Výběr krajského svazu:
Výběr regionálního svazu:
Sezóna:

Zápis o utkání
Název soutěže: Divize Kolo: 1 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Sokol Chrudim BVrchní
rozhodčí:
Foltýn Michal
HOSTUJÍCÍ:TJ Tesla Pardubice BRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Tyršovo náměstí 12, Chrudim, Stará budovaRozhodčí:
Datum dle rozpisu21. 09. 2017 19:00 Začátek
utkání
19:00Konec
utkání
21:30Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:534:25544:535TJ Sokol Chrudim B

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Rulík Jiří
Stehlík Milan
 
 
Lukeš Marek
Dočkal Radek
 
 
-7-911-7 1301
2.Šindelář Pavel
Bureš Jaroslav
 
 
Kudýn Petr
Novotný Luboš
 
 
-988-693211
3.Stehlík MilanLukeš Marek-7-411-10 1312
4.Rulík JiříNovotný Luboš-9-2-4  0313
5.Bureš JaroslavKudýn Petr-2499 3123
6.Šindelář PavelDočkal Radek-9895 3133
7.Rulík JiříLukeš Marek-6-5-6  0334
8.Bureš JaroslavNovotný Luboš109-94 3144
9.Šindelář PavelKudýn Petr38-2-773254
10.Stehlík MilanDočkal Radek-210910 3164
11.Bureš JaroslavLukeš Marek8-9-74-82365
12.Šindelář PavelNovotný Luboš7105  3075
13.Stehlík MilanKudýn Petr4611  3085
14.Rulík JiříDočkal Radek976  3095
15.Šindelář PavelLukeš Marek7-67-8732105
16.Stehlík MilanNovotný Luboš         
17.Rulík JiříKudýn Petr         
18.Bureš JaroslavDočkal Radek         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Stehlík Milan21Lukeš Marek31
Rulík Jiří12Novotný Luboš12
Bureš Jaroslav21Kudýn Petr03
Šindelář Pavel40Dočkal Radek03



Zápis o utkání
Název soutěže: Divize Kolo: 1 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TTC Skuteč AVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TTC HlinskoRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
ČSA 1000, 539 73 Skuteč, Multifunkční sportovní halaRozhodčí:
Datum dle rozpisu23. 09. 2017 09:00 Začátek
utkání
09:00Konec
utkání
11:50Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:333:21537:442TTC Skuteč A

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Netolický Lukáš
Bezdíček Lukáš
 
 
Polanský Jiří
Řezníček David
 
 
67-88 3110
2.Štantejský Ondřej
Bezdíček Bohumil
 
 
Dalecký Petr
Kosek Petr
 
 
-9-8910-132311
3.Netolický LukášŘezníček David-78-8443221
4.Bezdíček LukášDalecký Petr-8-127833231
5.Bezdíček BohumilPolanský Jiří5-87-943241
6.Štantejský OndřejKosek Petr-12878 3151
7.Bezdíček LukášŘezníček David11-611-963261
8.Bezdíček BohumilDalecký Petr-7-54983271
9.Štantejský OndřejPolanský Jiří165  3081
10.Netolický LukášKosek Petr664  3091
11.Bezdíček BohumilŘezníček David-8-411-8 1392
12.Štantejský OndřejDalecký Petr-4-7-7  0393
13.Netolický LukášPolanský JiříWO    30103
14.Bezdíček LukášKosek Petr         
15.Štantejský OndřejŘezníček David         
16.Netolický LukášDalecký Petr         
17.Bezdíček LukášPolanský Jiří         
18.Bezdíček BohumilKosek Petr         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Netolický Lukáš20Řezníček David12
Bezdíček Lukáš20Dalecký Petr12
Bezdíček Bohumil21Polanský Jiří02
Štantejský Ondřej21Kosek Petr02
WO10WO01



