Výběr krajského svazu:
Výběr regionálního svazu:
Sezóna:

Zápis o utkání
Název soutěže: Divize Kolo: 11 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Lokomotiva Pardubice AVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TJ Slovan Moravská TřebováRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Terezy Novákové 503, Pardubice 530 02, Výpadovka na ChrudimRozhodčí:
Datum dle rozpisu16. 12. 2017 13:30 Začátek
utkání
13:30Konec
utkání
15:00Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:030:2346:155TJ Lokomotiva Pardubice A

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Pytlík Jiří
Ecler Michal
 
 
Maděra Jaroslav
Mrva Milan
 
 
9-8710 3110
2.Hájek Tomáš
Bělohlav Karel
 
 

 
 
WO    3020
3.Ecler MichalMrva Milan9-776 3130
4.Hájek TomášZítka Patrik764  3040
5.Pytlík JiříMaděra Jaroslav675  3050
6.Bělohlav KarelWO    3060
7.Hájek TomášMrva Milan843  3070
8.Pytlík JiříZítka Patrik685  3080
9.Bělohlav KarelMaděra Jaroslav853  3090
10.Ecler MichalWO    30100
11.Pytlík JiříMrva Milan         
12.Bělohlav KarelZítka Patrik         
13.Ecler MichalMaděra Jaroslav         
14.Hájek Tomáš         
15.Bělohlav KarelMrva Milan         
16.Ecler MichalZítka Patrik         
17.Hájek TomášMaděra Jaroslav         
18.Pytlík Jiří         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry10čtyřhry01
Ecler Michal10Mrva Milan02
Hájek Tomáš20Zítka Patrik02
Pytlík Jiří20Maděra Jaroslav02
Bělohlav Karel10   
WO30WO03



Zápis o utkání
Název soutěže: Divize Kolo: 11 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Jiskra Holice BVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TJ Sokol Česká Třebová ARozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Holubova 768 53401 Holice, Proti KD a muzeu Dr.E.HolubaRozhodčí:
Datum dle rozpisu16. 12. 2017 13:30 Začátek
utkání
13:30Konec
utkání
16:05Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:432:21517:459TJ Jiskra Holice B

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Socha Zdeněk
Hladík Miroslav
 
 
Hýbl Tomáš
Patka Václav
 
 
-91098 3110
2.Koubek René
Vraštil Lukáš
 
 
Wávra Pavel
Mikulecký Jan
 
 
6-58-763220
3.Vraštil LukášHýbl Tomáš9-1010-2-82321
4.Socha ZdeněkMikulecký Jan1482  3031
5.Hladík MiroslavPatka Václav-8-3-3  0332
6.Koubek RenéWávra Pavel5-965 3142
7.Socha ZdeněkHýbl Tomáš82-9-993252
8.Hladík MiroslavMikulecký Jan-9-9-10  0353
9.Koubek RenéPatka Václav4912  3063
10.Vraštil LukášWávra Pavel-712119 3173
11.Hladík MiroslavHýbl Tomáš-344-483283
12.Koubek RenéMikulecký Jan1387  3093
13.Vraštil LukášPatka Václav-8-8-6  0394
14.Socha ZdeněkWávra PavelWO    30104
15.Koubek RenéHýbl Tomáš         
16.Vraštil LukášMikulecký Jan         
17.Socha ZdeněkPatka Václav         
18.Hladík MiroslavWávra Pavel         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry20čtyřhry02
Vraštil Lukáš12Hýbl Tomáš12
Socha Zdeněk20Mikulecký Jan12
Hladík Miroslav12Patka Václav21
Koubek René30Wávra Pavel02
WO10WO01



Zápis o utkání
Název soutěže: Divize Kolo: 11 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Trojovice AVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TTC HlinskoRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Trojovice 77, 538 33, Budova bývalé školyRozhodčí:
Datum dle rozpisu09. 12. 2017 13:30 Začátek
utkání
14:00Konec
utkání
16:30Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
6:1025:35542:579TTC Hlinsko

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Tesner Tomáš
Malinský Martin
 
 
Kosek Petr
Dalecký Petr
 
 
9-66-863210
2.Michalec Roman
Kopecký Pavel
 
 
Bříza Martin
Polanský Jiří
 
 
8-879 3120
3.Malinský MartinPolanský Jiří-2-4-10  0321
4.Kopecký PavelDalecký Petr-6-7-9  0322
5.Tesner TomášKosek Petr993  3032
6.Michalec RomanBříza Martin6106  3042
7.Kopecký PavelPolanský Jiří-68-78-162343
8.Tesner TomášDalecký Petr13-8-8-9 1344
9.Michalec RomanKosek Petr686  3054
10.Malinský MartinBříza Martin-6-7-8  0355
11.Tesner TomášPolanský Jiří-6-67773265
12.Michalec RomanDalecký Petr-9-11-6  0366
13.Malinský MartinKosek Petr7-9-4-6 1367
14.Kopecký PavelBříza Martin-88-8-7 1368
15.Michalec RomanPolanský Jiří1-9-10-4 1369
16.Malinský MartinDalecký Petr9-8-7-9 13610
17.Kopecký PavelKosek Petr         
18.Tesner TomášBříza Martin         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry20čtyřhry02
Malinský Martin04Polanský Jiří31
Kopecký Pavel03Dalecký Petr40
Tesner Tomáš21Kosek Petr12
Michalec Roman22Bříza Martin21



Zápis o utkání
Název soutěže: Divize Kolo: 11 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:KST Linea Chrudim AVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TTC Skuteč ARozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
U Valchy, Chrudim, V areálu hokejbalového hřiště, vedle plovárnyRozhodčí:
Datum dle rozpisu09. 12. 2017 13:30 Začátek
utkání
13:30Konec
utkání
15:40Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:231:17480:393KST Linea Chrudim A

