková Nela01



Zápis o utkání
Název soutěže: 2. liga žen skupina B Kolo: 6 Kategorie: ZEN
POŘÁDAJÍCÍ:SKST DěčínVrchní
rozhodčí:
Meidl Zdeněk
HOSTUJÍCÍ:TJ Sokol TurnovRozhodčí
u stolu:
Dyškant Zdeněk
Hráno v místnosti
přesná adresa
Ul.Práce 1824/19, Děčín IV, 405 02, Sportovní areál za vlakovým nádražím Děčín hl.n.Rozhodčí
u stolu:
Hojková Tereza
Datum dle rozpisu12. 11. 2016 10:00 Začátek
utkání
10:00Konec
utkání
12:05Rozhodčí
u stolu:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
6:421:18373:364SKST Děčín

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluHráči host. oddíluVýsledek hrySadyBody
1.Schneiderová Jana
Svatoňová Tereza
Matoušková Stanislava
Bajtalonová Jitka
66-74 31/-
2.Svatoňová TerezaBajtalonová Jitka-3-9-10  03-/
3.Schneiderová JanaPařízková Monika-9-586332/-
4.Kacálková KristýnaMatoušková Stanislava1489  30/-
5.Schneiderová JanaBajtalonová Jitka-7-5-9  03-/
6.Svatoňová TerezaMatoušková Stanislava9-10-6-11 13-/
7.Kacálková KristýnaPařízková Monika5810  30/-
8.Schneiderová JanaMatoušková Stanislava99-4-10932/-
9.Kacálková KristýnaBajtalonová Jitka96-107 31/-
10.Svatoňová TerezaPařízková Monika59-10-8-323-/

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry10čtyřhry01
Svatoňová Tereza03Bajtalonová Jitka21
Schneiderová Jana21Pařízková Monika12
Kacálková Kristýna30Matoušková Stanislava12



Zápis o utkání
Název soutěže: 2. liga žen skupina B Kolo: 7 Kategorie: ZEN
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Sokol ChrudimVrchní
rozhodčí:
Foltýn Michal
HOSTUJÍCÍ:TJ Lokomotiva TrutnovRozhodčí
u stolu:
Jirka Lukáš
Hráno v místnosti
přesná adresa
U Valchy 504, Chrudim, u hokejbalového hřištěRozhodčí
u stolu:
Šula Petr
Datum dle rozpisu12. 11. 2016 14:00 Začátek
utkání
14:00Konec
utkání
16:55Rozhodčí
u stolu:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
5:524:19425:410nerozhodně

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluHráči host. oddíluVýsledek hrySadyBody
1.Procházková Jana
Sedláčková Tereza
Holá Natálie
Hronešová Jana
4912  30/-
2.Procházková JanaHolá Natálie758  30/-
3.Sedláčková TerezaAlbrechtová Renata118-9-6632/-
4.Vránová MartinaHronešová Jana9107  30/-
5.Sedláčková TerezaHolá Natálie-97-3-8 13-/
6.Procházková JanaHronešová Jana108-10-8532/-
7.Vránová MartinaAlbrechtová Renata-4-10149-723-/
8.Sedláčková TerezaHronešová Jana9-8-119-1123-/
9.Vránová MartinaHolá Natálie-894-8-923-/
10.Procházková JanaAlbrechtová Renata-87-27-1023-/

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry10čtyřhry01
Procházková Jana21Holá Natálie21
Sedláčková Tereza12Albrechtová Renata21
Vránová Martina12Hronešová Jana12



Zápis o utkání
Název soutěže: 2. liga žen skupina B Kolo: 7 Kategorie: ZEN
POŘÁDAJÍCÍ:KST Jirkov TECHNOLINEVrchní
rozhodčí:
Šístek Pavel
HOSTUJÍCÍ:TJ Sokol PoděbradyRozhodčí
u stolu:
Traspe Jan st.
Hráno v místnosti
přesná adresa
Kryt CO při 4. ZŠ JirkovRozhodčí
u stolu:
Demjan Josef
Datum dle rozpisu12. 11. 2016 14:00 Začátek
utkání
14:00Konec
utkání
15:45Rozhodčí
u stolu:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
9:127:4335:201KST Jirkov TECHNOLINE

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluHráči host. oddíluVýsledek hrySadyBody
1.Koutská Marie
Dosedělová Michaela
Franeková Věra
Vydrová Lucie
674  30/-
2.Koutská MarieŠtěrbová Kateřina978  30/-
3.Leitnerová Eva st.Franeková Věra984  30/-
4.Dosedělová MichaelaVydrová Lucie646  30/-
5.Leitnerová Eva st.Štěrbová Kateřina564  30/-
6.Koutská MarieVydrová Lucie644  30/-
7.Dosedělová MichaelaFraneková Věra68-94 31/-
8.Leitnerová Eva st.Vydrová Lucie482  30/-
9.Dosedělová MichaelaŠtěrbová Kateřina618  30/-
10.Faiglová KamilaFraneková Věra-12-9-8  03-/

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry10čtyřhry01
Koutská Marie20Štěrbová Kateřina03
Leitnerová Eva st.30Franeková Věra12
Dosedělová Michaela30Vydrová Lucie03
Faiglová Kamila01   



Zápis o utkání
Název soutěže: 2. liga žen skupina B Kolo: 7 Kategorie: ZEN
POŘÁDAJÍCÍ:SKP Sever Ústí nad LabemVrchní
rozhodčí:
Novák Jiří
HOSTUJÍCÍ:TJ Sokol TurnovRozhodčí
u stolu:
Vysoudil Jan
Hráno v místnosti
přesná adresa
Studentská ul.626,403 31 Ústí nad Labem-Neštěmice, Nová tělocvičnaRozhodčí
u stolu:
Pavlík Petr
Datum dle rozpisu12. 11. 2016 14:30 Začátek
utkání
14:30Konec
utkání
16:10Rozhodčí
u stolu:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:030:10423:314SKP Sever Ústí nad Labem

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluHráči host. oddíluVýsledek hrySadyBody
1.Nováková Martina
Smíšková Martina
Bajtalonová Jitka
Pařízková Monika
9-105-5632/-
2.Munková IrenaMatoušková Stanislava57-83 31/-
3.Nováková MartinaBajtalonová Jitka5-8107 31/-
4.Smíšková MartinaČervová Jitka6-8412 31/-
5.Nováková MartinaPařízková Monika-9489 31/-
6.Munková IrenaČervová Jitka847  30/-
7.Smíšková MartinaBajtalonová Jitka-7712-10432/-
8.Nováková MartinaČervová Jitka339  30/-
9.Smíšková MartinaPařízková Monika994  30/-
10.Munková IrenaBajtalonová Jitka10-11-94732/-

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry10čtyřhry01
Munková Irena30Matoušková Stanislava01
Nováková Martina30Bajtalonová Jitka03
Smíšková Martina30Červová Jitka03
   Pařízková Monika02



Zápis o utkání
Název soutěže: 2. liga žen skupina B Kolo: 7 Kategorie: ZEN
POŘÁDAJÍCÍ:SKST DěčínVrchní
rozhodčí:
Meidl Zdeněk
HOSTUJÍCÍ:TJ AŠ Mladá BoleslavRozhodčí
u stolu:
Dyškant Zdeněk
Hráno v místnosti
přesná adresa
Ul.Práce 1824/19, Děčín IV, 405 02, Sportovní areál za vlakovým nádražím Děčín hl.n.Rozhodčí
u stolu:
Hojková Tereza
Datum dle rozpisu12. 11. 2016 14:30 Začátek
utkání
14:30Konec
utkání
16:20Rozhodčí
u stolu:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
9:129:9401:310SKST Děčín

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluHráči host. oddíluVýsledek hrySadyBody
1.Schneiderová Jana
Svatoňová Tereza
Janoušková Jitka
Svobodová Gabriela
476  30/-
2.Svatoňová TerezaJanoušková Jitka-108-69832/-
3.Schneiderová JanaŠípková Nela6614  30/-
4.Kacálková KristýnaSvobodová Gabriela9312  30/-
5.Schneiderová JanaJanoušková Jitka6-9-97532/-
6.Svatoňová TerezaSvobodová Gabriela-5675 31/-
7.Kacálková KristýnaŠípková Nela889  30/-
8.Schneiderová JanaSvobodová Gabriela498  30/-
9.Kacálková KristýnaJanoušková Jitka5-7115 31/-
10.Svatoňová TerezaNykodýmová Natálie-88-106-823-/

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry10čtyřhry01
Svatoňová Tereza21Janoušková Jitka03
Schneiderová Jana30Šípková Nela02
Kacálková Kristýna30Svobodová Gabriela03
   Nykodýmová Natálie10



Zápis o utkání
Název soutěže: 2. liga žen skupina B Kolo: 8 Kategorie: ZEN
POŘÁDAJÍCÍ:TJ AŠ Mladá BoleslavVrchní
rozhodčí:
Macela Petr
HOSTUJÍCÍ:TJ Sokol ChrudimRozhodčí
u stolu:
Čeřovský Zdeněk
Hráno v místnosti
přesná adresa
Herna stolního tenisu, Městský stadion Mladá Boleslav, Plechová halaRozhodčí
u stolu:
Heilek Miroslav
Datum dle rozpisu26. 11. 2016 10:30 Začátek
utkání
10:30Konec
utkání
12:35Rozhodčí
u stolu:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
1:912:27313:397TJ Sokol Chrudim

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluHráči host. oddíluVýsledek hrySadyBody
1.Janoušková Jitka
Šípková Nela
Sedláčková Tereza
Procházková Jana
98-3-8-523-/
2.Nykodýmová NatálieVránová Martina-1098-4-723-/
3.Janoušková JitkaProcházková Jana999  30/-
4.Šípková NelaSedláčková Tereza-5-7-7  03-/
5.Janoušková JitkaVránová Martina-5-5-6  03-/
6.Nykodýmová NatálieSedláčková Tereza-79-104-823-/
7.Šípková NelaProcházková Jana-6-5-5  03-/
8.Janoušková JitkaSedláčková Tereza-6-11126-923-/
9.Šípková NelaVránová Martina-8-7-5  03-/
10.Nykodýmová NatálieProcházková Jana4-6-9-4 13-/

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry01čtyřhry10
Nykodýmová Natálie03Vránová Martina30
Janoušková Jitka12Procházková Jana21
Šípková Nela03Sedláčková Tereza30



Zápis o utkání
Název soutěže: 2. liga žen skupina B Kolo: 8 Kategorie: ZEN
POŘÁDAJÍCÍ:TTC Brandýs nad LabemVrchní
rozhodčí:
Nekola Tomáš st.
HOSTUJÍCÍ:SKP Sever Ústí nad LabemRozhodčí
u stolu:
Zatřepálková Lenka
Hráno v místnosti
přesná adresa
3. ZŠ, Palachova 337, Brandýs n/L, 25001, vedle pošty, horní tělocvičnaRozhodčí
u stolu:
Vošahlík Radek
Datum dle rozpisu26. 11. 2016 10:00 Začátek
utkání
10:00Konec
utkání
11:55Rozhodčí
u stolu:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
2:811:27269:383SKP Sever Ústí nad Labem

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluHráči host. oddíluVýsledek hrySadyBody
1.Hudečková Hana
Doležalová Pavlína
Nováková Martina
Smíšková Martina
6-7-87-823-/
2.Tomsová KateřinaMunková Irena-8-7-6  03-/
3.Hudečková HanaSmíšková Martina-1056-6932/-
4.Doležalová PavlínaNováková Martina-36-48-423-/
5.Hudečková HanaMunková Irena11-1098 31/-
6.Tomsová KateřinaNováková Martina-5-2-3  03-/
7.Doležalová PavlínaSmíšková Martina-0-5-7  03-/
8.Zatřepálková LenkaNováková Martina-10-6-4  03-/
9.Doležalová PavlínaMunková Irena-2-37-5 13-/
10.Tomsová KateřinaSmíšková Martina-1-2-10  03-/

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry01čtyřhry10
Tomsová Kateřina03Munková Irena21
Hudečková Hana20Smíšková Martina21
Doležalová Pavlína03Nováková Martina30
Zatřepálková Lenka01   



Zápis o utkání
Název soutěže: 2. liga žen skupina B Kolo: 8 Kategorie: ZEN
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Sokol PoděbradyVrchní
rozhodčí:
Krejčí František
HOSTUJÍCÍ:SKST DěčínRozhodčí
u stolu:
Heršálek Jakub
Hráno v místnosti
přesná adresa
Tyršova 26/9, Poděbrady 290 01, Malý sál ve druhém patře sokolovny, venku parkovištěRozhodčí
u stolu:
Votík Hynek
Datum dle rozpisu26. 11. 2016 10:00 Začátek
utkání
10:00Konec
utkání
12:00Rozhodčí
u stolu:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
0:109:30269:412SKST Děčín

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluHráči host. oddíluVýsledek hrySadyBody
1.Vokounová Adéla
Bečvářová Michaela
Nováková Eva
Schneiderová Jana
-9-412-7 13-/
2.Růžičková KláraSchneiderová Jana76-7-10-823-/
3.Bečvářová MichaelaNováková Eva10-8-97-023-/
4.Vokounová AdélaKacálková Kristýna4-88-8-623-/
5.Bečvářová MichaelaSchneiderová Jana-88-912-423-/
6.Franeková VěraKacálková Kristýna-9-10-5  03-/
7.Vokounová AdélaNováková Eva-2-4-15  03-/
8.Bečvářová MichaelaKacálková KristýnaWO    03-/
9.Vokounová AdélaSchneiderová JanaWO    03-/
10.Franeková VěraNováková Eva-5-4-4  03-/

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry01čtyřhry10
Růžičková Klára01Schneiderová Jana20
Bečvářová Michaela02Nováková Eva30
Vokounová Adéla02Kacálková Kristýna20
Franeková Věra02   
WO02WO20



