Výběr krajského svazu:
Výběr regionálního svazu:
Sezóna:

Zápis o utkání
Název soutěže: Okresní přebor III Kolo: 7 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:Bystřice AVrchní
rozhodčí:
Komárek Karel
HOSTUJÍCÍ:Kunžak BRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
ZŠ N. BystřiceRozhodčí:
Datum dle rozpisu11. 11. 2016 18:00 Začátek
utkání
00:00Konec
utkání
00:00Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
7:1128:38 Kunžak B

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Dvořák Jiří
Richter Jiří
 
 
Koukol Milan
Zabloudil František
 
 
     3110
2.Tkalců Václav
Zvěřina Miroslav
 
 
Rokyta Pavel
Drobil Tomáš
 
 
     3220
3.Dvořák JiříKoukol Milan     2321
4.Richter JiříZabloudil František     0322
5.Tkalců VáclavRokyta Pavel     0323
6.Zvěřina MiroslavDrobil Tomáš     3033
7.Richter JiříKoukol Milan     2334
8.Tkalců VáclavZabloudil František     2335
9.Zvěřina MiroslavRokyta Pavel     1336
10.Dvořák JiříDrobil Tomáš     3046
11.Tkalců VáclavKoukol Milan     0347
12.Zvěřina MiroslavZabloudil František     0348
13.Dvořák JiříRokyta Pavel     0349
14.Richter JiříDrobil Tomáš     3159
15.Zvěřina MiroslavKoukol Milan     3069
16.Dvořák JiříZabloudil František     03610
17.Richter JiříRokyta Pavel     03611
18.Tkalců VáclavDrobil Tomáš     31711

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry20čtyřhry02
Dvořák Jiří13Koukol Milan31
Richter Jiří13Zabloudil František40
Tkalců Václav13Rokyta Pavel40
Zvěřina Miroslav22Drobil Tomáš04



Zápis o utkání
Název soutěže: Okresní přebor III Kolo: 7 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:Řečice CVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:Majdalena BRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Sokolovna Kardašova ŘečiceRozhodčí:
Datum dle rozpisu10. 11. 2016 18:30 Začátek
utkání
18:30Konec
utkání
20:30Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
8:1032:33 Majdalena B

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Vobořil Karel
Adámek Eduard
 
 
Kopřiva Daniel
Šimáček Miloš
 
 
     3010
2.Fišer Petr
Budík Robert
 
 
Šimáček Luboš
Kopřiva Marek
 
 
     1311
3.Vobořil PetrKopřiva Daniel     3021
4.Vobořil KarelŠimáček Miloš     3031
5.Fišer PetrŠimáček Luboš     1332
6.Budík RobertKopřiva Marek     1333
7.Vobořil KarelKopřiva Daniel     2334
8.Fišer PetrŠimáček Miloš     3144
9.Budík RobertŠimáček Luboš     0345
10.Vobořil PetrKopřiva Marek     1346
11.Fišer PetrKopřiva Daniel     3156
12.Budík RobertŠimáček Miloš     3066
13.Vobořil PetrŠimáček Luboš     0367
14.Vobořil KarelKopřiva Marek     0368
15.Budík RobertKopřiva Daniel     2369
16.Vobořil PetrŠimáček Miloš     3079
17.Vobořil KarelŠimáček Luboš     03710
18.Fišer PetrKopřiva Marek     31810

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Vobořil Petr22Kopřiva Daniel22
Vobořil Karel13Šimáček Miloš04
Fišer Petr31Šimáček Luboš40
Budík Robert13Kopřiva Marek31



Zápis o utkání
Název soutěže: Okresní přebor III Kolo: 7 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:Chlum BVrchní
rozhodčí:
Flaška Josef
HOSTUJÍCÍ:Rudolec BRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
žítečRozhodčí:
Datum dle rozpisu11. 11. 2016 19:00 Začátek
utkání
19:00Konec
utkání
22:00Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
4:1428:50 Rudolec B

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Schneider Pavel
Vančura Dušan
 
 
Buček Zdeněk
Rumplík Luděk
 
 
     2301
2.Pepich Petr
Fišer Josef
 
 
Měrtl Petr
Mareš Martin ml.
 
 
     3211
3.Schneider PavelBuček Zdeněk     0312
4.Fišer JosefRumplík Luděk     2313
5.Pepichová MarkétaMěrtl PetrWO    0314
6.Kryšpín JakubMareš Martin ml.     2315
7.Fišer JosefBuček Zdeněk     2316
8.Pepichová MarkétaRumplík LuděkWO    0317
9.Kryšpín JakubMěrtl Petr     1318
10.Schneider PavelMareš Martin ml.     3228
11.Pepichová MarkétaBuček ZdeněkWO    0329
12.Kryšpín JakubRumplík Luděk     13210
13.Schneider PavelMěrtl Petr     23211
14.Fišer JosefMareš Martin ml.     23212
15.Kryšpín JakubBrychta Miroslav     32312
16.Schneider PavelRumplík Luděk     23313
17.Fišer JosefMěrtl Petr     32413
18.Pepichová MarkétaMareš Martin ml.WO    03414

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Schneider Pavel13Buček Zdeněk20
Fišer Josef13Rumplík Luděk30
Kryšpín Jakub13Měrtl Petr21
   Mareš Martin ml.21
   Brychta Miroslav01
WO04WO40



