Zápis o utkání
Název soutěže: 2. liga žen skupina C Kolo: 9 Kategorie: ZEN
POŘÁDAJÍCÍ:SKST DubňanyVrchní
rozhodčí:
Šural Václav
HOSTUJÍCÍ:KST Hluk BRozhodčí:Ševčík Petr
Hráno v místnosti
přesná adresa
Sportcentrum, Hodonínská 1680, 696 03 Dubňany, u fofbalového stadionuRozhodčí:Juřík Miroslav
Datum dle rozpisu26. 11. 2016 14:00 Začátek
utkání
14:00Konec
utkání
15:45Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
3:712:24296:360KST Hluk B

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Kotásková Petra
Kotásková Michaela
 
 
Malíková Klára
Lekešová Zuzana
 
 
-11-94-8 1301
2.Kotásková PetraMalíková Klára-6-7-6  0302
3.Příkaská LenkaVrzalová Štěpánka10-2-8-10 1303
4.Kotásková MichaelaLekešová Zuzana-8-4-11  0304
5.Příkaská LenkaMalíková Klára4-4-1-8 1305
6.Kotásková PetraLekešová Zuzana528  3015
7.Kotásková MichaelaVrzalová Štěpánka1110-5-1393225
8.Příkaská LenkaLekešová Zuzana-4-6-4  0326
9.Kotásková MichaelaMalíková Klára-4-6-8  0327
10.Kotásková PetraVrzalová Štěpánka610-68 3137

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry01čtyřhry10
Kotásková Petra21Malíková Klára30
Příkaská Lenka03Vrzalová Štěpánka12
Kotásková Michaela12Lekešová Zuzana21



Zápis o utkání
Název soutěže: 2. liga žen skupina C Kolo: 9 Kategorie: ZEN
POŘÁDAJÍCÍ:SKST Mart Hodonín DVrchní
rozhodčí:
Mikulecký František
HOSTUJÍCÍ:TJ Sokol DrnoviceRozhodčí:Brhel Vladimír
Hráno v místnosti
přesná adresa
Lipová alej 4110/23B, 695 01 Hodonín, Sportovní hala TEZARozhodčí:Buriánek Patrik
Datum dle rozpisu26. 11. 2016 14:00 Začátek
utkání
14:20Konec
utkání
15:30Rozhodčí:Mikulecký Marek
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:030:1339:156SKST Mart Hodonín D

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Novotná Jana
Šprtová Karolína
 
 
Trávníčková Regina
Hudcová Alena
 
 
527  3010
2.Šprtová KarolínaHudcová Alena9-955 3120
3.Blechová BarboraTrávníčková Regina671  3030
4.Novotná JanaBejšovcová Eva113  3040
5.Blechová BarboraHudcová Alena738  3050
6.Šprtová KarolínaBejšovcová Eva826  3060
7.Novotná JanaTrávníčková Regina634  3070
8.Blechová BarboraBejšovcová Eva327  3080
9.Novotná JanaHudcová Alena595  3090
10.Šprtová KarolínaTrávníčková Regina465  30100

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry10čtyřhry01
Šprtová Karolína30Hudcová Alena03
Blechová Barbora30Trávníčková Regina03
Novotná Jana30Bejšovcová Eva03



Zápis o utkání
Název soutěže: 2. liga žen skupina C Kolo: 9 Kategorie: ZEN
POŘÁDAJÍCÍ:SK PřerovVrchní
rozhodčí:
Bereza Oldřich
HOSTUJÍCÍ:TTC Ústí nad Orlicí BRozhodčí:Kovář Karel
Hráno v místnosti
přesná adresa
Petřivalského 1, 750 02 PřerovRozhodčí:Zlámal Jaromír
Datum dle rozpisu26. 11. 2016 15:00 Začátek
utkání
15:00Konec
utkání
17:10Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
4:615:23339:362TTC Ústí nad Orlicí B

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Králová Lucie
Komárková Kateřina
 
 
Cyranyová Lucie
Částková Eliška
 
 
-5-57-7 1301
2.Králová LucieCyranyová Lucie788  3011
3.Véghová ViolaMotlová Jitka9-976 3121
4.Komárková KateřinaZemková Barbora6-10-6-7 1322
5.Véghová ViolaCyranyová Lucie-11-7-7  0323
6.Králová LucieZemková Barbora-12-9-10  0324
7.Komárková KateřinaMotlová Jitka-667-693234
8.Véghová ViolaZemková Barbora-6-9-6  0335
9.Prázdná TerezaCyranyová Lucie-58-5-8 1336
10.Králová LucieMotlová Jitka-1062-853246

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry01čtyřhry10
Králová Lucie21Cyranyová Lucie21
Véghová Viola12Motlová Jitka03
Komárková Kateřina11Zemková Barbora30
Prázdná Tereza01   



Zápis o utkání
Název soutěže: 2. liga žen skupina C Kolo: 9 Kategorie: ZEN
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Sokol DěhylovVrchní
rozhodčí:
Svobodová Vlasta
HOSTUJÍCÍ:SK JihlavaRozhodčí:Fron Radovan
Hráno v místnosti
přesná adresa
Varenská 40a Ostrava 1 70100, u nákupního centra FuturumRozhodčí:Synek Karel
Datum dle rozpisu26. 11. 2016 14:00 Začátek
utkání
14:00Konec
utkání
16:20Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
4:619:23371:386SK Jihlava

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Koblovská Dominika
Synková Kristýna
 
 
Vondrová Michaela
Růžičková Daniela
 
 
-886-6-92301
2.Synková MarkétaRůžičková Daniela-7-48-5 1302
3.Koblovská DominikaPíšová Adéla2-965 3112
4.Segetová PatricieVondrová Michaela-9513-2-92313
5.Koblovská DominikaRůžičková Daniela-85-10333223
6.Synková MarkétaVondrová Michaela-4-5-9  0324
7.Segetová PatriciePíšová Adéla-155-6163234
8.Koblovská DominikaVondrová Michaela-6-4-8  0335
9.Segetová PatricieRůžičková Daniela987  3045
10.Synková KristýnaPíšová Adéla-69-79-92346

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry01čtyřhry10
Synková Markéta02Růžičková Daniela12
Koblovská Dominika21Píšová Adéla12
Segetová Patricie21Vondrová Michaela30
Synková Kristýna01   
nejsou

předchozí kolo následující kolo
Reklama
JOOLA
vsenastolnitenis
pohary-bauer
JOOLA
XENIUM
DHS
Reklama
JOOLA
XENIUM
DHS