Výběr krajského svazu:
Výběr regionálního svazu:
Sezóna:

Zápis o utkání
Název soutěže: Divize Kolo: 12 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Tesla Pardubice BVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TJ Sokol Chrudim BRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
K Vinici 1901, Pardubice, bílá budova vedle fotbalového hřiště, 1.patro, vchod z boku budovyRozhodčí:
Datum dle rozpisu03. 03. 2018 09:00 Začátek
utkání
09:00Konec
utkání
11:30Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:638:27616:579TJ Tesla Pardubice B

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Lukeš Marek
Dočkal Radek
 
 
Rulík Jiří
Stehlík Milan
 
 
8-66-943210
2.Novotný Luboš
Kudýn Vladimír
 
 
Šindelář Pavel
Steklý Tibor
 
 
88-79 3120
3.Novotný LubošŠindelář Pavel-4-6-6  0321
4.Dočkal RadekRulík Jiří7127  3031
5.Kudýn VladimírSteklý Tibor4-968 3141
6.Lukeš MarekStehlík Milan573  3051
7.Dočkal RadekŠindelář Pavel9-5-55-12352
8.Kudýn VladimírRulík Jiří6-511-7-92353
9.Lukeš MarekSteklý Tibor76-8-773263
10.Novotný LubošStehlík Milan757  3073
11.Kudýn VladimírŠindelář Pavel-8-78-6 1374
12.Lukeš MarekRulík Jiří18-44-10-102375
13.Novotný LubošSteklý Tibor7-12-9593285
14.Dočkal RadekStehlík Milan7-979 3195
15.Lukeš MarekŠindelář Pavel10-8-2-4 1396
16.Novotný LubošRulík Jiří786  30106
17.Dočkal RadekSteklý Tibor         
18.Kudýn VladimírStehlík Milan         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry20čtyřhry02
Novotný Luboš31Šindelář Pavel40
Dočkal Radek21Rulík Jiří22
Kudýn Vladimír12Steklý Tibor03
Lukeš Marek22Stehlík Milan03



Zápis o utkání
Název soutěže: Divize Kolo: 12 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TTC HlinskoVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TTC Skuteč ARozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Olšinka 383, Hlinsko 53901, Vstup přes budovu zimního stadionu, místnost v prvním patře, po ukončení provozu zimního stadionu je vstup od fotbalového hřiště.Rozhodčí:
Datum dle rozpisu03. 03. 2018 09:00 Začátek
utkání
09:00Konec
utkání
12:30Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
8:1036:36683:670TTC Skuteč A

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Řezníček David
Kosek Petr
 
 
Kaplan Zdeněk
Štantejský Ondřej
 
 
-79-65-72301
2.Dalecký Petr
Rybenský Dušan
 
 
Netolický Lukáš
Bezdíček Lukáš
 
 
678  3011
3.Rybenský DušanKaplan Zdeněk-5-99-7 1312
4.Řezníček DavidNetolický Lukáš-8988 3122
5.Kosek PetrŠtantejský Ondřej7-6-79-82323
6.Dalecký PetrBezdíček Lukáš-8712-8173233
7.Řezníček DavidKaplan Zdeněk-5-9-7  0334
8.Kosek PetrNetolický Lukáš976  3044
9.Dalecký PetrŠtantejský Ondřej4-108-983254
10.Rybenský DušanBezdíček Lukáš-810-6-4 1355
11.Kosek PetrKaplan Zdeněk-5-6-9  0356
12.Dalecký PetrNetolický Lukáš535  3066
13.Rybenský DušanŠtantejský Ondřej-6-71-15 1367
14.Řezníček DavidBezdíček Lukáš-1210-8-5 1368
15.Dalecký PetrKaplan Zdeněk189  3078
16.Rybenský DušanNetolický Lukáš68-610 3188
17.Řezníček DavidŠtantejský Ondřej-1075-5-112389
18.Kosek PetrBezdíček Lukáš-63-97-923810

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Rybenský Dušan13Kaplan Zdeněk31
Řezníček David13Netolický Lukáš04
Kosek Petr13Štantejský Ondřej31
Dalecký Petr40Bezdíček Lukáš31



