Zápis o utkání
Název soutěže: Okresní přebor IV.třídy - B Kolo: 1 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Lokomotiva Nymburk IVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TJ Lokomotiva Nymburk GRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Letní sokolovna Na Remanenci 1038/5 NymburkRozhodčí:
Datum dle rozpisu08. 10. 2016 09:00 Začátek
utkání
15:15Konec
utkání
17:40Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
6:1227:42590:650TJ Lokomotiva Nymburk G

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Veselý František
Hána Sebastián
 
 
Hájek Lukáš
Svoboda Tomáš
 
 
5-97-883210
2.Veselý Ladislav
Rajko Alexandr
 
 
Jansta David
Stejskal Tomáš
 
 
7-6-8-7 1311
3.Hána SebastiánStejskal Tomáš-6-6-6  0312
4.Rajko AlexandrHájek Lukáš-5-589-92313
5.Veselý FrantišekJansta David-3-9-7  0314
6.Veselý LadislavSvoboda Tomáš-8-3-7  0315
7.Rajko AlexandrStejskal Tomáš-8-7-9  0316
8.Veselý FrantišekHájek Lukáš-7-5-4  0317
9.Veselý LadislavJansta David78-910 3127
10.Hána SebastiánSvoboda Tomáš68-118 3137
11.Veselý FrantišekStejskal Tomáš-7-3-4  0338
12.Minařík MartinHájek Lukáš8-79-6-102339
13.Hána SebastiánPlachá Barbora125  3049
14.Rajko AlexandrSvoboda Tomáš8-97-8-923410
15.Minařík MartinStejskal Tomáš-6-7-6  03411
16.Hána SebastiánHájek Lukáš-798-6732511
17.Rajko AlexandrPlachá Barbora345  30611
18.Veselý FrantišekSvoboda Tomáš-79-88-1023612

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Hána Sebastián31Stejskal Tomáš40
Rajko Alexandr13Hájek Lukáš31
Veselý František04Jansta David11
Veselý Ladislav11Svoboda Tomáš31
Minařík Martin02Plachá Barbora02



Zápis o utkání
Název soutěže: Okresní přebor IV.třídy - B Kolo: 1 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TTC Poděbrady CVrchní
rozhodčí:
Vršovský Petr
HOSTUJÍCÍ:TTC Žehuň CRozhodčí:Černý Štěpán
Hráno v místnosti
přesná adresa
Družstevní 5, Poděbrady 290 01, OD Jiří, 1 poschodí samostatný vchodRozhodčí:Maršon Vojtěch
Datum dle rozpisu07. 10. 2016 18:00 Začátek
utkání
18:00Konec
utkání
20:00Rozhodčí:Vršovský Petr
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
5:1319:43401:615TTC Žehuň C

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Černý Štěpán
Maršon Vojtěch
 
 
Fiala Aleš
Konvalina Tomáš
 
 
16-1-218-52301
2.Vršovský Petr
 
 
Konvalina Štěpán
Konvalina Josef
 
 
WO    0302
3.Vršovský PetrKošnerová Alena-9-7-5  0303
4.Černý ŠtěpánGatyáš Jiří557  3013
5.Maršon VojtěchFiala Aleš-5-6-6  0314
6.Konvalina TomášWO    0315
7.Černý ŠtěpánKošnerová Alena-3-2-5  0316
8.Maršon VojtěchGatyáš Jiří-696-9-92317
9.Fiala AlešWO    0318
10.Vršovský PetrKonvalina Tomáš3213  3028
11.Maršon VojtěchKošnerová Alena-8-5-7  0329
12.Konvalina ŠtěpánWO    03210
13.Vršovský PetrFiala Aleš82-8-9932310
14.Černý ŠtěpánKonvalina Tomáš4-44-81032410
15.Košnerová AlenaWO    03411
16.Vršovský PetrKonvalina Štěpán5410  30511
17.Černý ŠtěpánFiala Aleš-4-7-11  03512
18.Maršon VojtěchKonvalina Tomáš-6-6-7  03513

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry01čtyřhry10
Vršovský Petr31Košnerová Alena30
Černý Štěpán22Gatyáš Jiří11
Maršon Vojtěch04Fiala Aleš21
   Konvalina Tomáš12
   Konvalina Štěpán01
WO05WO50



Zápis o utkání
Název soutěže: Okresní přebor IV.třídy - B Kolo: 1 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:ACS Přední LhotaVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TJ Sokol Poříčany BRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Přední Lhota Průběžná 41Rozhodčí:
Datum dle rozpisu06. 10. 2016 18:30 Začátek
utkání
18:30Konec
utkání
20:30Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
14:445:21662:572ACS Přední Lhota

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Mašinda Ivan
Novotný Miroslav
 
 
Vlček Jan
Vosecký Petr
 
 
8-788 3110
2.Chlad Jan
Ulvr Petr
 
 
Vosecký Martin
Novotný Pavel
 
 
-91016 3120
3.Mašinda IvanVlček Jan1078  3030
4.Novotný MiroslavVosecký Petr8-787 3140
5.Chlad JanVosecký Martin855  3050
6.Ulvr PetrNovotný Pavel-89-8-9 1351
7.Novotný MiroslavVlček Jan8-87-773261
8.Chlad JanVosecký Petr569  3071
9.Ulvr PetrVosecký Martin-9-8-8  0372
10.Mašinda IvanNovotný Pavel6-89-963282
11.Chlad JanVlček Jan999  3092
12.Ulvr PetrVosecký Petr8-89-9932102
13.Mašinda IvanVosecký Martin678  30112
14.Novotný MiroslavNovotný Pavel9-58-7-623113
15.Ulvr PetrVlček Jan-8-9-8  03114
16.Mašinda IvanVosecký Petr878  30124
17.Novotný MiroslavVosecký Martin987  30134
18.Chlad JanNovotný Pavel888  30144

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry20čtyřhry02
Mašinda Ivan40Vlček Jan13
Novotný Miroslav31Vosecký Petr04
Chlad Jan40Vosecký Martin13
Ulvr Petr13Novotný Pavel22



Zápis o utkání
Název soutěže: Okresní přebor IV.třídy - B Kolo: 1 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Sokol KostomlatyVrchní
rozhodčí:
Vácha Petr
HOSTUJÍCÍ:TJ Dvory BRozhodčí:Červený Jan
Hráno v místnosti
přesná adresa
Školní 402, 289 21 Kostomlaty nad Labem, pavilon C, vchod z ulice PrůběžnáRozhodčí:Zahradníček Roman
Datum dle rozpisu07. 10. 2016 19:30 Začátek
utkání
19:30Konec
utkání
21:30Rozhodčí:Rucki Martin
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
3:1514:48448:635TJ Dvory B

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Vácha Petr
Zahradníček Roman
 
 
Soukal Pavel
Somr Oldřich
 
 
-7-88-9 1301
2.Červený Jan
Rucki Martin
 
 
Miškovský Jaroslav
Čermák Martin
 
 
-1-6-4  0302
3.Kyncl JanČermák Martin-5-4-6  0303
4.Zahradníček RomanSomr Oldřich997  3013
5.Červený JanMiškovský Jaroslav-5-4-3  0314
6.Rucki MartinSoukal Pavel-2-4-8  0315
7.Zahradníček RomanČermák Martin710-77 3125
8.Červený JanSomr Oldřich-7-5-6  0326
9.Rucki MartinMiškovský Jaroslav-4-9-9  0327
10.Kyncl JanSoukal Pavel-3-5-8  0328
11.Červený JanČermák Martin10-2-4-9 1329
12.Rucki MartinSomr Oldřich-5-711-8 13210
13.Vítek PavelMiškovský Jaroslav-7-10-2  03211
14.Zahradníček RomanSoukal Pavel-8-9-7  03212
15.Rucki MartinČermák Martin-4-6-5  03213
16.Vítek PavelSomr Oldřich79-9-7-1023214
17.Zahradníček RomanMiškovský Jaroslav-711-7932314
18.Červený JanSoukal Pavel-4-9-5  03315

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry02čtyřhry20
Kyncl Jan02Čermák Martin31
Zahradníček Roman31Somr Oldřich31
Červený Jan04Miškovský Jaroslav31
Rucki Martin04Soukal Pavel40
Vítek Pavel02   



Zápis o utkání
Název soutěže: Okresní přebor IV.třídy - B Kolo: 2 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Lokomotiva Nymburk GVrchní
rozhodčí:
Kyncl Milan
HOSTUJÍCÍ:TJ Dvory BRozhodčí:hráči
Hráno v místnosti
přesná adresa
Letní sokolovna Na Remanenci 1038/5 NymburkRozhodčí:obou
Datum dle rozpisu14. 10. 2016 18:00 Začátek
utkání
18:00Konec
utkání
20:00Rozhodčí:družstev
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
4:1421:47535:680TJ Dvory B

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Stejskal Tomáš
Jansta David
 
 
Soukal Pavel
Somr Oldřich
 
 
-6-4-4  0301
2.Hájek Lukáš
Svoboda Tomáš
 
 
Miškovský Jaroslav
Čermák Martin
 
 
10-9-7-4 1302
3.Hájek LukášSomr Oldřich-5-3-7  0303
4.Jansta DavidSoukal Pavel-5-6-9  0304
5.Stejskal TomášČermák Martin599  3014
6.Svoboda TomášMiškovský Jaroslav-9-99-4 1315
7.Jansta DavidSomr Oldřich-6710-8-52316
8.Stejskal TomášSoukal Pavel-9-95643226
9.Svoboda TomášČermák Martin6-5-5783236
10.Hájek LukášMiškovský Jaroslav7-8-5-7 1337
11.Stejskal TomášSomr Oldřich89-79 3147
12.Svoboda TomášSoukal Pavel-7-6-4  0348
13.Hájek LukášČermák Martin-3-8-7  0349
14.Stejskal FilipMiškovský Jaroslav-3-3-6  03410
15.Svoboda TomášSomr Oldřich7-8-7-6 13411
16.Hájek LukášSoukal Pavel6-6-7-11 13412
17.Stejskal FilipČermák Martin-48-7-10 13413
18.Stejskal TomášMiškovský Jaroslav-8-711-7 13414

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry02čtyřhry20
Hájek Lukáš04Somr Oldřich31
Jansta David02Soukal Pavel31
Stejskal Tomáš31Čermák Martin22
Svoboda Tomáš13Miškovský Jaroslav40
Stejskal Filip02   



Zápis o utkání
Název soutěže: Okresní přebor IV.třídy - B Kolo: 2 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Sokol Poříčany BVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TJ Sokol KostomlatyRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Kounická 272, PoříčanyRozhodčí:
Datum dle rozpisu12. 10. 2016 18:30 Začátek
utkání
18:30Konec
utkání
20:30Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
11:738:33686:640TJ Sokol Poříčany B

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Melichová Barbora
Vlček Jan
 
 
Vácha Petr
Zahradníček Roman
 
 
4-889 3110
2.Novotný Pavel
Vosecký Martin
 
 
Petráček Marek
Kyncl Jan
 
 
38-8-553220
3.Melichová BarboraVácha Petr-6-78-9 1321
4.Vlček JanZahradníček Roman87-49 3131
5.Novotný PavelPetráček Marek5-897 3141
6.Vosecký MartinKyncl Jan8-8-7993251
7.Vlček JanVácha Petr-89-9-9 1352
8.Novotný PavelZahradníček Roman-12-9-8  0353
9.Vosecký MartinPetráček Marek3-9412 3163
10.Melichová BarboraKyncl Jan47-94 3173
11.Novotný PavelVácha Petr-8-7129103283
12.Vosecký MartinZahradníček Roman-6-587-82384
13.Vosecký PetrPetráček Marek-81268 3194
14.Vlček JanKyncl Jan856  30104
15.Vosecký MartinVácha Petr-9-11-9  03105
16.Vosecký PetrZahradníček Roman-68-7-10 13106
17.Vlček JanPetráček Marek454  30116
18.Novotný PavelKyncl Jan-6-7-8  03117

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry20čtyřhry02
Melichová Barbora11Vácha Petr31
Vlček Jan31Zahradníček Roman31
Novotný Pavel22Petráček Marek04
Vosecký Martin22Kyncl Jan13
Vosecký Petr11   



Zápis o utkání
Název soutěže: Okresní přebor IV.třídy - B Kolo: 2 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TTC Žehuň CVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:ACS Přední LhotaRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
ZŠ ŽehuňRozhodčí:
Datum dle rozpisu12. 10. 2016 18:30 Začátek
utkání
18:45Konec
utkání
21:00Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
5:1323:43574:652ACS Přední Lhota

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Konvalina Štěpán
Konvalina Josef
 