Zápis o utkání
Název soutěže: 2. liga žen skupina B Kolo: 8 Kategorie: ZEN
POŘÁDAJÍCÍ:SK Dobré CVrchní
rozhodčí:
Sedloň Josef
HOSTUJÍCÍ:KST Jirkov TECHNOLINERozhodčí
u stolu:
Rozínek Jiří
Hráno v místnosti
přesná adresa
Dobré 143, první budova vlevo při příjezdu od Podbřezí, herna STRozhodčí
u stolu:
Zeman Michal
Datum dle rozpisu26. 11. 2016 10:00 Začátek
utkání
10:00Konec
utkání
11:35Rozhodčí
u stolu:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
8:226:9374:281SK Dobré C

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluHráči host. oddíluVýsledek hrySadyBody
1.Macurová Andrea
Hlávková Hana
Koutská Marie
Dosedělová Michaela
465  30/-
2.Macurová AndreaKoutská Marie569  30/-
3.Hlávková HanaFaiglová Kamila231  30/-
4.Zemanová MichaelaDosedělová Michaela-612118 31/-
5.Hlávková HanaKoutská Marie-9-6-8  03-/
6.Macurová AndreaDosedělová Michaela797  30/-
7.Zemanová MichaelaFaiglová Kamila-118-88-923-/
8.Hlávková HanaDosedělová Michaela-10996 31/-
9.Zemanová MichaelaKoutská Marie28-169 31/-
10.Macurová AndreaFaiglová Kamila639  30/-

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry10čtyřhry01
Macurová Andrea30Koutská Marie12
Hlávková Hana21Faiglová Kamila12
Zemanová Michaela21Dosedělová Michaela03



Zápis o utkání
Název soutěže: 2. liga žen skupina B Kolo: 9 Kategorie: ZEN
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Sokol TurnovVrchní
rozhodčí:
Louda Václav
HOSTUJÍCÍ:TJ Sokol ChrudimRozhodčí
u stolu:
Varcl Matěj
Hráno v místnosti
přesná adresa
Skálova 540, 511 01 Turnov, sokolovnaRozhodčí
u stolu:
Varcl Jan ml.
Datum dle rozpisu26. 11. 2016 15:00 Začátek
utkání
15:00Konec
utkání
17:10Rozhodčí
u stolu:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
3:717:24371:407TJ Sokol Chrudim

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluHráči host. oddíluVýsledek hrySadyBody
1.Longinová Ilona
Matoušková Stanislava
Procházková Jana
Sedláčková Tereza
5-6-613-623-/
2.Longinová IlonaVránová Martina710-89 31/-
3.Bajtalonová JitkaProcházková Jana9-13-6-5 13-/
4.Matoušková StanislavaSedláčková Tereza-89-4-6 13-/
5.Bajtalonová JitkaVránová Martina9-9-1061132/-
6.Longinová IlonaSedláčková Tereza-1025-13-1023-/
7.Matoušková StanislavaProcházková Jana2-4-2-10 13-/
8.Bajtalonová JitkaSedláčková Tereza12-8-10-3 13-/
9.Matoušková StanislavaVránová Martina-2-9-6  03-/
10.Longinová IlonaProcházková Jana588  30/-

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry01čtyřhry10
Longinová Ilona21Vránová Martina12
Bajtalonová Jitka12Procházková Jana21
Matoušková Stanislava03Sedláčková Tereza30



Zápis o utkání
Název soutěže: 2. liga žen skupina B Kolo: 9 Kategorie: ZEN
POŘÁDAJÍCÍ:TTC Brandýs nad LabemVrchní
rozhodčí:
Nekola Tomáš st.
HOSTUJÍCÍ:SKST DěčínRozhodčí
u stolu:
Zatřepálková Lenka
Hráno v místnosti
přesná adresa
3. ZŠ, Palachova 337, Brandýs n/L, 25001, vedle pošty, horní tělocvičnaRozhodčí
u stolu:
Vošahlík Radek
Datum dle rozpisu26. 11. 2016 14:30 Začátek
utkání
14:30Konec
utkání
17:05Rozhodčí
u stolu:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
5:521:20415:394nerozhodně

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluHráči host. oddíluVýsledek hrySadyBody
1.Hudečková Hana
Doležalová Pavlína
Schneiderová Jana
Nováková Eva
9-109-9-823-/
2.Zatřepálková LenkaSchneiderová Jana6-994 31/-
3.Hudečková HanaNováková Eva682  30/-
4.Doležalová PavlínaKacálková Kristýna710-7-8-923-/
5.Hudečková HanaSchneiderová Jana10510  30/-
6.Zatřepálková LenkaKacálková Kristýna-7810-6832/-
7.Doležalová PavlínaNováková Eva8-13-9-10 13-/
8.Hudečková HanaKacálková Kristýna-1796-8632/-
9.Doležalová PavlínaSchneiderová Jana-9-6-8  03-/
10.Zatřepálková LenkaNováková Eva7-6-10-11 13-/

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry01čtyřhry10
Zatřepálková Lenka21Schneiderová Jana12
Hudečková Hana30Nováková Eva21
Doležalová Pavlína03Kacálková Kristýna12



Zápis o utkání
Název soutěže: 2. liga žen skupina B Kolo: 9 Kategorie: ZEN
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Sokol PoděbradyVrchní
rozhodčí:
Krejčí František
HOSTUJÍCÍ:SKP Sever Ústí nad LabemRozhodčí
u stolu:
Heršálek Jakub
Hráno v místnosti
přesná adresa
Tyršova 26/9, Poděbrady 290 01, Malý sál ve druhém patře sokolovny, venku parkovištěRozhodčí
u stolu:
Votík Hynek
Datum dle rozpisu26. 11. 2016 14:30 Začátek
utkání
14:30Konec
utkání
16:05Rozhodčí
u stolu:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
0:106:30234:398SKP Sever Ústí nad Labem

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluHráči host. oddíluVýsledek hrySadyBody
1.Vokounová Adéla
Bečvářová Michaela
Nováková Martina
Smíšková Martina
-410-9-11 13-/
2.Vokounová AdélaMunková Irena7-8-8-9 13-/
3.Franeková VěraSmíšková Martina-10-3-1  03-/
4.Bečvářová MichaelaNováková Martina-11912-7-1123-/
5.Franeková VěraMunková Irena-4-6-4  03-/
6.Vokounová AdélaNováková Martina11-6-5-5 13-/
7.Bečvářová MichaelaSmíšková Martina8-10-5-3 13-/
8.Franeková VěraNováková Martina-12-7-3  03-/
9.Bečvářová MichaelaMunková IrenaWO    03-/
10.Vokounová AdélaSmíšková MartinaWO    03-/

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry01čtyřhry10
Vokounová Adéla02Munková Irena20
Franeková Věra03Smíšková Martina20
Bečvářová Michaela02Nováková Martina30
WO02WO20



Zápis o utkání
Název soutěže: 2. liga žen skupina B Kolo: 9 Kategorie: ZEN
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Lokomotiva TrutnovVrchní
rozhodčí:
Fišera Jiří
HOSTUJÍCÍ:KST Jirkov TECHNOLINERozhodčí
u stolu:
Joneš Milan
Hráno v místnosti
přesná adresa
Základní škola, Rudolfa Frimla 816, Trutnov, 541 01, nad vlakovým nádražímRozhodčí
u stolu:
Jůza Tomáš
Datum dle rozpisu26. 11. 2016 15:00 Začátek
utkání
15:00Konec
utkání
16:55Rozhodčí
u stolu:
Kalášková Lenka
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
3:712:23288:351KST Jirkov TECHNOLINE

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluHráči host. oddíluVýsledek hrySadyBody
1.Hronešová Jana
Holá Natálie
Koutská Marie
Dosedělová Michaela
10116  30/-
2.Landsmannová AlenaFaiglová Kamila-8-6-8  03-/
3.Hronešová JanaKoutská Marie-10-11-8  03-/
4.Holá NatálieDosedělová Michaela8-2-2-5 13-/
5.Hronešová JanaFaiglová Kamila86-69 31/-
6.Landsmannová AlenaDosedělová Michaela-9-8-3  03-/
7.Holá NatálieKoutská Marie-4-8-9  03-/
8.Hronešová JanaDosedělová Michaela-1496-3-923-/
9.Holá NatálieFaiglová Kamila103-54 31/-
10.Landsmannová AlenaKoutská Marie-4-3-7  03-/

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry10čtyřhry01
Landsmannová Alena03Faiglová Kamila12
Hronešová Jana12Koutská Marie30
Holá Natálie12Dosedělová Michaela30



Zápis o utkání
Název soutěže: 2. liga žen skupina B Kolo: 10 Kategorie: ZEN
POŘÁDAJÍCÍ:KST Jirkov TECHNOLINEVrchní
rozhodčí:
Šístek Pavel
HOSTUJÍCÍ:TJ Sokol ChrudimRozhodčí
u stolu:
Lacina Miloslav
Hráno v místnosti
přesná adresa
Kryt CO při 4. ZŠ JirkovRozhodčí
u stolu:
Koutský Jaroslav
Datum dle rozpisu10. 12. 2016 10:00 Začátek
utkání
10:00Konec
utkání
12:00Rozhodčí
u stolu:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
4:616:22332:375TJ Sokol Chrudim

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluHráči host. oddíluVýsledek hrySadyBody
1.Koutská Marie
Dosedělová Michaela
Sedláčková Tereza
Procházková Jana
-69-6-10 13-/
2.Koutská MarieKaplanová Miroslava311-1010 31/-
3.Dosedělová MichaelaProcházková Jana-7-769-823-/
4.Leitnerová Eva st.Sedláčková Tereza-7-8-3  03-/
5.Dosedělová MichaelaKaplanová Miroslava-10-4-6  03-/
6.Koutská MarieSedláčková Tereza-9-11810932/-
7.Leitnerová Eva st.Procházková Jana-4-7-2  03-/
8.Dosedělová MichaelaSedláčková Tereza-6-68-4 13-/
9.Leitnerová Eva st.Kaplanová Miroslava979  30/-
10.Faiglová KamilaProcházková Jana8-1155 31/-

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry01čtyřhry10
Koutská Marie20Kaplanová Miroslava12
Dosedělová Michaela03Procházková Jana21
Leitnerová Eva st.12Sedláčková Tereza21
Faiglová Kamila10   



Zápis o utkání
Název soutěže: 2. liga žen skupina B Kolo: 10 Kategorie: ZEN
POŘÁDAJÍCÍ:SKP Sever Ústí nad LabemVrchní
rozhodčí:
Novák Jiří
HOSTUJÍCÍ:SK Dobré CRozhodčí
u stolu:
Pavlík Petr
Hráno v místnosti
přesná adresa
Studentská ul.626,403 31 Ústí nad Labem-Neštěmice, Nová tělocvičnaRozhodčí
u stolu:
Vysoudil Jan
Datum dle rozpisu10. 12. 2016 10:00 Začátek
utkání
10:00Konec
utkání
11:30Rozhodčí
u stolu:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:030:2354:184SKP Sever Ústí nad Labem

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluHráči host. oddíluVýsledek hrySadyBody
1.Nováková Martina
Smíšková Martina
Bačinová Lucie
Grimmerová Diana
9610  30/-
2.Munková IrenaBačinová Pavla343  30/-
3.Nováková MartinaGrimmerová Diana967  30/-
4.Smíšková MartinaBačinová Lucie23-116 31/-
5.Nováková MartinaBačinová Pavla443  30/-
6.Munková IrenaBačinová Lucie7411  30/-
7.Smíšková MartinaGrimmerová Diana417  30/-
8.Nováková MartinaBačinová Lucie664  30/-
9.Smíšková MartinaBačinová Pavla844  30/-
10.Munková IrenaGrimmerová Diana2-1066 31/-

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry10čtyřhry01
Munková Irena30Bačinová Pavla03
Nováková Martina30Grimmerová Diana03
Smíšková Martina30Bačinová Lucie03



Zápis o utkání
Název soutěže: 2. liga žen skupina B Kolo: 10 Kategorie: ZEN
POŘÁDAJÍCÍ:SKST DěčínVrchní
rozhodčí:
Dyškant Zdeněk
HOSTUJÍCÍ:TJ Lokomotiva TrutnovRozhodčí
u stolu:
Hojková Tereza
Hráno v místnosti
přesná adresa
Ul.Práce 1824/19, Děčín IV, 405 02, Sportovní areál za vlakovým nádražím Děčín hl.n.Rozhodčí
u stolu:
Janeček Marek
Datum dle rozpisu10. 12. 2016 10:00 Začátek
utkání
10:00Konec
utkání
12:40Rozhodčí
u stolu:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
9:129:8409:294SKST Děčín

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluHráči host. oddíluVýsledek hrySadyBody
1.Nováková Eva
Svatoňová Tereza
Hronešová Jana
Holá Natálie
-948-10832/-
2.Svatoňová TerezaHolá Natálie-67-116-723-/
3.Nováková EvaHindráková Martina463  30/-
4.Kacálková KristýnaHronešová Jana71212  30/-
5.Nováková EvaHolá Natálie325  30/-
6.Svatoňová TerezaHronešová Jana-181283 31/-
7.Kacálková KristýnaHindráková Martina8-686 31/-
8.Nováková EvaHronešová Jana647  30/-
9.Kacálková KristýnaKalášková Lenka410-106 31/-
10.Svatoňová TerezaHindráková Martina1266  30/-

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry10čtyřhry01
Svatoňová Tereza21Holá Natálie11
Nováková Eva30Hindráková Martina03
Kacálková Kristýna30Hronešová Jana03
   Kalášková Lenka01



Zápis o utkání
Název soutěže: 2. liga žen skupina B Kolo: 10 Kategorie: ZEN
POŘÁDAJÍCÍ:TJ AŠ Mladá BoleslavVrchní
rozhodčí:
Školník Luboš
HOSTUJÍCÍ:TTC Brandýs nad LabemRozhodčí
u stolu:
Heilek Miroslav
Hráno v místnosti
přesná adresa
Herna stolního tenisu, Městský stadion Mladá Boleslav, Plechová halaRozhodčí
u stolu:
Sluka Čeněk
Datum dle rozpisu10. 12. 2016 10:30 Začátek
utkání
10:30Konec
utkání
12:25Rozhodčí
u stolu:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
2:811:25287:351TTC Brandýs nad Labem

