Zápis o utkání
Název soutěže: Okresní přebor III. třídy Kolo: 1 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ SrbskoVrchní
rozhodčí:
Vavřinec Jiří
HOSTUJÍCÍ:TJ Chaloupky DRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
KD SrbskoRozhodčí:
Datum dle rozpisu01. 10. 2016 16:00 Začátek
utkání
16:00Konec
utkání
17:50Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
15:348:11616:386TJ Srbsko

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Morda Vratislav
Horáček Miroslav
 
 
Růžička Jaroslav
Štochl Karel
 
 
425  3010
2.Vavřinec Jiří
Ranzi Piero
 
 
Hoskovec Václav
Stoklasa Richard
 
 
1056  3020
3.Horáček MiroslavRůžička Jaroslav12-9-5-9 1321
4.Vavřinec JiříŠtochl Karel665  3031
5.Ranzi PieroHoskovec Václav776  3041
6.Adamec LubošStoklasa Richard766  3051
7.Vavřinec JiříRůžička Jaroslav9-58-9-32352
8.Ranzi PieroŠtochl Karel112  3062
9.Adamec LubošHoskovec Václav273  3072
10.Horáček MiroslavStoklasa Richard596  3082
11.Ranzi PieroRůžička Jaroslav-10-5-12  0383
12.Adamec LubošŠtochl Karel444  3093
13.Horáček MiroslavHoskovec Václav422  30103
14.Vavřinec JiříStoklasa Richard936  30113
15.Adamec LubošRůžička Jaroslav-913-46832123
16.Horáček MiroslavŠtochl Karel143  30133
17.Vavřinec JiříHoskovec Václav667  30143
18.Ranzi PieroStoklasa Richard763  30153

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry20čtyřhry02
Horáček Miroslav31Růžička Jaroslav31
Vavřinec Jiří31Štochl Karel04
Ranzi Piero31Hoskovec Václav04
Adamec Luboš40Stoklasa Richard04



Zápis o utkání
Název soutěže: Okresní přebor III. třídy Kolo: 1 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Lokomotiva Zdice DVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TJ Sokol Králův Dvůr DRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Herna stolního tenisu. Komenského 304, 267 51 ZdiceRozhodčí:
Datum dle rozpisu01. 10. 2016 16:00 Začátek
utkání
00:00Konec
utkání
00:00Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
12:640:25652:571TJ Lokomotiva Zdice D

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Johan Hynek
Spousta Martin
 
 
Bednář Jiří
Hucek Filip
 
 
-6956 3110
2.Prokop Jan
Preis Tomáš
 
 
Frýbert Petr
Hlávka Zdeněk
 
 
8710  3020
3.Johan HynekFrýbert Petr868  3030
4.Spousta MartinHlávka Zdeněk563  3040
5.Prokop JanHucek Filip-11-49-4 1341
6.Preis TomášBednář Jiří-9-1010-10 1342
7.Spousta MartinFrýbert Petr573  3052
8.Prokop JanHlávka Zdeněk-96-7-9 1353
9.Preis TomášHucek Filip-15-99683263
10.Johan HynekBednář Jiří-8-14-4  0364
11.Prokop JanFrýbert Petr764  3074
12.Preis TomášHlávka Zdeněk-91066 3184
13.Johan HynekHucek Filip-10877 3194
14.Spousta MartinBednář Jiří-8811-5932104
15.Preis TomášFrýbert Petr569  30114
16.Johan HynekHlávka Zdeněk-7-5-8  03115
17.Spousta MartinHucek Filip737  30125
18.Prokop JanBednář Jiří9-10-8-8 13126

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry20čtyřhry02
Johan Hynek22Frýbert Petr04
Spousta Martin40Hlávka Zdeněk22
Prokop Jan13Hucek Filip13
Preis Tomáš31Bednář Jiří31



Zápis o utkání
Název soutěže: Okresní přebor III. třídy Kolo: 1 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Sokol Hořovice DVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TJ Sokol Karlštejn CRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Sokolovna HořoviceRozhodčí:
Datum dle rozpisu01. 10. 2016 13:00 Začátek
utkání
00:00Konec
utkání
00:00Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
14:442:15486:320TJ Sokol Hořovice D

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Rataj Miloš
Špička Jiří
 
 
Habětín Jaroslav
Pastorek Ondřej
 
 
787  3010
2.
 
 

 
 
WO    3020
3.Špička JiříHabětín Jaroslav454  3030
4.Rataj MilošPastorek Ondřej8710  3040
5.Koros ZdeněkPolomík Albert235  3050
6.WO    0351
7.Rataj MilošHabětín Jaroslav855  3061
8.Koros ZdeněkPastorek Ondřej6-68-583271
9.Polomík AlbertWO    0372
10.Špička JiříWO    3082
11.Koros ZdeněkHabětín Jaroslav-12427 3192
12.Pastorek OndřejWO    0393
13.Špička JiříPolomík Albert314  30103
14.Rataj MilošWO    30113
15.Habětín JaroslavWO    03114
16.Špička JiříPastorek Ondřej323  30124
17.Rataj MilošPolomík Albert472  30134
18.Koros ZdeněkWO    30144

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry10čtyřhry01
Špička Jiří30Habětín Jaroslav03
Rataj Miloš30Pastorek Ondřej03
Koros Zdeněk30Polomík Albert03
WO44WO44



Zápis o utkání
Název soutěže: Okresní přebor III. třídy Kolo: 1 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Olešná CVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TJ Sokol Žebrák ERozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
OLEŠNÁ 72, 267 64Rozhodčí:
Datum dle rozpisu01. 10. 2016 13:00 Začátek
utkání
00:00Konec
utkání
00:00Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
7:1126:43603:639TJ Sokol Žebrák E

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Velvarský Jan
Kratochvíl Matěj
 
 
Dvořák Pavel
Mencl Josef
 
 
-6-10-7  0301
2.Herman Miloš ml.
Vurm Radek
 
 
Flieger Roman
Spousta Jan
 
 
-943-853211
3.Velvarský JanMencl Josef-3-2-7  0312
4.Kratochvíl MatějSpousta Jan-635-10-42313
5.Vurm RadekDvořák Pavel8-10-9-10 1314
6.Herman Miloš ml.Flieger Roman684  3024
7.Kratochvíl MatějMencl Josef-5-8-6  0325
8.Vurm RadekSpousta Jan-5-9910-82326
9.Herman Miloš ml.Dvořák Pavel3-1056 3136
10.Velvarský JanFlieger Roman-8-6-8  0337
11.Vurm RadekMencl Josef-9-7-10  0338
12.Herman Miloš ml.Spousta Jan2-84-1183248
13.Velvarský JanDvořák Pavel-7-4-8  0349
14.Kratochvíl MatějFlieger Roman-7758 3159
15.Herman Miloš ml.Mencl Josef-8-681073269
16.Velvarský JanSpousta Jan-7-5-4  03610
17.Kratochvíl MatějDvořák Pavel-5-9-8  03611
18.Vurm RadekFlieger Roman-910-86432711

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Velvarský Jan04Mencl Josef31
Kratochvíl Matěj13Spousta Jan31
Vurm Radek13Dvořák Pavel31
Herman Miloš ml.40Flieger Roman13

následující kolo
Reklama
JOOLA
vsenastolnitenis
pohary-bauer
JOOLA
XENIUM
DHS
Reklama
JOOLA
XENIUM
DHS