Výběr krajského svazu:
Výběr regionálního svazu:
Sezóna:

Zápis o utkání
Název soutěže: Okresní přebor III Kolo: 17 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:Dírná BVrchní
rozhodčí:
Wratislav Evžen
HOSTUJÍCÍ:Kunžak BRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Škoda DírnáRozhodčí:
Datum dle rozpisu17. 02. 2017 18:00 Začátek
utkání
18:00Konec
utkání
20:00Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
3:1513:49 Kunžak B

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Sekyra Jiří
Košner Petr
 
 
Košťál Zdeněk
Rokyta Pavel
 
 
     0301
2.Wratislav Evžen
Matěcha Jaromír
 
 
Zabloudil František
Koukol Milan
 
 
     3111
3.Sekyra JiříKošťál Zdeněk     0312
4.Košner PetrRokyta Pavel     0313
5.Wratislav EvženZabloudil František     0314
6.Matěcha JaromírKoukol Milan     1315
7.Košner PetrKošťál Zdeněk     0316
8.Wratislav EvženRokyta Pavel     0317
9.Matěcha JaromírZabloudil František     0318
10.Sekyra JiříKoukol Milan     3228
11.Wratislav EvženKošťál Zdeněk     0329
12.Matěcha JaromírRokyta Pavel     13210
13.Sekyra JiříZabloudil František     03211
14.Košner PetrKoukol Milan     23212
15.Matěcha JaromírKošťál Zdeněk     03213
16.Sekyra JiříRokyta Pavel     03214
17.Košner PetrZabloudil František     03215
18.Wratislav EvženKoukol Milan     31315

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Sekyra Jiří13Košťál Zdeněk40
Košner Petr04Rokyta Pavel40
Wratislav Evžen13Zabloudil František40
Matěcha Jaromír04Koukol Milan22



Zápis o utkání
Název soutěže: Okresní přebor III Kolo: 17 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:J. Hradec EVrchní
rozhodčí:
Mátl Ladislav
HOSTUJÍCÍ:Třeboň DRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Jindřichův Hradec, sídl.Vajgar 692, tělocvična 5. Zákl. školyRozhodčí:
Datum dle rozpisu18. 02. 2017 10:00 Začátek
utkání
10:00Konec
utkání
12:00Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
9:931:38 nerozhodně

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Smrž Pavel
Škarda Tomáš
 
 
Husník Marek
Hroděj Lukáš
 
 
     3210
2.Truhlářová Veronika
Tůma Michal
 
 
Samec Jaroslav ml.
Bohun Karel
 
 
     1311
3.Škarda TomášHusník Marek     2312
4.Smrž PavelHroděj Lukáš     3222
5.Tůma MichalSamec Jaroslav ml.     3232
6.Truhlářová VeronikaBohun Karel     0333
7.Smrž PavelHusník Marek     3143
8.Tůma MichalHroděj Lukáš     0344
9.Truhlářová VeronikaSamec Jaroslav ml.     0345
10.Škarda TomášBohun Karel     3055
11.Tůma MichalHusník Marek     1356
12.Truhlářová VeronikaHroděj Lukáš     0357
13.Škarda TomášSamec Jaroslav ml.     3067
14.Smrž PavelBohun Karel     3277
15.Truhlářová VeronikaHusník Marek     0378
16.Škarda TomášHroděj Lukáš     0379
17.Smrž PavelSamec Jaroslav ml.     3089
18.Tůma MichalBohun Karel     3299

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Škarda Tomáš22Husník Marek31
Smrž Pavel40Hroděj Lukáš31
Tůma Michal22Samec Jaroslav ml.13
Truhlářová Veronika04Bohun Karel13



Zápis o utkání
Název soutěže: Okresní přebor III Kolo: 17 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:Novosedly BVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:Včelnice BRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
KD NovosedlyRozhodčí:
Datum dle rozpisu17. 02. 2017 17:00 Začátek
utkání
18:00Konec
utkání
20:30Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
7:1127:35 Včelnice B

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Maryška Jan
Průcha Martin
 
 
Šuhájek František
Šuhájková Libuše
 
 
     0301
2.Maryška Radek
Maryšková Nikola
 
 
Šindelář Richard
Němeček Jiří
 
 
WO    3011
3.Maryška RadekŠuhájková Libuše     2312
4.Maryšková NikolaŠuhájek František     1313
5.Průcha MartinŠindelář Richard     0314
6.Maryška JanNěmeček JiříWO    3024
7.Maryšková NikolaŠuhájková Libuše     0325
8.Průcha MartinŠuhájek František     0326
9.Maryška JanŠindelář Richard     1327
10.Maryška RadekNěmeček JiříWO    3037
11.Průcha MartinŠuhájková Libuše     0338
12.Maryška JanŠuhájek František     0339
13.Maryška RadekŠindelář Richard     3149
14.Maryšková NikolaNěmeček JiříWO    3059
15.Maryška JanŠuhájková Libuše     03510
16.Maryška RadekŠuhájek František     31610
17.Maryšková NikolaŠindelář Richard     23611
18.Průcha MartinNěmeček JiříWO    30711

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry01čtyřhry10
Maryška Radek21Šuhájková Libuše40
Maryšková Nikola03Šuhájek František31
Průcha Martin03Šindelář Richard31
Maryška Jan03   
WO50WO05



