Zápis o utkání
Název soutěže: 2. liga žen skupina C Kolo: 1 Kategorie: ZEN
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Sokol DrnoviceVrchní
rozhodčí:
Halasová Anna
HOSTUJÍCÍ:T.J. Sokol VsetínRozhodčí:Trávníčková Regina
Hráno v místnosti
přesná adresa
Drnovice 1, 683 04 Drnovice, sokolovna při Kulturním domě Drnovice, vstup od fotbalového hřištěRozhodčí:Hudcová Alena
Datum dle rozpisu24. 09. 2016 10:00 Začátek
utkání
10:00Konec
utkání
11:55Rozhodčí:Srna Antonín
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
3:713:24279:379T.J. Sokol Vsetín

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Hudcová Alena
Trávníčková Regina
 
 
Tydlačková Simona
Hnátková Kateřina
 
 
-5-111014-42301
2.Bejšovcová EvaTydlačková Simona-3-0-3  0302
3.Trávníčková ReginaPončíková Kateřina-8666 3112
4.Hudcová AlenaHnátková Kateřina9411  3022
5.Trávníčková ReginaTydlačková Simona-5-3-7  0323
6.Bejšovcová EvaHnátková Kateřina-3-5-6  0324
7.Hudcová AlenaPončíková Kateřina1012-10-4-72325
8.Trávníčková ReginaHnátková Kateřina76-9-9113235
9.Hudcová AlenaTydlačková Simona-3-4-4  0336
10.Křetínská IvanaPončíková Kateřina-1-6-2  0337

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry01čtyřhry10
Bejšovcová Eva02Tydlačková Simona30
Trávníčková Regina21Pončíková Kateřina21
Hudcová Alena12Hnátková Kateřina12
Křetínská Ivana01   



Zápis o utkání
Název soutěže: 2. liga žen skupina C Kolo: 1 Kategorie: ZEN
POŘÁDAJÍCÍ:KST Hluk BVrchní
rozhodčí:
Koušová Dagmar
HOSTUJÍCÍ:SK PřerovRozhodčí:Malíková Jana
Hráno v místnosti
přesná adresa
Boršická 1313, Sportovní halaRozhodčí:Malík Roman
Datum dle rozpisu24. 09. 2016 10:00 Začátek
utkání
10:00Konec
utkání
12:20Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
5:518:23386:398nerozhodně

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Malíková Klára
Malíková Alžběta
 
 
Králová Lucie
Komárková Kateřina
 
 
-7-6-9  0301
2.Lekešová ZuzanaVéghová Viola69-10-9-92302
3.Malíková KláraKrálová Lucie5-876 3112
4.Malíková AlžbětaKomárková Kateřina-10-8-5  0313
5.Malíková KláraVéghová Viola7-2-11973223
6.Lekešová ZuzanaKomárková Kateřina-124-7763233
7.Malíková AlžbětaKrálová Lucie-4789 3143
8.Malíková KláraKomárková Kateřina10-13-71153253
9.Malíková AlžbětaVéghová Viola-5-9-5  0354
10.Lekešová ZuzanaKrálová Lucie8-8-11-10 1355

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry01čtyřhry10
Lekešová Zuzana12Véghová Viola21
Malíková Klára30Králová Lucie12
Malíková Alžběta12Komárková Kateřina12



Zápis o utkání
Název soutěže: 2. liga žen skupina C Kolo: 1 Kategorie: ZEN
POŘÁDAJÍCÍ:SK Frýdlant n. O.Vrchní
rozhodčí:
Jalůvka Jaroslav
HOSTUJÍCÍ:SKST DubňanyRozhodčí:Tomáš Aleš
Hráno v místnosti
přesná adresa
U Hřiště 1424, Frýdlant nad Ostravicí 739 11, u fotbalového hřištěRozhodčí:Kahánek Petr
Datum dle rozpisu24. 09. 2016 10:00 Začátek
utkání
10:00Konec
utkání
11:10Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:030:0332:154SK Frýdlant n. O.

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Březinová Barbora
Rozkydalová Eliška
 
 
Kotásková Michaela
Šuralová Hana
 
 
758  3010
2.Březinová BarboraLungová Michaela255  3020
3.Daňová BarboraKotásková Michaela4114  3030
4.Rozkydalová EliškaŠuralová Hana832  3040
5.Daňová BarboraLungová Michaela472  3050
6.Březinová BarboraŠuralová Hana484  3060
7.Rozkydalová EliškaKotásková Michaela679  3070
8.Daňová BarboraŠuralová Hana273  3080
9.Rozkydalová EliškaLungová Michaela162  3090
10.Březinová BarboraKotásková Michaela828  30100

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry10čtyřhry01
Březinová Barbora30Lungová Michaela03
Daňová Barbora30Kotásková Michaela03
Rozkydalová Eliška30Šuralová Hana03



Zápis o utkání
Název soutěže: 2. liga žen skupina C Kolo: 1 Kategorie: ZEN
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Sokol DěhylovVrchní
rozhodčí:
Valenta Miloslav
HOSTUJÍCÍ:SKST Mart Hodonín DRozhodčí:Fron Radovan
Hráno v místnosti
přesná adresa
KD Děhylov, Výstavní 11, DěhylovRozhodčí:Synek Karel
Datum dle rozpisu24. 09. 2016 10:00 Začátek
utkání
10:00Konec
utkání
12:10Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
3:713:24318:345SKST Mart Hodonín D

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Koblovská Dominika
Synková Kristýna
 
 
Novotná Jana
Šprtová Karolína
 
 
-6-7-8  0301
2.Synková KristýnaŠprtová Karolína-396-7-52302
3.Koblovská DominikaŠíblová Sára58-97 3112
4.Jurdzinová PetraNovotná Jana7-7-9-5 1313
5.Koblovská DominikaŠprtová Karolína-11-711-2 1314
6.Synková KristýnaNovotná Jana-6-9-10  0315
7.Jurdzinová PetraŠíblová Sára-9-8-4  0316
8.Koblovská DominikaNovotná Jana-8-6-10  0317
9.Uvírová NelaŠprtová Karolína8-910-763227
10.Synková KristýnaŠíblová SáraWO    3037

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry01čtyřhry10
Synková Kristýna02Šprtová Karolína21
Koblovská Dominika12Šíblová Sára11
Jurdzinová Petra02Novotná Jana30
Uvírová Nela10   
WO10WO01



Zápis o utkání
Název soutěže: 2. liga žen skupina C Kolo: 1 Kategorie: ZEN
POŘÁDAJÍCÍ:SK JihlavaVrchní
rozhodčí:
Teplan Stanislav
HOSTUJÍCÍ:TTC Ústí nad Orlicí BRozhodčí:Morkusová Michaela
Hráno v místnosti
přesná adresa
Karolíny Světlé, Jihlava, 586 01, modrý mostek u vstupu do hernyRozhodčí:Brom Vladan
Datum dle rozpisu24. 09. 2016 09:30 Začátek
utkání
09:30Konec
utkání
10:20Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
4:616:20329:336TTC Ústí nad Orlicí B

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Morkusová Michaela
Růžičková Daniela
 
 
Motlová Jitka
Motlová Monika
 
 
-9-9109-92301
2.Růžičková DanielaMotlová Jitka-4-5-8  0302
3.Píšová AdélaMotlová Monika-6-4-8  0303
4.Morkusová MichaelaCyranyová Lucie842  3013
5.Píšová AdélaMotlová Jitka-5-71211-102314
6.Růžičková DanielaCyranyová Lucie-11-6-10  0315
7.Morkusová MichaelaMotlová Monika853  3025
8.Píšová AdélaCyranyová Lucie-6-6-9  0326
9.Morkusová MichaelaMotlová Jitka762  3036
10.Růžičková DanielaMotlová Monika-6106-893246

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry01čtyřhry10
Růžičková Daniela12Motlová Jitka21
Píšová Adéla03Motlová Monika12
Morkusová Michaela30Cyranyová Lucie21



Zápis o utkání
Název soutěže: 2. liga žen skupina C Kolo: 2 Kategorie: ZEN
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Sokol DrnoviceVrchní
rozhodčí:
Halasová Anna
HOSTUJÍCÍ:SK PřerovRozhodčí:Trávníčková Regina
Hráno v místnosti
přesná adresa
Drnovice 1, 683 04 Drnovice, sokolovna při Kulturním domě Drnovice, vstup od fotbalového hřištěRozhodčí:Hudcová Alena
Datum dle rozpisu24. 09. 2016 15:00 Začátek
utkání
15:00Konec
utkání
17:00Rozhodčí:Srna Antonín
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
4:616:22327:359SK Přerov

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Hudcová Alena
Trávníčková Regina
 
 
Komárková Kateřina
Králová Lucie
 
 
8-9-8-6 1301
2.Benešová DagmarKrálová Lucie-9-89-4 1302
3.Trávníčková ReginaVéghová Viola-5-7-9  0303
4.Hudcová AlenaKomárková Kateřina5-7810 3113
5.Trávníčková ReginaKrálová Lucie-7-3-7  0314
6.Benešová DagmarKomárková Kateřina-7-4-7  0315
7.Hudcová AlenaVéghová Viola1-965 3125
8.Trávníčková ReginaKomárková Kateřina979  3035
9.Hudcová AlenaKrálová Lucie-59-49-102336
10.Benešová DagmarVéghová Viola6-6-81053246

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry01čtyřhry10
Benešová Dagmar12Králová Lucie30
Trávníčková Regina12Véghová Viola12
Hudcová Alena21Komárková Kateřina12



Zápis o utkání
Název soutěže: 2. liga žen skupina C Kolo: 2 Kategorie: ZEN
POŘÁDAJÍCÍ:KST Hluk BVrchní
rozhodčí:
Koušová Dagmar
HOSTUJÍCÍ:T.J. Sokol VsetínRozhodčí:Malíková Jana
Hráno v místnosti
přesná adresa
Boršická 1313, Sportovní halaRozhodčí:Malík Roman
Datum dle rozpisu24. 09. 2016 15:00 Začátek
utkání
15:00Konec
utkání
17:00Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
3:716:24337:377T.J. Sokol Vsetín

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Malíková Klára
Lekešová Zuzana
 
 
Hnátková Kateřina
Tydlačková Simona
 
 
-59-7-8 1301
2.Malíková KláraTydlačková Simona-75-9-4 1302
3.Malíková AlžbětaPončíková Kateřina-4-978-82303
4.Lekešová ZuzanaHnátková Kateřina85-10-953213
5.Malíková AlžbětaTydlačková Simona-5-4-4  0314
6.Malíková KláraHnátková Kateřina-4679 3124
7.Lekešová ZuzanaPončíková Kateřina7-9-7-9 1325
8.Malíková AlžbětaHnátková Kateřina-6910-4-112326
9.Lekešová ZuzanaTydlačková Simona-4-8-5  0327
10.Malíková KláraPončíková Kateřina753  3037

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry01čtyřhry10
Malíková Klára21Tydlačková Simona30
Malíková Alžběta03Pončíková Kateřina21
Lekešová Zuzana12Hnátková Kateřina12



Zápis o utkání
Název soutěže: 2. liga žen skupina C Kolo: 2 Kategorie: ZEN
POŘÁDAJÍCÍ:SK Frýdlant n. O.Vrchní
rozhodčí:
Jalůvka Jaroslav
HOSTUJÍCÍ:SKST Mart Hodonín DRozhodčí:Tomáš Aleš
Hráno v místnosti
přesná adresa
U Hřiště 1424, Frýdlant nad Ostravicí 739 11, u fotbalového hřištěRozhodčí:Kahánek Petr
Datum dle rozpisu24. 09. 2016 14:30 Začátek
utkání
14:30Konec
utkání
16:30Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
4:618:22368:386SKST Mart Hodonín D

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Rozkydalová Eliška
Kurajská Tereza
 
 
Novotná Jana
Šprtová Karolína
 
 
9-96-10-82301
2.Kotková DanielaŠprtová Karolína-858-9-62302
3.Daňová BarboraŠíblová Sára-86-911-62303
4.Rozkydalová EliškaNovotná Jana3-91011 3113
5.Daňová BarboraŠprtová Karolína858  3023
6.Kotková DanielaNovotná Jana-5-6-7  0324
7.Rozkydalová EliškaŠíblová Sára107-911 3134
8.Daňová BarboraNovotná Jana-10-4-3  0335
9.Rozkydalová EliškaŠprtová Karolína69-9-793245
10.Kotková DanielaŠíblová Sára-8-5-7  0346

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry01čtyřhry10
Kotková Daniela03Šprtová Karolína12
Daňová Barbora12Šíblová Sára21
Rozkydalová Eliška30Novotná Jana21



Zápis o utkání
Název soutěže: 2. liga žen skupina C Kolo: 2 Kategorie: ZEN
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Sokol DěhylovVrchní
rozhodčí:
Valenta
HOSTUJÍCÍ:SKST DubňanyRozhodčí:Synek Karel
Hráno v místnosti
přesná adresa
KD Děhylov, Výstavní 11, DěhylovRozhodčí:Fron Radovan
Datum dle rozpisu24. 09. 2016 14:30 Začátek
utkání
14:30Konec
utkání
16:05Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:030:8391:290TJ Sokol Děhylov

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Koblovská Dominika
Synková Kristýna
 
 
Kotásková Michaela
Lungová Michaela
 
 
9610  3010
2.Uvírová NelaŠuralová Hana1135  3020
3.Jurdzinová PetraLungová Michaela678  3030
4.Synková KristýnaKotásková Michaela12-33-893240
5.Jurdzinová PetraŠuralová Hana86-54 3150
6.Uvírová NelaKotásková Michaela8-98-7143260
7.Synková KristýnaLungová Michaela-6778 3170
8.Jurdzinová PetraKotásková Michaela-4795 3180
9.Synková KristýnaŠuralová Hana3-867 3190
10.Uvírová NelaLungová Michaela105  30100

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry10čtyřhry01
Uvírová Nela30Šuralová Hana03
Jurdzinová Petra30Lungová Michaela03
Synková Kristýna30Kotásková Michaela03



Zápis o utkání
Název soutěže: 2. liga žen skupina C Kolo: 3 Kategorie: ZEN
POŘÁDAJÍCÍ:TTC Ústí nad Orlicí BVrchní
rozhodčí:
Neťuka Pavel
HOSTUJÍCÍ:TJ Sokol DrnoviceRozhodčí:Čopián Štefan
Hráno v místnosti
přesná adresa
Žižkov 502 ,562 01 Ústí nad OrlicíRozhodčí:Kantorek Jiří
Datum dle rozpisu15. 10. 2016 10:00 Začátek
utkání
10:00Konec
utkání
11:50Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
5:522:15362:330nerozhodně

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Motlová Monika
Částková Eliška
 
 
Trávníčková Regina
Benešová Dagmar
 
 
-610-9-7 1301
2.Motlová MonikaTrávníčková Regina3109  3011
3.Cyranyová LucieBenešová Dagmar6-78-6-62312
4.Částková EliškaHudcová Alena-12-6-6  0313
5.Cyranyová LucieTrávníčková Regina865  3023
6.Motlová MonikaHudcová Alena10-10-46-112324
7.Částková EliškaBenešová Dagmar7910  3034
8.Cyranyová LucieHudcová Alena2104  3044
9.Částková EliškaTrávníčková Regina974  3054
10.Motlová MonikaBenešová Dagmar-986-11-52355

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry01čtyřhry10
Motlová Monika12Trávníčková Regina03
Cyranyová Lucie21Benešová Dagmar21
Částková Eliška21Hudcová Alena21



