Výběr krajského svazu:
Výběr regionálního svazu:
Sezóna:

Zápis o utkání
Název soutěže: Okresní přebor III Kolo: 1 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:Lomnice BVrchní
rozhodčí:
Špale Martin
HOSTUJÍCÍ:Kunžak BRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Herna stolního tenisu - Tyršova 348Rozhodčí:
Datum dle rozpisu28. 09. 2016 18:00 Začátek
utkání
18:00Konec
utkání
20:00Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
5:1318:44 Kunžak B

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Malec Matyáš
Nosek David
 
 
Rokyta Pavel
Brabec Petr
 
 
     0301
2.Špale Martin ml.
Visčur Aleš
 
 
Zabloudil František
Koukol Milan
 
 
     3011
3.Visčur AlešRokyta Pavel     1312
4.Špale Martin ml.Brabec Petr     1313
5.Malec MatyášZabloudil František     0314
6.Benda JosefKoukol Milan     0315
7.Špale Martin ml.Rokyta Pavel     3225
8.Malec MatyášBrabec Petr     0326
9.Benda JosefZabloudil František     0327
10.Visčur AlešKoukol Milan     3137
11.Nosek DavidRokyta Pavel     0338
12.Benda JosefBrabec Petr     0339
13.Visčur AlešZabloudil František     13310
14.Špale Martin ml.Koukol Milan     03311
15.Benda JosefRokyta Pavel     03312
16.Visčur AlešBrabec Petr     03313
17.Špale Martin ml.Zabloudil František     30413
18.Nosek DavidKoukol Milan     32513

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Visčur Aleš13Rokyta Pavel31
Špale Martin ml.22Brabec Petr40
Malec Matyáš02Zabloudil František31
Benda Josef04Koukol Milan22
Nosek David11   



Zápis o utkání
Název soutěže: Okresní přebor III Kolo: 1 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:Rudolec BVrchní
rozhodčí:
Rumplík Luděk
HOSTUJÍCÍ:Včelnice BRozhodčí:Brabec Václav
Hráno v místnosti
přesná adresa
ZŠ a MŠ Český Rudolec 40Rozhodčí:Bártů Zbyněk
Datum dle rozpisu28. 09. 2016 18:00 Začátek
utkání
18:00Konec
utkání
20:30Rozhodčí:Plachý František
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
14:446:16 Rudolec B

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Měrtl Petr
Buček Zdeněk
 
 
Šindelář Richard
Němeček Jiří
 
 
     3010
2.Mareš Martin
Mareš Martin ml.
 
 
Gulikáš Libor
Šuhájek František
 
 
     1311
3.Bartoň LubomírŠindelář Richard     3021
4.Měrtl PetrNěmeček Jiří     3031
5.Buček ZdeněkGulikáš Libor     3041
6.Mareš MartinŠuhájek František     3151
7.Měrtl PetrŠindelář Richard     3061
8.Buček ZdeněkNěmeček Jiří     3071
9.Mareš MartinGulikáš Libor     3081
10.Bartoň LubomírŠuhájek František     3091
11.Buček ZdeněkŠindelář Richard     31101
12.Mareš MartinNěmeček Jiří     13102
13.Bartoň LubomírGulikáš Libor     13103
14.Mareš Martin ml.Šuhájek František     32113
15.Mareš MartinŠindelář Richard     30123
16.Bartoň LubomírNěmeček Jiří     30133
17.Mareš Martin ml.Gulikáš Libor     13134
18.Buček ZdeněkŠuhájek František     30144

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Bartoň Lubomír31Šindelář Richard04
Měrtl Petr20Němeček Jiří13
Buček Zdeněk40Gulikáš Libor22
Mareš Martin31Šuhájek František04
Mareš Martin ml.11   



Zápis o utkání
Název soutěže: Okresní přebor III Kolo: 1 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:Majdalena BVrchní
rozhodčí:
Kopřiva Daniel
HOSTUJÍCÍ:Třeboň DRozhodčí:Kopřiva Marek
Hráno v místnosti
přesná adresa
Herna OÚRozhodčí:Šimáček Luboš
Datum dle rozpisu29. 09. 2016 19:00 Začátek
utkání
19:00Konec
utkání
22:00Rozhodčí:Šimáček Miloš
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:840:36 Majdalena B

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Šimáček Miloš
Kopřiva Daniel
 
 
Bohun Karel
Samec Jaroslav ml.
 
 
     1301
2.Šimáček Luboš
Kopřiva Marek
 
 
Hroděj Lukáš
Husník Marek
 
 
     3111
3.Šimáček MilošHroděj Lukáš     1312
4.Kopřiva DanielHusník Marek     3222
5.Šimáček LubošBohun Karel     1323
6.Kopřiva MarekSamec Jaroslav ml.     3033
7.Kopřiva DanielHroděj Lukáš     3243
8.Šimáček LubošHusník Marek     3053
9.Kopřiva MarekBohun Karel     3263
10.Šimáček MilošSamec Jaroslav ml.     3173
11.Šimáček LubošHroděj Lukáš     1374
12.Kopřiva MarekHusník Marek     3284
13.Šimáček MilošBohun Karel     2385
14.Kopřiva DanielSamec Jaroslav ml.     3195
15.Kopřiva MarekHroděj Lukáš     1396
16.Šimáček MilošHusník Marek     2397
17.Kopřiva DanielBohun Karel     1398
18.Šimáček LubošSamec Jaroslav ml.     31108

