Zápis o utkání
Název soutěže: OP V. třídy Kolo: 16 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:Bory AVrchní
rozhodčí:
HOSTUJÍCÍ:Orel Nové Město ARozhodčí
u stolu:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Rozhodčí
u stolu:
Datum dle rozpisu19. 02. 2012 09:00 Začátek
utkání
Konec
utkání
Rozhodčí
u stolu:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
6:1225:41 Orel Nové Město A

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluHráči host. oddíluVýsledek hrySadyBody
1.Ochrana Miroslav
Chalupa Ondřej
Kula Jiří
Lukeš Stanislav
     23-/
2.Krejčí Vladimír
Křehlík Šťepán
Miko Marek
Gazi Miroslav
     03-/
3.Ochrana MiroslavKula Jiří     23-/
4.Chalupa OndřejLukeš Stanislav     03-/
5.Krejčí VladimírMiko Marek     31/-
6.Křehlík ŠťepánGazi Miroslav     03-/
7.Chalupa OndřejKula Jiří     03-/
8.Krejčí VladimírLukeš Stanislav     13-/
9.Křehlík ŠťepánMiko Marek     03-/
10.Ochrana MiroslavGazi Miroslav     30/-
11.Krejčí VladimírKula Jiří     23-/
12.Křehlík ŠťepánLukeš Stanislav     03-/
13.Ochrana MiroslavMiko Marek     30/-
14.Chalupa OndřejGazi Miroslav     03-/
15.Křehlík ŠťepánKula Jiří     03-/
16.Ochrana MiroslavLukeš Stanislav     32/-
17.Chalupa OndřejMiko Marek     31/-
18.Krejčí VladimírGazi Miroslav     31/-

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry02čtyřhry20
Ochrana Miroslav31Kula Jiří40
Chalupa Ondřej13Lukeš Stanislav31
Krejčí Vladimír22Miko Marek13
Křehlík Šťepán04Gazi Miroslav22



Zápis o utkání
Název soutěže: OP V. třídy Kolo: 16 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:Poděšín CVrchní
rozhodčí:
HOSTUJÍCÍ:Velká Losenice ARozhodčí
u stolu:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Rozhodčí
u stolu:
Datum dle rozpisu19. 02. 2012 09:00 Začátek
utkání
Konec
utkání
Rozhodčí
u stolu:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
6:1227:43 Velká Losenice A

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluHráči host. oddíluVýsledek hrySadyBody
1.Maša Petr
Zástěra Petr
Štíbal Lukáš
     03-/
2.Maša Stanislav
Smolík Jaromír
Frai Vlastimil
Bratršovský Ivo
WO    03-/
3.Frai VlastimilWO    03-/
4.Maša PetrBratršovský Ivo     23-/
5.Smolík JaromírZástěra Petr     30/-
6.Maša StanislavŠtíbal Lukáš     23-/
7.Maša PetrFrai Vlastimil     03-/
8.Smolík JaromírBratršovský Ivo     23-/
9.Maša StanislavZástěra Petr     32/-
10.Štíbal LukášWO    03-/
11.Smolík JaromírFrai Vlastimil     23-/
12.Maša StanislavBratršovský Ivo     30/-
13.Zástěra PetrWO    03-/
14.Maša PetrŠtíbal Lukáš     13-/
15.Maša StanislavFrai Vlastimil     32/-
16.Bratršovský IvoWO    03-/
17.Maša PetrZástěra Petr     32/-
18.Smolík JaromírŠtíbal Lukáš     31/-

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry01čtyřhry10
Maša Petr13Frai Vlastimil21
Smolík Jaromír22Bratršovský Ivo21
Maša Stanislav31Zástěra Petr03
   Štíbal Lukáš21
WO05WO50



Zápis o utkání
Název soutěže: OP V. třídy Kolo: 16 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:Dolní Heřmanice BVrchní
rozhodčí:
HOSTUJÍCÍ:Borovnice BRozhodčí
u stolu:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Rozhodčí
u stolu:
Datum dle rozpisu19. 02. 2012 09:00 Začátek
utkání
Konec
utkání
Rozhodčí
u stolu:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
6:1227:40 Borovnice B

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluHráči host. oddíluVýsledek hrySadyBody
1.Vejmělek Michal
Pelánek Leoš
Kovář Josef
Šikula Pavel st.
     03-/
2.Skryja Jan
Musil Kamil
Růžička Milan
Šikula Pavel ml.
     32/-
3.Skryja JanRůžička Milan     23-/
4.Musil KamilŠikula Pavel ml.     23-/
5.Vejmělek MichalKovář Josef     03-/
6.Pelánek LeošSemerád Jiří     30/-
7.Musil KamilRůžička Milan     03-/
8.Vejmělek MichalŠikula Pavel ml.     13-/
9.Pelánek LeošKovář Josef     13-/
10.Skryja JanSemerád Jiří     32/-
11.Vejmělek MichalRůžička Milan     03-/
12.Pelánek LeošŠikula Pavel ml.     30/-
13.Skryja JanKovář Josef     13-/
14.Musil KamilSemerád Jiří     30/-
15.Pelánek LeošRůžička Milan     13-/
16.Skryja JanŠikula Pavel ml.     30/-
17.Musil KamilKovář Josef     03-/
18.Vejmělek MichalŠikula Pavel st.     13-/