Zápis o utkání
Název soutěže: 2. liga žen skupina C Kolo: 3 Kategorie: ZEN
POŘÁDAJÍCÍ:SKST DubňanyVrchní
rozhodčí:
Šural Václav
HOSTUJÍCÍ:SK JihlavaRozhodčí:Ševčík Petr
Hráno v místnosti
přesná adresa
Sportcentrum, Hodonínská 1680, 696 03 Dubňany, u fofbalového stadionuRozhodčí:Kmeťo Miroslav
Datum dle rozpisu15. 10. 2016 09:30 Začátek
utkání
09:30Konec
utkání
11:10Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
5:517:18299:300nerozhodně

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Kotásková Petra
Příkaská Lenka
 
 
Morkusová Michaela
Píšová Adéla
 
 
-74-9333210
2.Kladňáková HanaRůžičková Daniela10-2-7-3 1311
3.Kotásková PetraPíšová Adéla448  3021
4.Příkaská LenkaMorkusová Michaela8-5-10-4 1322
5.Kotásková PetraRůžičková Daniela6-726 3132
6.Kladňáková HanaMorkusová Michaela-11-3-9  0333
7.Příkaská LenkaPíšová Adéla957  3043
8.Lungová MichaelaMorkusová Michaela-2-3-4  0344
9.Příkaská LenkaRůžičková Daniela974  3054
10.Kladňáková HanaPíšová Adéla-9-9-7  0355

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry10čtyřhry01
Kladňáková Hana03Růžičková Daniela12
Kotásková Petra20Píšová Adéla12
Příkaská Lenka21Morkusová Michaela30
Lungová Michaela01   



Zápis o utkání
Název soutěže: 2. liga žen skupina C Kolo: 3 Kategorie: ZEN
POŘÁDAJÍCÍ:T.J. Sokol VsetínVrchní
rozhodčí:
Zelený Miloslav
HOSTUJÍCÍ:SK Frýdlant n. O.Rozhodčí:Hnátek Martin
Hráno v místnosti
přesná adresa
Tělocvična ZS Vsetín Sychrov, Mudr.Fr.Sovy 97 75501 VsetínRozhodčí:Šula Antonín
Datum dle rozpisu15. 10. 2016 10:00 Začátek
utkání
10:00Konec
utkání
12:15Rozhodčí:Hnátková Marie
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
5:522:20407:389nerozhodně

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Tydlačková Simona
Hnátková Kateřina
 
 
Březinová Barbora
Rozkydalová Eliška
 
 
-9-379123210
2.Tydlačková SimonaKurajská Tereza443  3020
3.Hanáková NelaBřezinová Barbora-8129-9-42321
4.Hnátková BarboraRozkydalová Eliška-5-10-10  0322
5.Hanáková NelaKurajská Tereza10-1310-12-52323
6.Tydlačková SimonaRozkydalová Eliška-7-88563233
7.Hnátková BarboraBřezinová Barbora93-65 3143
8.Hanáková NelaRozkydalová Eliška-6-1310-9 1344
9.Hnátková BarboraKurajská Tereza9-3-86-82345
10.Tydlačková SimonaBřezinová Barbora465  3055

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry10čtyřhry01
Tydlačková Simona30Kurajská Tereza21
Hanáková Nela03Březinová Barbora12
Hnátková Barbora12Rozkydalová Eliška21



Zápis o utkání
Název soutěže: 2. liga žen skupina C Kolo: 3 Kategorie: ZEN
POŘÁDAJÍCÍ:SK PřerovVrchní
rozhodčí:
Horák Mojmír
HOSTUJÍCÍ:TJ Sokol DěhylovRozhodčí:Bereza Oldřich
Hráno v místnosti
přesná adresa
Petřivalského 1, 750 02 PřerovRozhodčí:Kovář Karel
Datum dle rozpisu15. 10. 2016 10:00 Začátek
utkání
10:00Konec
utkání
12:15Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
1:913:28366:418TJ Sokol Děhylov

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Králová Lucie
Komárková Kateřina
 
 
Koblovská Dominika
Synková Kristýna
 
 
715-5-12-82301
2.Prázdná TerezaJurdzinová Petra3-4-89-132302
3.Véghová ViolaKoblovská Dominika8-8-75-82303
4.Králová LucieSynková Kristýna8-8-4-7 1304
5.Véghová ViolaJurdzinová Petra44-9-10-82305
6.Komárková KateřinaSynková Kristýna-7-8-10  0306
7.Králová LucieKoblovská Dominika-5-9-4  0307
8.Véghová ViolaSynková Kristýna55-1011 3117
9.Králová LucieJurdzinová Petra10-7-8-1 1318
10.Komárková KateřinaKoblovská Dominika-5-15-6  0319

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry01čtyřhry10
Prázdná Tereza01Jurdzinová Petra30
Véghová Viola12Koblovská Dominika30
Králová Lucie03Synková Kristýna21
Komárková Kateřina02   
Účast komisaře ČAST: pan Jirsa Pavel



Zápis o utkání - NEOFICIÁLNÍ
Název soutěže: 2. liga žen skupina C Kolo: 4 Kategorie: ZEN
POŘÁDAJÍCÍ:TTC Ústí nad Orlicí BVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:KST Hluk BRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Žižkov 502 ,562 01 Ústí nad Orlicí, U gymnázia v Ústí nad OrlicíRozhodčí:
Datum dle rozpisu15. 10. 2016 14:00 Začátek
utkání
14:00Konec
utkání
14:00Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:030:0330:0TTC Ústí nad Orlicí B

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Částková Eliška
Motlová Monika
 
 

 
 
WO    3010
2.Motlová MonikaWO    3020
3.Cyranyová LucieWO    3030
4.Částková EliškaWO    3040
5.Cyranyová LucieWO    3050
6.Motlová MonikaWO    3060
7.Částková EliškaWO    3070
8.Cyranyová LucieWO    3080
9.Částková EliškaWO    3090
10.Motlová MonikaWO    30100

Statistika jednotlivých hráčů:
WO100WO010



Zápis o utkání
Název soutěže: 2. liga žen skupina C Kolo: 4 Kategorie: ZEN
POŘÁDAJÍCÍ:SKST Mart Hodonín DVrchní
rozhodčí:
Jamný Pavel
HOSTUJÍCÍ:SK JihlavaRozhodčí:Vachovcová Alena
Hráno v místnosti
přesná adresa
Lipová alej 4110/23B, 695 01 Hodonín, Sportovní hala TEZARozhodčí:Mikulecký Marek
Datum dle rozpisu15. 10. 2016 13:30 Začátek
utkání
13:30Konec
utkání
14:55Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
9:127:6353:230SKST Mart Hodonín D

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Novotná Jana
Ševčíková Klára
 
 
Morkusová Michaela
Píšová Adéla
 
 
1193  3010
2.Ševčíková KláraRůžičková Daniela132  3020
3.Novotná JanaPíšová Adéla123  3030
4.Šíblová SáraMorkusová Michaela-8-4-6  0331
5.Novotná JanaRůžičková Daniela537  3041
6.Ševčíková KláraMorkusová Michaela12511  3051
7.Šíblová SáraPíšová Adéla-74-51553261
8.Novotná JanaMorkusová Michaela869  3071
9.Šíblová SáraRůžičková Daniela79-138 3181
10.Ševčíková KláraPíšová Adéla461  3091

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry10čtyřhry01
Ševčíková Klára30Růžičková Daniela03
Novotná Jana30Píšová Adéla03
Šíblová Sára21Morkusová Michaela12



Zápis o utkání
Název soutěže: 2. liga žen skupina C Kolo: 4 Kategorie: ZEN
POŘÁDAJÍCÍ:T.J. Sokol VsetínVrchní
rozhodčí:
Zelený Miloslav
HOSTUJÍCÍ:TJ Sokol DěhylovRozhodčí:Hnátek Martin
Hráno v místnosti
přesná adresa
tělocvična ZS Sychrov, Mudr.Fr.Sovy 97, 75501 VsetinRozhodčí:Šula Antonín
Datum dle rozpisu15. 10. 2016 15:00 Začátek
utkání
15:00Konec
utkání
16:45Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
4:615:20294:321TJ Sokol Děhylov

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Tydlačková Simona
Hnátková Kateřina
 
 
Koblovská Dominika
Synková Kristýna
 
 
9-4106 3110
2.Tydlačková SimonaJurdzinová Petra563  3020
3.Hnátková KateřinaKoblovská Dominika676  3030
4.Pončíková KateřinaSynková Kristýna10-3-5-6 1331
5.Hnátková KateřinaJurdzinová Petra-6-89-9 1332
6.Tydlačková SimonaSynková Kristýna-8580 3142
7.Pončíková KateřinaKoblovská Dominika-5-6-8  0343
8.Hnátková KateřinaSynková Kristýna-9-3-6  0344
9.Pončíková KateřinaJurdzinová Petra-8-411-7 1345
10.Tydlačková SimonaKoblovská Dominika-9-5-6  0346

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry10čtyřhry01
Tydlačková Simona21Jurdzinová Petra21
Hnátková Kateřina12Koblovská Dominika21
Pončíková Kateřina03Synková Kristýna21



Zápis o utkání
Název soutěže: 2. liga žen skupina C Kolo: 4 Kategorie: ZEN
POŘÁDAJÍCÍ:SK PřerovVrchní
rozhodčí:
Horák Mojmír
HOSTUJÍCÍ:SK Frýdlant n. O.Rozhodčí:Bereza Oldřich
Hráno v místnosti
přesná adresa
Petřivalského 1, 750 02 PřerovRozhodčí:Kovář Karel
Datum dle rozpisu15. 10. 2016 15:00 Začátek
utkání
15:00Konec
utkání
17:10Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
1:910:28292:374SK Frýdlant n. O.

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Králová Lucie
Komárková Kateřina
 
 
Rozkydalová Eliška
Březinová Barbora
 
 
-57-119-52301
2.Véghová ViolaDaňová Barbora-4-9-7  0302
3.Komárková KateřinaKurajská Tereza56-86 3112
4.Králová LucieRozkydalová Eliška-8-2-6  0313
5.Komárková KateřinaDaňová Barbora-5-5-6  0314
6.Prázdná TerezaRozkydalová Eliška-9-39-4 1315
7.Králová LucieKurajská Tereza7-8-8-8 1316
8.Komárková KateřinaRozkydalová Eliška-9-5-7  0317
9.Králová LucieDaňová Barbora-5-95-4 1318
10.Prázdná TerezaKurajská Tereza-71-89-72319

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry01čtyřhry10
Véghová Viola01Daňová Barbora30
Komárková Kateřina12Kurajská Tereza21
Králová Lucie03Rozkydalová Eliška30
Prázdná Tereza02   



Zápis o utkání
Název soutěže: 2. liga žen skupina C Kolo: 5 Kategorie: ZEN
POŘÁDAJÍCÍ:SKST DubňanyVrchní
rozhodčí:
Šural Václav
HOSTUJÍCÍ:SKST Mart Hodonín DRozhodčí:Ševčík Petr
Hráno v místnosti
přesná adresa
Sportcentrum, Hodonínská 1680, 696 03 Dubňany, u fofbalového stadionuRozhodčí:Kotásek Pavel
Datum dle rozpisu29. 10. 2016 10:00 Začátek
utkání
10:00Konec
utkání
10:55Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
0:101:30131:340SKST Mart Hodonín D

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Lungová Michaela
Koplíková Klára
 
 
Novotná Jana
Šíblová Sára
 
 
-8-109-1 1301
2.Koplíková KláraŠprtová Karolína-9-6-6  0302
3.Lungová MichaelaŠíblová Sára-1-9-9  0303
4.Novotná JanaWO    0304
5.Lungová MichaelaŠprtová Karolína-7-8-5  0305
6.Koplíková KláraNovotná Jana-1-1-5  0306
7.Šíblová SáraWO    0307
8.Lungová MichaelaNovotná Jana-3-5-4  0308
9.Šprtová KarolínaWO    0309
10.Koplíková KláraŠíblová Sára-6-7-9  03010

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry01čtyřhry10
Koplíková Klára03Šprtová Karolína20
Lungová Michaela03Šíblová Sára20
   Novotná Jana20
WO03WO30



Zápis o utkání
Název soutěže: 2. liga žen skupina C Kolo: 5 Kategorie: ZEN
POŘÁDAJÍCÍ:T.J. Sokol VsetínVrchní
rozhodčí:
Zelený Miloslav
HOSTUJÍCÍ:SK PřerovRozhodčí:Šula Antonín
Hráno v místnosti
přesná adresa
Mudr.Fr. Sovy 97, 755 01 VsetínRozhodčí:Hnátek Martin
Datum dle rozpisu29. 10. 2016 10:00 Začátek
utkání
10:00Konec
utkání
12:20Rozhodčí:Hnátková Marie
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
4:622:23411:394SK Přerov

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Hnátková Kateřina
Tydlačková Simona
 
 
Králová Lucie
Komárková Kateřina
 
 
-7-8-10  0301
2.Tydlačková SimonaKomárková Kateřina-5-94593211
3.Hnátková KateřinaKrálová Lucie-57-28-82312
4.Pončíková KateřinaVéghová Viola7-8-14453222
5.Hnátková KateřinaKomárková Kateřina8-88-7-102323
6.Tydlačková SimonaVéghová Viola552  3033
7.Pončíková KateřinaKrálová Lucie-47-68-82334
8.Hnátková KateřinaPrázdná Tereza-3554 3144
9.Pončíková KateřinaKomárková Kateřina3-8-97-72345
10.Tydlačková SimonaKrálová Lucie99-6-8-92346

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry01čtyřhry10
Tydlačková Simona21Komárková Kateřina21
Hnátková Kateřina12Králová Lucie30
Pončíková Kateřina12Véghová Viola02
   Prázdná Tereza01



Zápis o utkání
Název soutěže: 2. liga žen skupina C Kolo: 5 Kategorie: ZEN
POŘÁDAJÍCÍ:SK Frýdlant n. O.Vrchní
rozhodčí:
Valenta Miloslav
HOSTUJÍCÍ:TJ Sokol DěhylovRozhodčí:Daňa Hynek
Hráno v místnosti
přesná adresa
U Hřiště 1424, Frýdlant nad Ostravicí 739 11, u fotbalového hřištěRozhodčí:Hrachová Marie
Datum dle rozpisu24. 10. 2016 18:30 Začátek
utkání
18:30Konec
utkání
21:15Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
2:816:28383:426TJ Sokol Děhylov

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Březinová Barbora
Rozkydalová Eliška
 
 
Koblovská Dominika
Synková Markéta
 
 
5-6-9843210
2.Daňová BarboraJurdzinová Petra-93-8-11 1311
3.Březinová BarboraKoblovská Dominika-6-3-14  0312
4.Rozkydalová EliškaSynková Kristýna-7-67-9 1313
5.Březinová BarboraJurdzinová Petra8-5-49-92314
6.Daňová BarboraSynková Kristýna47-8-10-92315
7.Rozkydalová EliškaKoblovská Dominika-4-9-4  0316
8.Březinová BarboraSynková Kristýna-89-4873226
9.Rozkydalová EliškaJurdzinová Petra7-10-69-72327
10.Daňová BarboraKoblovská Dominika4-69-6-102328

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry10čtyřhry01
Daňová Barbora03Jurdzinová Petra30
Březinová Barbora12Koblovská Dominika30
Rozkydalová Eliška03Synková Kristýna21



Zápis o utkání
Název soutěže: 2. liga žen skupina C Kolo: 5 Kategorie: ZEN
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Sokol DrnoviceVrchní
rozhodčí:
Halas Pavel
HOSTUJÍCÍ:KST Hluk BRozhodčí:Hudcová Alena
Hráno v místnosti
přesná adresa
Drnovice 1, 683 04 Drnovice, sokolovna při Kulturním domě Drnovice, vstup od fotbalového hřištěRozhodčí:Trávníčková Regina
Datum dle rozpisu29. 10. 2016 10:00 Začátek
utkání
10:00Konec
utkání
11:52Rozhodčí:Srna Antonín
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
2:88:28284:385KST Hluk B

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Hudcová Alena
Trávníčková Regina
 
 
Malíková Klára
Lekešová Zuzana
 
 
-6-8-6  0301
2.Hudcová AlenaVrzalová Štěpánka-76-7-4 1302
3.Trávníčková ReginaMalíková Klára-9-9-7  0303
4.Bejšovcová EvaLekešová Zuzana-7-6-3  0304
5.Trávníčková ReginaVrzalová Štěpánka811-10-1473214
6.Hudcová AlenaLekešová Zuzana-8-7-8  0315
7.Bejšovcová EvaMalíková Klára-3-4-7  0316
8.Trávníčková ReginaLekešová Zuzana10-9-8-10 1317
9.Bejšovcová EvaVrzalová Štěpánka-6-6-6  0318
10.Hudcová AlenaMalíková Klára10-1-6993228

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry01čtyřhry10
Hudcová Alena12Vrzalová Štěpánka21
Trávníčková Regina12Malíková Klára21
Bejšovcová Eva03Lekešová Zuzana30



Zápis o utkání
Název soutěže: 2. liga žen skupina C Kolo: 6 Kategorie: ZEN
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Sokol DrnoviceVrchní
rozhodčí:
Halasová Anna
HOSTUJÍCÍ:SK Frýdlant n. O.Rozhodčí:Trávníčková Regina
Hráno v místnosti
přesná adresa
Drnovice 1, 683 04 Drnovice, sokolovna při Kulturním domě Drnovice, vstup od fotbalového hřištěRozhodčí:Hudcová Alena
Datum dle rozpisu04. 11. 2016 14:00 Začátek
utkání
14:00Konec
utkání
15:50Rozhodčí:Křetínská Ivana
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
3:715:25346:401SK Frýdlant n. O.

