Výběr krajského svazu:
Výběr regionálního svazu:
Sezóna:

Zápis o utkání
Název soutěže: Divize Kolo: 19 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TTC Ústí nad Orlicí BVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TJ Sokol Česká Třebová ARozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Žižkov 502 ,562 01 Ústí nad OrlicíRozhodčí:
Datum dle rozpisu17. 03. 2018 09:00 Začátek
utkání
09:00Konec
utkání
11:00Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:436:18547:466TTC Ústí nad Orlicí B

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Hájek Ladislav
Novák Aleš
 
 
Mikulecký Jan
Wávra Pavel
 
 
7-9-612-82301
2.Doležal Jan
Procházka Jiří
 
 
Geldner Josef
Rybka Tomáš ml.
 
 
964  3011
3.Hájek LadislavMikulecký Jan-8-117-4 1312
4.Novák AlešWávra Pavel-1078-683222
5.Procházka JiříGeldner Josef749  3032
6.Doležal JanRybka Tomáš ml.584  3042
7.Novák AlešMikulecký Jan-10-76-5 1343
8.Procházka JiříWávra Pavel8-10-126-92344
9.Doležal JanGeldner Josef452  3054
10.Hájek LadislavRybka Tomáš ml.895  3064
11.Procházka JiříMikulecký Jan9-71013 3174
12.Doležal JanWávra Pavel-65117 3184
13.Hájek LadislavGeldner Josef-4810-6113294
14.Novák AlešRybka Tomáš ml.648  30104
15.Doležal JanMikulecký Jan         
16.Hájek LadislavWávra Pavel         
17.Novák AlešGeldner Josef         
18.Procházka JiříRybka Tomáš ml.         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Hájek Ladislav21Mikulecký Jan21
Novák Aleš21Wávra Pavel12
Procházka Jiří21Geldner Josef03
Doležal Jan30Rybka Tomáš ml.03



Zápis o utkání
Název soutěže: Divize Kolo: 19 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:KST SK US Steinerová Choceň z.s. BVrchní
rozhodčí:
Slavík Miroslav
HOSTUJÍCÍ:TJ Slovan Moravská TřebováRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Choceň, Jungmannova 305, vchod do herny z parkoviště za radnicí u NábřežíRozhodčí:
Datum dle rozpisu17. 03. 2018 09:00 Začátek
utkání
09:00Konec
utkání
12:00Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
6:1028:31545:564TJ Slovan Moravská Třebová

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Oliva Vladimír
Slavík Miroslav
 
 
Maděra Jaroslav
Zítka Patrik
 
 
-10-97-9 1301
2.Šťastný Daniel
Kršiak Tomáš
 
 
Kalandra Miloslav ml.
Mrva Milan
 
 
8-8-79-72302
3.Kršiak TomášKalandra Miloslav ml.-12-7-8  0303
4.Šťastný DanielMrva Milan-71089 3113
5.Oliva VladimírZítka Patrik-10-9-6  0314
6.Bělohlávek DominikMaděra Jaroslav877  3024
7.Šťastný DanielKalandra Miloslav ml.-39-99-42325
8.Oliva VladimírMrva Milan810-10-8-62326
9.Bělohlávek DominikZítka Patrik8116  3036
10.Kršiak TomášMaděra Jaroslav-86-10-9 1337
11.Oliva VladimírKalandra Miloslav ml.-8-6-4  0338
12.Bělohlávek DominikMrva Milan518  3048
13.Kršiak TomášZítka Patrik998  3058
14.Šťastný DanielMaděra Jaroslav-19-9-9 1359
15.Bělohlávek DominikKalandra Miloslav ml.847  3069
16.Kršiak TomášMrva Milan-88-9-3 13610
17.Šťastný DanielZítka Patrik8-876 31  
18.Oliva VladimírMaděra Jaroslav         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry02čtyřhry20
Kršiak Tomáš13Kalandra Miloslav ml.31
Šťastný Daniel12Mrva Milan22
Oliva Vladimír03Zítka Patrik12
Bělohlávek Dominik40Maděra Jaroslav21



