Výběr krajského svazu:
Výběr regionálního svazu:
Sezóna:

Zápis o utkání
Název soutěže: Divize Kolo: 18 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Slovan Moravská TřebováVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TTC Skuteč ARozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Moravská Třebová, Tyršova 41, Herna ST - Na koupalištiRozhodčí:
Datum dle rozpisu17. 02. 2018 13:30 Začátek
utkání
13:30Konec
utkání
14:45Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:030:6381:262TJ Slovan Moravská Třebová

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Maděra Jaroslav
Zítka Patrik
 
 
Vyčichl Michal
Krupka Jan
 
 
67-89 3110
2.Kalandra Miloslav ml.
Mrva Milan
 
 
Novák Vojtěch
Doležal Marek
 
 
991  3020
3.Mrva MilanVyčichl Michal548  3030
4.Maděra JaroslavKrupka Jan911-96 3140
5.Zítka PatrikNovák Vojtěch762  3050
6.Kalandra Miloslav ml.Doležal Marek889  3060
7.Maděra JaroslavVyčichl Michal-10851 3170
8.Zítka PatrikKrupka Jan6-594 3180
9.Kalandra Miloslav ml.Novák Vojtěch29-84 3190
10.Mrva MilanDoležal Marek78-98 31100
11.Zítka PatrikVyčichl Michal         
12.Kalandra Miloslav ml.Krupka Jan         
13.Mrva MilanNovák Vojtěch         
14.Maděra JaroslavDoležal Marek         
15.Kalandra Miloslav ml.Vyčichl Michal         
16.Mrva MilanKrupka Jan         
17.Maděra JaroslavNovák Vojtěch         
18.Zítka PatrikDoležal Marek         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry20čtyřhry02
Mrva Milan20Vyčichl Michal02
Maděra Jaroslav20Krupka Jan02
Zítka Patrik20Novák Vojtěch02
Kalandra Miloslav ml.20Doležal Marek02



Zápis o utkání
Název soutěže: Divize Kolo: 18 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Sokol Česká Třebová AVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TTC HlinskoRozhodčí:Geldner
Hráno v místnosti
přesná adresa
Herna ST Na Skále Česká TřebováRozhodčí:Doubrava
Datum dle rozpisu17. 02. 2018 13:30 Začátek
utkání
14:00Konec
utkání
00:00Rozhodčí:Wávra
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:232:13464:397TJ Sokol Česká Třebová A

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Hýbl Tomáš
Patka Václav
 
 
Dalecký Petr
Kosek Petr
 
 
9-7107 3110
2.Mikulecký Jan
Wávra Pavel
 
 
Polanský Jiří
Řezníček David
 
 
8910  3020
3.Mikulecký JanDalecký Petr-910-10-10 1321
4.Wávra PavelKosek Petr676  3031
5.Hýbl TomášŘezníček David-9876 3141
6.Patka VáclavPolanský Jiří8119  3051
7.Wávra PavelDalecký Petr-8-9109103261
8.Hýbl TomášKosek Petr76-86 3171
9.Patka VáclavŘezníček David-678-783281
10.Mikulecký JanPolanský Jiří898  3091
11.Hýbl TomášDalecký Petr-7-88-7 1392
12.Patka VáclavKosek Petr656  30102
13.Mikulecký JanŘezníček David         
14.Wávra PavelPolanský Jiří         
15.Patka VáclavDalecký Petr         
16.Mikulecký JanKosek Petr         
17.Wávra PavelŘezníček David         
18.Hýbl TomášPolanský Jiří         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry20čtyřhry02
Mikulecký Jan11Dalecký Petr21
Wávra Pavel20Kosek Petr03
Hýbl Tomáš21Řezníček David02
Patka Václav30Polanský Jiří02