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Benešová Dagmar
Trávníčková Regina
 
 
Březinová Barbora
Rozkydalová Eliška
 
 
-86-96-82301
2.Hudcová AlenaBřezinová Barbora-10-9-8  0302
3.Benešová DagmarDaňová Barbora-6-10-4  0303
4.Trávníčková ReginaRozkydalová Eliška6-4-5-5 1304
5.Benešová DagmarBřezinová Barbora7-12-99123214
6.Hudcová AlenaRozkydalová Eliška-2-8-8  0315
7.Trávníčková ReginaDaňová Barbora9-4-4-6 1316
8.Benešová DagmarRozkydalová Eliška89-8-483226
9.Trávníčková ReginaBřezinová Barbora-89-87-82327
10.Hudcová AlenaDaňová Barbora7126  3037

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry01čtyřhry10
Hudcová Alena12Březinová Barbora21
Benešová Dagmar21Daňová Barbora21
Trávníčková Regina03Rozkydalová Eliška21



Zápis o utkání
Název soutěže: 2. liga žen skupina C Kolo: 6 Kategorie: ZEN
POŘÁDAJÍCÍ:KST Hluk BVrchní
rozhodčí:
Koušová Dagmar
HOSTUJÍCÍ:TJ Sokol DěhylovRozhodčí:Malíková Jana
Hráno v místnosti
přesná adresa
Boršická 1313, Sportovní halaRozhodčí:Malík Roman
Datum dle rozpisu04. 11. 2016 15:00 Začátek
utkání
15:00Konec
utkání
17:00Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
2:811:27302:386TJ Sokol Děhylov

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Malíková Klára
Vrzalová Štěpánka
 
 
Koblovská Dominika
Synková Kristýna
 
 
-8-4-5  0301
2.Malíková KláraJurdzinová Petra78-125 3111
3.Malíková AlžbětaKoblovská Dominika-9-4-6  0312
4.Vrzalová ŠtěpánkaSynková Kristýna-8-6-9  0313
5.Malíková AlžbětaJurdzinová Petra-127-9-7 1314
6.Malíková KláraSynková Kristýna-95-5763224
7.Vrzalová ŠtěpánkaKoblovská Dominika-711-9-1 1325
8.Malíková AlžbětaSynková Kristýna-4-7-2  0326
9.Vrzalová ŠtěpánkaJurdzinová Petra67-12-2-32327
10.Malíková KláraKoblovská Dominika-7-511-5 1328

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry01čtyřhry10
Malíková Klára21Jurdzinová Petra21
Malíková Alžběta03Koblovská Dominika30
Vrzalová Štěpánka03Synková Kristýna21
Utkání odehránpo na stolech,které nejsou uvedeny . Hráno na stolech Butterfly zelené evropa 25



Zápis o utkání
Název soutěže: 2. liga žen skupina C Kolo: 6 Kategorie: ZEN
POŘÁDAJÍCÍ:SK JihlavaVrchní
rozhodčí:
Vachtfeidl Petr
HOSTUJÍCÍ:T.J. Sokol VsetínRozhodčí:Morkusová Michaela
Hráno v místnosti
přesná adresa
Karolíny Světlé, Jihlava, 586 01, modrý mostek u vstupu do hernyRozhodčí:Brom Vladan
Datum dle rozpisu12. 11. 2016 09:30 Začátek
utkání
09:30Konec
utkání
11:00Rozhodčí:Morkusová Ivana
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
4:615:19294:324T.J. Sokol Vsetín

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Morkusová Michaela
Píšová Adéla
 
 
Tydlačková Simona
Hnátková Kateřina
 
 
-67-10-9 1301
2.Píšová AdélaTydlačková Simona-4-6-4  0302
3.Růžičková DanielaPončíková Kateřina-10-6-8  0303
4.Morkusová MichaelaHnátková Kateřina9310  3013
5.Růžičková DanielaTydlačková Simona-3-6-3  0314
6.Píšová AdélaHnátková Kateřina8-118-5-82315
7.Morkusová MichaelaPončíková Kateřina384  3025
8.Růžičková DanielaHnátková Kateřina-481010 3135
9.Morkusová MichaelaTydlačková Simona7115  3045
10.Píšová AdélaPončíková Kateřina-9-6-6  0346

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry01čtyřhry10
Píšová Adéla03Tydlačková Simona21
Růžičková Daniela12Pončíková Kateřina21
Morkusová Michaela30Hnátková Kateřina12
Kontrola komisařem utkání p. S. Teplanem.



Zápis o utkání
Název soutěže: 2. liga žen skupina C Kolo: 6 Kategorie: ZEN
POŘÁDAJÍCÍ:TTC Ústí nad Orlicí BVrchní
rozhodčí:
Kantorek Jiří
HOSTUJÍCÍ:SKST DubňanyRozhodčí:Neťuka Pavel
Hráno v místnosti
přesná adresa
Žižkov 502 ,562 01 Ústí nad OrlicíRozhodčí:Kodytek Pavel
Datum dle rozpisu12. 11. 2016 10:00 Začátek
utkání
10:00Konec
utkání
11:35Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
7:322:12334:260TTC Ústí nad Orlicí B

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Částková Eliška
Cyranyová Lucie
 
 
Kotásková Petra
Příkaská Lenka
 
 
-39-9-10 1301
2.Částková BarboraKotásková Petra-9-3-5  0302
3.Cyranyová LucieLungová Michaela167  3012
4.Částková EliškaPříkaská Lenka-8363 3122
5.Cyranyová LucieKotásková Petra-10-7-9  0323
6.Částková BarboraPříkaská Lenka8138  3033
7.Částková EliškaLungová Michaela434  3043
8.Cyranyová LuciePříkaská Lenka692  3053
9.Částková EliškaKotásková Petra6-6-9973263
10.Částková BarboraLungová Michaela354  3073

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry01čtyřhry10
Částková Barbora21Kotásková Petra21
Cyranyová Lucie21Lungová Michaela03
Částková Eliška30Příkaská Lenka03



Zápis o utkání
Název soutěže: 2. liga žen skupina C Kolo: 7 Kategorie: ZEN
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Sokol DrnoviceVrchní
rozhodčí:
Halasová Anna
HOSTUJÍCÍ:TJ Sokol DěhylovRozhodčí:Trávníčková Regina
Hráno v místnosti
přesná adresa
Drnovice 1, 683 04 Drnovice, sokolovna při Kulturním domě Drnovice, vstup od fotbalového hřištěRozhodčí:Hudcová Alena
Datum dle rozpisu05. 11. 2016 10:00 Začátek
utkání
10:00Konec
utkání
11:45Rozhodčí:Křetinská Ivana
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
0:105:30277:385TJ Sokol Děhylov

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Benešová Dagmar
Hudcová Alena
 
 
Koblovská Dominika
Synková Markéta
 
 
7-10-8-8 1301
2.Hudcová AlenaJurdzinová Petra-4-8-3  0302
3.Trávníčková ReginaKoblovská Dominika-89-13-3 1303
4.Benešová DagmarSynková Kristýna-8-5-3  0304
5.Trávníčková ReginaJurdzinová Petra-9-8-7  0305
6.Hudcová AlenaSynková Kristýna-94-16-9 1306
7.Benešová DagmarKoblovská Dominika-7-510-2 1307
8.Trávníčková ReginaSynková Kristýna-2-9-10  0308
9.Benešová DagmarJurdzinová Petra6-7-15-4 1309
10.Hudcová AlenaKoblovská Dominika-6-9-6  03010

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry01čtyřhry10
Hudcová Alena03Jurdzinová Petra30
Trávníčková Regina03Koblovská Dominika30
Benešová Dagmar03Synková Kristýna30



Zápis o utkání
Název soutěže: 2. liga žen skupina C Kolo: 7 Kategorie: ZEN
POŘÁDAJÍCÍ:KST Hluk BVrchní
rozhodčí:
Koušová Dagmar
HOSTUJÍCÍ:SK Frýdlant n. O.Rozhodčí:Malíková Jana
Hráno v místnosti
přesná adresa
Boršická 1313, Sportovní halaRozhodčí:Malík Roman
Datum dle rozpisu04. 11. 2016 18:30 Začátek
utkání
18:30Konec
utkání
20:40Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
4:618:23387:393SK Frýdlant n. O.

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Malíková Klára
Hrabcová Helena
 
 
Březinová Barbora
Rozkydalová Eliška
 
 
6-7-9-13 1301
2.Hrabcová HelenaBřezinová Barbora-3-84-8 1302
3.Malíková KláraDaňová Barbora5-99-993212
4.Lekešová ZuzanaRozkydalová Eliška7-8-88-62313
5.Malíková KláraBřezinová Barbora71010  3023
6.Hrabcová HelenaRozkydalová Eliška-7-714843233
7.Lekešová ZuzanaDaňová Barbora-5-7-12  0334
8.Malíková KláraRozkydalová Eliška-7-93-7 1335
9.Lekešová ZuzanaBřezinová Barbora-124-7-5 1336
10.Hrabcová HelenaDaňová Barbora-86610 3146

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry01čtyřhry10
Hrabcová Helena21Březinová Barbora21
Malíková Klára21Daňová Barbora12
Lekešová Zuzana03Rozkydalová Eliška21
Utkání neodehráno na uvedených stolech. Hráno na stolech butterfly zelené evropa 25. Hosté Daňová Barbora - dres stejné barvy, ale na zádech oddíl CDU SPORT OSTRAVA.



Zápis o utkání
Název soutěže: 2. liga žen skupina C Kolo: 7 Kategorie: ZEN
POŘÁDAJÍCÍ:SK JihlavaVrchní
rozhodčí:
Vachtfeidl Petr
HOSTUJÍCÍ:SK PřerovRozhodčí:Morkusová Michaela
Hráno v místnosti
přesná adresa
Karolíny Světlé, Jihlava, 586 01, modrý mostek u vstupu do hernyRozhodčí:Brom Vladan
Datum dle rozpisu12. 11. 2016 15:00 Začátek
utkání
15:00Konec
utkání
16:35Rozhodčí:Morkusová Ivana
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
6:418:18330:325SK Jihlava

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Morkusová Michaela
Píšová Adéla
 
 
Králová Lucie
Komárková Kateřina
 
 
-3-10-7  0301
2.Píšová AdélaKrálová Lucie-6-18-7  0302
3.Růžičková DanielaPrázdná Tereza-7775 3112
4.Morkusová MichaelaKomárková Kateřina-10554 3122
5.Růžičková DanielaKrálová Lucie-7-9-5  0323
6.Píšová AdélaKomárková Kateřina-758-543233
7.Morkusová MichaelaPrázdná Tereza355  3043
8.Růžičková DanielaKomárková Kateřina9-2149 3153
9.Morkusová MichaelaKrálová Lucie6-787 3163
10.Píšová AdélaPrázdná Tereza-8-5-4  0364

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry01čtyřhry10
Píšová Adéla12Králová Lucie21
Růžičková Daniela21Prázdná Tereza12
Morkusová Michaela30Komárková Kateřina03



Zápis o utkání
Název soutěže: 2. liga žen skupina C Kolo: 7 Kategorie: ZEN
POŘÁDAJÍCÍ:TTC Ústí nad Orlicí BVrchní
rozhodčí:
Kantorek Jiří
HOSTUJÍCÍ:SKST Mart Hodonín DRozhodčí:Kodytek Pavel
Hráno v místnosti
přesná adresa
Žižkov 502 ,562 01 Ústí nad OrlicíRozhodčí:Čopián Štefan
Datum dle rozpisu12. 11. 2016 14:00 Začátek
utkání
14:00Konec
utkání
16:00Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
2:813:28353:439SKST Mart Hodonín D

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Částková Barbora
Částková Eliška
 
 
Novotná Jana
Šprtová Karolína
 
 
13-5-9-9 1301
2.Cyranyová LucieŠíblová Sára-89-88-122302
3.Částková EliškaŠprtová Karolína-4-5-7  0303
4.Částková BarboraNovotná Jana7-4-6-11 1304
5.Částková EliškaŠíblová Sára169-10-10-62305
6.Cyranyová LucieNovotná Jana-3-6-4  0306
7.Částková BarboraŠprtová Karolína-7-89-10 1307
8.Částková EliškaNovotná Jana-9-4-3  0308
9.Částková BarboraŠíblová Sára-48-98103218
10.Cyranyová LucieŠprtová Karolína99-10-773228

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry01čtyřhry10
Cyranyová Lucie12Šíblová Sára21
Částková Eliška03Šprtová Karolína21
Částková Barbora12Novotná Jana30



Zápis o utkání
Název soutěže: 2. liga žen skupina C Kolo: 8 Kategorie: ZEN
POŘÁDAJÍCÍ:SKST DubňanyVrchní
rozhodčí:
Šural Václav
HOSTUJÍCÍ:TJ Sokol DrnoviceRozhodčí:Ševčík Petr
Hráno v místnosti
přesná adresa
Sportcentrum, Hodonínská 1680, 696 03 Dubňany, u fofbalového stadionuRozhodčí:Juřík Miroslav
Datum dle rozpisu26. 11. 2016 10:00 Začátek
utkání
10:00Konec
utkání
12:00Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
7:324:14377:321SKST Dubňany

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Kotásková Petra
Příkaská Lenka
 
