Výběr krajského svazu:
Výběr regionálního svazu:
Sezóna:

Zápis o utkání
Název soutěže: Divize Kolo: 15 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Trojovice AVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TJ Sokol Česká Třebová ARozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Trojovice 77, 538 33, Budova bývalé školyRozhodčí:
Datum dle rozpisu03. 02. 2018 09:00 Začátek
utkání
09:00Konec
utkání
00:00Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
7:1028:36586:624TJ Sokol Česká Třebová A

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Tesner Tomáš
Malinský Martin
 
 
Patka Václav
Hýbl Tomáš
 
 
7-8-7-7 1301
2.Michalec Roman
Kopecký Pavel
 
 
Mikulecký Jan
Wávra Pavel
 
 
-31288 3111
3.Michalec RomanPatka Václav-1011109 3121
4.Kopecký PavelMikulecký Jan10-12-7-8 1322
5.Malinský MartinWávra Pavel3-957 3132
6.Tesner TomášHýbl Tomáš910-69 3142
7.Kopecký PavelPatka Václav-7-5-8  0343
8.Malinský MartinMikulecký Jan35-126 3153
9.Tesner TomášWávra Pavel-6-109-8 1354
10.Michalec RomanHýbl Tomáš-7-10-8  0355
11.Malinský MartinPatka Václav9-8-8-10 1356
12.Tesner TomášMikulecký Jan73-411 3166
13.Michalec RomanWávra Pavel67-10-8-22367
14.Kopecký PavelHýbl Tomáš-8-5-6  0368
15.Tesner TomášPatka Václav-8-8-3  0369
16.Michalec RomanMikulecký Jan959  3079
17.Kopecký PavelWávra Pavel-8-810-5 13710
18.Malinský MartinHýbl Tomáš         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Michalec Roman22Patka Václav31
Kopecký Pavel04Mikulecký Jan13
Malinský Martin21Wávra Pavel31
Tesner Tomáš22Hýbl Tomáš21



Zápis o utkání
Název soutěže: Divize Kolo: 15 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:KST Linea Chrudim AVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TJ Slovan Moravská TřebováRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
U Valchy, Chrudim, V areálu hokejbalového hřiště, vedle plovárnyRozhodčí:
Datum dle rozpisu03. 02. 2018 09:00 Začátek
utkání
09:00Konec
utkání
11:45Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:642:27698:613KST Linea Chrudim A

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Netolický Tomáš
Malinský Tomáš
 
 
Kalandra Miloslav ml.
Mrva Milan
 
 
866  3010
2.Dočekal Tomáš
Polach Miroslav
 
 
Maděra Jaroslav
Zítka Patrik
 
 
12137  3020
3.Malinský TomášKalandra Miloslav ml.9-7126 3130
4.Netolický JanMrva Milan6-9-75-112331
5.Dočekal TomášMaděra Jaroslav584  3041
6.Netolický TomášZítka Patrik-97105 3151
7.Netolický JanKalandra Miloslav ml.-897-11-52352
8.Dočekal TomášMrva Milan6-97-8-62353
9.Netolický TomášMaděra Jaroslav79-9-1073263
10.Malinský TomášZítka Patrik795  3073
11.Dočekal TomášKalandra Miloslav ml.-88-98-62374
12.Netolický TomášMrva Milan8-86-953284
13.Malinský TomášMaděra Jaroslav98-9-9-52385
14.Netolický JanZítka Patrik5-9-68-82386
15.Netolický TomášKalandra Miloslav ml.-911106 3196
16.Malinský TomášMrva Milan8-9-92732106
17.Netolický JanMaděra Jaroslav         
18.Dočekal TomášZítka Patrik         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry20čtyřhry02
Malinský Tomáš31Kalandra Miloslav ml.22
Netolický Jan03Mrva Milan22
Dočekal Tomáš12Maděra Jaroslav12
Netolický Tomáš40Zítka Patrik12