 
Mašinda Ivan
Novotný Miroslav
 
 
-56-8-9 1301
2.Fiala Aleš
Konvalina Tomáš
 
 
Chlad Jan
Ulvr Petr
 
 
-117-9-8 1302
3.Košnerová AlenaMašinda Ivan476  3012
4.Konvalina ZdeněkChlad Jan-10-5-9  0313
5.Fiala AlešNovotný Miroslav-6-3-6  0314
6.Konvalina TomášUlvr Petr7-7-6-8 1315
7.Konvalina ZdeněkMašinda Ivan-39-7-6 1316
8.Fiala AlešChlad Jan-3-10-6  0317
9.Konvalina TomášNovotný Miroslav-97-8-7 1318
10.Košnerová AlenaUlvr Petr839  3028
11.Fiala AlešMašinda Ivan-8-6-8  0329
12.Konvalina TomášChlad Jan-7-12-7  03210
13.Košnerová AlenaNovotný Miroslav1-1567 31310
14.Konvalina ZdeněkUlvr Petr107-9-81232410
15.Konvalina TomášMašinda Ivan8-39-3-523411
16.Košnerová AlenaChlad Jan-8-911-6 13412
17.Konvalina ŠtěpánNovotný Miroslav-7-9-6  03413
18.Fiala AlešUlvr Petr-10669 31513

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry02čtyřhry20
Košnerová Alena31Mašinda Ivan31
Konvalina Zdeněk12Chlad Jan40
Fiala Aleš13Novotný Miroslav31
Konvalina Tomáš04Ulvr Petr13
Konvalina Štěpán01   



Zápis o utkání
Název soutěže: Okresní přebor IV.třídy - B Kolo: 2 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Lokomotiva Nymburk IVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TTC Poděbrady CRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Letní sokolovna Na Remanenci 1038/5 NymburkRozhodčí:
Datum dle rozpisu15. 10. 2016 09:00 Začátek
utkání
09:15Konec
utkání
11:35Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
6:1219:41438:570TTC Poděbrady C

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Veselý František
Minařík Martin
 
 
Černý Štěpán
Maršon Vojtěch
 
 
7-89-783210
2.Veselý Ladislav
Rajko Alexandr
 
 
Pešek Jan Ing.
Gebauer Lubomír
 
 
-4-44-7 1311
3.Rajko AlexandrČerný Štěpán-6-1-6  0312
4.Minařík MartinMaršon Vojtěch910-108 3122
5.Veselý FrantišekPešek Jan Ing.-5-4-5  0323
6.Veselý LadislavGebauer Lubomír-3-4-7  0324
7.Minařík MartinČerný Štěpán-8-6-10  0325
8.Veselý FrantišekMaršon Vojtěch-10873 3135
9.Veselý LadislavPešek Jan Ing.-2-7-5  0336
10.Rajko AlexandrGebauer Lubomír-4-4-4  0337
11.Veselý FrantišekČerný Štěpán-8-6-8  0338
12.Veselý LadislavMaršon Vojtěch555  3048
13.Rajko AlexandrPešek Jan Ing.-4-4-6  0349
14.Minařík MartinGebauer Lubomír-4-5-6  03410
15.Veselý LadislavČerný Štěpán443  30510
16.Rajko AlexandrMaršon Vojtěch-6746 31610
17.Minařík MartinPešek Jan Ing.-4-4-5  03611
18.Veselý FrantišekGebauer Lubomír-7-6-4  03612

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Rajko Alexandr13Černý Štěpán31
Minařík Martin13Maršon Vojtěch04
Veselý František13Pešek Jan Ing.40
Veselý Ladislav22Gebauer Lubomír40



Zápis o utkání
Název soutěže: Okresní přebor IV.třídy - B Kolo: 3 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TTC Poděbrady CVrchní
rozhodčí:
Vršovský Petr
HOSTUJÍCÍ:TJ Lokomotiva Nymburk GRozhodčí:Černý Štěpán
Hráno v místnosti
přesná adresa
Družstevní 5, Poděbrady 290 01, OD Jiří, 1 poschodí samostatný vchodRozhodčí:Janišš Pavel
Datum dle rozpisu21. 10. 2016 18:00 Začátek
utkání
18:00Konec
utkání
19:40Rozhodčí:Pešek Jan Ing.
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
9:929:28476:471nerozhodně

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Černý Štěpán
Maršon Vojtěch
 
 
Stejskal Tomáš
Jansta David
 
 
-3-5-6  0301
2.Janišš Pavel
Pešek Jan Ing.
 
 
Hájek Lukáš
Svoboda Tomáš
 
 
354  3011
3.Černý ŠtěpánStejskal Tomáš11-9-10-7 1312
4.Janišš PavelJansta David474  3022
5.Maršon VojtěchHájek Lukáš-3-1-8  0323
6.Pešek Jan Ing.Svoboda Tomáš429  3033
7.Janišš PavelStejskal Tomáš10-636 3143
8.Maršon VojtěchJansta David-7-6-2  0344
9.Pešek Jan Ing.Hájek Lukáš588  3054
10.Černý ŠtěpánSvoboda Tomáš-10-7-4  0355
11.Maršon VojtěchStejskal Tomáš-3-3-5  0356
12.Pešek Jan Ing.Jansta David477  3066
13.Černý ŠtěpánHájek Lukáš-5-510-8 1367
14.Janišš PavelSvoboda Tomáš584  3077
15.Pešek Jan Ing.Stejskal Tomáš362  3087
16.Černý ŠtěpánJansta David-4-4-9  0388
17.Janišš PavelHájek Lukáš354  3098
18.Maršon VojtěchSvoboda Tomáš-3-5-5  0399

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Černý Štěpán04Stejskal Tomáš22
Janišš Pavel40Jansta David22
Maršon Vojtěch04Hájek Lukáš22
Pešek Jan Ing.40Svoboda Tomáš22



Zápis o utkání
Název soutěže: Okresní přebor IV.třídy - B Kolo: 3 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:ACS Přední LhotaVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TJ Lokomotiva Nymburk IRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Přední Lhota Průběžná 41Rozhodčí:
Datum dle rozpisu20. 10. 2016 18:30 Začátek
utkání
18:30Konec
utkání
20:30Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
16:251:14675:519ACS Přední Lhota

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Novotný Miroslav
Váňová Marta
 
 
Veselý František
Hána Sebastián
 
 
559  3010
2.Chlad Jan
Ulvr Petr
 
 
Veselý Ladislav
Rajko Alexandr
 
 
-8559 3120
3.Novotný MiroslavHána Sebastián9-889 3130
4.Váňová MartaRajko Alexandr586  3040
5.Chlad JanVeselý František555  3050
6.Ulvr PetrVeselý Ladislav-87-9883260
7.Váňová MartaHána Sebastián88-7-693270
8.Chlad JanRajko Alexandr558  3080
9.Ulvr PetrVeselý František-88-79-82381
10.Novotný MiroslavMinařík Martin6-879 3191
11.Chlad JanHána Sebastián876  30101
12.Ulvr PetrRajko Alexandr877  30111
13.Novotný MiroslavVeselý František655  30121
14.Váňová MartaMinařík Martin8-989 31131
15.Ulvr PetrHána Sebastián-98-10-9 13132
16.Novotný MiroslavRajko Alexandr889  30142
17.Mašinda IvanVeselý František889  30152
18.Chlad JanMinařík Martin559  30162

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry20čtyřhry02
Novotný Miroslav40Hána Sebastián13
Váňová Marta30Rajko Alexandr04
Chlad Jan40Veselý František13
Ulvr Petr22Veselý Ladislav01
Mašinda Ivan10Minařík Martin03



Zápis o utkání
Název soutěže: Okresní přebor IV.třídy - B Kolo: 3 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Sokol KostomlatyVrchní
rozhodčí:
Vácha Petr
HOSTUJÍCÍ:TTC Žehuň CRozhodčí:Kyncl Jan
Hráno v místnosti
přesná adresa
Školní 402, 289 21 Kostomlaty nad Labem, pavilon C, vchod z ulice PrůběžnáRozhodčí:Vítek Pavel
Datum dle rozpisu21. 10. 2016 19:30 Začátek
utkání
19:30Konec
utkání
21:30Rozhodčí:Zahradníček Roman
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
6:1224:38525:595TTC Žehuň C

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Kyncl Jan
Rucki Martin
 
 
Fiala Aleš
Konvalina Tomáš
 
 
9-5-11-10 1301
2.Vítek Pavel
Zahradníček Roman
 
 
Konvalina Štěpán
Konvalina Josef
 
 
-8-9-8  0302
3.Kyncl JanKošnerová Alena-8-9-5  0303
4.Rucki MartinKonvalina Tomáš-88-2-4 1304
5.Vítek PavelFiala Aleš1054  3014
6.Zahradníček RomanKonvalina Zdeněk799  3024
7.Rucki MartinKošnerová Alena-2-2-2  0325
8.Vítek PavelKonvalina Tomáš-78-9-4 1326
9.Zahradníček RomanFiala Aleš-107-9593236
10.Kyncl JanKonvalina Zdeněk-815-4-9 1337
11.Vítek PavelKošnerová Alena-7-7-5  0338
12.Zahradníček RomanKonvalina Tomáš947  3048
13.Kyncl JanFiala Aleš-56-10-8 1349
14.Rucki MartinKonvalina Zdeněk-29-7-1 13410
15.Zahradníček RomanKošnerová Alena-12-8-7  03411
16.Kyncl JanKonvalina Tomáš-8-9-5  03412
17.Rucki MartinGatyáš Jiří634  30512
18.Vítek PavelKonvalina Zdeněk574  30612

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry02čtyřhry20
Kyncl Jan04Košnerová Alena40
Rucki Martin13Konvalina Tomáš31
Vítek Pavel22Fiala Aleš12
Zahradníček Roman31Konvalina Zdeněk22
   Gatyáš Jiří01



Zápis o utkání
Název soutěže: Okresní přebor IV.třídy - B Kolo: 3 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Dvory BVrchní
rozhodčí:
Soukal Pavel
HOSTUJÍCÍ:TJ Sokol Poříčany BRozhodčí:Somr Oldřich
Hráno v místnosti
přesná adresa
Dvory 100, sokolovna DvoryRozhodčí:Polák Michal
Datum dle rozpisu19. 10. 2016 18:00 Začátek
utkání
18:00Konec
utkání
20:00Rozhodčí:Miškovský Jaroslav
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
16:250:15662:465TJ Dvory B

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Somr Oldřich
Soukal Pavel
 
 
Melichová Barbora
Vlček Jan
 
 
647  3010
2.Miškovský Jaroslav
Polák Michal
 
 
Vosecký Petr
Novotný Pavel
 
 
82-118 3120
3.Somr OldřichMelichová Barbora-3-82-7 1321
4.Miškovský JaroslavVlček Jan55-8-973231
5.Polák MichalVosecký Petr-9359 3141
6.Soukal PavelNovotný Pavel387  3051
7.Miškovský JaroslavMelichová Barbora978  3061
8.Polák MichalVlček Jan-63-7673271
9.Soukal PavelVosecký Petr727  3081
10.Somr OldřichNovotný Pavel45-4-163291
11.Polák MichalMelichová Barbora1074  30101
12.Soukal PavelVlček Jan81111  30111
13.Somr OldřichVosecký Petr144  30121
14.Miškovský JaroslavNovotný Pavel79-96 31131
15.Soukal PavelMelichová Barbora163  30141
16.Somr OldřichVlček Jan-97-5-11 13142
17.Miškovský JaroslavVosecký Petr892  30152
18.Polák MichalNovotný Pavel585  30162

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry20čtyřhry02
Somr Oldřich22Melichová Barbora13
Miškovský Jaroslav40Vlček Jan13
Polák Michal40Vosecký Petr04
Soukal Pavel40Novotný Pavel04



Zápis o utkání
Název soutěže: Okresní přebor IV.třídy - B Kolo: 4 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Lokomotiva Nymburk GVrchní
rozhodčí:
Randa Stanislav
HOSTUJÍCÍ:TJ Sokol Poříčany BRozhodčí:hráči
Hráno v místnosti
přesná adresa
Letní sokolovna Na Remanenci 1038/5 NymburkRozhodčí:obou
Datum dle rozpisu28. 10. 2016 18:00 Začátek
utkání
18:00Konec
utkání
20:15Rozhodčí:družstev
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
12:641:30688:668TJ Lokomotiva Nymburk G

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Hájek Lukáš
Svoboda Tomáš
 
 
Melichová Barbora
Šmejkal Tomáš
 
 
107-7-983210
2.Stejskal Tomáš
Jansta David
 
 
Vosecký Petr
Novotný Pavel
 
 
12-6811 3120
3.Stejskal TomášMelichová Barbora263  3030
4.Hájek Lukᚊmejkal Tomáš1775  3040
5.Svoboda TomášVosecký Petr7910  3050
6.Jansta DavidNovotný Pavel-9-9-6  0351
7.Hájek LukášMelichová Barbora10-8-8-11 1352
8.Svoboda Tomᚊmejkal Tomáš85-9-6103262
9.Jansta DavidVosecký Petr-5-698-72363
10.Stejskal TomášNovotný Pavel4-286 3173
11.Svoboda TomášMelichová Barbora5-4-6-16 1374
12.Jansta DavidŠmejkal Tomáš7-9-6-3 1375
13.Stejskal TomášVosecký Petr1064  3085
14.Hájek LukášNovotný Pavel-3810-9113295
15.Jansta DavidMelichová Barbora-4-7-7  0396
16.Stejskal Tomᚊmejkal Tomáš9127  30106
17.Hájek LukášVosecký Petr-998-81032116
18.Svoboda TomášNovotný Pavel9-6-78632126

