Výběr krajského svazu:
Výběr regionálního svazu:
Sezóna:

Zápis o utkání
Název soutěže: Divize Kolo: 2 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Tesla Pardubice BVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TJ Sokol Česká Třebová ARozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
K Vinici 1901, Pardubice, bílá budova vedle fotbalového hřiště, 1.patro, vchod z boku budovyRozhodčí:
Datum dle rozpisu07. 10. 2017 09:00 Začátek
utkání
09:00Konec
utkání
12:15Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
9:935:41695:729nerozhodně

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Novotný Luboš
Petřík Tomáš
 
 
Hýbl Tomáš
Patka Václav
 
 
9-7-8-5 1301
2.Kudýn Petr
Kudýn Vladimír
 
 
Wávra Pavel
Mikulecký Jan
 
 
-7977 3111
3.Kudýn VladimírPatka Václav10-6-5-7 1312
4.Petřík TomášWávra Pavel812-45 3122
5.Novotný LubošMikulecký Jan-9-9-5  0323
6.Kudýn PetrHýbl Tomáš-787-1073233
7.Petřík TomášPatka Václav-7-12-5  0334
8.Novotný LubošWávra Pavel5-9-95-42335
9.Kudýn PetrMikulecký Jan-77-71043245
10.Kudýn VladimírHýbl Tomáš-9-96873255
11.Novotný LubošPatka Václav10-7-9-10 1356
12.Kudýn PetrWávra Pavel-9-6101073266
13.Kudýn VladimírMikulecký Jan-68-59123276
14.Petřík TomášHýbl Tomáš9-8-5-7 1377
15.Kudýn PetrPatka Václav65-79 3187
16.Kudýn VladimírWávra Pavel7-8-123-62388
17.Petřík TomášMikulecký Jan-6-9-1  0389
18.Novotný LubošHýbl Tomáš-101049 3199

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Kudýn Vladimír22Patka Václav31
Petřík Tomáš13Wávra Pavel22
Novotný Luboš13Mikulecký Jan22
Kudýn Petr40Hýbl Tomáš13



Zápis o utkání
Název soutěže: Divize Kolo: 2 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Sokol Chrudim BVrchní
rozhodčí:
Stehlík Milan
HOSTUJÍCÍ:TJ Slovan Moravská TřebováRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Tyršovo náměstí 12, Chrudim, Stará budovaRozhodčí:
Datum dle rozpisu07. 10. 2017 09:00 Začátek
utkání
09:00Konec
utkání
11:15Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:335:16512:418TJ Sokol Chrudim B

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Rulík Jiří
Stehlík Milan
 
 
Maděra Jaroslav
Zítka Patrik
 
 
9-8118 3110
2.Šindelář Pavel
Bureš Jaroslav
 
 
Mrva Milan
Kalandra Miloslav ml.
 
 
7310  3020
3.Stehlík MilanMrva Milan-11612-9-52321
4.Bureš JaroslavKalandra Miloslav ml.1158  3031
5.Rulík JiříMaděra Jaroslav-7789 3141
6.Šindelář PavelZítka Patrik676  3051
7.Bureš JaroslavMrva Milan-7-36-7 1352
8.Rulík JiříKalandra Miloslav ml.105-93 3162
9.Šindelář PavelMaděra Jaroslav-884-873272
10.Stehlík MilanZítka Patrik6-667 3182
11.Rulík JiříMrva Milan-7-1054-82383
12.Šindelář PavelKalandra Miloslav ml.623  3093
13.Stehlík MilanMaděra Jaroslav97-58 31103
14.Bureš JaroslavZítka Patrik         
15.Šindelář PavelMrva Milan         
16.Stehlík MilanKalandra Miloslav ml.         
17.Bureš JaroslavMaděra Jaroslav         
18.Rulík JiříZítka Patrik         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry20čtyřhry02
Stehlík Milan21Mrva Milan30
Bureš Jaroslav11Kalandra Miloslav ml.03
Rulík Jiří21Maděra Jaroslav03
Šindelář Pavel30Zítka Patrik02



