Výběr krajského svazu:
Výběr regionálního svazu:
Sezóna:

Zápis o utkání
Název soutěže: Divize Kolo: 16 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:KST Linea Chrudim AVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TJ Sokol Česká Třebová ARozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
U Valchy, Chrudim, V areálu hokejbalového hřiště, vedle plovárnyRozhodčí:
Datum dle rozpisu03. 02. 2018 13:30 Začátek
utkání
13:30Konec
utkání
16:00Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:634:27580:542KST Linea Chrudim A

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Netolický Tomáš
Malinský Tomáš
 
 
Hýbl Tomáš
Patka Václav
 
 
-10895 3110
2.Netolický Jan
Dočekal Tomáš
 
 
Mikulecký Jan
Wávra Pavel
 
 
-9989 3120
3.Malinský TomášPatka Václav7-8-5-3 1321
4.Netolický JanMikulecký Jan7810  3031
5.Dočekal TomášWávra Pavel-775-1013241
6.Netolický TomášHýbl Tomáš456  3051
7.Netolický JanPatka Václav-5-7-6  0352
8.Dočekal TomášMikulecký Jan89-3-983262
9.Netolický TomášWávra Pavel-7-10-9  0363
10.Malinský TomášHýbl Tomáš611-54 3173
11.Dočekal TomášPatka Václav-85-48-92374
12.Netolický TomášMikulecký Jan-91159 3184
13.Malinský TomášWávra Pavel-491310 3194
14.Netolický JanHýbl Tomáš-9-6-7  0395
15.Netolický TomášPatka Václav-83-8-11 1396
16.Malinský TomášMikulecký Jan157  30106
17.Netolický JanWávra Pavel         
18.Dočekal TomášHýbl Tomáš         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry20čtyřhry02
Malinský Tomáš31Patka Václav40
Netolický Jan12Mikulecký Jan04
Dočekal Tomáš21Wávra Pavel12
Netolický Tomáš22Hýbl Tomáš12



Zápis o utkání
Název soutěže: Divize Kolo: 16 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Trojovice AVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TJ Slovan Moravská TřebováRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Trojovice 77, 538 33, Budova bývalé školyRozhodčí:
Datum dle rozpisu03. 02. 2018 13:30 Začátek
utkání
13:30Konec
utkání
15:30Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:433:21532:484TJ Trojovice A

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Tesner Tomáš
Malinský Martin
 
 
Mrva Milan
Kalandra Miloslav ml.
 
 
-10-8-5  0301
2.Michalec Roman
Kopecký Pavel
 
 
Zítka Patrik
Maděra Jaroslav
 
 
996  3011
3.Michalec RomanKalandra Miloslav ml.8-9-6643221
4.Kopecký PavelMrva Milan-998-793231
5.Malinský MartinMaděra Jaroslav876  3041
6.Tesner TomášZítka Patrik863  3051
7.Kopecký PavelKalandra Miloslav ml.-7-12-6  0352
8.Malinský MartinMrva Milan-98-7-9 1353
9.Tesner TomášMaděra Jaroslav859  3063
10.Michalec RomanZítka Patrik769  3073
11.Malinský MartinKalandra Miloslav ml.8-11-98-72374
12.Tesner TomášMrva Milan87-42 3184
13.Michalec RomanMaděra Jaroslav8-10-6993294
14.Kopecký PavelZítka Patrik-898-71232104
15.Tesner TomášKalandra Miloslav ml.         
16.Michalec RomanMrva Milan         
17.Kopecký PavelMaděra Jaroslav         
18.Malinský MartinZítka Patrik         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Michalec Roman30Kalandra Miloslav ml.21
Kopecký Pavel21Mrva Milan12
Malinský Martin12Maděra Jaroslav03
Tesner Tomáš30Zítka Patrik03



