Výběr krajského svazu:
Výběr regionálního svazu:
Sezóna:

Zápis o utkání
Název soutěže: Okresní přebor II Kolo: 9 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:Řečice BVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:Majdalena ARozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Sokolovna Kardašova ŘečiceRozhodčí:
Datum dle rozpisu25. 11. 2016 19:00 Začátek
utkání
19:00Konec
utkání
21:30Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
8:1029:36 Majdalena A

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Šustr Michal
Smolík Zdeněk
 
 
Kopřiva Ivo
Klestil Marek
 
 
     2301
2.Strada Jiří
Slanina Oldřich
 
 
Kuta Jiří
Vrchota Rudolf
 
 
     3111
3.Slanina OldřichKopřiva Ivo     1312
4.Strada JiříKlestil Marek     0313
5.Šustr MichalKuta Jiří     2314
6.Smolík ZdeněkVrchota Rudolf     3024
7.Strada JiříKopřiva Ivo     0325
8.Šustr MichalKlestil Marek     3135
9.Smolík ZdeněkKuta Jiří     3145
10.Slanina OldřichVrchota Rudolf     0346
11.Šustr MichalKopřiva Ivo     0347
12.Smolík ZdeněkKlestil Marek     3257
13.Slanina OldřichKuta Jiří     0358
14.Strada JiříVrchota Rudolf     3068
15.Smolík ZdeněkKopřiva Ivo     3178
16.Slanina OldřichKlestil Marek     0379
17.Strada JiříKuta Jiří     3089
18.Šustr MichalVrchota Rudolf     03810

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Slanina Oldřich04Kopřiva Ivo31
Strada Jiří22Klestil Marek22
Šustr Michal13Kuta Jiří22
Smolík Zdeněk40Vrchota Rudolf22



Zápis o utkání
Název soutěže: Okresní přebor II Kolo: 9 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:Chlum AVrchní
rozhodčí:
Dvořák Josef st.
HOSTUJÍCÍ:Lodhéřov BRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
žítečRozhodčí:
Datum dle rozpisu25. 11. 2016 19:00 Začátek
utkání
19:00Konec
utkání
21:30Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:838:30 Chlum A

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Dvořák Josef st.
Vlček Václav
 
 
Souček Jiří
Kozel Jiří
 
 
     3110
2.Dlouhý Karel
Flaška Josef
 
 
Hrubý Dalimil
Kundrát Jan
 
 
     3020
3.Vlček VáclavSouček Jiří     3030
4.Dlouhý KarelKozel Jiří     3140
5.Dvořák Josef st.Hrubý Dalimil     1341
6.Flaška JosefKundrát Jan     3051
7.Dlouhý KarelSouček Jiří     3061
8.Dvořák Josef st.Kozel Jiří     0362
9.Flaška JosefHrubý Dalimil     0363
10.Vlček VáclavKundrát Jan     3273
11.Dvořák Josef st.Souček Jiří     2374
12.Flaška JosefKozel Jiří     3084
13.Vlček VáclavHrubý Dalimil     1385
14.Dlouhý KarelKundrát Jan     1386
15.Flaška JosefSouček Jiří     3096
16.Vlček VáclavKozel Jiří     32106
17.Dlouhý KarelHrubý Dalimil     23107
18.Dvořák Josef st.Kundrát Jan     13108

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry20čtyřhry02
Vlček Václav31Souček Jiří13
Dlouhý Karel22Kozel Jiří13
Dvořák Josef st.04Hrubý Dalimil40
Flaška Josef31Kundrát Jan22



Zápis o utkání
Název soutěže: Okresní přebor II Kolo: 9 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:Velenice CVrchní
rozhodčí:
Vondrys Pavel
HOSTUJÍCÍ:Studená ERozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Hala TJ Lokomotiva Č. VeleniceRozhodčí:
Datum dle rozpisu26. 11. 2016 10:00 Začátek
utkání
10:00Konec
utkání
13:00Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
7:1130:40 Studená E

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Vondrys Pavel
Strouha František
 
 
Novák Jaroslav
Martinů Jaroslav
 
 
     2301
2.Hauk Pavel
Košumberský František
 
 
Lahoda Kamil
Kubín Pavel
 
 
     3111
3.Hauk PavelMartinů Jaroslav     3221
4.Strouha FrantišekLahoda Kamil     3031
5.Vondrys PavelNovák Jaroslav     1332
6.Košumberský FrantišekKubín Pavel     2333
7.Strouha FrantišekMartinů Jaroslav     2334
8.Vondrys PavelLahoda Kamil     3244
9.Košumberský FrantišekNovák Jaroslav     1345
10.Hauk PavelKubín Pavel     0346
11.Vondrys PavelMartinů Jaroslav     1347
12.Košumberský FrantišekLahoda Kamil     3057
13.Hauk PavelNovák Jaroslav     3067
14.Strouha FrantišekKubín Pavel     0368
15.Košumberský FrantišekMartinů Jaroslav     0369
16.Hauk PavelLahoda Kamil     3279
17.Strouha FrantišekNovák Jaroslav     03710
18.Vondrys PavelKubín PavelWO    03711

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Hauk Pavel31Martinů Jaroslav31
Strouha František13Lahoda Kamil04
Vondrys Pavel12Novák Jaroslav31
Košumberský František13Kubín Pavel30
WO01WO10