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluHráči host. oddíluVýsledek hrySadyBody
1.Janoušková Jitka
Šípková Nela
Hudečková Hana
Zatřepálková Lenka
-7-57-8 13-/
2.Nykodýmová NatálieZatřepálková Lenka-6-24-5 13-/
3.Janoušková JitkaFabiánová Pavla75-94 31/-
4.Šípková NelaHudečková Hana-6-3-5  03-/
5.Janoušková JitkaZatřepálková Lenka-9-4-7  03-/
6.Nykodýmová NatálieHudečková Hana-8-7-6  03-/
7.Svobodová GabrielaFabiánová Pavla399  30/-
8.Janoušková JitkaHudečková Hana-6-107-8 13-/
9.Svobodová GabrielaZatřepálková Lenka-2-4-10  03-/
10.Nykodýmová NatálieFabiánová Pavla7-811-10-923-/

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry01čtyřhry10
Nykodýmová Natálie03Zatřepálková Lenka30
Janoušková Jitka12Fabiánová Pavla12
Šípková Nela01Hudečková Hana30
Svobodová Gabriela11   



Zápis o utkání
Název soutěže: 2. liga žen skupina B Kolo: 10 Kategorie: ZEN
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Sokol TurnovVrchní
rozhodčí:
Varcl Jan st.
HOSTUJÍCÍ:TJ Sokol PoděbradyRozhodčí
u stolu:
Varcl Matěj
Hráno v místnosti
přesná adresa
Skálova 540, 511 01 Turnov, sokolovnaRozhodčí
u stolu:
Louda Václav
Datum dle rozpisu10. 12. 2016 10:30 Začátek
utkání
10:30Konec
utkání
12:20Rozhodčí
u stolu:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
7:324:11344:289TJ Sokol Turnov

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluHráči host. oddíluVýsledek hrySadyBody
1.Matoušková Stanislava
Červová Jitka
Vokounová Adéla
Bečvářová Michaela
4-48-4-823-/
2.Matoušková StanislavaFraneková Věra984  30/-
3.Pařízková MonikaVokounová Adéla7167  30/-
4.Červová JitkaBečvářová Michaela-67-8-10 13-/
5.Pařízková MonikaFraneková Věra9-654 31/-
6.Matoušková StanislavaBečvářová Michaela7-969 31/-
7.Červová JitkaVokounová Adéla-3-7-8  03-/
8.Pařízková MonikaBečvářová Michaela798  30/-
9.Červová JitkaFraneková Věra764  30/-
10.Matoušková StanislavaVokounová Adéla754  30/-

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry01čtyřhry10
Matoušková Stanislava30Franeková Věra03
Pařízková Monika30Vokounová Adéla12
Červová Jitka12Bečvářová Michaela12



Zápis o utkání
Název soutěže: 2. liga žen skupina B Kolo: 11 Kategorie: ZEN
POŘÁDAJÍCÍ:SKP Sever Ústí nad LabemVrchní
rozhodčí:
Novák Jiří
HOSTUJÍCÍ:TJ Lokomotiva TrutnovRozhodčí
u stolu:
Vysoudil Jan
Hráno v místnosti
přesná adresa
Studentská ul.626,403 31 Ústí nad Labem-Neštěmice, Nová tělocvičnaRozhodčí
u stolu:
Pavlík Petr
Datum dle rozpisu10. 12. 2016 14:30 Začátek
utkání
14:30Konec
utkání
16:45Rozhodčí
u stolu:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
8:224:12342:276SKP Sever Ústí nad Labem

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluHráči host. oddíluVýsledek hrySadyBody
1.Nováková Martina
Smíšková Martina
Holá Natálie
Hronešová Jana
-9854 31/-
2.Munková IrenaHolá Natálie352  30/-
3.Nováková MartinaHindráková Martina554  30/-
4.Smíšková MartinaHronešová Jana-5-15-5  03-/
5.Nováková MartinaHolá Natálie678  30/-
6.Munková IrenaHronešová Jana479  30/-
7.Smíšková MartinaHindráková Martina-10486 31/-
8.Nováková MartinaHronešová Jana-3-5-2  03-/
9.Smíšková MartinaHolá Natálie45-7-5832/-
10.Munková IrenaHindráková Martina-3-968632/-

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry10čtyřhry01
Munková Irena30Holá Natálie03
Nováková Martina21Hindráková Martina03
Smíšková Martina21Hronešová Jana21



Zápis o utkání
Název soutěže: 2. liga žen skupina B Kolo: 11 Kategorie: ZEN
POŘÁDAJÍCÍ:SKST DěčínVrchní
rozhodčí:
Dyškant Zdeněk
HOSTUJÍCÍ:SK Dobré CRozhodčí
u stolu:
Hojková Tereza
Hráno v místnosti
přesná adresa
Ul.Práce 1824/19, Děčín IV, 405 02, Sportovní areál za vlakovým nádražím Děčín hl.n.Rozhodčí
u stolu:
Janeček Marek
Datum dle rozpisu10. 12. 2016 14:30 Začátek
utkání
14:30Konec
utkání
16:15Rozhodčí
u stolu:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
9:128:9382:296SKST Děčín

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluHráči host. oddíluVýsledek hrySadyBody
1.Kacálková Kristýna
Schneiderová Jana
Bačinová Lucie
Grimmerová Diana
8-1083 31/-
2.Svatoňová TerezaBačinová Pavla-10-710-6 13-/
3.Schneiderová JanaGrimmerová Diana755  30/-
4.Kacálková KristýnaBačinová Lucie6512  30/-
5.Schneiderová JanaBačinová Pavla9-675 31/-
6.Svatoňová TerezaBačinová Lucie7-339 31/-
7.Kacálková KristýnaGrimmerová Diana337  30/-
8.Schneiderová JanaBačinová Lucie3-1086 31/-
9.Kacálková KristýnaBačinová Pavla897  30/-
10.Svatoňová TerezaGrimmerová Diana-8-51081332/-

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry10čtyřhry01
Svatoňová Tereza21Bačinová Pavla12
Schneiderová Jana30Grimmerová Diana03
Kacálková Kristýna30Bačinová Lucie03



Zápis o utkání
Název soutěže: 2. liga žen skupina B Kolo: 11 Kategorie: ZEN
POŘÁDAJÍCÍ:TJ AŠ Mladá BoleslavVrchní
rozhodčí:
Školník Luboš
HOSTUJÍCÍ:TJ Sokol PoděbradyRozhodčí
u stolu:
Heilek Miroslav
Hráno v místnosti
přesná adresa
Herna stolního tenisu, Městský stadion Mladá Boleslav, Plechová halaRozhodčí
u stolu:
Valenta Zdeněk
Datum dle rozpisu10. 12. 2016 15:00 Začátek
utkání
15:00Konec
utkání
17:00Rozhodčí
u stolu:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
4:617:21356:349TJ Sokol Poděbrady

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluHráči host. oddíluVýsledek hrySadyBody
1.Janoušková Jitka
Šípková Nela
Vokounová Adéla
Bečvářová Michaela
-9-9-7  03-/
2.Svobodová GabrielaFraneková Věra6-8-95-623-/
3.Janoušková JitkaVokounová Adéla-91256 31/-
4.Šípková NelaBečvářová Michaela-7-9-4  03-/
5.Janoušková JitkaFraneková Věra514  30/-
6.Svobodová GabrielaBečvářová Michaela-85-311932/-
7.Nykodýmová NatálieVokounová Adéla-9-9-6  03-/
8.Janoušková JitkaBečvářová Michaela8712  30/-
9.Nykodýmová NatálieFraneková Věra59-9-6-723-/
10.Svobodová GabrielaVokounová Adéla-8-86-11 13-/

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry01čtyřhry10
Svobodová Gabriela12Franeková Věra21
Janoušková Jitka30Vokounová Adéla21
Šípková Nela01Bečvářová Michaela12
Nykodýmová Natálie02   



Zápis o utkání
Název soutěže: 2. liga žen skupina B Kolo: 11 Kategorie: ZEN
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Sokol TurnovVrchní
rozhodčí:
Varcl Jan st.
HOSTUJÍCÍ:TTC Brandýs nad LabemRozhodčí
u stolu:
Varcl Matěj
Hráno v místnosti
přesná adresa
Skálova 540, 511 01 Turnov, sokolovnaRozhodčí
u stolu:
Louda Václav
Datum dle rozpisu10. 12. 2016 15:00 Začátek
utkání
15:00Konec
utkání
17:01Rozhodčí
u stolu:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
7:324:13372:312TJ Sokol Turnov

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluHráči host. oddíluVýsledek hrySadyBody
1.Matoušková Stanislava
Longinová Ilona
Zatřepálková Lenka
Fabiánová Pavla
9-124-11-1223-/
2.Longinová IlonaZatřepálková Lenka-88610 31/-
3.Červová JitkaTomsová Kateřina219  30/-
4.Matoušková StanislavaFabiánová Pavla84-58 31/-
5.Červová JitkaZatřepálková Lenka-2-8-4  03-/
6.Longinová IlonaFabiánová Pavla548  30/-
7.Matoušková StanislavaTomsová Kateřina795  30/-
8.Červová JitkaFabiánová Pavla-14-10105732/-
9.Matoušková StanislavaZatřepálková Lenka-89-4-8 13-/
10.Longinová IlonaTomsová Kateřina557  30/-

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry01čtyřhry10
Longinová Ilona30Zatřepálková Lenka21
Červová Jitka21Tomsová Kateřina03
Matoušková Stanislava21Fabiánová Pavla03



Zápis o utkání
Název soutěže: 2. liga žen skupina B Kolo: 12 Kategorie: ZEN
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Sokol ChrudimVrchní
rozhodčí:
Foltýn Lukáš
HOSTUJÍCÍ:KST Jirkov TECHNOLINERozhodčí
u stolu:
Šula Petr
Hráno v místnosti
přesná adresa
U Valchy 504, Chrudim, u hokejbalového hřištěRozhodčí
u stolu:
Sourada Petr
Datum dle rozpisu14. 01. 2017 14:30 Začátek
utkání
14:30Konec
utkání
16:30Rozhodčí
u stolu:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
7:323:14367:317TJ Sokol Chrudim

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluHráči host. oddíluVýsledek hrySadyBody
1.Sedláčková Tereza
Procházková Jana
Koutská Marie
Dosedělová Michaela
-869-8-1123-/
2.Procházková JanaFaiglová Kamila3914  30/-
3.Vránová MartinaKoutská Marie-4-8-5  03-/
4.Sedláčková TerezaDosedělová Michaela-6375 31/-
5.Vránová MartinaFaiglová Kamila77-108 31/-
6.Procházková JanaDosedělová Michaela310-98 31/-
7.Sedláčková TerezaKoutská Marie11-9-75432/-
8.Vránová MartinaDosedělová Michaela-4-7-10  03-/
9.Sedláčková TerezaFaiglová Kamila585  30/-
10.Procházková JanaKoutská Marie877  30/-

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry01čtyřhry10
Procházková Jana30Faiglová Kamila03
Vránová Martina12Koutská Marie12
Sedláčková Tereza30Dosedělová Michaela12



Zápis o utkání
Název soutěže: 2. liga žen skupina B Kolo: 12 Kategorie: ZEN
POŘÁDAJÍCÍ:SK Dobré CVrchní
rozhodčí:
Bouček Stanislav
HOSTUJÍCÍ:SKP Sever Ústí nad LabemRozhodčí
u stolu:
Koďousek František
Hráno v místnosti
přesná adresa
Dobré 143, první budova vlevo při příjezdu od Podbřezí, herna STRozhodčí
u stolu:
Zemanová Michaela
Datum dle rozpisu14. 01. 2017 10:00 Začátek
utkání
10:00Konec
utkání
11:40Rozhodčí
u stolu:
Zeman Michal
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
3:711:23280:324SKP Sever Ústí nad Labem

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluHráči host. oddíluVýsledek hrySadyBody
1.Hlávková Hana
Koďousková Eliška
Hauznerová Michaela
Munková Irena
-6-10-7  03-/
2.Ducháčová KateřinaNováková Martina-5-7-8  03-/
3.Koďousková EliškaHauznerová Michaela-8-599-923-/
4.Hlávková HanaMunková Irena-98-113732/-
5.Koďousková EliškaNováková Martina-9-7-8  03-/
6.Ducháčová KateřinaMunková Irena-6-7-7  03-/
7.Hlávková HanaHauznerová Michaela785  30/-
8.Koďousková EliškaMunková Irena-7-7-5  03-/
9.Hlávková HanaNováková Martina633  30/-
10.Ducháčová KateřinaHauznerová Michaela-5-3-3  03-/

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry01čtyřhry10
Ducháčová Kateřina03Nováková Martina21
Koďousková Eliška03Hauznerová Michaela21
Hlávková Hana30Munková Irena21



Zápis o utkání
Název soutěže: 2. liga žen skupina B Kolo: 12 Kategorie: ZEN
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Lokomotiva TrutnovVrchní
rozhodčí:
Fišera Jiří
HOSTUJÍCÍ:SKST DěčínRozhodčí
u stolu:
Joneš Milan
Hráno v místnosti
přesná adresa
Základní škola, Rudolfa Frimla 816, Trutnov, 541 01, nad vlakovým nádražímRozhodčí
u stolu:
Jůza Tomáš
Datum dle rozpisu14. 01. 2017 10:00 Začátek
utkání
10:00Konec
utkání
12:40Rozhodčí
u stolu:
Kalášková Lenka
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
2:816:26364:404SKST Děčín

