Zápis o utkání
Název soutěže: 1.třída starší žákyně Kolo: 1 Kategorie: SZY
POŘÁDAJÍCÍ:SK DDM Kotlářka Praha AVrchní
rozhodčí:
Petra Polednová
HOSTUJÍCÍ:TTC Elizza Praha ARozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
TJ Slavoj Praha, RakovskéhoRozhodčí:
Datum dle rozpisu17. 11. 2016 09:00 Začátek
utkání
09:30Konec
utkání
10:30Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
3:09:0103:49SK DDM Kotlářka Praha A

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Sommerová Helena
Kélnárová Antonie
 
 
Kalinová Martina
Kadlecová Taťána
 
 
265  3010
2.Štricová NiamhKadlecová Taťána5413  3020
3.Kélnárová AntonieKalinová Martina275  3030
4.Štricová NiamhKalinová Martina         
5.Kélnárová AntonieKadlecová Taťána         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry10čtyřhry01
Štricová Niamh10Kadlecová Taťána01
Kélnárová Antonie10Kalinová Martina01



Zápis o utkání
Název soutěže: 1.třída starší žákyně Kolo: 1 Kategorie: SZY
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Lokomotiva Vršovice AVrchní
rozhodčí:
Petra Polednová
HOSTUJÍCÍ:Slovan KST Bohnice ARozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
TJ Slsvoj Praha, RakovskéhoRozhodčí:
Datum dle rozpisu17. 11. 2016 09:00 Začátek
utkání
08:45Konec
utkání
10:00Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
0:32:980:114Slovan KST Bohnice A

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Horká Nela
Blažková Anežka
 
 
Bartoňová Tereza
Handlová Natálie
 
 
-6-9-4  0301
2.Horká NelaHandlová Natálie-7-3-7  0302
3.Blažková AnežkaBartoňová Tereza9-8-56-92303
4.Horká NelaBartoňová Tereza         
5.Blažková AnežkaHandlová Natálie         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry01čtyřhry10
Horká Nela01Handlová Natálie10
Blažková Anežka01Bartoňová Tereza10



Zápis o utkání
Název soutěže: 1.třída starší žákyně Kolo: 1 Kategorie: SZY
POŘÁDAJÍCÍ:AC Sparta Praha BVrchní
rozhodčí:
Petra Polednová
HOSTUJÍCÍ:AC Sparta Praha ARozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
TJ Slavoj Praha, RakovskéhoRozhodčí:
Datum dle rozpisu17. 11. 2016 09:00 Začátek
utkání
08:45Konec
utkání
10:00Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
0:31:954:105AC Sparta Praha A

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Melíšková Tereza
Fabiánová Natálie
 
 
Jungwirthová Andrea
Petříková Kateřina
 
 
-5-1-6  0301
2.Fabiánová NatáliePetříková Kateřina-46-7-9 1302
3.Melíšková TerezaJungwirthová Andrea-6-3-2  0303
4.Fabiánová NatálieJungwirthová Andrea         
5.Melíšková TerezaPetříková Kateřina         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry01čtyřhry10
Fabiánová Natálie01Petříková Kateřina10
Melíšková Tereza01Jungwirthová Andrea10

následující kolo
Reklama
JOOLA
vsenastolnitenis
pohary-bauer
JOOLA
XENIUM
DHS
Reklama
JOOLA
XENIUM
DHS