Zápis o utkání
Název soutěže: Okresní přebor II Kolo: 9 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:Dačice BVrchní
rozhodčí:
Havlík Martin
HOSTUJÍCÍ:Rudolec ARozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
KD DačiceRozhodčí:
Datum dle rozpisu02. 12. 2016 19:00 Začátek
utkání
18:30Konec
utkání
20:30Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
8:1028:37 Rudolec A

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Bartoň Pavel
Kněžíček Jakub
 
 
Kryzan Lubomír
Plachý František
 
 
     1301
2.Štěpánek Antonín
Kubeš Radek
 
 
Bartoň Lubomír
Mareš Martin
 
 
     1302
3.Kněžíček JakubLojka Aleš     3012
4.Kubeš RadekBartoň Lubomír     0313
5.Bartoň PavelPlachý František     3223
6.Štěpánek AntonínKryzan Lubomír     0324
7.Kubeš RadekLojka Aleš     0325
8.Bartoň PavelBartoň Lubomír     2326
9.Štěpánek AntonínPlachý František     3236
10.Kněžíček JakubKryzan Lubomír     0337
11.Bartoň PavelLojka Aleš     3247
12.Štěpánek AntonínMareš Martin     3057
13.Kněžíček JakubPlachý František     3167
14.Kubeš RadekKryzan Lubomír     0368
15.Štěpánek AntonínLojka Aleš     3078
16.Kněžíček JakubMareš Martin     3088
17.Lébr MartinPlachý František     0389
18.Bartoň PavelKryzan Lubomír     03810

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry02čtyřhry20
Kněžíček Jakub31Lojka Aleš13
Kubeš Radek03Bartoň Lubomír20
Bartoň Pavel22Plachý František13
Štěpánek Antonín31Kryzan Lubomír40
Lébr Martin01Mareš Martin02



Zápis o utkání
Název soutěže: Okresní přebor II Kolo: 9 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:Lásenice BVrchní
rozhodčí:
Kožera Václav
HOSTUJÍCÍ:J. Hradec DRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
LáseniceRozhodčí:
Datum dle rozpisu24. 11. 2016 18:30 Začátek
utkání
18:30Konec
utkání
21:30Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:837:30 Lásenice B

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Šebek Karel
Němec Petr
 
 
Smrž Pavel
Mátl Ladislav
 
 
     2301
2.Kožera Václav
Prager Marek
 
 
Votava Libor
Kinšt Otakar
 
 
     3211
3.Němec PetrMátl Ladislav     0312
4.Kožera VáclavSmrž Pavel     3022
5.Šebek KarelVotava Libor     3032
6.Prager MarekKinšt Otakar     2333
7.Kožera VáclavMátl Ladislav     2334
8.Šebek KarelSmrž Pavel     3044
9.Prager MarekVotava Libor     3254
10.Němec PetrKinšt Otakar     3064
11.Šebek KarelMátl Ladislav     0365
12.Prager MarekSmrž Pavel     1366
13.Němec PetrVotava Libor     3276
14.Kožera VáclavKinšt Otakar     3086
15.Prager MarekMátl Ladislav     0387
16.Němec PetrSmrž Pavel     0388
17.Kožera VáclavVotava Libor     3098
18.Šebek KarelKinšt Otakar     30108

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Němec Petr22Mátl Ladislav40
Kožera Václav31Smrž Pavel22
Šebek Karel31Votava Libor04
Prager Marek13Kinšt Otakar13



Zápis o utkání
Název soutěže: Okresní přebor II Kolo: 9 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:Jitka J. HradecVrchní
rozhodčí:
Fridrich Jan
HOSTUJÍCÍ:Dírná ARozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
IV ZŠ J. HradecRozhodčí:
Datum dle rozpisu25. 11. 2016 19:00 Začátek
utkání
00:00Konec
utkání
00:00Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
9:937:37 nerozhodně

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Dáňa Vladimír
Fridrich Jan
 
 
Čoudek Miroslav
Petrů Vratislav
 
 
     2301
2.Hulík Ladislav
Petrů Richard
 
 
Spurný Jaromír
Voneš Roman
 
 
     3011
3.Dáňa VladimírČoudek Miroslav     3221
4.Hulík LadislavPetrů Vratislav     3131
5.Petrů RichardSpurný Jaromír     0332
6.Fridrich JanVoneš Roman     3242
7.Hulík LadislavČoudek Miroslav     2343
8.Petrů RichardPetrů Vratislav     3053
9.Fridrich JanSpurný Jaromír     1354
10.Dáňa VladimírVoneš Roman     3164
11.Petrů RichardČoudek Miroslav     3274
12.Fridrich JanPetrů Vratislav     2375
13.Dáňa VladimírSpurný Jaromír     3185
14.Hulík LadislavVoneš Roman     3195
15.Fridrich JanČoudek Miroslav     0396
16.Dáňa VladimírPetrů Vratislav     1397
17.Hulík LadislavSpurný Jaromír     2398
18.Petrů RichardVoneš Roman     0399

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Dáňa Vladimír31Čoudek Miroslav22
Hulík Ladislav22Petrů Vratislav22
Petrů Richard22Spurný Jaromír31
Fridrich Jan13Voneš Roman13

předchozí kolo následující kolo
Reklama
JOOLA
vsenastolnitenis
pohary-bauer
JOOLA
XENIUM
PINGPONG knihy
Reklama
JOOLA
XENIUM
PINGPONG knihy