Zápis o utkání
Název soutěže: Divize Kolo: 19 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Trojovice AVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TJ Tesla Pardubice BRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Trojovice 77, 538 33, Budova bývalé školyRozhodčí:
Datum dle rozpisu18. 03. 2018 09:00 Začátek
utkání
09:00Konec
utkání
11:30Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:737:31652:615TJ Trojovice A

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Tesner Tomáš
Malinský Martin
 
 
Lukeš Marek
Dočkal Radek
 
 
7-7-88-92301
2.Michalec Roman
Kopecký Pavel
 
 
Kudýn Vladimír
Zajíček Martin
 
 
-10456 3111
3.Michalec RomanLukeš Marek910-78 3121
4.Kopecký PavelKudýn Vladimír-9-8-4  0322
5.Malinský MartinZajíček Martin788  3032
6.Tesner TomášDočkal Radek933  3042
7.Kopecký PavelLukeš Marek-88-9983252
8.Malinský MartinKudýn Vladimír-11-9-4  0353
9.Tesner TomášZajíček Martin63-714 3163
10.Michalec RomanDočkal Radek-978-8-82364
11.Malinský MartinLukeš Marek8-78-7-112365
12.Tesner TomášKudýn Vladimír94-2-863275
13.Michalec RomanZajíček Martin76-68 3185
14.Kopecký PavelDočkal Radek-44-10-13 1386
15.Tesner TomášLukeš Marek-8-9-7  0387
16.Michalec RomanKudýn Vladimír4611  3097
17.Kopecký PavelZajíček Martin-3-6810732107
18.Malinský MartinDočkal Radek         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Michalec Roman31Lukeš Marek22
Kopecký Pavel22Kudýn Vladimír22
Malinský Martin12Zajíček Martin04
Tesner Tomáš31Dočkal Radek21



Zápis o utkání
Název soutěže: Divize Kolo: 19 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:KST Linea Chrudim AVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TJ Sokol Chrudim BRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
U Valchy, Chrudim, V areálu hokejbalového hřiště, vedle plovárnyRozhodčí:
Datum dle rozpisu18. 03. 2018 09:00 Začátek
utkání
09:00Konec
utkání
11:30Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:737:27609:573KST Linea Chrudim A

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Netolický Jan
Michek Jakub
 
 
Stehlík Milan
Bureš Jaroslav
 
 
6910  3010
2.Netolický Tomáš
Malinský Tomáš
 
 
Šindelář Pavel
Sedláčková Tereza
 
 
10129  3020
3.Netolický TomášSedláčková Tereza-61177 3130
4.Netolický JanŠindelář Pavel8-108-6-102331
5.Michek JakubBureš Jaroslav-99-2-2 1332
6.Malinský TomášStehlík Milan4-8-95-82333
7.Netolický JanSedláčková Tereza5-886 3143
8.Michek JakubŠindelář Pavel-5-6-4  0344
9.Malinský TomášBureš Jaroslav755  3054
10.Netolický TomášStehlík Milan44-710 3164
11.Michek JakubSedláčková Tereza-7-7-8  0365
12.Malinský Tomᚊindelář Pavel-4-8-7  0366
13.Netolický TomášBureš Jaroslav8-8-89-102367
14.Netolický JanStehlík Milan107-87 3177
15.Malinský TomášSedláčková Tereza6511  3087
16.Netolický Tomᚊindelář Pavel567  3097
17.Netolický JanBureš Jaroslav6-9-79832107
18.Michek JakubStehlík Milan-5-6-5  03  

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry20čtyřhry02
Netolický Tomáš31Sedláčková Tereza13
Netolický Jan31Šindelář Pavel31
Michek Jakub03Bureš Jaroslav22
Malinský Tomáš22Stehlík Milan12