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Netolický Tomáš
Malinský Tomáš
 
 
Štantejský Ondřej
Zelinka Robert
 
 
9-7-7663210
2.Dočekal Tomáš
Polach Miroslav
 
 
Netolický Lukáš
Bezdíček Lukáš
 
 
-8874 3120
3.Malinský TomášNetolický Lukáš-10-9-9  0321
4.Dočekal TomášZelinka Robert-48-6493231
5.Polach MiroslavŠtantejský Ondřej3-984 3141
6.Netolický TomášBezdíček Lukáš-9565 3151
7.Dočekal TomášNetolický Lukáš94-914 3161
8.Polach MiroslavZelinka Robert869  3071
9.Netolický Tomᚊtantejský Ondřej-9686 3181
10.Malinský TomášBezdíček Lukáš9-876 3191
11.Polach MiroslavNetolický Lukáš-87-9-7 1392
12.Netolický TomášZelinka Robert-6644 31102
13.Malinský Tomᚊtantejský Ondřej         
14.Dočekal TomášBezdíček Lukáš         
15.Netolický TomášNetolický Lukáš         
16.Malinský TomášZelinka Robert         
17.Dočekal Tomᚊtantejský Ondřej         
18.Polach MiroslavBezdíček Lukáš         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry20čtyřhry02
Malinský Tomáš11Netolický Lukáš21
Dočekal Tomáš20Zelinka Robert03
Polach Miroslav21Štantejský Ondřej02
Netolický Tomáš30Bezdíček Lukáš02



Zápis o utkání
Název soutěže: Divize Kolo: 11 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TTC Ústí nad Orlicí BVrchní
rozhodčí:
Kantorek Jiří
HOSTUJÍCÍ:TJ Sokol Chrudim BRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Žižkov 502 ,562 01 Ústí nad OrlicíRozhodčí:
Datum dle rozpisu16. 12. 2017 13:30 Začátek
utkání
13:30Konec
utkání
15:25Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:532:23532:485TTC Ústí nad Orlicí B

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Hájek Ladislav
Novák Aleš
 
 
Rulík Jiří
Bureš Jaroslav
 
 
775  3010
2.Procházka Jiří
Šedová Eliška
 
 
Hanousek Ondřej
Šindelář Pavel
 
 
6-7-6-4 1311
3.Šedová EliškaHanousek Ondřej587  3021
4.Novák AlešŠindelář Pavel-5-88-5 1322
5.Hájek LadislavRulík Jiří-9798 3132
6.Procházka JiříBureš Jaroslav97-94 3142
7.Novák AlešHanousek Ondřej-8-9-8  0343
8.Hájek LadislavŠindelář Pavel-9-7-6  0344
9.Procházka JiříRulík Jiří6-7-6853254
10.Šedová EliškaBureš Jaroslav-11-7-9  0355
11.Hájek LadislavHanousek Ondřej-667-943265
12.Procházka JiříŠindelář Pavel81512  3075
13.Šedová EliškaRulík Jiří-988-683285
14.Novák AlešBureš Jaroslav7106  3095
15.Procházka JiříHanousek Ondřej681  30105
16.Šedová EliškaŠindelář Pavel         
17.Novák AlešRulík Jiří         
18.Hájek LadislavBureš Jaroslav         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Šedová Eliška21Hanousek Ondřej13
Novák Aleš12Šindelář Pavel21
Hájek Ladislav21Rulík Jiří03
Procházka Jiří40Bureš Jaroslav12



Zápis o utkání
Název soutěže: Divize Kolo: 11 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:KST SK US Steinerová Choceň z.s. BVrchní
rozhodčí:
Příhoda Tomáš
HOSTUJÍCÍ:TJ Tesla Pardubice BRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Choceň, Jungmannova 305, vchod do herny z parkoviště za radnicí u NábřežíRozhodčí:
Datum dle rozpisu14. 12. 2017 18:00 Začátek
utkání
18:00Konec
utkání
20:20Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:534:24546:524KST SK US Steinerová Choceň z.s. B

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Bělohlávek Dominik
Dostál Jan
 
 
Lukeš Marek
Dočkal Radek
 
 
56-78 3110
2.Slavík Miroslav
Kršiak Tomáš
 
 
Novotný Luboš
Kudýn Petr
 
 
-7-8-8  0311
3.Dostál JanLukeš Marek1210-8-783221
4.Slavík MiroslavKudýn Petr-99-4-9 1322
5.Kršiak TomášDočkal Radek-5-6-7  0323
6.Bělohlávek DominikNovotný Luboš768  3033
7.Slavík MiroslavLukeš Marek8-79-893243
8.Kršiak TomášKudýn Petr-687-5-62344
9.Bělohlávek DominikDočkal Radek679  3054
10.Dostál JanNovotný Luboš878  3064
11.Kršiak TomášLukeš Marek-97-4-3 1365
12.Bělohlávek DominikKudýn Petr810-95 3175
13.Dostál JanDočkal Radek-9875 3185
14.Slavík MiroslavNovotný Luboš8108  3095
15.Bělohlávek DominikLukeš Marek6-87-7632105
16.Dostál JanKudýn Petr         
17.Slavík MiroslavDočkal Radek         
18.Kršiak TomášNovotný Luboš         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Dostál Jan30Lukeš Marek13
Slavík Miroslav21Kudýn Petr21
Kršiak Tomáš03Dočkal Radek12
Bělohlávek Dominik40Novotný Luboš03

předchozí kolo následující kolo
Reklama
JOOLA
vsenastolnitenis
pohary-bauer
JOOLA
XENIUM
DHS
Reklama
JOOLA
XENIUM
DHS