 
Benešová Dagmar
Trávníčková Regina
 
 
79-11-10-92301
2.Kotásková MichaelaBenešová Dagmar12-8116 3111
3.Kotásková PetraTrávníčková Regina867  3021
4.Příkaská LenkaHudcová Alena-7-881073231
5.Kotásková PetraBenešová Dagmar396  3041
6.Kotásková MichaelaHudcová Alena-36-9-6 1342
7.Příkaská LenkaTrávníčková Regina544  3052
8.Kotásková PetraHudcová Alena465  3062
9.Příkaská LenkaBenešová Dagmar-6-6-9  0363
10.Kotásková MichaelaTrávníčková Regina-6610-853273

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry01čtyřhry10
Kotásková Michaela21Benešová Dagmar12
Kotásková Petra30Trávníčková Regina03
Příkaská Lenka21Hudcová Alena12



Zápis o utkání
Název soutěže: 2. liga žen skupina C Kolo: 8 Kategorie: ZEN
POŘÁDAJÍCÍ:SKST Mart Hodonín DVrchní
rozhodčí:
Mikulecký František
HOSTUJÍCÍ:KST Hluk BRozhodčí:Brhel Vladimír
Hráno v místnosti
přesná adresa
Lipová alej 4110/23B, 695 01 Hodonín, Sportovní hala TEZARozhodčí:Juřík Adam
Datum dle rozpisu26. 11. 2016 10:00 Začátek
utkání
10:00Konec
utkání
11:40Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
9:128:9412:317SKST Mart Hodonín D

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Šprtová Karolína
Novotná Jana
 
 
Malíková Klára
Vrzalová Štěpánka
 
 
547  3010
2.Šprtová KarolínaMalíková Klára-91111-10103220
3.Šíblová SáraVrzalová Štěpánka513-1113 3130
4.Novotná JanaLekešová Zuzana835  3040
5.Šíblová SáraMalíková Klára5-4-12-13 1341
6.Šprtová KarolínaLekešová Zuzana135-107 3151
7.Novotná JanaVrzalová Štěpánka169  3061
8.Šíblová SáraLekešová Zuzana749  3071
9.Novotná JanaMalíková Klára-595-1353281
10.Šprtová KarolínaVrzalová Štěpánka887  3091

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry10čtyřhry01
Šprtová Karolína30Malíková Klára12
Šíblová Sára21Vrzalová Štěpánka03
Novotná Jana30Lekešová Zuzana03



Zápis o utkání
Název soutěže: 2. liga žen skupina C Kolo: 8 Kategorie: ZEN
POŘÁDAJÍCÍ:T.J. Sokol VsetínVrchní
rozhodčí:
Zelený Miloslav
HOSTUJÍCÍ:TTC Ústí nad Orlicí BRozhodčí:Šula Antonín
Hráno v místnosti
přesná adresa
tělocvična ZŠ Vaetín Sychrov, Mudr. Fr. Sovy 97, 75501 VsetínRozhodčí:Hnátek Martin
Datum dle rozpisu26. 11. 2016 10:00 Začátek
utkání
10:00Konec
utkání
11:50Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
7:324:12355:291T.J. Sokol Vsetín

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Tydlačková Simona
Hnátková Kateřina
 
 
Částková Eliška
Motlová Monika
 
 
1095  3010
2.Tydlačková SimonaMotlová Monika676  3020
3.Hnátková KateřinaCyranyová Lucie-9133-7-82321
4.Hanáková NelaČástková Eliška-38-9-6 1322
5.Hnátková KateřinaMotlová Monika964  3032
6.Tydlačková SimonaČástková Eliška497  3042
7.Hanáková NelaCyranyová Lucie4-1010-633252
8.Hnátková KateřinaČástková Eliška-5-7-4  0353
9.Hanáková NelaMotlová Monika-8254 3163
10.Tydlačková SimonaCyranyová Lucie1257  3073

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry10čtyřhry01
Tydlačková Simona30Motlová Monika03
Hnátková Kateřina12Cyranyová Lucie12
Hanáková Nela21Částková Eliška21



Zápis o utkání
Název soutěže: 2. liga žen skupina C Kolo: 8 Kategorie: ZEN
POŘÁDAJÍCÍ:SK Frýdlant n. O.Vrchní
rozhodčí:
Valenta Miloslav
HOSTUJÍCÍ:SK JihlavaRozhodčí:Tomáš Aleš
Hráno v místnosti
přesná adresa
U Hřiště 1424, Frýdlant nad Ostravicí 739 11, u fotbalového hřištěRozhodčí:Kahánek Petr
Datum dle rozpisu26. 11. 2016 10:00 Začátek
utkání
10:00Konec
utkání
11:35Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
6:420:15323:319SK Frýdlant n. O.

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Březinová Barbora
Rozkydalová Eliška
 
 
Morkusová Michaela
Růžičková Daniela
 
 
-811-3-5 1301
2.Březinová BarboraRůžičková Daniela-10148-8103211
3.Daňová BarboraPíšová Adéla6610  3021
4.Rozkydalová EliškaMorkusová Michaela-76-2-5 1322
5.Daňová BarboraRůžičková Daniela796  3032
6.Březinová BarboraMorkusová Michaela-8-6-7  0333
7.Rozkydalová EliškaPíšová Adéla548  3043
8.Daňová BarboraMorkusová Michaela-5-5-8  0344
9.Rozkydalová EliškaRůžičková Daniela6-684 3154
10.Březinová BarboraPíšová Adéla7810  3064

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry01čtyřhry10
Březinová Barbora21Růžičková Daniela03
Daňová Barbora21Píšová Adéla03
Rozkydalová Eliška21Morkusová Michaela30



Zápis o utkání
Název soutěže: 2. liga žen skupina C Kolo: 9 Kategorie: ZEN
POŘÁDAJÍCÍ:SKST DubňanyVrchní
rozhodčí:
Šural Václav
HOSTUJÍCÍ:KST Hluk BRozhodčí:Ševčík Petr
Hráno v místnosti
přesná adresa
Sportcentrum, Hodonínská 1680, 696 03 Dubňany, u fofbalového stadionuRozhodčí:Juřík Miroslav
Datum dle rozpisu26. 11. 2016 14:00 Začátek
utkání
14:00Konec
utkání
15:45Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
3:712:24296:360KST Hluk B

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Kotásková Petra
Kotásková Michaela
 
 
Malíková Klára
Lekešová Zuzana
 
 
-11-94-8 1301
2.Kotásková PetraMalíková Klára-6-7-6  0302
3.Příkaská LenkaVrzalová Štěpánka10-2-8-10 1303
4.Kotásková MichaelaLekešová Zuzana-8-4-11  0304
5.Příkaská LenkaMalíková Klára4-4-1-8 1305
6.Kotásková PetraLekešová Zuzana528  3015
7.Kotásková MichaelaVrzalová Štěpánka1110-5-1393225
8.Příkaská LenkaLekešová Zuzana-4-6-4  0326
9.Kotásková MichaelaMalíková Klára-4-6-8  0327
10.Kotásková PetraVrzalová Štěpánka610-68 3137

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry01čtyřhry10
Kotásková Petra21Malíková Klára30
Příkaská Lenka03Vrzalová Štěpánka12
Kotásková Michaela12Lekešová Zuzana21



Zápis o utkání
Název soutěže: 2. liga žen skupina C Kolo: 9 Kategorie: ZEN
POŘÁDAJÍCÍ:SKST Mart Hodonín DVrchní
rozhodčí:
Mikulecký František
HOSTUJÍCÍ:TJ Sokol DrnoviceRozhodčí:Brhel Vladimír
Hráno v místnosti
přesná adresa
Lipová alej 4110/23B, 695 01 Hodonín, Sportovní hala TEZARozhodčí:Buriánek Patrik
Datum dle rozpisu26. 11. 2016 14:00 Začátek
utkání
14:20Konec
utkání
15:30Rozhodčí:Mikulecký Marek
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:030:1339:156SKST Mart Hodonín D

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Novotná Jana
Šprtová Karolína
 
 
Trávníčková Regina
Hudcová Alena
 
 
527  3010
2.Šprtová KarolínaHudcová Alena9-955 3120
3.Blechová BarboraTrávníčková Regina671  3030
4.Novotná JanaBejšovcová Eva113  3040
5.Blechová BarboraHudcová Alena738  3050
6.Šprtová KarolínaBejšovcová Eva826  3060
7.Novotná JanaTrávníčková Regina634  3070
8.Blechová BarboraBejšovcová Eva327  3080
9.Novotná JanaHudcová Alena595  3090
10.Šprtová KarolínaTrávníčková Regina465  30100

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry10čtyřhry01
Šprtová Karolína30Hudcová Alena03
Blechová Barbora30Trávníčková Regina03
Novotná Jana30Bejšovcová Eva03



Zápis o utkání
Název soutěže: 2. liga žen skupina C Kolo: 9 Kategorie: ZEN
POŘÁDAJÍCÍ:SK PřerovVrchní
rozhodčí:
Bereza Oldřich
HOSTUJÍCÍ:TTC Ústí nad Orlicí BRozhodčí:Kovář Karel
Hráno v místnosti
přesná adresa
Petřivalského 1, 750 02 PřerovRozhodčí:Zlámal Jaromír
Datum dle rozpisu26. 11. 2016 15:00 Začátek
utkání
15:00Konec
utkání
17:10Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
4:615:23339:362TTC Ústí nad Orlicí B

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Králová Lucie
Komárková Kateřina
 
 
Cyranyová Lucie
Částková Eliška
 
 
-5-57-7 1301
2.Králová LucieCyranyová Lucie788  3011
3.Véghová ViolaMotlová Jitka9-976 3121
4.Komárková KateřinaČástková Barbora6-10-6-7 1322
5.Véghová ViolaCyranyová Lucie-11-7-7  0323
6.Králová LucieČástková Barbora-12-9-10  0324
7.Komárková KateřinaMotlová Jitka-667-693234
8.Véghová ViolaČástková Barbora-6-9-6  0335
9.Prázdná TerezaCyranyová Lucie-58-5-8 1336
10.Králová LucieMotlová Jitka-1062-853246

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry01čtyřhry10
Králová Lucie21Cyranyová Lucie21
Véghová Viola12Motlová Jitka03
Komárková Kateřina11Částková Barbora30
Prázdná Tereza01   



Zápis o utkání
Název soutěže: 2. liga žen skupina C Kolo: 9 Kategorie: ZEN
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Sokol DěhylovVrchní
rozhodčí:
Svobodová Vlasta
HOSTUJÍCÍ:SK JihlavaRozhodčí:Fron Radovan
Hráno v místnosti
přesná adresa
Varenská 40a Ostrava 1 70100, u nákupního centra FuturumRozhodčí:Synek Karel
Datum dle rozpisu26. 11. 2016 14:00 Začátek
utkání
14:00Konec
utkání
16:20Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
4:619:23371:386SK Jihlava

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Koblovská Dominika
Synková Kristýna
 
 
Morkusová Michaela
Růžičková Daniela
 
 
-886-6-92301
2.Synková MarkétaRůžičková Daniela-7-48-5 1302
3.Koblovská DominikaPíšová Adéla2-965 3112
4.Segetová PatricieMorkusová Michaela-9513-2-92313
5.Koblovská DominikaRůžičková Daniela-85-10333223
6.Synková MarkétaMorkusová Michaela-4-5-9  0324
7.Segetová PatriciePíšová Adéla-155-6163234
8.Koblovská DominikaMorkusová Michaela-6-4-8  0335
9.Segetová PatricieRůžičková Daniela987  3045
10.Synková KristýnaPíšová Adéla-69-79-92346

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry01čtyřhry10
Synková Markéta02Růžičková Daniela12
Koblovská Dominika21Píšová Adéla12
Segetová Patricie21Morkusová Michaela30
Synková Kristýna01   
nejsou



Zápis o utkání
Název soutěže: 2. liga žen skupina C Kolo: 10 Kategorie: ZEN
POŘÁDAJÍCÍ:SK JihlavaVrchní
rozhodčí:
Kotil Miloslav
HOSTUJÍCÍ:TJ Sokol DrnoviceRozhodčí:Morkusová Michaela
Hráno v místnosti
přesná adresa
Karolíny Světlé, Jihlava, 586 01, modrý mostek u vstupu do hernyRozhodčí:Brom Vladan
Datum dle rozpisu10. 12. 2016 09:30 Začátek
utkání
09:30Konec
utkání
11:00Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
6:423:14359:328SK Jihlava

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Morkusová Michaela
Růžičková Daniela
 
 
Trávníčková Regina
Benešová Dagmar
 
 
4-7-8863210
2.Píšová AdélaHudcová Alena11-710-6-62311
3.Růžičková DanielaTrávníčková Regina10116  3021
4.Morkusová MichaelaBenešová Dagmar637  3031
5.Růžičková DanielaHudcová Alena-67-29-102332
6.Píšová AdélaBenešová Dagmar-8-67-7 1333
7.Morkusová MichaelaTrávníčková Regina677  3043
8.Růžičková DanielaBenešová Dagmar-4-8-8  0344
9.Morkusová MichaelaHudcová Alena15106  3054
10.Píšová AdélaTrávníčková Regina665  3064

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry10čtyřhry01
Píšová Adéla12Hudcová Alena21
Růžičková Daniela12Trávníčková Regina03
Morkusová Michaela30Benešová Dagmar21



Zápis o utkání
Název soutěže: 2. liga žen skupina C Kolo: 10 Kategorie: ZEN
POŘÁDAJÍCÍ:TTC Ústí nad Orlicí BVrchní
rozhodčí:
Pražák Zdeněk
HOSTUJÍCÍ:SK Frýdlant n. O.Rozhodčí:Kantorek Jiří
Hráno v místnosti
přesná adresa
Žižkov 502 ,562 01 Ústí nad OrlicíRozhodčí:Čopián Štefan
Datum dle rozpisu10. 12. 2016 10:00 Začátek
utkání
10:00Konec
utkání
12:25Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
4:622:21390:411SK Frýdlant n. O.

