Výběr krajského svazu:
Výběr regionálního svazu:
Sezóna:

Zápis o utkání
Název soutěže: Okresní přebor III Kolo: 9 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:Řečice CVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:Kunžak BRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Sokolovna Kardašova ŘečiceRozhodčí:
Datum dle rozpisu24. 11. 2016 18:30 Začátek
utkání
18:30Konec
utkání
20:30Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
4:1422:47 Kunžak B

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Adámek Eduard
Vobořil Karel
 
 
Zabloudil František
Koukol Milan
 
 
     0301
2.Vobořil Petr
Budík Robert
 
 
Rokyta Pavel
Brabec Petr
 
 
     0302
3.Vobořil PetrZabloudil František     3212
4.Budík RobertKoukol Milan     3222
5.Vobořil KarelRokyta Pavel     1323
6.Adámek EduardBrabec Petr     1324
7.Budík RobertZabloudil František     1325
8.Vobořil KarelKoukol Milan     1326
9.Adámek EduardRokyta Pavel     2327
10.Vobořil PetrBrabec Petr     1328
11.Vobořil KarelZabloudil František     1329
12.Adámek EduardKoukol Milan     3139
13.Vobořil PetrRokyta Pavel     03310
14.Budík RobertBrabec Petr     03311
15.Adámek EduardZabloudil František     23312
16.Vobořil PetrKoukol Milan     30412
17.Budík RobertRokyta Pavel     03413
18.Vobořil KarelBrabec Petr     03414

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry02čtyřhry20
Vobořil Petr22Zabloudil František31
Budík Robert13Koukol Milan13
Vobořil Karel04Rokyta Pavel40
Adámek Eduard13Brabec Petr40



Zápis o utkání
Název soutěže: Okresní přebor III Kolo: 9 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:Chlum BVrchní
rozhodčí:
Trsek Miroslav
HOSTUJÍCÍ:Bystřice ARozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
žítečRozhodčí:
Datum dle rozpisu25. 11. 2016 19:00 Začátek
utkání
19:00Konec
utkání
21:30Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
8:1031:34 Bystřice A

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Pepich Pavol
Fišer Josef
 
 
Zvěřina Miroslav
Tkalců Václav
 
 
     1301
2.Pepich Petr
Trsek Miroslav
 
 
Dvořák Jiří
Richter Jiří
 
 
     3011
3.Pepich PavolZvěřina Miroslav     0312
4.Fišer JosefTkalců Václav     1313
5.Pepich PetrDvořák Jiří     0314
6.Trsek MiroslavRichter Jiří     3024
7.Fišer JosefZvěřina Miroslav     2325
8.Pepich PetrTkalců Václav     0326
9.Trsek MiroslavDvořák Jiří     0327
10.Pepich PavolRichter Jiří     3037
11.Pepich PetrZvěřina Miroslav     0338
12.Trsek MiroslavTkalců Václav     3048
13.Pepich PavolDvořák Jiří     3158
14.Fišer JosefRichter Jiří     3168
15.Trsek MiroslavZvěřina Miroslav     1369
16.Pepich PavolTkalců Václav     3179
17.Fišer JosefDvořák Jiří     3189
18.Pepich PetrRichter Jiří     23810

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Pepich Pavol31Zvěřina Miroslav40
Fišer Josef22Tkalců Václav22
Pepich Petr04Dvořák Jiří22
Trsek Miroslav22Richter Jiří13



Zápis o utkání
Název soutěže: Okresní přebor III Kolo: 9 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:Novosedly BVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:Majdalena BRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
KD NovosedlyRozhodčí:
Datum dle rozpisu25. 11. 2016 17:00 Začátek
utkání
18:00Konec
utkání
20:30Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:832:31 Novosedly B

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Maryška Radek
Maryška Jan
 
 
Šimáček Miloš
Kopřiva Daniel
 
 
     3010
2.Maryšková Nikola
Havlová Veronika
 
 
Kopřiva Marek
Šimáček Luboš
 
 
     0311
3.Maryška RadekŠimáček Miloš     3021
4.Havlová VeronikaKopřiva Daniel     3131
5.Maryška JanKopřiva Marek     0332
6.Maryšková NikolaŠimáček Luboš     0333
7.Havlová VeronikaŠimáček Miloš     3043
8.Maryška JanKopřiva Daniel     1344
9.Maryšková NikolaKopřiva Marek     0345
10.Maryška RadekŠimáček Luboš     3155
11.Maryška JanŠimáček Miloš     3265
12.Maryšková NikolaKopřiva Daniel     0366
13.Maryška RadekKopřiva Marek     3176
14.Havlová VeronikaŠimáček Luboš     1377
15.Maryšková NikolaŠimáček Miloš     3087
16.Maryška RadekKopřiva Daniel     3297
17.Havlová VeronikaKopřiva Marek     30107
18.Maryška JanŠimáček Luboš     03108

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Maryška Radek40Šimáček Miloš04
Havlová Veronika31Kopřiva Daniel22
Maryška Jan13Kopřiva Marek22
Maryšková Nikola13Šimáček Luboš31



Zápis o utkání
Název soutěže: Okresní přebor III Kolo: 9 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:J. Hradec EVrchní
rozhodčí:
Mátl Ladislav
HOSTUJÍCÍ:Rudolec BRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Jindřichův Hradec, sídl.Vajgar 692, tělocvična 5. Zákl. školyRozhodčí:
Datum dle rozpisu26. 11. 2016 10:00 Začátek
utkání
00:00Konec
utkání
00:00Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
4:1418:48 Rudolec B

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Nikodým Jiří
Smrž Pavel
 
 
Měrtl Petr
Mareš Martin ml.
 