Zápis o utkání
Název soutěže: Okresní přebor III Kolo: 17 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:Chlum BVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:Lomnice BRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
žítečRozhodčí:
Datum dle rozpisu17. 02. 2017 19:00 Začátek
utkání
19:30Konec
utkání
21:30Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
8:1029:32 Lomnice B

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Pepich Pavol
Vlček Václav
 
 
Špale Martin ml.
Nosek David
 
 
     1301
2.Pepich Petr
Karpíšková Pavlína
 
 
Malec Matyáš
Benda Josef
 
 
     1302
3.Vlček VáclavŠpale Martin ml.     2303
4.Pepich PavolMalec Matyáš     3013
5.Pepich PetrBenda Josef     3023
6.Karpíšková PavlínaNosek David     0324
7.Pepich PavolŠpale Martin ml.     0325
8.Pepich PetrMalec Matyáš     3135
9.Karpíšková PavlínaBenda Josef     0336
10.Vlček VáclavNosek David     3046
11.Pepich PetrŠpale Martin ml.     0347
12.Karpíšková PavlínaMalec Matyáš     1348
13.Vlček VáclavBenda Josef     3058
14.Pepich PavolNosek David     3168
15.Karpíšková PavlínaŠpale Martin ml.     0369
16.Vlček VáclavMalec Matyáš     3079
17.Pepich PavolBenda Josef     3089
18.Pepich PetrNosek David     03810

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry02čtyřhry20
Vlček Václav31Špale Martin ml.40
Pepich Pavol31Malec Matyáš13
Pepich Petr22Benda Josef13
Karpíšková Pavlína04Nosek David22



Zápis o utkání
Název soutěže: Okresní přebor III Kolo: 17 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:Řečice CVrchní
rozhodčí:
Budík Robert
HOSTUJÍCÍ:Rudolec BRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Sokolovna Kardašova ŘečiceRozhodčí:
Datum dle rozpisu16. 02. 2017 18:30 Začátek
utkání
18:30Konec
utkání
21:15Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
5:1325:47 Rudolec B

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Adámek Eduard
Fišer Petr
 
 
Měrtl Petr
Havlík Jiří
 
 
     0301
2.Budík Robert
Vobořil Petr
 
 
Buček Zdeněk
Rumplík Luděk
 
 
     0302
3.Budík RobertBuček Zdeněk     2303
4.Vobořil KarelHavlík Jiří     3213
5.Adámek EduardMareš Martin ml.     1314
6.Vobořil PetrRumplík Luděk     3224
7.Vobořil KarelBuček Zdeněk     2325
8.Adámek EduardHavlík Jiří     1326
9.Vobořil PetrMareš Martin ml.     3236
10.Budík RobertRumplík Luděk     0337
11.Adámek EduardBuček Zdeněk     1338
12.Vobořil PetrHavlík Jiří     3148
13.Budík RobertMareš Martin ml.     1349
14.Fišer PetrRumplík Luděk     13410
15.Vobořil PetrBuček Zdeněk     13411
16.Budík RobertHavlík Jiří     03412
17.Fišer PetrMareš Martin ml.     31512
18.Adámek EduardRumplík Luděk     03513

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry02čtyřhry20
Budík Robert04Buček Zdeněk40
Vobořil Karel11Havlík Jiří22
Adámek Eduard04Mareš Martin ml.22
Vobořil Petr31Rumplík Luděk31
Fišer Petr11   



Zápis o utkání
Název soutěže: Okresní přebor III Kolo: 17 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:Bystřice AVrchní
rozhodčí:
Tkalců Václav
HOSTUJÍCÍ:Majdalena BRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Tělocvična ZŠ Nová BystřiceRozhodčí:
Datum dle rozpisu17. 02. 2017 18:00 Začátek
utkání
18:00Konec
utkání
20:30Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
2:1616:50 Majdalena B

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Zvěřina Miroslav
Tkalců Václav
 
 
Švec Bohumil
Kopřiva Daniel
 
 
     1301
2.Richter Jiří
Komárek Karel
 
 
Šimáček Luboš
Kopřiva Marek
 
 
     0302
3.Zvěřina MiroslavŠvec Bohumil     1303
4.Tkalců VáclavKopřiva Daniel     0304
5.Richter JiříŠimáček Luboš     0305
6.Komárek KarelKopřiva Marek     0306
7.Tkalců VáclavŠvec Bohumil     1307
8.Richter JiříKopřiva Daniel     2308
9.Komárek KarelŠimáček Luboš     0309
10.Zvěřina MiroslavKopřiva Marek     3219
11.Richter JiříŠvec Bohumil     13110
12.Komárek KarelKopřiva Daniel     03111
13.Zvěřina MiroslavŠimáček Luboš     13112
14.Pelikán LadislavKopřiva Marek     03113
15.Komárek KarelŠimáček Miloš     23114
16.Zvěřina MiroslavKopřiva Daniel     30214
17.Pelikán LadislavŠimáček Luboš     03215
18.Richter JiříKopřiva Marek     13216

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry02čtyřhry20
Zvěřina Miroslav22Švec Bohumil30
Tkalců Václav02Kopřiva Daniel31
Richter Jiří04Šimáček Luboš40
Komárek Karel04Kopřiva Marek31
Pelikán Ladislav02Šimáček Miloš10

předchozí kolo následující kolo
Reklama
JOOLA
vsenastolnitenis
pohary-bauer
JOOLA
XENIUM
PINGPONG knihy
Reklama
JOOLA
XENIUM
PINGPONG knihy