Zápis o utkání
Název soutěže: Okresní přebor III. třídy Kolo: 1 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ SrbskoVrchní
rozhodčí:
Vavřinec Jiří
HOSTUJÍCÍ:TJ Chaloupky DRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
KD SrbskoRozhodčí:
Datum dle rozpisu01. 10. 2016 16:00 Začátek
utkání
16:00Konec
utkání
17:50Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
15:348:11616:386TJ Srbsko

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Morda Vratislav
Horáček Miroslav
 
 
Růžička Jaroslav
Štochl Karel
 
 
425  3010
2.Vavřinec Jiří
Ranzi Piero
 
 
Hoskovec Václav
Stoklasa Richard
 
 
1056  3020
3.Horáček MiroslavRůžička Jaroslav12-9-5-9 1321
4.Vavřinec JiříŠtochl Karel665  3031
5.Ranzi PieroHoskovec Václav776  3041
6.Adamec LubošStoklasa Richard766  3051
7.Vavřinec JiříRůžička Jaroslav9-58-9-32352
8.Ranzi PieroŠtochl Karel112  3062
9.Adamec LubošHoskovec Václav273  3072
10.Horáček MiroslavStoklasa Richard596  3082
11.Ranzi PieroRůžička Jaroslav-10-5-12  0383
12.Adamec LubošŠtochl Karel444  3093
13.Horáček MiroslavHoskovec Václav422  30103
14.Vavřinec JiříStoklasa Richard936  30113
15.Adamec LubošRůžička Jaroslav-913-46832123
16.Horáček MiroslavŠtochl Karel143  30133
17.Vavřinec JiříHoskovec Václav667  30143
18.Ranzi PieroStoklasa Richard763  30153

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry20čtyřhry02
Horáček Miroslav31Růžička Jaroslav31
Vavřinec Jiří31Štochl Karel04
Ranzi Piero31Hoskovec Václav04
Adamec Luboš40Stoklasa Richard04



Zápis o utkání
Název soutěže: Okresní přebor III. třídy Kolo: 1 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Lokomotiva Zdice DVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TJ Sokol Králův Dvůr DRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Herna stolního tenisu. Komenského 304, 267 51 ZdiceRozhodčí:
Datum dle rozpisu01. 10. 2016 16:00 Začátek
utkání
00:00Konec
utkání
00:00Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
12:640:25652:571TJ Lokomotiva Zdice D

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Johan Hynek
Spousta Martin
 
 
Bednář Jiří
Hucek Filip
 
 
-6956 3110
2.Prokop Jan
Preis Tomáš
 
 
Frýbert Petr
Hlávka Zdeněk
 
 
8710  3020
3.Johan HynekFrýbert Petr868  3030
4.Spousta MartinHlávka Zdeněk563  3040
5.Prokop JanHucek Filip-11-49-4 1341
6.Preis TomášBednář Jiří-9-1010-10 1342
7.Spousta MartinFrýbert Petr573  3052
8.Prokop JanHlávka Zdeněk-96-7-9 1353
9.Preis TomášHucek Filip-15-99683263
10.Johan HynekBednář Jiří-8-14-4  0364
11.Prokop JanFrýbert Petr764  3074
12.Preis TomášHlávka Zdeněk-91066 3184
13.Johan HynekHucek Filip-10877 3194
14.Spousta MartinBednář Jiří-8811-5932104
15.Preis TomášFrýbert Petr569  30114
16.Johan HynekHlávka Zdeněk-7-5-8  03115
17.Spousta MartinHucek Filip737  30125
18.Prokop JanBednář Jiří9-10-8-8 13126

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry20čtyřhry02
Johan Hynek22Frýbert Petr04
Spousta Martin40Hlávka Zdeněk22
Prokop Jan13Hucek Filip13
Preis Tomáš31Bednář Jiří31



Zápis o utkání
Název soutěže: Okresní přebor III. třídy Kolo: 1 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Sokol Hořovice DVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TJ Sokol Karlštejn CRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Sokolovna HořoviceRozhodčí:
Datum dle rozpisu01. 10. 2016 13:00 Začátek
utkání
00:00Konec
utkání
00:00Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
14:442:15486:320TJ Sokol Hořovice D

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Rataj Miloš
Špička Jiří
 
 
Habětín Jaroslav
Pastorek Ondřej
 
 
787  3010
2.
 
 

 
 
WO    3020
3.Špička JiříHabětín Jaroslav454  3030
4.Rataj MilošPastorek Ondřej8710  3040
5.Koros ZdeněkPolomík Albert235  3050
6.WO    0351
7.Rataj MilošHabětín Jaroslav855  3061
8.Koros ZdeněkPastorek Ondřej6-68-583271
9.Polomík AlbertWO    0372
10.Špička JiříWO    3082
11.Koros ZdeněkHabětín Jaroslav-12427 3192
12.Pastorek OndřejWO    0393
13.Špička JiříPolomík Albert314  30103
14.Rataj MilošWO    30113
15.Habětín JaroslavWO    03114
16.Špička JiříPastorek Ondřej323  30124
17.Rataj MilošPolomík Albert472  30134
18.Koros ZdeněkWO    30144

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry10čtyřhry01
Špička Jiří30Habětín Jaroslav03
Rataj Miloš30Pastorek Ondřej03
Koros Zdeněk30Polomík Albert03
WO44WO44



Zápis o utkání
Název soutěže: Okresní přebor III. třídy Kolo: 1 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Olešná CVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TJ Sokol Žebrák ERozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
OLEŠNÁ 72, 267 64Rozhodčí:
Datum dle rozpisu01. 10. 2016 13:00 Začátek
utkání
00:00Konec
utkání
00:00Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
7:1126:43603:639TJ Sokol Žebrák E

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Velvarský Jan
Kratochvíl Matěj
 
 
Dvořák Pavel
Mencl Josef
 
 
-6-10-7  0301
2.Herman Miloš ml.
Vurm Radek
 
 
Flieger Roman
Spousta Jan
 
 
-943-853211
3.Velvarský JanMencl Josef-3-2-7  0312
4.Kratochvíl MatějSpousta Jan-635-10-42313
5.Vurm RadekDvořák Pavel8-10-9-10 1314
6.Herman Miloš ml.Flieger Roman684  3024
7.Kratochvíl MatějMencl Josef-5-8-6  0325
8.Vurm RadekSpousta Jan-5-9910-82326
9.Herman Miloš ml.Dvořák Pavel3-1056 3136
10.Velvarský JanFlieger Roman-8-6-8  0337
11.Vurm RadekMencl Josef-9-7-10  0338
12.Herman Miloš ml.Spousta Jan2-84-1183248
13.Velvarský JanDvořák Pavel-7-4-8  0349
14.Kratochvíl MatějFlieger Roman-7758 3159
15.Herman Miloš ml.Mencl Josef-8-681073269
16.Velvarský JanSpousta Jan-7-5-4  03610
17.Kratochvíl MatějDvořák Pavel-5-9-8  03611
18.Vurm RadekFlieger Roman-910-86432711

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Velvarský Jan04Mencl Josef31
Kratochvíl Matěj13Spousta Jan31
Vurm Radek13Dvořák Pavel31
Herman Miloš ml.40Flieger Roman13



Zápis o utkání
Název soutěže: Okresní přebor III. třídy Kolo: 2 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Olešná CVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TJ SrbskoRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
OLEŠNÁ 72, 267 64Rozhodčí:
Datum dle rozpisu08. 10. 2016 16:00 Začátek
utkání
00:00Konec
utkání
00:00Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
12:644:24672:601TJ Olešná C

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Vurm Radek
Herman Miloš ml.
 
 
Němec Filip
Adamec Luboš
 
 
8108  3010
2.Švamberk Michal
Kratochvíl Matěj
 
 
Morda Vratislav
Horáček Miroslav
 
 
834  3020
3.Kratochvíl MatějVavřinec Jiří-81069 3130
4.Herman Miloš ml.Adamec Luboš263  3040
5.Vurm RadekMorda Vratislav68-9-8-132341
6.Švamberk MichalHoráček Miroslav-8964 3151
7.Herman Miloš ml.Vavřinec Jiří989  3061
8.Vurm RadekAdamec Luboš889  3071
9.Švamberk MichalMorda Vratislav1096  3081
10.Kratochvíl MatějHoráček Miroslav4-679 3191
11.Vurm RadekVavřinec Jiří-7-999832101
12.Švamberk MichalAdamec Luboš8-79-8-623102
13.Kratochvíl MatějMorda Vratislav-88-8-6 13103
14.Herman Miloš ml.Horáček Miroslav-6-6-8  03104
15.Švamberk MichalVavřinec Jiří9-867 31114
16.Kratochvíl MatějAdamec Luboš-9810-6-923115
17.Herman Miloš ml.Morda Vratislav9109  30125
18.Vurm RadekHoráček Miroslav-9-17-10 13126

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry20čtyřhry02
Kratochvíl Matěj22Vavřinec Jiří04
Herman Miloš ml.31Adamec Luboš22
Vurm Radek22Morda Vratislav22
Švamberk Michal31Horáček Miroslav22



Zápis o utkání
Název soutěže: Okresní přebor III. třídy Kolo: 2 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Sokol Žebrák EVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TJ Sokol Karlštejn CRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Sokolovna ŽebrákRozhodčí:
Datum dle rozpisu08. 10. 2016 13:00 Začátek
utkání
13:00Konec
utkání
15:15Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
14:446:20648:541TJ Sokol Žebrák E

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Flieger Roman
Hřích Václav
 
 
Kratochvíl Jindřich
Dočekal Ivan
 
 
8-6-76-82301
2.Dvořák Pavel
Palek Petr
 
 
Polomík Albert
Cůbr Martin
 
 
976  3011
3.Dvořák PavelKratochvíl Jindřich8-698 3121
4.Palek PetrDočekal Ivan898  3031
5.Flieger RomanPolomík Albert78-107 3141
6.Hřích VáclavCůbr Martin6-787 3151
7.Palek PetrKratochvíl Jindřich8-7-59-72352
8.Flieger RomanDočekal Ivan76-95 3162
9.Hřích VáclavPolomík Albert9-7811 3172
10.Dvořák PavelCůbr Martin545  3082
11.Flieger RomanKratochvíl Jindřich-7-6-6  0383
12.Hřích VáclavDočekal Ivan-8912-493293
13.Dvořák PavelPolomík Albert637  30103
14.Palek PetrCůbr Martin434  30113
15.Hřích VáclavKratochvíl Jindřich-6-7-6  03114
16.Dvořák PavelDočekal Ivan749  30124
17.Palek PetrPolomík Albert369  30134
18.Flieger RomanCůbr Martin-8775 31144

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Dvořák Pavel40Kratochvíl Jindřich31
Palek Petr31Dočekal Ivan04
Flieger Roman31Polomík Albert04
Hřích Václav31Cůbr Martin04



Zápis o utkání
Název soutěže: Okresní přebor III. třídy Kolo: 2 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Sokol Hořovice DVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TJ Lokomotiva Zdice DRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Sokolovna HořoviceRozhodčí:
Datum dle rozpisu08. 10. 2016 13:00 Začátek
utkání
00:00Konec
utkání
00:00Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
14:445:18591:445TJ Sokol Hořovice D

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Špička Jiří
Martinkovič Rudolf
 
 
Pleštil David
Jelšina Lukáš
 
 
723  3010
2.Koros Zdeněk
Rataj Miloš
 
 
Šilhavý Petr
Šilhavá Ivana
 
 
-101096 3120
3.Martinkovič RudolfPleštil David5-915 3130
4.Rataj MilošJelšina Lukáš464  3040
5.Koros ZdeněkŠilhavý Petr-410-46-62341
6.Špička JiříŠilhavá Ivana513  3051
7.Rataj MilošPleštil David487  3061
8.Koros ZdeněkJelšina Lukáš-11-128-5 1362
9.Špička JiříŠilhavý Petr475  3072
10.Martinkovič RudolfŠilhavá Ivana123  3082
11.Koros ZdeněkPleštil David66-78 3192
12.Špička JiříJelšina Lukáš224  30102
13.Martinkovič RudolfŠilhavý Petr-55-910632112
14.Rataj MilošŠilhavá IvanaWO    03113
15.Špička JiříPleštil David547  30123
16.Martinkovič RudolfJelšina Lukáš545  30133
17.Rataj MilošŠilhavý PetrWO    03134
18.Koros ZdeněkŠilhavá Ivana57-614 31144