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Cyranyová Lucie
Částková Eliška
 
 
Březinová Barbora
Rozkydalová Eliška
 
 
9-7-77-92301
2.Motlová MonikaKotková Daniela-9-66-5 1302
3.Částková EliškaBřezinová Barbora-97611 3112
4.Cyranyová LucieRozkydalová Eliška-7-4912-82313
5.Částková EliškaKotková Daniela6-8811 3123
6.Motlová MonikaRozkydalová Eliška-4-567-52324
7.Cyranyová LucieBřezinová Barbora9810  3034
8.Částková EliškaRozkydalová Eliška-51089 3144
9.Cyranyová LucieKotková Daniela4-7-7-4 1345
10.Motlová MonikaBřezinová Barbora7-9-910-42346

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry01čtyřhry10
Motlová Monika03Kotková Daniela21
Částková Eliška30Březinová Barbora12
Cyranyová Lucie12Rozkydalová Eliška21



Zápis o utkání
Název soutěže: 2. liga žen skupina C Kolo: 10 Kategorie: ZEN
POŘÁDAJÍCÍ:SKST DubňanyVrchní
rozhodčí:
Mikulecký František
HOSTUJÍCÍ:T.J. Sokol VsetínRozhodčí:Šural Václav
Hráno v místnosti
přesná adresa
Sportcentrum, Hodonínská 1680, 696 03 Dubňany, u fofbalového stadionuRozhodčí:Ševčík Petr
Datum dle rozpisu10. 12. 2016 09:30 Začátek
utkání
09:30Konec
utkání
11:00Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
2:89:27213:361T.J. Sokol Vsetín

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Kotásková Petra
Šuralová Hana
 
 
Tydlačková Simona
Hnátková Kateřina
 
 
-87-12-10 1301
2.Tydlačková SimonaWO    0302
3.Kotásková PetraPončíková Kateřina5-57-1083212
4.Šuralová HanaHnátková Kateřina-3-84-5 1313
5.Kotásková PetraTydlačková Simona-5-8-6  0314
6.Hnátková KateřinaWO    0315
7.Šuralová HanaPončíková Kateřina7-5-7-9 1316
8.Kotásková PetraHnátková Kateřina5-888 3126
9.Šuralová HanaTydlačková Simona-2-1-2  0327
10.Pončíková KateřinaWO    0328

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry01čtyřhry10
Kotásková Petra21Tydlačková Simona20
Šuralová Hana03Pončíková Kateřina11
   Hnátková Kateřina11
WO03WO30



Zápis o utkání
Název soutěže: 2. liga žen skupina C Kolo: 10 Kategorie: ZEN
POŘÁDAJÍCÍ:SKST Mart Hodonín DVrchní
rozhodčí:
Karasová Lenka
HOSTUJÍCÍ:SK PřerovRozhodčí:Mikeska Jaroslav
Hráno v místnosti
přesná adresa
Lipová alej 4110/23B, 695 01 Hodonín, Sportovní hala TEZARozhodčí:Brhel Tomáš
Datum dle rozpisu10. 12. 2016 09:00 Začátek
utkání
09:00Konec
utkání
10:40Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:030:2350:228SKST Mart Hodonín D

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Novotná Jana
Šprtová Karolína
 
 
Králová Lucie
Véghová Viola
 
 
863  3010
2.Šíblová SáraVéghová Viola10108  3020
3.Šprtová KarolínaPrázdná Tereza8-989 3130
4.Novotná JanaKrálová Lucie593  3040
5.Šprtová KarolínaVéghová Viola476  3050
6.Šíblová SáraKrálová Lucie677  3060
7.Novotná JanaPrázdná Tereza4-985 3170
8.Šprtová KarolínaKrálová Lucie659  3080
9.Novotná JanaVéghová Viola679  3090
10.Šíblová SáraPrázdná Tereza896  30100

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry10čtyřhry01
Šíblová Sára30Véghová Viola03
Šprtová Karolína30Prázdná Tereza03
Novotná Jana30Králová Lucie03



Zápis o utkání
Název soutěže: 2. liga žen skupina C Kolo: 11 Kategorie: ZEN
POŘÁDAJÍCÍ:SK JihlavaVrchní
rozhodčí:
Marek Ladislav
HOSTUJÍCÍ:KST Hluk BRozhodčí:Brom Vladan
Hráno v místnosti
přesná adresa
Karolíny Světlé, Jihlava, 586 01, modrý mostek u vstupu do hernyRozhodčí:Dvořák Pavel
Datum dle rozpisu10. 12. 2016 15:00 Začátek
utkání
15:00Konec
utkání
16:20Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
8:226:11373:295SK Jihlava

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Morkusová Michaela
Růžičková Daniela
 
 
Malíková Klára
Lekešová Zuzana
 
 
6-16910 3110
2.Píšová AdélaMalíková Klára-8-97-5 1311
3.Růžičková DanielaMalíková Alžběta-61185 3121
4.Morkusová MichaelaLekešová Zuzana854  3031
5.Růžičková DanielaMalíková Klára-76-6-8 1332
6.Píšová AdélaLekešová Zuzana89-4-753242
7.Morkusová MichaelaMalíková Alžběta574  3052
8.Růžičková DanielaLekešová Zuzana25-75 3162
9.Morkusová MichaelaMalíková Klára1077  3072
10.Píšová AdélaMalíková Alžběta635  3082

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry10čtyřhry01
Píšová Adéla21Malíková Klára21
Růžičková Daniela21Malíková Alžběta03
Morkusová Michaela30Lekešová Zuzana03



Zápis o utkání
Název soutěže: 2. liga žen skupina C Kolo: 11 Kategorie: ZEN
POŘÁDAJÍCÍ:TTC Ústí nad Orlicí BVrchní
rozhodčí:
Pražák Zdeněk
HOSTUJÍCÍ:TJ Sokol DěhylovRozhodčí:Čopián Štefan
Hráno v místnosti
přesná adresa
Žižkov 502 ,562 01 Ústí nad OrlicíRozhodčí:Kantorek Jiří
Datum dle rozpisu10. 12. 2016 14:00 Začátek
utkání
14:00Konec
utkání
15:40Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
4:617:21326:349TJ Sokol Děhylov

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Cyranyová Lucie
Částková Eliška
 
 
Segetová Patricie
Fronová Sabina
 
 
-1-12-9  0301
2.Motlová MonikaUvírová Nela-711-5-9 1302
3.Částková EliškaSegetová Patricie79-5-1053212
4.Cyranyová LucieFronová Sabina854  3022
5.Částková EliškaUvírová Nela11-927 3132
6.Motlová MonikaFronová Sabina7-310-6-82333
7.Cyranyová LucieSegetová Patricie-3-89-6 1334
8.Částková EliškaFronová Sabina552  3044
9.Cyranyová LucieUvírová Nela-8-57-5 1345
10.Motlová MonikaSegetová Patricie-3-7-5  0346

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry01čtyřhry10
Motlová Monika03Uvírová Nela21
Částková Eliška30Segetová Patricie21
Cyranyová Lucie12Fronová Sabina12



Zápis o utkání
Název soutěže: 2. liga žen skupina C Kolo: 11 Kategorie: ZEN
POŘÁDAJÍCÍ:SKST DubňanyVrchní
rozhodčí:
Mikulecký František
HOSTUJÍCÍ:SK PřerovRozhodčí:Kotásek Pavel
Hráno v místnosti
přesná adresa
Sportcentrum, Hodonínská 1680, 696 03 Dubňany, u fofbalového stadionuRozhodčí:Ševčík Petr
Datum dle rozpisu10. 12. 2016 13:00 Začátek
utkání
13:00Konec
utkání
15:00Rozhodčí:Juřík Miroslav
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
5:522:17362:339nerozhodně

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Kotásková Petra
Kotásková Michaela
 
 
Králová Lucie
Prázdná Tereza
 
 
9104  3010
2.Kotásková MichaelaVéghová Viola-8912-8-72311
3.Kotásková PetraPrázdná Tereza8123  3021
4.Kladňáková HanaKrálová Lucie-2-6-6  0322
5.Kotásková PetraVéghová Viola242  3032
6.Kotásková MichaelaKrálová Lucie-107-45-102333
7.Kladňáková HanaPrázdná Tereza7-7-6-11 1334
8.Kotásková PetraKrálová Lucie339  3044
9.Kladňáková HanaVéghová Viola-58-39-32345
10.Kotásková MichaelaPrázdná Tereza-12-58473255

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry10čtyřhry01
Kotásková Michaela12Véghová Viola21
Kotásková Petra30Prázdná Tereza12
Kladňáková Hana03Králová Lucie21



Zápis o utkání
Název soutěže: 2. liga žen skupina C Kolo: 11 Kategorie: ZEN
POŘÁDAJÍCÍ:SKST Mart Hodonín DVrchní
rozhodčí:
Karasová Lenka
HOSTUJÍCÍ:T.J. Sokol VsetínRozhodčí:Ševčík Vladimír
Hráno v místnosti
přesná adresa
Lipová alej 4110/23B, 695 01 Hodonín, Sportovní hala TEZARozhodčí:Mikulecký Marek
Datum dle rozpisu10. 12. 2016 13:30 Začátek
utkání
13:30Konec
utkání
15:25Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
7:324:14374:329SKST Mart Hodonín D

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Novotná Jana
Šprtová Karolína
 
 
Hnátková Kateřina
Tydlačková Simona
 
 
468  3010
2.Šíblová SáraTydlačková Simona8-7-12-6 1311
3.Novotná JanaPončíková Kateřina563  3021
4.Šprtová KarolínaHnátková Kateřina-876-593231
5.Novotná JanaTydlačková Simona810-98 3141
6.Šíblová SáraHnátková Kateřina98-5-9-62342
7.Šprtová KarolínaPončíková Kateřina558  3052
8.Novotná JanaHnátková Kateřina4-10-147103262
9.Šprtová KarolínaTydlačková Simona-4-5-7  0363
10.Šíblová SáraPončíková Kateřina6610  3073

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry10čtyřhry01
Šíblová Sára12Tydlačková Simona21
Novotná Jana30Pončíková Kateřina03
Šprtová Karolína21Hnátková Kateřina12



Zápis o utkání
Název soutěže: 2. liga žen skupina C Kolo: 12 Kategorie: ZEN
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Sokol DrnoviceVrchní
rozhodčí:
Beneš Jan st.
HOSTUJÍCÍ:SK JihlavaRozhodčí:Bejšovcová Eva
Hráno v místnosti
přesná adresa
Drnovice 1, 683 04 Drnovice, sokolovna při Kulturním domě Drnovice, vchod naproti fotbalovému stadionuRozhodčí:Trávníčková Regina
Datum dle rozpisu07. 01. 2017 10:00 Začátek
utkání
10:00Konec
utkání
11:50Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
7:321:17345:344TJ Sokol Drnovice

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Hudcová Alena
Benešová Dagmar
 
 
Morkusová Michaela
Píšová Adéla
 
 
877  3010
2.Fábryová MarkétaPíšová Adéla5-888 3120
3.Benešová DagmarBartošová Hana-648-993230
4.Hudcová AlenaMorkusová Michaela-7-6-6  0331
5.Benešová DagmarPíšová Adéla863  3041
6.Fábryová MarkétaMorkusová Michaela-7-5-7  0342
7.Hudcová AlenaBartošová Hana-510-101273252
8.Benešová DagmarMorkusová Michaela-3-3-4  0353
9.Hudcová AlenaPíšová Adéla-9839 3163
10.Fábryová MarkétaBartošová Hana-711-6693273

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry10čtyřhry01
Fábryová Markéta21Píšová Adéla03
Benešová Dagmar21Bartošová Hana03
Hudcová Alena21Morkusová Michaela30



Zápis o utkání
Název soutěže: 2. liga žen skupina C Kolo: 12 Kategorie: ZEN
POŘÁDAJÍCÍ:SK Frýdlant n. O.Vrchní
rozhodčí:
Radim Petr
HOSTUJÍCÍ:TTC Ústí nad Orlicí BRozhodčí:Tomáš Aleš
Hráno v místnosti
přesná adresa
U Hřiště 1424, Frýdlant nad Ostravicí 739 11, u fotbalového hřištěRozhodčí:Petr Kahánek
Datum dle rozpisu14. 01. 2017 10:00 Začátek
utkání
10:00Konec
utkání
12:05Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
5:523:20407:393nerozhodně

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Rozkydalová Eliška
Březinová Barbora
 
 
Částková Barbora
Motlová Monika
 
 
1013-88 3110
2.Březinová BarboraČástková Barbora85-3-473220
3.Kurajská TerezaČástková Eliška-894-8-42321
4.Daňová BarboraCyranyová Lucie5410  3031
5.Kurajská TerezaČástková Barbora-8977 3141
6.Březinová BarboraCyranyová Lucie9-69-7-42342
7.Daňová BarboraČástková Eliška-9-3-9  0343
8.Kurajská TerezaCyranyová Lucie-64-73-112344
9.Daňová BarboraMotlová Monika5-1127 3154
10.Březinová BarboraČástková Eliška11-157-9-62355

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry10čtyřhry01
Březinová Barbora12Částková Barbora02
Kurajská Tereza12Částková Eliška30
Daňová Barbora21Cyranyová Lucie21
   Motlová Monika01
střídání (TTC Ústí n/O \\\"B\\\") . Motlová Monika místo Částková Barbora



Zápis o utkání
Název soutěže: 2. liga žen skupina C Kolo: 12 Kategorie: ZEN
POŘÁDAJÍCÍ:T.J. Sokol VsetínVrchní
rozhodčí:
Zelený Miloslav
HOSTUJÍCÍ:SKST DubňanyRozhodčí:Hnátek Martin
Hráno v místnosti
přesná adresa
Vsetín, Matouše Václavka 1217, Tělocvična ZŠ vsetín, Trávníky - GPS je vhcod do školyRozhodčí:Hnátková Marie
Datum dle rozpisu14. 01. 2017 10:00 Začátek
utkání
10:00Konec
utkání
11:20Rozhodčí:Šula Antonín
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:030:3353:149T.J. Sokol Vsetín

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Tydlačková Simona
Hnátková Kateřina
 
 
Kotásková Michaela
Šuralová Hana
 
 
243  3010
2.Tydlačková SimonaKotásková Michaela5105  3020
3.Hanáková NelaŠuralová Hana6109  3030
4.Hnátková KateřinaWO    3040
5.Hanáková NelaKotásková Michaela173  3050
6.Tydlačková SimonaWO    3060
7.Hnátková KateřinaŠuralová Hana7-46-893270
8.Hanáková NelaWO    3080
9.Hnátková KateřinaKotásková Michaela7-984 3190
10.Tydlačková SimonaŠuralová Hana325  30100

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry10čtyřhry01
Tydlačková Simona20Kotásková Michaela03
Hanáková Nela20Šuralová Hana03
Hnátková Kateřina20   
WO30WO03



Zápis o utkání
Název soutěže: 2. liga žen skupina C Kolo: 12 Kategorie: ZEN
POŘÁDAJÍCÍ:SK PřerovVrchní
rozhodčí:
Bereza Oldřich
HOSTUJÍCÍ:SKST Mart Hodonín DRozhodčí:Kovář Karel
Hráno v místnosti
přesná adresa
Petřivalského 1, 750 02 PřerovRozhodčí:
Datum dle rozpisu14. 01. 2017 10:00 Začátek
utkání
10:00Konec
utkání
11:45Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
4:615:20321:290SKST Mart Hodonín D

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Králová Lucie
Komárková Kateřina
 
 
Šprtová Karolína
Šíblová Sára
 
 
64-5-7-92301
2.Véghová ViolaŠíblová Sára-4-9-9  0302
3.Králová LucieDohnálková Natálie561  3012
4.Komárková KateřinaŠprtová Karolína-8-8-9  0313
5.Králová LucieŠíblová Sára-98810 3123
6.Véghová ViolaŠprtová Karolína5-9-10-8 1324
7.Komárková KateřinaDohnálková Natálie53-122 3134
8.Králová LucieŠprtová Karolína-3-6-12  0335
9.Komárková KateřinaŠíblová Sára-3-6-9  0336
10.Véghová ViolaDohnálková NatálieWO    3046

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry01čtyřhry10
Véghová Viola02Šíblová Sára21
Králová Lucie21Dohnálková Natálie02
Komárková Kateřina12Šprtová Karolína30
WO10WO01



Zápis o utkání
Název soutěže: 2. liga žen skupina C Kolo: 13 Kategorie: ZEN
POŘÁDAJÍCÍ:KST Hluk BVrchní
rozhodčí:
Koušová Dagmar
HOSTUJÍCÍ:SK JihlavaRozhodčí:Malíková Jana
Hráno v místnosti
přesná adresa
Boršická 1313, Sportovní halaRozhodčí:Malík Roman
Datum dle rozpisu14. 01. 2017 15:00 Začátek
utkání
17:00Konec
utkání
18:10Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
3:713:25281:380SK Jihlava

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Malíková Klára
Malíková Alžběta
 