 
     3110
2.Brom Václav
Jasovský Dominik
 
 
Rumplík Luděk
Buček Zdeněk
 
 
     0311
3.Nikodým JiříMěrtl Petr     3221
4.Smrž PavelMareš Martin ml.     3231
5.Brom VáclavRumplík Luděk     0332
6.Jasovský DominikBuček Zdeněk     0333
7.Smrž PavelMěrtl Petr     1334
8.Brom VáclavMareš Martin ml.     0335
9.Jasovský DominikRumplík Luděk     0336
10.Nikodým JiříBuček Zdeněk     2337
11.Truhlářová VeronikaMěrtl Petr     0338
12.Jasovský DominikMareš Martin     0339
13.Nikodým JiříRumplík Luděk     3149
14.Smrž PavelBuček Zdeněk     13410
15.Jasovský DominikMěrtl Petr     13411
16.Nikodým JiříMareš Martin     03412
17.Smrž PavelRumplík Luděk     13413
18.Truhlářová VeronikaBuček Zdeněk     03414

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Nikodým Jiří22Měrtl Petr31
Smrž Pavel13Mareš Martin ml.11
Brom Václav02Rumplík Luděk31
Jasovský Dominik04Buček Zdeněk40
Truhlářová Veronika02Mareš Martin20



Zápis o utkání
Název soutěže: Okresní přebor III Kolo: 9 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:Dírná BVrchní
rozhodčí:
Voneš Roman
HOSTUJÍCÍ:Lomnice BRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Dírná školaRozhodčí:
Datum dle rozpisu25. 11. 2016 18:00 Začátek
utkání
18:00Konec
utkání
20:20Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:840:28 Dírná B

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Sekyra Jiří
Novobílský Robin
 
 
Benda Josef
Malec Matyáš
 
 
     3010
2.Voneš Roman
Wratislav Evžen
 
 
Špale Martin ml.
Visčur Aleš
 
 
     1311
3.Sekyra JiříŠpale Martin ml.     1312
4.Novobílský RobinMalec Matyáš     3022
5.Voneš RomanBenda Josef     3032
6.Wratislav EvženVisčur Aleš     3142
7.Novobílský RobinŠpale Martin ml.     2343
8.Voneš RomanMalec Matyáš     3053
9.Wratislav EvženBenda Josef     3063
10.Sekyra JiříVisčur Aleš     1364
11.Voneš RomanŠpale Martin ml.     1365
12.Wratislav EvženMalec Matyáš     0366
13.Sekyra JiříBenda Josef     3076
14.Novobílský RobinVisčur Aleš     3186
15.Wratislav EvženŠpale Martin ml.     2387
16.Sekyra JiříMalec Matyáš     3297
17.Novobílský RobinBenda Josef     30107
18.Voneš RomanVisčur Aleš     23108

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Sekyra Jiří22Špale Martin ml.40
Novobílský Robin31Malec Matyáš13
Voneš Roman22Benda Josef04
Wratislav Evžen22Visčur Aleš22



Zápis o utkání
Název soutěže: Okresní přebor III Kolo: 9 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:Třeboň DVrchní
rozhodčí:
Samec Jaroslav
HOSTUJÍCÍ:Včelnice BRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
KC ROHÁČRozhodčí:
Datum dle rozpisu21. 11. 2016 19:00 Začátek
utkání
19:00Konec
utkání
21:30Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
11:740:26 Třeboň D

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Samec Jaroslav ml.
Bohun Karel
 
 
Gulikáš Libor
Šuhájek František
 
 
WO    3010
2.Hroděj Lukáš
Husník Marek
 
 
Šindelář Richard
Němeček Jiří
 
 
     1311
3.Husník MarekŠindelář Richard     0312
4.Hroděj LukášNěmeček Jiří     2313
5.Bohun KarelŠuhájek František     3023
6.Samec Jaroslav ml.Gulikáš LiborWO    3033
7.Hroděj Lukᚊindelář Richard     0334
8.Bohun KarelNěmeček Jiří     2335
9.Samec Jaroslav ml.Šuhájek František     2336
10.Husník MarekGulikáš LiborWO    3046
11.Bohun KarelŠindelář Richard     3156
12.Samec Jaroslav ml.Němeček Jiří     3266
13.Husník MarekŠuhájek František     3076
14.Hroděj LukášGulikáš LiborWO    3086
15.Samec Jaroslav ml.Šindelář Richard     0387
16.Husník MarekNěmeček Jiří     3097
17.Hroděj Lukᚊuhájek František     32107
18.Bohun KarelGulikáš LiborWO    30117

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry01čtyřhry10
Husník Marek21Šindelář Richard31
Hroděj Lukáš12Němeček Jiří22
Bohun Karel21Šuhájek František13
Samec Jaroslav ml.12   
WO50WO05

předchozí kolo následující kolo
Reklama
JOOLA
vsenastolnitenis
pohary-bauer
JOOLA
XENIUM
PINGPONG knihy
Reklama
JOOLA
XENIUM
PINGPONG knihy