Zápis o utkání
Název soutěže: Divize Kolo: 2 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TTC Skuteč AVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TTC Ústí nad Orlicí BRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
ČSA 1000, 539 73 Skuteč, Multifunkční sportovní halaRozhodčí:
Datum dle rozpisu18. 11. 2017 09:00 Začátek
utkání
09:00Konec
utkání
12:30Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:837:33675:654TTC Skuteč A

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Bezdíček Lukáš
Štantejský Ondřej
 
 
Doležal Jan
Procházka Jiří
 
 
-814-9-5 1301
2.Bezdíček Bohumil
Netolický Lukáš
 
 
Hájek Ladislav
Novák Aleš
 
 
-8-96-9 1302
3.Bezdíček LukášDoležal Jan-9-8-4  0303
4.Netolický LukášProcházka Jiří6-5-8-3 1304
5.Bezdíček BohumilHájek Ladislav-9-8810-102305
6.Štantejský OndřejNovák Aleš66-88 3115
7.Netolický LukášDoležal Jan-1110812 3125
8.Bezdíček BohumilProcházka Jiří-6-5-7  0326
9.Štantejský OndřejHájek Ladislav856  3036
10.Bezdíček LukášNovák Aleš-9967 3146
11.Bezdíček BohumilDoležal Jan-12-9-4  0347
12.Štantejský OndřejProcházka Jiří84-75 3157
13.Bezdíček LukášHájek Ladislav1255  3067
14.Netolický LukášNovák Aleš1367  3077
15.Štantejský OndřejDoležal Jan-1096-10-52378
16.Bezdíček LukášProcházka Jiří5-4-6273288
17.Netolický LukášHájek Ladislav79-8-6103298
18.Bezdíček BohumilNovák Aleš9-10108 31108

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry02čtyřhry20
Bezdíček Lukáš31Doležal Jan31
Netolický Lukáš31Procházka Jiří22
Bezdíček Bohumil13Hájek Ladislav13
Štantejský Ondřej31Novák Aleš04



Zápis o utkání
Název soutěže: Divize Kolo: 2 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TTC HlinskoVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:KST SK US Steinerová Choceň z.s. BRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Olšinka 383, Hlinsko 53901, Vstup přes budovu zimního stadionu, místnost v prvním patře, po ukončení provozu zimního stadionu je vstup od fotbalového hřiště.Rozhodčí:
Datum dle rozpisu18. 11. 2017 09:00 Začátek
utkání
09:00Konec
utkání
11:55Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
5:1021:38517:598KST SK US Steinerová Choceň z.s. B

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Dalecký Petr
Kosek Petr
 
 
Bělohlávek Dominik
Dostál Jan
 
 
9-5-6-6 1301
2.Polanský Jiří
Řezníček David
 
 
Šťastný Daniel
Slavík Miroslav
 
 
8-7-7683211
3.Kosek PetrBělohlávek Dominik-5-5-9  0312
4.Řezníček DavidDostál Jan7-9-9-3 1313
5.Rybenský DušanSlavík Miroslav-7-7-3  0314
6.Dalecký PetrŠťastný Daniel967  3024
7.Řezníček DavidBělohlávek Dominik-7-6-6  0325
8.Polanský JiříDostál Jan-3-1110-7 1326
9.Dalecký PetrSlavík Miroslav-1249-683236
10.Kosek PetrŠťastný Daniel-76-9893246
11.Polanský JiříBělohlávek Dominik-6-11-6  0347
12.Dalecký PetrDostál Jan78-10-10153257
13.Kosek PetrSlavík Miroslav610-9-8-72358
14.Řezníček DavidŠťastný Daniel-79-7-11 1359
15.Dalecký PetrBělohlávek Dominik-7-8-9  03510
16.Kosek PetrDostál Jan         
17.Řezníček DavidSlavík Miroslav         
18.Polanský Jiř튝astný Daniel         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Kosek Petr12Bělohlávek Dominik40
Řezníček David03Dostál Jan21
Rybenský Dušan01Slavík Miroslav21
Dalecký Petr31Šťastný Daniel12
Polanský Jiří02   



