Výběr krajského svazu:
Výběr regionálního svazu:
Sezóna:

Zápis o utkání
Název soutěže: Okresní přebor III Kolo: 19 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:Třeboň DVrchní
rozhodčí:
Lang Václav
HOSTUJÍCÍ:Kunžak BRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
KC ROHÁČRozhodčí:
Datum dle rozpisu27. 02. 2017 19:00 Začátek
utkání
19:00Konec
utkání
21:30Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
4:1419:44 Kunžak B

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Husník Marek
Hroděj Lukáš
 
 
Zabloudil František
Koukol Milan
 
 
     1301
2.Bohun Karel
Samec Jaroslav ml.
 
 
Rokyta Pavel
Brabec Petr
 
 
     2302
3.Husník MarekZabloudil František     0303
4.Hroděj LukášKoukol Milan     3013
5.Bohun KarelRokyta Pavel     1314
6.Samec Jaroslav ml.Brabec Petr     0315
7.Hroděj LukášZabloudil František     1316
8.Bohun KarelKoukol Milan     3226
9.Samec Jaroslav ml.Rokyta Pavel     0327
10.Husník MarekBrabec Petr     0328
11.Bohun KarelZabloudil František     3038
12.Samec Jaroslav ml.Koukol Milan     0339
13.Husník MarekRokyta Pavel     03310
14.Hroděj LukášBrabec Petr     03311
15.Samec Jaroslav ml.Zabloudil František     13312
16.Husník MarekKoukol Milan     30412
17.Hroděj LukášRokyta Pavel     13413
18.Bohun KarelBrabec Petr     03414

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry02čtyřhry20
Husník Marek13Zabloudil František31
Hroděj Lukáš13Koukol Milan13
Bohun Karel22Rokyta Pavel40
Samec Jaroslav ml.04Brabec Petr40



Zápis o utkání
Název soutěže: Okresní přebor III Kolo: 19 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:Dírná BVrchní
rozhodčí:
Čoudek Miroslav
HOSTUJÍCÍ:Včelnice BRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
ZŠ DírnáRozhodčí:
Datum dle rozpisu03. 03. 2017 18:00 Začátek
utkání
18:00Konec
utkání
20:00Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:836:28 Dírná B

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Sekyra Jiří
Novobílský Robin
 
 
Šindelář Richard
Němeček Jiří
 
 
     3010
2.Adamec Libor
Wratislav Evžen
 
 
Šuhájek František
Gulikáš Libor
 
 
WO    3020
3.Sekyra JiříŠindelář Richard     1321
4.Novobílský RobinNěmeček Jiří     3131
5.Adamec LiborŠuhájek František     0332
6.Wratislav EvženGulikáš LiborWO    3042
7.Novobílský RobinŠindelář Richard     1343
8.Adamec LiborNěmeček Jiří     1344
9.Wratislav EvženŠuhájek František     1345
10.Sekyra JiříGulikáš LiborWO    3055
11.Adamec LiborŠindelář Richard     2356
12.Wratislav EvženNěmeček Jiří     0357
13.Sekyra JiříŠuhájek František     3067
14.Novobílský RobinGulikáš LiborWO    3077
15.Wratislav EvženŠindelář Richard     0378
16.Sekyra JiříNěmeček Jiří     3188
17.Novobílský RobinŠuhájek František     3298
18.Adamec LiborGulikáš LiborWO    30108

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry10čtyřhry01
Sekyra Jiří21Šindelář Richard40
Novobílský Robin21Němeček Jiří22
Adamec Libor03Šuhájek František22
Wratislav Evžen03   
WO50WO05



Zápis o utkání
Název soutěže: Okresní přebor III Kolo: 19 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:J. Hradec EVrchní
rozhodčí:
Buřil Marek
HOSTUJÍCÍ:Lomnice BRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Jindřichův Hradec, sídl.Vajgar 692, tělocvična 5. Zákl. školyRozhodčí:
Datum dle rozpisu01. 03. 2017 19:00 Začátek
utkání
17:15Konec
utkání
18:40Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
3:1516:49 Lomnice B

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Kovář David
Jelínek Tomáš
 
 
Malec Matyáš
Benda Josef
 
 
     0301
2.Horáček Matěj
Roubíček Šimon
 
 
Nosek David
Kříž František
 
 
     1302
3.Kovář DavidNosek David     0303
4.Jelínek TomášBenda Josef     3213
5.Horáček MatějMalec Matyáš     0314
6.Roubíček ŠimonKříž František     1315
7.Jelínek TomášNosek David     0316
8.Horáček MatějBenda Josef     1317
9.Roubíček ŠimonMalec Matyáš     0318
10.Kovář DavidKříž František     2319
11.Horáček MatějNosek David     03110
12.Roubíček ŠimonBenda Josef     03111
13.Kovář DavidMalec Matyáš     03112
14.Jelínek TomášKříž František     31212
15.Roubíček ŠimonNosek David     13213
16.Kovář DavidBenda Josef     13214
17.Jelínek TomášMalec Matyáš     03215
18.Horáček MatějKříž František     31315

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry02čtyřhry20
Kovář David04Nosek David40
Jelínek Tomáš22Benda Josef31
Horáček Matěj13Malec Matyáš40
Roubíček Šimon04Kříž František22



