Výběr krajského svazu:
Výběr regionálního svazu:
Sezóna:

Zápis o utkání
Název soutěže: Okresní přebor III Kolo: 11 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:Kunžak BVrchní
rozhodčí:
Zabloudil František
HOSTUJÍCÍ:Chlum BRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Sportovní hala KunžakRozhodčí:
Datum dle rozpisu06. 01. 2017 18:00 Začátek
utkání
18:00Konec
utkání
20:30Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
14:446:16 Kunžak B

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Rokyta Pavel
Brabec Petr
 
 
Trsek Miroslav
Vančura Dušan
 
 
     3010
2.Zabloudil František
Drobil Tomáš
 
 
Karpíšková Pavlína
Vlček Václav
 
 
     1311
3.Rokyta PavelTrsek Miroslav     3021
4.Brabec PetrVančura Dušan     3131
5.Zabloudil FrantišekKarpíšková Pavlína     3041
6.Drobil TomášVlček Václav     1342
7.Brabec PetrTrsek Miroslav     3052
8.Zabloudil FrantišekVančura Dušan     3062
9.Drobil TomášKarpíšková Pavlína     3272
10.Rokyta PavelVlček Václav     3082
11.Zabloudil FrantišekTrsek Miroslav     3092
12.Drobil TomášVančura Dušan     1393
13.Rokyta PavelKarpíšková Pavlína     30103
14.Brabec PetrVlček Václav     30113
15.Drobil TomášTrsek Miroslav     13114
16.Rokyta PavelVančura Dušan     30124
17.Brabec PetrKarpíšková Pavlína     30134
18.Zabloudil FrantišekVlček Václav     31144

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Rokyta Pavel40Trsek Miroslav13
Brabec Petr40Vančura Dušan13
Zabloudil František40Karpíšková Pavlína04
Drobil Tomáš13Vlček Václav13



Zápis o utkání
Název soutěže: Okresní přebor III Kolo: 11 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:Novosedly BVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:Řečice CRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
KD NovosedlyRozhodčí:
Datum dle rozpisu06. 01. 2017 17:00 Začátek
utkání
17:00Konec
utkání
19:30Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
8:1032:41 Řečice C

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Havlová Veronika
Maryšková Nikola
 
 
Fišer Petr
Vobořil Petr
 
 
     0301
2.Maryška Radek
Maryška Jan
 
 
Adámek Eduard
Vobořil Karel
 
 
     3211
3.Maryška RadekVobořil Petr     3121
4.Havlová VeronikaFišer Petr     3131
5.Maryšková NikolaBudík Robert     2332
6.Maryška JanVobořil Karel     1333
7.Havlová VeronikaVobořil Petr     3143
8.Maryšková NikolaFišer Petr     2344
9.Maryška JanBudík Robert     0345
10.Maryška RadekVobořil Karel     3255
11.Maryšková NikolaVobořil Petr     0356
12.Maryška JanFišer Petr     1357
13.Maryška RadekBudík Robert     3167
14.Havlová VeronikaVobořil Karel     3277
15.Maryška JanVobořil Petr     0378
16.Maryška RadekFišer Petr     3188
17.Havlová VeronikaBudík Robert     2389
18.Maryšková NikolaVobořil Karel     03810

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Maryška Radek40Vobořil Petr22
Havlová Veronika31Fišer Petr22
Maryšková Nikola04Budík Robert31
Maryška Jan04Vobořil Karel22



Zápis o utkání
Název soutěže: Okresní přebor III Kolo: 11 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:J. Hradec EVrchní
rozhodčí:
Vytiska Jiří
HOSTUJÍCÍ:Bystřice ARozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Jindřichův Hradec, sídl.Vajgar 692, tělocvična 5. Zákl. školyRozhodčí:
Datum dle rozpisu07. 01. 2017 10:00 Začátek
utkání
10:00Konec
utkání
00:00Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
5:1323:47 Bystřice A

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Tůma Michal
Škarda Tomáš
 
 
Zvěřina Miroslav
Tkalců Václav
 
 
     2301
2.Smrž Pavel
Fantyš Lumír
 
 
Nováček Kačenka Jan
Richter Jiří
 
 
     3211
3.Tůma MichalZvěřina Miroslav     0312
4.Škarda TomášTkalců Václav     0313
5.Smrž PavelNováček Kačenka Jan     3223
6.Fantyš LumírRichter Jiří     3233
7.Škarda TomášZvěřina Miroslav     0334
8.Smrž PavelTkalců Václav     3144
9.Fantyš LumírNováček Kačenka Jan     0345
10.Tůma MichalRichter Jiří     1346
11.Smrž PavelZvěřina Miroslav     2347
12.Fantyš LumírTkalců Václav     0348
13.Tůma MichalNováček Kačenka Jan     0349
14.Škarda TomášRichter Jiří     23410
15.Fantyš LumírZvěřina Miroslav     13411
16.Tůma MichalTkalců Václav     03412
17.Škarda TomášNováček Kačenka Jan     03413
18.Smrž PavelRichter Jiří     31513

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Tůma Michal04Zvěřina Miroslav40
Škarda Tomáš04Tkalců Václav31
Smrž Pavel31Nováček Kačenka Jan31
Fantyš Lumír13Richter Jiří22



