Výběr krajského svazu:
Výběr regionálního svazu:
Sezóna:

Zápis o utkání
Název soutěže: Okresní přebor III Kolo: 20 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:Kunžak BVrchní
rozhodčí:
Zabloudil František
HOSTUJÍCÍ:Řečice CRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Sportovní hala KunžakRozhodčí:
Datum dle rozpisu10. 03. 2017 18:00 Začátek
utkání
18:00Konec
utkání
20:15Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
14:448:23 Kunžak B

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Drobil Tomáš
Zabloudil František
 
 
Adámek Eduard
Vobořil Karel
 
 
     2301
2.Brabec Petr
Rokyta Pavel
 
 
Vobořil Petr
Budík Robert
 
 
     3011
3.Drobil TomášAdámek Eduard     1312
4.Zabloudil FrantišekVobořil Karel     3122
5.Brabec PetrVobořil Petr     3132
6.Rokyta PavelBudík Robert     3042
7.Zabloudil FrantišekAdámek Eduard     3252
8.Brabec PetrVobořil Karel     3062
9.Rokyta PavelVobořil Petr     3072
10.Drobil TomášBudík Robert     1373
11.Brabec PetrAdámek Eduard     3183
12.Rokyta PavelVobořil Karel     3093
13.Drobil TomášVobořil Petr     2394
14.Zabloudil FrantišekBudík Robert     31104
15.Rokyta PavelAdámek Eduard     31114
16.Drobil TomášVobořil Karel     32124
17.Zabloudil FrantišekVobořil Petr     32134
18.Brabec PetrBudík Robert     30144

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Drobil Tomáš13Adámek Eduard13
Zabloudil František40Vobořil Karel04
Brabec Petr40Vobořil Petr13
Rokyta Pavel40Budík Robert13



Zápis o utkání
Název soutěže: Okresní přebor III Kolo: 20 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:Bystřice AVrchní
rozhodčí:
Komárek Karel
HOSTUJÍCÍ:Chlum BRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Tělocvična ZŠ Nová BystřiceRozhodčí:
Datum dle rozpisu10. 03. 2017 18:00 Začátek
utkání
18:00Konec
utkání
20:30Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
11:744:31 Bystřice A

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Zvěřina Miroslav
Tkalců Václav
 
 
Fišer Josef
Vančura Dušan
 
 
     3010
2.Pelikán Ladislav
Komárek Karel
 
 
Schneider Pavel
Trsek Miroslav
 
 
     1311
3.Zvěřina MiroslavFišer Josef     3021
4.Tkalců VáclavVančura Dušan     3131
5.Pelikán LadislavSchneider Pavel     1332
6.Komárek KarelTrsek Miroslav     2333
7.Tkalců VáclavFišer Josef     3143
8.Pelikán LadislavVančura Dušan     1344
9.Komárek KarelSchneider Pavel     3254
10.Zvěřina MiroslavTrsek Miroslav     3164
11.Pelikán LadislavFišer Josef     2365
12.Komárek KarelVančura Dušan     2366
13.Zvěřina MiroslavSchneider Pavel     3076
14.Tkalců VáclavTrsek Miroslav     3186
15.Komárek KarelFišer Josef     2387
16.Zvěřina MiroslavVančura Dušan     3197
17.Tkalců VáclavSchneider Pavel     31107
18.Pelikán LadislavTrsek Miroslav     32117

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Zvěřina Miroslav40Fišer Josef22
Tkalců Václav40Vančura Dušan22
Pelikán Ladislav13Schneider Pavel13
Komárek Karel13Trsek Miroslav13



Zápis o utkání
Název soutěže: Okresní přebor III Kolo: 20 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:Majdalena BVrchní
rozhodčí:
Vrchota Rudolf
HOSTUJÍCÍ:Novosedly BRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
OÚ MajdalenaRozhodčí:
Datum dle rozpisu09. 03. 2017 19:00 Začátek
utkání
00:00Konec
utkání
00:00Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
12:643:23 Majdalena B

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Švec Bohumil
Šimáček Luboš
 
 
Maryška Radek
Maryška Jan
 
 
     3010
2.Kopřiva Daniel
Šimáček Miloš
 
 
Maryšková Nikola
Havlová Veronika
 
 
     2311
3.Kopřiva DanielMaryšková Nikola     3021
4.Šimáček LubošHavlová Veronika     3131
5.Švec BohumilMaryška Radek     1332
6.Šimáček MilošMaryška Jan     3042
7.Šimáček LubošMaryšková Nikola     3052
8.Švec BohumilHavlová Veronika     3162
9.Šimáček MilošMaryška Radek     0363
10.Kopřiva DanielMaryška Jan     3073
11.Švec BohumilMaryšková Nikola     3083
12.Šimáček MilošHavlová Veronika     0384
13.Kopřiva DanielMaryška Radek     3294
14.Šimáček LubošMaryška Jan     30104
15.Šimáček MilošMaryšková Nikola     31114
16.Kopřiva DanielHavlová Veronika     23115
17.Šimáček LubošMaryška Radek     23116
18.Švec BohumilMaryška Jan     30126

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Kopřiva Daniel31Maryšková Nikola04
Šimáček Luboš31Havlová Veronika22
Švec Bohumil31Maryška Radek31
Šimáček Miloš22Maryška Jan04



Zápis o utkání
Název soutěže: Okresní přebor III Kolo: 20 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:Rudolec BVrchní
rozhodčí:
Brabec Václav
HOSTUJÍCÍ:J. Hradec ERozhodčí:Bártů Zbyněk
Hráno v místnosti
přesná adresa
ZŠ a MŠ Český Rudolec 40Rozhodčí:Plachý František
Datum dle rozpisu08. 03. 2017 18:00 Začátek
utkání
18:15Konec
utkání
21:30Rozhodčí:Lojka Aleš
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
8:1038:35 J. Hradec E

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Havlík Jiří
Mareš Martin ml.
 