Zápis o utkání
Název soutěže: Okresní přebor III Kolo: 19 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:Novosedly BVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:Rudolec BRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
KD NovosedlyRozhodčí:
Datum dle rozpisu03. 03. 2017 17:00 Začátek
utkání
18:00Konec
utkání
20:30Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
7:1128:40 Rudolec B

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Maryška Radek
Maryška Jan
 
 
Měrtl Petr
Brabec Václav
 
 
     3110
2.Maryšková Nikola
Havlová Veronika
 
 
Buček Zdeněk
Rumplík Luděk
 
 
     0311
3.Maryška RadekMěrtl Petr     3121
4.Maryšková NikolaBrabec Václav     3231
5.Maryška JanHavlík Jiří     0332
6.Havlová VeronikaRumplík Luděk     1333
7.Maryšková NikolaMěrtl Petr     2334
8.Maryška JanBrabec Václav     3244
9.Havlová VeronikaHavlík Jiří     2345
10.Maryška RadekRumplík Luděk     3055
11.Maryška JanMěrtl Petr     0356
12.Havlová VeronikaBuček Zdeněk     3166
13.Maryška RadekHavlík Jiří     3076
14.Maryšková NikolaRumplík Luděk     0377
15.Havlová VeronikaMěrtl Petr     1378
16.Maryška RadekBuček Zdeněk     0379
17.Maryšková NikolaHavlík Jiří     03710
18.Maryška JanRumplík Luděk     13711

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Maryška Radek31Měrtl Petr31
Maryšková Nikola13Brabec Václav02
Maryška Jan13Havlík Jiří31
Havlová Veronika13Rumplík Luděk31
   Buček Zdeněk11



Zápis o utkání
Název soutěže: Okresní přebor III Kolo: 19 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:Chlum BVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:Majdalena BRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
žítečRozhodčí:
Datum dle rozpisu03. 03. 2017 19:00 Začátek
utkání
19:30Konec
utkání
21:30Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
1:174:51 Majdalena B

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Pepich Pavol
Pepichová Markéta
 
 
Kopřiva Marek
Šimáček Luboš
 
 
     0301
2.Karpíšková Pavlína
Kryšpín Jakub
 
 
Švec Bohumil
Kopřiva Daniel
 
 
     0302
3.Pepich PavolKopřiva Marek     0303
4.Pepichová MarkétaŠimáček Luboš     0304
5.Kryšpín JakubŠvec Bohumil     0305
6.Karpíšková PavlínaKopřiva Daniel     0306
7.Pepichová MarkétaKopřiva Marek     0307
8.Kryšpín JakubŠimáček Luboš     0308
9.Karpíšková PavlínaŠvec Bohumil     0309
10.Pepich PavolKopřiva Daniel     3019
11.Kryšpín JakubKopřiva Marek     03110
12.Karpíšková PavlínaŠimáček Luboš     03111
13.Pepich PavolŠvec BohumilWO    03112
14.Pepichová MarkétaKopřiva Daniel     03113
15.Karpíšková PavlínaKopřiva Marek     03114
16.Pepich PavolŠimáček Luboš     13115
17.Pepichová MarkétaŠvec Bohumil     03116
18.Kryšpín JakubKopřiva Daniel     03117

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry02čtyřhry20
Pepich Pavol12Kopřiva Marek40
Pepichová Markéta04Šimáček Luboš40
Kryšpín Jakub04Švec Bohumil30
Karpíšková Pavlína04Kopřiva Daniel31
WO01WO10



Zápis o utkání
Název soutěže: Okresní přebor III Kolo: 19 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:Bystřice AVrchní
rozhodčí:
Komárek Karel
HOSTUJÍCÍ:Řečice CRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Tělocvična ZŠ Nová BystřiceRozhodčí:
Datum dle rozpisu03. 03. 2017 18:00 Začátek
utkání
18:00Konec
utkání
20:30Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
7:1126:42 Řečice C

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Zvěřina Miroslav
Dvořák Jiří
 
 
Fišer Petr
Adámek Eduard
 
 
     3110
2.Richter Jiří
Komárek Karel
 
 
Budík Robert
Vobořil Karel
 
 
     0311
3.Zvěřina MiroslavFišer Petr     3121
4.Dvořák JiříVobořil Petr     1322
5.Richter JiříBudík Robert     2323
6.Komárek KarelVobořil Karel     1324
7.Dvořák JiříFišer Petr     3134
8.Richter JiříVobořil Petr     0335
9.Komárek KarelBudík Robert     0336
10.Zvěřina MiroslavVobořil Karel     3246
11.Richter JiříFišer Petr     1347
12.Komárek KarelVobořil Petr     0348
13.Zvěřina MiroslavBudík Robert     3158
14.Dvořák JiříVobořil Karel     0359
15.Komárek KarelFišer Petr     03510
16.Zvěřina MiroslavVobořil Petr     31610
17.Dvořák JiříBudík Robert     32710
18.Richter JiříVobořil Karel     03711

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Zvěřina Miroslav40Fišer Petr22
Dvořák Jiří22Vobořil Petr31
Richter Jiří04Budík Robert22
Komárek Karel04Vobořil Karel31

předchozí kolo následující kolo
Reklama
JOOLA
vsenastolnitenis
pohary-bauer
JOOLA
XENIUM
PINGPONG knihy
Reklama
JOOLA
XENIUM
PINGPONG knihy