Zápis o utkání
Název soutěže: Divize Kolo: 1 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Jiskra Holice BVrchní
rozhodčí:
Košťál Jiří
HOSTUJÍCÍ:TJ Lokomotiva Pardubice ARozhodčí:Frolík Tomáš
Hráno v místnosti
přesná adresa
Holubova 768 53401 Holice, Proti KD a muzeu Dr.E.HolubaRozhodčí:Švec Jan
Datum dle rozpisu23. 09. 2017 09:00 Začátek
utkání
09:00Konec
utkání
11:45Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
4:1020:36443:561TJ Lokomotiva Pardubice A

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Vraštil Lukáš
Bako Adam
 
 
Pytlík Jiří
Kortus Petr
 
 
-94-78133210
2.Socha Zdeněk
Hladík Miroslav
 
 
Bělohlav Karel
Hájek Tomáš
 
 
6-4-13-6 1311
3.Vraštil LukášBělohlav Karel-3-3-3  0312
4.Bako AdamPytlík Jiří-7-79-6 1313
5.Hladík MiroslavHájek Tomáš-5-9-5  0314
6.Socha ZdeněkKortus Petr811-76 3124
7.Bako AdamBělohlav Karel-5876 3134
8.Hladík MiroslavPytlík Jiří-6-410873244
9.Socha ZdeněkHájek Tomáš-1-8-8  0345
10.Vraštil LukášKortus Petr-79-7-5 1346
11.Hladík MiroslavBělohlav Karel7-9-2-2 1347
12.Socha ZdeněkPytlík Jiří9-9-48-82348
13.Vraštil LukášHájek Tomáš-9-9-4  0349
14.Bako AdamKortus Petr-489-4-723410
15.Socha ZdeněkBělohlav Karel-9-8-2  03  
16.Vraštil LukášPytlík Jiří         
17.Bako AdamHájek Tomáš         
18.Hladík MiroslavKortus Petr         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Vraštil Lukáš03Bělohlav Karel21
Bako Adam12Pytlík Jiří21
Hladík Miroslav12Hájek Tomáš30
Socha Zdeněk12Kortus Petr21



Zápis o utkání
Název soutěže: Divize Kolo: 1 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:KST Linea Chrudim AVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TJ Trojovice ARozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
U Valchy, Chrudim, V areálu hokejbalového hřiště, vedle plovárnyRozhodčí:
Datum dle rozpisu23. 09. 2017 09:00 Začátek
utkání
09:00Konec
utkání
11:15Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:533:22522:471KST Linea Chrudim A

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Malinský Tomáš
Dočekal Tomáš
 
 
Tesner Tomáš
Malinský Martin
 
 
674  3010
2.Netolický Jan
Michek Jakub
 
 
Michalec Roman
Kopecký Pavel
 
 
-1011-8-7 1311
3.Netolický JanMichalec Roman-5-3-4  0312
4.Dočekal TomášTesner Tomáš97-69 3122
5.Michek JakubMalinský Martin78-7-8-92323
6.Malinský TomášKopecký Pavel56-78 3133
7.Dočekal TomášMichalec Roman-8-44593243
8.Michek JakubTesner Tomáš-6-7-8  0344
9.Malinský TomášMalinský Martin656  3054
10.Netolický JanKopecký Pavel795  3064
11.Michek JakubMichalec Roman-8-6-5  0365
12.Malinský TomášTesner Tomáš566  3075
13.Netolický JanMalinský Martin-105-111053285
14.Dočekal TomášKopecký Pavel876  3095
15.Malinský TomášMichalec Roman125-67 31105
16.Netolický JanTesner Tomáš         
17.Dočekal TomášMalinský Martin         
18.Michek JakubKopecký Pavel         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Netolický Jan21Michalec Roman22
Dočekal Tomáš30Tesner Tomáš12
Michek Jakub03Malinský Martin12
Malinský Tomáš40Kopecký Pavel03
bez připomínek



Zápis o utkání
Název soutěže: Divize Kolo: 1 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TTC Ústí nad Orlicí BVrchní
rozhodčí:
Kantorek Jiří
HOSTUJÍCÍ:KST SK US Steinerová Choceň z.s. BRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Žižkov 502 ,562 01 Ústí nad OrlicíRozhodčí:
Datum dle rozpisu23. 09. 2017 09:00 Začátek
utkání
09:00Konec
utkání
11:30Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:836:27589:459TTC Ústí nad Orlicí B