 
Morkusová Michaela
Růžičková Daniela
 
 
-8-4-6  0301
2.Malíková KláraRůžičková Daniela710-5-963211
3.Vrzalová ŠtěpánkaPíšová Adéla-56-11-5 1312
4.Malíková AlžbětaMorkusová Michaela-9-4-6  0313
5.Vrzalová ŠtěpánkaRůžičková DanielaWO    0314
6.Malíková KláraMorkusová Michaela-6-66-7 1315
7.Malíková AlžbětaPíšová Adéla-57-61263225
8.Vrzalová ŠtěpánkaMorkusová MichaelaWO    0326
9.Malíková AlžbětaRůžičková Daniela-95-148-42327
10.Malíková KláraPíšová Adéla5614  3037

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry01čtyřhry10
Malíková Klára21Růžičková Daniela11
Vrzalová Štěpánka01Píšová Adéla12
Malíková Alžběta12Morkusová Michaela20
WO02WO20
Družstvo hostů se dostavilo k utkání se zpožděním- zaviněno ,,vyšší mocí\\\"- havárie na dálnici (16:40)



Zápis o utkání
Název soutěže: 2. liga žen skupina C Kolo: 13 Kategorie: ZEN
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Sokol DěhylovVrchní
rozhodčí:
Jalůvka Lumír
HOSTUJÍCÍ:TTC Ústí nad Orlicí BRozhodčí:Fron Radovan
Hráno v místnosti
přesná adresa
Varenská 40a Ostrava 1 70100, u nákupního centra FuturumRozhodčí:Synek Karel
Datum dle rozpisu14. 01. 2017 14:00 Začátek
utkání
14:00Konec
utkání
16:00Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
3:716:24327:381TTC Ústí nad Orlicí B

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Synková Kristýna
Segetová Patricie
 
 
Částková Barbora
Motlová Monika
 
 
-76-79-92301
2.Segetová PatricieČástková Eliška595  3011
3.Synková MarkétaCyranyová Lucie-2-1012-9 1312
4.Synková KristýnaČástková Barbora-7-9-8  0313
5.Synková MarkétaČástková Eliška-96-5-4 1314
6.Segetová PatricieČástková Barbora-5-8710-62315
7.Synková KristýnaCyranyová Lucie-78-3553225
8.Synková MarkétaČástková Barbora-3-55-6 1326
9.Synková KristýnaMotlová Monika9-687 3136
10.Segetová PatricieCyranyová Lucie-5-5-2  0337

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry01čtyřhry10
Segetová Patricie12Částková Eliška11
Synková Markéta03Cyranyová Lucie21
Synková Kristýna21Částková Barbora30
   Motlová Monika01
bez připomínek



Zápis o utkání
Název soutěže: 2. liga žen skupina C Kolo: 13 Kategorie: ZEN
POŘÁDAJÍCÍ:SK PřerovVrchní
rozhodčí:
Bereza Oldřich
HOSTUJÍCÍ:SKST DubňanyRozhodčí:Kovář Karel
Hráno v místnosti
přesná adresa
Petřivalského 1, 750 02 PřerovRozhodčí:
Datum dle rozpisu14. 01. 2017 15:00 Začátek
utkání
15:00Konec
utkání
17:20Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
7:327:18457:392SK Přerov

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Králová Lucie
Komárková Kateřina
 
 
Příkaská Lenka
Kotásková Petra
 
 
8-126-8-72301
2.Véghová ViolaKotásková Petra-4-8121093211
3.Králová LucieKotásková Michaela678  3021
4.Komárková KateřinaPříkaská Lenka-34-106-112322
5.Králová LucieKotásková Petra-108-7863232
6.Véghová ViolaPříkaská Lenka-912-12983242
7.Komárková KateřinaKotásková Michaela3-837 3152
8.Králová LuciePříkaská LenkaWO    3062
9.Komárková KateřinaŠuralová Hana10-98-5-52363
10.Véghová ViolaKotásková Michaela5-15-9873273

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry01čtyřhry10
Véghová Viola30Kotásková Petra02
Králová Lucie20Kotásková Michaela03
Komárková Kateřina12Příkaská Lenka11
   Šuralová Hana10
WO10WO01



Zápis o utkání
Název soutěže: 2. liga žen skupina C Kolo: 13 Kategorie: ZEN
POŘÁDAJÍCÍ:T.J. Sokol VsetínVrchní
rozhodčí:
Zelený Miloslav
HOSTUJÍCÍ:SKST Mart Hodonín DRozhodčí:Hnátek Martin
Hráno v místnosti
přesná adresa
Vsetín, Matouše Václavka 1217, Tělocvična ZŠ vsetín, Trávníky - GPS je vhcod do školyRozhodčí:Hnátková Marie
Datum dle rozpisu14. 01. 2017 15:00 Začátek
utkání
15:00Konec
utkání
17:00Rozhodčí:Šula Antonín
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
7:322:15352:305T.J. Sokol Vsetín

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Tydlačková Simona
Hnátková Kateřina
 
 
Šíblová Sára
Šprtová Karolína
 
 
76-9-1173210
2.Tydlačková SimonaŠprtová Karolína1078  3020
3.Hanáková NelaŠíblová Sára-59-8-7 1321
4.Hnátková KateřinaDohnálková Natálie438  3031
5.Hanáková NelaŠprtová Karolína-9-12-3  0332
6.Tydlačková SimonaDohnálková Natálie542  3042
7.Hnátková KateřinaŠíblová Sára810-5-533252
8.Hanáková NelaDohnálková Natálie673  3062
9.Hnátková KateřinaŠprtová Karolína-9-6-8  0363
10.Tydlačková SimonaŠíblová Sára36-7-493273

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry10čtyřhry01
Tydlačková Simona30Šprtová Karolína21
Hanáková Nela12Šíblová Sára12
Hnátková Kateřina21Dohnálková Natálie03



Zápis o utkání
Název soutěže: 2. liga žen skupina C Kolo: 14 Kategorie: ZEN
POŘÁDAJÍCÍ:T.J. Sokol VsetínVrchní
rozhodčí:
Zelený Miloslav
HOSTUJÍCÍ:TJ Sokol DrnoviceRozhodčí:Hnátek Martin
Hráno v místnosti
přesná adresa
Mudr.Fr. Sovy 97, 755 01 Vsetín, https://mapy.cz/zakladni?vlastni-body&ud=Vstup%20do%20t%C4%9Blocvi%C4%8Den%20Z%C5%A0%20Sychrov%20Vset%C3%ADn%20(od%20venkovn%C3%ADho%20h%C5%99i%C5%A1t%C4%9B)&ut=Vset%C3%ADn%2C%20okres%20Vset%C3%ADn&uc=9pKU0x8jNM&l=1&x=18.002571&y=49.339522&z=18Rozhodčí:Hnátková Marie
Datum dle rozpisu28. 01. 2017 10:00 Začátek
utkání
10:00Konec
utkání
11:40Rozhodčí:Šula Antonín
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
7:325:14382:317T.J. Sokol Vsetín

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Tydlačková Simona
Hnátková Kateřina
 
 
Benešová Dagmar
Hudcová Alena
 
 
634  3010
2.Tydlačková SimonaFábryová Markéta667  3020
3.Hnátková KateřinaHudcová Alena29-12-653230
4.Hnátková BarboraBenešová Dagmar99-7-2-42331
5.Hanáková NelaFábryová Markéta43-12-9103241
6.Tydlačková SimonaBenešová Dagmar1045  3051
7.Hnátková BarboraHudcová Alena-6878 3161
8.Hanáková NelaBenešová Dagmar-25-57-62362
9.Hnátková BarboraFábryová Markéta-11-14-9  0363
10.Tydlačková SimonaHudcová Alena544  3073

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry10čtyřhry01
Tydlačková Simona30Fábryová Markéta12
Hnátková Kateřina10Hudcová Alena03
Hnátková Barbora12Benešová Dagmar21
Hanáková Nela11   



Zápis o utkání
Název soutěže: 2. liga žen skupina C Kolo: 14 Kategorie: ZEN
POŘÁDAJÍCÍ:SK PřerovVrchní
rozhodčí:
Beneš Jan st.
HOSTUJÍCÍ:KST Hluk BRozhodčí:Bereza Oldřich
Hráno v místnosti
přesná adresa
Petřivalského 1, 750 02 PřerovRozhodčí:Zlámal Jaromír
Datum dle rozpisu28. 01. 2017 10:00 Začátek
utkání
10:00Konec
utkání
11:20Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
3:713:21289:271KST Hluk B

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Králová Lucie
Komárková Kateřina
 
 
Vrzalová Štěpánka
Malíková Klára
 
 
-8-4-7  0301
2.Králová LucieMalíková Klára10-9-2-6 1302
3.Véghová ViolaVrzalová Štěpánka-11-7-6  0303
4.Prázdná TerezaWO    3013
5.Véghová ViolaMalíková Klára-811-6-4 1314
6.Králová LucieWO    3024
7.Prázdná TerezaVrzalová Štěpánka-5-9-11  0325
8.Véghová ViolaWO    3035
9.Prázdná TerezaMalíková Klára6-8-59-42336
10.Komárková KateřinaVrzalová Štěpánka-8-8-7  0337

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry01čtyřhry10
Králová Lucie01Malíková Klára30
Véghová Viola02Vrzalová Štěpánka30
Prázdná Tereza02   
Komárková Kateřina01   
WO30WO03



Zápis o utkání
Název soutěže: 2. liga žen skupina C Kolo: 14 Kategorie: ZEN
POŘÁDAJÍCÍ:SKST DubňanyVrchní
rozhodčí:
Karasová Lenka
HOSTUJÍCÍ:SK Frýdlant n. O.Rozhodčí:Ševčík Petr
Hráno v místnosti
přesná adresa
Sportcentrum, Hodonínská 1680, 696 03 Dubňany, u fofbalového stadionuRozhodčí:Kotásek Pavel
Datum dle rozpisu28. 01. 2017 09:30 Začátek
utkání
09:30Konec
utkání
10:55Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
0:104:30194:377SK Frýdlant n. O.

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Kladňáková Hana
Kotásková Michaela
 
 
Kurajská Tereza
Rozkydalová Eliška
 
 
-5-611-6 1301
2.Kladňáková HanaKotková Daniela-128-6-7 1302
3.Kotásková MichaelaRozkydalová Eliška-8-6-4  0303
4.Daňová BarboraWO    0304
5.Kotásková MichaelaKotková Daniela-14-5-7  0305
6.Kladňáková HanaDaňová Barbora-10-3-6  0306
7.Rozkydalová EliškaWO    0307
8.Kotásková MichaelaDaňová Barbora-8-79-10 1308
9.Kotková DanielaWO    0309
10.Kladňáková HanaRozkydalová Eliška9-4-9-5 13010

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry01čtyřhry10
Kladňáková Hana03Kotková Daniela20
Kotásková Michaela03Rozkydalová Eliška20
   Daňová Barbora20
WO03WO30



Zápis o utkání
Název soutěže: 2. liga žen skupina C Kolo: 14 Kategorie: ZEN
POŘÁDAJÍCÍ:SKST Mart Hodonín DVrchní
rozhodčí:
Šural Václav
HOSTUJÍCÍ:TJ Sokol DěhylovRozhodčí:Mikulecký Marek
Hráno v místnosti
přesná adresa
Lipová alej 4110/23B, 695 01 Hodonín, Sportovní hala TEZARozhodčí:Buriánek Patrik
Datum dle rozpisu28. 01. 2017 09:00 Začátek
utkání
09:00Konec
utkání
11:00Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
5:518:17324:311nerozhodně

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Novotná Jana
Šíblová Sára
 
 
Koblovská Dominika
Uvírová Nela
 
 
798  3010
2.Koplíková KláraSynková Markéta-5-1-7  0311
3.Novotná JanaKoblovská Dominika-14-5-8  0312
4.Šíblová SáraUvírová Nela-87-8-8 1313
5.Novotná JanaSynková Markéta556  3023
6.Blechová BarboraUvírová Nela64-67 3133
7.Šíblová SáraKoblovská Dominika-9-7-5  0334
8.Novotná JanaUvírová Nela666  3044
9.Šíblová SáraSynková Markéta-9757 3154
10.Blechová BarboraKoblovská Dominika-10-5610-102355

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry10čtyřhry01
Koplíková Klára01Synková Markéta12
Novotná Jana21Koblovská Dominika30
Šíblová Sára12Uvírová Nela12
Blechová Barbora11   
Střídání SKST Hodonín D - Blechová Barbora za Koplíková Klára



Zápis o utkání
Název soutěže: 2. liga žen skupina C Kolo: 14 Kategorie: ZEN
POŘÁDAJÍCÍ:TTC Ústí nad Orlicí BVrchní
rozhodčí:
Kantorek Jiří
HOSTUJÍCÍ:SK JihlavaRozhodčí:Kodytek Pavel
Hráno v místnosti
přesná adresa
Žižkov 502 ,562 01 Ústí nad OrlicíRozhodčí:Pražák Zdeněk
Datum dle rozpisu28. 01. 2017 10:00 Začátek
utkání
10:00Konec
utkání
11:35Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
6:421:13316:285TTC Ústí nad Orlicí B

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Částková Barbora
Motlová Jitka
 
 
Morkusová Michaela
Růžičková Daniela
 
 
4-558 3110
2.Částková BarboraRůžičková Daniela634  3020
3.Částková EliškaPíšová Adéla696  3030
4.Motlová MonikaMorkusová Michaela-8-5-6  0331
5.Částková EliškaRůžičková Daniela739  3041
6.Částková BarboraMorkusová Michaela-79-6-6 1342
7.Motlová MonikaPíšová Adéla-6-475-82343
8.Částková EliškaMorkusová Michaela-5-6-8  0344
9.Motlová MonikaRůžičková Daniela689  3054
10.Částková BarboraPíšová Adéla12115  3064

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry10čtyřhry01
Částková Barbora21Růžičková Daniela03
Částková Eliška21Píšová Adéla12
Motlová Monika12Morkusová Michaela30



Zápis o utkání
Název soutěže: 2. liga žen skupina C Kolo: 15 Kategorie: ZEN
POŘÁDAJÍCÍ:SK PřerovVrchní
rozhodčí:
Beneš Jan st.
HOSTUJÍCÍ:TJ Sokol DrnoviceRozhodčí:Bereza Oldřich
Hráno v místnosti
přesná adresa
Petřivalského 1, 750 02 PřerovRozhodčí:
Datum dle rozpisu28. 01. 2017 15:00 Začátek
utkání
15:00Konec
utkání
17:30Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
5:520:18364:354nerozhodně

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Králová Lucie
Komárková Kateřina
 
 
Benešová Dagmar
Hudcová Alena
 
 
-7876 3110
2.Véghová ViolaFábryová Markéta7-59-7-102311
3.Králová LucieBenešová Dagmar799  3021
4.Prázdná TerezaHudcová Alena-11-611-6 1322
5.Králová LucieFábryová Markéta8-7-12-5 1323
6.Véghová ViolaHudcová Alena779  3033
7.Prázdná TerezaBenešová Dagmar-8-9-10  0334
8.Králová LucieHudcová Alena47-67 3144
9.Komárková KateřinaFábryová Markéta-68-8-9 1345
10.Véghová ViolaBenešová Dagmar-81126 3155

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry10čtyřhry01
Véghová Viola21Fábryová Markéta30
Králová Lucie21Benešová Dagmar12
Prázdná Tereza02Hudcová Alena12
Komárková Kateřina01   