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry20čtyřhry02
Stejskal Tomáš40Melichová Barbora31
Hájek Lukáš31Šmejkal Tomáš13
Svoboda Tomáš31Vosecký Petr13
Jansta David04Novotný Pavel13



Zápis o utkání
Název soutěže: Okresní přebor IV.třídy - B Kolo: 4 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TTC Žehuň CVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TJ Dvory BRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
ZŠ ŽehuňRozhodčí:
Datum dle rozpisu26. 10. 2016 18:30 Začátek
utkání
18:30Konec
utkání
20:45Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
5:1321:43526:616TJ Dvory B

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Fiala Aleš
Konvalina Tomáš
 
 
Soukal Pavel
Somr Oldřich
 
 
-8-6-8  0301
2.Konvalina Štěpán
Konvalina Josef
 
 
Miškovský Jaroslav
Čermák Martin
 
 
-6-6-12  0302
3.Košnerová AlenaSoukal Pavel8-13-87-42303
4.Konvalina ZdeněkSomr Oldřich-8-5-5  0304
5.Fiala AlešMiškovský Jaroslav10-9-79-62305
6.Konvalina TomášČermák Martin-8-94653215
7.Konvalina ZdeněkSoukal Pavel-5-6-7  0316
8.Fiala AlešSomr Oldřich9-58-9-42317
9.Konvalina TomášMiškovský Jaroslav-5-5-4  0318
10.Košnerová AlenaČermák Martin165  3028
11.Fiala AlešSoukal Pavel-8-8-9  0329
12.Konvalina TomášSomr Oldřich664  3039
13.Košnerová AlenaMiškovský Jaroslav39-7-8103249
14.Konvalina ŠtěpánČermák Martin-8-4-2  03410
15.Konvalina TomášSoukal Pavel-5-8-4  03411
16.Košnerová AlenaSomr Oldřich664  30511
17.Konvalina ŠtěpánMiškovský Jaroslav-12-8-10  03512
18.Fiala AlešČermák Martin-4-2-8  03513

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry02čtyřhry20
Košnerová Alena31Soukal Pavel40
Konvalina Zdeněk02Somr Oldřich22
Fiala Aleš04Miškovský Jaroslav31
Konvalina Tomáš22Čermák Martin22
Konvalina Štěpán02   



Zápis o utkání
Název soutěže: Okresní přebor IV.třídy - B Kolo: 4 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Lokomotiva Nymburk IVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TJ Sokol KostomlatyRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Letní sokolovna Na Remanenci 1038/5 NymburkRozhodčí:
Datum dle rozpisu29. 10. 2016 09:00 Začátek
utkání
09:10Konec
utkání
11:35Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
6:1225:43596:644TJ Sokol Kostomlaty

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Veselý František
Minařík Martin
 
 
Vácha Petr
Rucki Martin
 
 
-99-99-72301
2.Veselý Ladislav
Hána Sebastián
 
 
Vítek Pavel
Petráček Marek
 
 
7-9-8593211
3.Minařík MartinRucki Martin-6-8-8  0312
4.Veselý FrantišekVítek Pavel-7-6-8  0313
5.Hána SebastiánVácha Petr-9-7-6  0314
6.Veselý LadislavPetráček Marek65-9-9-102315
7.Minařík MartinVítek Pavel-6-5-8  0316
8.Veselý FrantišekVácha Petr88-9-7-82317
9.Hána SebastiánPetráček Marek762  3027
10.Veselý LadislavRucki Martin68-9-963237
11.Minařík MartinVácha Petr-9-9-7  0338
12.Veselý FrantišekPetráček Marek-87-7-9 1339
13.Hána SebastiánRucki Martin87-73 3149
14.Rajko AlexandrVítek Pavel-5-7-5  03410
15.Minařík MartinPetráček Marek-6-7-6  03411
16.Veselý FrantišekRucki Martin768  30511
17.Hána SebastiánVítek Pavel8-77-8832611
18.Rajko AlexandrVácha Petr-5-6-7  03612

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Minařík Martin04Rucki Martin13
Veselý František13Vítek Pavel31
Hána Sebastián31Vácha Petr40
Veselý Ladislav11Petráček Marek31
Rajko Alexandr02   



Zápis o utkání
Název soutěže: Okresní přebor IV.třídy - B Kolo: 4 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TTC Poděbrady CVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:ACS Přední LhotaRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Družstevní 5, Poděbrady 290 01, OD Jiří, 1 poschodí samostatný vchodRozhodčí:
Datum dle rozpisu28. 10. 2016 18:00 Začátek
utkání
18:00Konec
utkání
19:30Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
11:735:24491:476TTC Poděbrady C

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Janišš Pavel
Pešek Jan Ing.
 
 
Chlad Jan
Novotný Miroslav
 
 
558  3010
2.Vršovský Petr
Pešek Jakub
 
 
Váňová Marta
Ulvr Petr
 
 
125  3020
3.Janišš PavelChlad Jan855  3030
4.Pešek JakubNovotný Miroslav249  3040
5.Pešek Jan Ing.Váňová Marta91010  3050
6.Gebauer LubomírUlvr Petr8-1076 3160
7.Pešek JakubChlad Jan77-9-623270
8.Maršon VojtěchNovotný Miroslav7-7-88-82371
9.Gebauer LubomírVáňová Marta462  3081
10.Janišš PavelUlvr Petr567  3091
11.Maršon VojtěchChlad Jan-7-4-8  0392
12.Gebauer LubomírNovotný Miroslav786  30102
13.Janišš PavelVáňová Marta4610  30112
14.Pešek JakubUlvr PetrWO    03113
15.Gebauer LubomírChlad Jan-8-8-8  03114
16.Janišš PavelNovotný MiroslavWO    03115
17.Pešek JakubVáňová MartaWO    03116
18.Maršon VojtěchUlvr Petr-4-4-4  03117

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry20čtyřhry02
Janišš Pavel30Chlad Jan22
Pešek Jakub20Novotný Miroslav12
Pešek Jan Ing.10Váňová Marta03
Gebauer Lubomír31Ulvr Petr12
Maršon Vojtěch03   
WO03WO30



Zápis o utkání
Název soutěže: Okresní přebor IV.třídy - B Kolo: 5 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:ACS Přední LhotaVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TJ Lokomotiva Nymburk GRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Přední Lhota Průběžná 41Rozhodčí:
Datum dle rozpisu03. 11. 2016 18:30 Začátek
utkání
00:00Konec
utkání
00:00Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
12:641:31710:669ACS Přední Lhota

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Ulvr Petr
Váňová Marta
 
 
Stejskal Tomáš
Jansta David
 
 
-89-88-112301
2.Mašinda Ivan
Novotný Miroslav
 
 
Hájek Lukáš
Svoboda Tomáš
 
 
466  3011
3.Ulvr PetrStejskal Tomáš-119-9-7 1312
4.Váňová MartaJansta David-9-11136-72313
5.Mašinda IvanHájek Lukáš98-89 3123
6.Novotný MiroslavSvoboda Tomáš959  3033
7.Váňová MartaStejskal Tomáš-7-7-5  0334
8.Mašinda IvanJansta David8-878 3144
9.Novotný MiroslavHájek Lukáš-8-108893254
10.Ulvr PetrSvoboda Tomáš698  3064
11.Mašinda IvanStejskal Tomáš8-89-8123274
12.Novotný MiroslavJansta David8-78-893284
13.Ulvr PetrHájek Lukáš-8-58763294
14.Váňová MartaSvoboda Tomáš-6-6-9  0395
15.Novotný MiroslavStejskal Tomáš-8-9-5  0396
16.Ulvr PetrJansta David7-1088 31106
17.Váňová MartaHájek Lukáš3-810-10632116
18.Mašinda IvanSvoboda Tomáš7311  30126

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Ulvr Petr31Stejskal Tomáš31
Váňová Marta13Jansta David13
Mašinda Ivan40Hájek Lukáš04
Novotný Miroslav31Svoboda Tomáš13



Zápis o utkání
Název soutěže: Okresní přebor IV.třídy - B Kolo: 5 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Sokol KostomlatyVrchní
rozhodčí:
Vácha Petr
HOSTUJÍCÍ:TTC Poděbrady CRozhodčí:Kyncl Jan
Hráno v místnosti
přesná adresa
Školní 402, 289 21 Kostomlaty nad Labem, pavilon C, vchod z ulice PrůběžnáRozhodčí:Zahradníček Roman
Datum dle rozpisu04. 11. 2016 19:30 Začátek
utkání
19:30Konec
utkání
21:30Rozhodčí:Petráček Marek
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
6:1220:39423:573TTC Poděbrady C

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Vítek Pavel
Petráček Marek
 
 
Pešek Jan Ing.
Vršovský Petr
 
 
-4-5-5  0301
2.Kyncl Jan
Rucki Martin
 
 
Černý Štěpán
Maršon Vojtěch
 
 
4-865 3111
3.Vítek PavelGebauer Lubomír-5-10-9  0312
4.Petráček MarekPešek Jan Ing.-4-3-4  0313
5.Kyncl JanČerný Štěpán774  3023
6.Rucki MartinVršovský Petr-3-4-4  0324
7.Petráček MarekGebauer Lubomír-3-5-6  0325
8.Kyncl JanPešek Jan Ing.-5-4-3  0326
9.Rucki MartinČerný Štěpán-915-7483236
10.Vítek PavelVršovský Petr-2-4-4  0337
11.Kyncl JanGebauer Lubomír-9-4-7  0338
12.Rucki MartinMaršon Vojtěch878  3048
13.Vítek PavelČerný Štěpán1489  3058
14.Petráček MarekVršovský Petr-5-2-3  0359
15.Rucki MartinGebauer Lubomír-4-3-1  03510
16.Vítek PavelMaršon Vojtěch384  30610
17.Petráček MarekČerný Štěpán5-6-89-723611
18.Kyncl JanVršovský Petr-7-3-3  03612

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Vítek Pavel22Gebauer Lubomír40
Petráček Marek04Pešek Jan Ing.20
Kyncl Jan13Černý Štěpán13
Rucki Martin22Vršovský Petr40
   Maršon Vojtěch02
střídání: Pešek Jan - Maršon Vojtěch



Zápis o utkání
Název soutěže: Okresní přebor IV.třídy - B Kolo: 5 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Dvory BVrchní
rozhodčí:
Miškovský Jaroslav
HOSTUJÍCÍ:TJ Lokomotiva Nymburk IRozhodčí:Čermák Martin
Hráno v místnosti
přesná adresa
Dvory 100, sokolovna DvoryRozhodčí:Polák Michal
Datum dle rozpisu02. 11. 2016 18:00 Začátek
utkání
18:00Konec
utkání
20:40Rozhodčí:Somr Oldřich
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
18:054:6654:369TJ Dvory B

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Miškovský Jaroslav
Čermák Martin
 
 
Hána Sebastián
Veselý Ladislav
 
 
9-5613 3110
2.Polák Michal
Somr Oldřich
 
 
Minařík Martin
Rajko Alexandr
 
 
528  3020
3.Somr OldřichHána Sebastián663  3030
4.Čermák MartinVeselý Ladislav696  3040
5.Polák MichalMinařík Martin42-93 3150
6.Miškovský JaroslavRajko Alexandr565  3060
7.Čermák MartinHána Sebastián-10877 3170
8.Polák MichalVeselý Ladislav441  3080
9.Miškovský JaroslavMinařík Martin681  3090
10.Somr OldřichRajko Alexandr4911  30100
11.Polák MichalHána Sebastián-8644 31110
12.Miškovský JaroslavVeselý Ladislav3126  30120
13.Somr OldřichMinařík Martin53-104 31130
14.Čermák MartinRajko Alexandr644  30140
15.Miškovský JaroslavHána Sebastián5-957 31150
16.Somr OldřichVeselý Ladislav567  30160
17.Čermák MartinMinařík Martin741  30170
18.Polák MichalRajko Alexandr379  30180

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry20čtyřhry02
Somr Oldřich40Hána Sebastián04
Čermák Martin40Veselý Ladislav04
Polák Michal40Minařík Martin04
Miškovský Jaroslav40Rajko Alexandr04



Zápis o utkání
Název soutěže: Okresní přebor IV.třídy - B Kolo: 5 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Sokol Poříčany BVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TTC Žehuň CRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Kounická 272, PoříčanyRozhodčí:
Datum dle rozpisu02. 11. 2016 18:30 Začátek
utkání
18:30Konec
utkání
20:30Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
7:1130:37587:627TTC Žehuň C

