Zápis o utkání
Název soutěže: 2. liga žen skupina C Kolo: 3 Kategorie: ZEN
POŘÁDAJÍCÍ:TTC Ústí nad Orlicí BVrchní
rozhodčí:
Neťuka Pavel
HOSTUJÍCÍ:TJ Sokol DrnoviceRozhodčí:Čopián Štefan
Hráno v místnosti
přesná adresa
Žižkov 502 ,562 01 Ústí nad OrlicíRozhodčí:Kantorek Jiří
Datum dle rozpisu15. 10. 2016 10:00 Začátek
utkání
10:00Konec
utkání
11:50Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
5:522:15362:330nerozhodně

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Motlová Monika
Částková Eliška
 
 
Trávníčková Regina
Adamíková Dagmar
 
 
-610-9-7 1301
2.Motlová MonikaTrávníčková Regina3109  3011
3.Cyranyová LucieAdamíková Dagmar6-78-6-62312
4.Částková EliškaHudcová Alena-12-6-6  0313
5.Cyranyová LucieTrávníčková Regina865  3023
6.Motlová MonikaHudcová Alena10-10-46-112324
7.Částková EliškaAdamíková Dagmar7910  3034
8.Cyranyová LucieHudcová Alena2104  3044
9.Částková EliškaTrávníčková Regina974  3054
10.Motlová MonikaAdamíková Dagmar-986-11-52355

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry01čtyřhry10
Motlová Monika12Trávníčková Regina03
Cyranyová Lucie21Adamíková Dagmar21
Částková Eliška21Hudcová Alena21



Zápis o utkání
Název soutěže: 2. liga žen skupina C Kolo: 3 Kategorie: ZEN
POŘÁDAJÍCÍ:SKST DubňanyVrchní
rozhodčí:
Šural Václav
HOSTUJÍCÍ:SK JihlavaRozhodčí:Ševčík Petr
Hráno v místnosti
přesná adresa
Sportcentrum, Hodonínská 1680, 696 03 Dubňany, u fofbalového stadionuRozhodčí:Kmeťo Miroslav
Datum dle rozpisu15. 10. 2016 09:30 Začátek
utkání
09:30Konec
utkání
11:10Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
5:517:18299:300nerozhodně

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Kotásková Petra
Příkaská Lenka
 
 
Vondrová Michaela
Píšová Adéla
 
 
-74-9333210
2.Kladňáková HanaRůžičková Daniela10-2-7-3 1311
3.Kotásková PetraPíšová Adéla448  3021
4.Příkaská LenkaVondrová Michaela8-5-10-4 1322
5.Kotásková PetraRůžičková Daniela6-726 3132
6.Kladňáková HanaVondrová Michaela-11-3-9  0333
7.Příkaská LenkaPíšová Adéla957  3043
8.Lungová MichaelaVondrová Michaela-2-3-4  0344
9.Příkaská LenkaRůžičková Daniela974  3054
10.Kladňáková HanaPíšová Adéla-9-9-7  0355

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry10čtyřhry01
Kladňáková Hana03Růžičková Daniela12
Kotásková Petra20Píšová Adéla12
Příkaská Lenka21Vondrová Michaela30
Lungová Michaela01   



Zápis o utkání
Název soutěže: 2. liga žen skupina C Kolo: 3 Kategorie: ZEN
POŘÁDAJÍCÍ:T.J. Sokol VsetínVrchní
rozhodčí:
Zelený Miloslav
HOSTUJÍCÍ:SK Frýdlant n. O.Rozhodčí:Hnátek Martin
Hráno v místnosti
přesná adresa
Tělocvična ZS Vsetín Sychrov, Mudr.Fr.Sovy 97 75501 VsetínRozhodčí:Šula Antonín
Datum dle rozpisu15. 10. 2016 10:00 Začátek
utkání
10:00Konec
utkání
12:15Rozhodčí:Hnátková Marie
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
5:522:20407:389nerozhodně

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Tydlačková Simona
Hnátková Kateřina
 
 
Březinová Barbora
Rozkydalová Eliška
 
 
-9-379123210
2.Tydlačková SimonaKurajská Tereza443  3020
3.Hanáková NelaBřezinová Barbora-8129-9-42321
4.Hnátková BarboraRozkydalová Eliška-5-10-10  0322
5.Hanáková NelaKurajská Tereza10-1310-12-52323
6.Tydlačková SimonaRozkydalová Eliška-7-88563233
7.Hnátková BarboraBřezinová Barbora93-65 3143
8.Hanáková NelaRozkydalová Eliška-6-1310-9 1344
9.Hnátková BarboraKurajská Tereza9-3-86-82345
10.Tydlačková SimonaBřezinová Barbora465  3055

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry10čtyřhry01
Tydlačková Simona30Kurajská Tereza21
Hanáková Nela03Březinová Barbora12
Hnátková Barbora12Rozkydalová Eliška21



Zápis o utkání
Název soutěže: 2. liga žen skupina C Kolo: 3 Kategorie: ZEN
POŘÁDAJÍCÍ:SK PřerovVrchní
rozhodčí:
Horák Mojmír
HOSTUJÍCÍ:TJ Sokol DěhylovRozhodčí:Bereza Oldřich
Hráno v místnosti
přesná adresa
Petřivalského 1, 750 02 PřerovRozhodčí:Kovář Karel
Datum dle rozpisu15. 10. 2016 10:00 Začátek
utkání
10:00Konec
utkání
12:15Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
1:913:28366:418TJ Sokol Děhylov

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Králová Lucie
Komárková Kateřina
 
 
Koblovská Dominika
Synková Kristýna
 
 
715-5-12-82301
2.Prázdná TerezaJurdzinová Petra3-4-89-132302
3.Véghová ViolaKoblovská Dominika8-8-75-82303
4.Králová LucieSynková Kristýna8-8-4-7 1304
5.Véghová ViolaJurdzinová Petra44-9-10-82305
6.Komárková KateřinaSynková Kristýna-7-8-10  0306
7.Králová LucieKoblovská Dominika-5-9-4  0307
8.Véghová ViolaSynková Kristýna55-1011 3117
9.Králová LucieJurdzinová Petra10-7-8-1 1318
10.Komárková KateřinaKoblovská Dominika-5-15-6  0319

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry01čtyřhry10
Prázdná Tereza01Jurdzinová Petra30
Véghová Viola12Koblovská Dominika30
Králová Lucie03Synková Kristýna21
Komárková Kateřina02   
Účast komisaře ČAST: pan Jirsa Pavel

předchozí kolo následující kolo
Reklama
JOOLA
vsenastolnitenis
pohary-bauer
JOOLA
XENIUM
DHS
Reklama
JOOLA
XENIUM
DHS