Zápis o utkání
Název soutěže: 2. liga žen skupina C Kolo: 15 Kategorie: ZEN
POŘÁDAJÍCÍ:T.J. Sokol VsetínVrchní
rozhodčí:
Zelený Miloslav
HOSTUJÍCÍ:KST Hluk BRozhodčí:Hnátek Martin
Hráno v místnosti
přesná adresa
Vsetín, Matouše Václavka 1217, Tělocvična ZŠ vsetín, Trávníky - GPS je vhcod do školyRozhodčí:Hnátková Marie
Datum dle rozpisu28. 01. 2017 15:00 Začátek
utkání
15:00Konec
utkání
16:30Rozhodčí:Šula Antonín
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
7:325:12367:235T.J. Sokol Vsetín

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Tydlačková Simona
Hnátková Kateřina
 
 
Malíková Klára
Vrzalová Štěpánka
 
 
5-749 3110
2.Tydlačková SimonaMalíková Klára3-712-1143220
3.Hanáková NelaVrzalová Štěpánka1074  3030
4.Hnátková KateřinaWO    3040
5.Hanáková NelaMalíková Klára-6-5-8  0341
6.Tydlačková SimonaWO    3051
7.Hnátková KateřinaVrzalová Štěpánka-118-54-92352
8.Hanáková NelaWO    3062
9.Hnátková KateřinaMalíková Klára5-76-7-52363
10.Tydlačková SimonaVrzalová Štěpánka468  3073

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry10čtyřhry01
Tydlačková Simona20Malíková Klára21
Hanáková Nela11Vrzalová Štěpánka12
Hnátková Kateřina02   
WO30WO03



Zápis o utkání
Název soutěže: 2. liga žen skupina C Kolo: 15 Kategorie: ZEN
POŘÁDAJÍCÍ:SKST Mart Hodonín DVrchní
rozhodčí:
Šural Václav
HOSTUJÍCÍ:SK Frýdlant n. O.Rozhodčí:Mocek Jaromír
Hráno v místnosti
přesná adresa
Lipová alej 4110/23B, 695 01 Hodonín, Sportovní hala TEZARozhodčí:Mikulecký Marek
Datum dle rozpisu28. 01. 2017 13:30 Začátek
utkání
13:30Konec
utkání
15:10Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
6:422:13322:282SKST Mart Hodonín D

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Novotná Jana
Šíblová Sára
 
 
Kurajská Tereza
Rozkydalová Eliška
 
 
854  3010
2.Koplíková KláraKurajská Tereza8-8-37-82311
3.Novotná JanaKotková Daniela487  3021
4.Šíblová SáraRozkydalová Eliška878  3031
5.Novotná JanaKurajská Tereza-9437 3141
6.Koplíková KláraRozkydalová Eliška-7-5-7  0342
7.Šíblová SáraKotková Daniela5-7-89-102343
8.Novotná JanaRozkydalová Eliška283  3053
9.Šíblová SáraKurajská Tereza779  3063
10.Koplíková KláraKotková Daniela-4-3-1  0364

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry10čtyřhry01
Koplíková Klára03Kurajská Tereza12
Novotná Jana30Kotková Daniela21
Šíblová Sára21Rozkydalová Eliška12



Zápis o utkání
Název soutěže: 2. liga žen skupina C Kolo: 15 Kategorie: ZEN
POŘÁDAJÍCÍ:SKST DubňanyVrchní
rozhodčí:
Karasová Lenka
HOSTUJÍCÍ:TJ Sokol DěhylovRozhodčí:Ševčík Petr
Hráno v místnosti
přesná adresa
Sportcentrum, Hodonínská 1680, 696 03 Dubňany, u fofbalového stadionuRozhodčí:Kotásek Pavel
Datum dle rozpisu28. 01. 2017 13:00 Začátek
utkání
13:00Konec
utkání
15:00Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
7:323:17382:345SKST Dubňany

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Příkaská Lenka
Kotásková Petra
 
 
Koblovská Dominika
Synková Markéta
 
 
8-613-5103210
2.Kotásková PetraUvírová Nela-910-6-6 1311
3.Kůřilová JanaKoblovská Dominika-10644 3121
4.Příkaská LenkaSynková Markéta855  3031
5.Kůřilová JanaUvírová Nela-6-411743241
6.Kotásková PetraSynková Markéta-8865 3151
7.Příkaská LenkaKoblovská Dominika-9-7-8  0352
8.Kůřilová JanaSynková Markéta74-94 3162
9.Příkaská LenkaUvírová Nela8-5-8-8 1363
10.Kotásková PetraKoblovská Dominika-51154 3173

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry10čtyřhry01
Kotásková Petra21Uvírová Nela21
Kůřilová Jana30Koblovská Dominika12
Příkaská Lenka12Synková Markéta03



Zápis o utkání
Název soutěže: 2. liga žen skupina C Kolo: 16 Kategorie: ZEN
POŘÁDAJÍCÍ:SKST Mart Hodonín DVrchní
rozhodčí:
Mikulecký František
HOSTUJÍCÍ:SKST DubňanyRozhodčí:Brhel Vladimír
Hráno v místnosti
přesná adresa
Lipová alej 4110/23B, 695 01 Hodonín, Sportovní hala TEZARozhodčí:Juřík Adam
Datum dle rozpisu26. 01. 2017 18:30 Začátek
utkání
18:30Konec
utkání
19:15Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:030:0330:84SKST Mart Hodonín D

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Novotná Jana
Šíblová Sára
 
 
Kotásková Michaela
Lungová Michaela
 
 
332  3010
2.Šíblová SáraLungová Michaela566  3020
3.Novotná JanaKotásková Michaela435  3030
4.Blechová BarboraWO    3040
5.Novotná JanaLungová Michaela534  3050
6.Šíblová SáraWO    3060
7.Blechová BarboraKotásková Michaela222  3070
8.Novotná JanaWO    3080
9.Blechová BarboraLungová Michaela364  3090
10.Šíblová SáraKotásková Michaela745  30100

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry10čtyřhry01
Šíblová Sára20Lungová Michaela03
Novotná Jana20Kotásková Michaela03
Blechová Barbora20   
WO30WO03



Zápis o utkání
Název soutěže: 2. liga žen skupina C Kolo: 16 Kategorie: ZEN
POŘÁDAJÍCÍ:SK PřerovVrchní
rozhodčí:
Kovář Karel
HOSTUJÍCÍ:T.J. Sokol VsetínRozhodčí:Bereza Oldřich
Hráno v místnosti
přesná adresa
Petřivalského 1, 750 02 PřerovRozhodčí:
Datum dle rozpisu11. 02. 2017 10:00 Začátek
utkání
10:00Konec
utkání
11:50Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
3:712:23290:334T.J. Sokol Vsetín

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Králová Lucie
Komárková Kateřina
 
 
Hnátková Kateřina
Tydlačková Simona
 
 
-98-7-6 1301
2.Véghová ViolaTydlačková Simona-5-8-6  0302
3.Králová LucieHnátková Kateřina868  3012
4.Komárková KateřinaHnátková Barbora-10-23-11 1313
5.Králová LucieTydlačková Simona10-8-9-7 1314
6.Véghová ViolaHnátková Barbora-6-7-10  0315
7.Komárková KateřinaHnátková Kateřina-8-7-6  0316
8.Králová LucieHnátková Barbora773  3026
9.Komárková KateřinaTydlačková Simona-7-4-7  0327
10.Véghová ViolaHnátková Kateřina3-1-6773237

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry01čtyřhry10
Véghová Viola12Tydlačková Simona30
Králová Lucie21Hnátková Kateřina12
Komárková Kateřina03Hnátková Barbora21



Zápis o utkání
Název soutěže: 2. liga žen skupina C Kolo: 16 Kategorie: ZEN
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Sokol DěhylovVrchní
rozhodčí:
Valenta Miloslav
HOSTUJÍCÍ:SK Frýdlant n. O.Rozhodčí:Fron Radovan
Hráno v místnosti
přesná adresa
Kulturní dům Děhylov, Výstavní 11, Děhylov, 747 94Rozhodčí:Synek Karel
Datum dle rozpisu08. 02. 2017 17:00 Začátek
utkání
17:00Konec
utkání
19:15Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
5:519:17349:344nerozhodně

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Koblovská Dominika
Synková Kristýna
 
 
Březinová Barbora
Rozkydalová Eliška
 
 
7108  3010
2.Koblovská DominikaDaňová Barbora587  3020
3.Uvírová NelaKurajská Tereza558  3030
4.Synková KristýnaBřezinová Barbora-6-9-3  0331
5.Uvírová NelaDaňová Barbora-8-12-5  0332
6.Koblovská DominikaBřezinová Barbora-7-129-5 1333
7.Synková KristýnaKurajská Tereza116-11-6-92334
8.Uvírová NelaBřezinová Barbora-769-7103244
9.Synková KristýnaDaňová Barbora1166  3054
10.Koblovská DominikaRozkydalová Eliška-109-6-11 1355

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry10čtyřhry01
Koblovská Dominika12Daňová Barbora12
Uvírová Nela21Kurajská Tereza11
Synková Kristýna12Březinová Barbora21
   Rozkydalová Eliška10



Zápis o utkání
Název soutěže: 2. liga žen skupina C Kolo: 16 Kategorie: ZEN
POŘÁDAJÍCÍ:KST Hluk BVrchní
rozhodčí:
Koušová Dagmar
HOSTUJÍCÍ:TJ Sokol DrnoviceRozhodčí:Malíková Jana
Hráno v místnosti
přesná adresa
Boršická 1313, Sportovní halaRozhodčí:Malík Roman
Datum dle rozpisu11. 02. 2017 10:00 Začátek
utkání
10:00Konec
utkání
12:00Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
4:618:22353:372TJ Sokol Drnovice

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Lekešová Zuzana
Malíková Alžběta
 
 
Benešová Dagmar
Hudcová Alena
 
 
7-498 3110
2.Malíková AlžbětaHudcová Alena-8-103-3 1311
3.Vrzalová ŠtěpánkaFábryová Markéta-8-9-7  0312
4.Lekešová ZuzanaBenešová Dagmar1010-9-7-32313
5.Vrzalová ŠtěpánkaHudcová Alena9-873 3123
6.Malíková AlžbětaBenešová Dagmar5-7-98-42324
7.Lekešová ZuzanaFábryová Markéta-7126-893234
8.Vrzalová ŠtěpánkaBenešová Dagmar-6-4-10  0335
9.Lekešová ZuzanaHudcová Alena481  3045
10.Malíková AlžbětaFábryová Markéta-69-5-8 1346

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry10čtyřhry01
Malíková Alžběta03Hudcová Alena12
Vrzalová Štěpánka12Fábryová Markéta21
Lekešová Zuzana21Benešová Dagmar30



Zápis o utkání
Název soutěže: 2. liga žen skupina C Kolo: 17 Kategorie: ZEN
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Sokol DrnoviceVrchní
rozhodčí:
Halas Pavel
HOSTUJÍCÍ:TTC Ústí nad Orlicí BRozhodčí:Srna Antonín
Hráno v místnosti
přesná adresa
Drnovice 1, 683 04 Drnovice, sokolovna při Kulturním domě Drnovice, vchod naproti fotbalovému stadionuRozhodčí:Trávníčková Regina
Datum dle rozpisu25. 02. 2017 10:00 Začátek
utkání
09:35Konec
utkání
11:27Rozhodčí:Hudcová Alena
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
1:99:29286:394TTC Ústí nad Orlicí B

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Benešová Dagmar
Trávníčková Regina
 
 
Částková Barbora
Cyranyová Lucie
 
 
-56-10-11 1301
2.Hudcová AlenaČástková Barbora-9-3-4  0302
3.Fábryová MarkétaČástková Eliška-7-110-3 1303
4.Benešová DagmarCyranyová Lucie-27-106-72304
5.Fábryová MarkétaČástková Barbora-9-7-12  0305
6.Hudcová AlenaCyranyová Lucie-3-5-5  0306
7.Benešová DagmarČástková Eliška-34-67-62307
8.Trávníčková ReginaCyranyová Lucie-6-4-6  0308
9.Benešová DagmarČástková Barbora10-119-1063218
10.Hudcová AlenaČástková Eliška-9-4-7  0319

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry01čtyřhry10
Hudcová Alena03Částková Barbora21
Fábryová Markéta02Částková Eliška30
Benešová Dagmar12Cyranyová Lucie30
Trávníčková Regina01   



Zápis o utkání
Název soutěže: 2. liga žen skupina C Kolo: 17 Kategorie: ZEN
POŘÁDAJÍCÍ:SK JihlavaVrchní
rozhodčí:
Teplan Stanislav
HOSTUJÍCÍ:SKST DubňanyRozhodčí:Dvořák Pavel
Hráno v místnosti
přesná adresa
Karolíny Světlé, Jihlava, 586 01, modrý mostek u vstupu do hernyRozhodčí:Morkusová Michaela
Datum dle rozpisu25. 02. 2017 09:30 Začátek
utkání
09:30Konec
utkání
11:28Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
7:324:16393:357SK Jihlava

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Morkusová Michaela
Růžičková Daniela
 
 
Příkaská Lenka
Kotásková Petra
 
 
8-886 3110
2.Bartošová HanaKotásková Petra-7-6-7  0311
3.Růžičková DanielaKotásková Michaela946  3021
4.Morkusová MichaelaPříkaská Lenka1065  3031
5.Růžičková DanielaKotásková Petra-4-89-8 1332
6.Bartošová HanaPříkaská Lenka-6-612963242
7.Morkusová MichaelaKotásková Michaela526  3052
8.Růžičková DanielaPříkaská Lenka8-8-9963262
9.Morkusová MichaelaKotásková Petra-9810-783272
10.Bartošová HanaKotásková Michaela79-8-12-112373

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry10čtyřhry01
Bartošová Hana12Kotásková Petra21
Růžičková Daniela21Kotásková Michaela12
Morkusová Michaela30Příkaská Lenka03



Zápis o utkání
Název soutěže: 2. liga žen skupina C Kolo: 17 Kategorie: ZEN
POŘÁDAJÍCÍ:SK Frýdlant n. O.Vrchní
rozhodčí:
Manda Zdeněk
HOSTUJÍCÍ:T.J. Sokol VsetínRozhodčí:Daňa Hynek
Hráno v místnosti
přesná adresa
U Hřiště 1424, Frýdlant nad Ostravicí 739 11, u fotbalového hřištěRozhodčí:Tomáš Aleš
Datum dle rozpisu25. 02. 2017 10:00 Začátek
utkání
10:00Konec
utkání
12:10Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
4:618:20348:345T.J. Sokol Vsetín

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Daňová Barbora
Kurajská Tereza
 
 
Tydlačková Simona
Hnátková Kateřina
 
 
-8-758-12301
2.Kurajská TerezaTydlačková Simona-9-9-8  0302
3.Daňová BarboraKrčmářová Magdaléna3-855 3112
4.Kotková DanielaHnátková Kateřina-8-79-9 1313
5.Daňová BarboraTydlačková Simona-44-10-5 1314
6.Kurajská TerezaHnátková Kateřina-91010-13-92315
7.Kotková DanielaKrčmářová Magdaléna977  3025
8.Daňová BarboraHnátková Kateřina867  3035
9.Kotková DanielaTydlačková Simona-9-3-2  0336
10.Kurajská TerezaKrčmářová Magdaléna5-1074 3146

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry01čtyřhry10
Kurajská Tereza12Tydlačková Simona30
Daňová Barbora21Krčmářová Magdaléna03
Kotková Daniela12Hnátková Kateřina21



Zápis o utkání
Název soutěže: 2. liga žen skupina C Kolo: 17 Kategorie: ZEN
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Sokol DěhylovVrchní
rozhodčí:
Jalůvka Lumír
HOSTUJÍCÍ:SK PřerovRozhodčí:Fron Radovan
Hráno v místnosti
přesná adresa
Kulturní dům Děhylov, Výstavní 11, Děhylov, 747 94Rozhodčí:Synek Karel
Datum dle rozpisu25. 02. 2017 10:00 Začátek
utkání
10:00Konec
utkání
11:55Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
9:129:11417:326TJ Sokol Děhylov