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry20čtyřhry02
Martinkovič Rudolf40Pleštil David04
Rataj Miloš20Jelšina Lukáš13
Koros Zdeněk22Šilhavý Petr12
Špička Jiří40Šilhavá Ivana03
WO02WO20



Zápis o utkání
Název soutěže: Okresní přebor III. třídy Kolo: 2 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Chaloupky DVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TJ Sokol Králův Dvůr DRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
sál restaurace ChaloupkyRozhodčí:
Datum dle rozpisu08. 10. 2016 13:00 Začátek
utkání
13:00Konec
utkání
15:30Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
8:1027:36545:589TJ Sokol Králův Dvůr D

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Kindl David
Růžička Jaroslav
 
 
Hlávka Zdeněk
Vrecion Jiří
 
 
-8875 3110
2.Hoskovec Václav
Ngo Hai Nam
 
 
Frýbert Petr
Kračmer Matěj
 
 
-688-773220
3.Hoskovec VáclavVrecion Jiří-4-5-5  0321
4.Ngo Hai NamKračmer Matěj-3-6-7  0322
5.Růžička JaroslavHlávka Zdeněk468  3032
6.Kindl DavidFrýbert Petr673  3042
7.Ngo Hai NamVrecion Jiří-8-10-6  0343
8.Růžička JaroslavKračmer Matěj-9-5-4  0344
9.Kindl DavidHlávka Zdeněk9-1286 3154
10.Hoskovec VáclavFrýbert Petr-7-85-7 1355
11.Růžička JaroslavVrecion Jiří-7-610-3 1356
12.Mraček FrantišekKračmer Matěj-12-99-4 1357
13.Hoskovec VáclavHlávka Zdeněk-6-3-9  0358
14.Ngo Hai NamFrýbert Petr667  3068
15.Mraček FrantišekVrecion Jiří-6-13-14  0369
16.Hoskovec VáclavKračmer Matěj-7-3-4  03610
17.Ngo Hai NamHlávka Zdeněk-79-75432710
18.Růžička JaroslavFrýbert Petr646  30810

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry20čtyřhry02
Hoskovec Václav04Vrecion Jiří40
Ngo Hai Nam22Kračmer Matěj40
Růžička Jaroslav22Hlávka Zdeněk13
Kindl David20Frýbert Petr13
Mraček František02   



Zápis o utkání
Název soutěže: Okresní přebor III. třídy Kolo: 3 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ SrbskoVrchní
rozhodčí:
Vavřinec Jiří
HOSTUJÍCÍ:TJ Sokol Králův Dvůr DRozhodčí:Vavřinec Jiří
Hráno v místnosti
přesná adresa
KD SrbskoRozhodčí:
Datum dle rozpisu15. 10. 2016 16:00 Začátek
utkání
16:45Konec
utkání
19:10Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
12:640:31697:621TJ Srbsko

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Morda Vratislav
Adamec Luboš
 
 
Kračmer Matěj
Rada Jonáš
 
 
-8-8-10  0301
2.Ranzi Piero
Vavřinec Jiří
 
 
Hlaváček Jan
Hlávka Zdeněk
 
 
-9844 3111
3.Morda VratislavKračmer Matěj-7-6-7  0312
4.Ranzi PieroRada Jonáš-1176-1493222
5.Adamec LubošHlaváček Jan10511  3032
6.Horáček MiroslavHlávka Zdeněk-10846 3142
7.Ranzi PieroKračmer Matěj-811-67-122343
8.Adamec LubošRada Jonáš6-47-4-72344
9.Horáček MiroslavHlaváček Jan5-762 3154
10.Morda VratislavHlávka Zdeněk-8-123933264
11.Adamec LubošKračmer Matěj-6-9-10  0365
12.Horáček MiroslavRada Jonáš985  3075
13.Morda VratislavHlaváček Jan-7-6-6  0376
14.Ranzi PieroHlávka Zdeněk-1011-9443286
15.Horáček MiroslavKračmer Matěj75-38 3196
16.Morda VratislavRada Jonáš-10682 31106
17.Ranzi PieroHlaváček Jan595  30116
18.Adamec LubošHlávka Zdeněk-9-799732126

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Morda Vratislav22Kračmer Matěj31
Ranzi Piero31Rada Jonáš13
Adamec Luboš22Hlaváček Jan13
Horáček Miroslav40Hlávka Zdeněk04



Zápis o utkání
Název soutěže: Okresní přebor III. třídy Kolo: 3 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Sokol Hořovice DVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TJ Chaloupky DRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Sokolovna HořoviceRozhodčí:
Datum dle rozpisu15. 10. 2016 10:00 Začátek
utkání
00:00Konec
utkání
00:00Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
13:544:19647:465TJ Sokol Hořovice D

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Špička Jiří
Martinkovič Rudolf
 
 
Hoskovec Václav
Ngo Hai Nam
 
 
727  3010
2.Koros Zdeněk
Veigend Josef
 
 
Růžička Jaroslav
Větrovský Petr
 
 
810-10-11-52311
3.Veigend JosefHoskovec Václav496  3021
4.Martinkovič RudolfVětrovský Petr8107  3031
5.Koros ZdeněkRůžička Jaroslav-6-77-8 1332
6.Špička JiříNgo Hai Nam468  3042
7.Martinkovič RudolfHoskovec Václav332  3052
8.Koros ZdeněkVětrovský Petr-4-9-8  0353
9.Špička JiříRůžička Jaroslav3105  3063
10.Veigend JosefNgo Hai Nam-13-7-9  0364
11.Koros ZdeněkHoskovec Václav458  3074
12.Špička JiříVětrovský Petr333  3084
13.Veigend JosefRůžička Jaroslav1010-7-973294
14.Martinkovič RudolfNgo Hai Nam6-944 31104
15.Špička JiříHoskovec Václav316  30114
16.Veigend JosefVětrovský Petr462  30124
17.Martinkovič RudolfRůžička Jaroslav3-956 31134
18.Koros ZdeněkNgo Hai Nam7-8-99-1023135

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Veigend Josef31Hoskovec Václav04
Martinkovič Rudolf40Větrovský Petr13
Koros Zdeněk13Růžička Jaroslav13
Špička Jiří40Ngo Hai Nam22



Zápis o utkání
Název soutěže: Okresní přebor III. třídy Kolo: 3 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Lokomotiva Zdice DVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TJ Sokol Žebrák ERozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Herna stolního tenisu. Komenského 304, 267 51 ZdiceRozhodčí:
Datum dle rozpisu15. 10. 2016 13:00 Začátek
utkání
00:00Konec
utkání
00:00Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
8:1030:32563:532TJ Sokol Žebrák E

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Jelšina Lukáš
Spousta Martin
 
 
Dvořák Pavel
Spousta Jan
 
 
10116  3010
2.Šilhavý Petr
Šilhavá Ivana
 
 
Hřích Václav
Macháček Pavel
 
 
-311-99-132311
3.Jelšina LukášMacháček Pavel-3-2-3  0312
4.Spousta MartinDvořák Pavel8-1146 3122
5.Šilhavý PetrSpousta Jan6-9-1-9 1323
6.Šilhavá IvanaHřích Václav-76-911-62324
7.Spousta MartinMacháček Pavel-11-8-7  0325
8.Šilhavý PetrDvořák Pavel-9-517-9 1326
9.Šilhavá IvanaSpousta Jan-4-4-13  0327
10.Jelšina LukášHřích Václav136  3037
11.Šilhavý PetrMacháček Pavel-7-8-9  0338
12.Šilhavá IvanaDvořák Pavel-7-2-5  0339
13.Jelšina LukášSpousta JanWO    3049
14.Spousta MartinHřích Václav374  3059
15.Šilhavá IvanaMacháček Pavel-5-7-3  03510
16.Jelšina LukášDvořák Pavel-91069 31610
17.Spousta MartinSpousta JanWO    30710
18.Šilhavý PetrHřích Václav356  30810

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Jelšina Lukáš21Macháček Pavel40
Spousta Martin21Dvořák Pavel22
Šilhavý Petr13Spousta Jan20
Šilhavá Ivana04Hřích Václav13
WO20WO02



Zápis o utkání
Název soutěže: Okresní přebor III. třídy Kolo: 3 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Olešná CVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TJ Sokol Karlštejn CRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
OLEŠNÁ 72, 267 64Rozhodčí:
Datum dle rozpisu15. 10. 2016 13:00 Začátek
utkání
00:00Konec
utkání
00:00Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
13:543:18610:448TJ Olešná C

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Švamberk Michal
Velvarský Jan
 
 
Habětín Jaroslav
Pastorek Ondřej
 
 
968  3010
2.Herman Miloš ml.
Vurm Radek
 
 
Dočekal Ivan
Polomík Albert
 
 
535  3020
3.Švamberk MichalPastorek Ondřej578  3030
4.Kratochvíl MatějHabětín Jaroslav-8-4-2  0331
5.Herman Miloš ml.Dočekal Ivan145  3041
6.Vurm RadekPolomík Albert111  3051
7.Kratochvíl MatějPastorek Ondřej10-108-10-102352
8.Herman Miloš ml.Habětín Jaroslav553  3062
9.Vurm RadekDočekal Ivan457  3072
10.Švamberk MichalPolomík Albert739  3082
11.Herman Miloš ml.Pastorek Ondřej-6-7-8  0383
12.Vurm RadekHabětín Jaroslav10-8-10833293
13.Švamberk MichalDočekal Ivan574  30103
14.Velvarský JiříPolomík Albert-5-9-7  03104
15.Vurm RadekPastorek Ondřej968  30114
16.Švamberk MichalHabětín Jaroslav-10-638-923115
17.Velvarský JiříDočekal Ivan8-5109 31125
18.Herman Miloš ml.Polomík Albert633  30135

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry20čtyřhry02
Švamberk Michal31Pastorek Ondřej22
Kratochvíl Matěj02Habětín Jaroslav22
Herman Miloš ml.31Dočekal Ivan04
Vurm Radek40Polomík Albert13
Velvarský Jiří11   



Zápis o utkání
Název soutěže: Okresní přebor III. třídy Kolo: 4 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ SrbskoVrchní
rozhodčí:
Vavřinec Jiří
HOSTUJÍCÍ:TJ Sokol Karlštejn CRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
KD SrbskoRozhodčí:
Datum dle rozpisu22. 10. 2016 16:00 Začátek
utkání
16:00Konec
utkání
18:15Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
15:346:13598:396TJ Srbsko

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Vavřinec Jiří
Ranzi Piero
 
 
Habětín Jaroslav
Kratochvíl Jindřich
 
 
139-83 3110
2.Adamec Luboš
Horáček Miroslav
 
 
Dočekal Ivan
Polomík Albert
 
 
772  3020
3.Vavřinec JiříHabětín Jaroslav-8873 3130
4.Ranzi PieroKratochvíl Jindřich787  3040
5.Adamec LubošDočekal Ivan363  3050
6.Horáček MiroslavPolomík Albert213  3060
7.Ranzi PieroHabětín Jaroslav-94-9-14 1361
8.Adamec LubošKratochvíl Jindřich96-69 3171
9.Horáček MiroslavDočekal Ivan412  3081
10.Vavřinec JiříPolomík Albert435  3091
11.Adamec LubošHabětín Jaroslav75-611 31101
12.Horáček MiroslavKratochvíl Jindřich-7-8-9  03102
13.Vavřinec JiříDočekal Ivan4110  30112
14.Ranzi PieroPolomík Albert323  30122
15.Horáček MiroslavHabětín Jaroslav497  30132
16.Vavřinec JiříKratochvíl JindřichWO    03133
17.Ranzi PieroDočekal Ivan538  30143
18.Adamec LubošPolomík Albert2108  30153

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry20čtyřhry02
Vavřinec Jiří30Habětín Jaroslav13
Ranzi Piero31Kratochvíl Jindřich12
Adamec Luboš40Dočekal Ivan04
Horáček Miroslav31Polomík Albert04
WO01WO10



Zápis o utkání
Název soutěže: Okresní přebor III. třídy Kolo: 4 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Lokomotiva Zdice DVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TJ Olešná CRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Herna stolního tenisu. Komenského 304, 267 51 ZdiceRozhodčí:
Datum dle rozpisu22. 10. 2016 10:00 Začátek
utkání
00:00Konec
utkání
00:00Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
7:1128:38579:643TJ Olešná C

