Výběr krajského svazu:
Výběr regionálního svazu:
Sezóna:

Zápis o utkání
Název soutěže: Divize Kolo: 10 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Lokomotiva Pardubice AVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TJ Sokol Česká Třebová ARozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Terezy Novákové 503, Pardubice 530 02, Výpadovka na ChrudimRozhodčí:
Datum dle rozpisu16. 12. 2017 09:00 Začátek
utkání
09:00Konec
utkání
10:45Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:131:8400:277TJ Lokomotiva Pardubice A

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Pytlík Jiří
Ecler Michal
 
 
Hýbl Tomáš
Patka Václav
 
 
8-5-4-9 1301
2.Hájek Tomáš
Bělohlav Karel
 
 
Mikulecký Jan
Wávra Pavel
 
 
6-94-7123211
3.Ecler MichalMikulecký Jan7108  3021
4.Hájek TomášPatka Václav836  3031
5.Pytlík JiříWávra Pavel697  3041
6.Bělohlav KarelHýbl Tomáš6-758 3151
7.Hájek TomášMikulecký Jan1064  3061
8.Pytlík JiříPatka Václav366  3071
9.Bělohlav KarelWávra Pavel7-886 3181
10.Ecler MichalHýbl Tomáš9-565 3191
11.Pytlík JiříMikulecký JanWO    30101
12.Bělohlav KarelPatka Václav         
13.Ecler MichalWávra Pavel         
14.Hájek TomášHýbl Tomáš         
15.Bělohlav KarelMikulecký Jan         
16.Ecler MichalPatka Václav         
17.Hájek TomášWávra Pavel         
18.Pytlík JiříHýbl Tomáš         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Ecler Michal20Mikulecký Jan02
Hájek Tomáš20Patka Václav02
Pytlík Jiří20Wávra Pavel02
Bělohlav Karel20Hýbl Tomáš02
WO10WO01



Zápis o utkání
Název soutěže: Divize Kolo: 10 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Jiskra Holice BVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TJ Slovan Moravská TřebováRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Holubova 768 53401 Holice, Proti KD a muzeu Dr.E.HolubaRozhodčí:
Datum dle rozpisu16. 12. 2017 09:00 Začátek
utkání
09:00Konec
utkání
11:10Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:335:15504:373TJ Jiskra Holice B

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Socha Zdeněk
Hladík Miroslav
 
 
Maděra Jaroslav
Mrva Milan
 
 
10-61-793210
2.Koubek René
Vraštil Lukáš
 
 

 
 
WO    3020
3.Koubek RenéMrva Milan976  3030
4.Vraštil LukášZítka Patrik-10879 3140
5.Hladík MiroslavMaděra Jaroslav-10-51010-92341
6.Socha ZdeněkWO    3051
7.Vraštil LukášMrva Milan-4-911-12 1352
8.Hladík MiroslavZítka Patrik36-2-8-62353
9.Socha ZdeněkMaděra Jaroslav-4848 3163
10.Koubek RenéWO    3073
11.Hladík MiroslavMrva Milan1910  3083
12.Socha ZdeněkZítka Patrik-899-1083293
13.Koubek RenéMaděra Jaroslav91011  30103
14.Vraštil Lukáš         
15.Socha ZdeněkMrva Milan         
16.Koubek RenéZítka Patrik         
17.Vraštil LukášMaděra Jaroslav         
18.Hladík Miroslav         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry10čtyřhry01
Koubek René20Mrva Milan12
Vraštil Lukáš11Zítka Patrik12
Hladík Miroslav12Maděra Jaroslav12
Socha Zdeněk20   
WO30WO03



Zápis o utkání
Název soutěže: Divize Kolo: 10 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Trojovice AVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TTC Skuteč ARozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Trojovice 77, 538 33, Budova bývalé školyRozhodčí:
Datum dle rozpisu09. 12. 2017 09:00 Začátek
utkání
09:00Konec
utkání
00:00Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
5:1027:36562:587TTC Skuteč A

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Tesner Tomáš
Malinský Martin
 
 
Netolický Lukáš
Bezdíček Lukáš
 
 
-568-9-52301
2.Michalec Roman
Kopecký Pavel
 
 
Zelinka Robert
Štantejský Ondřej
 
 
686  3011
3.Michalec RomanNetolický Lukáš10-448 3121
4.Kopecký PavelZelinka Robert5-6-65-82322
5.Malinský MartinŠtantejský Ondřej-12-7-9  0323
6.Tesner TomášBezdíček Lukáš-929-8103233
7.Kopecký PavelNetolický Lukáš-64-9-7 1334
8.Malinský MartinZelinka Robert57-97 3144
9.Tesner Tomᚊtantejský Ondřej8-5-39-72345
10.Michalec RomanBezdíček Lukáš-3-5-6  0346
11.Malinský MartinNetolický Lukáš8-10-8-7 1347
12.Tesner TomášZelinka Robert-9-86483257
13.Michalec RomanŠtantejský Ondřej-9-897-92358
14.Kopecký PavelBezdíček Lukáš89-8-7-72359
15.Tesner TomášNetolický Lukáš-6-9-10  03510
16.Michalec RomanZelinka Robert         
17.Kopecký PavelŠtantejský Ondřej         
18.Malinský MartinBezdíček Lukáš         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Michalec Roman12Netolický Lukáš31
Kopecký Pavel03Zelinka Robert12
Malinský Martin12Štantejský Ondřej30
Tesner Tomáš22Bezdíček Lukáš21



Zápis o utkání
Název soutěže: Divize Kolo: 10 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:KST Linea Chrudim AVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TTC HlinskoRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
U Valchy, Chrudim, V areálu hokejbalového hřiště, vedle plovárnyRozhodčí:
Datum dle rozpisu09. 12. 2017 09:00 Začátek
utkání
09:00Konec
utkání
12:20Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:840:30704:646KST Linea Chrudim A