Zápis o utkání
Název soutěže: Divize Kolo: 19 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Lokomotiva Pardubice AVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TTC Skuteč ARozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Terezy Novákové 503, Pardubice 530 02, Výpadovka na ChrudimRozhodčí:
Datum dle rozpisu17. 03. 2018 09:00 Začátek
utkání
09:00Konec
utkání
10:45Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:030:0330:154TJ Lokomotiva Pardubice A

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Pytlík Jiří
Ecler Michal
 
 
Doležal Marek
Hubený Zdeněk
 
 
564  3010
2.Hájek Tomáš
Kortus Petr
 
 
Krupka Jan
Vyčichl Michal
 
 
355  3020
3.Hájek TomášDoležal Marek752  3030
4.Ecler MichalHubený Zdeněk643  3040
5.Kortus PetrKrupka Jan586  3050
6.Pytlík JiříVyčichl Michal478  3060
7.Ecler MichalDoležal Marek645  3070
8.Kortus PetrHubený Zdeněk747  3080
9.Pytlík JiříKrupka Jan835  3090
10.Hájek TomášVyčichl Michal435  30100
11.Kortus PetrDoležal Marek         
12.Pytlík JiříHubený Zdeněk         
13.Hájek TomášKrupka Jan         
14.Ecler MichalVyčichl Michal         
15.Pytlík JiříDoležal Marek         
16.Hájek TomášHubený Zdeněk         
17.Ecler MichalKrupka Jan         
18.Kortus PetrVyčichl Michal         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry20čtyřhry02
Hájek Tomáš20Doležal Marek02
Ecler Michal20Hubený Zdeněk02
Kortus Petr20Krupka Jan02
Pytlík Jiří20Vyčichl Michal02



Zápis o utkání
Název soutěže: Divize Kolo: 19 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Jiskra Holice BVrchní
rozhodčí:
Košťál Jiří
HOSTUJÍCÍ:TTC HlinskoRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Holubova 768 53401 Holice, Proti KD a muzeu Dr.E.HolubaRozhodčí:
Datum dle rozpisu17. 03. 2018 09:00 Začátek
utkání
09:00Konec
utkání
11:10Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
5:1019:34427:511TTC Hlinsko

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Socha Zdeněk
Hladík Miroslav
 
 
Rybenský Dušan
Dalecký Petr
 
 
9-109-753210
2.Vraštil Lukáš
Bako Adam
 
 
Řezníček David
Kosek Petr
 
 
-7-8-7  0311
3.Málek Jiří nejml.Řezníček David-5-7-4  0312
4.Bako AdamDalecký Petr-3-47-8 1313
5.Hladík MiroslavKosek Petr7-758 3123
6.Vraštil LukášRybenský Dušan-7-8-4  0324
7.Bako AdamPolanský Jiří8-396 3134
8.Hladík MiroslavDalecký Petr878  3044
9.Vraštil LukášKosek Petr-3-488-82345
10.Málek Jiří nejml.Rybenský Dušan-5-6-10  0346
11.Hladík MiroslavPolanský Jiří966  3056
12.Vraštil LukášDalecký Petr-7-4-6  0357
13.Málek Jiří nejml.Kosek Petr-6-5-6  0358
14.Bako AdamRybenský Dušan-9-92-7 1359
15.Vraštil LukášPolanský Jiří-8-9-7  03510
16.Málek Jiří nejml.Dalecký Petr         
17.Bako AdamKosek Petr         
18.Hladík MiroslavRybenský Dušan         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Málek Jiří nejml.03Řezníček David10
Bako Adam12Dalecký Petr21
Hladík Miroslav30Kosek Petr21
Vraštil Lukáš04Rybenský Dušan30
   Polanský Jiří12

předchozí kolo následující kolo
Reklama
JOOLA
vsenastolnitenis
pohary-bauer
JOOLA
XENIUM
DHS
Reklama
JOOLA
XENIUM
DHS