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Pleštil David
Preis Tomáš
 
 
Herman Miloš ml.
Vurm Radek
 
 
10-6-7-2 1301
2.Spousta Martin
Johan Hynek
 
 
Švamberk Michal
Kratochvíl Matěj
 
 
-99812 3111
3.Preis Tomᚊvamberk Michal-2-6-7  0312
4.Pleštil DavidHerman Miloš ml.7-49-9-72313
5.Spousta MartinKratochvíl Matěj-115127 3123
6.Johan HynekVurm Radek6-44-10-92324
7.Pleštil DavidŠvamberk Michal-3-8-8  0325
8.Spousta MartinHerman Miloš ml.3135  3035
9.Johan HynekKratochvíl Matěj879  3045
10.Preis TomášVurm Radek-8-7-10  0346
11.Spousta MartinŠvamberk Michal3-7811 3156
12.Johan HynekHerman Miloš ml.-5-5-6  0357
13.Preis TomášKratochvíl Matěj678  3067
14.Pleštil DavidVurm Radek-7-9-7  0368
15.Johan HynekŠvamberk Michal-2-8-7  0369
16.Preis TomášHerman Miloš ml.-8-58-5 13610
17.Pleštil DavidKratochvíl Matěj4-7-516632710
18.Spousta MartinVurm Radek8-6-11-4 13711

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Preis Tomáš13Švamberk Michal31
Pleštil David13Herman Miloš ml.31
Spousta Martin31Kratochvíl Matěj04
Johan Hynek13Vurm Radek40



Zápis o utkání
Název soutěže: Okresní přebor III. třídy Kolo: 4 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Chaloupky DVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TJ Sokol Žebrák ERozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
sál restaurace ChaloupkyRozhodčí:
Datum dle rozpisu22. 10. 2016 13:00 Začátek
utkání
13:20Konec
utkání
15:25Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
6:1224:37529:604TJ Sokol Žebrák E

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Růžička Jaroslav
Štochl Karel
 
 
Palek Petr
Flieger Roman
 
 
-4-12-5  0301
2.Carvan Pavel
Vildman David
 
 
Hřích Václav
Šlosar Vojtěch
 
 
9-99-12-102302
3.Růžička JaroslavPalek Petr68-8-8-92303
4.Carvan PavelFlieger Roman8-8912 3113
5.Štochl KarelHřích Václav-2-3-3  0314
6.Vildman DavidŠlosar Vojtěch-6-6-10  0315
7.Carvan PavelPalek Petr-6-6-9  0316
8.Štochl KarelFlieger Roman-67-5-8 1317
9.Vildman DavidHřích Václav-5-9-8  0318
10.Růžička JaroslavŠlosar Vojtěch589  3028
11.Štochl KarelPalek Petr-5-7-4  0329
12.Vildman DavidFlieger Roman-7-5-4  03210
13.Růžička JaroslavHřích Václav734  30310
14.Kindl DavidŠlosar Vojtěch994  30410
15.Vildman DavidPalek Petr-6-11-6  03411
16.Růžička JaroslavFlieger Roman7817  30511
17.Kindl DavidHřích Václav468  30611
18.Štochl KarelŠlosar Vojtěch11-6-7-7 13612

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry02čtyřhry20
Růžička Jaroslav31Palek Petr40
Carvan Pavel11Flieger Roman22
Štochl Karel04Hřích Václav22
Vildman David04Šlosar Vojtěch22
Kindl David20   



Zápis o utkání
Název soutěže: Okresní přebor III. třídy Kolo: 4 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Sokol Hořovice DVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TJ Sokol Králův Dvůr DRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Sokolovna HořoviceRozhodčí:
Datum dle rozpisu22. 10. 2016 13:00 Začátek
utkání
00:00Konec
utkání
00:00Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
13:541:17585:418TJ Sokol Hořovice D

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Špička Jiří
Flemr Lubomír
 
 
Link Martin
Hucek Filip
 
 
987  3010
2.Martinkovič Rudolf
Koros Zdeněk
 
 
Frýbert Petr
Hlávka Zdeněk
 
 
686  3020
3.Flemr LubomírLink Martin-5-49-6 1321
4.Martinkovič RudolfHucek Filip721  3031
5.Koros ZdeněkFrýbert Petr767  3041
6.Špička JiříHlávka Zdeněk21-125 3151
7.Martinkovič RudolfLink Martin8-9-6-8 1352
8.Koros ZdeněkHucek Filip-16-8-11  0353
9.Špička JiříFrýbert Petr141  3063
10.Flemr LubomírHlávka Zdeněk-6-9-5  0364
11.Koros ZdeněkLink Martin-2-2-14  0365
12.Špička JiříHucek Filip337  3075
13.Flemr LubomírFrýbert Petr676  3085
14.Martinkovič RudolfHlávka Zdeněk115  3095
15.Špička JiříLink Martin554  30105
16.Flemr LubomírHucek Filip7128  30115
17.Martinkovič RudolfFrýbert Petr454  30125
18.Koros ZdeněkHlávka Zdeněk4-875 31135

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry20čtyřhry02
Flemr Lubomír22Link Martin31
Martinkovič Rudolf31Hucek Filip13
Koros Zdeněk22Frýbert Petr04
Špička Jiří40Hlávka Zdeněk13



Zápis o utkání
Název soutěže: Okresní přebor III. třídy Kolo: 5 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ SrbskoVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TJ Sokol Hořovice DRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Kulturní dům SrbskoRozhodčí:
Datum dle rozpisu29. 10. 2016 16:00 Začátek
utkání
00:00Konec
utkání
00:00Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
9:931:37593:640nerozhodně

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Vavřinec Jiří
Ranzi Piero
 
 
Martinkovič Rudolf
Špička Jiří
 
 
9-11-8-7 1301
2.Morda Vratislav
Vopěnka Petr
 
 
Koros Zdeněk
Veigend Josef
 
 
10-9-8-7 1302
3.Horáček MiroslavMartinkovič Rudolf-6-5-4  0303
4.Vopěnka PetrŠpička Jiří-2-7-4  0304
5.Vavřinec JiříKoros Zdeněk87-710 3114
6.Ranzi PieroVeigend Josef5-87-953224
7.Vopěnka PetrMartinkovič Rudolf-6-5-3  0325
8.Vavřinec JiříŠpička Jiří-9-49-8 1326
9.Ranzi PieroKoros Zdeněk-8-99853236
10.Horáček MiroslavVeigend Josef-5244 3146
11.Vavřinec JiříMartinkovič Rudolf8-5-4-6 1347
12.Ranzi PieroŠpička Jiří-8-7-8  0348
13.Horáček MiroslavKoros Zdeněk997  3058
14.Morda VratislavVeigend Josef7139  3068
15.Ranzi PieroMartinkovič Rudolf-2-6-7  0369
16.Horáček MiroslavŠpička Jiří88-8-1063279
17.Morda VratislavKoros Zdeněk1027  3089
18.Vavřinec JiříVeigend Josef96-5-9103299

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry02čtyřhry20
Horáček Miroslav31Martinkovič Rudolf40
Vopěnka Petr02Špička Jiří31
Vavřinec Jiří22Koros Zdeněk04
Ranzi Piero22Veigend Josef04
Morda Vratislav20   



Zápis o utkání
Název soutěže: Okresní přebor III. třídy Kolo: 5 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Sokol Králův Dvůr DVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TJ Sokol Žebrák ERozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Sokolovna Králův DvůrRozhodčí:
Datum dle rozpisu28. 10. 2016 10:00 Začátek
utkání
10:00Konec
utkání
12:40Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
6:1224:38511:585TJ Sokol Žebrák E

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Hlaváček Jan
Kopřiva Jiří
 
 
Dvořák Pavel
Palek Petr
 
 
-3-5-3  0301
2.Hlávka Zdeněk
Frýbert Petr
 
 
Flieger Roman
Hřích Václav
 
 
10-10-96153211
3.Kopřiva JiříDvořák Pavel-5-6-6  0312
4.Hlaváček JanPalek Petr-9-11-8  0313
5.Hlávka ZdeněkFlieger Roman1042  3023
6.Frýbert PetrHřích Václav-6-8-5  0324
7.Hlaváček JanDvořák Pavel-4-4-9  0325
8.Hlávka ZdeněkPalek Petr-6-65-3 1326
9.Frýbert PetrFlieger Roman-6-77-12 1327
10.Kopřiva JiříHřích Václav-587-8-92328
11.Hlávka ZdeněkDvořák Pavel-399-5-72329
12.Frýbert PetrPalek Petr-8-9-3  03210
13.Kopřiva JiříFlieger Roman366  30310
14.Hlaváček JanHřích Václav1032  30410
15.Frýbert PetrDvořák Pavel-7-8-3  03411
16.Kopřiva JiříPalek Petr-7-1-4  03412
17.Hlaváček JanFlieger Roman767  30512
18.Hlávka ZdeněkHřích Václav658  30612

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Kopřiva Jiří13Dvořák Pavel40
Hlaváček Jan22Palek Petr40
Hlávka Zdeněk22Flieger Roman13
Frýbert Petr04Hřích Václav22



Zápis o utkání
Název soutěže: Okresní přebor III. třídy Kolo: 5 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Chaloupky DVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TJ Olešná CRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
sál restaurace ChaloupkyRozhodčí:
Datum dle rozpisu29. 10. 2016 10:00 Začátek
utkání
10:00Konec
utkání
12:05Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
3:1517:46444:627TJ Olešná C

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Mraček František
Větrovský Petr
 
 
Vurm Radek
Herman Miloš ml.
 
 
-6-588-72301
2.Růžička Jaroslav
Stoklasa Richard
 
 
Švamberk Michal
Kratochvíl Matěj
 
 
9-9-5-7 1302
3.Stoklasa RichardŠvamberk Michal-6-5-5  0303
4.Větrovský PetrKratochvíl Matěj-8107-3-82304
5.Růžička JaroslavHerman Miloš ml.-1-9-6  0305
6.Mraček FrantišekVurm Radek6-4-9-5 1306
7.Větrovský PetrŠvamberk Michal-5-5-5  0307
8.Růžička JaroslavKratochvíl Matěj6112  3017
9.Mraček FrantišekHerman Miloš ml.-78-9-7 1318
10.Stoklasa RichardVurm Radek-6-5-5  0319
11.Růžička JaroslavŠvamberk Michal-10-3-6  03110
12.Mraček FrantišekKratochvíl Matěj425  30210
13.Stoklasa RichardHerman Miloš ml.-9-7-5  03211
14.Hoskovec VáclavVurm Radek-3-3-5  03212
15.Mraček FrantišekŠvamberk MichalWO    03213
16.Stoklasa RichardKratochvíl Matěj-5-57-6 13214
17.Hoskovec VáclavHerman Miloš ml.-4-6-5  03215
18.Růžička JaroslavVurm Radek108-99 31315

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry02čtyřhry20
Stoklasa Richard04Švamberk Michal30
Větrovský Petr02Kratochvíl Matěj22
Růžička Jaroslav22Herman Miloš ml.40
Mraček František12Vurm Radek31
Hoskovec Václav02   
WO01WO10



Zápis o utkání
Název soutěže: Okresní přebor III. třídy Kolo: 5 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Lokomotiva Zdice DVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TJ Sokol Karlštejn CRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Herna stolního tenisu. Komenského 304, 267 51 ZdiceRozhodčí:
Datum dle rozpisu29. 10. 2016 13:00 Začátek
utkání
00:00Konec
utkání
00:00Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
12:644:22649:505TJ Lokomotiva Zdice D

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Prokop Jan
Jelšina Lukáš
 
 
Pastorek Ondřej
Habětín Jaroslav
 
 
-9116-9-72301
2.Johan Oldřich
Johan František
 
 
Polomík Albert
Cůbr Martin
 
 
671  3011
3.Prokop JanPastorek Ondřej-6-3-6  0312
4.Jelšina LukášHabětín Jaroslav-7789 3122
5.Johan FrantišekPolomík Albert7-1058 3132
6.Johan OldřichCůbr Martin538  3042
7.Jelšina LukášPastorek Ondřej7-7-7-3 1343
8.Johan FrantišekHabětín Jaroslav8-10-5-8 1344
9.Johan OldřichPolomík Albert563  3054
10.Prokop JanCůbr Martin876  3064
11.Johan FrantišekPastorek Ondřej10-89-4-102365
12.Johan OldřichHabětín Jaroslav-9-97253275
13.Prokop JanPolomík Albert922  3085
14.Jelšina LukášCůbr Martin967  3095
15.Johan OldřichPastorek Ondřej723  30105
16.Prokop JanHabětín Jaroslav8-610-8-1023106
17.Jelšina LukášPolomík Albert457  30116
18.Johan FrantišekCůbr Martin211  30126