 
Nikodým Jiří
Smrž Pavel
 
 
     3210
2.Rumplík Luděk
Buček Zdeněk
 
 
Škarda Tomáš
Pavelek Václav
 
 
     2311
3.Havlík JiříNikodým Jiří     3121
4.Mareš Martin ml.Smrž Pavel     2322
5.Rumplík LuděkŠkarda Tomáš     1323
6.Buček ZdeněkPavelek Václav     1324
7.Mareš Martin ml.Nikodým Jiří     0325
8.Rumplík LuděkSmrž Pavel     2326
9.Buček ZdeněkŠkarda Tomáš     3136
10.Havlík JiříPavelek Václav     2337
11.Rumplík LuděkNikodým Jiří     3047
12.Buček ZdeněkSmrž Pavel     1348
13.Havlík JiříŠkarda Tomáš     3058
14.Měrtl PetrPavelek Václav     3068
15.Buček ZdeněkNikodým Jiří     2369
16.Havlík JiříSmrž Pavel     13610
17.Měrtl PetrŠkarda Tomáš     30710
18.Rumplík LuděkPavelek Václav     31810

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Havlík Jiří22Nikodým Jiří22
Mareš Martin ml.02Smrž Pavel40
Rumplík Luděk22Škarda Tomáš13
Buček Zdeněk13Pavelek Václav22
Měrtl Petr20   



Zápis o utkání
Název soutěže: Okresní přebor III Kolo: 20 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:Lomnice BVrchní
rozhodčí:
Špale Martin
HOSTUJÍCÍ:Dírná BRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Herna stolního tenisu - Tyršova 348Rozhodčí:
Datum dle rozpisu08. 03. 2017 18:00 Začátek
utkání
18:00Konec
utkání
20:30Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
5:1321:43 Dírná B

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Benda Josef
Malec Matyáš
 
 
Adamec Libor
Wratislav Evžen
 
 
     0301
2.Špale Martin ml.
Nosek David
 
 
Novobílský Robin
Sekyra Jiří
 
 
     1302
3.Špale Martin ml.Adamec Libor     3012
4.Benda JosefWratislav Evžen     0313
5.Nosek DavidNovobílský Robin     2314
6.Malec MatyášSekyra Jiří     0315
7.Benda JosefAdamec Libor     0316
8.Nosek DavidWratislav Evžen     1317
9.Malec MatyášNovobílský Robin     0318
10.Špale Martin ml.Sekyra Jiří     3028
11.Nosek DavidAdamec Libor     1329
12.Malec MatyášWratislav Evžen     3139
13.Špale Martin ml.Novobílský Robin     3249
14.Benda JosefSekyra Jiří     03410
15.Malec MatyášAdamec Libor     03411
16.Špale Martin ml.Wratislav Evžen     31511
17.Benda JosefNovobílský Robin     03512
18.Nosek DavidSekyra Jiří     13513

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry02čtyřhry20
Špale Martin ml.40Adamec Libor31
Benda Josef04Wratislav Evžen22
Nosek David04Novobílský Robin31
Malec Matyáš13Sekyra Jiří31



Zápis o utkání
Název soutěže: Okresní přebor III Kolo: 20 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:Včelnice BVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:Třeboň DRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
ZŠ N. VčelniceRozhodčí:
Datum dle rozpisu10. 03. 2017 19:00 Začátek
utkání
19:00Konec
utkání
21:30Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
5:1321:40 Třeboň D

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Šindelář Richard
Němeček Jiří
 
 
Schams Miroslav
Samec Jaroslav ml.
 
 
     3110
2.Gulikáš Libor
Šuhájek František
 
 
Hroděj Lukáš
Husník Marek
 
 
WO    0311
3.Šindelář RichardSchams Miroslav     3021
4.Němeček JiříHroděj Lukáš     1322
5.Gulikáš LiborSamec Jaroslav ml.WO    0323
6.Šuhájek FrantišekHusník Marek     0324
7.Němeček JiříSchams Miroslav     3034
8.Gulikáš LiborHroděj LukášWO    0335
9.Šuhájek FrantišekSamec Jaroslav ml.     0336
10.Šindelář RichardHusník Marek     0337
11.Gulikáš LiborSchams MiroslavWO    0338
12.Šuhájek FrantišekHroděj Lukáš     2339
13.Šindelář RichardSamec Jaroslav ml.     23310
14.Němeček JiříHusník Marek     13311
15.Šuhájek FrantišekSchams Miroslav     30411
16.Šindelář RichardHroděj Lukáš     03412
17.Němeček JiříSamec Jaroslav ml.     30512
18.Gulikáš LiborHusník MarekWO    03513

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry10čtyřhry01
Šindelář Richard13Schams Miroslav03
Němeček Jiří22Hroděj Lukáš30
Šuhájek František13Samec Jaroslav ml.21
   Husník Marek30
WO05WO50

předchozí kolo následující kolo
Reklama
JOOLA
vsenastolnitenis
pohary-bauer
JOOLA
XENIUM
PINGPONG knihy
Reklama
JOOLA
XENIUM
PINGPONG knihy