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Koblovská Dominika
Synková Kristýna
 
 
Králová Lucie
Véghová Viola
 
 
574  3010
2.Koblovská DominikaPrázdná Tereza48-6-7-72311
3.Jurdzinová PetraKrálová Lucie-81017-453221
4.Synková KristýnaVéghová Viola-91610 3131
5.Jurdzinová PetraPrázdná Tereza5-696 3141
6.Koblovská DominikaVéghová Viola-14744 3151
7.Synková KristýnaKrálová Lucie7410  3061
8.Jurdzinová PetraVéghová Viola-51099 3171
9.Synková KristýnaPrázdná Tereza-99-9743281
10.Koblovská DominikaKrálová Lucie1117  3091

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry10čtyřhry01
Koblovská Dominika21Prázdná Tereza12
Jurdzinová Petra30Králová Lucie03
Synková Kristýna30Véghová Viola03
bez připomínek



Zápis o utkání
Název soutěže: 2. liga žen skupina C Kolo: 18 Kategorie: ZEN
POŘÁDAJÍCÍ:KST Hluk BVrchní
rozhodčí:
Koušová Dagmar
HOSTUJÍCÍ:TTC Ústí nad Orlicí BRozhodčí:Malíková Jana
Hráno v místnosti
přesná adresa
Boršická 1313, Sportovní halaRozhodčí:Malík Roman
Datum dle rozpisu25. 02. 2017 15:00 Začátek
utkání
15:00Konec
utkání
16:45Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
4:618:21331:356TTC Ústí nad Orlicí B

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Malíková Klára
Lekešová Zuzana
 
 
Cyranyová Lucie
Částková Barbora
 
 
-8-2-9  0301
2.Lekešová ZuzanaČástková Barbora7-96-493211
3.Malíková KláraČástková Eliška-9849 3121
4.Malíková AlžbětaCyranyová Lucie-4-68-2 1322
5.Malíková KláraČástková Barbora-8-556-62323
6.Lekešová ZuzanaCyranyová Lucie894  3033
7.Malíková AlžbětaČástková Eliška-6-8-5  0334
8.Malíková KláraCyranyová Lucie988  3044
9.Malíková AlžbětaČástková Barbora-85-8-7 1345
10.Lekešová ZuzanaČástková Eliška-3-1065-62346

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry01čtyřhry10
Lekešová Zuzana21Částková Barbora21
Malíková Klára21Částková Eliška21
Malíková Alžběta03Cyranyová Lucie12



Zápis o utkání
Název soutěže: 2. liga žen skupina C Kolo: 18 Kategorie: ZEN
POŘÁDAJÍCÍ:SK JihlavaVrchní
rozhodčí:
Teplan Stanislav
HOSTUJÍCÍ:SKST Mart Hodonín DRozhodčí:Dvořák Pavel
Hráno v místnosti
přesná adresa
Karolíny Světlé, Jihlava, 586 01, modrý mostek u vstupu do hernyRozhodčí:Morkusová Michaela
Datum dle rozpisu25. 02. 2017 14:00 Začátek
utkání
14:00Konec
utkání
15:00Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:030:0330:120SK Jihlava

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Morkusová Michaela
Růžičková Daniela
 
 
Koplíková Klára
Dohnálková Natálie
 
 
574  3010
2.Bartošová HanaDohnálková Natálie855  3020
3.Růžičková DanielaKoplíková Klára469  3030
4.Morkusová MichaelaWO    3040
5.Růžičková DanielaDohnálková Natálie836  3050
6.Bartošová HanaWO    3060
7.Morkusová MichaelaKoplíková Klára776  3070
8.Růžičková DanielaWO    3080
9.Morkusová MichaelaDohnálková Natálie474  3090
10.Bartošová HanaKoplíková Klára825  30100

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry10čtyřhry01
Bartošová Hana20Dohnálková Natálie03
Růžičková Daniela20Koplíková Klára03
Morkusová Michaela20   
WO30WO03



Zápis o utkání
Název soutěže: 2. liga žen skupina C Kolo: 18 Kategorie: ZEN
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Sokol DěhylovVrchní
rozhodčí:
Jalůvka Lumír
HOSTUJÍCÍ:T.J. Sokol VsetínRozhodčí:Fron Radovan
Hráno v místnosti
přesná adresa
Kulturní dům Děhylov, Výstavní 11, Děhylov, 747 94Rozhodčí:Synek Karel
Datum dle rozpisu25. 02. 2017 14:30 Začátek
utkání
14:30Konec
utkání
16:15Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
6:421:15371:309TJ Sokol Děhylov

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Koblovská Dominika
Synková Kristýna
 
 
Hnátková Kateřina
Tydlačková Simona
 
 
-8-4-10  0301
2.Uvírová NelaTydlačková Simona-93-12-7 1302
3.Jurdzinová PetraKrčmářová Magdaléna457  3012
4.Synková KristýnaHnátková Kateřina-10895 3122
5.Jurdzinová PetraTydlačková Simona-8-21-14  0323
6.Uvírová NelaHnátková Kateřina-9336 3133
7.Koblovská DominikaKrčmářová Magdaléna356  3043
8.Jurdzinová PetraHnátková Kateřina-7547 3153
9.Koblovská DominikaTydlačková Simona-310-810-82354
10.Uvírová NelaKrčmářová Magdaléna676  3064

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry01čtyřhry10
Uvírová Nela21Tydlačková Simona30
Jurdzinová Petra21Krčmářová Magdaléna03
Synková Kristýna10Hnátková Kateřina03
Koblovská Dominika11   
bez připomínek



Zápis o utkání
Název soutěže: 2. liga žen skupina C Kolo: 18 Kategorie: ZEN
POŘÁDAJÍCÍ:SK Frýdlant n. O.Vrchní
rozhodčí:
Manda Zdeněk
HOSTUJÍCÍ:SK PřerovRozhodčí:Daňa Hynek
Hráno v místnosti
přesná adresa
U Hřiště 1424, Frýdlant nad Ostravicí 739 11, u fotbalového hřištěRozhodčí:Tomáš Aleš
Datum dle rozpisu25. 02. 2017 14:30 Začátek
utkání
14:30Konec
utkání
16:30Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
6:424:17408:399SK Frýdlant n. O.

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Daňová Barbora
Kurajská Tereza
 
 
Králová Lucie
Prázdná Tereza
 
 
-11988 3110
2.Kurajská TerezaVéghová Viola-653-7123220
3.Daňová BarboraPrázdná Tereza7119  3030
4.Kotková DanielaKrálová Lucie-69-88-42331
5.Daňová BarboraVéghová Viola795  3041
6.Kurajská TerezaKrálová Lucie17-9-2-9 1342
7.Kotková DanielaPrázdná Tereza-10-651193252
8.Daňová BarboraKrálová Lucie9-98-9-112353
9.Kotková DanielaVéghová Viola9118  3063
10.Kurajská TerezaPrázdná Tereza10-7-5-7 1364

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry10čtyřhry01
Kurajská Tereza12Véghová Viola03
Daňová Barbora21Prázdná Tereza12
Kotková Daniela21Králová Lucie30



Zápis o utkání
Název soutěže: 2. liga žen skupina C Kolo: 19 Kategorie: ZEN
POŘÁDAJÍCÍ:SK Frýdlant n. O.Vrchní
rozhodčí:
Radim Petr
HOSTUJÍCÍ:TJ Sokol DrnoviceRozhodčí:Tomáš Aleš
Hráno v místnosti
přesná adresa
U Hřiště 1424, Frýdlant nad Ostravicí 739 11, u fotbalového hřištěRozhodčí:Zubek Stanislav
Datum dle rozpisu11. 03. 2017 10:00 Začátek
utkání
10:00Konec
utkání
11:40Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
9:127:10380:303SK Frýdlant n. O.

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Březinová Barbora
Kurajská Tereza
 
 
Trávníčková Regina
Benešová Dagmar
 
 
-98-9553210
2.Kurajská TerezaTrávníčková Regina6107  3020
3.Kotková DanielaBenešová Dagmar-15-3-8  0321
4.Březinová BarboraFábryová Markéta135-98 3131
5.Kotková DanielaTrávníčková Regina838  3041
6.Kurajská TerezaFábryová Markéta8114  3051
7.Březinová BarboraBenešová Dagmar383  3061
8.Kotková DanielaFábryová Markéta-4-65793271
9.Březinová BarboraTrávníčková Regina-8676 3181
10.Kurajská TerezaBenešová Dagmar8-4610 3191

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry10čtyřhry01
Kurajská Tereza30Trávníčková Regina03
Kotková Daniela21Benešová Dagmar12
Březinová Barbora30Fábryová Markéta03



Zápis o utkání
Název soutěže: 2. liga žen skupina C Kolo: 19 Kategorie: ZEN
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Sokol DěhylovVrchní
rozhodčí:
Jalůvka Lumír
HOSTUJÍCÍ:KST Hluk BRozhodčí:Fron Radovan
Hráno v místnosti
přesná adresa
Kulturní dům Děhylov, Výstavní 11, Děhylov, 747 94Rozhodčí:Synek Karel
Datum dle rozpisu11. 03. 2017 10:00 Začátek
utkání
10:00Konec
utkání
00:00Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
7:323:15360:331TJ Sokol Děhylov

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Synková Kristýna
Uvírová Nela
 
 
Malíková Klára
Lekešová Zuzana
 
 
-63-7-10 1301
2.Uvírová NelaMalíková Klára-5-91-6 1302
3.Jurdzinová PetraLekešová Zuzana10107  3012
4.Synková KristýnaVrzalová Štěpánka89-6-623222
5.Jurdzinová PetraMalíková Klára-8568 3132
6.Uvírová NelaVrzalová Štěpánka7109  3042
7.Synková KristýnaLekešová Zuzana9910  3052
8.Jurdzinová PetraVrzalová Štěpánka-8-89943262
9.Synková KristýnaMalíková Klára-8-3-7  0363
10.Uvírová NelaLekešová Zuzana-52108 3173

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry01čtyřhry10
Uvírová Nela21Malíková Klára21
Jurdzinová Petra30Lekešová Zuzana03
Synková Kristýna21Vrzalová Štěpánka03
Bez připomínek.



Zápis o utkání
Název soutěže: 2. liga žen skupina C Kolo: 19 Kategorie: ZEN
POŘÁDAJÍCÍ:T.J. Sokol VsetínVrchní
rozhodčí:
Hnátek Martin
HOSTUJÍCÍ:SK JihlavaRozhodčí:Hnátková Marie
Hráno v místnosti
přesná adresa
Mudr.Fr. Sovy 97, 755 01 Vsetín, https://mapy.cz/zakladni?vlastni-body&ud=Vstup%20do%20t%C4%9Blocvi%C4%8Den%20Z%C5%A0%20Sychrov%20Vset%C3%ADn%20(od%20venkovn%C3%ADho%20h%C5%99i%C5%A1t%C4%9B)&ut=Vset%C3%ADn%2C%20okres%20Vset%C3%ADn&uc=9pKU0x8jNM&l=1&x=18.002571&y=49.339522&z=18Rozhodčí:Šula Antonín
Datum dle rozpisu11. 03. 2017 10:00 Začátek
utkání
10:20Konec
utkání
12:00Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
6:419:17327:301T.J. Sokol Vsetín

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Tydlačková Simona
Hnátková Kateřina
 
 
Morkusová Michaela
Růžičková Daniela
 
 
728  3010
2.Tydlačková SimonaRůžičková Daniela259  3020
3.Krčmářová MagdalénaPíšová Adéla-6-7-7  0321
4.Hnátková KateřinaMorkusová Michaela-8-6-7  0322
5.Krčmářová MagdalénaRůžičková Daniela4-1-7-8 1323
6.Tydlačková SimonaMorkusová Michaela-965-893233
7.Hnátková KateřinaPíšová Adéla-9589 3143
8.Krčmářová MagdalénaMorkusová Michaela-2-11-6  0344
9.Hnátková KateřinaRůžičková Daniela-7-98483254
10.Tydlačková SimonaPíšová Adéla283  3064

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry10čtyřhry01
Tydlačková Simona30Růžičková Daniela12
Krčmářová Magdaléna03Píšová Adéla12
Hnátková Kateřina21Morkusová Michaela21
k utkání se nedostavil vrchní rozhodčí, po dohodě vedoucích družstev utkání řídil Martin Hnátek, proto začalo utkání se zpožděním 20 minut



Zápis o utkání
Název soutěže: 2. liga žen skupina C Kolo: 19 Kategorie: ZEN
POŘÁDAJÍCÍ:SKST DubňanyVrchní
rozhodčí:
Mikulecký František
HOSTUJÍCÍ:TTC Ústí nad Orlicí BRozhodčí:Šural Václav
Hráno v místnosti
přesná adresa
Sportcentrum, Hodonínská 1680, 696 03 Dubňany, u fofbalového stadionuRozhodčí:Kotásek Pavel
Datum dle rozpisu11. 03. 2017 09:30 Začátek
utkání
09:30Konec
utkání
11:05Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
1:95:28245:350TTC Ústí nad Orlicí B

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Kotásková Michaela
Kotásková Petra
 
 
Částková Barbora
Cyranyová Lucie
 
 
-8-125-6 1301
2.Kladňáková HanaČástková Barbora-10-9-6  0302
3.Kotásková PetraČástková Eliška-7-59-9 1303
4.Kotásková MichaelaCyranyová Lucie-5-4-8  0304
5.Kotásková PetraČástková Barbora-9-7-6  0305
6.Kladňáková HanaCyranyová Lucie-2-4-3  0306
7.Kotásková MichaelaČástková Eliška-2-7-10  0307
8.Kotásková PetraCyranyová Lucie8-696 3117
9.Kotásková MichaelaČástková Barbora-9-6-9  0318
10.Kladňáková HanaČástková Eliška-7-9-5  0319

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry01čtyřhry10
Kladňáková Hana03Částková Barbora30
Kotásková Petra12Částková Eliška30
Kotásková Michaela03Cyranyová Lucie21



Zápis o utkání
Název soutěže: 2. liga žen skupina C Kolo: 20 Kategorie: ZEN
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Sokol DěhylovVrchní
rozhodčí:
Jalůvka Lumír
HOSTUJÍCÍ:TJ Sokol DrnoviceRozhodčí:Synek Karel
Hráno v místnosti
přesná adresa
Kulturní dům Děhylov, Výstavní 11, Děhylov, 747 94Rozhodčí:Fron Radovan
Datum dle rozpisu11. 03. 2017 14:30 Začátek
utkání
14:30Konec
utkání
15:50Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
8:224:11351:247TJ Sokol Děhylov

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Synková Kristýna
Jurdzinová Petra
 
 
Benešová Dagmar
Trávníčková Regina
 
 
677  3010
2.Uvírová NelaBenešová Dagmar6-9-4993220
3.Segetová PatricieTrávníčková Regina493  3030
4.Synková KristýnaFábryová Markéta-115-5743240
5.Segetová PatricieBenešová Dagmar-10-10-12  0341
6.Uvírová NelaFábryová Markéta766  3051
7.Synková KristýnaTrávníčková Regina543  3061
8.Synková MarkétaFábryová Markéta-3-8-7  0362
9.Synková KristýnaBenešová DagmarWO    3072
10.Uvírová NelaTrávníčková Regina45-83 3