Výběr krajského svazu:
Výběr regionálního svazu:
Sezóna:

Zápis o utkání
Název soutěže: Okresní přebor III Kolo: 13 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:Kunžak BVrchní
rozhodčí:
Zabloudil František
HOSTUJÍCÍ:Novosedly BRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Sportovní hala KunžakRozhodčí:
Datum dle rozpisu20. 01. 2017 18:00 Začátek
utkání
18:00Konec
utkání
20:15Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
16:249:7 Kunžak B

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Rokyta Pavel
Brabec Petr
 
 
Maryška Radek
Průcha Martin
 
 
     3110
2.Zabloudil František
Koukol Milan
 
 
Maryška Jan
Maryšková Nikola
 
 
     3020
3.Rokyta PavelMaryšková Nikola     3030
4.Brabec PetrMaryška Jan     3040
5.Zabloudil FrantišekPrůcha Martin     3050
6.Koukol MilanMaryška Radek     0351
7.Brabec PetrMaryšková Nikola     3061
8.Zabloudil FrantišekMaryška Jan     3071
9.Koukol MilanPrůcha Martin     3081
10.Rokyta PavelMaryška Radek     3091
11.Zabloudil FrantišekMaryšková Nikola     30101
12.Koukol MilanMaryška Jan     30111
13.Rokyta PavelPrůcha Martin     30121
14.Brabec PetrMaryška Radek     30131
15.Koukol MilanMaryšková Nikola     30141
16.Rokyta PavelMaryška Jan     30151
17.Brabec PetrPrůcha Martin     30161
18.Zabloudil FrantišekMaryška Radek     13162

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry20čtyřhry02
Rokyta Pavel40Maryšková Nikola04
Brabec Petr40Maryška Jan04
Zabloudil František31Průcha Martin04
Koukol Milan31Maryška Radek22



Zápis o utkání
Název soutěže: Okresní přebor III Kolo: 13 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:Chlum BVrchní
rozhodčí:
Trsek Miroslav
HOSTUJÍCÍ:J. Hradec ERozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
žítečRozhodčí:
Datum dle rozpisu20. 01. 2017 19:00 Začátek
utkání
19:00Konec
utkání
21:30Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
4:1419:45 J. Hradec E

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Pepich Pavol
Karpíšková Pavlína
 
 
Pavelek Václav
Smrž Pavel
 
 
     0301
2.Trsek Miroslav
Vančura Dušan
 
 
Škarda Tomáš
Tůma Michal
 
 
     0302
3.Pepich PavolPavelek Václav     0303
4.Karpíšková PavlínaSmrž Pavel     2304
5.Trsek MiroslavŠkarda Tomáš     3114
6.Vančura DušanTůma Michal     0315
7.Karpíšková PavlínaPavelek Václav     0316
8.Trsek MiroslavSmrž Pavel     0317
9.Vančura DušanŠkarda Tomáš     1318
10.Pepich PavolTůma Michal     3028
11.Trsek MiroslavPavelek Václav     1329
12.Vančura DušanSmrž Pavel     13210
13.Pepich PavolŠkarda Tomáš     31310
14.Karpíšková PavlínaTůma Michal     03311
15.Vančura DušanPavelek Václav     03312
16.Pepich PavolSmrž Pavel     23313
17.Karpíšková PavlínaŠkarda Tomáš     03314
18.Trsek MiroslavTůma Michal     31414

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry02čtyřhry20
Pepich Pavol22Pavelek Václav40
Karpíšková Pavlína04Smrž Pavel40
Trsek Miroslav22Škarda Tomáš22
Vančura Dušan04Tůma Michal22



Zápis o utkání
Název soutěže: Okresní přebor III Kolo: 13 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:Řečice CVrchní
rozhodčí:
Budík Robert
HOSTUJÍCÍ:Dírná BRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Sokolovna Kardašova ŘečiceRozhodčí:
Datum dle rozpisu19. 01. 2017 18:30 Začátek
utkání
18:30Konec
utkání
20:30Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
14:447:21 Řečice C

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Adámek Eduard
Vobořil Karel
 
 
Sekyra Jiří
Novobílský Robin
 
 
     3010
2.Fišer Petr
Budík Robert
 
 
Adamec Libor
Matěcha Jaromír
 
 
     3120
3.Vobořil KarelSekyra Jiří     3130
4.Vobořil PetrNovobílský Robin     3140
5.Fišer PetrAdamec Libor     3050
6.Budík RobertMatěcha Jaromír     3160
7.Vobořil PetrSekyra Jiří     3270
8.Fišer PetrNovobílský Robin     0371
9.Budík RobertAdamec Libor     3081
10.Vobořil KarelMatěcha Jaromír     3191
11.Fišer PetrSekyra Jiří     30101
12.Budík RobertNovobílský Robin     23102
13.Vobořil KarelAdamec Libor     31112
14.Vobořil PetrMatěcha Jaromír     31122
15.Budík RobertSekyra Jiří     23123
16.Vobořil KarelNovobílský Robin     13124
17.Vobořil PetrAdamec Libor     30134
18.Fišer PetrMatěcha Jaromír     30144

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry20čtyřhry02
Vobořil Karel31Sekyra Jiří13
Vobořil Petr40Novobílský Robin31
Fišer Petr31Adamec Libor04
Budík Robert22Matěcha Jaromír04



Zápis o utkání
Název soutěže: Okresní přebor III Kolo: 13 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:Bystřice AVrchní
rozhodčí:
Komárek Karel
HOSTUJÍCÍ:Třeboň DRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Tělocvična ZŠ Nová BystřiceRozhodčí:
Datum dle rozpisu20. 01. 2017 18:00 Začátek
utkání
18:00Konec
utkání
20:30Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
4:1421:45 Třeboň D

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Richter Jiří
Komárek Karel
 
 
Samec Jaroslav
Samec Jaroslav ml.
 