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluHráči host. oddíluVýsledek hrySadyBody
1.Holá Natálie
Hronešová Jana
Nováková Eva
Schneiderová Jana
-75-7-9 13-/
2.Holá NatálieSchneiderová Jana-7-49-3 13-/
3.Albrechtová RenataSvatoňová Tereza-10-799832/-
4.Hronešová JanaKacálková Kristýna11-103-8-923-/
5.Albrechtová RenataSchneiderová Jana-436-8-723-/
6.Kalášková LenkaKacálková Kristýna-6-11-10  03-/
7.Hronešová JanaSvatoňová Tereza-78-3-11 13-/
8.Albrechtová RenataKacálková Kristýna457  30/-
9.Hronešová JanaSchneiderová Jana-895-8-623-/
10.Kalášková LenkaSvatoňová Tereza-410-3-8 13-/

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry01čtyřhry10
Holá Natálie01Schneiderová Jana30
Albrechtová Renata21Svatoňová Tereza21
Hronešová Jana03Kacálková Kristýna21
Kalášková Lenka02   



Zápis o utkání
Název soutěže: 2. liga žen skupina B Kolo: 12 Kategorie: ZEN
POŘÁDAJÍCÍ:TTC Brandýs nad LabemVrchní
rozhodčí:
Nekola Tomáš st.
HOSTUJÍCÍ:TJ AŠ Mladá BoleslavRozhodčí
u stolu:
Zatřepálková Lenka
Hráno v místnosti
přesná adresa
3. ZŠ, Palachova 337, Brandýs n/L, 25001, vedle pošty, horní tělocvičnaRozhodčí
u stolu:
Vošahlík Radek
Datum dle rozpisu14. 01. 2017 10:00 Začátek
utkání
10:00Konec
utkání
11:55Rozhodčí
u stolu:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
7:323:14364:308TTC Brandýs nad Labem

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluHráči host. oddíluVýsledek hrySadyBody
1.Hudečková Hana
Čubová Jana
Svobodová Gabriela
Nykodýmová Natálie
4-108-81032/-
2.Fabiánová PavlaJanoušková Jitka-5-47-4 13-/
3.Hudečková HanaŠípková Nela643  30/-
4.Čubová JanaSvobodová Gabriela633  30/-
5.Hudečková HanaJanoušková Jitka-81366 31/-
6.Fabiánová PavlaSvobodová Gabriela-5-5-10  03-/
7.Čubová JanaŠípková Nela375  30/-
8.Hudečková HanaSvobodová Gabriela475  30/-
9.Čubová JanaJanoušková Jitka-11-67-10 13-/
10.Fabiánová PavlaNykodýmová Natálie117-5-81432/-

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry10čtyřhry01
Fabiánová Pavla12Janoušková Jitka21
Hudečková Hana30Šípková Nela02
Čubová Jana21Svobodová Gabriela12
   Nykodýmová Natálie01



Zápis o utkání
Název soutěže: 2. liga žen skupina B Kolo: 12 Kategorie: ZEN
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Sokol PoděbradyVrchní
rozhodčí:
Krejčí František
HOSTUJÍCÍ:TJ Sokol TurnovRozhodčí
u stolu:
Heršálek Jakub
Hráno v místnosti
přesná adresa
Tyršova 26/9, Poděbrady 290 01, Malý sál ve druhém patře sokolovny, venku parkovištěRozhodčí
u stolu:
Molič Eduard
Datum dle rozpisu14. 01. 2017 10:00 Začátek
utkání
10:00Konec
utkání
11:35Rozhodčí
u stolu:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
1:96:28236:368TJ Sokol Turnov

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluHráči host. oddíluVýsledek hrySadyBody
1.Kyceltová Petra
Štěrbová Kateřina
Longinová Ilona
Matoušková Stanislava
-3-5-10  03-/
2.Vydrová LuciePařízková Monika-57106 31/-
3.Kyceltová PetraLonginová Ilona-4-11-3  03-/
4.Štěrbová KateřinaMatoušková Stanislava10-12-8-4 13-/
5.Kyceltová PetraPařízková Monika-69-6-6 13-/
6.Vydrová LucieMatoušková Stanislava-2-11-4  03-/
7.Štěrbová KateřinaLonginová Ilona-3-4-6  03-/
8.Kyceltová PetraMatoušková Stanislava-5-8-6  03-/
9.Štěrbová KateřinaPařízková Monika-118-5-7 13-/
10.Vydrová LucieLonginová Ilona-7-4-2  03-/

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry01čtyřhry10
Vydrová Lucie12Pařízková Monika21
Kyceltová Petra03Longinová Ilona30
Štěrbová Kateřina03Matoušková Stanislava30



Zápis o utkání
Název soutěže: 2. liga žen skupina B Kolo: 13 Kategorie: ZEN
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Lokomotiva TrutnovVrchní
rozhodčí:
Fišera Jiří
HOSTUJÍCÍ:SKP Sever Ústí nad LabemRozhodčí
u stolu:
Joneš Milan
Hráno v místnosti
přesná adresa
Rudolfa Frimla 816 541 01 Trutnov, Střední Předměstí, nad vlakovým nádražímRozhodčí
u stolu:
Jůza Tomáš
Datum dle rozpisu14. 01. 2017 15:00 Začátek
utkání
15:00Konec
utkání
16:53Rozhodčí
u stolu:
Kalášková Lenka
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
4:617:21308:353SKP Sever Ústí nad Labem

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluHráči host. oddíluVýsledek hrySadyBody
1.Kalášková Lenka
Hronešová Jana
Munková Irena
Hauznerová Michaela
-5-7-3  03-/
2.Kalášková LenkaNováková Martina-5-694-823-/
3.Albrechtová RenataHauznerová Michaela1012-114 31/-
4.Hronešová JanaMunková Irena59-3-5-723-/
5.Albrechtová RenataNováková Martina6-8-5-6 13-/
6.Kalášková LenkaMunková Irena-2-8-4  03-/
7.Hronešová JanaHauznerová Michaela9-859 31/-
8.Albrechtová RenataMunková Irena8-176 31/-
9.Hronešová JanaNováková Martina629  30/-
10.Kalášková LenkaHauznerová Michaela-5-5-5  03-/

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry01čtyřhry10
Kalášková Lenka03Nováková Martina21
Albrechtová Renata21Hauznerová Michaela12
Hronešová Jana21Munková Irena21



Zápis o utkání
Název soutěže: 2. liga žen skupina B Kolo: 13 Kategorie: ZEN
POŘÁDAJÍCÍ:SK Dobré CVrchní
rozhodčí:
Bouček Stanislav
HOSTUJÍCÍ:SKST DěčínRozhodčí
u stolu:
Zeman Michal
Hráno v místnosti
přesná adresa
Dobré 143, první budova vlevo při příjezdu od Podbřezí, herna STRozhodčí
u stolu:
Koďousek František
Datum dle rozpisu14. 01. 2017 15:00 Začátek
utkání
15:00Konec
utkání
16:30Rozhodčí
u stolu:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
0:107:30289:396SKST Děčín

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluHráči host. oddíluVýsledek hrySadyBody
1.Zemanová Michaela
Koďousková Eliška
Nováková Eva
Schneiderová Jana
-6-4-11  03-/
2.Zemanová MichaelaNováková Eva-6-7-10  03-/
3.Koďousková EliškaSchneiderová Jana-128-310-823-/
4.Ducháčová KateřinaKacálková Kristýna-4-6-7  03-/
5.Koďousková EliškaNováková Eva79-7-3-723-/
6.Zemanová MichaelaKacálková Kristýna-83-910-323-/
7.Ducháčová KateřinaSvatoňová Tereza-9-3-14  03-/
8.Koďousková EliškaKacálková Kristýna6-10-10-9 13-/
9.Ducháčová KateřinaNováková Eva-8-6-2  03-/
10.Zemanová MichaelaSvatoňová Tereza-3-7-8  03-/

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry01čtyřhry10
Zemanová Michaela03Nováková Eva30
Koďousková Eliška03Schneiderová Jana10
Ducháčová Kateřina03Kacálková Kristýna30
   Svatoňová Tereza20



Zápis o utkání
Název soutěže: 2. liga žen skupina B Kolo: 13 Kategorie: ZEN
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Sokol PoděbradyVrchní
rozhodčí:
Krejčí František
HOSTUJÍCÍ:TJ AŠ Mladá BoleslavRozhodčí
u stolu:
Heršálek Jakub
Hráno v místnosti
přesná adresa
Tyršova 26/9, Poděbrady 290 01, Malý sál ve druhém patře sokolovny, venku parkovištěRozhodčí
u stolu:
Molič Eduard
Datum dle rozpisu14. 01. 2017 14:30 Začátek
utkání
14:30Konec
utkání
15:50Rozhodčí
u stolu:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
1:98:27251:371TJ AŠ Mladá Boleslav

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluHráči host. oddíluVýsledek hrySadyBody
1.Štěrbová Kateřina
Vydrová Lucie
Janoušková Jitka
Svobodová Gabriela
-6-10-8  03-/
2.Vydrová LucieJanoušková Jitka-68-8-5 13-/
3.Kyceltová PetraNykodýmová Natálie-4-7-11  03-/
4.Štěrbová KateřinaSvobodová Gabriela-2-49-6 13-/
5.Kyceltová PetraJanoušková Jitka-2-3-7  03-/
6.Vydrová LucieSvobodová Gabriela-611-6-7 13-/
7.Štěrbová KateřinaNykodýmová Natálie-68-5-11 13-/
8.Kyceltová PetraSvobodová Gabriela8-2-9-3 13-/
9.Štěrbová KateřinaJanoušková Jitka-8-3-6  03-/
10.Vydrová LucieŠípková Nela889  30/-

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry01čtyřhry10
Vydrová Lucie12Janoušková Jitka30
Kyceltová Petra03Nykodýmová Natálie20
Štěrbová Kateřina03Svobodová Gabriela30
   Šípková Nela01



Zápis o utkání
Název soutěže: 2. liga žen skupina B Kolo: 13 Kategorie: ZEN
POŘÁDAJÍCÍ:TTC Brandýs nad LabemVrchní
rozhodčí:
Nekola Tomáš st.
HOSTUJÍCÍ:TJ Sokol TurnovRozhodčí
u stolu:
Zatřepálková Lenka
Hráno v místnosti
přesná adresa
3. ZŠ, Palachova 337, Brandýs n/L, 25001, vedle pošty, horní tělocvičnaRozhodčí
u stolu:
Tomsová Kateřina
Datum dle rozpisu14. 01. 2017 14:30 Začátek
utkání
14:30Konec
utkání
16:40Rozhodčí
u stolu:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
5:523:19397:375nerozhodně

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluHráči host. oddíluVýsledek hrySadyBody
1.Zatřepálková Lenka
Doležalová Pavlína
Longinová Ilona
Matoušková Stanislava
119-7-4-323-/
2.Zatřepálková LenkaPařízková Monika5-9-8-8 13-/
3.Čubová JanaLonginová Ilona129-88 31/-
4.Doležalová PavlínaMatoušková Stanislava-12-97-7 13-/
5.Čubová JanaPařízková Monika-85-77432/-
6.Zatřepálková LenkaMatoušková Stanislava616  30/-
7.Doležalová PavlínaLonginová Ilona78-10-6-423-/
8.Čubová JanaMatoušková Stanislava397  30/-
9.Doležalová PavlínaPařízková Monika97-87 31/-
10.Zatřepálková LenkaLonginová Ilona-9-569-723-/

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry01čtyřhry10
Zatřepálková Lenka12Pařízková Monika12
Čubová Jana30Longinová Ilona21
Doležalová Pavlína12Matoušková Stanislava12



Zápis o utkání
Název soutěže: 2. liga žen skupina B Kolo: 14 Kategorie: ZEN
POŘÁDAJÍCÍ:TTC Brandýs nad LabemVrchní
rozhodčí:
Nekola Tomáš st.
HOSTUJÍCÍ:TJ Sokol ChrudimRozhodčí
u stolu:
Zatřepálková Lenka
Hráno v místnosti
přesná adresa
3. ZŠ, Palachova 337, Brandýs n/L, 25001, vedle pošty, horní tělocvičnaRozhodčí
u stolu:
Vošahlík Radek
Datum dle rozpisu28. 01. 2017 10:00 Začátek
utkání
10:00Konec
utkání
11:50Rozhodčí
u stolu:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
4:616:21329:359TJ Sokol Chrudim

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluHráči host. oddíluVýsledek hrySadyBody
1.Šeligová Tereza
Fabiánová Pavla
Procházková Jana
Sedláčková Tereza
7-69-5-923-/
2.Šeligová TerezaVránová Martina58-710 31/-
3.Čubová JanaProcházková Jana-111192 31/-
4.Fabiánová PavlaSedláčková Tereza-7-9-6  03-/
5.Čubová JanaVránová Martina857  30/-
6.Šeligová TerezaSedláčková Tereza-3-96-6 13-/
7.Fabiánová PavlaProcházková Jana10-9-7-4 13-/
8.Čubová JanaSedláčková Tereza-7-8-9  03-/
9.Fabiánová PavlaVránová Martina-7-10-5  03-/
10.Šeligová TerezaProcházková Jana-41099 31/-

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry01čtyřhry10
Šeligová Tereza21Vránová Martina12
Čubová Jana21Procházková Jana12
Fabiánová Pavla03Sedláčková Tereza30



Zápis o utkání
Název soutěže: 2. liga žen skupina B Kolo: 14 Kategorie: ZEN
POŘÁDAJÍCÍ:TJ AŠ Mladá BoleslavVrchní
rozhodčí:
Kouřil Lubomír
HOSTUJÍCÍ:SK Dobré CRozhodčí
u stolu:
Čeřovský Zdeněk
Hráno v místnosti
přesná adresa
Herna stolního tenisu, Městský stadion Mladá Boleslav, Plechová halaRozhodčí
u stolu:
Heilek Miroslav
Datum dle rozpisu28. 01. 2017 10:30 Začátek
utkání
10:30Konec
utkání
12:30Rozhodčí
u stolu:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
3:714:23347:375SK Dobré C