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Melichová Barbora
Vlček Jan
 
 
Košnerová Alena
Konvalina Štěpán
 
 
-8-37-3 1301
2.Vosecký Martin
Novotný Pavel
 
 
Konvalina Tomáš
Fiala Aleš
 
 
-8-8-6  0302
3.Melichová BarboraKošnerová Alena-7-59-6 1303
4.Vosecký MartinKonvalina Zdeněk-5-6-8  0304
5.Novotný PavelKonvalina Tomáš-8-6-10  0305
6.Vlček JanFiala Aleš77-89 3115
7.Vosecký MartinKošnerová Alena-4-28-7 1316
8.Novotný PavelKonvalina Zdeněk89-10-6-82317
9.Vlček JanKonvalina Tomáš68-107 3127
10.Melichová BarboraFiala Aleš74-86 3137
11.Novotný PavelKošnerová Alena-1010-8-6 1338
12.Vlček JanKonvalina Štěpán558  3048
13.Melichová BarboraKonvalina Tomáš5-764 3158
14.Vosecký MartinFiala Aleš-76-810-72359
15.Vlček JanKošnerová Alena-6-4-8  03510
16.Melichová BarboraKonvalina Štěpán876  30610
17.Vosecký MartinKonvalina Tomáš7-6-8-9 13611
18.Novotný PavelFiala Aleš1098  30711

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry02čtyřhry20
Melichová Barbora31Košnerová Alena40
Vosecký Martin04Konvalina Zdeněk20
Novotný Pavel13Konvalina Tomáš22
Vlček Jan31Fiala Aleš13
   Konvalina Štěpán02



Zápis o utkání
Název soutěže: Okresní přebor IV.třídy - B Kolo: 6 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Lokomotiva Nymburk GVrchní
rozhodčí:
Randa Stanislav
HOSTUJÍCÍ:TTC Žehuň CRozhodčí:hráči
Hráno v místnosti
přesná adresa
Letní sokolovna Na Remanenci 1038/5 NymburkRozhodčí:obou
Datum dle rozpisu11. 11. 2016 18:00 Začátek
utkání
18:00Konec
utkání
20:10Rozhodčí:družstev
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:835:31616:607TJ Lokomotiva Nymburk G

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Stejskal Tomáš
Jansta David
 
 
Konvalina Tomáš
Fiala Aleš
 
 
49-84 3110
2.Hájek Lukáš
Svoboda Tomáš
 
 
Konvalina Štěpán
Konvalina Josef
 
 
9116  3020
3.Jansta DavidKošnerová Alena-31012-7-62321
4.Stejskal TomášFiala Aleš588  3031
5.Hájek LukášKonvalina Tomáš-6-104-5 1332
6.Svoboda TomášKonvalina Zdeněk810-6-1143242
7.Stejskal TomášKošnerová Alena-812-7-8 1343
8.Hájek LukášFiala Aleš-99159 3153
9.Svoboda TomášKonvalina Tomáš-7696 3163
10.Jansta DavidKonvalina Zdeněk-8-5-12  0364
11.Hájek LukášKošnerová Alena-2-8-8  0365
12.Svoboda TomášFiala Aleš108-117 3175
13.Plachá BarboraKonvalina Tomáš-2-6-6  0376
14.Stejskal TomášKonvalina Štěpán564  3086
15.Svoboda TomášKošnerová Alena-65-9-2 1387
16.Plachá BarboraFiala Aleš-3-6-8  0388
17.Stejskal TomášKonvalina Tomáš835  3098
18.Hájek LukášKonvalina Štěpán4-8312 31108

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry20čtyřhry02
Jansta David02Košnerová Alena40
Stejskal Tomáš31Fiala Aleš13
Hájek Lukáš22Konvalina Tomáš22
Svoboda Tomáš31Konvalina Zdeněk11
Plachá Barbora02Konvalina Štěpán02



Zápis o utkání
Název soutěže: Okresní přebor IV.třídy - B Kolo: 6 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Lokomotiva Nymburk IVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TJ Sokol Poříčany BRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Letní sokolovna Na Remanenci 1038/5 NymburkRozhodčí:
Datum dle rozpisu12. 11. 2016 09:00 Začátek
utkání
10:00Konec
utkání
11:35Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
2:1610:48459:620TJ Sokol Poříčany B

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Veselý František
Minařík Martin
 
 
Melichová Barbora
Novotný Pavel
 
 
-5-6-7  0301
2.Veselý Ladislav
Rajko Alexandr
 
 
Vosecký Martin
Vlček Jan
 
 
-9-10-7  0302
3.Veselý LadislavMelichová Barbora-10-8-8  0303
4.Veselý FrantišekNovotný Pavel-8-5-10  0304
5.Rajko AlexandrVosecký Martin17108  3014
6.Minařík MartinVlček Jan-8-7-7  0315
7.Veselý LadislavNovotný Pavel-6-9-8  0316
8.Veselý FrantišekVosecký Martin1-6-9-9 1317
9.Rajko AlexandrVlček Jan-3-5-4  0318
10.Minařík MartinMelichová Barbora89-9-8-82319
11.Hána SebastiánVosecký Martin987  3029
12.Veselý FrantišekVlček Jan-6-6-3  03210
13.Rajko AlexandrMelichová Barbora-10-10-8  03211
14.Minařík MartinNovotný Pavel-6-5-8  03212
15.Hána SebastiánVlček Jan-3-6-6  03213
16.Veselý FrantišekMelichová Barbora-5-6-7  03214
17.Rajko AlexandrNovotný Pavel-5-6-11  03215
18.Minařík MartinVosecký Martin8-9-7-8 13216

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry02čtyřhry20
Veselý Ladislav02Melichová Barbora40
Veselý František04Novotný Pavel40
Rajko Alexandr13Vosecký Martin22
Minařík Martin04Vlček Jan40
Hána Sebastián11   



Zápis o utkání
Název soutěže: Okresní přebor IV.třídy - B Kolo: 6 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TTC Poděbrady CVrchní
rozhodčí:
Vršovský Petr
HOSTUJÍCÍ:TJ Dvory BRozhodčí:Černý Štěpán
Hráno v místnosti
přesná adresa
Družstevní 5, Poděbrady 290 01, OD Jiří, 1 poschodí samostatný vchodRozhodčí:Janišš Pavel
Datum dle rozpisu11. 11. 2016 18:00 Začátek
utkání
18:00Konec
utkání
19:45Rozhodčí:Pešek Jakub
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:832:25504:504TTC Poděbrady C

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Gebauer Lubomír
Janišš Pavel
 
 
Miškovský Jaroslav
Čermák Martin
 
 
5712  3010
2.Pešek Jakub
Černý Štěpán
 
 
Soukal Pavel
Břetenář Aleš
 
 
-557-8-102311
3.Janišš PavelBřetenář Aleš162  3021
4.Pešek JakubČermák Martin977  3031
5.Gebauer LubomírMiškovský Jaroslav589  3041
6.Černý ŠtěpánSoukal Pavel-2-5-7  0342
7.Pešek JakubBřetenář Aleš-15887 3152
8.Gebauer LubomírČermák Martin779  3062
9.Černý ŠtěpánMiškovský Jaroslav-7-7-7  0363
10.Janišš PavelSoukal Pavel997  3073
11.Gebauer LubomírBřetenář Aleš347  3083
12.Černý ŠtěpánČermák Martin-5-7-7  0384
13.Janišš PavelMiškovský Jaroslav998  3094
14.Pešek JakubSoukal Pavel-5-7-6  0395
15.Černý ŠtěpánBřetenář Aleš-7-8-8  0396
16.Janišš PavelČermák Martin777  30106
17.Maršon VojtěchMiškovský Jaroslav-5-4-7  03107
18.Gebauer LubomírSoukal PavelWO    03108

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Janišš Pavel40Břetenář Aleš13
Pešek Jakub21Čermák Martin13
Gebauer Lubomír30Miškovský Jaroslav22
Černý Štěpán04Soukal Pavel21
Maršon Vojtěch01   
WO01WO10



Zápis o utkání
Název soutěže: Okresní přebor IV.třídy - B Kolo: 6 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:ACS Přední LhotaVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TJ Sokol KostomlatyRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Přední Lhota Průběžná 41Rozhodčí:
Datum dle rozpisu10. 11. 2016 18:30 Začátek
utkání
00:00Konec
utkání
00:00Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
15:348:20686:603ACS Přední Lhota

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Váňová Marta
Ulvr Petr
 
 
Rucki Martin
Kyncl Jan
 
 
8-69-893210
2.Mašinda Ivan
Chlad Jan
 
 
Zahradníček Roman
Vácha Petr
 
 
8106  3020
3.Mašinda IvanRucki Martin688  3030
4.Váňová MartaKyncl Jan9-86-783240
5.Ulvr PetrZahradníček Roman-98-78-62341
6.Chlad JanVácha Petr899 -73151
7.Váňová MartaRucki Martin-78-10-9 1352
8.Ulvr PetrKyncl Jan628  3062
9.Chlad JanZahradníček Roman-5-88883272
10.Mašinda IvanVácha Petr8-9-68123282
11.Ulvr PetrRucki Martin879  3092
12.Chlad JanKyncl Jan888  30102
13.Mašinda IvanZahradníček Roman898  30112
14.Váňová MartaPetráček Marek888  30122
15.Chlad JanRucki Martin898  30132
16.Mašinda IvanKyncl Jan8-878 31142
17.Váňová MartaZahradníček Roman-8-9-8  03143
18.Ulvr PetrPetráček Marek8-979 31153

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry20čtyřhry02
Mašinda Ivan40Rucki Martin13
Váňová Marta22Kyncl Jan04
Ulvr Petr31Zahradníček Roman22
Chlad Jan40Vácha Petr02
   Petráček Marek02



Zápis o utkání
Název soutěže: Okresní přebor IV.třídy - B Kolo: 7 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Sokol KostomlatyVrchní
rozhodčí:
Vácha Petr
HOSTUJÍCÍ:TJ Lokomotiva Nymburk GRozhodčí:Zahradníček Roman
Hráno v místnosti
přesná adresa
Školní 402, 289 21 Kostomlaty nad Labem, pavilon C, vchod z ulice PrůběžnáRozhodčí:Vítek Pavel
Datum dle rozpisu18. 11. 2016 19:30 Začátek
utkání
19:30Konec
utkání
21:30Rozhodčí:Petráček Marek
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
7:1133:36642:615TJ Lokomotiva Nymburk G

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Vácha Petr
Zahradníček Roman
 
 
Stejskal Tomáš
Stejskal Filip
 
 
910-45 3110
2.Vítek Pavel
Petráček Marek
 
 
Hájek Lukáš
Svoboda Tomáš
 
 
-109-6-5 1311
3.Vácha PetrStejskal Tomáš-8-7-6  0312
4.Zahradníček RomanHájek Lukáš888  3022
5.Vítek PavelSvoboda Tomáš4-910-9-72323
6.Petráček MarekStejskal Filip6-9-94-72324
7.Zahradníček RomanStejskal Tomáš7-78-9-72325
8.Vítek PavelHájek Lukáš-87-9-7 1326
9.Petráček MarekSvoboda Tomáš-7-9-7  0327
10.Vácha PetrStejskal Filip328  3037
11.Vítek PavelStejskal Tomáš-7-10-8  0338
12.Petráček MarekHájek Lukáš-4-978-62339
13.Vácha PetrSvoboda Tomáš-10-10710-223310
14.Zahradníček RomanStejskal Filip451  30410
15.Petráček MarekStejskal Tomáš-7-8-8  03411
16.Vácha PetrHájek Lukáš6-77-121032511
17.Zahradníček RomanSvoboda Tomáš624  30611
18.Vítek PavelStejskal Filip5104  30711

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Vácha Petr22Stejskal Tomáš40
Zahradníček Roman31Hájek Lukáš22
Vítek Pavel13Svoboda Tomáš31
Petráček Marek04Stejskal Filip13



Zápis o utkání
Název soutěže: Okresní přebor IV.třídy - B Kolo: 7 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Dvory BVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:ACS Přední LhotaRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Dvory 100, sokolovna DvoryRozhodčí:
Datum dle rozpisu16. 11. 2016 18:00 Začátek
utkání
00:00Konec
utkání
00:00Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
14:442:22619:554TJ Dvory B

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Soukal Pavel
Polák Michal
 
 
Mašinda Ivan
Chlad Jan
 
 
-9-9-9  0301
2.Miškovský Jaroslav
Břetenář Aleš
 
 
Novotný Miroslav
Ulvr Petr
 
 
1210-72 3111
3.Břetenář AlešMašinda Ivan-3-6-4  0312
4.Miškovský JaroslavChlad Jan9-87-10103222
5.Polák MichalUlvr Petr-7879 3132
6.Soukal PavelNovotný Miroslav674  3042
7.Miškovský JaroslavMašinda Ivan96-7-973252
8.Polák MichalChlad Jan-689-383262
9.Soukal PavelUlvr Petr348  3072
10.Břetenář AlešNovotný Miroslav6-6610 3182
11.Polák MichalMašinda Ivan-6-3-4  0383
12.Soukal PavelChlad Jan986  3093
13.Břetenář AlešUlvr Petr109-105 31103
14.Miškovský JaroslavNovotný Miroslav666  30113
15.Soukal PavelMašinda Ivan797  30123
16.Břetenář AlešChlad Jan-5-13-5  03124
17.Miškovský JaroslavUlvr Petr6108  30134
18.Polák MichalNovotný Miroslav766  30144

