Zápis o utkání
Název soutěže: OP V. třídy Kolo: 18 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:Bory AVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:Velká Losenice ARozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Rozhodčí:
Datum dle rozpisu04. 03. 2012 09:00 Začátek
utkání
Konec
utkání
Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
9:937:37 nerozhodně

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Dufek František
Chalupa Ondřej
 
 
Frai Vlastimil
Bratršovský Ivo
 
 
     3110
2.Krejčí Vladimír
Ochrana Miroslav
 
 
Zástěra Petr
Štíbal Lukáš
 
 
     2311
3.Dufek FrantišekŠtíbal Lukáš     1312
4.Chalupa OndřejZástěra Petr     3122
5.Krejčí VladimírBratršovský Ivo     0323
6.Ochrana MiroslavFrai Vlastimil     3233
7.Chalupa OndřejŠtíbal Lukáš     2334
8.Krejčí VladimírZástěra Petr     3044
9.Ochrana MiroslavBratršovský Ivo     3254
10.Chalupa VojtěchFrai Vlastimil     0355
11.Krejčí VladimírŠtíbal Lukáš     2356
12.Ochrana MiroslavZástěra Petr     3066
13.Chalupa VojtěchBratršovský Ivo     3276
14.Chalupa OndřejFrai Vlastimil     1377
15.Ochrana MiroslavŠtíbal Lukáš     2378
16.Chalupa VojtěchZástěra Petr     3288
17.Chalupa OndřejBratršovský Ivo     3098
18.Krejčí VladimírFrai Vlastimil     0399

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Dufek František01Štíbal Lukáš40
Chalupa Ondřej22Zástěra Petr04
Krejčí Vladimír13Bratršovský Ivo13
Ochrana Miroslav31Frai Vlastimil31
Chalupa Vojtěch21   



Zápis o utkání
Název soutěže: OP V. třídy Kolo: 18 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:Orel Nové Město AVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:Borovnice BRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Rozhodčí:
Datum dle rozpisu04. 03. 2012 09:00 Začátek
utkání
Konec
utkání
Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
9:940:39 nerozhodně

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Kula Jiří
Miko Marek
 
 
Růžička Milan
Šikula Pavel ml.
 
 
     2301
2.Lukeš Stanislav
Gazi Miroslav
 
 
Kovář Josef
Šikula Pavel st.
 
 
     3211
3.Kula JiříŠikula Pavel st.     3221
4.Miko MarekKovář Josef     3031
5.Lukeš StanislavRůžička Milan     3241
6.Gazi MiroslavŠikula Pavel ml.     3051
7.Miko MarekŠikula Pavel st.     1352
8.Lukeš StanislavKovář Josef     2353
9.Gazi MiroslavRůžička Milan     2354
10.Kula JiříŠikula Pavel ml.     3064
11.Lukeš StanislavŠikula Pavel st.     3274
12.Gazi MiroslavKovář Josef     3284
13.Kula JiříRůžička Milan     3294
14.Miko MarekŠikula Pavel ml.     2395
15.Gazi MiroslavŠikula Pavel st.     2396
16.Kula JiříKovář Josef     0397
17.Miko MarekRůžička Milan     2398
18.Lukeš StanislavŠikula Pavel ml.     0399

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Kula Jiří31Šikula Pavel st.22
Miko Marek13Kovář Josef22
Lukeš Stanislav22Růžička Milan22
Gazi Miroslav22Šikula Pavel ml.22



Zápis o utkání
Název soutěže: OP V. třídy Kolo: 18 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:Poděšín CVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TJ Žďár n/Sáz. GRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Rozhodčí:
Datum dle rozpisu04. 03. 2012 09:00 Začátek
utkání
Konec
utkání
Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
7:1128:39 TJ Žďár n/Sáz. G

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Maša Petr
 
 
Vavřík Lukáš
Havel Jaroslav
 
 
WO    0301
2.Maša Stanislav
Smolík Jaromír
 
 
Váša Lukáš
Blažíček Dominik
 
 
     3011
3.Maša PetrVavřík Lukáš     3121
4.Smolík JaromírHavel Jaroslav     3231
5.Maša StanislavVáša Lukáš     0332
6.Blažíček DominikWO    0333
7.Smolík JaromírVavřík Lukáš     3043
8.Maša StanislavHavel Jaroslav     3053
9.Váša LukášWO    0354
10.Maša PetrBlažíček Dominik     2355
11.Maša StanislavVavřík Lukáš     3165
12.Havel JaroslavWO    0366
13.Maša PetrVáša Lukáš     1367
14.Smolík JaromírBlažíček Dominik     1368
15.Vavřík LukášWO    0369
16.Maša PetrHavel Jaroslav     3279
17.Smolík JaromírVáša Lukáš     13710
18.Maša StanislavBlažíček Dominik     23711