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluHráči host. oddíluVýsledek hrySadyBody
1.Janoušková Jitka
Svobodová Gabriela
Doucková Aneta
Koďousková Eliška
5-11411 31/-
2.Šípková NelaBačinová Pavla-99-9-9 13-/
3.Janoušková JitkaKoďousková Eliška128-58 31/-
4.Svobodová GabrielaDoucková Aneta-7-10-5  03-/
5.Janoušková JitkaBačinová Pavla793  30/-
6.Šípková NelaDoucková Aneta11-8-9-9 13-/
7.Svobodová GabrielaKoďousková Eliška-6-6-10  03-/
8.Janoušková JitkaDoucková Aneta-6-109-8 13-/
9.Svobodová GabrielaBačinová Pavla89-4-11-1123-/
10.Šípková NelaKoďousková Eliška-6-8-9  03-/

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry10čtyřhry01
Šípková Nela03Bačinová Pavla21
Janoušková Jitka21Koďousková Eliška21
Svobodová Gabriela03Doucková Aneta30



Zápis o utkání
Název soutěže: 2. liga žen skupina B Kolo: 14 Kategorie: ZEN
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Sokol TurnovVrchní
rozhodčí:
Louda Václav
HOSTUJÍCÍ:TJ Lokomotiva TrutnovRozhodčí
u stolu:
Varcl Jan st.
Hráno v místnosti
přesná adresa
Sokolovna TurnovRozhodčí
u stolu:
Jiroš Adam
Datum dle rozpisu28. 01. 2017 10:30 Začátek
utkání
10:30Konec
utkání
13:00Rozhodčí
u stolu:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
5:518:20348:354nerozhodně

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluHráči host. oddíluVýsledek hrySadyBody
1.Matoušková Stanislava
Bajtalonová Jitka
Holá Natálie
Hronešová Jana
-8689 31/-
2.Bajtalonová JitkaHolá Natálie512-109 31/-
3.Pařízková MonikaAlbrechtová Renata-127-871032/-
4.Matoušková StanislavaHronešová Jana-8569 31/-
5.Pařízková MonikaHolá Natálie575  30/-
6.Bajtalonová JitkaHronešová Jana-4-2-9  03-/
7.Matoušková StanislavaAlbrechtová Renata-7-7-5  03-/
8.Pařízková MonikaHronešová Jana9-8-9-4 13-/
9.Matoušková StanislavaHolá Natálie3-55-9-1223-/
10.Červová JitkaAlbrechtová Renata-6-5-8  03-/

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry10čtyřhry01
Bajtalonová Jitka11Holá Natálie12
Pařízková Monika21Albrechtová Renata21
Matoušková Stanislava12Hronešová Jana21
Červová Jitka01   



Zápis o utkání
Název soutěže: 2. liga žen skupina B Kolo: 14 Kategorie: ZEN
POŘÁDAJÍCÍ:SKP Sever Ústí nad LabemVrchní
rozhodčí:
Novák Jiří
HOSTUJÍCÍ:KST Jirkov TECHNOLINERozhodčí
u stolu:
Pavlík Petr
Hráno v místnosti
přesná adresa
Studentská ul.626,403 31 Ústí nad Labem-Neštěmice, Nová tělocvičnaRozhodčí
u stolu:
Vysoudil Jan
Datum dle rozpisu28. 01. 2017 10:00 Začátek
utkání
10:00Konec
utkání
11:15Rozhodčí
u stolu:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:030:0332:176SKP Sever Ústí nad Labem

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluHráči host. oddíluVýsledek hrySadyBody
1.Nováková Martina
Smíšková Martina
Koutská Marie
Houdková Helena
217  30/-
2.Munková IrenaŽáčková Zdeňka7114  30/-
3.Nováková MartinaKoutská Marie996  30/-
4.Smíšková MartinaHoudková Helena445  30/-
5.Nováková MartinaŽáčková Zdeňka978  30/-
6.Munková IrenaHoudková Helena555  30/-
7.Smíšková MartinaKoutská Marie868  30/-
8.Nováková MartinaHoudková Helena485  30/-
9.Smíšková MartinaŽáčková Zdeňka369  30/-
10.Munková IrenaKoutská Marie452  30/-

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry10čtyřhry01
Munková Irena30Žáčková Zdeňka03
Nováková Martina30Koutská Marie03
Smíšková Martina30Houdková Helena03



Zápis o utkání
Název soutěže: 2. liga žen skupina B Kolo: 15 Kategorie: ZEN
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Sokol PoděbradyVrchní
rozhodčí:
Krejčí František
HOSTUJÍCÍ:TJ Sokol ChrudimRozhodčí
u stolu:
Doležal Martin
Hráno v místnosti
přesná adresa
Tyršova 26/9, Poděbrady 290 01, Malý sál ve druhém patře sokolovny, venku parkovištěRozhodčí
u stolu:
Heršálek Jakub
Datum dle rozpisu28. 01. 2017 14:30 Začátek
utkání
14:30Konec
utkání
16:00Rozhodčí
u stolu:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
3:712:24269:355TJ Sokol Chrudim

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluHráči host. oddíluVýsledek hrySadyBody
1.Vokounová Adéla
Bečvářová Michaela
Sedláčková Tereza
Procházková Jana
99-79 31/-
2.Bečvářová MichaelaVránová Martina-57-710-823-/
3.Vokounová AdélaProcházková Jana438  30/-
4.Franeková VěraSedláčková Tereza-5-7-4  03-/
5.Vokounová AdélaVránová Martina-7-61161132/-
6.Bečvářová MichaelaSedláčková Tereza-8-7-6  03-/
7.Franeková VěraProcházková Jana-3-9-3  03-/
8.Vokounová AdélaSedláčková Tereza-8-53-5 13-/
9.Franeková VěraVránová Martina-6-6-10  03-/
10.Bečvářová MichaelaProcházková JanaWO    03-/

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry10čtyřhry01
Bečvářová Michaela02Vránová Martina21
Vokounová Adéla21Procházková Jana11
Franeková Věra03Sedláčková Tereza30
WO01WO10



Zápis o utkání
Název soutěže: 2. liga žen skupina B Kolo: 15 Kategorie: ZEN
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Sokol TurnovVrchní
rozhodčí:
Louda Václav
HOSTUJÍCÍ:SK Dobré CRozhodčí
u stolu:
Varcl Matěj
Hráno v místnosti
přesná adresa
Sokolovna TurnovRozhodčí
u stolu:
Jiroš dam
Datum dle rozpisu28. 01. 2017 15:00 Začátek
utkání
15:00Konec
utkání
16:55Rozhodčí
u stolu:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
5:518:19326:356nerozhodně

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluHráči host. oddíluVýsledek hrySadyBody
1.Bajtalonová Jitka
Pařízková Monika
Koďousková Eliška
Doucková Aneta
-9-211-9 13-/
2.Matoušková StanislavaBačinová Pavla11-44-91132/-
3.Bajtalonová JitkaKoďousková Eliška-11-7-4  03-/
4.Pařízková MonikaDoucková Aneta-7-5-5  03-/
5.Bajtalonová JitkaBačinová Pavla858  30/-
6.Matoušková StanislavaDoucková Aneta-710-4-3 13-/
7.Pařízková MonikaKoďousková Eliška108-710 31/-
8.Bajtalonová JitkaDoucková Aneta7-7-4-4 13-/
9.Pařízková MonikaBačinová Pavla1174  30/-
10.Matoušková StanislavaKoďousková Eliška-9965 31/-

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry01čtyřhry10
Matoušková Stanislava21Bačinová Pavla03
Bajtalonová Jitka12Koďousková Eliška12
Pařízková Monika21Doucková Aneta30



Zápis o utkání
Název soutěže: 2. liga žen skupina B Kolo: 15 Kategorie: ZEN
POŘÁDAJÍCÍ:TJ AŠ Mladá BoleslavVrchní
rozhodčí:
Školník Luboš
HOSTUJÍCÍ:TJ Lokomotiva TrutnovRozhodčí
u stolu:
Čeřovský Zdeněk
Hráno v místnosti
přesná adresa
Herna stolního tenisu, Městský stadion Mladá Boleslav, Plechová halaRozhodčí
u stolu:
Heilek Miroslav
Datum dle rozpisu28. 01. 2017 15:00 Začátek
utkání
15:00Konec
utkání
17:30Rozhodčí
u stolu:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
4:616:24323:396TJ Lokomotiva Trutnov

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluHráči host. oddíluVýsledek hrySadyBody
1.Janoušková Jitka
Svobodová Gabriela
Hronešová Jana
Holá Natálie
-4-74-6 13-/
2.Šípková NelaHolá Natálie-9-5-8  03-/
3.Janoušková JitkaAlbrechtová Renata6-14-8-7 13-/
4.Svobodová GabrielaHronešová Jana-410-510632/-
5.Janoušková JitkaHolá Natálie9-798 31/-
6.Šípková NelaHronešová Jana5-1087 31/-
7.Svobodová GabrielaAlbrechtová Renata-1-3-7  03-/
8.Janoušková JitkaHronešová Jana-6-489832/-
9.Svobodová GabrielaHolá Natálie-7-6910-723-/
10.Šípková NelaAlbrechtová Renata-1-4-4  03-/

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry01čtyřhry10
Šípková Nela12Holá Natálie21
Janoušková Jitka21Albrechtová Renata30
Svobodová Gabriela12Hronešová Jana03



Zápis o utkání
Název soutěže: 2. liga žen skupina B Kolo: 15 Kategorie: ZEN
POŘÁDAJÍCÍ:SKST DěčínVrchní
rozhodčí:
Dyškant Zdeněk
HOSTUJÍCÍ:KST Jirkov TECHNOLINERozhodčí
u stolu:
Janeček Marek
Hráno v místnosti
přesná adresa
Ul.Práce 1824/19, Děčín IV, 405 02, Sportovní areál za vlakovým nádražím Děčín hl.n.Rozhodčí
u stolu:
Hojková Tereza
Datum dle rozpisu28. 01. 2017 14:30 Začátek
utkání
14:30Konec
utkání
16:00Rozhodčí
u stolu:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
7:324:10357:282SKST Děčín

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluHráči host. oddíluVýsledek hrySadyBody
1.Nováková Eva
Svatoňová Tereza
Koutská Marie
Žáčková Zdeňka
-99-7-8 13-/
2.Svatoňová TerezaHoudková Helena6137  30/-
3.Nováková EvaŽáčková Zdeňka535  30/-
4.Kacálková KristýnaKoutská Marie9-14-611-1223-/
5.Nováková EvaHoudková Helena174  30/-
6.Svatoňová TerezaKoutská Marie-9-2-10  03-/
7.Kacálková KristýnaŽáčková Zdeňka14910  30/-
8.Nováková EvaKoutská Marie-3394 31/-
9.Kacálková KristýnaHoudková Helena1036  30/-
10.Svatoňová TerezaŽáčková Zdeňka465  30/-

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry01čtyřhry10
Svatoňová Tereza21Houdková Helena03
Nováková Eva30Žáčková Zdeňka03
Kacálková Kristýna21Koutská Marie21



Zápis o utkání - NEOFICIÁLNÍ
Název soutěže: 2. liga žen skupina B Kolo: 16 Kategorie: ZEN
POŘÁDAJÍCÍ:SKST DěčínVrchní
rozhodčí:
Meidl Zdeněk
HOSTUJÍCÍ:SKP Sever Ústí nad LabemRozhodčí
u stolu:
Dyškant Zdeněk
Hráno v místnosti
přesná adresa
Ul.Práce 1824/19, Děčín IV, 405 02, Sportovní areál za vlakovým nádražím Děčín hl.n.Rozhodčí
u stolu:
Hojková Tereza
Datum dle rozpisu11. 02. 2017 10:00 Začátek
utkání
10:00Konec
utkání
11:25Rozhodčí
u stolu:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
1:97:29175:382SKP Sever Ústí nad Labem

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluHráči host. oddíluVýsledek hrySadyBody
1.Svatoňová Tereza
Polanská Jana
Munková Irena
Hauznerová Michaela
-88-9-14 13-/
2.Svatoňová TerezaMunková Irena-71010-10432/-
3.Polanská JanaHauznerová Michaela-86-8-5 13-/
4.Smíšková MartinaWO    03-/
5.Polanská JanaMunková IrenaWO    03-/
6.Svatoňová TerezaSmíšková Martina11-98-7-923-/
7.Hauznerová MichaelaWO    03-/
8.Polanská JanaSmíšková MartinaWO    03-/
9.Munková IrenaWO    03-/
10.Svatoňová TerezaHauznerová MichaelaWO    03-/

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry01čtyřhry10
Svatoňová Tereza11Munková Irena01
Polanská Jana01Hauznerová Michaela10
   Smíšková Martina10
WO06WO60



Zápis o utkání
Název soutěže: 2. liga žen skupina B Kolo: 16 Kategorie: ZEN
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Sokol TurnovVrchní
rozhodčí:
Varcl Jan st
HOSTUJÍCÍ:TJ AŠ Mladá BoleslavRozhodčí
u stolu:
Varcl Matěj
Hráno v místnosti
přesná adresa
sokolovna TurnovRozhodčí
u stolu:
Louda Václav
Datum dle rozpisu11. 02. 2017 10:30 Začátek
utkání
10:30Konec
utkání
12:35Rozhodčí
u stolu:
Jiroš Adam
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
5:522:18387:366nerozhodně

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluHráči host. oddíluVýsledek hrySadyBody
1.Matoušková Stanislava
Bajtalonová Jitka
Janoušková Jitka
Šípková Nela
-9-9-4  03-/
2.Bajtalonová JitkaJanoušková Jitka-9-8610-223-/
3.Vlasáková MartinaŠípková Nela4911  30/-
4.Matoušková StanislavaSvobodová Gabriela-996-9-923-/
5.Vlasáková MartinaJanoušková Jitka-810-10-3 13-/
6.Bajtalonová JitkaSvobodová Gabriela7-1157 31/-
7.Matoušková StanislavaŠípková Nela587  30/-
8.Vlasáková MartinaSvobodová Gabriela-7365 31/-
9.Matoušková StanislavaJanoušková Jitka-8-71010-823-/
10.Bajtalonová JitkaŠípková Nela-88910 31/-