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Doležal Jan
Novák Aleš
 
 
Bělohlávek Dominik
Šťastný Daniel
 
 
-7-5-9  0301
2.Procházka Jiří
Hájek Ladislav
 
 

 
 
WO    3011
3.Novák AlešBělohlávek Dominik-6-1-4  0312
4.Procházka Jiř튝astný Daniel-8106-9143222
5.Doležal JanSlavík Miroslav58-86 3132
6.Hájek LadislavWO    3042
7.Procházka JiříBělohlávek Dominik-7-8-9  0343
8.Doležal JanŠťastný Daniel476  3053
9.Hájek LadislavSlavík Miroslav6-3-108-52354
10.Novák AlešWO    3064
11.Doležal JanBělohlávek Dominik-76-8-6 1365
12.Hájek LadislavŠťastný Daniel-5-108-9 1366
13.Novák AlešSlavík Miroslav966  3076
14.Procházka JiříWO    3086
15.Hájek LadislavBělohlávek Dominik-5-49-13 1387
16.Novák AlešŠťastný Daniel10-6-8-6 1388
17.Procházka JiříSlavík Miroslav895  3098
18.Doležal JanWO    30108

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry01čtyřhry10
Novák Aleš12Bělohlávek Dominik40
Procházka Jiří21Šťastný Daniel22
Doležal Jan21Slavík Miroslav13
Hájek Ladislav03   
WO50WO05



Zápis o utkání
Název soutěže: Divize Kolo: 1 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Sokol Česká Třebová AVrchní
rozhodčí:
Gregor Miroslav
HOSTUJÍCÍ:TJ Slovan Moravská TřebováRozhodčí:Beneš Stanislav
Hráno v místnosti
přesná adresa
Herna ST Na Skále Česká TřebováRozhodčí:Kadlečík Michal
Datum dle rozpisu22. 09. 2017 18:00 Začátek
utkání
00:00Konec
utkání
00:00Rozhodčí:Horský Josef
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
7:1032:37647:660TJ Slovan Moravská Třebová

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Patka Václav
Hýbl Tomáš
 
 
Maděra Jaroslav
Zítka Patrik
 
 
-6-77-5 1301
2.Mikulecký Jan
Wávra Petr
 
 
Mrva Milan
Kalandra Miloslav ml.
 
 
-7-10-9  0302
3.Mikulecký JanMrva Milan10-10-10-10 1303
4.Hýbl TomášKalandra Miloslav ml.-12-6-8  0304
5.Wávra PetrMaděra Jaroslav688  3014
6.Patka VáclavZítka Patrik968  3024
7.Hýbl TomášMrva Milan7-8-10-11 1325
8.Wávra PetrKalandra Miloslav ml.-67-8-10 1326
9.Patka VáclavMaděra Jaroslav6109  3036
10.Mikulecký JanZítka Patrik-66-7983246
11.Wávra PetrMrva Milan-7-849-52347
12.Patka VáclavKalandra Miloslav ml.-65-11853257
13.Mikulecký JanMaděra Jaroslav94-9-8-82358
14.Hýbl TomášZítka Patrik-99-8873268
15.Patka VáclavMrva Milan7-4114 3178
16.Mikulecký JanKalandra Miloslav ml.97-8-9-22379
17.Hýbl TomášMaděra Jaroslav8-6-11-6 13710
18.Wávra PetrZítka Patrik         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry02čtyřhry20
Mikulecký Jan13Mrva Milan31
Hýbl Tomáš13Kalandra Miloslav ml.31
Wávra Petr12Maděra Jaroslav22
Patka Václav40Zítka Patrik03

následující kolo
Reklama
JOOLA
vsenastolnitenis
pohary-bauer
JOOLA
XENIUM
DHS
Reklama
JOOLA
XENIUM
DHS