Výběr krajského svazu:
Výběr regionálního svazu:
Sezóna:

Zápis o utkání
Název soutěže: Okresní přebor III Kolo: 18 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:Kunžak BVrchní
rozhodčí:
Zabloudil František
HOSTUJÍCÍ:Bystřice ARozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Sportovní hala KunžakRozhodčí:
Datum dle rozpisu24. 02. 2017 18:00 Začátek
utkání
18:00Konec
utkání
20:00Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
14:446:16 Kunžak B

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Koukol Milan
Zabloudil František
 
 
Zvěřina Miroslav
Tkalců Václav
 
 
     3010
2.Brabec Petr
Rokyta Pavel
 
 
Dvořák Jiří
Richter Jiří
 
 
     3020
3.Koukol MilanZvěřina Miroslav     2321
4.Zabloudil FrantišekTkalců Václav     3031
5.Brabec PetrDvořák Jiří     3041
6.Rokyta PavelRichter Jiří     3151
7.Zabloudil FrantišekZvěřina Miroslav     3061
8.Brabec PetrTkalců Václav     3071
9.Rokyta PavelDvořák Jiří     3281
10.Drobil TomášRichter Jiří     0382
11.Brabec PetrZvěřina Miroslav     3192
12.Rokyta PavelTkalců Václav     30102
13.Drobil TomášDvořák Jiří     23103
14.Zabloudil FrantišekRichter Jiří     30113
15.Rokyta PavelZvěřina Miroslav     30123
16.Drobil TomášTkalců Václav     03124
17.Zabloudil FrantišekDvořák Jiří     30134
18.Brabec PetrRichter Jiří     30144

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry20čtyřhry02
Koukol Milan01Zvěřina Miroslav13
Zabloudil František40Tkalců Václav13
Brabec Petr40Dvořák Jiří13
Rokyta Pavel40Richter Jiří13
Drobil Tomáš03   



Zápis o utkání
Název soutěže: Okresní přebor III Kolo: 18 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:Majdalena BVrchní
rozhodčí:
Kopřiva Marek
HOSTUJÍCÍ:Řečice CRozhodčí:Kopřiva Daniel
Hráno v místnosti
přesná adresa
Herna u OÚRozhodčí:Šimáček Miloš
Datum dle rozpisu23. 02. 2017 19:00 Začátek
utkání
19:00Konec
utkání
22:00Rozhodčí:Švec Bohumil
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
8:1031:40 Řečice C

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Kopřiva Daniel
Švec Bohumil
 
 
Vobořil Karel
Budík Robert
 
 
     1301
2.Šimáček Miloš
Kopřiva Marek
 
 
Fišer Petr
Vobořil Petr
 
 
     1302
3.Kopřiva MarekVobořil Karel     3012
4.Kopřiva DanielBudík Robert     1313
5.Šimáček MilošFišer Petr     0314
6.Švec BohumilVobořil Petr     2315
7.Kopřiva DanielVobořil Karel     3225
8.Šimáček MilošBudík Robert     3235
9.Švec BohumilFišer Petr     3145
10.Kopřiva MarekVobořil Petr     1346
11.Šimáček MilošVobořil Karel     0347
12.Švec BohumilBudík Robert     3057
13.Kopřiva MarekFišer Petr     3267
14.Kopřiva DanielVobořil Petr     0368
15.Švec BohumilVobořil Karel     3178
16.Kopřiva MarekBudík Robert     3288
17.Kopřiva DanielFišer Petr     0389
18.Šimáček MilošVobořil Petr     13810

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry02čtyřhry20
Kopřiva Marek31Vobořil Karel13
Kopřiva Daniel13Budík Robert13
Šimáček Miloš13Fišer Petr22
Švec Bohumil31Vobořil Petr40
NE



Zápis o utkání
Název soutěže: Okresní přebor III Kolo: 18 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:Rudolec BVrchní
rozhodčí:
Brabec Václav
HOSTUJÍCÍ:Chlum BRozhodčí:Bartoň Lubomír
Hráno v místnosti
přesná adresa
ZŠ a MŠ Český Rudolec 40Rozhodčí:Lojka Aleš
Datum dle rozpisu22. 02. 2017 18:00 Začátek
utkání
18:00Konec
utkání
20:30Rozhodčí:Plachý František
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
18:054:9 Rudolec B

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Brabec Václav
Měrtl Petr
 
 
Fišer Josef
Trsek Miroslav
 
 
     3110
2.Buček Zdeněk
Mareš Martin ml.
 
 
Vančura Dušan
Schneider Pavel
 
 
     3020
3.Brabec VáclavFišer Josef     3130
4.Měrtl PetrTrsek Miroslav     3040
5.Buček ZdeněkVančura Dušan     3050
6.Mareš Martin ml.Schneider Pavel     3160
7.Měrtl PetrFišer Josef     3070
8.Buček ZdeněkTrsek Miroslav     3180
9.Mareš Martin ml.Vančura Dušan     3090
10.Brabec VáclavSchneider Pavel     31100
11.Buček ZdeněkFišer Josef     30110
12.Mareš Martin ml.Trsek Miroslav     31120
13.Brabec VáclavVančura Dušan     30130
14.Měrtl PetrSchneider Pavel     30140
15.Mareš Martin ml.Fišer Josef     31150
16.Brabec VáclavTrsek Miroslav     32160
17.Měrtl PetrVančura Dušan     30170
18.Buček ZdeněkSchneider Pavel     30180