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry01čtyřhry10
Bajtalonová Jitka21Janoušková Jitka30
Vlasáková Martina21Šípková Nela03
Matoušková Stanislava12Svobodová Gabriela12



Zápis o utkání
Název soutěže: 2. liga žen skupina B Kolo: 16 Kategorie: ZEN
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Sokol PoděbradyVrchní
rozhodčí:
Krejčí František
HOSTUJÍCÍ:TTC Brandýs nad LabemRozhodčí
u stolu:
Doležal Martin
Hráno v místnosti
přesná adresa
Tyršova 26/9, Poděbrady 290 01, Malý sál ve druhém patře sokolovny, venku parkovištěRozhodčí
u stolu:
Heršálek Jakub
Datum dle rozpisu11. 02. 2017 10:00 Začátek
utkání
10:00Konec
utkání
12:00Rozhodčí
u stolu:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
3:714:24340:397TTC Brandýs nad Labem

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluHráči host. oddíluVýsledek hrySadyBody
1.Vokounová Adéla
Bečvářová Michaela
Hudečková Hana
Čubová Jana
-6-3-7  03-/
2.Růžičková KláraČubová Jana12-9-97-823-/
3.Vokounová AdélaZatřepálková Lenka1599  30/-
4.Bečvářová MichaelaHudečková Hana-13-87-10 13-/
5.Vokounová AdélaČubová Jana-58-115932/-
6.Růžičková KláraHudečková Hana-4-7-4  03-/
7.Bečvářová MichaelaZatřepálková Lenka-54-9-5 13-/
8.Vokounová AdélaHudečková Hana-7-7-5  03-/
9.Bečvářová MichaelaČubová Jana-77-9-3 13-/
10.Růžičková KláraZatřepálková Lenka-913129 31/-

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry01čtyřhry10
Růžičková Klára12Čubová Jana21
Vokounová Adéla21Zatřepálková Lenka12
Bečvářová Michaela03Hudečková Hana30



Zápis o utkání
Název soutěže: 2. liga žen skupina B Kolo: 16 Kategorie: ZEN
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Lokomotiva TrutnovVrchní
rozhodčí:
Fišera Jiří
HOSTUJÍCÍ:SK Dobré CRozhodčí
u stolu:
Čurda Zdeněk
Hráno v místnosti
přesná adresa
Rudolfa Frimla 816 541 01 Trutnov, Střední Předměstí, nad vlakovým nádražímRozhodčí
u stolu:
Prokopec Miroslav
Datum dle rozpisu11. 02. 2017 10:00 Začátek
utkání
10:00Konec
utkání
12:00Rozhodčí
u stolu:
Kalášková Lenka
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
0:107:30270:396SK Dobré C

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluHráči host. oddíluVýsledek hrySadyBody
1.Albrechtová Renata
Holá Natálie
Hlávková Hana
Macurová Andrea
-10-3-9  03-/
2.Albrechtová RenataHlávková Hana-5-5-6  03-/
3.Holá NatálieMacurová Andrea8-6-6-5 13-/
4.Hindráková MartinaDoucková Aneta-9-106-6 13-/
5.Holá NatálieHlávková Hana10-3-412-523-/
6.Albrechtová RenataDoucková Aneta-95-4-4 13-/
7.Hindráková MartinaMacurová Andrea-712-6-7 13-/
8.Holá NatálieDoucková Aneta-10-8-6  03-/
9.Hindráková MartinaHlávková Hana10-1-2-6 13-/
10.Albrechtová RenataMacurová Andrea-7-8-8  03-/

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry01čtyřhry10
Albrechtová Renata03Hlávková Hana30
Holá Natálie03Macurová Andrea30
Hindráková Martina03Doucková Aneta30



Zápis o utkání
Název soutěže: 2. liga žen skupina B Kolo: 17 Kategorie: ZEN
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Sokol ChrudimVrchní
rozhodčí:
Foltýn Michal
HOSTUJÍCÍ:SKP Sever Ústí nad LabemRozhodčí
u stolu:
Foltýn Lukáš
Hráno v místnosti
přesná adresa
U Valchy 504, Chrudim, u hokejbalového hřištěRozhodčí
u stolu:
Šula Petr
Datum dle rozpisu25. 02. 2017 10:00 Začátek
utkání
10:00Konec
utkání
11:35Rozhodčí
u stolu:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
8:225:11360:217TJ Sokol Chrudim

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluHráči host. oddíluVýsledek hrySadyBody
1.Sedláčková Tereza
Vránová Martina
Nováková Martina
Peštová Eva
-56-98732/-
2.Procházková JanaPeštová Eva273  30/-
3.Sedláčková TerezaWO    30/-
4.Vránová MartinaNováková Martina-6-11-15  03-/
5.Sedláčková TerezaPeštová Eva-4765 31/-
6.Procházková JanaNováková Martina-69-10-3 13-/
7.Vránová MartinaWO    30/-
8.Sedláčková TerezaNováková MartinaWO    30/-
9.Vránová MartinaPeštová Eva12-6-77832/-
10.Procházková JanaWO    30/-

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry10čtyřhry01
Procházková Jana11Peštová Eva03
Sedláčková Tereza10Nováková Martina20
Vránová Martina11   
WO40WO04



Zápis o utkání
Název soutěže: 2. liga žen skupina B Kolo: 17 Kategorie: ZEN
POŘÁDAJÍCÍ:KST Jirkov TECHNOLINEVrchní
rozhodčí:
Šístek Pavel
HOSTUJÍCÍ:TJ AŠ Mladá BoleslavRozhodčí
u stolu:
Lacina Miloslav
Hráno v místnosti
přesná adresa
Kryt CO při 4. ZŠ JirkovRozhodčí
u stolu:
Obracaník Štefan
Datum dle rozpisu25. 02. 2017 10:00 Začátek
utkání
10:00Konec
utkání
12:00Rozhodčí
u stolu:
Traspe Jan st.
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
8:226:12387:312KST Jirkov TECHNOLINE

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluHráči host. oddíluVýsledek hrySadyBody
1.Koutská Marie
Dosedělová Michaela
Janoušková Jitka
Šípková Nela
-93-8-8 13-/
2.Leitnerová Eva st.Janoušková Jitka8108  30/-
3.Dosedělová MichaelaŠípková Nela786  30/-
4.Koutská MarieSvobodová Gabriela357  30/-
5.Dosedělová MichaelaJanoušková Jitka89-611 31/-
6.Leitnerová Eva st.Svobodová Gabriela4-7-8-9 13-/
7.Koutská MarieŠípková Nela784  30/-
8.Dosedělová MichaelaSvobodová Gabriela-107-116532/-
9.Koutská MarieJanoušková Jitka-762-81032/-
10.Leitnerová Eva st.Šípková Nela-6979 31/-

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry01čtyřhry10
Leitnerová Eva st.21Janoušková Jitka03
Dosedělová Michaela30Šípková Nela03
Koutská Marie30Svobodová Gabriela12



Zápis o utkání
Název soutěže: 2. liga žen skupina B Kolo: 17 Kategorie: ZEN
POŘÁDAJÍCÍ:SK Dobré CVrchní
rozhodčí:
Sedláček Petr
HOSTUJÍCÍ:TTC Brandýs nad LabemRozhodčí
u stolu:
Zemanová Michaela
Hráno v místnosti
přesná adresa
Dobré 143, první budova vlevo při příjezdu od Podbřezí, herna STRozhodčí
u stolu:
Rozínek Jan
Datum dle rozpisu25. 02. 2017 10:00 Začátek
utkání
10:00Konec
utkání
11:40Rozhodčí
u stolu:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
7:323:12349:256SK Dobré C

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluHráči host. oddíluVýsledek hrySadyBody
1.Macurová Andrea
Hlávková Hana
Čubová Jana
Zatřepálková Lenka
-78-7-5 13-/
2.Macurová AndreaZatřepálková Lenka44-77 31/-
3.Doucková AnetaFabiánová Pavla235  30/-
4.Hlávková HanaČubová Jana635  30/-
5.Doucková AnetaZatřepálková Lenka-7-11-8  03-/
6.Macurová AndreaČubová Jana92-63 31/-
7.Hlávková HanaFabiánová Pavla368  30/-
8.Doucková AnetaČubová Jana-9-59-10 13-/
9.Hlávková HanaZatřepálková Lenka53-147 31/-
10.Macurová AndreaFabiánová Pavla815  30/-

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry01čtyřhry10
Macurová Andrea30Zatřepálková Lenka12
Doucková Aneta12Fabiánová Pavla03
Hlávková Hana30Čubová Jana12



Zápis o utkání
Název soutěže: 2. liga žen skupina B Kolo: 18 Kategorie: ZEN
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Sokol ChrudimVrchní
rozhodčí:
Foltýn Michal
HOSTUJÍCÍ:SKST DěčínRozhodčí
u stolu:
Foltýn Lukáš
Hráno v místnosti
přesná adresa
U Valchy 504, Chrudim, u hokejbalového hřištěRozhodčí
u stolu:
Šula Petr
Datum dle rozpisu25. 02. 2017 14:00 Začátek
utkání
14:00Konec
utkání
15:35Rozhodčí
u stolu:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
2:810:26271:375SKST Děčín

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluHráči host. oddíluVýsledek hrySadyBody
1.Sedláčková Tereza
Kaplanová Miroslava
Nováková Eva
Schneiderová Jana
-8-9-9  03-/
2.Procházková JanaSchneiderová Jana-9-6-6  03-/
3.Sedláčková TerezaNováková Eva-3-4-6  03-/
4.Vránová MartinaHojková Tereza-8-61010-1323-/
5.Kaplanová MiroslavaSvatoňová Tereza796  30/-
6.Procházková JanaHojková Tereza-89-58932/-
7.Vránová MartinaNováková Eva9-5-7-6 13-/
8.Kaplanová MiroslavaHojková Tereza-7-8-9  03-/
9.Vránová MartinaSvatoňová Tereza-78-5-5 13-/
10.Procházková JanaNováková EvaWO    03-/

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry01čtyřhry10
Procházková Jana11Schneiderová Jana10
Sedláčková Tereza01Nováková Eva20
Vránová Martina03Hojková Tereza21
Kaplanová Miroslava11Svatoňová Tereza11
WO01WO10



Zápis o utkání
Název soutěže: 2. liga žen skupina B Kolo: 18 Kategorie: ZEN
POŘÁDAJÍCÍ:KST Jirkov TECHNOLINEVrchní
rozhodčí:
Šístek Pavel
HOSTUJÍCÍ:TJ Sokol TurnovRozhodčí
u stolu:
Traspe Jan st.
Hráno v místnosti
přesná adresa
Kryt CO při 4. ZŠ JirkovRozhodčí
u stolu:
Lacina Miloslav
Datum dle rozpisu25. 02. 2017 14:00 Začátek
utkání
14:00Konec
utkání
16:00Rozhodčí
u stolu:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
5:518:22341:377nerozhodně

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluHráči host. oddíluVýsledek hrySadyBody
1.Koutská Marie
Dosedělová Michaela
Longinová Ilona
Matoušková Stanislava
4-9-9-4 13-/
2.Leitnerová Eva st.Bajtalonová Jitka6-97-7932/-
3.Dosedělová MichaelaLonginová Ilona-0-2-5  03-/
4.Koutská MarieMatoušková Stanislava-7668 31/-
5.Dosedělová MichaelaBajtalonová Jitka3-8108 31/-
6.Leitnerová Eva st.Matoušková Stanislava-10977 31/-
7.Koutská MarieLonginová Ilona-7-7-5  03-/
8.Dosedělová MichaelaMatoušková Stanislava-7-2-1  03-/
9.Koutská MarieBajtalonová Jitka-99-48-823-/
10.Leitnerová Eva st.Longinová Ilona8-911-11632/-

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry01čtyřhry10
Leitnerová Eva st.30Bajtalonová Jitka12
Dosedělová Michaela12Longinová Ilona21
Koutská Marie12Matoušková Stanislava12



Zápis o utkání
Název soutěže: 2. liga žen skupina B Kolo: 18 Kategorie: ZEN
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Lokomotiva TrutnovVrchní
rozhodčí:
Fišera Jiří
HOSTUJÍCÍ:TTC Brandýs nad LabemRozhodčí
u stolu:
Prokopec Miroslav
Hráno v místnosti
přesná adresa
Rudolfa Frimla 816 541 01 Trutnov, Střední Předměstí, nad vlakovým nádražímRozhodčí
u stolu:
Čurda Zdeněk
Datum dle rozpisu25. 02. 2017 15:00 Začátek
utkání
15:00Konec
utkání
17:16Rozhodčí
u stolu:
Kalášková Lenka
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
5:517:20313:345nerozhodně

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluHráči host. oddíluVýsledek hrySadyBody
1.Holá Natálie
Hronešová Jana
Zatřepálková Lenka
Čubová Jana
-5-6-4  03-/
2.Holá NatálieZatřepálková Lenka-5-5-5  03-/
3.Albrechtová RenataFabiánová Pavla9-1029 31/-
4.Hronešová JanaČubová Jana-34-6-11 13-/
5.Albrechtová RenataZatřepálková Lenka-10-59-7 13-/
6.Holá NatálieČubová Jana79-10-61132/-
7.Hindráková MartinaFabiánová Pavla-6378 31/-
8.Albrechtová RenataČubová Jana897  30/-
9.Hindráková MartinaZatřepálková Lenka-4-5-4  03-/
10.Holá NatálieFabiánová Pavla85-75 31/-

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry01čtyřhry10
Holá Natálie21Zatřepálková Lenka30
Albrechtová Renata21Fabiánová Pavla03
Hronešová Jana01Čubová Jana12
Hindráková Martina11   