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Šimáček Miloš13Hroděj Lukáš31
Kopřiva Daniel31Husník Marek13
Šimáček Luboš22Bohun Karel31
Kopřiva Marek31Samec Jaroslav ml.04
NE



Zápis o utkání
Název soutěže: Okresní přebor III Kolo: 1 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:Bystřice AVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:Dírná BRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
ZŠ N. BystřiceRozhodčí:
Datum dle rozpisu30. 09. 2016 18:00 Začátek
utkání
00:00Konec
utkání
00:00Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
5:1331:44 Dírná B

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Komárek Karel
Richter Jiří
 
 
Voneš Roman
Sekyra Jiří
 
 
     3210
2.Tkalců Václav
Pelikán Ladislav
 
 
Wratislav Evžen
Adamec Libor
 
 
     2311
3.Komárek KarelVoneš Roman     2312
4.Richter JiříSekyra Jiří     1313
5.Tkalců VáclavWratislav Evžen     3023
6.Pelikán LadislavAdamec Libor     0324
7.Richter JiříVoneš Roman     1325
8.Tkalců VáclavSekyra Jiří     2326
9.Pelikán LadislavWratislav Evžen     0327
10.Komárek KarelAdamec Libor     3237
11.Tkalců VáclavVoneš Roman     2338
12.Pelikán LadislavSekyra Jiří     1339
13.Komárek KarelWratislav Evžen     23310
14.Richter JiříAdamec Libor     31410
15.Pelikán LadislavVoneš Roman     03411
16.Komárek KarelSekyra Jiří     13412
17.Richter JiříWratislav Evžen     23413
18.Tkalců VáclavAdamec Libor     30513

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Komárek Karel13Voneš Roman40
Richter Jiří13Sekyra Jiří40
Tkalců Václav22Wratislav Evžen31
Pelikán Ladislav04Adamec Libor13



Zápis o utkání
Název soutěže: Okresní přebor III Kolo: 1 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:Řečice CVrchní
rozhodčí:
Budík Robert
HOSTUJÍCÍ:J. Hradec ERozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Sokolovna Kardašova ŘečiceRozhodčí:
Datum dle rozpisu29. 09. 2016 18:30 Začátek
utkání
18:30Konec
utkání
20:30Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
14:444:14 Řečice C

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Vobořil Petr
Budík Robert
 
 
Nikodým Jiří
Truhlářová Veronika
 
 
     3010
2.Fišer Petr
Adámek Eduard
 
 
Kubíček Martin
Jasovský Dominik
 
 
     3020
3.Vobořil PetrNikodým Jiří     0321
4.Budík RobertTruhlářová Veronika     3031
5.Fišer PetrKubíček Martin     3041
6.Adámek EduardJasovský Dominik     3251
7.Budík RobertNikodým Jiří     1352
8.Fišer PetrTruhlářová Veronika     3062
9.Adámek EduardKubíček Martin     3072
10.Vobořil PetrJasovský Dominik     3082
11.Fišer PetrNikodým Jiří     0383
12.Adámek EduardTruhlářová Veronika     3093
13.Vobořil PetrKubíček Martin     30103
14.Budík RobertJasovský Dominik     30113
15.Adámek EduardNikodým Jiří     13114
16.Vobořil PetrTruhlářová Veronika     30124
17.Budík RobertKubíček Martin     30134
18.Fišer PetrJasovský Dominik     30144

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry20čtyřhry02
Vobořil Petr31Nikodým Jiří40
Budík Robert31Truhlářová Veronika04
Fišer Petr31Kubíček Martin04
Adámek Eduard31Jasovský Dominik04



Zápis o utkání
Název soutěže: Okresní přebor III Kolo: 1 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:Chlum BVrchní
rozhodčí:
Trsek Miroslav
HOSTUJÍCÍ:Novosedly BRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
ZítečRozhodčí:
Datum dle rozpisu01. 10. 2016 10:00 Začátek
utkání
10:00Konec
utkání
12:00Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
15:347:14 Chlum B

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Vlček Václav
Pepich Pavol
 
 
Maryška Radek
Maryšková Nikola
 
 
     2301
2.Outlý Rostislav
Trsek Miroslav
 
 
Maryška Jan
Průcha Martin
 
 
     3011
3.Vlček VáclavMaryška Radek     3121
4.Pepich PavolMaryšková Nikola     3031
5.Trsek MiroslavMaryška Jan     3041
6.Outlý RostislavPrůcha Martin     3051
7.Pepich PavolMaryška Radek     3261
8.Trsek MiroslavMaryšková Nikola     3071
9.Outlý RostislavMaryška Jan     3081
10.Vlček VáclavPrůcha Martin     3091
11.Trsek MiroslavMaryška Radek     0392
12.Outlý RostislavMaryšková Nikola     30102
13.Vlček VáclavMaryška Jan     30112
14.Pepich PavolPrůcha Martin     30122
15.Outlý RostislavMaryška Radek     03123
16.Vlček VáclavMaryšková Nikola     32133
17.Pepich PavolMaryška Jan     30143
18.Trsek MiroslavPrůcha Martin     30153

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Vlček Václav40Maryška Radek22
Pepich Pavol40Maryšková Nikola04
Trsek Miroslav31Maryška Jan04
Outlý Rostislav31Průcha Martin04

následující kolo
Reklama
JOOLA
vsenastolnitenis
pohary-bauer
JOOLA
XENIUM
PINGPONG knihy
Reklama
JOOLA
XENIUM
PINGPONG knihy