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry20čtyřhry02
Brabec Václav40Fišer Josef04
Měrtl Petr40Trsek Miroslav04
Buček Zdeněk40Vančura Dušan04
Mareš Martin ml.40Schneider Pavel04



Zápis o utkání
Název soutěže: Okresní přebor III Kolo: 18 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:Lomnice BVrchní
rozhodčí:
Špale Martin
HOSTUJÍCÍ:Novosedly BRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Herna stolního tenisu - Tyršova 348Rozhodčí:
Datum dle rozpisu22. 02. 2017 18:00 Začátek
utkání
18:00Konec
utkání
20:15Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:836:30 Lomnice B

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Špale Martin ml.
Nosek David
 
 
Maryška Jan
Maryšková Nikola
 
 
     3010
2.Benda Josef
Malec Matyáš
 
 
Maryška Radek
Kouba Karel
 
 
     1311
3.Špale Martin ml.Maryška Jan     3021
4.Malec MatyášMaryšková Nikola     2322
5.Nosek DavidMaryška Radek     0323
6.Benda JosefKouba Karel     0324
7.Malec MatyášMaryška Jan     3134
8.Nosek DavidMaryšková Nikola     3044
9.Benda JosefMaryška Radek     0345
10.Špale Martin ml.Kouba Karel     3055
11.Nosek DavidMaryška Jan     3065
12.Benda JosefMaryšková Nikola     0366
13.Špale Martin ml.Maryška Radek     3176
14.Malec MatyášKouba Karel     1377
15.Benda JosefMaryška Jan     3187
16.Špale Martin ml.Maryšková Nikola     3197
17.Malec MatyášMaryška Radek     2398
18.Nosek DavidKouba Karel     32108

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Špale Martin ml.40Maryška Jan04
Malec Matyáš13Maryšková Nikola22
Nosek David31Maryška Radek31
Benda Josef13Kouba Karel22



Zápis o utkání
Název soutěže: Okresní přebor III Kolo: 18 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:Včelnice BVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:J. Hradec ERozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
ZŠ N. VčelniceRozhodčí:
Datum dle rozpisu24. 02. 2017 19:00 Začátek
utkání
19:00Konec
utkání
21:00Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:833:28 Včelnice B

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Šuhájek František
Šuhájková Libuše
 
 
Smrž Pavel
Pavelek Václav
 
 
     0301
2.Šindelář Richard
Němeček Jiří
 
 
Tůma Michal
Škarda Tomáš
 
 
WO    0302
3.Šindelář RichardSmrž Pavel     1303
4.Šuhájek FrantišekPavelek Václav     3213
5.Němeček JiříTůma MichalWO    0314
6.Šuhájková LibušeŠkarda Tomáš     3024
7.Šuhájek FrantišekSmrž Pavel     3134
8.Němeček JiříPavelek VáclavWO    0335
9.Šuhájková LibušeTůma Michal     3045
10.Šindelář RichardŠkarda Tomáš     3055
11.Němeček JiříSmrž PavelWO    0356
12.Šuhájková LibušePavelek Václav     3166
13.Šindelář RichardTůma Michal     3076
14.Šuhájek FrantišekŠkarda Tomáš     3086
15.Šuhájková LibušeSmrž Pavel     3096
16.Šindelář RichardPavelek Václav     30106
17.Šuhájek FrantišekTůma Michal     23107
18.Němeček JiříŠkarda TomášWO    03108

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry01čtyřhry10
Šindelář Richard31Smrž Pavel12
Šuhájek František31Pavelek Václav03
Šuhájková Libuše40Tůma Michal12
   Škarda Tomáš03
WO05WO50



Zápis o utkání
Název soutěže: Okresní přebor III Kolo: 18 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:Třeboň DVrchní
rozhodčí:
Samec Jaroslav
HOSTUJÍCÍ:Dírná BRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
KC ROHÁČRozhodčí:
Datum dle rozpisu20. 02. 2017 19:00 Začátek
utkání
19:00Konec
utkání
21:45Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
11:741:33 Třeboň D

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Hroděj Lukáš
Husník Marek
 
 
Matěcha Jaromír
Wratislav Evžen
 
 
     3010
2.Samec Jaroslav ml.
Bohun Karel
 
 
Adamec Libor
Novobílský Robin
 
 
     1311
3.Husník MarekMatěcha Jaromír     3121
4.Hroděj LukášWratislav Evžen     3131
5.Bohun KarelAdamec Libor     3241
6.Samec Jaroslav ml.Novobílský Robin     1342
7.Hroděj LukášMatěcha Jaromír     3252
8.Bohun KarelWratislav Evžen     3062
9.Samec Jaroslav ml.Adamec Libor     1363
10.Husník MarekNovobílský Robin     3273
11.Bohun KarelMatěcha Jaromír     3183
12.Samec Jaroslav ml.Wratislav Evžen     2384
13.Husník MarekAdamec Libor     3194
14.Hroděj LukášNovobílský Robin     2395
15.Samec Jaroslav ml.Matěcha Jaromír     32105
16.Husník MarekWratislav Evžen     30115
17.Hroděj LukášAdamec Libor     13116
18.Bohun KarelNovobílský Robin     03117

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Husník Marek40Matěcha Jaromír04
Hroděj Lukáš22Wratislav Evžen13
Bohun Karel31Adamec Libor22
Samec Jaroslav ml.13Novobílský Robin31

předchozí kolo následující kolo
Reklama
JOOLA
vsenastolnitenis
pohary-bauer
JOOLA
XENIUM
PINGPONG knihy
Reklama
JOOLA
XENIUM
PINGPONG knihy