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry10čtyřhry01
Maša Petr22Vavřík Lukáš03
Smolík Jaromír22Havel Jaroslav03
Maša Stanislav22Váša Lukáš30
   Blažíček Dominik30
WO05WO50



Zápis o utkání
Název soutěže: OP V. třídy Kolo: 18 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:Dolní Heřmanice BVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:Velká Bíteš CRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Rozhodčí:
Datum dle rozpisu04. 03. 2012 09:00 Začátek
utkání
Konec
utkání
Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
15:348:18 Dolní Heřmanice B

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Pelánek Leoš
Vejmělek Michal
 
 
Netrda Lukáš
Vaculík Miloslav
 
 
     3110
2.Skryja Jan
Musil Kamil
 
 
Dvořák Jiří ml.
Vaculík Ladislav
 
 
     3120
3.Vejmělek MichalNetrda Lukáš     3130
4.Pelánek LeošVaculík Miloslav     2331
5.Skryja JanDvořák Jiří ml.     3041
6.Musil KamilVaculík Ladislav     3051
7.Pelánek LeošNetrda Lukáš     3261
8.Skryja JanVaculík Miloslav     1362
9.Musil KamilDvořák Jiří ml.     3072
10.Vejmělek MichalVaculík Ladislav     3182
11.Skryja JanNetrda Lukáš     3092
12.Musil KamilVaculík Miloslav     31102
13.Vejmělek MichalDvořák Jiří ml.     30112
14.Pelánek LeošVaculík Ladislav     30122
15.Musil KamilNetrda Lukáš     31132
16.Vejmělek MichalVaculík Miloslav     03133
17.Pelánek LeošDvořák Jiří ml.     30143
18.Skryja JanVaculík Ladislav     31153

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry20čtyřhry02
Vejmělek Michal31Netrda Lukáš04
Pelánek Leoš31Vaculík Miloslav31
Skryja Jan31Dvořák Jiří ml.04
Musil Kamil40Vaculík Ladislav04



Zápis o utkání
Název soutěže: OP V. třídy Kolo: 18 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:Orel Bystřice n.P. BVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:Velké Meziříčí DRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Rozhodčí:
Datum dle rozpisu04. 03. 2012 09:00 Začátek
utkání
Konec
utkání
Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
9:934:36 nerozhodně

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Soukalová Alena
Kopecký Michal
 
 
Zelený Tomáš
Kobylka Lukáš
 
 
     3210
2.Plánka Ladislav
Zítka Jan
 
 
Zelený David
Juda Zdenek
 
 
     3220
3.Soukalová AlenaZelený Tomáš     3230
4.Kopecký MichalKobylka Lukáš     3140
5.Plánka LadislavZelený David     1341
6.Zítka JanJuda Zdenek     2342
7.Kopecký MichalZelený Tomáš     0343
8.Plánka LadislavKobylka Lukáš     3053
9.Zítka JanZelený David     0354
10.Soukalová AlenaJuda Zdenek     2355
11.Plánka LadislavZelený Tomáš     3265
12.Zítka JanKobylka Lukáš     3075
13.Soukalová AlenaZelený David     1376
14.Kopecký MichalJuda Zdenek     1377
15.Zítka JanZelený Tomáš     0378
16.Soukalová AlenaKobylka Lukáš     3088
17.Kopecký MichalZelený David     0389
18.Plánka LadislavJuda Zdenek     3099

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry20čtyřhry02
Soukalová Alena22Zelený Tomáš22
Kopecký Michal13Kobylka Lukáš04
Plánka Ladislav31Zelený David40
Zítka Jan13Juda Zdenek31

předchozí kolo
Reklama
JOOLA
vsenastolnitenis
pohary-bauer
JOOLA
DHS
insportline
Reklama
JOOLA
DHS
insportline