Zápis o utkání
Název soutěže: Divize Kolo: 16 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Jiskra Holice BVrchní
rozhodčí:
Košťál Jiří
HOSTUJÍCÍ:TTC Ústí nad Orlicí BRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Holubova 768 53401 Holice, Proti KD a muzeu Dr.E.HolubaRozhodčí:
Datum dle rozpisu03. 02. 2018 13:30 Začátek
utkání
13:30Konec
utkání
15:15Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
2:1011:30313:421TTC Ústí nad Orlicí B

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Hladík Miroslav
Socha Zdeněk
 
 
Procházka Jiří
Doležal Jan
 
 
-11-6-7  0301
2.Vraštil Lukáš
Murdych Tomáš
 
 
Hájek Ladislav
Novák Aleš
 
 
-2-5-5  0302
3.Socha ZdeněkDoležal Jan-95-10-7 1303
4.Murdych TomášProcházka Jiří-3-2-6  0304
5.Hladík MiroslavNovák Aleš759  3014
6.Vraštil LukášHájek Ladislav14-11-5-3 1315
7.Murdych TomášDoležal Jan-2-6-6  0316
8.Hladík MiroslavProcházka Jiří-5-12-5  0317
9.Vraštil LukášNovák Aleš1188  3027
10.Socha ZdeněkHájek Ladislav35-9-9-92328
11.Hladík MiroslavDoležal Jan-78-4-9 1329
12.Vraštil LukášProcházka Jiří-1-6-3  03210
13.Socha ZdeněkNovák Aleš         
14.Murdych TomášHájek Ladislav         
15.Vraštil LukášDoležal Jan         
16.Socha ZdeněkProcházka Jiří         
17.Murdych TomášNovák Aleš         
18.Hladík MiroslavHájek Ladislav         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry02čtyřhry20
Socha Zdeněk02Doležal Jan30
Murdych Tomáš02Procházka Jiří30
Hladík Miroslav12Novák Aleš02
Vraštil Lukáš12Hájek Ladislav20



Zápis o utkání
Název soutěže: Divize Kolo: 16 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Lokomotiva Pardubice AVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:KST SK US Steinerová Choceň z.s. BRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Terezy Novákové 503, Pardubice 530 02, Výpadovka na ChrudimRozhodčí:
Datum dle rozpisu03. 02. 2018 13:30 Začátek
utkání
13:30Konec
utkání
16:35Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:636:25595:510TJ Lokomotiva Pardubice A

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Pytlík Jiří
Ecler Michal
 
 
Slavík Miroslav
Bělohlávek Dominik
 
 
4-9-9-6 1301
2.Bělohlav Karel
Hájek Tomáš
 
 
Šťastný Daniel
Kršiak Tomáš
 
 
510-115 3111
3.Hájek TomášBělohlávek Dominik-4-544-52312
4.Ecler MichalSlavík Miroslav-9768 3122
5.Pytlík Jiř튝astný Daniel6-8-118-72323
6.Bělohlav KarelKršiak Tomáš211-87 3133
7.Ecler MichalBělohlávek Dominik-9-5-8  0334
8.Pytlík JiříSlavík Miroslav35-910 3144
9.Bělohlav KarelŠťastný Daniel565  3054
10.Hájek TomášKršiak Tomáš3-996 3164
11.Pytlík JiříBělohlávek Dominik-8-8-5  0365
12.Bělohlav KarelSlavík Miroslav389  3075
13.Hájek Tomᚊťastný Daniel676  3085
14.Ecler MichalKršiak Tomáš10-8-9493295
15.Bělohlav KarelBělohlávek Dominik10-5-8-10 1396
16.Hájek TomášSlavík Miroslav775  30106
17.Ecler MichalŠťastný Daniel         
18.Pytlík JiříKršiak Tomáš         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Hájek Tomáš31Bělohlávek Dominik40
Ecler Michal21Slavík Miroslav04
Pytlík Jiří12Šťastný Daniel12
Bělohlav Karel31Kršiak Tomáš03