Zápis o utkání
Název soutěže: Divize Kolo: 2 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Lokomotiva Pardubice AVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TJ Trojovice ARozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Terezy Novákové 503, Pardubice 530 02, Výpadovka na ChrudimRozhodčí:
Datum dle rozpisu07. 10. 2017 09:00 Začátek
utkání
09:00Konec
utkání
11:00Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:635:26557:504TJ Lokomotiva Pardubice A

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Bělohlav Karel
Pytlík Jiří
 
 
Tesner Tomáš
Malinský Martin
 
 
4-553 3110
2.Špaňůr Josef
Horáková Eva
 
 
Michalec Roman
Kopecký Pavel
 
 
7-3-3-10 1311
3.Pytlík JiříMichalec Roman4-27-653221
4.Špaňůr JosefTesner Tomáš8-3-2-7 1322
5.Horáková EvaMalinský Martin-37-4-7 1323
6.Bělohlav KarelKopecký Pavel5210  3033
7.Špaňůr JosefMichalec Roman-69-10-6 1334
8.Horáková EvaTesner Tomáš-8-8-5  0335
9.Bělohlav KarelMalinský Martin363  3045
10.Pytlík JiříKopecký Pavel654  3055
11.Horáková EvaMichalec Roman-811-7-4 1356
12.Bělohlav KarelTesner Tomáš-9-951283266
13.Pytlík JiříMalinský Martin744  3076
14.Špaňůr JosefKopecký Pavel-96411 3186
15.Bělohlav KarelMichalec Roman4-634 3196
16.Pytlík JiříTesner Tomáš88-1013 31106
17.Špaňůr JosefMalinský Martin         
18.Horáková EvaKopecký Pavel         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Pytlík Jiří40Michalec Roman22
Špaňůr Josef12Tesner Tomáš22
Horáková Eva03Malinský Martin12
Bělohlav Karel40Kopecký Pavel03



Zápis o utkání
Název soutěže: Divize Kolo: 2 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Jiskra Holice BVrchní
rozhodčí:
Košťál Jiří
HOSTUJÍCÍ:KST Linea Chrudim ARozhodčí:Koubek René
Hráno v místnosti
přesná adresa
Holubova 768 53401 Holice, Proti KD a muzeu Dr.E.HolubaRozhodčí:Vraštil Lukáš
Datum dle rozpisu07. 10. 2017 09:00 Začátek
utkání
09:00Konec
utkání
00:00Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
7:1025:35524:592KST Linea Chrudim A

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Hladík Miroslav
Socha Zdeněk
 
 
Netolický Jan
Dočekal Tomáš
 
 
6912  3010
2.Theodor Jiří
Murdych Tomáš
 
 
Malinský Tomáš
Netolický Tomáš
 
 
-5-7-6  0311
3.Hladík MiroslavMalinský Tomáš-18108 3121
4.Theodor JiříNetolický Tomáš-36-10-7 1322
5.Murdych TomášDočekal Tomáš-5-7-9  0323
6.Socha ZdeněkNetolický Jan-86612 3133
7.Theodor JiříMalinský Tomáš-5-6-5  0334
8.Murdych TomášNetolický Tomáš-3-11-9  0335
9.Socha ZdeněkDočekal Tomáš569  3045
10.Hladík MiroslavNetolický Jan-6911-1453255
11.Murdych TomášMalinský Tomáš-8-81-6 1356
12.Socha ZdeněkNetolický Tomáš-9-9-12  0357
13.Hladík MiroslavDočekal Tomáš6810  3067
14.Theodor JiříNetolický Jan5-4-5-8 1368
15.Socha ZdeněkMalinský Tomáš-5-7-8  0369
16.Hladík MiroslavNetolický Tomáš9-1119 3179
17.Koubek RenéDočekal Tomáš-7-69-7 13710
18.Murdych TomášNetolický Jan         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Hladík Miroslav40Malinský Tomáš31
Theodor Jiří03Netolický Tomáš31
Murdych Tomáš03Dočekal Tomáš22
Socha Zdeněk22Netolický Jan12
Koubek René01   

předchozí kolo následující kolo
Reklama
JOOLA
vsenastolnitenis
pohary-bauer
JOOLA
DHS
insportline
Reklama
JOOLA
DHS
insportline