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Skryja Jan22Růžička Milan40
Musil Kamil13Šikula Pavel ml.22
Vejmělek Michal04Kovář Josef40
Pelánek Leoš22Semerád Jiří03
   Šikula Pavel st.10



Zápis o utkání
Název soutěže: OP V. třídy Kolo: 16 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:Orel Bystřice n.P. BVrchní
rozhodčí:
HOSTUJÍCÍ:TJ Žďár n/Sáz. GRozhodčí
u stolu:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Rozhodčí
u stolu:
Datum dle rozpisu19. 02. 2012 09:00 Začátek
utkání
Konec
utkání
Rozhodčí
u stolu:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
2:1620:48 TJ Žďár n/Sáz. G

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluHráči host. oddíluVýsledek hrySadyBody
1.Plánka Ladislav
Krásenský Antonín
Blažíček Dominik
Firiščak Jaroslav
     23-/
2.Zítka Jan
Kopecký Michal
Boček Martin
Váša Lukáš
     03-/
3.Plánka LadislavBlažíček Dominik     13-/
4.Krásenský AntonínBoček Martin     13-/
5.Zítka JanVáša Lukáš     13-/
6.Kopecký MichalFiriščak Jaroslav     03-/
7.Krásenský AntonínBlažíček Dominik     03-/
8.Zítka JanBoček Martin     13-/
9.Kopecký MichalVáša Lukáš     03-/
10.Plánka LadislavFiriščak Jaroslav     30/-
11.Zítka JanBlažíček Dominik     23-/
12.Kopecký MichalBoček Martin     03-/
13.Plánka LadislavVáša Lukáš     13-/
14.Krásenský AntonínFiriščak Jaroslav     13-/
15.Kopecký MichalBlažíček Dominik     23-/
16.Plánka LadislavBoček Martin     23-/
17.Krásenský AntonínVáša Lukáš     03-/
18.Zítka JanFiriščak Jaroslav     30/-

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry02čtyřhry20
Plánka Ladislav13Blažíček Dominik40
Krásenský Antonín04Boček Martin40
Zítka Jan13Váša Lukáš40
Kopecký Michal04Firiščak Jaroslav22



Zápis o utkání
Název soutěže: OP V. třídy Kolo: 16 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:Velké Meziříčí DVrchní
rozhodčí:
HOSTUJÍCÍ:Velká Bíteš CRozhodčí
u stolu:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Rozhodčí
u stolu:
Datum dle rozpisu19. 02. 2012 09:00 Začátek
utkání
Konec
utkání
Rozhodčí
u stolu:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
13:545:21 Velké Meziříčí D

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluHráči host. oddíluVýsledek hrySadyBody
1.Vodák Petr
Zelený Tomáš
Vaculík Ladislav
Vaculík Miloslav
     30/-
2.Juda Zdenek
Minařik Jakub
Péťa Milan
Netrda Lukáš
     23-/
3.Vodák PetrVaculík Ladislav     30/-
4.Zelený TomášVaculík Miloslav     31/-
5.Juda ZdenekPéťa Milan     30/-
6.Minařik JakubNetrda Lukáš     31/-
7.Zelený TomášVaculík Ladislav     30/-
8.Juda ZdenekVaculík Miloslav     30/-
9.Minařik JakubPéťa Milan     03-/
10.Vodák PetrNetrda Lukáš     32/-
11.Juda ZdenekVaculík Ladislav     30/-
12.Minařik JakubVaculík Miloslav     32/-
13.Vodák PetrPéťa Milan     30/-
14.Zelený TomášNetrda Lukáš     30/-
15.Minařik JakubVaculík Ladislav     13-/
16.Vodák PetrVaculík Miloslav     23-/
17.Zelený TomášPéťa Milan     13-/
18.Juda ZdenekNetrda Lukáš     30/-

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Vodák Petr31Vaculík Ladislav13
Zelený Tomáš31Vaculík Miloslav13
Juda Zdenek40Péťa Milan22
Minařik Jakub22Netrda Lukáš04

předchozí kolo následující kolo
Reklama
JOOLA
vsenastolnitenis
pohary-bauer
JOOLA
JOOLA
insportline
Reklama
JOOLA
DHS
insportline