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Prokop Jan22Pastorek Ondřej31
Jelšina Lukáš31Habětín Jaroslav22
Johan František22Polomík Albert04
Johan Oldřich40Cůbr Martin04



Zápis o utkání
Název soutěže: Okresní přebor III. třídy Kolo: 6 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Lokomotiva Zdice DVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TJ SrbskoRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Herna stolního tenisu. Komenského 304, 267 51 ZdiceRozhodčí:
Datum dle rozpisu05. 11. 2016 13:00 Začátek
utkání
00:00Konec
utkání
00:00Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
5:1321:45548:660TJ Srbsko

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Jelšina Lukáš
Pleštil David
 
 
Horáček Miroslav
Adamec Luboš
 
 
-58136 3110
2.Šilhavý Petr
Šilhavá Ivana
 
 
Vavřinec Jiří
Ranzi Piero
 
 
-7-9-6  0311
3.Jelšina LukášHoráček Miroslav-6-69553221
4.Pleštil DavidVavřinec Jiří-10-5-10  0322
5.Šilhavá IvanaAdamec Luboš-7-12-9  0323
6.Šilhavý PetrRanzi Piero3-87-7-72324
7.Pleštil DavidHoráček Miroslav-8-3-10  0325
8.Šilhavá IvanaVavřinec Jiří-7-8-10  0326
9.Šilhavý PetrAdamec Luboš165-11-7-82327
10.Jelšina LukášRanzi Piero125-5-983237
11.Šilhavá IvanaHoráček Miroslav-2-2-3  0338
12.Šilhavý PetrVavřinec Jiří529  3048
13.Jelšina LukášAdamec Luboš-3-13-3  0349
14.Pleštil DavidRanzi Piero-6-7-5  03410
15.Šilhavý PetrHoráček Miroslav8-6-5-7 13411
16.Jelšina LukášVavřinec Jiří12-7-8-6 13412
17.Pleštil DavidAdamec Luboš1-758 31512
18.Šilhavá IvanaRanzi Piero-4-5-1  03513

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Jelšina Lukáš22Horáček Miroslav31
Pleštil David13Vavřinec Jiří31
Šilhavá Ivana04Adamec Luboš31
Šilhavý Petr13Ranzi Piero31



Zápis o utkání
Název soutěže: Okresní přebor III. třídy Kolo: 6 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Sokol Karlštejn CVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TJ Chaloupky DRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Sokolovna pod hrademRozhodčí:
Datum dle rozpisu05. 11. 2016 16:00 Začátek
utkání
00:00Konec
utkání
00:00Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
7:1123:41489:631TJ Chaloupky D

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Habětín Jaroslav
Kratochvíl Jindřich
 
 
Růžička Jaroslav
Hoskovec Václav
 
 
99-5-693210
2.Dočekal Ivan
Cůbr Martin
 
 
Mraček František
Ngo Hai Nam
 
 
-6-3-7  0311
3.Habětín JaroslavHoskovec Václav8-1096 3121
4.Kratochvíl JindřichRůžička Jaroslav39-76 3131
5.Dočekal IvanNgo Hai Nam-7-5-8  0332
6.Cůbr MartinMraček František-5-7-1  0333
7.Kratochvíl JindřichHoskovec Václav5109  3043
8.Dočekal IvanRůžička Jaroslav9-7-10-7 1344
9.Cůbr MartinNgo Hai Nam-1-3-3  0345
10.Habětín JaroslavMraček František-68-7-9 1346
11.Dočekal IvanHoskovec Václav-7-85773256
12.Cůbr MartinRůžička Jaroslav-3-4-4  0357
13.Habětín JaroslavNgo Hai Nam8-698 3167
14.Kratochvíl JindřichMraček František-6-6-5  0368
15.Cůbr MartinHoskovec Václav-6-3-4  0369
16.Habětín JaroslavRůžička Jaroslav-10-6-3  03610
17.Kratochvíl JindřichNgo Hai Nam-8987 31710
18.Dočekal IvanMraček František-5-3-8  03711

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Habětín Jaroslav22Hoskovec Václav13
Kratochvíl Jindřich31Růžička Jaroslav31
Dočekal Ivan13Ngo Hai Nam22
Cůbr Martin04Mraček František40



Zápis o utkání
Název soutěže: Okresní přebor III. třídy Kolo: 6 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Olešná CVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TJ Sokol Králův Dvůr DRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
OLEŠNÁ 72, 267 64Rozhodčí:
Datum dle rozpisu05. 11. 2016 16:00 Začátek
utkání
00:00Konec
utkání
00:00Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
15:346:20649:500TJ Olešná C

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Vurm Radek
Švamberk Michal
 
 
Hlávka Zdeněk
Rada Jonáš
 
 
8-7-6933210
2.Velvarský Jiří
Kratochvíl Matěj
 
 
Kopřiva Jiří
Hlaváček Jan
 
 
5-8-7-6 1311
3.Herman Miloš ml.Rada Jonáš-8-58953221
4.Kratochvíl MatějHlaváček Jan9-10-97123231
5.Vurm RadekKopřiva Jiří475  3041
6.Švamberk MichalHlávka Zdeněk265  3051
7.Kratochvíl MatějRada Jonáš-8-3-6  0352
8.Vurm RadekHlaváček Jan-8-651183262
9.Švamberk MichalKopřiva Jiří345  3072
10.Herman Miloš ml.Hlávka Zdeněk-8365 3182
11.Vurm RadekRada Jonáš838  3092
12.Švamberk MichalHlaváček Jan755  30102
13.Herman Miloš ml.Kopřiva Jiří278  30112
14.Kratochvíl MatějHlávka Zdeněk4-6-87932122
15.Švamberk MichalRada Jonáš587  30132
16.Herman Miloš ml.Hlaváček Jan857  30142
17.Kratochvíl MatějKopřiva Jiří444  30152
18.Vurm RadekHlávka Zdeněk-7-6-6  03153

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Herman Miloš ml.40Rada Jonáš13
Kratochvíl Matěj31Hlaváček Jan04
Vurm Radek31Kopřiva Jiří04
Švamberk Michal40Hlávka Zdeněk13



Zápis o utkání
Název soutěže: Okresní přebor III. třídy Kolo: 6 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Sokol Hořovice DVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TJ Sokol Žebrák ERozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Sokolovna HořoviceRozhodčí:
Datum dle rozpisu05. 11. 2016 16:00 Začátek
utkání
00:00Konec
utkání
00:00Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
11:735:22438:431TJ Sokol Hořovice D

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Špička Jiří
Martinkovič Rudolf
 
 
Dvořák Pavel
Palek Petr
 
 
817  3010
2.Veigend Josef
Koros Zdeněk
 
 
Flieger Roman
Hřích Václav
 
 
WO    0311
3.Veigend JosefDvořák Pavel-9-711-5 1312
4.Martinkovič RudolfPalek Petr954  3022
5.Koros ZdeněkFlieger RomanWO    0323
6.Špička JiříHřích Václav142  3033
7.Martinkovič RudolfDvořák Pavel758  3043
8.Koros ZdeněkPalek PetrWO    0344
9.Špička JiříFlieger Roman443  3054
10.Veigend JosefHřích Václav846  3064
11.Koros ZdeněkDvořák PavelWO    0365
12.Špička JiříPalek Petr5112  3075
13.Veigend JosefFlieger Roman89-28 3185
14.Martinkovič RudolfHřích Václav286  3095
15.Špička JiříDvořák Pavel924  30105
16.Veigend JosefPalek Petr-8-98-9 13106
17.Martinkovič RudolfFlieger Roman123  30116
18.Koros ZdeněkHřích VáclavWO    03117

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry10čtyřhry01
Veigend Josef22Dvořák Pavel12
Martinkovič Rudolf40Palek Petr12
Špička Jiří40Flieger Roman03
   Hřích Václav03
WO05WO50



Zápis o utkání
Název soutěže: Okresní přebor III. třídy Kolo: 7 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ SrbskoVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TJ Sokol Žebrák ERozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
KD SrbskoRozhodčí:
Datum dle rozpisu12. 11. 2016 16:00 Začátek
utkání
16:00Konec
utkání
18:15Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
17:153:11682:434TJ Srbsko

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Horáček Miroslav
Morda Vratislav
 
 
Šlosar Vojtěch
Hřích Václav
 
 
333  3010
2.Adamec Luboš
Němec Filip
 
 
Dvořák Pavel
Flieger Roman
 
 
11-9-117123220
3.Horáček MiroslavDvořák Pavel97-42 3130
4.Morda VratislavŠlosar Vojtěch835  3040
5.Adamec LubošFlieger Roman846  3050
6.Němec FilipHřích Václav-5653 3160
7.Morda VratislavDvořák Pavel-108-89-82361
8.Adamec LubošŠlosar Vojtěch365  3071
9.Němec FilipFlieger Roman6125  3081
10.Horáček MiroslavHřích Václav826  3091
11.Adamec LubošDvořák Pavel410-97 31101
12.Němec FilipŠlosar Vojtěch1548  30111
13.Horáček MiroslavFlieger Roman117  30121
14.Morda VratislavHřích Václav252  30131
15.Němec FilipDvořák Pavel134-6-2732141
16.Horáček MiroslavŠlosar Vojtěch042  30151
17.Morda VratislavFlieger Roman-8967 31161
18.Adamec LubošHřích Václav962  30171

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry20čtyřhry02
Horáček Miroslav40Dvořák Pavel13
Morda Vratislav31Šlosar Vojtěch04
Adamec Luboš40Flieger Roman04
Němec Filip40Hřích Václav04



Zápis o utkání
Název soutěže: Okresní přebor III. třídy Kolo: 7 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Sokol Hořovice DVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TJ Olešná CRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Sokolovna HořoviceRozhodčí:
Datum dle rozpisu12. 11. 2016 13:00 Začátek
utkání
00:00Konec
utkání
00:00Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
13:543:19620:471TJ Sokol Hořovice D

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Špička Jiří
Martinkovič Rudolf
 
 
Kratochvíl Matěj
Urbánek Jonáš
 
 
845  3010
2.Koros Zdeněk
Veigend Josef
 
 
Velvarský Jiří
Velvarský Jan
 
 
9-987 3120
3.Veigend JosefUrbánek Jonáš-910-10883230
4.Martinkovič RudolfVelvarský Jiří314  3040
5.Koros ZdeněkVelvarský Jan-6-78-9 1341
6.Špička JiříKratochvíl Matěj845  3051
7.Martinkovič RudolfUrbánek Jonáš466  3061
8.Koros ZdeněkVelvarský Jiří7108  3071
9.Špička JiříVelvarský Jan253  3081
10.Veigend JosefKratochvíl Matěj-6-89-7 1382
11.Koros ZdeněkUrbánek Jonáš107-88 3192
12.Špička JiříVelvarský Jiří668  30102
13.Veigend JosefVelvarský Jan487  30112
14.Martinkovič RudolfKratochvíl Matěj426  30122
15.Kubíček ŠtepánUrbánek Jonáš-5-4-8  03123
16.Veigend JosefVelvarský Jiří6-9-8-7 13124
17.Martinkovič RudolfVelvarský Jan344  30134
18.Koros ZdeněkKratochvíl Matěj8-7-9-8 13135

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry20čtyřhry02
Veigend Josef22Urbánek Jonáš13
Martinkovič Rudolf40Velvarský Jiří13
Koros Zdeněk22Velvarský Jan13
Špička Jiří30Kratochvíl Matěj22
Kubíček Štepán01   



Zápis o utkání
Název soutěže: Okresní přebor III. třídy Kolo: 7 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Sokol Karlštejn CVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TJ Sokol Králův Dvůr DRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Sokolovna pod hrademRozhodčí:
Datum dle rozpisu12. 11. 2016 16:00 Začátek
utkání
00:00Konec
utkání
00:00Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
8:1025:32478:539TJ Sokol Králův Dvůr D

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Pastorek Ondřej
Pastorek Jaroslav
 