Zápis o utkání
Název soutěže: Okresní přebor III Kolo: 11 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:Dírná BVrchní
rozhodčí:
Čoudek Miroslav
HOSTUJÍCÍ:Majdalena BRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
ZŠ DírnáRozhodčí:
Datum dle rozpisu06. 01. 2017 18:00 Začátek
utkání
18:00Konec
utkání
20:35Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
2:1618:49 Majdalena B

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Novobílský Robin
Voneš Roman
 
 
Kopřiva Daniel
Švec Bohumil
 
 
     3010
2.Wratislav Evžen
Matěcha Jaromír
 
 
Kopřiva Marek
Šimáček Luboš
 
 
     1311
3.Novobílský RobinKopřiva Daniel     0312
4.Voneš RomanKopřiva Marek     2313
5.Wratislav EvženŠvec Bohumil     2314
6.Matěcha JaromírŠimáček Luboš     0315
7.Voneš RomanKopřiva Daniel     3125
8.Wratislav EvženKopřiva Marek     0326
9.Matěcha JaromírŠvec Bohumil     0327
10.Novobílský RobinŠimáček Luboš     2328
11.Wratislav EvženKopřiva Daniel     1329
12.Matěcha JaromírKopřiva Marek     13210
13.Novobílský RobinŠvec Bohumil     13211
14.Voneš RomanŠimáček Luboš     13212
15.Matěcha JaromírKopřiva Daniel     03213
16.Novobílský RobinKopřiva Marek     13214
17.Voneš RomanŠvec Bohumil     03215
18.Wratislav EvženŠimáček Luboš     03216

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Novobílský Robin04Kopřiva Daniel31
Voneš Roman13Kopřiva Marek40
Wratislav Evžen04Švec Bohumil40
Matěcha Jaromír04Šimáček Luboš40



Zápis o utkání
Název soutěže: Okresní přebor III Kolo: 11 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:Třeboň DVrchní
rozhodčí:
Samec Jaroslav
HOSTUJÍCÍ:Rudolec BRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
KC ROHÁČRozhodčí:
Datum dle rozpisu02. 01. 2017 19:00 Začátek
utkání
19:00Konec
utkání
21:30Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
3:1518:49 Rudolec B

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Hroděj Lukáš
Husník Marek
 
 
Mareš Martin
Mareš Martin ml.
 
 
     1301
2.Samec Jaroslav ml.
Bohun Karel
 
 
Havlík Jiří
Rumplík Luděk
 
 
     1302
3.Husník MarekMareš Martin     1303
4.Hroděj LukášMareš Martin ml.     0304
5.Bohun KarelHavlík Jiří     0305
6.Samec Jaroslav ml.Rumplík Luděk     0306
7.Hroděj LukášMareš Martin     0307
8.Bohun KarelMareš Martin ml.     3217
9.Samec Jaroslav ml.Havlík Jiří     1318
10.Husník MarekRumplík Luděk     0319
11.Bohun KarelMareš Martin     23110
12.Samec Jaroslav ml.Mareš Martin ml.     13111
13.Husník MarekHavlík Jiří     13112
14.Hroděj LukášRumplík Luděk     13113
15.Samec Jaroslav ml.Mareš Martin     03114
16.Husník MarekMareš Martin ml.WO    30214
17.Hroděj LukášHavlík Jiří     03215
18.Bohun KarelRumplík Luděk     32315

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry02čtyřhry20
Husník Marek03Mareš Martin40
Hroděj Lukáš04Mareš Martin ml.21
Bohun Karel22Havlík Jiří40
Samec Jaroslav ml.04Rumplík Luděk31
WO10WO01
16. WO - Mareš ml.



Zápis o utkání
Název soutěže: Okresní přebor III Kolo: 11 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:Lomnice BVrchní
rozhodčí:
Špale Martin
HOSTUJÍCÍ:Včelnice BRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Herna stolního tenisu - Tyršova 348Rozhodčí:
Datum dle rozpisu06. 01. 2017 19:00 Začátek
utkání
19:00Konec
utkání
20:30Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
8:1028:35 Včelnice B

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Benda Josef
Malec Matyáš
 
 
Šindelář Richard
Němeček Jiří
 
 
     1301
2.Špale Martin ml.
Nosek David
 
 
Gulikáš Libor
Šuhájek František
 
 
WO    3011
3.Špale Martin ml.Šindelář Richard     3221
4.Nosek DavidNěmeček Jiří     0322
5.Malec Matyᚊuhájek František     0323
6.Benda JosefGulikáš LiborWO    3033
7.Nosek DavidŠindelář Richard     0334
8.Malec MatyášNěmeček Jiří     0335
9.Benda JosefŠuhájek František     0336
10.Špale Martin ml.Gulikáš LiborWO    3046
11.Malec Matyᚊindelář Richard     1347
12.Benda JosefNěmeček Jiří     0348
13.Špale Martin ml.Šuhájek František     3158
14.Nosek DavidGulikáš LiborWO    3068
15.Benda JosefŠindelář Richard     0369
16.Špale Martin ml.Němeček Jiří     3279
17.Nosek DavidŠuhájek František     23710
18.Malec MatyášGulikáš LiborWO    30810

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry01čtyřhry10
Špale Martin ml.30Šindelář Richard31
Nosek David03Němeček Jiří31
Malec Matyáš03Šuhájek František31
Benda Josef03   
WO50WO05

předchozí kolo následující kolo
Reklama
JOOLA
vsenastolnitenis
pohary-bauer
JOOLA
XENIUM
PINGPONG knihy
Reklama
JOOLA
XENIUM
PINGPONG knihy