Zápis o utkání
Název soutěže: Okresní přebor IV.třídy - B Kolo: 10 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Lokomotiva Nymburk GVrchní
rozhodčí:
Randa Stanislav
HOSTUJÍCÍ:TTC Poděbrady CRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Letní sokolovna Na Remanenci 1038/5 NymburkRozhodčí:
Datum dle rozpisu09. 12. 2016 18:00 Začátek
utkání
00:00Konec
utkání
20:30Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
1:176:52371:617TTC Poděbrady C

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Hájek Lukáš
Svoboda Tomáš
 
 
Pešek Jan Ing.
Vršovský Petr
 
 
-7-8-8  0301
2.Jansta David
Stejskal Filip
 
 
Gebauer Lubomír
Černý Štěpán
 
 
-3-5-7  0302
3.Hájek LukášGebauer Lubomír-6-6-9  0303
4.Jansta DavidVršovský Petr-9-8-3  0304
5.Svoboda TomášČerný Štěpán-5895 3114
6.Stejskal FilipPešek Jan Ing.-8-6-5  0315
7.Jansta DavidGebauer Lubomír-1-3-3  0316
8.Svoboda TomášVršovský Petr-4-5-7  0317
9.Stejskal FilipČerný Štěpán-10-8-4  0318
10.Hájek LukášPešek Jan Ing.-4-5-4  0319
11.Svoboda TomášGebauer Lubomír-6-3-6  03110
12.Stejskal FilipVršovský Petr-1-5-7  03111
13.Hájek LukášČerný Štěpán5-4-88-1223112
14.Jansta DavidPešek Jan Ing.-7-3-8  03113
15.Stejskal FilipGebauer Lubomír-4-6-5  03114
16.Hájek LukášVršovský Petr-4-6-10  03115
17.Jansta DavidČerný Štěpán-95-6-8 13116
18.Svoboda TomášPešek Jan Ing.-6-4-6  03117

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry02čtyřhry20
Hájek Lukáš04Gebauer Lubomír40
Jansta David04Vršovský Petr40
Svoboda Tomáš13Černý Štěpán31
Stejskal Filip04Pešek Jan Ing.40



Zápis o utkání
Název soutěže: Okresní přebor IV.třídy - B Kolo: 10 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Lokomotiva Nymburk IVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:ACS Přední LhotaRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Letní sokolovna Na Remanenci 1038/5 NymburkRozhodčí:
Datum dle rozpisu10. 12. 2016 09:00 Začátek
utkání
00:00Konec
utkání
00:00Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
3:1517:49547:682ACS Přední Lhota

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Veselý Ladislav
Rajko Alexandr
 
 
Chlad Jan
Mašinda Ivan
 
 
-2-5-6  0301
2.Veselý František
Minařík Martin
 
 
Novotný Miroslav
Váňová Marta
 
 
-49-6-6 1302
3.Hána SebastiánChlad Jan-9-6-5  0303
4.Minařík MartinMašinda Ivan-8-8-8  0304
5.Veselý FrantišekNovotný Miroslav-89-88-92305
6.Veselý LadislavVáňová Marta-10-313-5 1306
7.Minařík MartinChlad Jan-10-8-8  0307
8.Veselý FrantišekMašinda Ivan-8-8-8  0308
9.Veselý LadislavNovotný Miroslav-8-12-5  0309
10.Hána SebastiánVáňová Marta1068  3019
11.Veselý FrantišekChlad Jan-8-8-8  03110
12.Rajko AlexandrMašinda Ivan-5-5-6  03111
13.Hána SebastiánNovotný Miroslav-948-4632211
14.Minařík MartinVáňová Marta-66-87-823212
15.Rajko AlexandrChlad Jan-8-8-8  03213
16.Hána SebastiánMašinda Ivan-7-7-6  03214
17.Minařík MartinNovotný Miroslav88-9-13-723215
18.Veselý FrantišekVáňová Marta88-8-8832315

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry02čtyřhry20
Hána Sebastián22Chlad Jan40
Minařík Martin04Mašinda Ivan40
Veselý František13Novotný Miroslav31
Veselý Ladislav02Váňová Marta22
Rajko Alexandr02   