 
Rada Jonáš
Hucek Filip
 
 
10611  3010
2.Habětín Jaroslav
Cůbr Martin
 
 
Kopřiva Jiří
Hlávka Zdeněk
 
 
-7-8-6  0311
3.Pastorek JaroslavFrýbert Petr159  3021
4.Cůbr MartinHlávka Zdeněk-4-2-3  0322
5.Pastorek OndřejRada Jonáš-10-4-5  0323
6.Habětín JaroslavHucek Filip-8-6-9  0324
7.Cůbr MartinFrýbert Petr-3-6-9  0325
8.Pastorek OndřejHlávka Zdeněk7612  3035
9.Habětín JaroslavRada Jonáš-10-4-9  0336
10.Pastorek JaroslavHucek Filip-36-9-8 1337
11.Pastorek OndřejFrýbert Petr11101  3047
12.Habětín JaroslavHlávka Zdeněk11-87-363257
13.Pastorek JaroslavRada Jonáš-10-5-6  0358
14.Cůbr MartinHucek Filip-7-2-1  0359
15.Habětín JaroslavKopřiva Jiří5310  3069
16.Pastorek JaroslavHlávka Zdeněk959  3079
17.Cůbr MartinRada Jonáš-8-7-1  03710
18.Pastorek OndřejHucek Filip987  30810

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Pastorek Jaroslav22Frýbert Petr12
Cůbr Martin04Hlávka Zdeněk13
Pastorek Ondřej31Rada Jonáš40
Habětín Jaroslav22Hucek Filip31
   Kopřiva Jiří01



Zápis o utkání
Název soutěže: Okresní přebor III. třídy Kolo: 7 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Chaloupky DVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TJ Lokomotiva Zdice DRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
sál restaurace ChaloupkyRozhodčí:
Datum dle rozpisu12. 11. 2016 10:00 Začátek
utkání
10:00Konec
utkání
12:40Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
7:1128:40603:662TJ Lokomotiva Zdice D

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Mraček František
Ngo Hai Nam
 
 
Spousta Martin
Johan Hynek
 
 
10-1012-1283210
2.Růžička Jaroslav
Hoskovec Václav
 
 
Preis Tomáš
Jelšina Lukáš
 
 
-8-7-8  0311
3.Růžička JaroslavSpousta Martin-8-8-5  0312
4.Mraček FrantišekJohan Hynek-13899 3122
5.Ngo Hai NamPreis Tomáš-0-58-11 1323
6.Hoskovec VáclavJelšina Lukáš-9-6-9  0324
7.Mraček FrantišekSpousta Martin-7-56-8 1325
8.Ngo Hai NamJohan Hynek-49-7453235
9.Hoskovec VáclavPreis Tomáš-3-3-9  0336
10.Růžička JaroslavJelšina Lukáš-76-6-9 1337
11.Ngo Hai NamSpousta Martin-79-1111-72338
12.Hoskovec VáclavJohan Hynek-2-8-5  0339
13.Růžička JaroslavPreis Tomáš512-712 3149
14.Mraček FrantišekJelšina Lukáš454  3059
15.Hoskovec VáclavSpousta Martin7-7-5-6 13510
16.Růžička JaroslavJohan Hynek896  30610
17.Mraček FrantišekPreis Tomáš-6655 31710
18.Ngo Hai NamJelšina Lukáš-10-67-9 13711

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Růžička Jaroslav22Spousta Martin40
Mraček František31Johan Hynek13
Ngo Hai Nam13Preis Tomáš22
Hoskovec Václav04Jelšina Lukáš31



Zápis o utkání
Název soutěže: Okresní přebor III. třídy Kolo: 8 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Chaloupky DVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TJ SrbskoRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
sál restaurace ChaloupkyRozhodčí:
Datum dle rozpisu07. 01. 2017 13:00 Začátek
utkání
13:00Konec
utkání
15:50Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
9:933:34634:625nerozhodně

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Růžička Jaroslav
Carvan Pavel
 
 
Morda Vratislav
Horáček Miroslav
 
 
-587-693210
2.Mraček František
Větrovský Petr
 
 
Adamec Luboš
Vavřinec Jiří
 
 
975  3020
3.Carvan PavelMorda Vratislav-7-8-12  0321
4.Mraček FrantišekAdamec Luboš-7410-10-62322
5.Větrovský PetrHoráček Miroslav86-42 3132
6.Růžička JaroslavVavřinec Jiří5-106-9-102333
7.Mraček FrantišekMorda Vratislav8-79-973243
8.Větrovský PetrAdamec Luboš106-107 3153
9.Růžička JaroslavHoráček Miroslav-8-6-12  0354
10.Carvan PavelVavřinec Jiří-1-6-5  0355
11.Větrovský PetrMorda Vratislav-11755 3165
12.Růžička JaroslavAdamec Luboš-4-8-9  0366
13.Carvan PavelHoráček Miroslav655  3076
14.Mraček FrantišekVavřinec Jiří-10-8-8  0377
15.Růžička JaroslavMorda Vratislav-86-10-9 1378
16.Carvan PavelAdamec Luboš-911-7-4 1379
17.Mraček FrantišekHoráček Miroslav1289  3089
18.Větrovský PetrVavřinec Jiří1087  3099

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry20čtyřhry02
Carvan Pavel13Morda Vratislav22
Mraček František22Adamec Luboš31
Větrovský Petr40Horáček Miroslav13
Růžička Jaroslav04Vavřinec Jiří31



Zápis o utkání
Název soutěže: Okresní přebor III. třídy Kolo: 8 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Sokol Králův Dvůr DVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TJ Lokomotiva Zdice DRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
sokolovna Králův DvůrRozhodčí:
Datum dle rozpisu07. 01. 2017 10:00 Začátek
utkání
10:00Konec
utkání
12:20Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
8:1029:38585:655TJ Lokomotiva Zdice D

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Hlávka Zdeněk
Frýbert Petr
 
 
Spousta Martin
Preis Tomáš
 
 
-6-7-7  0301
2.Rada Jonáš
Hucek Filip
 
 
Šilhavý Petr
Johan Hynek
 
 
11-7-5-6 1302
3.Frýbert PetrSpousta Martin-2-2-3  0303
4.Rada JonášPreis Tomáš567  3013
5.Hucek FilipŠilhavý Petr-6-1089123223
6.Hlávka ZdeněkJohan Hynek86-814 3133
7.Rada JonášSpousta Martin-5-4-9  0334
8.Hucek FilipPreis Tomáš863  3044
9.Hlávka ZdeněkŠilhavý Petr-7-8-9  0345
10.Frýbert PetrJohan Hynek-4-4-4  0346
11.Hucek FilipSpousta Martin10-96-11113256
12.Hlávka ZdeněkPreis Tomáš76-8-6-102357
13.Frýbert PetrŠilhavý Petr-9-6-7  0358
14.Rada JonášJohan Hynek-8668 3168
15.Hlávka ZdeněkSpousta Martin8-97-1-82369
16.Frýbert PetrPreis Tomáš-10-7-8  03610
17.Rada Jonᚊilhavý Petr1187  30710
18.Hucek FilipJohan Hynek-611-39832810

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry02čtyřhry20
Frýbert Petr04Spousta Martin31
Rada Jonáš31Preis Tomáš22
Hucek Filip40Šilhavý Petr22
Hlávka Zdeněk13Johan Hynek13



Zápis o utkání
Název soutěže: Okresní přebor III. třídy Kolo: 8 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Sokol Karlštejn CVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TJ Sokol Hořovice DRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Sokolovna pod hrademRozhodčí:
Datum dle rozpisu07. 01. 2017 16:00 Začátek
utkání
00:00Konec
utkání
00:00Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
0:184:54284:632TJ Sokol Hořovice D

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Habětín Jaroslav
Dočekal Ivan
 
 
Špička Jiří
Flemr Lubomír
 
 
9-4-5-11 1301
2.Cůbr Martin
Polomík Albert
 
 
Rataj Miloš
Martinkovič Rudolf
 
 
-11-3-4  0302
3.Habětín JaroslavŠpička Jiří-2-5-4  0303
4.Dočekal IvanFlemr Lubomír-9-7-4  0304
5.Cůbr MartinRataj Miloš-1-3-8  0305
6.Polomík AlbertMartinkovič Rudolf-4-6-2  0306
7.Dočekal IvanŠpička Jiří-7-2-6  0307
8.Cůbr MartinFlemr Lubomír-3-6-1  0308
9.Polomík AlbertRataj Miloš-2-2-6  0309
10.Habětín JaroslavMartinkovič Rudolf9-7-8-3 13010
11.Cůbr MartinŠpička Jiří-1-3-2  03011
12.Polomík AlbertFlemr Lubomír-4-3-4  03012
13.Habětín JaroslavRataj Miloš-4-410-6 13013
14.Dočekal IvanMartinkovič Rudolf-5-4-8  03014
15.Polomík AlbertŠpička Jiří-1-2-3  03015
16.Habětín JaroslavFlemr Lubomír-5-46-6 13016
17.Dočekal IvanRataj Miloš-5-7-7  03017
18.Cůbr MartinMartinkovič Rudolf-1-2-2  03018

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry02čtyřhry20
Habětín Jaroslav04Špička Jiří40
Dočekal Ivan04Flemr Lubomír40
Cůbr Martin04Rataj Miloš40
Polomík Albert04Martinkovič Rudolf40



Zápis o utkání
Název soutěže: Okresní přebor III. třídy Kolo: 8 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Sokol Žebrák EVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TJ Olešná CRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Sokolovna Žebrák, Sokolská 189Rozhodčí:
Datum dle rozpisu07. 01. 2017 13:00 Začátek
utkání
00:00Konec
utkání
00:00Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
9:929:33543:554nerozhodně

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Dvořák Pavel
Spousta Jan
 
 
Švamberk Michal
Kratochvíl Matěj
 
 
884  3010
2.Flieger Roman
Šlosar Vojtěch
 
 
Vurm Radek
Herman Miloš ml.
 
 
-3-9-3  0311
3.Dvořák PavelŠvamberk Michal-898-9-82312
4.Šlosar VojtěchKratochvíl Matěj-7-9-5  0313
5.Flieger RomanHerman Miloš ml.-3-5-3  0314
6.Spousta JanVurm Radek8-79-783224
7.Šlosar VojtěchŠvamberk Michal-4-6-6  0325
8.Flieger RomanKratochvíl Matěj22-95 3135
9.Spousta JanHerman Miloš ml.-9-8-7  0336
10.Dvořák PavelVurm Radek782  3046
11.Flieger RomanŠvamberk Michal-7-6-5  0347
12.Spousta JanKratochvíl Matěj54-99 3157
13.Dvořák PavelHerman Miloš ml.8-689 3167
14.Macháček PavelVurm Radek-10866 3177
15.Spousta JanŠvamberk Michal-6-8-7  0378
16.Dvořák PavelKratochvíl Matěj687  3088
17.Macháček PavelHerman Miloš ml.458  3098
18.Flieger RomanVurm Radek-6-9-10  0399

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Dvořák Pavel31Švamberk Michal40
Šlosar Vojtěch02Kratochvíl Matěj13
Flieger Roman13Herman Miloš ml.22
Spousta Jan22Vurm Radek13
Macháček Pavel20   



Zápis o utkání
Název soutěže: Okresní přebor III. třídy Kolo: 9 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ SrbskoVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TJ Olešná CRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
kulturní dům SrbskoRozhodčí:
Datum dle rozpisu14. 01. 2017 13:00 Začátek
utkání
13:00Konec
utkání
15:15Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
13:544:23658:556TJ Srbsko

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Morda Vratislav
Horáček Miroslav
 
 
Vurm Radek
Herman Miloš ml.
 
