Výběr krajského svazu:
Výběr regionálního svazu:
Sezóna:

Zápis o utkání
Název soutěže: Okresní přebor III Kolo: 3 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:Rudolec BVrchní
rozhodčí:
Brabec Václav
HOSTUJÍCÍ:Kunžak BRozhodčí:Plachý František
Hráno v místnosti
přesná adresa
ZŠ a MŠ Český Rudolec 40Rozhodčí:Mareš Martin
Datum dle rozpisu12. 10. 2016 18:00 Začátek
utkání
18:15Konec
utkání
20:30Rozhodčí:Brychta Miroslav
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:840:29 Rudolec B

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Rumplík Luděk
Měrtl Petr
 
 
Rokyta Pavel
Zabloudil František
 
 
     2301
2.Buček Zdeněk
Mareš Martin ml.
 
 
Koukol Milan
Drobil Tomáš
 
 
     3011
3.Rumplík LuděkRokyta Pavel     1312
4.Měrtl PetrZabloudil František     1313
5.Mareš Martin ml.Koukol Milan     3123
6.Buček ZdeněkDrobil Tomáš     3033
7.Měrtl PetrRokyta Pavel     2334
8.Mareš Martin ml.Zabloudil František     1335
9.Buček ZdeněkKoukol Milan     3045
10.Rumplík LuděkDrobil Tomáš     3055
11.Mareš Martin ml.Rokyta Pavel     0356
12.Buček ZdeněkZabloudil František     3266
13.Rumplík LuděkKoukol Milan     3176
14.Měrtl PetrDrobil Tomáš     3086
15.Buček ZdeněkRokyta Pavel     2387
16.Rumplík LuděkZabloudil František     1388
17.Měrtl PetrKoukol Milan     3198
18.Mareš Martin ml.Drobil Tomáš     30108

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Rumplík Luděk22Rokyta Pavel40
Měrtl Petr22Zabloudil František31
Mareš Martin ml.22Koukol Milan04
Buček Zdeněk31Drobil Tomáš04



Zápis o utkání
Název soutěže: Okresní přebor III Kolo: 3 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:Majdalena BVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:Lomnice BRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
OÚ MajdalenaRozhodčí:
Datum dle rozpisu13. 10. 2016 19:00 Začátek
utkání
00:00Konec
utkání
00:00Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
13:541:20 Majdalena B

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Šimáček Miloš
Kopřiva Daniel
 
 
Malec Matyáš
Benda Josef
 
 
     3010
2.Šimáček Luboš
Kopřiva Marek
 
 
Špale Martin ml.
Visčur Aleš
 
 
     3120
3.Šimáček MilošVisčur Aleš     0321
4.Kopřiva DanielŠpale Martin ml.     0322
5.Šimáček LubošBenda Josef     3032
6.Kopřiva MarekMalec Matyáš     3242
7.Kopřiva DanielVisčur Aleš     3052
8.Šimáček LubošŠpale Martin ml.     1353
9.Kopřiva MarekBenda Josef     3163
10.Šimáček MilošMalec Matyáš     3073
11.Šimáček LubošVisčur Aleš     3083
12.Kopřiva MarekŠpale Martin ml.     1384
13.Šimáček MilošBenda Josef     3094
14.Kopřiva DanielMalec Matyáš     31104
15.Kopřiva MarekVisčur Aleš     30114
16.Šimáček MilošŠpale Martin ml.     03115
17.Kopřiva DanielBenda Josef     30125
18.Šimáček LubošMalec Matyáš     30135

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry20čtyřhry02
Šimáček Miloš22Visčur Aleš13
Kopřiva Daniel31Špale Martin ml.40
Šimáček Luboš31Benda Josef04
Kopřiva Marek31Malec Matyáš04



Zápis o utkání
Název soutěže: Okresní přebor III Kolo: 3 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:Bystřice AVrchní
rozhodčí:
Tkalců Václav
HOSTUJÍCÍ:Včelnice BRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
ZŠ N. BystřiceRozhodčí:
Datum dle rozpisu14. 10. 2016 18:00 Začátek
utkání
00:00Konec
utkání
00:00Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
6:1222:42 Včelnice B

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Komárek Karel
Richter Jiří
 
 
Šindelář Richard
Němeček Jiří
 
 
     0301
2.Dvořák Jiří
Zvěřina Miroslav
 
 
Gulikáš Libor
Šuhájek František
 
 
     0302
3.Komárek KarelŠindelář Richard     1303
4.Richter JiříNěmeček Jiří     0304
5.Dvořák JiříGulikáš Libor     3214
6.Zvěřina MiroslavŠuhájek František     3124
7.Richter JiříŠindelář Richard     1325
8.Dvořák JiříNěmeček Jiří     3135
9.Zvěřina MiroslavGulikáš Libor     2336
10.Komárek KarelŠuhájek František     0337
11.Dvořák JiříŠindelář Richard     0338
12.Zvěřina MiroslavNěmeček Jiří     3048
13.Komárek KarelGulikáš Libor     0349
14.Richter JiříŠuhájek František     3259
15.Zvěřina MiroslavŠindelář Richard     3069
16.Komárek KarelNěmeček Jiří     03610
17.Richter JiříGulikáš Libor     03611
18.Dvořák JiříŠuhájek František     03612

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry02čtyřhry20
Komárek Karel04Šindelář Richard31
Richter Jiří13Němeček Jiří22
Dvořák Jiří22Gulikáš Libor31
Zvěřina Miroslav31Šuhájek František22