Zápis o utkání
Název soutěže: Divize Kolo: 15 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Lokomotiva Pardubice AVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TTC Ústí nad Orlicí BRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Terezy Novákové 503, Pardubice 530 02, Výpadovka na ChrudimRozhodčí:
Datum dle rozpisu03. 02. 2018 09:00 Začátek
utkání
09:00Konec
utkání
11:45Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:839:31632:604TJ Lokomotiva Pardubice A

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Pytlík Jiří
Špaňůr Josef
 
 
Procházka Jiří
Doležal Jan
 
 
-108-6-5 1301
2.Bělohlav Karel
Ecler Michal
 
 
Hájek Ladislav
Novák Aleš
 
 
97-62 3111
3.Ecler MichalDoležal Jan-2-8-5  0312
4.Špaňůr JosefProcházka Jiří-6-8-10  0313
5.Pytlík JiříNovák Aleš474  3023
6.Bělohlav KarelHájek Ladislav3-723 3133
7.Špaňůr JosefDoležal Jan-9-711-10 1334
8.Pytlík JiříProcházka Jiří538  3044
9.Bělohlav KarelNovák Aleš585  3054
10.Ecler MichalHájek Ladislav899  3064
11.Pytlík JiříDoležal Jan-7459 3174
12.Bělohlav KarelProcházka Jiří-109-4963284
13.Ecler MichalNovák Aleš-0-3712-92385
14.Špaňůr JosefHájek Ladislav-2-997-92386
15.Bělohlav KarelDoležal Jan-5769 3196
16.Ecler MichalProcházka Jiří-76-10-4 1397
17.Špaňůr JosefNovák Aleš-56-17-52398
18.Pytlík JiříHájek Ladislav-9893 31108

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Ecler Michal13Doležal Jan22
Špaňůr Josef04Procházka Jiří22
Pytlík Jiří40Novák Aleš22
Bělohlav Karel40Hájek Ladislav13



Zápis o utkání
Název soutěže: Divize Kolo: 15 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Jiskra Holice BVrchní
rozhodčí:
Košťál Jiří
HOSTUJÍCÍ:KST SK US Steinerová Choceň z.s. BRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Holubova 768 53401 Holice, Proti KD a muzeu Dr.E.HolubaRozhodčí:
Datum dle rozpisu03. 02. 2018 09:00 Začátek
utkání
09:00Konec
utkání
11:10Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
1:1011:30316:409KST SK US Steinerová Choceň z.s. B

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Vraštil Lukáš
Murdych Tomáš
 
 
Bělohlávek Dominik
Slavík Miroslav
 
 
-2-5-8  0301
2.Hladík Miroslav
Socha Zdeněk
 
 
Šťastný Daniel
Kršiak Tomáš
 
 
-9-84-6 1302
3.Socha ZdeněkBělohlávek Dominik-5-7-4  0303
4.Murdych TomášSlavík Miroslav-211-2-11 1304
5.Hladík MiroslavŠťastný Daniel-48-4-5 1305
6.Vraštil LukášKršiak Tomáš4-10-84-92306
7.Murdych TomášBělohlávek Dominik-9-4-5  0307
8.Hladík MiroslavSlavík Miroslav9-11-89-92308
9.Vraštil Lukᚊťastný Daniel676  3018
10.Socha ZdeněkKršiak Tomáš-96-5-8 1319
11.Hladík MiroslavBělohlávek Dominik-6-4-6  03110
12.Vraštil LukášSlavík Miroslav         
13.Socha ZdeněkŠťastný Daniel         
14.Murdych TomášKršiak Tomáš         
15.Vraštil LukášBělohlávek Dominik         
16.Socha ZdeněkSlavík Miroslav         
17.Murdych Tomᚊťastný Daniel         
18.Hladík MiroslavKršiak Tomáš         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry02čtyřhry20
Socha Zdeněk02Bělohlávek Dominik30
Murdych Tomáš02Slavík Miroslav20
Hladík Miroslav03Šťastný Daniel11
Vraštil Lukáš11Kršiak Tomáš20