Zápis o utkání
Název soutěže: Divize Kolo: 18 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Sokol Chrudim BVrchní
rozhodčí:
Stehlík Milan
HOSTUJÍCÍ:TJ Lokomotiva Pardubice ARozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Tyršovo náměstí 12, Chrudim, Stará budovaRozhodčí:
Datum dle rozpisu17. 02. 2018 13:30 Začátek
utkání
13:30Konec
utkání
15:10Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
0:108:30299:407TJ Lokomotiva Pardubice A

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Rulík Jiří
Stehlík Milan
 
 
Pytlík Jiří
Kortus Petr
 
 
-87-8-6 1301
2.Šindelář Pavel
Hanousek Ondřej
 
 
Bělohlav Karel
Hájek Tomáš
 
 
-912-5-9 1302
3.Hanousek OndřejBělohlav Karel-8-5-4  0303
4.Stehlík MilanPytlík Jiří8-5-7-9 1304
5.Rulík JiříHájek Tomáš12-99-5-72305
6.Šindelář PavelKortus Petr11-9-108-52306
7.Stehlík MilanBělohlav Karel-8-4-6  0307
8.Rulík JiříPytlík Jiří-5-4-8  0308
9.Šindelář PavelHájek Tomáš-99-8-7 1309
10.Hanousek OndřejKortus Petr-4-5-7  03010
11.Rulík JiříBělohlav Karel         
12.Šindelář PavelPytlík Jiří         
13.Hanousek OndřejHájek Tomáš         
14.Stehlík MilanKortus Petr         
15.Šindelář PavelBělohlav Karel         
16.Hanousek OndřejPytlík Jiří         
17.Stehlík MilanHájek Tomáš         
18.Rulík JiříKortus Petr         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry02čtyřhry20
Hanousek Ondřej02Bělohlav Karel20
Stehlík Milan02Pytlík Jiří20
Rulík Jiří02Hájek Tomáš20
Šindelář Pavel02Kortus Petr20



Zápis o utkání
Název soutěže: Divize Kolo: 18 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Tesla Pardubice BVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TJ Jiskra Holice BRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
K Vinici 1901, Pardubice, bílá budova vedle fotbalového hřiště, 1.patro, vchod z boku budovyRozhodčí:
Datum dle rozpisu17. 02. 2018 13:30 Začátek
utkání
13:30Konec
utkání
15:10Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:432:17479:399TJ Tesla Pardubice B

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Kudýn Petr
Dočkal Radek
 
 
Hladík Miroslav
Vraštil Lukáš
 
 
-9379 3110
2.Novotný Luboš
Zajíček Martin
 
 
Koubek René
Málek Jiří nejml.
 
 
-78-9563220
3.Lukeš MarekHladík Miroslav6811  3030
4.Novotný LubošVraštil Lukáš626  3040
5.Dočkal RadekKoubek René5-7-4-5 1341
6.Kudýn PetrMálek Jiří nejml.547  3051
7.Novotný LubošHladík Miroslav5-5-10-7 1352
8.Dočkal RadekVraštil Lukáš1210-108 3162
9.Kudýn PetrKoubek René87-312 3172
10.Lukeš MarekMálek Jiří nejml.294  3082
11.Dočkal RadekHladík Miroslav-9-4-4  0383
12.Zajíček MartinVraštil Lukáš4105  3093
13.Lukeš MarekKoubek René-7-9-8  0394
14.Novotný LubošMálek Jiří nejml.565  30104
15.Zajíček MartinHladík Miroslav         
16.Lukeš MarekVraštil Lukáš         
17.Novotný LubošKoubek René         
18.Dočkal RadekMálek Jiří nejml.         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry20čtyřhry02
Lukeš Marek21Hladík Miroslav21
Novotný Luboš21Vraštil Lukáš03
Dočkal Radek12Koubek René21
Kudýn Petr20Málek Jiří nejml.03
Zajíček Martin10   



Zápis o utkání
Název soutěže: Divize Kolo: 18 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:KST SK US Steinerová Choceň z.s. BVrchní
rozhodčí:
Kršiak Tomáš
HOSTUJÍCÍ:TJ Trojovice ARozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Choceň, Jungmannova 305, vchod do herny z parkoviště za radnicí u NábřežíRozhodčí:
Datum dle rozpisu17. 02. 2018 13:30 Začátek
utkání
13:30Konec
utkání
16:05Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:836:28632:594KST SK US Steinerová Choceň z.s. B

