Výběr krajského svazu:
Výběr regionálního svazu:
Sezóna:

Zápis o utkání
Název soutěže: Okresní přebor III Kolo: 16 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:Kunžak BVrchní
rozhodčí:
Zabloudil František
HOSTUJÍCÍ:Majdalena BRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Sportovní hala KunžakRozhodčí:
Datum dle rozpisu10. 02. 2017 18:00 Začátek
utkání
19:00Konec
utkání
21:00Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
13:545:21 Kunžak B

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Rokyta Pavel
Brabec Petr
 
 
Egert Daniel
Kopřiva Daniel
 
 
     3210
2.Koukol Milan
Zabloudil František
 
 
Kopřiva Marek
Šimáček Luboš
 
 
     3020
3.Rokyta PavelEgert Daniel     3030
4.Brabec PetrKopřiva Daniel     2331
5.Koukol MilanKopřiva Marek     1332
6.Zabloudil FrantišekŠimáček Luboš     3042
7.Brabec PetrEgert Daniel     3152
8.Koukol MilanKopřiva Daniel     0353
9.Zabloudil FrantišekKopřiva Marek     2354
10.Rokyta PavelŠimáček Luboš     3064
11.Koukol MilanEgert Daniel     3274
12.Zabloudil FrantišekKopřiva Daniel     3084
13.Rokyta PavelKopřiva Marek     3094
14.Brabec PetrŠimáček Luboš     31104
15.Zabloudil FrantišekEgert Daniel     30114
16.Rokyta PavelKopřiva Daniel     30124
17.Brabec PetrKopřiva Marek     30134
18.Koukol MilanŠimáček Luboš     13135

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry20čtyřhry02
Rokyta Pavel40Egert Daniel04
Brabec Petr31Kopřiva Daniel22
Koukol Milan13Kopřiva Marek22
Zabloudil František31Šimáček Luboš13



Zápis o utkání
Název soutěže: Okresní přebor III Kolo: 16 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:Rudolec BVrchní
rozhodčí:
Brabec Václav
HOSTUJÍCÍ:Bystřice ARozhodčí:Měrtl Petr
Hráno v místnosti
přesná adresa
ZŠ a MŠ Český Rudolec 40Rozhodčí:Plachý František
Datum dle rozpisu08. 02. 2017 18:00 Začátek
utkání
18:00Konec
utkání
20:30Rozhodčí:Mareš Martin
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
12:639:23 Rudolec B

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Měrtl Petr
Brabec Václav
 
 
Zvěřina Miroslav
Tkalců Václav
 
 
     1301
2.Bartoň Lubomír
Rumplík Luděk
 
 
Nováček Kačenka Jan
Dvořák Jiří
 
 
     3111
3.Bartoň LubomírZvěřina Miroslav     3021
4.Rumplík LuděkTkalců Václav     3031
5.Měrtl PetrNováček Kačenka Jan     3241
6.Brabec VáclavDvořák Jiří     1342
7.Rumplík LuděkZvěřina Miroslav     3052
8.Měrtl PetrTkalců Václav     3062
9.Brabec VáclavNováček Kačenka Jan     1363
10.Bartoň LubomírDvořák Jiří     3073
11.Mareš Martin ml.Zvěřina Miroslav     3083
12.Brabec VáclavTkalců Václav     0384
13.Bartoň LubomírNováček Kačenka Jan     3094
14.Rumplík LuděkDvořák Jiří     0395
15.Brabec VáclavZvěřina Miroslav     0396
16.Bartoň LubomírTkalců Václav     30106
17.Rumplík LuděkNováček Kačenka Jan     31116
18.Mareš Martin ml.Dvořák Jiří     31126

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Bartoň Lubomír40Zvěřina Miroslav13
Rumplík Luděk31Tkalců Václav13
Měrtl Petr20Nováček Kačenka Jan13
Brabec Václav04Dvořák Jiří22
Mareš Martin ml.20   



Zápis o utkání
Název soutěže: Okresní přebor III Kolo: 16 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:Lomnice BVrchní
rozhodčí:
Špale Martin
HOSTUJÍCÍ:Řečice CRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Herna stolního tenisu - Tyršova 348Rozhodčí:
Datum dle rozpisu08. 02. 2017 18:00 Začátek
utkání
18:00Konec
utkání
20:30Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
12:639:28 Lomnice B

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Špale Martin ml.
Visčur Aleš
 
 
Vobořil Karel
Adámek Eduard
 
 
     3110
2.Nosek David
Malec Matyáš
 
 
Vobořil Petr
Fišer Petr
 
 
     1311
3.Špale Martin ml.Vobořil Karel     3121
4.Nosek DavidAdámek Eduard     3031
5.Visčur AlešVobořil Petr     3241
6.Malec MatyášFišer Petr     3151
7.Nosek DavidVobořil Karel     3161
8.Visčur AlešAdámek Eduard     3071
9.Malec MatyášVobořil Petr     0372
10.Špale Martin ml.Fišer Petr     3182
11.Visčur AlešVobořil Karel     1383
12.Malec MatyášAdámek Eduard     0384
13.Špale Martin ml.Vobořil Petr     3094
14.Nosek DavidFišer Petr     1395
15.Malec MatyášVobořil Karel     0396
16.Špale Martin ml.Adámek Eduard     30106
17.Nosek DavidVobořil Petr     31116
18.Visčur AlešFišer Petr     32126