Zápis o utkání
Název soutěže: Divize Kolo: 16 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TTC HlinskoVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TJ Tesla Pardubice BRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Olšinka 383, Hlinsko 53901, Vstup přes budovu zimního stadionu, místnost v prvním patře, po ukončení provozu zimního stadionu je vstup od fotbalového hřiště.Rozhodčí:
Datum dle rozpisu03. 02. 2018 13:30 Začátek
utkání
13:30Konec
utkání
16:00Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:737:27605:534TTC Hlinsko

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Kosek Petr
Bříza Martin
 
 
Kudýn Vladimír
Kudýn Petr
 
 
-8-78-9 1301
2.Dalecký Petr
Rybenský Dušan
 
 
Lukeš Marek
Dočkal Radek
 
 
687  3011
3.Rybenský DušanKudýn Petr7-6-6-9 1312
4.Řezníček DavidLukeš Marek9-348 3122
5.Kosek PetrNovotný Luboš-7-8-8  0323
6.Dalecký PetrKudýn Vladimír269  3033
7.Řezníček DavidKudýn Petr-8-49-9 1334
8.Kosek PetrLukeš Marek-1082-883244
9.Dalecký PetrNovotný Luboš663  3054
10.Rybenský DušanKudýn Vladimír379  3064
11.Kosek PetrKudýn Petr-738-8-72365
12.Dalecký PetrLukeš Marek-8-9-8  0366
13.Rybenský DušanNovotný Luboš466  3076
14.Řezníček DavidDočkal Radek6-78-5-102377
15.Dalecký PetrKudýn Petr-41-81093287
16.Rybenský DušanLukeš Marek-6858 3197
17.Řezníček DavidNovotný Luboš468  30107
18.Kosek PetrDočkal Radek         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Rybenský Dušan31Kudýn Petr31
Řezníček David22Lukeš Marek13
Kosek Petr12Novotný Luboš13
Dalecký Petr31Kudýn Vladimír02
   Dočkal Radek10



Zápis o utkání
Název soutěže: Divize Kolo: 16 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TTC Skuteč AVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TJ Sokol Chrudim BRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
ČSA 1000, 539 73 Skuteč, Multifunkční sportovní halaRozhodčí:
Datum dle rozpisu03. 02. 2018 13:30 Začátek
utkání
13:30Konec
utkání
16:00Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:531:23505:487TTC Skuteč A

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Netolický Lukáš
Vyčichl Michal
 
 
Rulík Jiří
Stehlík Vojtěch
 
 
9116  3010
2.Štantejský Ondřej
Bezdíček Bohumil
 
 
Šindelář Pavel
Sedláčková Tereza
 
 
-7-6-5  0311
3.Bezdíček BohumilSedláčková Tereza877  3021
4.Netolický Lukᚊindelář Pavel8-6-7363231
5.Vyčichl MichalStehlík Vojtěch-98-6843241
6.Štantejský OndřejRulík Jiří11-121312 3151
7.Netolický LukášSedláčková Tereza6-798 3161
8.Vyčichl MichalŠindelář Pavel-5-8-2  0362
9.Štantejský OndřejStehlík Vojtěch176  3072
10.Bezdíček BohumilRulík Jiří-7-3-8  0373
11.Vyčichl MichalSedláčková Tereza-4-9-8  0374
12.Štantejský OndřejŠindelář Pavel-7-211-8 1375
13.Bezdíček BohumilStehlík Vojtěch9-766 3185
14.Netolický LukášRulík Jiří-78105 3195
15.Štantejský OndřejSedláčková Tereza774  30105
16.Bezdíček BohumilŠindelář Pavel         
17.Netolický LukášStehlík Vojtěch         
18.Vyčichl MichalRulík Jiří         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Bezdíček Bohumil21Sedláčková Tereza13
Netolický Lukáš30Šindelář Pavel21
Vyčichl Michal12Stehlík Vojtěch03
Štantejský Ondřej31Rulík Jiří12

předchozí kolo následující kolo
Reklama
JOOLA
vsenastolnitenis
pohary-bauer
JOOLA
DHS
insportline
Reklama
JOOLA
DHS
insportline