Zápis o utkání
Název soutěže: Kvalifikace 2. třída sestup Kolo: 1 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Sokol Michle Praha FVrchní
rozhodčí:
Hrdlička Jakub
HOSTUJÍCÍ:TJ Lokomotiva Vršovice CRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Pod Stárkou 4, Praha 4, 140 00, Tram 24, 56, bus Kloboučnická 124, 139, 188Rozhodčí:
Datum dle rozpisu17. 04. 2017 00:00 Začátek
utkání
19:15Konec
utkání
22:30Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
9:837:34634:662TJ Sokol Michle Praha F

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Drbohlav Marek
Chovanec Jakub
 
 
Krameš Jan st.
Matějka Zdeněk
 
 
-89811 3110
2.
 
 

 
 
         
3.Drbohlav MarekKrameš Jan st.8-9-510-62311
4.Kubeš VáclavMatějka Zdeněk6-663 3121
5.Valeš ZbyněkŠobáň Radek-7-7610-62322
6.Chovanec JakubBlažek Jan58-613 3132
7.Kubeš VáclavKrameš Jan st.10-2-3-6 1333
8.Valeš ZbyněkMatějka Zdeněk-6-136-6 1334
9.Chovanec JakubŠobáň Radek-67-5863244
10.Drbohlav MarekBlažek Jan868  3054
11.Valeš ZbyněkKrameš Jan st.6-6-6-5 1355
12.Chovanec JakubMatějka Zdeněk-8879 3165
13.Drbohlav MarekŠobáň Radek675  3075
14.Kubeš VáclavBlažek Jan7-7-7-3 1376
15.Chovanec JakubKrameš Jan st.8-2-8-7 1377
16.Drbohlav MarekMatějka Zdeněk-98-7-6 1378
17.Kubeš VáclavŠobáň Radek-87-510103288
18.Reuter ChristophBlažek Jan8-7-8973298

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry10čtyřhry01
Drbohlav Marek22Krameš Jan st.40
Kubeš Václav22Matějka Zdeněk22
Valeš Zbyněk03Šobáň Radek13
Chovanec Jakub31Blažek Jan13
Reuter Christoph10   



Zápis o utkání
Název soutěže: Kvalifikace 2. třída sestup Kolo: 2 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Lokomotiva Vršovice CVrchní
rozhodčí:
Veselý Daniel
HOSTUJÍCÍ:TJ Sokol Michle Praha FRozhodčí:Zunt Zdeněk
Hráno v místnosti
přesná adresa
Sportovní 1380, Praha 10, spojení MHD: TRAM 7, 24 stanice BOHEMIANS nebo 22 Vrš.nám, Sportovní ulicí k herněRozhodčí:Veselý Filip ml.
Datum dle rozpisu25. 04. 2017 19:00 Začátek
utkání
19:00Konec
utkání
21:40Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:636:23600:537TJ Lokomotiva Vršovice C

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.
 
 

 
 
         
2.
 
 

 
 
         
3.Vu Duy TiepChovanec Jakub14-5-7-9 1301
4.Šobáň RadekDrbohlav Marek-7-37-9 1302
5.Matějka ZdeněkReuter Christoph7311  3012
6.Krameš Jan st.Valeš Zbyněk667  3022
7.Šobáň RadekChovanec Jakub-9-67-7 1323
8.Matějka ZdeněkDrbohlav Marek4-7-4-7 1324
9.Krameš Jan st.Reuter Christoph10511  3034
10.Vu Duy TiepValeš Zbyněk748  3044
11.Matějka ZdeněkChovanec Jakub-78-1310-62345
12.Krameš Jan st.Drbohlav Marek1094  3055
13.Vu Duy TiepKubeš Václav688  3065
14.Šobáň RadekValeš Zbyněk-11-10-7  0366
15.Krameš Jan st.Chovanec Jakub-11-94563276
16.Vu Duy TiepDrbohlav Marek1194  3086
17.Šobáň RadekKubeš Václav-147-11983296
18.Matějka ZdeněkValeš Zbyněk105-910 31106

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry00čtyřhry00
Vu Duy Tiep31Chovanec Jakub31
Šobáň Radek13Drbohlav Marek22
Matějka Zdeněk22Reuter Christoph02
Krameš Jan st.40Valeš Zbyněk13
   Kubeš Václav02



Zápis o utkání - NEOFICIÁLNÍ
Název soutěže: Kvalifikace 2. třída sestup Kolo: 3 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Sokol Michle Praha FVrchní
rozhodčí:
Tichý Jiří
HOSTUJÍCÍ:TJ Lokomotiva Vršovice CRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Michelská sokolovna Praha 4 Pod Starkou 4Rozhodčí:
Datum dle rozpisu27. 04. 2017 00:00 Začátek
utkání
19:15Konec
utkání
22:00Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
4:920:32446:528TJ Lokomotiva Vršovice C

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.
 
 

 
 
         
2.
 
 

 
 
         
3.Drbohlav MarekKrameš Jan st.-55-10-11 1301
4.Kubeš VáclavVu Duy Tiep-139-6-6 1302
5.Valeš ZbyněkKnobloch Miroslav8-414-12-102303
6.Chovanec JakubMatějka Zdeněk-710-9-4 1304
7.Kubeš VáclavKrameš Jan st.-2-1-3  0305
8.Valeš ZbyněkVu Duy Tiep5104  3015
9.Chovanec JakubKnobloch Miroslav-5-6612-82316
10.Drbohlav MarekMatějka Zdeněk-9-96993226
11.Valeš ZbyněkKrameš Jan st.7-8-5963236
12.Reuter ChristophVu Duy Tiep-87-8-5 1337
13.Drbohlav MarekKnobloch Miroslav98-710 3147
14.Kubeš VáclavMatějka Zdeněk-3-3-6  0348
15.Reuter ChristophKrameš Jan st.-6-5-11  0349
16.Drbohlav MarekVu Duy Tiep         
17.Kubeš VáclavKnobloch Miroslav         
18.Valeš ZbyněkMatějka Zdeněk         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry00čtyřhry00
Drbohlav Marek21Krameš Jan st.31
Kubeš Václav03Vu Duy Tiep21
Valeš Zbyněk21Knobloch Miroslav21
Chovanec Jakub02Matějka Zdeněk21
Reuter Christoph02   

Reklama
JOOLA
vsenastolnitenis
pohary-bauer
JOOLA
XENIUM
DHS
Reklama
JOOLA
XENIUM
DHS