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Břetenář Aleš22Mašinda Ivan22
Miškovský Jaroslav40Chlad Jan13
Polák Michal31Ulvr Petr04
Soukal Pavel40Novotný Miroslav04



Zápis o utkání
Název soutěže: Okresní přebor IV.třídy - B Kolo: 7 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Sokol Poříčany BVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TTC Poděbrady CRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Kounická 272, PoříčanyRozhodčí:
Datum dle rozpisu16. 11. 2016 18:30 Začátek
utkání
18:30Konec
utkání
19:45Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
6:1219:38428:447TTC Poděbrady C

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Vlček Jan
Melichová Barbora
 
 
Pešek Jakub
Gebauer Lubomír
 
 
-6-3-2  0301
2.Novotný Pavel
Vosecký Martin
 
 

 
 
WO    3011
3.Vosecký MartinPešek Jakub-5-4-5  0312
4.Novotný PavelVršovský Petr-8-6-12  0313
5.Melichová BarboraGebauer Lubomír-7-5-5  0314
6.Vlček JanWO    3024
7.Novotný PavelPešek Jakub-5-1-10  0325
8.Melichová BarboraVršovský Petr3-3-7753235
9.Vlček JanGebauer Lubomír-6-9-6  0336
10.Vosecký MartinWO    3046
11.Melichová BarboraPešek Jakub10-9-5-5 1347
12.Vlček JanVršovský Petr-8-9-3  0348
13.Vosecký MartinGebauer Lubomír-4-6-7  0349
14.Novotný PavelWO    3059
15.Vlček JanPešek Jakub-5-4-1  03510
16.Vosecký MartinVršovský Petr-4-6-9  03511
17.Vosecký PetrGebauer Lubomír-5-4-9  03512
18.Melichová BarboraWO    30612

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry01čtyřhry10
Vosecký Martin03Pešek Jakub40
Novotný Pavel02Vršovský Petr31
Melichová Barbora12Gebauer Lubomír40
Vlček Jan03   
Vosecký Petr01   
WO50WO05



Zápis o utkání
Název soutěže: Okresní přebor IV.třídy - B Kolo: 7 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TTC Žehuň CVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TJ Lokomotiva Nymburk IRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
ZŠ ŽehuňRozhodčí:
Datum dle rozpisu16. 11. 2016 18:30 Začátek
utkání
18:30Konec
utkání
20:45Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
13:546:22684:556TTC Žehuň C

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Konvalina Štěpán
Košnerová Alena
 
 
Veselý František
Rajko Alexandr
 
 
-91177 3110
2.Konvalina Tomáš
Fiala Aleš
 
 
Veselý Ladislav
Hána Sebastián
 
 
-1263-1113220
3.Konvalina TomášRajko Alexandr9-1278 3130
4.Fiala AlešVeselý František856  3040
5.Košnerová AlenaHána Sebastián677  3050
6.Konvalina ZdeněkVeselý Ladislav127-101 3160
7.Fiala AlešRajko Alexandr659  3070
8.Košnerová AlenaVeselý František313  3080
9.Konvalina ŠtěpánHána Sebastián-7-9-6  0381
10.Konvalina TomášVeselý Ladislav10-45-6-92382
11.Košnerová AlenaRajko Alexandr335  3092
12.Konvalina ŠtěpánVeselý František6-8-6-4 1393
13.Konvalina TomášHána Sebastián3119  30103
14.Fiala AlešVeselý Ladislav10-311-2-823104
15.Konvalina ŠtěpánRajko Alexandr-7-7134-823105
16.Konvalina TomášVeselý František95-10-9732115
17.Fiala AlešHána Sebastián1164  30125
18.Košnerová AlenaVeselý Ladislav2113  30135

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry20čtyřhry02
Konvalina Tomáš31Rajko Alexandr13
Fiala Aleš31Veselý František13
Košnerová Alena40Hána Sebastián13
Konvalina Zdeněk10Veselý Ladislav22
Konvalina Štěpán03   



Zápis o utkání
Název soutěže: Okresní přebor IV.třídy - B Kolo: 8 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Lokomotiva Nymburk GVrchní
rozhodčí:
Randa Stanislav
HOSTUJÍCÍ:TJ Lokomotiva Nymburk IRozhodčí:hráči
Hráno v místnosti
přesná adresa
Letní sokolovna Na Remanenci 1038/5 NymburkRozhodčí:obou
Datum dle rozpisu25. 11. 2016 18:00 Začátek
utkání
15:30Konec
utkání
17:10Rozhodčí:družstev
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:839:30676:601TJ Lokomotiva Nymburk G

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Stejskal Tomáš
Jansta David
 
 
Rajko Alexandr
Veselý Ladislav
 
 
6105  3010
2.Hájek Lukáš
Svoboda Tomáš
 
 
Hána Sebastián
Veselý František
 
 
13-811-7-72311
3.Stejskal TomášRajko Alexandr459  3021
4.Jansta DavidVeselý František476  3031
5.Hájek LukášHána Sebastián9-11-8-9 1332
6.Svoboda TomášVeselý Ladislav-11-77673242
7.Jansta DavidRajko Alexandr187  3052
8.Hájek LukášVeselý František99-108 3162
9.Svoboda TomášHána Sebastián-8-9-8  0363
10.Stejskal TomášVeselý Ladislav563  3073
11.Hájek LukášRajko Alexandr1-6-118-72374
12.Svoboda TomášVeselý František-96-6253284
13.Stejskal FilipHána Sebastián-5-6-7  0385
14.Jansta DavidVeselý Ladislav-4762 3195
15.Svoboda TomášRajko Alexandr9410  30105
16.Stejskal FilipVeselý František-7-11117-823106
17.Jansta DavidHána Sebastián-7-7-8  03107
18.Hájek LukášVeselý Ladislav8-8-711-823108

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Stejskal Tomáš20Rajko Alexandr13
Jansta David31Veselý František13
Hájek Lukáš13Hána Sebastián40
Svoboda Tomáš31Veselý Ladislav13
Stejskal Filip02   



Zápis o utkání
Název soutěže: Okresní přebor IV.třídy - B Kolo: 8 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TTC Žehuň CVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TTC Poděbrady CRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
ZŠ ŽehuňRozhodčí:
Datum dle rozpisu23. 11. 2016 18:30 Začátek
utkání
18:30Konec
utkání
21:15Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
7:1127:38548:587TTC Poděbrady C

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Košnerová Alena
Konvalina Josef
 
 
Gebauer Lubomír
Černý Štěpán
 
 
774  3010
2.Fiala Aleš
Konvalina Tomáš
 
 
Pešek Jan Ing.
Vršovský Petr
 
 
-7-8-8  0311
3.Košnerová AlenaGebauer Lubomír6-419 3121
4.Konvalina ZdeněkČerný Štěpán1-669 3131
5.Fiala AlešPešek Jan Ing.-8-6-6  0332
6.Konvalina TomášVršovský Petr-4-46-7 1333
7.Konvalina ZdeněkGebauer Lubomír-9-457-22334
8.Fiala AlešČerný Štěpán-111174 3144
9.Konvalina TomášPešek Jan Ing.-1-6-8  0345
10.Košnerová AlenaVršovský Petr17-6-7993255
11.Fiala AlešGebauer Lubomír-87-8-3 1356
12.Konvalina TomášČerný Štěpán97-11-10-72357
13.Košnerová AlenaPešek Jan Ing.-7-9-11  0358
14.Konvalina ŠtěpánVršovský Petr-6-7-5  0359
15.Konvalina TomášGebauer Lubomír-5-4-4  03510
16.Košnerová AlenaMaršon Vojtěch644  30610
17.Konvalina ŠtěpánPešek Jan Ing.-1-8-5  03611
18.Fiala AlešVršovský PetrWO    30711

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Košnerová Alena31Gebauer Lubomír31
Konvalina Zdeněk11Černý Štěpán12
Fiala Aleš12Pešek Jan Ing.40
Konvalina Tomáš04Vršovský Petr21
Konvalina Štěpán02Maršon Vojtěch01
WO10WO01



Zápis o utkání
Název soutěže: Okresní přebor IV.třídy - B Kolo: 8 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Sokol Poříčany BVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:ACS Přední LhotaRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Kounická 272, PoříčanyRozhodčí:
Datum dle rozpisu23. 11. 2016 18:30 Začátek
utkání
00:00Konec
utkání
00:00Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
5:1325:42598:650ACS Přední Lhota

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Melichová Barbora
Vlček Jan
 
 
Novotný Miroslav
Váňová Marta
 
 
6-863 3110
2.Novotný Pavel
Vosecký Petr
 
 
Chlad Jan
Mašinda Ivan
 
 
-6-108-7 1311
3.Melichová BarboraVáňová Marta764  3021
4.Vlček JanChlad Jan-8-11-4  0322
5.Novotný PavelMašinda Ivan-7-8-6  0323
6.Vosecký PetrNovotný Miroslav-7-9-6  0324
7.Vlček JanUlvr Petr224  3034
8.Novotný PavelChlad Jan-710-6-8 1335
9.Vosecký PetrMašinda Ivan-10-912-9 1336
10.Melichová BarboraNovotný Miroslav108-68 3146
11.Novotný PavelUlvr Petr8-67-8-62347
12.Vosecký PetrChlad Jan8-88-8-82348
13.Melichová BarboraMašinda Ivan-7-8-9  0349
14.Vlček JanNovotný Miroslav-78910 3159
15.Vosecký PetrUlvr Petr-7-10-6  03510
16.Melichová BarboraChlad Jan12-99-8-923511
17.Hudec PetrMašinda Ivan-2-6-9  03512
18.Novotný PavelNovotný Miroslav-88-7-6 13513

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Melichová Barbora22Váňová Marta01
Vlček Jan21Chlad Jan40
Novotný Pavel04Mašinda Ivan40
Vosecký Petr04Novotný Miroslav22
Hudec Petr01Ulvr Petr21



Zápis o utkání
Název soutěže: Okresní přebor IV.třídy - B Kolo: 8 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Dvory BVrchní
rozhodčí:
Miškovský Jaroslav
HOSTUJÍCÍ:TJ Sokol KostomlatyRozhodčí:Čermák Martin
Hráno v místnosti
přesná adresa
Dvory 100, sokolovna DvoryRozhodčí:Polák Michal
Datum dle rozpisu23. 11. 2016 18:00 Začátek
utkání
18:00Konec
utkání
20:00Rozhodčí:Břetenář Aleš
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
13:544:23659:538TJ Dvory B

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Polák Michal
Břetenář Aleš
 
 
Vácha Petr
Zahradníček Roman
 
 
6-910-6103210
2.Čermák Martin
Miškovský Jaroslav
 
 
Škornička Luboš
Červený Jan
 
 
-78-8623220
3.Čermák MartinVácha Petr-89-14-7 1321
4.Miškovský JaroslavZahradníček Roman-10486 3131
5.Polák MichalŠkornička Luboš4-9-6-5 1332
6.Břetenář AlešČervený Jan9410  3042
7.Miškovský JaroslavVácha Petr-26-10973252
8.Polák MichalZahradníček Roman863  3062
9.Břetenář AlešŠkornička Luboš-89-4-8 1363
10.Čermák MartinČervený Jan426  3073
11.Polák MichalVácha Petr105-54 3183
12.Břetenář AlešZahradníček Roman776  3093
13.Čermák MartinŠkornička Luboš1243  30103
14.Miškovský JaroslavČervený Jan676  30113
15.Břetenář AlešVácha Petr-2-7-5  03114
16.Čermák MartinZahradníček Roman-889-9-1023115
17.Miškovský JaroslavŠkornička Luboš1046  30125
18.Polák MichalČervený Jan232  30135

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry20čtyřhry02
Čermák Martin22Vácha Petr22
Miškovský Jaroslav40Zahradníček Roman13
Polák Michal31Škornička Luboš22
Břetenář Aleš22Červený Jan04



Zápis o utkání
Název soutěže: Okresní přebor IV.třídy - B Kolo: 9 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Dvory BVrchní
rozhodčí:
Miškovský Jaroslav
HOSTUJÍCÍ:TJ Lokomotiva Nymburk GRozhodčí:Břetenář Aleš
Hráno v místnosti
přesná adresa
Dvory 100, sokolovna DvoryRozhodčí:Soukal Pavel
Datum dle rozpisu30. 11. 2016 18:00 Začátek
utkání
18:00Konec
utkání
20:00Rozhodčí:Polák Michal
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
12:642:27687:604TJ Dvory B