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Netolický Tomáš
Malinský Tomáš
 
 
Dalecký Petr
Kosek Petr
 
 
9-1185 3110
2.Polach Miroslav
Dočekal Tomáš
 
 
Bříza Martin
Polanský Jiří
 
 
7-118-523220
3.Malinský TomášDalecký Petr7105  3030
4.Netolický JanKosek Petr-5692 3140
5.Dočekal TomášPolanský Jiří7-913-8-102341
6.Netolický TomášBříza Martin91010  3051
7.Polach MiroslavDalecký Petr-7-7-6  0352
8.Dočekal TomášKosek Petr-4-8-7  0353
9.Netolický TomášPolanský Jiří-9-106-10 1354
10.Malinský TomášBříza Martin988  3064
11.Dočekal TomášDalecký Petr9-149-9-112365
12.Netolický TomášKosek Petr868  3075
13.Malinský TomášPolanský Jiří855  3085
14.Polach MiroslavBříza Martin-98-91163295
15.Netolický TomášDalecký Petr-69-8-7 1396
16.Malinský TomášKosek Petr35-8-9-92397
17.Polach MiroslavPolanský Jiří-98-89-112398
18.Dočekal TomášBříza Martin1069  30108

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry20čtyřhry02
Malinský Tomáš31Dalecký Petr31
Netolický Jan10Kosek Petr22
Dočekal Tomáš13Polanský Jiří31
Netolický Tomáš22Bříza Martin04
Polach Miroslav12   



Zápis o utkání
Název soutěže: Divize Kolo: 10 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TTC Ústí nad Orlicí BVrchní
rozhodčí:
Kantorek Jiří
HOSTUJÍCÍ:TJ Tesla Pardubice BRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Žižkov 502 ,562 01 Ústí nad OrlicíRozhodčí:
Datum dle rozpisu16. 12. 2017 09:00 Začátek
utkání
09:00Konec
utkání
11:30Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:537:22596:513TTC Ústí nad Orlicí B

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Hájek Ladislav
Novák Aleš
 
 
Petřík Tomáš
Štěpánek Petr
 
 
4911  3010
2.Procházka Jiří
Šedová Eliška
 
 
Lukeš Marek
Novotný Luboš
 
 
6-1186 3120
3.Šedová EliškaPetřík Tomáš-839-653230
4.Novák AlešLukeš Marek-88-89-72331
5.Hájek LadislavNovotný Luboš10-9-136-82332
6.Procházka JiříŠtěpánek Petr985  3042
7.Novák AlešPetřík Tomáš7713  3052
8.Hájek LadislavLukeš Marek-116-4-7 1353
9.Procházka JiříNovotný Luboš-510-9843263
10.Šedová EliškaŠtěpánek Petr939  3073
11.Hájek LadislavPetřík Tomáš-8-1018-92374
12.Procházka JiříLukeš Marek-9-7-9  0375
13.Šedová EliškaNovotný Luboš6-6710 3185
14.Novák AlešŠtěpánek Petr-8699 3195
15.Procházka JiříPetřík Tomáš464  30105
16.Šedová EliškaLukeš Marek         
17.Novák AlešNovotný Luboš         
18.Hájek LadislavŠtěpánek Petr         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry20čtyřhry02
Šedová Eliška30Petřík Tomáš13
Novák Aleš21Lukeš Marek30
Hájek Ladislav03Novotný Luboš12
Procházka Jiří31Štěpánek Petr03



Zápis o utkání
Název soutěže: Divize Kolo: 10 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:KST SK US Steinerová Choceň z.s. BVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TJ Sokol Chrudim BRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Choceň, Jungmannova 305, vchod do herny z parkoviště za radnicí u NábřežíRozhodčí:
Datum dle rozpisu16. 12. 2017 09:00 Začátek
utkání
09:00Konec
utkání
12:00Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:532:24522:498KST SK US Steinerová Choceň z.s. B

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Bělohlávek Dominik
Slavík Miroslav
 
 
Rulík Jiří
Bureš Jaroslav
 
 
48-812 3110
2.Kršiak Tomáš
Šťastný Daniel
 
 
Šindelář Pavel
Hanousek Ondřej
 
 
6-87-873220
3.Slavík MiroslavHanousek Ondřej-8-8-5  0321
4.Šťastný DanielŠindelář Pavel9-510-10-32322
5.Kršiak TomášRulík Jiří8-967 3132
6.Bělohlávek DominikBureš Jaroslav558  3042
7.Šťastný DanielHanousek Ondřej-5-5-9  0343
8.Kršiak Tomᚊindelář Pavel-4-5-8  0344
9.Bělohlávek DominikRulík Jiří585  3054
10.Slavík MiroslavBureš Jaroslav88-89 3164
11.Kršiak TomášHanousek Ondřej897  3074
12.Bělohlávek DominikŠindelář Pavel568  3084
13.Slavík MiroslavRulík Jiří10-6-9933294
14.Šťastný DanielBureš Jaroslav-4-6-9  0395
15.Bělohlávek DominikHanousek Ondřej-6-7911332105
16.Slavík MiroslavŠindelář Pavel         
17.Šťastný DanielRulík Jiří         
18.Kršiak TomášBureš Jaroslav         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry20čtyřhry02
Slavík Miroslav21Hanousek Ondřej22
Šťastný Daniel03Šindelář Pavel21
Kršiak Tomáš21Rulík Jiří03
Bělohlávek Dominik40Bureš Jaroslav12

předchozí kolo následující kolo
Reklama
JOOLA
vsenastolnitenis
pohary-bauer
JOOLA
DHS
insportline
Reklama
JOOLA
DHS
insportline