 
7-3-46103210
2.Adamec Luboš
Šeršeň Miroslav
 
 
Švamberk Michal
Velvarský Jiří
 
 
987  3020
3.Horáček MiroslavŠvamberk Michal-1058-10-72321
4.Morda VratislavVelvarský Jiří762  3031
5.Adamec LubošHerman Miloš ml.-8-4-6  0332
6.Šeršeň MiroslavVurm Radek657  3042
7.Morda VratislavŠvamberk Michal863  3052
8.Adamec LubošVelvarský Jiří51-83 3162
9.Šeršeň MiroslavHerman Miloš ml.67-14-273272
10.Horáček MiroslavVurm Radek-1178-683282
11.Adamec LubošŠvamberk Michal-7-48-4 1383
12.Šeršeň MiroslavVelvarský Jiří277  3093
13.Horáček MiroslavHerman Miloš ml.9-6-8-6 1394
14.Morda VratislavVurm Radek842  30104
15.Šeršeň MiroslavŠvamberk Michal118-911 31114
16.Horáček MiroslavVelvarský Jiří477  30124
17.Morda VratislavHerman Miloš ml.-99-9-9 13125
18.Adamec LubošVurm Radek13105  30135

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry20čtyřhry02
Horáček Miroslav22Švamberk Michal22
Morda Vratislav31Velvarský Jiří04
Adamec Luboš22Herman Miloš ml.31
Šeršeň Miroslav40Vurm Radek04



Zápis o utkání
Název soutěže: Okresní přebor III. třídy Kolo: 9 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Sokol Karlštejn CVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TJ Sokol Žebrák ERozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Sokolovna pod hrademRozhodčí:
Datum dle rozpisu14. 01. 2017 16:00 Začátek
utkání
00:00Konec
utkání
00:00Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
9:929:32502:566nerozhodně

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Pastorek Ondřej
Habětín Jaroslav
 
 
Dvořák Pavel
Drsek Václav
 
 
-4-7-5  0301
2.Kratochvíl Jindřich
Cůbr Martin
 
 
Flieger Roman
Hřích Václav
 
 
-8-10-4  0302
3.Habětín JaroslavFlieger Roman5-7-5473212
4.Kratochvíl JindřichDvořák Pavel-11-5-5  0313
5.Cůbr MartinDrsek Václav-4-1-1  0314
6.Pastorek OndřejHřích Václav588  3024
7.Kratochvíl JindřichFlieger Roman188  3034
8.Cůbr MartinDvořák Pavel-1-4-2  0335
9.Pastorek OndřejDrsek Václav6-884 3145
10.Habětín JaroslavHřích Václav108-97 3155
11.Cůbr MartinFlieger Roman-3-1-1  0356
12.Pastorek OndřejDvořák Pavel8119  3066
13.Habětín JaroslavDrsek Václav-7-99-6 1367
14.Kratochvíl JindřichHřích Václav21010  3077
15.Pastorek OndřejFlieger Roman489  3087
16.Habětín JaroslavDvořák Pavel-9-9-10  0388
17.Kratochvíl JindřichDrsek Václav8-998 3198
18.Cůbr MartinHřích Václav-5-48-4 1399

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry02čtyřhry20
Habětín Jaroslav22Flieger Roman13
Kratochvíl Jindřich31Dvořák Pavel31
Cůbr Martin04Drsek Václav22
Pastorek Ondřej40Hřích Václav13



Zápis o utkání
Název soutěže: Okresní přebor III. třídy Kolo: 9 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Lokomotiva Zdice DVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TJ Sokol Hořovice DRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Herna stolního tenisu. Komenského 304, 267 51 ZdiceRozhodčí:
Datum dle rozpisu14. 01. 2017 13:00 Začátek
utkání
00:00Konec
utkání
00:00Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
4:1416:47430:620TJ Sokol Hořovice D

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Prokop Jan
Johan Hynek
 
 
Martinkovič Rudolf
Špička Jiří
 
 
-5-6-10  0301
2.Šilhavý Petr
Šilhavá Ivana
 
 
Koros Zdeněk
Veigend Josef
 
 
-87-6-7 1302
3.Prokop JanMartinkovič Rudolf-3-3-5  0303
4.Johan HynekŠpička Jiří-9-7-8  0304
5.Šilhavý PetrKoros Zdeněk5-73-423214
6.Šilhavá IvanaVeigend Josef-8-5-5  0315
7.Johan HynekMartinkovič Rudolf-7-1-5  0316
8.Šilhavý PetrŠpička Jiří-4-7-5  0317
9.Šilhavá IvanaKoros Zdeněk-5-5-3  0318
10.Prokop JanVeigend Josef9-3-6-3 1319
11.Šilhavý PetrMartinkovič Rudolf-3-4-6  03110
12.Šilhavá IvanaŠpička Jiří-3-67-4 13111
13.Prokop JanKoros Zdeněk-7-7-8  03112
14.Johan HynekVeigend Josef-27-68932212
15.Šilhavá IvanaMartinkovič Rudolf-5-39-7 13213
16.Prokop JanŠpička Jiří-1-5-10  03214
17.Johan HynekKoros Zdeněk-7677 31314
18.Šilhavý PetrVeigend Josef258  30414

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry02čtyřhry20
Prokop Jan04Martinkovič Rudolf40
Johan Hynek22Špička Jiří40
Šilhavý Petr22Koros Zdeněk22
Šilhavá Ivana04Veigend Josef22



Zápis o utkání
Název soutěže: Okresní přebor III. třídy Kolo: 9 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Sokol Králův Dvůr DVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TJ Chaloupky DRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
sokolovna Králův DvůrRozhodčí:
Datum dle rozpisu14. 01. 2017 10:00 Začátek
utkání
10:00Konec
utkání
12:10Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:836:27607:466TJ Sokol Králův Dvůr D

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Rada Jonáš
Hucek Filip
 
 

 
 
WO    3010
2.Hlávka Zdeněk
Frýbert Petr
 
 
Růžička Jaroslav
Ngo Hai Nam
 
 
-16-9-6  0311
3.Frýbert PetrWO    3021
4.Hlávka ZdeněkRůžička Jaroslav-6-12-9  0322
5.Rada JonášNgo Hai Nam10-4-46103232
6.Hucek FilipStoklasa Richard351  3042
7.Hlávka ZdeněkWO    3052
8.Rada JonášRůžička Jaroslav-5-6-5  0353
9.Hucek FilipNgo Hai Nam6610  3063
10.Frýbert PetrStoklasa Richard-13-86-7 1364
11.Rada JonášWO    3074
12.Hucek FilipRůžička Jaroslav-98-810-82375
13.Frýbert PetrNgo Hai Nam-59-7-9 1376
14.Hlávka ZdeněkStoklasa Richard97-86 3186
15.Hucek FilipWO    3096
16.Frýbert PetrRůžička Jaroslav-810-7-2 1397
17.Hlávka ZdeněkNgo Hai Nam-9-510-4 1398
18.Rada JonášStoklasa Richard7151  30108

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry01čtyřhry10
Frýbert Petr03Růžička Jaroslav40
Hlávka Zdeněk12Ngo Hai Nam22
Rada Jonáš21Stoklasa Richard13
Hucek Filip21   
WO50WO05



Zápis o utkání
Název soutěže: Okresní přebor III. třídy Kolo: 10 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Sokol Králův Dvůr DVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TJ SrbskoRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
sokolovna Králův DvůrRozhodčí:
Datum dle rozpisu21. 01. 2017 10:00 Začátek
utkání
10:00Konec
utkání
12:00Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
6:1226:38428:591TJ Srbsko

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Bednář Jiří
Kopřiva Jiří
 
 
Horáček Miroslav
Adamec Luboš
 
 
8-55-9-72301
2.
 
 
Morda Vratislav
Vopěnka Petr
 
 
WO    0302
3.Horáček MiroslavWO    0303
4.Bednář JiříMorda Vratislav554  3013
5.Hlávka ZdeněkAdamec Luboš8-9710 3123
6.Kopřiva JiříVopěnka Petr-68-9-5 1324
7.Bednář JiříHoráček Miroslav298  3034
8.Hlávka ZdeněkMorda Vratislav10-3-75-92335
9.Kopřiva JiříAdamec Luboš-2-7-7  0336
10.Vopěnka PetrWO    0337
11.Hlávka ZdeněkHoráček Miroslav6-65-7-92338
12.Kopřiva JiříMorda Vratislav-5-2-2  0339
13.Adamec LubošWO    03310
14.Bednář JiříVopěnka Petr886  30410
15.Kopřiva JiříHoráček Miroslav-89-3-3 13411
16.Morda VratislavWO    03412
17.Bednář JiříAdamec Luboš981  30512
18.Hlávka ZdeněkVopěnka Petr410-95 31612

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry01čtyřhry10
Bednář Jiří40Horáček Miroslav21
Hlávka Zdeněk22Morda Vratislav21
Kopřiva Jiří04Adamec Luboš12
   Vopěnka Petr12
WO05WO50



Zápis o utkání
Název soutěže: Okresní přebor III. třídy Kolo: 10 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Chaloupky DVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TJ Sokol Hořovice DRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
sál restaurace ChaloupkyRozhodčí:
Datum dle rozpisu21. 01. 2017 10:00 Začátek
utkání
10:00Konec
utkání
12:15Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
5:1317:48480:685TJ Sokol Hořovice D

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Stoklasa Richard
Hoskovec Václav
 
 
Martinkovič Rudolf
Špička Jiří
 
 
-4-3-5  0301
2.Růžička Jaroslav
Ngo Hai Nam
 
 
Koros Zdeněk
Veigend Josef
 
 
-799-8103211
3.Stoklasa RichardMartinkovič Rudolf-4-6-3  0312
4.Hoskovec VáclavŠpička Jiří-2-4-3  0313
5.Ngo Hai NamKoros Zdeněk-9118-793223
6.Růžička JaroslavVeigend Josef-81210-6103233
7.Hoskovec VáclavMartinkovič Rudolf-4-5-5  0334
8.Ngo Hai NamŠpička Jiří-7-6-6  0335
9.Růžička JaroslavKoros Zdeněk-810-9973245
10.Stoklasa RichardVeigend Josef-5-7-4  0346
11.Ngo Hai NamMartinkovič Rudolf-6-5-7  0347
12.Růžička JaroslavŠpička Jiří-6-7-4  0348
13.Stoklasa RichardKoros Zdeněk-610-8-7 1349
14.Hoskovec VáclavVeigend Josef-7-8-5  03410
15.Růžička JaroslavMartinkovič Rudolf-7-6-8  03411
16.Stoklasa RichardŠpička Jiří-4-5-2  03412
17.Hoskovec VáclavKoros Zdeněk-79-8-7 13413
18.Ngo Hai NamVeigend Josef9-887 31513

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Stoklasa Richard04Martinkovič Rudolf40
Hoskovec Václav04Špička Jiří40
Ngo Hai Nam22Koros Zdeněk22
Růžička Jaroslav22Veigend Josef22



Zápis o utkání
Název soutěže: Okresní přebor III. třídy Kolo: 10 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Sokol Žebrák EVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TJ Lokomotiva Zdice DRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Sokolovna ŽebrákRozhodčí:
Datum dle rozpisu21. 01. 2017 10:00 Začátek
utkání
10:00Konec
utkání
00:00Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:834:28572:538TJ Sokol Žebrák E

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Macháček Pavel
Spousta Jan
 
 
Šilhavá Ivana
Pleštil David
 
 
684  3010
2.Dvořák Pavel
Drsek Václav
 
 
Šilhavý Petr
Spousta Martin
 
 
-4-6-5  0311
3.Macháček PavelŠilhavá Ivana4112  3021
4.Dvořák PavelŠilhavý Petr-6759 3131
5.Drsek VáclavPleštil David-6-7-6  0332
6.Spousta JanSpousta Martin-4-9-8  0333
7.Dvořák PavelŠilhavá Ivana1156  3043
8.Drsek VáclavŠilhavý Petr6-8-6-7 1344
9.Spousta JanPleštil David6-778 3154
10.Macháček PavelSpousta Martin-68-5-7 1355
11.Drsek VáclavŠilhavá Ivana664  3065
12.Spousta JanŠilhavý Petr-6-45-9 1366
13.Macháček PavelPleštil David336  3076
14.Dvořák PavelSpousta Martin-129-9-4 1377
15.Spousta JanŠilhavá Ivana946  3087
16.Macháček PavelŠilhavý Petr959  3097
17.Dvořák PavelPleštil David8-8-8111132107
18.Drsek VáclavSpousta Martin-7-9-7  03108

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Macháček Pavel31Šilhavá Ivana04
Dvořák Pavel31Šilhavý Petr22
Drsek Václav13Pleštil David13
Spousta Jan22Spousta Martin40



Zápis o utkání
Název soutěže: Okresní přebor III. třídy Kolo: 10 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Sokol Karlštejn CVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TJ Olešná CRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Sokolovna pod hrademRozhodčí:
Datum dle rozpisu21. 01. 2017 16:00 Začátek
utkání
00:00Konec
utkání
00:00Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
12:640:24608:523TJ Sokol Karlštejn C

