Zápis o utkání
Název soutěže: Kvalifikace o 2LM 2017/18 Kolo: 1 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:AC Sparta Praha BVrchní
rozhodčí:
Hrdý Jiří
HOSTUJÍCÍ:ASK Tatra KopřivniceRozhodčí
u stolu:
Havazík Ondřej
Hráno v místnosti
přesná adresa
Kovanecká 27, 190 00 Praha 9 - Libeň, Arena Sparta - Podvinný mlýnRozhodčí
u stolu:
Kubový Jan
Datum dle rozpisu06. 05. 2017 15:00 Začátek
utkání
15:00Konec
utkání
19:30Rozhodčí
u stolu:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
6:1232:42688:707ASK Tatra Kopřivnice

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluHráči host. oddíluVýsledek hrySadyBody
1.Kubát Jan ml.
Novák Robert
Polášek Radovan
Masnica Michal
-5-1179-723-/
2.Kuchař Jan
Bartošek Vít
Ondryáš Daniel
Jiříček Dalibor
7-6-8-11 13-/
3.Kuchař JanOndryáš Daniel-997-4-1023-/
4.Bartošek VítMasnica Michal56-108 31/-
5.Novák RobertPolášek Radovan-5-5-6  03-/
6.Kubát Jan ml.Záškodný Marek4-7711 31/-
7.Bartošek VítOndryáš Daniel-6-13610-523-/
8.Novák RobertMasnica Michal87-5-10-523-/
9.Kubát Jan ml.Polášek Radovan-5478 31/-
10.Kuchař JanZáškodný Marek-7835 31/-
11.Novák RobertOndryáš Daniel-6-7-9  03-/
12.Kubát Jan ml.Masnica Michal5-85-7-423-/
13.Kuchař JanPolášek Radovan-894-8932/-
14.Bartošek VítZáškodný Marek10-105-8-1223-/
15.Kubát Jan ml.Ondryáš Daniel-9-8-9  03-/
16.Kuchař JanMasnica Michal587  30/-
17.Bartošek VítPolášek Radovan-11-109-11 13-/
18.Novák RobertZáškodný Marek-7-12-8  03-/

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry02čtyřhry20
Kuchař Jan31Ondryáš Daniel40
Bartošek Vít13Masnica Michal22
Novák Robert04Polášek Radovan22
Kubát Jan ml.22Záškodný Marek22



Zápis o utkání
Název soutěže: Kvalifikace o 2LM 2017/18 Kolo: 2 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:ASK Tatra KopřivniceVrchní
rozhodčí:
Merenda Ladislav
HOSTUJÍCÍ:AC Sparta Praha BRozhodčí
u stolu:
Michálek Pavel
Hráno v místnosti
přesná adresa
ZŠ sv. Zdislavy na ulici Štefánikova, naproti LídluRozhodčí
u stolu:
Blažek Alois
Datum dle rozpisu13. 05. 2017 15:00 Začátek
utkání
15:00Konec
utkání
17:45Rozhodčí
u stolu:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
15:348:17679:400ASK Tatra Kopřivnice

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluHráči host. oddíluVýsledek hrySadyBody
1.Polášek Radovan
Masnica Michal
Kuchař Jan
Bartošek Vít
99-1119 31/-
2.Ondryáš Daniel
Jiříček Dalibor
Kubát Jan ml.
Šenk Jakub
1089  30/-
3.Polášek RadovanKubát Jan ml.-7-88-3 13-/
4.Masnica MichalKuchař Jan9-2-17-5 13-/
5.Ondryáš DanielBartošek Vít946  30/-
6.Záškodný MarekŠenk Jakub-7-899532/-
7.Masnica MichalKubát Jan ml.3-7-85232/-
8.Ondryáš DanielKuchař Jan35-1015 31/-
9.Záškodný MarekBartošek Vít-5-98-9 13-/
10.Polášek RadovanŠenk Jakub86-9-9532/-
11.Ondryáš DanielKubát Jan ml.892  30/-
12.Záškodný MarekKuchař JanWO    30/-
13.Polášek RadovanBartošek VítWO    30/-
14.Masnica MichalŠenk JakubWO    30/-
15.Záškodný MarekKubát Jan ml.WO    30/-
16.Polášek RadovanKuchař JanWO    30/-
17.Masnica MichalBartošek VítWO    30/-
18.Ondryáš DanielŠenk JakubWO    30/-

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry20čtyřhry02
Polášek Radovan11Kubát Jan ml.12
Masnica Michal11Kuchař Jan11
Ondryáš Daniel30Bartošek Vít11
Záškodný Marek11Šenk Jakub02
WO70WO07

Reklama
JOOLA
vsenastolnitenis
pohary-bauer
JOOLA
JOOLA
insportline
Reklama
JOOLA
DHS
insportline