Zápis o utkání
Název soutěže: 2. liga žen skupina B Kolo: 19 Kategorie: ZEN
POŘÁDAJÍCÍ:SK Dobré CVrchní
rozhodčí:
Sedloň Josef
HOSTUJÍCÍ:TJ Sokol ChrudimRozhodčí
u stolu:
Rozínek Jan
Hráno v místnosti
přesná adresa
Dobré 143, první budova vlevo při příjezdu od Podbřezí, herna STRozhodčí
u stolu:
Rozínková Monika
Datum dle rozpisu11. 03. 2017 10:00 Začátek
utkání
10:00Konec
utkání
11:50Rozhodčí
u stolu:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
6:423:13357:319SK Dobré C

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluHráči host. oddíluVýsledek hrySadyBody
1.Macurová Andrea
Hlávková Hana
Procházková Jana
Sedláčková Tereza
-5-3-8  03-/
2.Doucková AnetaVránová Martina889  30/-
3.Macurová AndreaProcházková Jana1026  30/-
4.Hlávková HanaSedláčková Tereza811-5-10-523-/
5.Macurová AndreaVránová Martina949  30/-
6.Doucková AnetaSedláčková Tereza-98-810-923-/
7.Hlávková HanaProcházková Jana3310  30/-
8.Macurová AndreaSedláčková Tereza98-134 31/-
9.Hlávková HanaVránová Martina-510-9-9 13-/
10.Doucková AnetaProcházková Jana868  30/-

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry01čtyřhry10
Doucková Aneta21Vránová Martina12
Macurová Andrea30Procházková Jana03
Hlávková Hana12Sedláčková Tereza21



Zápis o utkání
Název soutěže: 2. liga žen skupina B Kolo: 19 Kategorie: ZEN
POŘÁDAJÍCÍ:TTC Brandýs nad LabemVrchní
rozhodčí:
Nekola Tomáš st.
HOSTUJÍCÍ:KST Jirkov TECHNOLINERozhodčí
u stolu:
Zatřepálková Lenka
Hráno v místnosti
přesná adresa
tělocvična 3. ZŠ, Palachova 337, Brandýs n/L, 25001, vedle poštyRozhodčí
u stolu:
Vošahlík Radek
Datum dle rozpisu11. 03. 2017 10:00 Začátek
utkání
10:00Konec
utkání
11:42Rozhodčí
u stolu:
Strnad Richard
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
8:228:9374:253TTC Brandýs nad Labem

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluHráči host. oddíluVýsledek hrySadyBody
1.Hudečková Hana
Čubová Jana
Žáčková Zdeňka
Pichová Martina
884  30/-
2.Fabiánová PavlaŽáčková Zdeňka-8-466-923-/
3.Hudečková HanaPichová Martina166  30/-
4.Čubová JanaDosedělová Michaela937  30/-
5.Hudečková HanaŽáčková Zdeňka293  30/-
6.Fabiánová PavlaDosedělová Michaela9-5-78-923-/
7.Čubová JanaPichová Martina943  30/-
8.Hudečková HanaDosedělová Michaela4-683 31/-
9.Čubová JanaŽáčková Zdeňka518  30/-
10.Fabiánová PavlaPichová Martina1-97-9632/-

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry10čtyřhry01
Fabiánová Pavla12Žáčková Zdeňka12
Hudečková Hana30Pichová Martina03
Čubová Jana30Dosedělová Michaela12



Zápis o utkání
Název soutěže: 2. liga žen skupina B Kolo: 19 Kategorie: ZEN
POŘÁDAJÍCÍ:TJ AŠ Mladá BoleslavVrchní
rozhodčí:
Kouřil Lubomír
HOSTUJÍCÍ:SKP Sever Ústí nad LabemRozhodčí
u stolu:
Čeřovský Zdeněk
Hráno v místnosti
přesná adresa
Herna stolního tenisu, Městský stadion Mladá Boleslav, Plechová halaRozhodčí
u stolu:
Heilek Miroslav
Datum dle rozpisu11. 03. 2017 10:30 Začátek
utkání
10:30Konec
utkání
12:00Rozhodčí
u stolu:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
2:810:24268:314SKP Sever Ústí nad Labem

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluHráči host. oddíluVýsledek hrySadyBody
1.Janoušková Jitka
Šípková Nela
Nováková Martina
Smíšková Martina
9-6-12-3 13-/
2.Janoušková JitkaMunková Irena-1110-79-623-/
3.Svobodová GabrielaSmíšková Martina-2-2-5  03-/
4.Šípková NelaNováková Martina-16-6-8  03-/
5.Svobodová GabrielaMunková Irena-2-9-5  03-/
6.Nykodýmová NatálieNováková Martina7-7-5-7 13-/
7.Šípková NelaSmíšková Martina-6-5-11  03-/
8.Svobodová GabrielaNováková MartinaWO    30/-
9.Šípková NelaMunková IrenaWO    30/-
10.Nykodýmová NatálieSmíšková Martina-2-4-10  03-/

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry01čtyřhry10
Janoušková Jitka01Munková Irena20
Svobodová Gabriela02Smíšková Martina30
Šípková Nela02Nováková Martina20
Nykodýmová Natálie02   
WO20WO02



Zápis o utkání
Název soutěže: 2. liga žen skupina B Kolo: 19 Kategorie: ZEN
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Sokol TurnovVrchní
rozhodčí:
Louda Václav
HOSTUJÍCÍ:SKST DěčínRozhodčí
u stolu:
Varcl Jan st.
Hráno v místnosti
přesná adresa
sokolovna Mnichovo HradištěRozhodčí
u stolu:
Jiroš Adam
Datum dle rozpisu11. 03. 2017 10:00 Začátek
utkání
10:00Konec
utkání
12:10Rozhodčí
u stolu:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
0:1010:30302:422SKST Děčín

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluHráči host. oddíluVýsledek hrySadyBody
1.Vlasáková Martina
Bajtalonová Jitka
Schneiderová Jana
Nováková Eva
13-3-68-823-/
2.Matoušková StanislavaSchneiderová Jana-4-79-9 13-/
3.Vlasáková MartinaNováková Eva-6-4-4  03-/
4.Bajtalonová JitkaSvatoňová Tereza-4-2-5  03-/
5.Vlasáková MartinaSchneiderová Jana-9-813-8 13-/
6.Matoušková StanislavaSvatoňová Tereza-69-8-11 13-/
7.Bajtalonová JitkaKacálková Kristýna-597-5-723-/
8.Vlasáková MartinaSvatoňová Tereza9-3-9-7 13-/
9.Bajtalonová JitkaSchneiderová Jana-410-7-7 13-/
10.Matoušková StanislavaKacálková Kristýna-4-83-5 13-/

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry01čtyřhry10
Matoušková Stanislava03Schneiderová Jana30
Vlasáková Martina03Nováková Eva10
Bajtalonová Jitka03Svatoňová Tereza30
   Kacálková Kristýna20



Zápis o utkání
Název soutěže: 2. liga žen skupina B Kolo: 20 Kategorie: ZEN
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Lokomotiva TrutnovVrchní
rozhodčí:
Fišera Jiří
HOSTUJÍCÍ:TJ Sokol ChrudimRozhodčí
u stolu:
Čurda Zdeněk
Hráno v místnosti
přesná adresa
Rudolfa Frimla 816 541 01 Trutnov, Střední Předměstí, nad vlakovým nádražímRozhodčí
u stolu:
Jůza Tomáš
Datum dle rozpisu11. 03. 2017 15:00 Začátek
utkání
15:00Konec
utkání
17:55Rozhodčí
u stolu:
Kalášková Lenka
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
4:619:23374:399TJ Sokol Chrudim

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluHráči host. oddíluVýsledek hrySadyBody
1.Holá Natálie
Albrechtová Renata
Procházková Jana
Sedláčková Tereza
-2-8-9  03-/
2.Holá NatálieVránová Martina-49-66-923-/
3.Albrechtová RenataProcházková Jana88-1010 31/-
4.Hronešová JanaSedláčková Tereza-6872 31/-
5.Albrechtová RenataVránová Martina-98119 31/-
6.Holá NatálieSedláčková Tereza-8-9-8  03-/
7.Hronešová JanaProcházková Jana-86-1541032/-
8.Albrechtová RenataSedláčková Tereza-6-37-4 13-/
9.Hronešová JanaVránová Martina68-9-5-423-/
10.Holá NatálieProcházková Jana66-5-9-523-/

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry01čtyřhry10
Holá Natálie03Vránová Martina21
Albrechtová Renata21Procházková Jana12
Hronešová Jana21Sedláčková Tereza21



Zápis o utkání
Název soutěže: 2. liga žen skupina B Kolo: 20 Kategorie: ZEN
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Sokol PoděbradyVrchní
rozhodčí:
Doležal Martin
HOSTUJÍCÍ:KST Jirkov TECHNOLINERozhodčí
u stolu:
Heršálek Jakub
Hráno v místnosti
přesná adresa
Tyršova 26/9, Poděbrady 290 01, Malý sál ve druhém patře sokolovny, venku parkovištěRozhodčí
u stolu:
Votík Jan
Datum dle rozpisu11. 03. 2017 14:30 Začátek
utkání
14:30Konec
utkání
16:15Rozhodčí
u stolu:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
3:715:25331:412KST Jirkov TECHNOLINE

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluHráči host. oddíluVýsledek hrySadyBody
1.Bečvářová Michaela
Vokounová Adéla
Koutská Marie
Dosedělová Michaela
9-9-6-9 13-/
2.Franeková VěraKoutská Marie-1-5-8  03-/
3.Bečvářová MichaelaŽáčková Zdeňka10139  30/-
4.Vokounová AdélaDosedělová Michaela-48-6-9 13-/
5.Bečvářová MichaelaKoutská Marie-787-81332/-
6.Franeková VěraDosedělová Michaela-6-9-7  03-/
7.Vokounová AdélaŽáčková Zdeňka-767-6-223-/
8.Bečvářová MichaelaDosedělová Michaela-59-3-8 13-/
9.Vokounová AdélaKoutská Marie-8-48-1 13-/
10.Franeková VěraPichová Martina-44-7141232/-

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry01čtyřhry10
Franeková Věra12Koutská Marie21
Bečvářová Michaela21Žáčková Zdeňka11
Vokounová Adéla03Dosedělová Michaela30
   Pichová Martina01



Zápis o utkání
Název soutěže: 2. liga žen skupina B Kolo: 20 Kategorie: ZEN
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Sokol TurnovVrchní
rozhodčí:
Louda Václav
HOSTUJÍCÍ:SKP Sever Ústí nad LabemRozhodčí
u stolu:
Varcl Matěj
Hráno v místnosti
přesná adresa
Sokolovna TurnovRozhodčí
u stolu:
Varcl Jan ml.
Datum dle rozpisu11. 03. 2017 15:00 Začátek
utkání
15:00Konec
utkání
15:55Rozhodčí
u stolu:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
3:79:24218:315SKP Sever Ústí nad Labem

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluHráči host. oddíluVýsledek hrySadyBody
1.Matoušková Stanislava
Červová Jitka
Nováková Martina
Smíšková Martina
-3-4-9  03-/
2.Červová JitkaMunková Irena-2-4-3  03-/
3.Bajtalonová JitkaSmíšková Martina-5-2711832/-
4.Matoušková StanislavaNováková Martina9-268 31/-
5.Bajtalonová JitkaMunková Irena-10-8-3  03-/
6.Červová JitkaNováková Martina-4-4-5  03-/
7.Matoušková StanislavaSmíšková Martina-9-7-10  03-/
8.Bajtalonová JitkaNováková Martina-2-3-4  03-/
9.Matoušková StanislavaMunková IrenaWO    30/-
10.Červová JitkaSmíšková Martina-3-2-9  03-/

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry01čtyřhry10
Červová Jitka03Munková Irena20
Bajtalonová Jitka12Smíšková Martina21
Matoušková Stanislava11Nováková Martina21
WO10WO01



Zápis o utkání
Název soutěže: 2. liga žen skupina B Kolo: 20 Kategorie: ZEN
POŘÁDAJÍCÍ:TJ AŠ Mladá BoleslavVrchní
rozhodčí:
Kouřil Lubomír
HOSTUJÍCÍ:SKST DěčínRozhodčí
u stolu:
Čeřovský Zdeněk
Hráno v místnosti
přesná adresa
Herna stolního tenisu, Městský stadion Mladá Boleslav, Plechová halaRozhodčí
u stolu:
Heilek Miroslav
Datum dle rozpisu11. 03. 2017 15:00 Začátek
utkání
15:00Konec
utkání
17:20Rozhodčí
u stolu:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
3:713:26332:408SKST Děčín

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluHráči host. oddíluVýsledek hrySadyBody
1.Janoušková Jitka
Šípková Nela
Nováková Eva
Kacálková Kristýna
610-3-81032/-
2.Janoušková JitkaNováková Eva-8-78-5 13-/
3.Svobodová GabrielaSvatoňová Tereza-6-6-6  03-/
4.Šípková NelaKacálková Kristýna-10-89111232/-
5.Svobodová GabrielaNováková Eva-4-4-2  03-/
6.Janoušková JitkaKacálková Kristýna8-8129 31/-
7.Nykodýmová NatálieSchneiderová Jana-9-7-9  03-/
8.Svobodová GabrielaKacálková Kristýna-9-58-9 13-/
9.Nykodýmová NatálieNováková Eva8-3-5-10 13-/
10.Janoušková JitkaSchneiderová Jana-87-9-11 13-/

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry10čtyřhry01
Janoušková Jitka12Nováková Eva30
Svobodová Gabriela03Svatoňová Tereza10
Šípková Nela10Kacálková Kristýna12
Nykodýmová Natálie02Schneiderová Jana20



