Zápis o utkání
Název soutěže: Okresní přebor IV.třídy - B Kolo: 9 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Dvory BVrchní
rozhodčí:
Miškovský Jaroslav
HOSTUJÍCÍ:TJ Lokomotiva Nymburk GRozhodčí:Břetenář Aleš
Hráno v místnosti
přesná adresa
Dvory 100, sokolovna DvoryRozhodčí:Soukal Pavel
Datum dle rozpisu30. 11. 2016 18:00 Začátek
utkání
18:00Konec
utkání
20:00Rozhodčí:Polák Michal
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
12:642:27687:604TJ Dvory B

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Miškovský Jaroslav
Břetenář Aleš
 
 
Hájek Lukáš
Svoboda Tomáš
 
 
-868-853210
2.Soukal Pavel
Polák Michal
 
 
Stejskal Tomáš
Stejskal Filip
 
 
-9838 3120
3.Břetenář AlešStejskal Tomáš9-2-8-1 1321
4.Miškovský JaroslavSvoboda Tomáš82-111 3131
5.Polák MichalHájek Lukáš714-10-943241
6.Soukal PavelStejskal Filip266  3051
7.Miškovský JaroslavStejskal Tomáš-3-126-10 1352
8.Polák MichalSvoboda Tomáš14106  3062
9.Soukal PavelHájek Lukáš211-116 3172
10.Břetenář AlešStejskal Filip710-105 3182
11.Polák MichalStejskal Tomáš-9-5-8  0383
12.Soukal PavelSvoboda Tomáš7117  3093
13.Břetenář AlešHájek Lukáš12-9-12-9 1394
14.Miškovský JaroslavStejskal Filip569  30104
15.Soukal PavelStejskal Tomáš5-85-9-423105
16.Břetenář AlešSvoboda Tomáš-37-2-9 13106
17.Miškovský JaroslavHájek Lukáš86-66 31116
18.Polák MichalStejskal Filip8810  30126

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry20čtyřhry02
Břetenář Aleš13Stejskal Tomáš40
Miškovský Jaroslav31Svoboda Tomáš13
Polák Michal31Hájek Lukáš13
Soukal Pavel31Stejskal Filip04



Zápis o utkání
Název soutěže: Okresní přebor IV.třídy - B Kolo: 9 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Sokol KostomlatyVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TJ Sokol Poříčany BRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Školní 402, 289 21 Kostomlaty nad Labem, pavilon C, vchod z ulice PrůběžnáRozhodčí:
Datum dle rozpisu02. 12. 2016 19:30 Začátek
utkání
19:30Konec
utkání
21:30Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
11:740:30692:635TJ Sokol Kostomlaty

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Vítek Pavel
Škornička Luboš
 
 
Melichová Barbora
Vosecký Petr
 
 
-91038 3110
2.Vácha Petr
Zahradníček Roman
 
 
Vlček Jan
Vosecký Martin
 
 
678  3020
3.Vítek PavelMelichová Barbora-8-35-7 1321
4.Škornička LubošVosecký Petr7-898 3131
5.Vácha PetrVlček Jan39-7-1143241
6.Zahradníček RomanVosecký Martin6114  3051
7.Škornička LubošMelichová Barbora-5711-793261
8.Vácha PetrVosecký Petr-2-5116-112362
9.Zahradníček RomanVlček Jan-12-5-7  0363
10.Vítek PavelVosecký Martin141-1212 3173
11.Vácha PetrMelichová Barbora-12-8-6  0374
12.Zahradníček RomanVosecký Petr-11328 3184
13.Vítek PavelVlček Jan-7-7-4  0385
14.Škornička LubošVosecký Martin974  3095
15.Zahradníček RomanMelichová Barbora6-12-87-92396
16.Vítek PavelVosecký Petr89-88 31106
17.Škornička LubošVlček Jan9-7-810-1023107
18.Vácha PetrVosecký Martin674  30117

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry20čtyřhry02
Vítek Pavel22Melichová Barbora31
Škornička Luboš31Vosecký Petr13
Vácha Petr22Vlček Jan31
Zahradníček Roman22Vosecký Martin04