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Habětín Jaroslav
Pastorek Ondřej
 
 
Velvarský Jan
Velvarský Jiří
 
 
465  3010
2.Pastorek Jaroslav
Cůbr Martin
 
 
Kratochvíl Matěj
Urbánek Jonáš
 
 
-79-87-62311
3.Habětín JaroslavKratochvíl Matěj6-7-8873221
4.Pastorek OndřejUrbánek Jonáš547  3031
5.Pastorek JaroslavVelvarský Jan685  3041
6.Cůbr MartinVelvarský Jiří-9-9-7  0342
7.Pastorek OndřejKratochvíl Matěj76-89 3152
8.Pastorek JaroslavUrbánek Jonáš79-86 3162
9.Cůbr MartinVelvarský Jan-5-4-6  0363
10.Habětín JaroslavVelvarský Jiří859  3073
11.Pastorek JaroslavKratochvíl Matěj69-8-9-82374
12.Cůbr MartinUrbánek Jonáš-7-9-6  0375
13.Habětín JaroslavVelvarský Jan-9876 3185
14.Pastorek OndřejVelvarský Jiří657  3095
15.Cůbr MartinKratochvíl Matěj-4-3-4  0396
16.Habětín JaroslavUrbánek Jonáš586  30106
17.Pastorek OndřejVelvarský Jan453  30116
18.Pastorek JaroslavVelvarský Jiří7-968 31126

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Habětín Jaroslav40Kratochvíl Matěj22
Pastorek Ondřej40Urbánek Jonáš13
Pastorek Jaroslav31Velvarský Jan13
Cůbr Martin04Velvarský Jiří13



Zápis o utkání
Název soutěže: Okresní přebor III. třídy Kolo: 11 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Sokol Karlštejn CVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TJ SrbskoRozhodčí:Habětín Jaroslav
Hráno v místnosti
přesná adresa
Sokolovna pod hrademRozhodčí:
Datum dle rozpisu28. 01. 2017 16:00 Začátek
utkání
16:00Konec
utkání
17:50Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
3:1518:46535:690TJ Srbsko

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Habětín Jaroslav
Polomík Albert
 
 
Šeršeň Miroslav
Vavřinec Jiří
 
 
8-5-10-3 1301
2.Dočekal Ivan
Cůbr Martin
 
 
Ranzi Piero
Hubinger Josef
 
 
-5-912-7 1302
3.Habětín JaroslavŠeršeň Miroslav88-109 3112
4.Polomík AlbertVavřinec Jiří-4-6-1  0313
5.Dočekal IvanRanzi Piero-6-127-10 1314
6.Cůbr MartinHubinger Josef9-9-7-8 1315
7.Polomík AlbertŠeršeň Miroslav-4714-9-72316
8.Dočekal IvanVavřinec Jiří-5-7-7  0317
9.Cůbr MartinRanzi Piero-2-4-5  0318
10.Habětín JaroslavHubinger Josef7129  3028
11.Dočekal IvanŠeršeň Miroslav-910-89-62329
12.Cůbr MartinVavřinec Jiří-3-7-6  03210
13.Habětín JaroslavRanzi Piero-6-8-11  03211
14.Polomík AlbertHubinger Josef-8-713-5 13212
15.Cůbr MartinŠeršeň Miroslav-5-7-5  03213
16.Habětín JaroslavVavřinec Jiří-10-12-9  03214
17.Polomík AlbertRanzi Piero-6-6-9  03215
18.Dočekal IvanHubinger Josef8157  30315

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry02čtyřhry20
Habětín Jaroslav22Šeršeň Miroslav31
Polomík Albert04Vavřinec Jiří40
Dočekal Ivan13Ranzi Piero40
Cůbr Martin04Hubinger Josef22



Zápis o utkání
Název soutěže: Okresní přebor III. třídy Kolo: 11 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Olešná CVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TJ Lokomotiva Zdice DRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
OLEŠNÁ 72, 267 64Rozhodčí:
Datum dle rozpisu28. 01. 2017 13:00 Začátek
utkání
00:00Konec
utkání
00:00Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
8:1029:32562:571TJ Lokomotiva Zdice D

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Vurm Radek
Herman Miloš ml.
 
 
Preis Tomáš
Spousta Martin
 
 
-7-58-8 1301
2.Švamberk Michal
Kratochvíl Matěj
 
 
Šilhavý Petr
Šilhavá Ivana
 
 
-3-5-8  0302
3.Kratochvíl MatějŠilhavá Ivana1398  3012
4.Herman Miloš ml.Šilhavý Petr679  3022
5.Vurm RadekPreis Tomáš8-98-10-72323
6.Švamberk MichalSpousta Martin-4-78-3 1324
7.Herman Miloš ml.Šilhavá Ivana8113  3034
8.Vurm RadekŠilhavý Petr10106  3044
9.Švamberk MichalPreis Tomáš-11-7-9  0345
10.Kratochvíl MatějSpousta Martin-6-7-6  0346
11.Vurm RadekŠilhavá Ivana754  3056
12.Švamberk MichalŠilhavý Petr-8678 3166
13.Kratochvíl MatějPreis Tomáš-9-7-7  0367
14.Herman Miloš ml.Spousta Martin-88-9-9 1368
15.Švamberk MichalŠilhavá Ivana755  3078
16.Kratochvíl MatějŠilhavý Petr-8-7-8  0379
17.Herman Miloš ml.Preis Tomáš-11983 3189
18.Vurm RadekSpousta Martin-5-9-8  03810

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry02čtyřhry20
Kratochvíl Matěj13Šilhavá Ivana04
Herman Miloš ml.31Šilhavý Petr13
Vurm Radek22Preis Tomáš31
Švamberk Michal22Spousta Martin40



Zápis o utkání
Název soutěže: Okresní přebor III. třídy Kolo: 11 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Sokol Žebrák EVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TJ Chaloupky DRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Sokolovna ŽebrákRozhodčí:
Datum dle rozpisu28. 01. 2017 16:00 Začátek
utkání
16:00Konec
utkání
18:20Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
8:1031:34602:570TJ Chaloupky D

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Dvořák Pavel
Spousta Jan
 
 
Růžička Jaroslav
Ngo Hai Nam
 
 
-79-9-6 1301
2.Drsek Václav
Flieger Roman
 
 
Stoklasa Richard
Větrovský Petr
 
 
-855-9-102302
3.Drsek VáclavRůžička Jaroslav-11-7-9  0303
4.Dvořák PavelVětrovský Petr-8-9128-52304
5.Flieger RomanNgo Hai Nam11-10-9-8 1305
6.Spousta JanStoklasa Richard5-1033 3115
7.Dvořák PavelRůžička Jaroslav-5-68463225
8.Flieger RomanVětrovský Petr-3-7-5  0326
9.Spousta JanNgo Hai Nam684  3036
10.Drsek VáclavStoklasa Richard346  3046
11.Flieger RomanRůžička Jaroslav-6-5-9  0347
12.Spousta JanVětrovský Petr787  3057
13.Drsek VáclavNgo Hai Nam-5-6-8  0358
14.Dvořák PavelCarvan Pavel335  3068
15.Spousta JanRůžička Jaroslav-7-9-9  0369
16.Drsek VáclavVětrovský Petr6-9-3-9 13610
17.Dvořák PavelNgo Hai Nam-9996 31710
18.Flieger RomanCarvan Pavel3510  30810

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry02čtyřhry20
Drsek Václav13Růžička Jaroslav31
Dvořák Pavel31Větrovský Petr31
Flieger Roman13Ngo Hai Nam22
Spousta Jan31Stoklasa Richard02
   Carvan Pavel02



Zápis o utkání
Název soutěže: Okresní přebor III. třídy Kolo: 11 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Sokol Králův Dvůr DVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TJ Sokol Hořovice DRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
sokolovna Králův DvůrRozhodčí:
Datum dle rozpisu28. 01. 2017 10:00 Začátek
utkání
10:00Konec
utkání
12:30Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
6:1224:41515:647TJ Sokol Hořovice D

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Frýbert Petr
Hlávka Zdeněk
 
 
Martinkovič Rudolf
Špička Jiří
 
 
-3-7-3  0301
2.Hucek Filip
Rada Jonáš
 
 
Koros Zdeněk
Veigend Josef
 
 
963  3011
3.Frýbert PetrMartinkovič Rudolf-5-5-4  0312
4.Hlávka ZdeněkŠpička Jiří8-4-3-4 1313
5.Hucek FilipKoros Zdeněk-5669 3123
6.Rada JonášVeigend Josef-94810 3133
7.Hlávka ZdeněkMartinkovič Rudolf-5-4-2  0334
8.Hucek FilipŠpička Jiří-6-5-6  0335
9.Rada JonášKoros Zdeněk10812  3045
10.Frýbert PetrVeigend Josef-7-5-7  0346
11.Hucek FilipMartinkovič Rudolf11-9-3-6 1347
12.Rada Jonᚊpička Jiří-12-49-1 1348
13.Frýbert PetrKoros Zdeněk-810-8-3 1349
14.Hlávka ZdeněkVeigend Josef8-7-77-823410
15.Rada JonášMartinkovič Rudolf-7-3-7  03411
16.Frýbert PetrŠpička Jiří-6-6-3  03412
17.Hlávka ZdeněkKoros Zdeněk-8-993832512
18.Hucek FilipVeigend Josef8-15213 31612

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Frýbert Petr04Martinkovič Rudolf40
Hlávka Zdeněk13Špička Jiří40
Hucek Filip22Koros Zdeněk13
Rada Jonáš22Veigend Josef22



Zápis o utkání
Název soutěže: Okresní přebor III. třídy Kolo: 12 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Sokol Hořovice DVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TJ SrbskoRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Sokolovna HořoviceRozhodčí:
Datum dle rozpisu04. 02. 2017 13:00 Začátek
utkání
00:00Konec
utkání
00:00Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
12:641:26656:576TJ Sokol Hořovice D

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Martinkovič Rudolf
Flemr Lubomír
 
 
Ranzi Piero
Horáček Miroslav
 
 
767  3010
2.Koros Zdeněk
Veigend Josef
 
 
Morda Vratislav
Vopěnka Petr
 
 
996  3020
3.Veigend JosefRanzi Piero-7-8-6  0321
4.Martinkovič RudolfHoráček Miroslav336  3031
5.Koros ZdeněkMorda Vratislav69-7-173241
6.Flemr LubomírVopěnka Petr-10876 3151
7.Martinkovič RudolfRanzi Piero635  3061
8.Koros ZdeněkHoráček Miroslav86-9-10-132362
9.Flemr LubomírMorda Vratislav7-588 3172
10.Veigend JosefVopěnka Petr910-8-663282
11.Koros ZdeněkRanzi Piero-8-16-4  0383
12.Flemr LubomírHoráček Miroslav-8-7-6  0384
13.Veigend JosefMorda Vratislav9-8-9-6 1385
14.Martinkovič RudolfVopěnka Petr587  3095
15.Flemr LubomírRanzi Piero825  30105
16.Veigend JosefHoráček Miroslav-8-588-623106
17.Martinkovič RudolfMorda Vratislav3-976 31116
18.Koros ZdeněkVopěnka Petr48-914 31126

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry20čtyřhry02
Veigend Josef13Ranzi Piero22
Martinkovič Rudolf40Horáček Miroslav31
Koros Zdeněk22Morda Vratislav13
Flemr Lubomír31Vopěnka Petr04



Zápis o utkání
Název soutěže: Okresní přebor III. třídy Kolo: 12 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Sokol Žebrák EVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TJ Sokol Králův Dvůr DRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Sokolovna ŽebrákRozhodčí:
Datum dle rozpisu04. 02. 2017 13:00 Začátek
utkání
13:00Konec
utkání
15:00Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:833:29472:514TJ Sokol Žebrák E

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Šlosar Vojtěch
 
 
Hlávka Zdeněk
Frýbert Petr
 
 
WO    0301
2.Dvořák Pavel
Drsek Václav
 
 
Kopřiva Jiří
Hucek Filip
 
 
83-75 3111
3.Drsek VáclavHlávka Zdeněk348  3021
4.Šlosar VojtěchFrýbert Petr-874-7-72322
5.Dvořák PavelKopřiva Jiří568  3032
6.Hucek FilipWO    0333
7.Šlosar VojtěchHlávka Zdeněk-8-6-6  0334
8.Dvořák PavelFrýbert Petr933  3044
9.Kopřiva JiříWO    0345
10.Drsek VáclavHucek Filip-1055-1283255
11.Dvořák PavelHlávka Zdeněk-92510 3165
12.Frýbert PetrWO    0366
13.Drsek VáclavKopřiva Jiří283  3076
14.Šlosar VojtěchHucek Filip-56-7-6 1377
15.Hlávka ZdeněkWO    0378
16.Drsek VáclavFrýbert Petr395  3088
17.Šlosar VojtěchKopřiva Jiří-9856 3198
18.Dvořák PavelHucek Filip9106  30108