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Miškovský Jaroslav
Břetenář Aleš
 
 
Hájek Lukáš
Svoboda Tomáš
 
 
-868-853210
2.Soukal Pavel
Polák Michal
 
 
Stejskal Tomáš
Stejskal Filip
 
 
-9838 3120
3.Břetenář AlešStejskal Tomáš9-2-8-1 1321
4.Miškovský JaroslavSvoboda Tomáš82-111 3131
5.Polák MichalHájek Lukáš714-10-943241
6.Soukal PavelStejskal Filip266  3051
7.Miškovský JaroslavStejskal Tomáš-3-126-10 1352
8.Polák MichalSvoboda Tomáš14106  3062
9.Soukal PavelHájek Lukáš211-116 3172
10.Břetenář AlešStejskal Filip710-105 3182
11.Polák MichalStejskal Tomáš-9-5-8  0383
12.Soukal PavelSvoboda Tomáš7117  3093
13.Břetenář AlešHájek Lukáš12-9-12-9 1394
14.Miškovský JaroslavStejskal Filip569  30104
15.Soukal PavelStejskal Tomáš5-85-9-423105
16.Břetenář AlešSvoboda Tomáš-37-2-9 13106
17.Miškovský JaroslavHájek Lukáš86-66 31116
18.Polák MichalStejskal Filip8810  30126

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry20čtyřhry02
Břetenář Aleš13Stejskal Tomáš40
Miškovský Jaroslav31Svoboda Tomáš13
Polák Michal31Hájek Lukáš13
Soukal Pavel31Stejskal Filip04



Zápis o utkání
Název soutěže: Okresní přebor IV.třídy - B Kolo: 9 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Sokol KostomlatyVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TJ Sokol Poříčany BRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Školní 402, 289 21 Kostomlaty nad Labem, pavilon C, vchod z ulice PrůběžnáRozhodčí:
Datum dle rozpisu02. 12. 2016 19:30 Začátek
utkání
19:30Konec
utkání
21:30Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
11:740:30692:635TJ Sokol Kostomlaty

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Vítek Pavel
Škornička Luboš
 
 
Melichová Barbora
Vosecký Petr
 
 
-91038 3110
2.Vácha Petr
Zahradníček Roman
 
 
Vlček Jan
Vosecký Martin
 
 
678  3020
3.Vítek PavelMelichová Barbora-8-35-7 1321
4.Škornička LubošVosecký Petr7-898 3131
5.Vácha PetrVlček Jan39-7-1143241
6.Zahradníček RomanVosecký Martin6114  3051
7.Škornička LubošMelichová Barbora-5711-793261
8.Vácha PetrVosecký Petr-2-5116-112362
9.Zahradníček RomanVlček Jan-12-5-7  0363
10.Vítek PavelVosecký Martin141-1212 3173
11.Vácha PetrMelichová Barbora-12-8-6  0374
12.Zahradníček RomanVosecký Petr-11328 3184
13.Vítek PavelVlček Jan-7-7-4  0385
14.Škornička LubošVosecký Martin974  3095
15.Zahradníček RomanMelichová Barbora6-12-87-92396
16.Vítek PavelVosecký Petr89-88 31106
17.Škornička LubošVlček Jan9-7-810-1023107
18.Vácha PetrVosecký Martin674  30117

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry20čtyřhry02
Vítek Pavel22Melichová Barbora31
Škornička Luboš31Vosecký Petr13
Vácha Petr22Vlček Jan31
Zahradníček Roman22Vosecký Martin04



Zápis o utkání
Název soutěže: Okresní přebor IV.třídy - B Kolo: 9 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:ACS Přední LhotaVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TTC Žehuň CRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Přední Lhota Průběžná 41Rozhodčí:
Datum dle rozpisu01. 12. 2016 18:30 Začátek
utkání
00:00Konec
utkání
00:00Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
6:1223:39541:616TTC Žehuň C

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Novotný Miroslav
Ulvr Petr
 
 
Kvasnička Daniel st.
Fiala Aleš
 
 
-3-6-7  0301
2.Mašinda Ivan
Chlad Jan
 
 
Košnerová Alena
Konvalina Josef
 
 
-99119 3111
3.Chlad JanKvasnička Daniel st.88-9-7-62312
4.Novotný MiroslavFiala Aleš687  3022
5.Ulvr PetrKošnerová Alena-6-6-8  0323
6.Mašinda IvanKonvalina Josef-9-89-8 1324
7.Novotný MiroslavKvasnička Daniel st.-6-6-6  0325
8.Ulvr PetrFiala Aleš-8-6-10  0326
9.Mašinda IvanKošnerová Alena-9-9-3  0327
10.Chlad JanKonvalina Josef8-888 3137
11.Ulvr PetrKvasnička Daniel st.-9-5-4  0338
12.Mašinda IvanFiala Aleš410-98 3148
13.Chlad JanKošnerová Alena888  3058
14.Novotný MiroslavKonvalina Josef-88-8-8 1359
15.Mašinda IvanKvasnička Daniel st.-7-9-6  03510
16.Chlad JanFiala Aleš888  30610
17.Novotný MiroslavKošnerová Alena-99-8-8 13611
18.Ulvr PetrKonvalina Zdeněk-8-8-8  03612

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Chlad Jan31Kvasnička Daniel st.40
Novotný Miroslav13Fiala Aleš13
Ulvr Petr04Košnerová Alena31
Mašinda Ivan13Konvalina Josef21
   Konvalina Zdeněk10



Zápis o utkání
Název soutěže: Okresní přebor IV.třídy - B Kolo: 9 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TTC Poděbrady CVrchní
rozhodčí:
Vršovský Petr
HOSTUJÍCÍ:TJ Lokomotiva Nymburk IRozhodčí:Černý Štěpán
Hráno v místnosti
přesná adresa
Družstevní 5, Poděbrady 290 01, OD Jiří, 1 poschodí samostatný vchodRozhodčí:Gebauer Lubomír
Datum dle rozpisu07. 12. 2016 18:00 Začátek
utkání
18:00Konec
utkání
20:00Rozhodčí:Pekárek František
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
17:153:5622:351TTC Poděbrady C

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Gebauer Lubomír
Pekárek František
 
 
Veselý Ladislav
Hána Sebastián
 
 
94-88 3110
2.Černý Štěpán
Vršovský Petr
 
 
Veselý František
Minařík Martin
 
 
87-97 3120
3.Černý ŠtěpánVeselý František8910  3030
4.Vršovský PetrHána Sebastián444  3040
5.Gebauer LubomírVeselý Ladislav234  3050
6.Pekárek FrantišekRajko Alexandr282  3060
7.Vršovský PetrVeselý František688  3070
8.Gebauer LubomírHána Sebastián467  3080
9.Pekárek FrantišekVeselý Ladislav433  3090
10.Černý ŠtěpánRajko Alexandr559  30100
11.Gebauer LubomírVeselý František564  30110
12.Pekárek FrantišekHána Sebastián633  30120
13.Černý ŠtěpánMinařík Martin789  30130
14.Pešek Jan Ing.Rajko Alexandr155  30140
15.Pekárek FrantišekVeselý František523  30150
16.Černý ŠtěpánHána Sebastián-77-312-823151
17.Pešek Jan Ing.Minařík Martin544  30161
18.Gebauer LubomírRajko Alexandr876  30171

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry20čtyřhry02
Černý Štěpán31Veselý František04
Vršovský Petr20Hána Sebastián13
Gebauer Lubomír40Veselý Ladislav02
Pekárek František40Rajko Alexandr04
Pešek Jan Ing.20Minařík Martin02



Zápis o utkání
Název soutěže: Okresní přebor IV.třídy - B Kolo: 10 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Lokomotiva Nymburk GVrchní
rozhodčí:
Randa Stanislav
HOSTUJÍCÍ:TTC Poděbrady CRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Letní sokolovna Na Remanenci 1038/5 NymburkRozhodčí:
Datum dle rozpisu09. 12. 2016 18:00 Začátek
utkání
00:00Konec
utkání
20:30Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
1:176:52371:617TTC Poděbrady C

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Hájek Lukáš
Svoboda Tomáš
 
 
Pešek Jan Ing.
Vršovský Petr
 
 
-7-8-8  0301
2.Jansta David
Stejskal Filip
 
 
Gebauer Lubomír
Černý Štěpán
 
 
-3-5-7  0302
3.Hájek LukášGebauer Lubomír-6-6-9  0303
4.Jansta DavidVršovský Petr-9-8-3  0304
5.Svoboda TomášČerný Štěpán-5895 3114
6.Stejskal FilipPešek Jan Ing.-8-6-5  0315
7.Jansta DavidGebauer Lubomír-1-3-3  0316
8.Svoboda TomášVršovský Petr-4-5-7  0317
9.Stejskal FilipČerný Štěpán-10-8-4  0318
10.Hájek LukášPešek Jan Ing.-4-5-4  0319
11.Svoboda TomášGebauer Lubomír-6-3-6  03110
12.Stejskal FilipVršovský Petr-1-5-7  03111
13.Hájek LukášČerný Štěpán5-4-88-1223112
14.Jansta DavidPešek Jan Ing.-7-3-8  03113
15.Stejskal FilipGebauer Lubomír-4-6-5  03114
16.Hájek LukášVršovský Petr-4-6-10  03115
17.Jansta DavidČerný Štěpán-95-6-8 13116
18.Svoboda TomášPešek Jan Ing.-6-4-6  03117

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry02čtyřhry20
Hájek Lukáš04Gebauer Lubomír40
Jansta David04Vršovský Petr40
Svoboda Tomáš13Černý Štěpán31
Stejskal Filip04Pešek Jan Ing.40



Zápis o utkání
Název soutěže: Okresní přebor IV.třídy - B Kolo: 10 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Lokomotiva Nymburk IVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:ACS Přední LhotaRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Letní sokolovna Na Remanenci 1038/5 NymburkRozhodčí:
Datum dle rozpisu10. 12. 2016 09:00 Začátek
utkání
00:00Konec
utkání
00:00Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
3:1517:49547:682ACS Přední Lhota

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Veselý Ladislav
Rajko Alexandr
 
 
Chlad Jan
Mašinda Ivan
 
 
-2-5-6  0301
2.Veselý František
Minařík Martin
 
 
Novotný Miroslav
Váňová Marta
 
 
-49-6-6 1302
3.Hána SebastiánChlad Jan-9-6-5  0303
4.Minařík MartinMašinda Ivan-8-8-8  0304
5.Veselý FrantišekNovotný Miroslav-89-88-92305
6.Veselý LadislavVáňová Marta-10-313-5 1306
7.Minařík MartinChlad Jan-10-8-8  0307
8.Veselý FrantišekMašinda Ivan-8-8-8  0308
9.Veselý LadislavNovotný Miroslav-8-12-5  0309
10.Hána SebastiánVáňová Marta1068  3019
11.Veselý FrantišekChlad Jan-8-8-8  03110
12.Rajko AlexandrMašinda Ivan-5-5-6  03111
13.Hána SebastiánNovotný Miroslav-948-4632211
14.Minařík MartinVáňová Marta-66-87-823212
15.Rajko AlexandrChlad Jan-8-8-8  03213
16.Hána SebastiánMašinda Ivan-7-7-6  03214
17.Minařík MartinNovotný Miroslav88-9-13-723215
18.Veselý FrantišekVáňová Marta88-8-8832315

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry02čtyřhry20
Hána Sebastián22Chlad Jan40
Minařík Martin04Mašinda Ivan40
Veselý František13Novotný Miroslav31
Veselý Ladislav02Váňová Marta22
Rajko Alexandr02   



Zápis o utkání
Název soutěže: Okresní přebor IV.třídy - B Kolo: 10 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TTC Žehuň CVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TJ Sokol KostomlatyRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
ZŠ ŽehuňRozhodčí:
Datum dle rozpisu07. 12. 2016 18:30 Začátek
utkání
18:30Konec
utkání
20:35Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
15:351:15689:513TTC Žehuň C

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Konvalina Zdeněk
Košnerová Alena
 
 
Kyncl Jan
Vácha Petr
 
 
3-647 3110
2.Fiala Aleš
Kvasnička Daniel st.
 