Zápis o utkání
Název soutěže: Divize Kolo: 15 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TTC Skuteč AVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TJ Tesla Pardubice BRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
ČSA 1000, 539 73 Skuteč, Multifunkční sportovní halaRozhodčí:
Datum dle rozpisu03. 02. 2018 09:00 Začátek
utkání
09:00Konec
utkání
11:55Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:534:20525:493TTC Skuteč A

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Netolický Lukáš
Bezdíček Bohumil
 
 
Kudýn Petr
Kudýn Vladimír
 
 
-6-88-6 1301
2.Kaplan Zdeněk
Štantejský Ondřej
 
 
Lukeš Marek
Dočkal Radek
 
 
977  3011
3.Štantejský OndřejKudýn Petr-88-99-32312
4.Netolický LukášLukeš Marek7-997 3122
5.Bezdíček BohumilNovotný Luboš999  3032
6.Kaplan ZdeněkKudýn Vladimír685  3042
7.Netolický LukášKudýn Petr12-11-3-5 1343
8.Bezdíček BohumilLukeš Marek-9-6-8  0344
9.Kaplan ZdeněkNovotný Luboš6145  3054
10.Štantejský OndřejKudýn Vladimír-78-6993264
11.Bezdíček BohumilKudýn Petr-9-8-5  0365
12.Kaplan ZdeněkLukeš Marek-87-7693275
13.Štantejský OndřejDočkal Radek466  3085
14.Netolický LukášKudýn Vladimír999  3095
15.Kaplan ZdeněkKudýn Petr1178  30105
16.Štantejský OndřejLukeš Marek         
17.Netolický LukášDočkal Radek         
18.Bezdíček BohumilKudýn Vladimír         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Štantejský Ondřej21Kudýn Petr31
Netolický Lukáš21Lukeš Marek12
Bezdíček Bohumil12Novotný Luboš02
Kaplan Zdeněk40Kudýn Vladimír03
   Dočkal Radek01



Zápis o utkání
Název soutěže: Divize Kolo: 15 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TTC HlinskoVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TJ Sokol Chrudim BRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Olšinka 383, Hlinsko 53901, Vstup přes budovu zimního stadionu, místnost v prvním patře, po ukončení provozu zimního stadionu je vstup od fotbalového hřiště.Rozhodčí:
Datum dle rozpisu03. 02. 2018 09:00 Začátek
utkání
09:00Konec
utkání
10:45Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:131:10429:295TTC Hlinsko

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Kosek Petr
Bříza Martin
 
 
Stehlík Milan
Rulík Jiří
 
 
769  3010
2.Dalecký Petr
Rybenský Dušan
 
 
Sedláčková Tereza
Šindelář Pavel
 
 
8-866 3120
3.Rybenský DušanSedláčková Tereza12-861 3130
4.Řezníček DavidŠindelář Pavel-910-7-8 1331
5.Kosek PetrStehlík MilanWO    3041
6.Dalecký PetrRulík Jiří8-976 3151
7.Řezníček DavidSedláčková Tereza559  3061
8.Kosek PetrŠindelář Pavel-891210 3171
9.Dalecký PetrStehlík MilanWO    3081
10.Rybenský DušanRulík Jiří8-74-853291
11.Kosek PetrSedláčková Tereza-71088 31101
12.Dalecký PetrŠindelář Pavel         
13.Rybenský DušanStehlík Milan         
14.Řezníček DavidRulík Jiří         
15.Dalecký PetrSedláčková Tereza         
16.Rybenský DušanŠindelář Pavel         
17.Řezníček DavidStehlík Milan         
18.Kosek PetrRulík Jiří         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry20čtyřhry02
Rybenský Dušan20Sedláčková Tereza03
Řezníček David11Šindelář Pavel11
Kosek Petr20Rulík Jiří02
Dalecký Petr10   
WO20WO02

předchozí kolo následující kolo
Reklama
JOOLA
vsenastolnitenis
pohary-bauer
JOOLA
DHS
insportline
Reklama
JOOLA
DHS
insportline