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry10čtyřhry01
Drsek Václav40Hlávka Zdeněk12
Šlosar Vojtěch13Frýbert Petr12
Dvořák Pavel40Kopřiva Jiří03
   Hucek Filip12
WO05WO50



Zápis o utkání
Název soutěže: Okresní přebor III. třídy Kolo: 12 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Olešná CVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TJ Chaloupky DRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
OLEŠNÁ 72, 267 64Rozhodčí:
Datum dle rozpisu04. 02. 2017 16:00 Začátek
utkání
00:00Konec
utkání
00:00Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
5:1317:46488:630TJ Chaloupky D

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Velvarský Jiří
Velvarský Jan
 
 
Větrovský Petr
Mraček František
 
 
-9-10-7  0301
2.Vurm Radek
Kratochvíl Matěj
 
 
Růžička Jaroslav
Ngo Hai Nam
 
 
-1097-1083211
3.Kratochvíl MatějCarvan Pavel1025  3021
4.Velvarský JanRůžička Jaroslav-3-7-4  0322
5.Velvarský JiříVětrovský Petr-8-7-3  0323
6.Vurm RadekNgo Hai Nam-10-7-9  0324
7.Velvarský JanCarvan Pavel-8104-853234
8.Velvarský JiříRůžička Jaroslav-4-8-5  0335
9.Vurm RadekVětrovský Petr-4-7-6  0336
10.Kratochvíl MatějNgo Hai Nam103-8-1193246
11.Velvarský JiříMraček František-4-4-1  0347
12.Vurm RadekRůžička Jaroslav7-878 3157
13.Kratochvíl MatějVětrovský Petr-4-4-4  0358
14.Velvarský JanNgo Hai Nam-7-5-6  0359
15.Vurm RadekMraček František-89-5-7 13510
16.Kratochvíl MatějRůžička Jaroslav-7-6-10  03511
17.Velvarský JanVětrovský Petr-2-8-8  03512
18.Velvarský JiříNgo Hai Nam4-4-5-8 13513

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Kratochvíl Matěj22Carvan Pavel02
Velvarský Jan13Růžička Jaroslav31
Velvarský Jiří04Větrovský Petr40
Vurm Radek13Ngo Hai Nam31
   Mraček František20



Zápis o utkání
Název soutěže: Okresní přebor III. třídy Kolo: 12 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Sokol Karlštejn CVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TJ Lokomotiva Zdice DRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Sokolovna pod hrademRozhodčí:
Datum dle rozpisu04. 02. 2017 10:00 Začátek
utkání
00:00Konec
utkání
00:00Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
0:186:54303:645TJ Lokomotiva Zdice D

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Habětín Jaroslav
Dočekal Ivan
 
 
Spousta Martin
Preis Tomáš
 
 
-5-4-6  0301
2.Polomík Albert
Cůbr Martin
 
 
Johan František
Pleštil David
 
 
-4-3-5  0302
3.Dočekal IvanSpousta Martin-3-5-2  0303
4.Habětín JaroslavPreis Tomáš-8-69-5 1304
5.Polomík AlbertJohan František-68-7-7 1305
6.Cůbr MartinPleštil David-5-4-6  0306
7.Habětín JaroslavSpousta Martin-7-6-8  0307
8.Polomík AlbertPreis Tomáš-5-4-7  0308
9.Cůbr MartinJohan František-2-5-4  0309
10.Dočekal IvanPleštil David8-5-6-8 13010
11.Polomík AlbertSpousta Martin-3-4-2  03011
12.Cůbr MartinPreis Tomáš-2-3-2  03012
13.Dočekal IvanJohan František-89-78-623013
14.Habětín JaroslavPleštil DavidWO    03014
15.Cůbr MartinSpousta Martin-2-1-1  03015
16.Dočekal IvanPreis Tomáš-6-5-6  03016
17.Habětín JaroslavJohan FrantišekWO    03017
18.Polomík AlbertPleštil David-7-69-8 13018

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry02čtyřhry20
Dočekal Ivan04Spousta Martin40
Habětín Jaroslav02Preis Tomáš40
Polomík Albert04Johan František30
Cůbr Martin04Pleštil David30
WO02WO20



Zápis o utkání
Název soutěže: Okresní přebor III. třídy Kolo: 13 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ SrbskoVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TJ Lokomotiva Zdice DRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
KD SrbskoRozhodčí:
Datum dle rozpisu11. 02. 2017 16:00 Začátek
utkání
16:00Konec
utkání
18:00Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
7:1135:38656:684TJ Lokomotiva Zdice D

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Ranzi Piero
Vavřinec Jiří
 
 
Preis Tomáš
Spousta Martin
 
 
8-4129 3110
2.Adamec Luboš
Horáček Miroslav
 
 
Johan Hynek
Pleštil David
 
 
-81095 3120
3.Horáček MiroslavJohan Hynek9412  3030
4.Ranzi PieroPleštil David10-7-5-9 1331
5.Adamec LubošSpousta Martin-9-10-4  0332
6.Vavřinec JiříPreis Tomáš-9-116-10 1333
7.Ranzi PieroJohan Hynek925  3043
8.Adamec LubošPleštil David-5-69-6 1344
9.Vavřinec JiříSpousta Martin10-6-6-3 1345
10.Horáček MiroslavPreis Tomáš59-9-5-72346
11.Adamec LubošJohan Hynek9-11-105-92347
12.Vavřinec JiříPleštil David9-3-8-7 1348
13.Horáček MiroslavSpousta Martin6-59-6-62349
14.Ranzi PieroPreis Tomáš9-612-5-823410
15.Vavřinec JiříJohan Hynek2-965 31510
16.Horáček MiroslavPleštil David353  30610
17.Ranzi PieroSpousta Martin-83-5-3 13611
18.Adamec LubošPreis Tomáš-31112-3732711

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry20čtyřhry02
Horáček Miroslav22Johan Hynek13
Ranzi Piero13Pleštil David31
Adamec Luboš13Spousta Martin40
Vavřinec Jiří13Preis Tomáš31



Zápis o utkání
Název soutěže: Okresní přebor III. třídy Kolo: 13 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Chaloupky DVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TJ Sokol Karlštejn CRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
sál restaurace ChaloupkyRozhodčí:
Datum dle rozpisu11. 02. 2017 10:00 Začátek
utkání
10:00Konec
utkání
11:20Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
18:054:2613:209TJ Chaloupky D

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Větrovský Petr
Mraček František
 
 
Habětín Jaroslav
Polomík Albert
 
 
245  3010
2.Růžička Jaroslav
Ngo Hai Nam
 
 

 
 
WO    3020
3.Větrovský PetrHabětín Jaroslav384  3030
4.Ngo Hai NamPolomík Albert353  3040
5.Růžička JaroslavCůbr Martin688  3050
6.Mraček FrantišekWO    3060
7.Ngo Hai NamHabětín Jaroslav697  3070
8.Růžička JaroslavPolomík Albert132  3080
9.Mraček FrantišekCůbr Martin115  3090
10.Větrovský PetrWO    30100
11.Růžička JaroslavHabětín Jaroslav5-8510 31110
12.Mraček FrantišekPolomík Albert655  30120
13.Větrovský PetrCůbr Martin423  30130
14.Ngo Hai NamWO    30140
15.Mraček FrantišekHabětín Jaroslav811-85 31150
16.Větrovský PetrPolomík Albert432  30160
17.Ngo Hai NamCůbr Martin555  30170
18.Růžička JaroslavWO    30180

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry10čtyřhry01
Větrovský Petr30Habětín Jaroslav04
Ngo Hai Nam30Polomík Albert04
Růžička Jaroslav30Cůbr Martin04
Mraček František30   
WO50WO05



Zápis o utkání
Název soutěže: Okresní přebor III. třídy Kolo: 13 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Sokol Králův Dvůr DVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TJ Olešná CRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
sokolovna Králův DvůrRozhodčí:
Datum dle rozpisu11. 02. 2017 10:00 Začátek
utkání
10:00Konec
utkání
12:30Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
0:1813:54493:697TJ Olešná C

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Frýbert Petr
Hlávka Zdeněk
 
 
Vurm Radek
Herman Miloš ml.
 
 
-8-749-52301
2.Melenec Matěj
Hlaváček Jan
 
 
Švamberk Michal
Kratochvíl Matěj
 
 
-8-7-3  0302
3.Frýbert PetrHerman Miloš ml.-5-8-7  0303
4.Hlávka ZdeněkŠvamberk Michal-7-38-7 1304
5.Melenec MatějKratochvíl Matěj4-7-86-122305
6.Hlaváček JanVurm Radek8-811-9-22306
7.Hlávka ZdeněkHerman Miloš ml.-6-8-6  0307
8.Melenec MatějŠvamberk Michal-6-5-7  0308
9.Hlaváček JanKratochvíl Matěj-12-889-52309
10.Frýbert PetrVurm Radek-3-8-1  03010
11.Melenec MatějHerman Miloš ml.-6-2-8  03011
12.Hlaváček JanŠvamberk Michal-135-3-5 13012
13.Frýbert PetrKratochvíl Matěj10-8-9-6 13013
14.Hlávka ZdeněkVurm Radek3-6-9-5 13014
15.Hlaváček JanHerman Miloš ml.8-5-6-5 13015
16.Frýbert PetrŠvamberk Michal-5-4-8  03016
17.Hlávka ZdeněkKratochvíl Matěj-7-8-6  03017
18.Melenec MatějVurm Radek-5-4-8  03018

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry02čtyřhry20
Frýbert Petr04Herman Miloš ml.40
Hlávka Zdeněk04Švamberk Michal40
Melenec Matěj04Kratochvíl Matěj40
Hlaváček Jan04Vurm Radek40



Zápis o utkání
Název soutěže: Okresní přebor III. třídy Kolo: 13 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Sokol Žebrák EVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TJ Sokol Hořovice DRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Sokolovna ŽebrákRozhodčí:
Datum dle rozpisu11. 02. 2017 10:00 Začátek
utkání
10:00Konec
utkání
11:30Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
6:1222:36452:459TJ Sokol Hořovice D

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Dvořák Pavel
Drsek Václav
 
 
Martinkovič Rudolf
Špička Jiří
 
 
-6-4-5  0301
2.Hřích Václav
Flieger Roman
 
 

 
 
WO    3011
3.Dvořák PavelMartinkovič Rudolf-48-3-4 1312
4.Drsek VáclavŠpička Jiří-7-8-2  0313
5.Flieger RomanKoros Zdeněk-12-5-6  0314
6.Hřích VáclavWO    3024
7.Drsek VáclavMartinkovič Rudolf-6-8-6  0325
8.Flieger RomanŠpička Jiří-6-2-2  0326
9.Hřích VáclavKoros Zdeněk-6-88-2 1327
10.Dvořák PavelWO    3037
11.Flieger RomanMartinkovič Rudolf-2-9-5  0338
12.Hřích VáclavŠpička Jiří-5-5-4  0339
13.Dvořák PavelKoros Zdeněk956  3049
14.Drsek VáclavWO    3059
15.Hřích VáclavMartinkovič Rudolf-5-5-8  03510
16.Dvořák PavelŠpička Jiří-5-6-12  03511
17.Drsek VáclavKoros Zdeněk8-11-911-523512
18.Flieger RomanWO    30612

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry01čtyřhry10
Dvořák Pavel12Martinkovič Rudolf40
Drsek Václav03Špička Jiří40
Flieger Roman03Koros Zdeněk31
Hřích Václav03   
WO50WO05



Zápis o utkání
Název soutěže: Okresní přebor III. třídy Kolo: 14 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Sokol Žebrák EVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TJ SrbskoRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Sokolovna ŽebrákRozhodčí:
Datum dle rozpisu18. 02. 2017 13:00 Začátek
utkání
13:00Konec
utkání
15:15Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
4:1419:46510:665TJ Srbsko

Jednotlivé