Zápis o utkání
Název soutěže: Divize Kolo: 12 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Lokomotiva Pardubice AVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TJ Jiskra Holice BRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Terezy Novákové 503, Pardubice 530 02, Výpadovka na ChrudimRozhodčí:
Datum dle rozpisu03. 03. 2018 09:00 Začátek
utkání
09:00Konec
utkání
10:45Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:030:0330:156TJ Lokomotiva Pardubice A

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Pytlík Jiří
Kortus Petr
 
 
Sedlák Vítězslav
Murdych Tomáš
 
 
455  3010
2.Hájek Tomáš
Bělohlav Karel
 
 
Málek Jiří nejml.
Krejčík Libor
 
 
565  3020
3.Hájek TomášSedlák Vítězslav754  3030
4.Pytlík JiříMurdych Tomáš678  3040
5.Kortus PetrMálek Jiří nejml.743  3050
6.Bělohlav KarelKrejčík Libor356  3060
7.Pytlík JiříSedlák Vítězslav668  3070
8.Kortus PetrMurdych Tomáš736  3080
9.Bělohlav KarelMálek Jiří nejml.324  3090
10.Hájek TomášKrejčík Libor547  30100
11.Kortus PetrSedlák Vítězslav         
12.Bělohlav KarelMurdych Tomáš         
13.Hájek TomášMálek Jiří nejml.         
14.Pytlík JiříKrejčík Libor         
15.Bělohlav KarelSedlák Vítězslav         
16.Hájek TomášMurdych Tomáš         
17.Pytlík JiříMálek Jiří nejml.         
18.Kortus PetrKrejčík Libor         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry20čtyřhry02
Hájek Tomáš20Sedlák Vítězslav02
Pytlík Jiří20Murdych Tomáš02
Kortus Petr20Málek Jiří nejml.02
Bělohlav Karel20Krejčík Libor02



Zápis o utkání
Název soutěže: Divize Kolo: 12 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Trojovice AVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:KST Linea Chrudim ARozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Trojovice 77, 538 33, Budova bývalé školyRozhodčí:
Datum dle rozpisu03. 03. 2018 09:00 Začátek
utkání
09:00Konec
utkání
11:40Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
9:932:34632:640nerozhodně

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Tesner Tomáš
Malinský Martin
 
 
Netolický Tomáš
Malinský Tomáš
 
 
-9-6-13  0301
2.Michalec Roman
Kopecký Pavel
 
 
Netolický Jan
Polach Miroslav
 
 
-73-8393211
3.Michalec RomanMalinský Tomáš-9-86-6 1312
4.Kopecký PavelNetolický Tomáš-9-7-4  0313
5.Malinský MartinNetolický Jan678  3023
6.Tesner TomášPolach Miroslav1066  3033
7.Kopecký PavelMalinský Tomáš-9-6-5  0334
8.Malinský MartinNetolický Tomáš-8-9-4  0335
9.Tesner TomášNetolický Jan966  3045
10.Michalec RomanPolach Miroslav7616  3055
11.Malinský MartinMalinský Tomáš-7-8-8  0356
12.Tesner TomášNetolický Tomáš-6-97-5 1357
13.Michalec RomanNetolický Jan87-129 3167
14.Kopecký PavelPolach Miroslav-888-10-82368
15.Tesner TomášMalinský Tomáš8-91210 3178
16.Michalec RomanNetolický Tomáš-812-5893288
17.Kopecký PavelNetolický Jan-88-7-9 1389
18.Malinský MartinPolach Miroslav10-7128 3199

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Michalec Roman31Malinský Tomáš31
Kopecký Pavel04Netolický Tomáš31
Malinský Martin22Netolický Jan13
Tesner Tomáš31Polach Miroslav13