 
Zahradníček Roman
Škornička Luboš
 
 
73-65 3120
3.Kvasnička Daniel st.Kyncl Jan172  3030
4.Konvalina ZdeněkVácha Petr11810  3040
5.Fiala AlešZahradníček Roman79-38 3150
6.Košnerová AlenaŠkornička Luboš8-8-88-122351
7.Konvalina ZdeněkKyncl Jan387  3061
8.Fiala AlešVácha Petr-713-77-92362
9.Košnerová AlenaZahradníček Roman46-1311 3172
10.Kvasnička Daniel st.Škornička Luboš5910  3082
11.Fiala AlešKyncl Jan8128  3092
12.Košnerová AlenaVácha Petr7121  30102
13.Kvasnička Daniel st.Zahradníček Roman542  30112
14.Konvalina ZdeněkŠkornička Luboš6-4-75-923113
15.Košnerová AlenaKyncl Jan457  30123
16.Kvasnička Daniel st.Vácha Petr862  30133
17.Konvalina ZdeněkZahradníček Roman-3-959832143
18.Fiala AlešŠkornička Luboš8810  30153

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry20čtyřhry02
Kvasnička Daniel st.40Kyncl Jan04
Konvalina Zdeněk31Vácha Petr13
Fiala Aleš31Zahradníček Roman04
Košnerová Alena31Škornička Luboš22



Zápis o utkání
Název soutěže: Okresní přebor IV.třídy - B Kolo: 10 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Sokol Poříčany BVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TJ Dvory BRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Kounická 272, PoříčanyRozhodčí:
Datum dle rozpisu07. 12. 2016 18:30 Začátek
utkání
18:30Konec
utkání
20:30Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
6:1226:42572:639TJ Dvory B

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Vosecký Martin
Vosecký Petr
 
 
Polák Michal
Břetenář Aleš
 
 
-7-55-11 1301
2.Melichová Barbora
Vlček Jan
 
 
Miškovský Jaroslav
Somr Oldřich
 
 
-7-2-7  0302
3.Vosecký MartinBřetenář Aleš-77-8783212
4.Vosecký PetrSomr Oldřich-49-8-6 1313
5.Vlček JanMiškovský Jaroslav-7-2-9  0314
6.Melichová BarboraPolák Michal-114-5-4 1315
7.Vosecký PetrBřetenář Aleš-8-75-6 1316
8.Vlček JanSomr Oldřich-55810 3126
9.Melichová BarboraMiškovský Jaroslav11710  3036
10.Vosecký MartinPolák Michal-6-8-9  0337
11.Vlček JanBřetenář Aleš-8532 3147
12.Melichová BarboraSomr Oldřich5-10-5733257
13.Vosecký MartinMiškovský Jaroslav79-7-12-62358
14.Vosecký PetrPolák Michal-8-2-4  0359
15.Melichová BarboraBřetenář Aleš717  3069
16.Vosecký MartinSomr Oldřich-8-9-6  03610
17.Vosecký PetrMiškovský Jaroslav-88-7-4 13611
18.Vlček JanPolák Michal-69-7-6 13612

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry02čtyřhry20
Vosecký Martin13Břetenář Aleš13
Vosecký Petr04Somr Oldřich22
Vlček Jan22Miškovský Jaroslav31
Melichová Barbora31Polák Michal40



Zápis o utkání
Název soutěže: Okresní přebor IV.třídy - B Kolo: 11 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Sokol Poříčany BVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TJ Lokomotiva Nymburk GRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Kounická 272, PoříčanyRozhodčí:
Datum dle rozpisu14. 12. 2016 18:30 Začátek
utkání
18:40Konec
utkání
20:30Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
7:1130:38587:631TJ Lokomotiva Nymburk G

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Vosecký Martin
Vlček Jan
 
 
Stejskal Tomáš
Stejskal Filip
 
 
85-9-1093210
2.Vosecký Petr
Šmejkal Tomáš
 
 
Svoboda Tomáš
Hájek Lukáš
 
 
-710-1110-102311
3.Vlček JanStejskal Tomáš-4-5-2  0312
4.Šmejkal TomášSvoboda Tomáš-8-798-72313
5.Vosecký PetrHájek Lukáš5-79-8-62314
6.Vosecký MartinStejskal Filip35-65 3124
7.Šmejkal TomášStejskal Tomáš-3-8-5  0325
8.Vosecký PetrSvoboda Tomáš895  3035
9.Vosecký MartinHájek Lukáš-4-7-9  0336
10.Vlček JanStejskal Filip747  3046
11.Vosecký PetrStejskal Tomáš-3-4-6  0347
12.Vosecký MartinSvoboda Tomáš-88-8-6 1348
13.Vlček JanHájek Lukáš-7947 3158
14.Šmejkal TomášStejskal Filip-58-8-9 1359
15.Vosecký MartinStejskal Tomáš-4-9-6  03510
16.Vlček JanSvoboda Tomáš1092  30610
17.Šmejkal TomášHájek Lukáš-66-7-8 13611
18.Vosecký PetrStejskal Filip-7686 31711

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Vlček Jan31Stejskal Tomáš40
Šmejkal Tomáš04Svoboda Tomáš22
Vosecký Petr22Hájek Lukáš31
Vosecký Martin13Stejskal Filip13



Zápis o utkání
Název soutěže: Okresní přebor IV.třídy - B Kolo: 11 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Dvory BVrchní
rozhodčí:
Miškovský Jaroslav
HOSTUJÍCÍ:TTC Žehuň CRozhodčí:Soukal Pavel
Hráno v místnosti
přesná adresa
Dvory 100, sokolovna DvoryRozhodčí:Somr Oldřich
Datum dle rozpisu14. 12. 2016 18:00 Začátek
utkání
18:00Konec
utkání
20:30Rozhodčí:Polák Michal
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
13:544:21625:509TJ Dvory B

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Polák Michal
Miškovský Jaroslav
 
 
Konvalina Tomáš
Fiala Aleš
 
 
-367-4-122301
2.Soukal Pavel
Somr Oldřich
 
 
Konvalina Zdeněk
Košnerová Alena
 
 
97-98 3111
3.Somr OldřichKošnerová Alena-2-6-5  0312
4.Miškovský JaroslavKonvalina Zdeněk211-86 3122
5.Polák MichalKonvalina Tomáš998  3032
6.Soukal PavelFiala Aleš951  3042
7.Miškovský JaroslavKošnerová Alena-5-3-4  0343
8.Polák MichalKonvalina Zdeněk9-76-863253
9.Soukal PavelKonvalina Tomáš2311  3063
10.Somr OldřichFiala Aleš47-9-8113273
11.Polák MichalKošnerová Alena68-4-4-122374
12.Soukal PavelKonvalina Zdeněk288  3084
13.Somr OldřichKonvalina Štěpán132  3094
14.Miškovský JaroslavFiala Aleš649  30104
15.Soukal PavelKošnerová Alena867  30114
16.Somr OldřichKonvalina Zdeněk463  30124
17.Miškovský JaroslavKonvalina Štěpán659  30134
18.Polák MichalFiala Aleš-95-7-6 13135

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Somr Oldřich31Košnerová Alena31
Miškovský Jaroslav31Konvalina Zdeněk04
Polák Michal22Konvalina Tomáš02
Soukal Pavel40Fiala Aleš13
   Konvalina Štěpán02



Zápis o utkání
Název soutěže: Okresní přebor IV.třídy - B Kolo: 11 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Sokol KostomlatyVrchní
rozhodčí:
Vácha Petr
HOSTUJÍCÍ:TJ Lokomotiva Nymburk IRozhodčí:Kastner Luděk
Hráno v místnosti
přesná adresa
Školní 402, 289 21 Kostomlaty nad Labem, pavilon C, vchod z ulice PrůběžnáRozhodčí:Škornička Luboš
Datum dle rozpisu16. 12. 2016 19:30 Začátek
utkání
19:30Konec
utkání
21:30Rozhodčí:Červený Jan
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
15:348:16675:492TJ Sokol Kostomlaty

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Škornička Luboš
Vácha Petr
 
 
Veselý Ladislav
Hána Sebastián
 
 
-12562 3110
2.Vítek Pavel
Kyncl Jan
 
 
Minařík Martin
Veselý František
 
 
518  3020
3.Škornička LubošVeselý Ladislav-10-97883230
4.Vácha PetrHána Sebastián10-10-84-92331
5.Vítek PavelMinařík Martin656  3041
6.Kyncl JanVeselý František-9-8-11  0342
7.Vácha PetrVeselý Ladislav89-9-1063252
8.Vítek PavelHána Sebastián935  3062
9.Kyncl JanMinařík Martin10-996 3172
10.Škornička LubošVeselý František437  3082
11.Vítek PavelVeselý Ladislav468  3092
12.Kyncl JanHána Sebastián-3-510-10 1393
13.Škornička LubošMinařík Martin883  30103
14.Vácha PetrVeselý František787  30113
15.Kyncl JanVeselý Ladislav437  30123
16.Škornička LubošHána Sebastián926  30133
17.Petráček MarekMinařík Martin9-9612 31143
18.Vítek PavelVeselý František767  30153

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry20čtyřhry02
Škornička Luboš40Veselý Ladislav04
Vácha Petr21Hána Sebastián22
Vítek Pavel40Minařík Martin04
Kyncl Jan22Veselý František13
Petráček Marek10   
střídání Vácha - Petráček



Zápis o utkání
Název soutěže: Okresní přebor IV.třídy - B Kolo: 11 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:ACS Přední LhotaVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TTC Poděbrady CRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Přední Lhota Průběžná 41Rozhodčí:
Datum dle rozpisu15. 12. 2016 18:30 Začátek
utkání
00:00Konec
utkání
00:00Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
4:1418:44514:603TTC Poděbrady C

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Chlad Jan
Mašinda Ivan
 
 
Gebauer Lubomír
Janišš Pavel
 
 
-8-6-8  0301
2.Ulvr Petr
Váňová Marta
 
 
Pešek Jakub
Černý Štěpán
 
 
-8-13-7  0302
3.Mašinda IvanGebauer Lubomír-8-8-10  0303
4.Novotný MiroslavJanišš Pavel-4-7-5  0304
5.Ulvr PetrPešek Jakub-6-4-6  0305
6.Chlad JanČerný Štěpán88-76 3115
7.Novotný MiroslavGebauer Lubomír-87-8-10 1316
8.Ulvr PetrJanišš Pavel-7-6-9  0317
9.Chlad JanPešek Jakub-5-5-8  0318
10.Mašinda IvanČerný Štěpán666  3028
11.Ulvr PetrGebauer Lubomír-2-310-6 1329
12.Chlad JanJanišš Pavel8-8-7-7 13210
13.Mašinda IvanPešek Jakub68-8-8-623211
14.Novotný MiroslavČerný Štěpán-9-10-5  03212
15.Chlad JanGebauer Lubomír8-888 31312
16.Mašinda IvanJanišš Pavel-9-89-6 13313
17.Novotný MiroslavPešek JakubWO    30413
18.Ulvr PetrČerný Štěpán-8-8-8  03414

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry02čtyřhry20
Mašinda Ivan13Gebauer Lubomír31
Novotný Miroslav03Janišš Pavel40
Ulvr Petr04Pešek Jakub30
Chlad Jan22Černý Štěpán22
WO10WO01



Zápis o utkání
Název soutěže: Okresní přebor IV.třídy - B Kolo: 12 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Lokomotiva Nymburk GVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:ACS Přední LhotaRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Letní sokolovna Na Remanenci 1038/5 NymburkRozhodčí:
Datum dle rozpisu13. 01. 2017 18:00 Začátek
utkání
00:00Konec
utkání
00:00Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
4:1421:42462:611ACS Přední Lhota

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Stejskal Tomáš
Plachá Barbora
 
 
Chlad Jan
Mašinda Ivan
 
 
-8-7-5  0301
2.Svoboda Tomáš
Stejskal Filip
 
 
Ulvr Petr
Novotný Miroslav
 
 
9-9-47-32302
3.Stejskal TomášChlad Jan9106  3012
4.Svoboda TomášMašinda Ivan77-6-8-72313
5.Plachá BarboraNovotný Miroslav-5-8-8  0314
6.Stejskal FilipUlvr Petr-78-86-82315
7.Svoboda TomášChlad Jan-4-4-5  0316
8.Plachá BarboraMašinda Ivan-5-4-5  0317
9.Stejskal FilipNovotný Miroslav-8-7-6  0318
10.Stejskal TomášUlvr Petr677  3028
11.Plachá BarboraChlad Jan-2-3-4  0329
12.Stejskal FilipMašinda Ivan-4-67-5 13210
13.Stejskal TomášNovotný Miroslav565  30310
14.Svoboda TomášUlvr Petr6-3-59-623311
15.Stejskal FilipChlad Jan-4-5-4  03312
16.Stejskal TomášMašinda Ivan8113  30412
17.Svoboda TomášNovotný Miroslav-4-7-6  03413
18.Plachá BarboraUlvr Petr-4-3-4  03414

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry02čtyřhry20
Stejskal Tomáš40Chlad Jan31
Svoboda Tomáš04Mašinda Ivan31
Plachá Barbora04Novotný Miroslav31
Stejskal Filip04Ulvr Petr31



Zápis o utkání
Název soutěže: Okresní přebor IV.třídy - B Kolo: 12 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TTC Poděbrady CVrchní
rozhodčí:
Vršovský Petr
HOSTUJÍCÍ:TJ Sokol KostomlatyRozhodčí:Gebauer Lubomír
Hráno v místnosti
přesná adresa
Družstevní 5, Poděbrady 290 01, OD Jiří, 1 poschodí samostatný vchodRozhodčí:Pešek Jan Ing.
Datum dle rozpisu13. 01. 2017 18:00 Začátek
utkání
18:30Konec
utkání
20:00Rozhodčí:Černý Štěpán
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
15:345:14572:411TTC Poděbrady C