Zápis o utkání
Název soutěže: Okresní přebor III Kolo: 3 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:Řečice CVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:Třeboň DRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Sokolovna Kardašova ŘečiceRozhodčí:
Datum dle rozpisu13. 10. 2016 18:30 Začátek
utkání
18:30Konec
utkání
20:30Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
9:938:32 nerozhodně

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Adámek Eduard
Vobořil Karel
 
 
Husník Marek
Hroděj Lukáš
 
 
     3010
2.Fišer Petr
Vobořil Petr
 
 
Samec Jaroslav ml.
Bohun Karel
 
 
     3120
3.Adámek EduardHusník Marek     2321
4.Vobořil KarelHroděj Lukáš     1322
5.Vobořil PetrSamec Jaroslav ml.     3132
6.Fišer PetrBohun Karel     0333
7.Vobořil KarelHusník Marek     2334
8.Vobořil PetrHroděj Lukáš     3144
9.Fišer PetrSamec Jaroslav ml.     3054
10.Adámek EduardBohun Karel     0355
11.Vobořil PetrHusník Marek     2356
12.Fišer PetrHroděj Lukáš     2357
13.Adámek EduardSamec Jaroslav ml.     3267
14.Vobořil KarelBohun Karel     2368
15.Fišer PetrHusník Marek     3078
16.Adámek EduardHroděj Lukáš     3088
17.Vobořil KarelSamec Jaroslav ml.     3098
18.Vobořil PetrBohun Karel     0399

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry20čtyřhry02
Adámek Eduard22Husník Marek31
Vobořil Karel13Hroděj Lukáš22
Vobořil Petr22Samec Jaroslav ml.04
Fišer Petr22Bohun Karel40



Zápis o utkání
Název soutěže: Okresní přebor III Kolo: 3 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:Chlum BVrchní
rozhodčí:
Pepich Petr
HOSTUJÍCÍ:Dírná BRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
žítečRozhodčí:
Datum dle rozpisu14. 10. 2016 19:00 Začátek
utkání
19:30Konec
utkání
21:30Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
4:1419:46 Dírná B

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Pepich Pavol
Outlý Rostislav
 
 
Novobílský Robin
Sekyra Jiří
 
 
     2301
2.Pepich Petr
Vančura Dušan
 
 
Voneš Roman
Wratislav Evžen
 
 
     0302
3.Pepich PavolNovobílský Robin     2303
4.Outlý RostislavSekyra Jiří     0304
5.Pepich PetrVoneš Roman     0305
6.Vančura DušanWratislav Evžen     0306
7.Outlý RostislavNovobílský Robin     3116
8.Pepich PetrSekyra Jiří     0317
9.Vančura DušanVoneš Roman     0318
10.Pepich PavolWratislav Evžen     3128
11.Pepich PetrNovobílský Robin     0329
12.Vančura DušanSekyra Jiří     03210
13.Pepich PavolVoneš Roman     13211
14.Outlý RostislavWratislav Evžen     31311
15.Vančura DušanNovobílský Robin     03312
16.Pepich PavolSekyra Jiří     31412
17.Outlý RostislavVoneš Roman     13413
18.Pepich PetrWratislav Evžen     13414

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry02čtyřhry20
Pepich Pavol22Novobílský Robin31
Outlý Rostislav22Sekyra Jiří31
Pepich Petr04Voneš Roman40
Vančura Dušan04Wratislav Evžen22



Zápis o utkání
Název soutěže: Okresní přebor III Kolo: 3 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:Novosedly BVrchní
rozhodčí:
Maryška Radek
HOSTUJÍCÍ:J. Hradec ERozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
KD NovosedlyRozhodčí:
Datum dle rozpisu14. 10. 2016 17:00 Začátek
utkání
17:00Konec
utkání
19:30Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
7:1130:39 J. Hradec E

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Havlová Veronika
Maryšková Nikola
 
 
Pavelek Václav
Smrž Pavel
 
 
     1301
2.Maryška Radek
Maryška Jan
 
 
Nikodým Jiří
Truhlářová Veronika
 
 
     1302
3.Maryška RadekPavelek Václav     3112
4.Maryška JanSmrž Pavel     0313
5.Maryšková NikolaNikodým Jiří     1314
6.Havlová VeronikaTruhlářová Veronika     3024
7.Maryška JanPavelek Václav     0325
8.Maryšková NikolaSmrž Pavel     1326
9.Havlová VeronikaNikodým Jiří     2327
10.Maryška RadekTruhlářová Veronika     3037
11.Maryšková NikolaPavelek Václav     1338
12.Havlová VeronikaSmrž Pavel     3148
13.Maryška RadekNikodým Jiří     3158
14.Maryška JanTruhlářová Veronika     3268
15.Havlová VeronikaPavelek Václav     1369
16.Maryška RadekSmrž Pavel     13610
17.Maryška JanNikodým Jiří     03611
18.Maryšková NikolaTruhlářová Veronika     31711

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry02čtyřhry20
Maryška Radek31Pavelek Václav31
Maryška Jan13Smrž Pavel31
Maryšková Nikola13Nikodým Jiří31
Havlová Veronika22Truhlářová Veronika04

předchozí kolo následující kolo
Reklama
JOOLA
vsenastolnitenis
pohary-bauer
JOOLA
XENIUM
PINGPONG knihy
Reklama
JOOLA
XENIUM
PINGPONG knihy