Zápis o utkání
Název soutěže: Divize Kolo: 12 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:KST SK US Steinerová Choceň z.s. BVrchní
rozhodčí:
Kršiak Tomáš
HOSTUJÍCÍ:TTC Ústí nad Orlicí BRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Choceň, Jungmannova 305, vchod do herny z parkoviště za radnicí u NábřežíRozhodčí:
Datum dle rozpisu03. 03. 2018 09:00 Začátek
utkání
09:00Konec
utkání
12:00Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
9:933:38662:692nerozhodně

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Bělohlávek Dominik
Oliva Vladimír
 
 
Novák Aleš
Hájek Ladislav
 
 
-476-853210
2.Šťastný Daniel
Kršiak Tomáš
 
 
Doležal Jan
Procházka Jiří
 
 
7-4-8-11 1311
3.Bělohlávek DominikDoležal Jan78-95 3121
4.Kršiak TomášProcházka Jiří-44-64123231
5.Oliva VladimírNovák Aleš-13-3-10  0332
6.Šťastný DanielHájek Ladislav7-7-911-92333
7.Kršiak TomášDoležal Jan-4-6-3  0334
8.Oliva VladimírProcházka Jiří-8-6-8  0335
9.Šťastný DanielNovák Aleš9-9-10-6 1336
10.Bělohlávek DominikHájek Ladislav876  3046
11.Oliva VladimírDoležal Jan-9-6-7  0347
12.Šťastný DanielProcházka Jiří811-68 3157
13.Bělohlávek DominikNovák Aleš10910  3067
14.Kršiak TomášHájek Ladislav710-5-1283277
15.Šťastný DanielDoležal Jan-68-7-9 1378
16.Bělohlávek DominikProcházka Jiří-10-86793288
17.Kršiak TomášNovák Aleš89-139 3198
18.Oliva VladimírHájek Ladislav7-10-7-9 1399

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Bělohlávek Dominik40Doležal Jan31
Kršiak Tomáš31Procházka Jiří13
Oliva Vladimír04Novák Aleš22
Šťastný Daniel13Hájek Ladislav22



Zápis o utkání
Název soutěže: Divize Kolo: 12 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Slovan Moravská TřebováVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TJ Sokol Česká Třebová ARozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Moravská Třebová, Tyršova 41, Herna ST - Na koupalištiRozhodčí:
Datum dle rozpisu03. 03. 2018 09:00 Začátek
utkání
09:00Konec
utkání
11:50Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:739:32675:680TJ Slovan Moravská Třebová

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Maděra Jaroslav
Zítka Patrik
 
 
Hýbl Tomáš
Patka Václav
 
 
810-5-6103210
2.Mrva Milan
Kalandra Miloslav ml.
 
 
Wávra Pavel
Rybka Tomáš ml.
 
 
-86910 3120
3.Mrva MilanPatka Václav-9-811-4 1321
4.Maděra JaroslavWávra Pavel-58-10-9 1322
5.Zítka PatrikHýbl Tomáš1-9-48-22323
6.Kalandra Miloslav ml.Rybka Tomáš ml.359  3033
7.Maděra JaroslavPatka Václav-6-10-11  0334
8.Zítka PatrikWávra Pavel14-98-4-82335
9.Kalandra Miloslav ml.Hýbl Tomáš-389-10-82336
10.Mrva MilanRybka Tomáš ml.-8794 3146
11.Zítka PatrikPatka Václav9-8-10-4 1347
12.Kalandra Miloslav ml.Wávra Pavel998  3057
13.Mrva MilanHýbl Tomáš4-68-9133267
14.Maděra JaroslavRybka Tomáš ml.8910  3077
15.Kalandra Miloslav ml.Patka Václav-899-463287
16.Mrva MilanWávra Pavel7-5108 3197
17.Maděra JaroslavHýbl Tomáš-8-11910832107
18.Zítka PatrikRybka Tomáš ml.         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry20čtyřhry02
Mrva Milan31Patka Václav31
Maděra Jaroslav22Wávra Pavel22
Zítka Patrik03Hýbl Tomáš22
Kalandra Miloslav ml.31Rybka Tomáš ml.03

předchozí kolo následující kolo
Reklama
JOOLA
vsenastolnitenis
pohary-bauer
JOOLA
DHS
insportline
Reklama
JOOLA
DHS
insportline