 
     1301
2.Tkalců Václav
Zvěřina Miroslav
 
 
Hroděj Lukáš
Husník Marek
 
 
     0302
3.Zvěřina MiroslavHusník Marek     3212
4.Tkalců VáclavSamec Jaroslav ml.     1313
5.Richter JiříHroděj Lukáš     2314
6.Komárek KarelSamec Jaroslav     0315
7.Tkalců VáclavHusník Marek     0316
8.Richter JiříSamec Jaroslav ml.     2317
9.Komárek KarelHroděj Lukáš     0318
10.Zvěřina MiroslavSamec Jaroslav     1319
11.Richter JiříHusník Marek     13110
12.Komárek KarelSamec Jaroslav ml.     03111
13.Zvěřina MiroslavHroděj Lukáš     31211
14.Tkalců VáclavSamec Jaroslav     13212
15.Komárek KarelHusník Marek     03213
16.Zvěřina MiroslavSamec Jaroslav ml.     30313
17.Tkalců VáclavHroděj Lukáš     30413
18.Richter JiříSamec Jaroslav     03414

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry02čtyřhry20
Zvěřina Miroslav31Husník Marek31
Tkalců Václav13Samec Jaroslav ml.31
Richter Jiří04Hroděj Lukáš22
Komárek Karel04Samec Jaroslav40



Zápis o utkání
Název soutěže: Okresní přebor III Kolo: 13 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:Majdalena BVrchní
rozhodčí:
Kopřiva Marek
HOSTUJÍCÍ:Včelnice BRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
OÚ MajdalenaRozhodčí:
Datum dle rozpisu19. 01. 2017 19:00 Začátek
utkání
00:00Konec
utkání
00:00Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
11:743:26 Majdalena B

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Kopřiva Marek
Šimáček Luboš
 
 
Němeček Jiří
Šindelář Richard
 
 
     1301
2.Kopřiva Daniel
Švec Bohumil
 
 
Šuhájek František
Gulikáš Libor
 
 
     3011
3.Kopřiva DanielNěmeček Jiří     2312
4.Šimáček LubošŠindelář Richard     3222
5.Kopřiva MarekŠuhájek František     3032
6.Švec BohumilGulikáš LiborWO    3042
7.Šimáček LubošNěmeček Jiří     2343
8.Kopřiva MarekŠindelář Richard     2344
9.Švec BohumilŠuhájek František     3254
10.Kopřiva DanielGulikáš LiborWO    3064
11.Kopřiva MarekNěmeček Jiří     1365
12.Švec BohumilŠindelář Richard     3075
13.Kopřiva DanielŠuhájek František     1376
14.Šimáček LubošGulikáš LiborWO    3086
15.Švec BohumilNěmeček Jiří     3196
16.Kopřiva DanielŠindelář Richard     1397
17.Šimáček LubošŠuhájek František     30107
18.Kopřiva MarekGulikáš LiborWO    30117

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Kopřiva Daniel03Němeček Jiří31
Šimáček Luboš21Šindelář Richard22
Kopřiva Marek12Šuhájek František13
Švec Bohumil30   
WO40WO04



Zápis o utkání
Název soutěže: Okresní přebor III Kolo: 13 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:Rudolec BVrchní
rozhodčí:
Měrtl Petr
HOSTUJÍCÍ:Lomnice BRozhodčí:Mareš Martin
Hráno v místnosti
přesná adresa
ZŠ a MŠ Český Rudolec 40Rozhodčí:Brabec Václav
Datum dle rozpisu18. 01. 2017 18:00 Začátek
utkání
18:00Konec
utkání
20:30Rozhodčí:Lojka Aleš
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
12:642:21 Rudolec B

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Havlík Jiří
Rumplík Luděk
 
 
Špale Martin ml.
Visčur Aleš
 
 
     3010
2.Buček Zdeněk
Mareš Martin ml.
 
 
Nosek David
Benda Josef
 
 
WO    3020
3.Havlík JiříŠpale Martin ml.     1321
4.Rumplík LuděkVisčur Aleš     2322
5.Buček ZdeněkNosek David     3132
6.Mareš Martin ml.Benda JosefWO    3042
7.Rumplík LuděkŠpale Martin ml.     0343
8.Buček ZdeněkVisčur Aleš     3053
9.Mareš Martin ml.Nosek David     3163
10.Havlík JiříBenda JosefWO    3073
11.Buček ZdeněkŠpale Martin ml.     1374
12.Mareš Martin ml.Visčur Aleš     2375
13.Havlík JiříNosek David     3085
14.Rumplík LuděkBenda JosefWO    3095
15.Mareš Martin ml.Špale Martin ml.     0396
16.Havlík JiříVisčur Aleš     31106
17.Rumplík LuděkNosek David     30116
18.Buček ZdeněkBenda JosefWO    30126

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry10čtyřhry01
Havlík Jiří21Špale Martin ml.40
Rumplík Luděk12Visčur Aleš22
Buček Zdeněk21Nosek David04
Mareš Martin ml.12   
WO50WO05

předchozí kolo následující kolo
Reklama
JOOLA
vsenastolnitenis
pohary-bauer
JOOLA
XENIUM
PINGPONG knihy
Reklama
JOOLA
XENIUM
PINGPONG knihy