Zápis o utkání
Název soutěže: Okresní přebor IV.třídy - B Kolo: 10 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TTC Žehuň CVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TJ Sokol KostomlatyRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
ZŠ ŽehuňRozhodčí:
Datum dle rozpisu07. 12. 2016 18:30 Začátek
utkání
18:30Konec
utkání
20:35Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
15:351:15689:513TTC Žehuň C

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Konvalina Zdeněk
Košnerová Alena
 
 
Kyncl Jan
Vácha Petr
 
 
3-647 3110
2.Fiala Aleš
Kvasnička Daniel st.
 
 
Zahradníček Roman
Škornička Luboš
 
 
73-65 3120
3.Kvasnička Daniel st.Kyncl Jan172  3030
4.Konvalina ZdeněkVácha Petr11810  3040
5.Fiala AlešZahradníček Roman79-38 3150
6.Košnerová AlenaŠkornička Luboš8-8-88-122351
7.Konvalina ZdeněkKyncl Jan387  3061
8.Fiala AlešVácha Petr-713-77-92362
9.Košnerová AlenaZahradníček Roman46-1311 3172
10.Kvasnička Daniel st.Škornička Luboš5910  3082
11.Fiala AlešKyncl Jan8128  3092
12.Košnerová AlenaVácha Petr7121  30102
13.Kvasnička Daniel st.Zahradníček Roman542  30112
14.Konvalina ZdeněkŠkornička Luboš6-4-75-923113
15.Košnerová AlenaKyncl Jan457  30123
16.Kvasnička Daniel st.Vácha Petr862  30133
17.Konvalina ZdeněkZahradníček Roman-3-959832143
18.Fiala AlešŠkornička Luboš8810  30153

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry20čtyřhry02
Kvasnička Daniel st.40Kyncl Jan04
Konvalina Zdeněk31Vácha Petr13
Fiala Aleš31Zahradníček Roman04
Košnerová Alena31Škornička Luboš22



Zápis o utkání
Název soutěže: Okresní přebor IV.třídy - B Kolo: 10 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Sokol Poříčany BVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TJ Dvory BRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Kounická 272, PoříčanyRozhodčí:
Datum dle rozpisu07. 12. 2016 18:30 Začátek
utkání
18:30Konec
utkání
20:30Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
6:1226:42572:639TJ Dvory B

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Vosecký Martin
Vosecký Petr
 
 
Polák Michal
Břetenář Aleš
 
 
-7-55-11 1301
2.Melichová Barbora
Vlček Jan
 
 
Miškovský Jaroslav
Somr Oldřich
 
 
-7-2-7  0302
3.Vosecký MartinBřetenář Aleš-77-8783212
4.Vosecký PetrSomr Oldřich-49-8-6 1313
5.Vlček JanMiškovský Jaroslav-7-2-9  0314
6.Melichová BarboraPolák Michal-114-5-4 1315
7.Vosecký PetrBřetenář Aleš-8-75-6 1316
8.Vlček JanSomr Oldřich-55810 3126
9.Melichová BarboraMiškovský Jaroslav11710  3036
10.Vosecký MartinPolák Michal-6-8-9  0337
11.Vlček JanBřetenář Aleš-8532 3147
12.Melichová BarboraSomr Oldřich5-10-5733257
13.Vosecký MartinMiškovský Jaroslav79-7-12-62358
14.Vosecký PetrPolák Michal-8-2-4  0359
15.Melichová BarboraBřetenář Aleš717  3069
16.Vosecký MartinSomr Oldřich-8-9-6  03610
17.Vosecký PetrMiškovský Jaroslav-88-7-4 13611
18.Vlček JanPolák Michal-69-7-6 13612

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry02čtyřhry20
Vosecký Martin13Břetenář Aleš13
Vosecký Petr04Somr Oldřich22
Vlček Jan22Miškovský Jaroslav31
Melichová Barbora31Polák Michal40

předchozí kolo následující kolo
Reklama
JOOLA
vsenastolnitenis
pohary-bauer
JOOLA
DHS
insportline
Reklama
JOOLA
DHS
insportline