Zápis o utkání
Název soutěže: Okresní přebor IV.třídy - B Kolo: 9 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:ACS Přední LhotaVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TTC Žehuň CRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Přední Lhota Průběžná 41Rozhodčí:
Datum dle rozpisu01. 12. 2016 18:30 Začátek
utkání
00:00Konec
utkání
00:00Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
6:1223:39541:616TTC Žehuň C

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Novotný Miroslav
Ulvr Petr
 
 
Kvasnička Daniel st.
Fiala Aleš
 
 
-3-6-7  0301
2.Mašinda Ivan
Chlad Jan
 
 
Košnerová Alena
Konvalina Josef
 
 
-99119 3111
3.Chlad JanKvasnička Daniel st.88-9-7-62312
4.Novotný MiroslavFiala Aleš687  3022
5.Ulvr PetrKošnerová Alena-6-6-8  0323
6.Mašinda IvanKonvalina Josef-9-89-8 1324
7.Novotný MiroslavKvasnička Daniel st.-6-6-6  0325
8.Ulvr PetrFiala Aleš-8-6-10  0326
9.Mašinda IvanKošnerová Alena-9-9-3  0327
10.Chlad JanKonvalina Josef8-888 3137
11.Ulvr PetrKvasnička Daniel st.-9-5-4  0338
12.Mašinda IvanFiala Aleš410-98 3148
13.Chlad JanKošnerová Alena888  3058
14.Novotný MiroslavKonvalina Josef-88-8-8 1359
15.Mašinda IvanKvasnička Daniel st.-7-9-6  03510
16.Chlad JanFiala Aleš888  30610
17.Novotný MiroslavKošnerová Alena-99-8-8 13611
18.Ulvr PetrKonvalina Zdeněk-8-8-8  03612

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Chlad Jan31Kvasnička Daniel st.40
Novotný Miroslav13Fiala Aleš13
Ulvr Petr04Košnerová Alena31
Mašinda Ivan13Konvalina Josef21
   Konvalina Zdeněk10



Zápis o utkání
Název soutěže: Okresní přebor IV.třídy - B Kolo: 9 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TTC Poděbrady CVrchní
rozhodčí:
Vršovský Petr
HOSTUJÍCÍ:TJ Lokomotiva Nymburk IRozhodčí:Černý Štěpán
Hráno v místnosti
přesná adresa
Družstevní 5, Poděbrady 290 01, OD Jiří, 1 poschodí samostatný vchodRozhodčí:Gebauer Lubomír
Datum dle rozpisu07. 12. 2016 18:00 Začátek
utkání
18:00Konec
utkání
20:00Rozhodčí:Pekárek František
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
17:153:5622:351TTC Poděbrady C

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Gebauer Lubomír
Pekárek František
 
 
Veselý Ladislav
Hána Sebastián
 
 
94-88 3110
2.Černý Štěpán
Vršovský Petr
 
 
Veselý František
Minařík Martin
 
 
87-97 3120
3.Černý ŠtěpánVeselý František8910  3030
4.Vršovský PetrHána Sebastián444  3040
5.Gebauer LubomírVeselý Ladislav234  3050
6.Pekárek FrantišekRajko Alexandr282  3060
7.Vršovský PetrVeselý František688  3070
8.Gebauer LubomírHána Sebastián467  3080
9.Pekárek FrantišekVeselý Ladislav433  3090
10.Černý ŠtěpánRajko Alexandr559  30100
11.Gebauer LubomírVeselý František564  30110
12.Pekárek FrantišekHána Sebastián633  30120
13.Černý ŠtěpánMinařík Martin789  30130
14.Pešek Jan Ing.Rajko Alexandr155  30140
15.Pekárek FrantišekVeselý František523  30150
16.Černý ŠtěpánHána Sebastián-77-312-823151
17.Pešek Jan Ing.Minařík Martin544  30161
18.Gebauer LubomírRajko Alexandr876  30171

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry20čtyřhry02
Černý Štěpán31Veselý František04
Vršovský Petr20Hána Sebastián13
Gebauer Lubomír40Veselý Ladislav02
Pekárek František40Rajko Alexandr04
Pešek Jan Ing.20Minařík Martin02

předchozí kolo následující kolo
Reklama
JOOLA
vsenastolnitenis
pohary-bauer
JOOLA
DHS
insportline
Reklama
JOOLA
DHS
insportline