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Bělohlávek Dominik
Syrový Vojtěch
 
 
Tesner Tomáš
Malinský Martin
 
 
546  3010
2.Šťastný Daniel
Kršiak Tomáš
 
 
Michalec Roman
Kopecký Pavel
 
 
-86-77-92311
3.Kršiak TomášMichalec Roman896  3021
4.Bělohlávek DominikTesner Tomáš568  3031
5.Syrový VojtěchMalinský Martin-6-10116-62332
6.Šťastný DanielKopecký Pavel5108  3042
7.Bělohlávek DominikMichalec Roman56-79 3152
8.Syrový VojtěchTesner Tomáš-7-4-6  0353
9.Šťastný DanielMalinský Martin-7-7-9  0354
10.Kršiak TomášKopecký Pavel-6-7-9  0355
11.Syrový VojtěchMichalec Roman8-712-583265
12.Šťastný DanielTesner Tomáš6-8-87-152366
13.Kršiak TomášMalinský Martin9712  3076
14.Bělohlávek DominikKopecký Pavel878  3086
15.Šťastný DanielMichalec Roman-7-9-10  0387
16.Kršiak TomášTesner Tomáš-8-9-7  0388
17.Bělohlávek DominikMalinský Martin9813  3098
18.Syrový VojtěchKopecký Pavel92-1113 31108

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Kršiak Tomáš22Michalec Roman13
Bělohlávek Dominik40Tesner Tomáš31
Syrový Vojtěch22Malinský Martin22
Šťastný Daniel13Kopecký Pavel13



Zápis o utkání
Název soutěže: Divize Kolo: 18 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TTC Ústí nad Orlicí BVrchní
rozhodčí:
Kantorek Jiří
HOSTUJÍCÍ:KST Linea Chrudim ARozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Žižkov 502 ,562 01 Ústí nad OrlicíRozhodčí:
Datum dle rozpisu17. 02. 2018 13:30 Začátek
utkání
13:30Konec
utkání
15:40Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:734:25571:485TTC Ústí nad Orlicí B

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Novák Aleš
Hájek Ladislav
 
 
Netolický Jan
Mandlík Miroslav
 
 
369  3010
2.Doležal Jan
Procházka Jiří
 
 
Netolický Tomáš
Malinský Tomáš
 
 
666  3020
3.Novák AlešMalinský Tomáš-9-5-8  0321
4.Hájek LadislavNetolický Tomáš-46-8-7 1322
5.Procházka JiříNetolický Jan764  3032
6.Doležal JanMandlík Miroslav326  3042
7.Hájek LadislavMalinský Tomáš-8-9-7  0343
8.Procházka JiříNetolický Tomáš-95-9-10 1344
9.Doležal JanNetolický Jan768  3054
10.Novák AlešMandlík Miroslav2-65-7103264
11.Procházka JiříMalinský Tomáš-103-8-5 1365
12.Doležal JanNetolický Tomáš766  3075
13.Novák AlešNetolický Jan-6-99-9 1376
14.Hájek LadislavMandlík Miroslav-84610 3186
15.Doležal JanMalinský Tomáš6106  3096
16.Novák AlešNetolický Tomáš-7-10-6  0397
17.Hájek LadislavNetolický Jan65-910 31107
18.Procházka JiříMandlík Miroslav         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry20čtyřhry02
Novák Aleš13Malinský Tomáš31
Hájek Ladislav22Netolický Tomáš31
Procházka Jiří12Netolický Jan13
Doležal Jan40Mandlík Miroslav03

předchozí kolo následující kolo
Reklama
JOOLA
vsenastolnitenis
pohary-bauer
JOOLA
XENIUM
DHS
Reklama
JOOLA
XENIUM
DHS