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Špale Martin ml.40Vobořil Karel22
Nosek David31Adámek Eduard13
Visčur Aleš31Vobořil Petr13
Malec Matyáš13Fišer Petr13



Zápis o utkání
Název soutěže: Okresní přebor III Kolo: 16 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:Včelnice BVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:Chlum BRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
ZŠ N. VčelniceRozhodčí:
Datum dle rozpisu10. 02. 2017 19:00 Začátek
utkání
19:00Konec
utkání
21:00Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
15:350:16 Včelnice B

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Šindelář Richard
Němeček Jiří
 
 
Pepich Pavol
Trsek Miroslav
 
 
     2301
2.Gulikáš Libor
Šuhájková Libuše
 
 
Pepich Petr
Karpíšková Pavlína
 
 
     3011
3.Šindelář RichardPepich Pavol     3121
4.Němeček JiříTrsek Miroslav     1322
5.Gulikáš LiborPepich Petr     3032
6.Šuhájek FrantišekKarpíšková Pavlína     3042
7.Němeček JiříPepich Pavol     3252
8.Gulikáš LiborTrsek Miroslav     3062
9.Šuhájek FrantišekPepich Petr     3172
10.Šindelář RichardKarpíšková Pavlína     3082
11.Gulikáš LiborPepich Pavol     3192
12.Šuhájek FrantišekTrsek Miroslav     31102
13.Šindelář RichardPepich Petr     30112
14.Němeček JiříKarpíšková Pavlína     30122
15.Šuhájek FrantišekPepich Pavol     23123
16.Šindelář RichardTrsek Miroslav     31133
17.Němeček JiříPepich Petr     30143
18.Gulikáš LiborKarpíšková Pavlína     30153

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Šindelář Richard40Pepich Pavol13
Němeček Jiří31Trsek Miroslav13
Gulikáš Libor40Pepich Petr04
Šuhájek František31Karpíšková Pavlína04



Zápis o utkání
Název soutěže: Okresní přebor III Kolo: 16 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:Třeboň DVrchní
rozhodčí:
Samec Jaroslav
HOSTUJÍCÍ:Novosedly BRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
KC RoháčRozhodčí:
Datum dle rozpisu14. 02. 2017 19:00 Začátek
utkání
19:00Konec
utkání
21:30Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
11:744:30 Třeboň D

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Hroděj Lukáš
Husník Marek
 
 
Maryška Jan
Kouba Karel
 
 
     3110
2.Bohun Karel
Samec Jaroslav
 
 
Maryška Radek
Maryšková Nikola
 
 
     3120
3.Hroděj LukášMaryška Jan     3030
4.Husník MarekKouba Karel     2331
5.Bohun KarelMaryška Radek     2332
6.Samec Jaroslav ml.Maryšková Nikola     2333
7.Husník MarekMaryška Jan     3043
8.Bohun KarelKouba Karel     3153
9.Samec Jaroslav ml.Maryška Radek     1354
10.Hroděj LukášMaryšková Nikola     3164
11.Bohun KarelMaryška Jan     3174
12.Samec Jaroslav ml.Kouba Karel     1375
13.Hroděj LukášMaryška Radek     1376
14.Husník MarekMaryšková Nikola     3186
15.Samec Jaroslav ml.Maryška Jan     3096
16.Hroděj LukášKouba Karel     32106
17.Husník MarekMaryška Radek     23107
18.Bohun KarelMaryšková Nikola     31117

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry20čtyřhry02
Hroděj Lukáš31Maryška Jan04
Husník Marek22Kouba Karel22
Bohun Karel31Maryška Radek40
Samec Jaroslav ml.13Maryšková Nikola13



Zápis o utkání
Název soutěže: Okresní přebor III Kolo: 16 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:Dírná BVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:J. Hradec ERozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Herna stará školaRozhodčí:
Datum dle rozpisu10. 02. 2017 18:00 Začátek
utkání
18:00Konec
utkání
20:30Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
4:1424:48 J. Hradec E

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Adamec Libor
Košner Petr
 
 
Smrž Pavel
Pavelek Václav
 
 
     1301
2.Matěcha Jaromír
Sekyra Jiří
 
 
Škarda Tomáš
Tůma Michal
 
 
     3211
3.Košner PetrSmrž Pavel     1312
4.Sekyra JiříPavelek Václav     1313
5.Matěcha JaromírŠkarda Tomáš     1314
6.Adamec LiborTůma Michal     1315
7.Sekyra JiříSmrž Pavel     1316
8.Matěcha JaromírPavelek Václav     0317
9.Adamec LiborŠkarda Tomáš     3227
10.Košner PetrTůma Michal     0328
11.Matěcha JaromírSmrž Pavel     0329
12.Adamec LiborPavelek Václav     03210
13.Košner PetrŠkarda Tomáš     23211
14.Sekyra JiříTůma Michal     31311
15.Adamec LiborSmrž Pavel     23312
16.Košner PetrPavelek Václav     13313
17.Sekyra JiříŠkarda Tomáš     13314
18.Matěcha JaromírTůma Michal     31414

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Košner Petr04Smrž Pavel40
Sekyra Jiří13Pavelek Václav40
Matěcha Jaromír13Škarda Tomáš31
Adamec Libor13Tůma Michal22

předchozí kolo následující kolo
Reklama
JOOLA
vsenastolnitenis
pohary-bauer
JOOLA
XENIUM
PINGPONG knihy
Reklama
JOOLA
XENIUM
PINGPONG knihy