Zápis o utkání
Název soutěže: 2. liga žen skupina B Kolo: 21 Kategorie: ZEN
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Sokol ChrudimVrchní
rozhodčí:
Foltýn Michal
HOSTUJÍCÍ:TJ AŠ Mladá BoleslavRozhodčí
u stolu:
Jirka Lukáš
Hráno v místnosti
přesná adresa
U Valchy 504, Chrudim, u hokejbalového hřištěRozhodčí
u stolu:
Šula Petr
Datum dle rozpisu25. 03. 2017 10:00 Začátek
utkání
10:00Konec
utkání
11:30Rozhodčí
u stolu:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
8:227:7358:247TJ Sokol Chrudim

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluHráči host. oddíluVýsledek hrySadyBody
1.Kaplanová Miroslava
Vránová Martina
Janoušková Jitka
Šípková Nela
623  30/-
2.Procházková JanaJanoušková Jitka959  30/-
3.Vránová MartinaNykodýmová Natálie579  30/-
4.Kaplanová MiroslavaŠípková Nela947  30/-
5.Vránová MartinaJanoušková Jitka56-98 31/-
6.Procházková JanaŠípková Nela665  30/-
7.Kaplanová MiroslavaNykodýmová Natálie39-9-5-923-/
8.Vránová MartinaŠípková Nela1044  30/-
9.Kaplanová MiroslavaJanoušková Jitka5-9-8-10 13-/
10.Procházková JanaNykodýmová Natálie8510  30/-

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry10čtyřhry01
Procházková Jana30Janoušková Jitka12
Vránová Martina30Nykodýmová Natálie12
Kaplanová Miroslava12Šípková Nela03



Zápis o utkání
Název soutěže: 2. liga žen skupina B Kolo: 21 Kategorie: ZEN
POŘÁDAJÍCÍ:SKP Sever Ústí nad LabemVrchní
rozhodčí:
Novák Jiří
HOSTUJÍCÍ:TTC Brandýs nad LabemRozhodčí
u stolu:
Pavlík Petr
Hráno v místnosti
přesná adresa
Studentská ul.626,403 31 Ústí nad Labem-Neštěmice, Nová tělocvičnaRozhodčí
u stolu:
Vysoudil Jan
Datum dle rozpisu25. 03. 2017 10:00 Začátek
utkání
10:00Konec
utkání
11:50Rozhodčí
u stolu:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
8:224:12319:290SKP Sever Ústí nad Labem

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluHráči host. oddíluVýsledek hrySadyBody
1.Smíšková Martina
Nováková Martina
Zatřepálková Lenka
Čubová Jana
-7867 31/-
2.Munková IrenaZatřepálková Lenka3-10-95632/-
3.Nováková MartinaFabiánová Pavla6107  30/-
4.Smíšková MartinaČubová Jana946  30/-
5.Nováková MartinaZatřepálková Lenka-8679 31/-
6.Munková IrenaČubová Jana-77-139532/-
7.Smíšková MartinaFabiánová Pavla227  30/-
8.Nováková MartinaČubová JanaWO    03-/
9.Smíšková MartinaZatřepálková Lenka598  30/-
10.Munková IrenaFabiánová PavlaWO    03-/

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry10čtyřhry01
Munková Irena20Zatřepálková Lenka03
Nováková Martina20Fabiánová Pavla02
Smíšková Martina30Čubová Jana02
WO02WO20



Zápis o utkání
Název soutěže: 2. liga žen skupina B Kolo: 21 Kategorie: ZEN
POŘÁDAJÍCÍ:SKST DěčínVrchní
rozhodčí:
Knebl Milan
HOSTUJÍCÍ:TJ Sokol PoděbradyRozhodčí
u stolu:
Hojková Tereza
Hráno v místnosti
přesná adresa
Ul.Práce 1824/19, Děčín IV, 405 02, Sportovní areál za vlakovým nádražím Děčín hl.n.Rozhodčí
u stolu:
Merkerová Zdeňka
Datum dle rozpisu25. 03. 2017 10:00 Začátek
utkání
10:00Konec
utkání
11:10Rozhodčí
u stolu:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:030:1341:133SKST Děčín

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluHráči host. oddíluVýsledek hrySadyBody
1.Nováková Eva
Svatoňová Tereza
Franeková Věra
Štěrbová Kateřina
674  30/-
2.Svatoňová TerezaFraneková Věra895  30/-
3.Nováková EvaŠtěrbová Kateřina745  30/-
4.Kacálková KristýnaWO    30/-
5.Nováková EvaFraneková Věra362  30/-
6.Svatoňová TerezaWO    30/-
7.Kacálková KristýnaŠtěrbová Kateřina925  30/-
8.Nováková EvaWO    30/-
9.Kacálková KristýnaFraneková Věra-11895 31/-
10.Svatoňová TerezaŠtěrbová Kateřina367  30/-

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry10čtyřhry01
Svatoňová Tereza20Franeková Věra03
Nováková Eva20Štěrbová Kateřina03
Kacálková Kristýna20   
WO30WO03



Zápis o utkání
Název soutěže: 2. liga žen skupina B Kolo: 21 Kategorie: ZEN
POŘÁDAJÍCÍ:KST Jirkov TECHNOLINEVrchní
rozhodčí:
Traspe Jan st.
HOSTUJÍCÍ:SK Dobré CRozhodčí
u stolu:
Lacina Miloslav
Hráno v místnosti
přesná adresa
Kryt CO při 4. ZŠ JirkovRozhodčí
u stolu:
Šístek Pavel
Datum dle rozpisu25. 03. 2017 10:00 Začátek
utkání
10:00Konec
utkání
11:50Rozhodčí
u stolu:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
8:227:12397:343KST Jirkov TECHNOLINE

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluHráči host. oddíluVýsledek hrySadyBody
1.Žáčková Zdeňka
Pichová Martina
Bačinová Lucie
Ducháčová Kateřina
-10-47-3 13-/
2.Žáčková ZdeňkaKoďousková Eliška6-11-105-923-/
3.Dosedělová MichaelaBačinová Lucie-896-121032/-
4.Koutská MarieDucháčová Kateřina5-886 31/-
5.Dosedělová MichaelaKoďousková Eliška1059  30/-
6.Žáčková ZdeňkaDucháčová Kateřina911-7-5732/-
7.Koutská MarieBačinová Lucie1098  30/-
8.Dosedělová MichaelaDucháčová Kateřina975  30/-
9.Koutská MarieKoďousková Eliška479  30/-
10.Žáčková ZdeňkaBačinová Lucie9-868 31/-

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry01čtyřhry10
Žáčková Zdeňka21Koďousková Eliška12
Dosedělová Michaela30Bačinová Lucie03
Koutská Marie30Ducháčová Kateřina03



Zápis o utkání
Název soutěže: 2. liga žen skupina B Kolo: 22 Kategorie: ZEN
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Sokol ChrudimVrchní
rozhodčí:
Foltýn Michal
HOSTUJÍCÍ:TJ Sokol TurnovRozhodčí
u stolu:
Jirka Lukáš
Hráno v místnosti
přesná adresa
U Valchy 504, Chrudim, u hokejbalového hřištěRozhodčí
u stolu:
Šula Petr
Datum dle rozpisu25. 03. 2017 14:00 Začátek
utkání
14:00Konec
utkání
15:15Rozhodčí
u stolu:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
9:129:6361:184TJ Sokol Chrudim

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluHráči host. oddíluVýsledek hrySadyBody
1.Vránová Martina
Kaplanová Miroslava
Matoušková Stanislava
Bajtalonová Jitka
7811  30/-
2.Procházková JanaČervová Jitka328  30/-
3.Vránová MartinaBajtalonová Jitka414  30/-
4.Kaplanová MiroslavaMatoušková Stanislava34-98 31/-
5.Vránová MartinaČervová Jitka575  30/-
6.Procházková JanaMatoušková Stanislava-3-10610832/-
7.Kaplanová MiroslavaBajtalonová JitkaWO    30/-
8.Vránová MartinaMatoušková Stanislava-749-7-323-/
9.Kaplanová MiroslavaČervová JitkaWO    30/-
10.Procházková JanaBajtalonová JitkaWO    30/-

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry10čtyřhry01
Procházková Jana20Červová Jitka02
Vránová Martina21Bajtalonová Jitka01
Kaplanová Miroslava10Matoušková Stanislava12
WO30WO03



Zápis o utkání
Název soutěže: 2. liga žen skupina B Kolo: 22 Kategorie: ZEN
POŘÁDAJÍCÍ:SKST DěčínVrchní
rozhodčí:
Knebl Milan
HOSTUJÍCÍ:TTC Brandýs nad LabemRozhodčí
u stolu:
Fidler Pavel
Hráno v místnosti
přesná adresa
Ul.Práce 1824/19, Děčín IV, 405 02, Sportovní areál za vlakovým nádražím Děčín hl.n.Rozhodčí
u stolu:
Hojková Tereza
Datum dle rozpisu25. 03. 2017 14:30 Začátek
utkání
14:30Konec
utkání
16:20Rozhodčí
u stolu:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
8:224:7330:244SKST Děčín

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluHráči host. oddíluVýsledek hrySadyBody
1.Nováková Eva
Svatoňová Tereza
Zatřepálková Lenka
Fabiánová Pavla
775  30/-
2.Svatoňová TerezaZatřepálková Lenka1461  30/-
3.Nováková EvaFabiánová Pavla1613  30/-
4.Kacálková KristýnaTomsová Kateřina858  30/-
5.Schneiderová JanaZatřepálková Lenka-11-9-8  03-/
6.Svatoňová TerezaTomsová Kateřina5-988 31/-
7.Kacálková KristýnaFabiánová Pavla877  30/-
8.Schneiderová JanaTomsová Kateřina964  30/-
9.Kacálková KristýnaZatřepálková Lenka-8-5-7  03-/
10.Svatoňová TerezaFabiánová Pavla679  30/-

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry10čtyřhry01
Svatoňová Tereza30Zatřepálková Lenka21
Nováková Eva10Fabiánová Pavla03
Kacálková Kristýna21Tomsová Kateřina03
Schneiderová Jana11   



Zápis o utkání
Název soutěže: 2. liga žen skupina B Kolo: 22 Kategorie: ZEN
POŘÁDAJÍCÍ:SKP Sever Ústí nad LabemVrchní
rozhodčí:
Novák Jiří
HOSTUJÍCÍ:TJ Sokol PoděbradyRozhodčí
u stolu:
Pavlík Petr
Hráno v místnosti
přesná adresa
Studentská ul.626,403 31 Ústí nad Labem-Neštěmice, Nová tělocvičnaRozhodčí
u stolu:
Vysoudil Jan
Datum dle rozpisu25. 03. 2017 14:30 Začátek
utkání
14:30Konec
utkání
15:05Rozhodčí
u stolu:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:030:4361:150SKP Sever Ústí nad Labem

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluHráči host. oddíluVýsledek hrySadyBody
1.Nováková Martina
Smíšková Martina
Franeková Věra
Štěrbová Kateřina
64-94 31/-
2.Munková IrenaFraneková Věra3-65-6832/-
3.Nováková MartinaŠtěrbová Kateřina65-82 31/-
4.Smíšková MartinaWO    30/-
5.Nováková MartinaFraneková Věra554  30/-
6.Munková IrenaWO    30/-
7.Smíšková MartinaŠtěrbová Kateřina1151  30/-
8.Nováková MartinaWO    30/-
9.Smíšková MartinaFraneková Věra784  30/-
10.Munková IrenaŠtěrbová Kateřina238  30/-

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry10čtyřhry01
Munková Irena20Franeková Věra03
Nováková Martina20Štěrbová Kateřina03
Smíšková Martina20   
WO30WO03



Zápis o utkání
Název soutěže: 2. liga žen skupina B Kolo: 22 Kategorie: ZEN
POŘÁDAJÍCÍ:KST Jirkov TECHNOLINEVrchní
rozhodčí:
Traspe Jan st.
HOSTUJÍCÍ:TJ Lokomotiva TrutnovRozhodčí
u stolu:
Šístek Pavel
Hráno v místnosti
přesná adresa
Kryt CO při 4. ZŠ JirkovRozhodčí
u stolu:
Lacina Miloslav
Datum dle rozpisu25. 03. 2017 14:00 Začátek
utkání
14:00Konec
utkání
16:00Rozhodčí
u stolu:
Koutský Jaroslav
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
5:517:20327:335nerozhodně

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluHráči host. oddíluVýsledek hrySadyBody
1.Žáčková Zdeňka
Pichová Martina
Holá Natálie
Hronešová Jana
-6-6-11  03-/
2.Koutská MarieHolá Natálie679  30/-
3.Dosedělová MichaelaAlbrechtová Renata-10697 31/-
4.Brožová AlenaHronešová Jana3-9-10-10 13-/
5.Dosedělová MichaelaHolá Natálie-6486 31/-
6.Koutská MarieHronešová Jana-5845 31/-
7.Brožová AlenaAlbrechtová Renata-62-8-5 13-/
8.Dosedělová MichaelaHronešová Jana-289-4932/-
9.Pichová MartinaHolá Natálie-7-6-8  03-/
10.Koutská MarieAlbrechtová Renata-9-4-8  03-/

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry01čtyřhry10
Koutská Marie21Holá Natálie12
Dosedělová Michaela30Albrechtová Renata21
Brožová Alena02Hronešová Jana12
Pichová Martina01   



Zápis o utkání
Název soutěže: 2. liga žen skupina B Kolo: 1/1 Kategorie: ZEN
POŘÁDAJÍCÍ:SKP Sever Ústí nad LabemVrchní
rozhodčí:
Novák Jiří
HOSTUJÍCÍ:SKST DěčínRozhodčí
u stolu:
Vysoudil Jan
Hráno v místnosti
přesná adresa
Studentská ul.626,403 31 Ústí nad Labem-Neštěmice, Nová tělocvičnaRozhodčí
u stolu:
Pavlík Petr
Datum dle rozpisu09. 04. 2017 10:00 Začátek
utkání
10:00Konec
utkání
11:45Rozhodčí
u stolu:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
1:511:15261:273SKST Děčín

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluHráči host. oddíluVýsledek hrySadyBody