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Pešek Jan Ing.
Pešek Jakub
 
 
Petráček Marek
Zahradníček Roman
 
 
468  3010
2.Černý Štěpán
Gebauer Lubomír
 
 
Kyncl Jan
Rucki Martin
 
 
337  3020
3.Pešek Jan Ing.Petráček Marek2510  3030
4.Pešek JakubZahradníček Roman768  3040
5.Gebauer LubomírKyncl Jan724  3050
6.Černý ŠtěpánRucki Martin-66-58103260
7.Pešek JakubPetráček Marek64-99 3170
8.Gebauer LubomírZahradníček Roman25-103 3180
9.Černý ŠtěpánKyncl Jan51011  3090
10.Pešek Jan Ing.Rucki Martin-10533 31100
11.Gebauer LubomírPetráček Marek267  30110
12.Černý ŠtěpánZahradníček Roman467  30120
13.Pešek Jan Ing.Kyncl Jan646  30130
14.Maršon VojtěchRucki Martin-5-9-4  03131
15.Černý ŠtěpánPetráček Marek5610  30141
16.Pešek Jan Ing.Zahradníček RomanWO    03142
17.Maršon VojtěchKyncl Jan-5-3-5  03143
18.Gebauer LubomírRucki Martin527  30153

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry20čtyřhry02
Pešek Jan Ing.30Petráček Marek04
Pešek Jakub20Zahradníček Roman03
Gebauer Lubomír40Kyncl Jan13
Černý Štěpán40Rucki Martin13
Maršon Vojtěch02   
WO01WO10



Zápis o utkání
Název soutěže: Okresní přebor IV.třídy - B Kolo: 12 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Lokomotiva Nymburk IVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TJ Dvory BRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Letní sokolovna Na Remanenci 1038/5 NymburkRozhodčí:
Datum dle rozpisu14. 01. 2017 09:00 Začátek
utkání
00:00Konec
utkání
20:05Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
2:1612:50436:660TJ Dvory B

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Veselý František
Minařík Martin
 
 
Soukal Pavel
Somr Oldřich
 
 
-5-6-2  0301
2.Veselý Ladislav
Hána Sebastián
 
 
Polák Michal
Břetenář Aleš
 
 
-107-6-6 1302
3.Rajko AlexandrSoukal Pavel-2-1-5  0303
4.Minařík MartinSomr Oldřich-3-6-8  0304
5.Veselý LadislavPolák Michal-27-3-11 1305
6.Veselý FrantišekBřetenář Aleš-8711-9-62306
7.Minařík MartinSoukal Pavel-2-4-3  0307
8.Veselý LadislavSomr Oldřich-4-10-3  0308
9.Veselý FrantišekPolák Michal-2-9-2  0309
10.Rajko AlexandrBřetenář Aleš-20-3-3  03010
11.Veselý LadislavSoukal Pavel-4-1-11  03011
12.Veselý FrantišekSomr Oldřich6-7-11-8 13012
13.Rajko AlexandrPolák Michal-9-4-8  03013
14.Minařík MartinBřetenář Aleš-79-119832113
15.Veselý FrantišekSoukal Pavel-3-1-8  03114
16.Rajko AlexandrSomr Oldřich7-9-7-7 13115
17.Minařík MartinPolák Michal-9-4-9  03116
18.Veselý LadislavBřetenář Aleš567  30216

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry02čtyřhry20
Rajko Alexandr04Soukal Pavel40
Minařík Martin13Somr Oldřich40
Veselý Ladislav13Polák Michal40
Veselý František04Břetenář Aleš22



Zápis o utkání
Název soutěže: Okresní přebor IV.třídy - B Kolo: 12 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TTC Žehuň CVrchní
rozhodčí:
Kvasnička Daniel st.
HOSTUJÍCÍ:TJ Sokol Poříčany BRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
ZŠ ŽehuňRozhodčí:
Datum dle rozpisu11. 01. 2017 18:30 Začátek
utkání
18:30Konec
utkání
20:45Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
12:643:21635:516TTC Žehuň C

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Košnerová Alena
Konvalina Josef
 
 
Melichová Barbora
Vosecký Petr
 
 
954  3010
2.Konvalina Zdeněk
Fiala Aleš
 
 
Vlček Jan
Vosecký Martin
 
 
326  3020
3.Konvalina JosefMelichová Barbora888  3030
4.Košnerová AlenaVosecký Petr617  3040
5.Fiala AlešVlček Jan9915  3050
6.Konvalina ZdeněkVosecký Martin473  3060
7.Košnerová AlenaMelichová Barbora165  3070
8.Fiala AlešVosecký Petr5510  3080
9.Konvalina ZdeněkVlček Jan10-99-11-62381
10.Konvalina ŠtěpánVosecký Martin812-9-6-82382
11.Fiala AlešMelichová Barbora-8-6-5  0383
12.Konvalina ZdeněkVosecký Petr-8445 3193
13.Konvalina ŠtěpánVlček Jan-7-6-4  0394
14.Košnerová AlenaVosecký Martin76-85 31104
15.Konvalina ZdeněkMelichová Barbora-66-57-623105
16.Konvalina ŠtěpánVosecký Petr-88-6-10 13106
17.Košnerová AlenaVlček Jan577  30116
18.Fiala AlešVosecký Martin8-6126 31126

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry20čtyřhry02
Konvalina Josef10Melichová Barbora22
Košnerová Alena40Vosecký Petr13
Fiala Aleš31Vlček Jan22
Konvalina Zdeněk22Vosecký Martin13
Konvalina Štěpán03   



Zápis o utkání
Název soutěže: Okresní přebor IV.třídy - B Kolo: 13 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TTC Žehuň CVrchní
rozhodčí:
Kvasnička Daniel ml.
HOSTUJÍCÍ:TJ Lokomotiva Nymburk GRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
ZŠ ŽehuňRozhodčí:
Datum dle rozpisu18. 01. 2017 18:30 Začátek
utkání
18:30Konec
utkání
20:40Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
14:443:20630:494TTC Žehuň C

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Košnerová Alena
Konvalina Josef
 
 
Stejskal Tomáš
Hájek Lukáš
 
 
1174  3010
2.Konvalina Zdeněk
Fiala Aleš
 
 
Svoboda Tomáš
Stejskal Filip
 
 
5-1039 3120
3.Kvasnička Daniel st.Stejskal Tomáš-8-4-6  0321
4.Košnerová AlenaHájek Lukáš543  3031
5.Konvalina JosefSvoboda Tomáš847  3041
6.Konvalina ZdeněkStejskal Filip375  3051
7.Košnerová AlenaStejskal Tomáš8-8-4-5 1352
8.Konvalina JosefHájek Lukáš81013  3062
9.Konvalina ZdeněkSvoboda Tomáš7-12-7593272
10.Kvasnička Daniel st.Stejskal Filip846  3082
11.Fiala AlešStejskal Tomáš-5-7-10  0383
12.Konvalina ZdeněkHájek Lukáš65-11-793293
13.Kvasnička Daniel st.Svoboda Tomáš702  30103
14.Košnerová AlenaStejskal Filip797  30113
15.Konvalina ZdeněkStejskal Tomáš-9-6-9  03114
16.Kvasnička Daniel st.Hájek Lukáš-433-7732124
17.Košnerová AlenaSvoboda Tomáš664  30134
18.Fiala AlešStejskal Filip-11669 31144

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry20čtyřhry02
Kvasnička Daniel st.31Stejskal Tomáš40
Košnerová Alena31Hájek Lukáš04
Konvalina Josef20Svoboda Tomáš04
Konvalina Zdeněk31Stejskal Filip04
Fiala Aleš11   



Zápis o utkání
Název soutěže: Okresní přebor IV.třídy - B Kolo: 13 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Sokol Poříčany BVrchní
rozhodčí:
Vlček Jan
HOSTUJÍCÍ:TJ Lokomotiva Nymburk IRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Kounická 272, PoříčanyRozhodčí:
Datum dle rozpisu18. 01. 2017 18:30 Začátek
utkání
18:45Konec
utkání
20:30Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
11:741:32722:658TJ Sokol Poříčany B

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Vosecký Martin
Vosecký Petr
 
 
Veselý František
Minařík Martin
 
 
-1269-893210
2.Melichová Barbora
Vlček Jan
 
 
Veselý Ladislav
Hána Sebastián
 
 
1066  3020
3.Vosecký MartinMinařík Martin96-5-11-82321
4.Vosecký PetrVeselý František8810  3031
5.Melichová BarboraVeselý Ladislav534  3041
6.Vlček JanHána Sebastián-3-88763251
7.Vosecký PetrMinařík Martin8-86-12123261
8.Melichová BarboraVeselý František373  3071
9.Vlček JanVeselý Ladislav-10210-1093281
10.Vosecký MartinHána Sebastián7-8-8-3 1382
11.Melichová BarboraMinařík Martin44-10-8-62383
12.Hudec PetrVeselý František2-10-10-9 1384
13.Vosecký MartinVeselý Ladislav-8910-1063294
14.Vosecký PetrHána Sebastián-8-1-10  0395
15.Hudec PetrMinařík Martin7-9-7-10 1396
16.Vosecký MartinVeselý František878  30106
17.Vosecký PetrVeselý Ladislav-510-12-10 13107
18.Melichová BarboraHána Sebastián-6879 31117

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry20čtyřhry02
Vosecký Martin22Minařík Martin31
Vosecký Petr22Veselý František13
Melichová Barbora31Veselý Ladislav13
Vlček Jan20Hána Sebastián22
Hudec Petr02   



Zápis o utkání
Název soutěže: Okresní přebor IV.třídy - B Kolo: 13 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Dvory BVrchní
rozhodčí:
Miškovský Jaroslav
HOSTUJÍCÍ:TTC Poděbrady CRozhodčí:Soukal Pavel
Hráno v místnosti
přesná adresa
Dvory 100, sokolovna DvoryRozhodčí:Čermák Martin
Datum dle rozpisu18. 01. 2017 18:00 Začátek
utkání
18:00Konec
utkání
20:00Rozhodčí:Polák Michal
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
4:1415:44372:581TTC Poděbrady C

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Miškovský Jaroslav
Soukal Pavel
 
 
Vymazal Lukáš
Pekárek František
 
 
5-69-793210
2.Čermák Martin
Polák Michal
 
 
Gebauer Lubomír
Černý Štěpán
 
 
WO    0311
3.Čermák MartinVymazal Lukáš-8-8-4  0312
4.Miškovský JaroslavPekárek František-4-9-8  0313
5.Polák MichalGebauer LubomírWO    0314
6.Soukal PavelČerný Štěpán252  3024
7.Miškovský JaroslavVymazal Lukáš-7-7-7  0325
8.Polák MichalPekárek FrantišekWO    0326
9.Soukal PavelGebauer Lubomír685  3036
10.Čermák MartinČerný Štěpán-11-6-12  0337
11.Polák MichalVymazal LukášWO    0338
12.Soukal PavelPekárek František47-10-6-52339
13.Čermák MartinGebauer Lubomír-8-4-6  03310
14.Miškovský JaroslavČerný Štěpán8410  30410
15.Soukal PavelVymazal Lukáš-76-3-6 13411
16.Čermák MartinPekárek František-10-6-7  03412
17.Miškovský JaroslavGebauer Lubomír-8-8-8  03413
18.Polák MichalČerný ŠtěpánWO    03414

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry10čtyřhry01
Čermák Martin04Vymazal Lukáš30
Miškovský Jaroslav13Pekárek František30
Soukal Pavel22Gebauer Lubomír21
   Černý Štěpán12
WO05WO50



Zápis o utkání
Název soutěže: Okresní přebor IV.třídy - B Kolo: 13 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Sokol KostomlatyVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:ACS Přední LhotaRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Školní 402, 289 21 Kostomlaty nad Labem, pavilon C, vchod z ulice PrůběžnáRozhodčí:
Datum dle rozpisu20. 01. 2017 19:30 Začátek
utkání
00:00Konec
utkání
00:00Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:835:30629:564TJ Sokol Kostomlaty

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Vácha Petr
Apjar Marek
 
 
Novotný Miroslav
Mašinda Ivan
 
 
-8-9-6  0301
2.Škornička Luboš
Zahradníček Roman
 
 
Ulvr Petr
Váňová Marta
 
 
585  3011
3.Zahradníček RomanMašinda Ivan-9-96-10 1312
4.Vácha PetrNovotný Miroslav-153-7-8 1313
5.Škornička LubošUlvr Petr846  3023
6.Apjar MarekVáňová Marta-6-86-8 1324
7.Vácha PetrMašinda Ivan-8-7-8  0325
8.Škornička LubošNovotný Miroslav-73912 3135
9.Apjar MarekUlvr Petr91010  3045
10.Zahradníček RomanVáňová Marta54-711 3155
11.Škornička LubošMašinda Ivan-7-10-7  0356
12.Apjar MarekNov