Zápis o utkání
Název soutěže: Okresní přebor III Kolo: 7 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:Novosedly BVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:Lomnice BRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
KD NovosedlyRozhodčí:
Datum dle rozpisu11. 11. 2016 17:00 Začátek
utkání
17:00Konec
utkání
19:30Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
11:739:27 Novosedly B

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Maryška Radek
Maryška Jan
 
 
Malec Matyáš
Benda Josef
 
 
     3010
2.Maryšková Nikola
Havlová Veronika
 
 
Špale Martin ml.
Visčur Aleš
 
 
     2311
3.Maryška RadekŠpale Martin ml.     1312
4.Maryšková NikolaBenda Josef     3122
5.Maryška JanMalec Matyáš     3232
6.Havlová VeronikaVisčur Aleš     2333
7.Maryšková NikolaŠpale Martin ml.     0334
8.Maryška JanBenda Josef     3044
9.Havlová VeronikaMalec Matyáš     3054
10.Maryška RadekVisčur Aleš     3164
11.Maryška JanŠpale Martin ml.     0365
12.Havlová VeronikaBenda Josef     3075
13.Maryška RadekMalec Matyáš     3085
14.Maryšková NikolaVisčur Aleš     1386
15.Havlová VeronikaŠpale Martin ml.     3196
16.Maryška RadekBenda Josef     30106
17.Maryšková NikolaMalec Matyáš     31116
18.Maryška JanVisčur Aleš     03117

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Maryška Radek31Špale Martin ml.31
Maryšková Nikola22Benda Josef04
Maryška Jan22Malec Matyáš04
Havlová Veronika31Visčur Aleš31



Zápis o utkání
Název soutěže: Okresní přebor III Kolo: 7 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:J. Hradec EVrchní
rozhodčí:
Ondrůšek Stanislav
HOSTUJÍCÍ:Včelnice BRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Jindřichův Hradec, sídl.Vajgar 692, tělocvična 5. Zákl. školyRozhodčí:
Datum dle rozpisu12. 11. 2016 10:00 Začátek
utkání
10:00Konec
utkání
12:00Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
0:182:54 Včelnice B

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Pavelek Václav
Truhlářová Veronika
 
 
Šuhájková Libuše
Němeček Jiří
 
 
     0301
2.Horáček Matěj
Kovář David
 
 
Gulikáš Libor
Šuhájek František
 
 
     0302
3.Jelínek Tomᚊuhájek František     0303
4.Truhlářová VeronikaNěmeček Jiří     0304
5.Horáček MatějŠuhájková Libuše     0305
6.Pavelek VáclavGulikáš Libor     0306
7.Truhlářová VeronikaŠuhájek František     1307
8.Horáček MatějNěmeček Jiří     0308
9.Pavelek VáclavŠuhájková Libuše     0309
10.Jelínek TomášGulikáš Libor     03010
11.Horáček MatějŠuhájek František     03011
12.Pavelek VáclavNěmeček Jiří     03012
13.Jelínek Tomᚊuhájková Libuše     03013
14.Kovář DavidGulikáš Libor     03014
15.Pavelek VáclavŠuhájek František     13015
16.Jelínek TomášNěmeček Jiří     03016
17.Kovář DavidŠuhájková Libuše     03017
18.Horáček MatějGulikáš Libor     03018

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry02čtyřhry20
Jelínek Tomáš04Šuhájek František40
Truhlářová Veronika02Němeček Jiří40
Horáček Matěj04Šuhájková Libuše40
Pavelek Václav04Gulikáš Libor40
Kovář David02   



Zápis o utkání
Název soutěže: Okresní přebor III Kolo: 7 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:Dírná BVrchní
rozhodčí:
Matěcha Jaromír
HOSTUJÍCÍ:Třeboň DRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Dírná SálRozhodčí:
Datum dle rozpisu11. 11. 2016 18:00 Začátek
utkání
18:00Konec
utkání
20:15Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
8:1029:36 Třeboň D

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Matěcha Jaromír
Wratislav Evžen
 
 
Hroděj Lukáš
Husník Marek
 
 
     0301
2.Sekyra Jiří
Novobílský Robin
 
 
Samec Jaroslav ml.
Bohun Karel
 
 
     3011
3.Matěcha JaromírHroděj Lukáš     1312
4.Wratislav EvženHusník Marek     3122
5.Sekyra JiříSamec Jaroslav ml.     3132
6.Novobílský RobinBohun Karel     2333
7.Wratislav EvženHroděj Lukáš     1334
8.Sekyra JiříHusník Marek     3144
9.Novobílský RobinSamec Jaroslav ml.     3054
10.Matěcha JaromírBohun Karel     0355
11.Sekyra JiříHroděj Lukáš     3265
12.Novobílský RobinHusník Marek     3175
13.Matěcha JaromírSamec Jaroslav ml.     0376
14.Wratislav EvženBohun Karel     0377
15.Novobílský RobinHroděj Lukáš     0378
16.Matěcha JaromírHusník Marek     0379
17.Wratislav EvženSamec Jaroslav ml.     3089
18.Sekyra JiříBohun Karel     13810

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Matěcha Jaromír04Hroděj Lukáš31
Wratislav Evžen22Husník Marek13
Sekyra Jiří31Samec Jaroslav ml.13
Novobílský Robin22Bohun Karel40

předchozí kolo následující kolo
Reklama
JOOLA
vsenastolnitenis
pohary-bauer
JOOLA
XENIUM
PINGPONG knihy
Reklama
JOOLA
XENIUM
PINGPONG knihy