Výběr krajského svazu:
Výběr regionálního svazu:
Sezóna:

Zápis o utkání
Název soutěže: Divize Kolo: 22 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Slovan Moravská TřebováVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TJ Lokomotiva Pardubice ARozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Moravská Třebová, Tyršova 41, Herna ST - Na koupalištiRozhodčí:
Datum dle rozpisu07. 04. 2018 13:30 Začátek
utkání
13:30Konec
utkání
16:00Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
8:1027:39599:654TJ Lokomotiva Pardubice A

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Smetana Jaroslav
Zítka Patrik
 
 
Pytlík Jiří
Kortus Petr
 
 
-10-8-8  0301
2.Kalandra Miloslav ml.
Maděra Jaroslav
 
 
Bělohlav Karel
Hájek Tomáš
 
 
-11-9-6  0302
3.Zítka PatrikBělohlav Karel-78-7-7 1303
4.Maděra JaroslavPytlík Jiří-89-5-9 1304
5.Smetana JaroslavEcler Michal-5-7-7  0305
6.Kalandra Miloslav ml.Hájek Tomáš-8-8-9  0306
7.Maděra JaroslavBělohlav Karel-7-10-9  0307
8.Smetana JaroslavPytlík Jiří-8-9-6  0308
9.Kalandra Miloslav ml.Ecler Michal7-68-4123218
10.Zítka PatrikKortus Petr-6797 3128
11.Smetana JaroslavBělohlav Karel8-7-9-10 1329
12.Kalandra Miloslav ml.Pytlík Jiří1167  3039
13.Zítka PatrikEcler Michal786  3049
14.Maděra JaroslavKortus Petr-6107-1353259
15.Kalandra Miloslav ml.Bělohlav Karel87-57 3169
16.Zítka PatrikPytlík Jiří7-789 3179
17.Maděra JaroslavEcler Michal-699-4103289
18.Smetana JaroslavKortus Petr-8-8-8  03810

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry02čtyřhry20
Zítka Patrik31Bělohlav Karel31
Maděra Jaroslav22Pytlík Jiří22
Smetana Jaroslav04Ecler Michal13
Kalandra Miloslav ml.31Hájek Tomáš10
   Kortus Petr12



Zápis o utkání
Název soutěže: Divize Kolo: 22 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Sokol Česká Třebová AVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TJ Jiskra Holice BRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Herna ST Na Skále Česká TřebováRozhodčí:
Datum dle rozpisu07. 04. 2018 13:30 Začátek
utkání
13:30Konec
utkání
15:30Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:333:13446:320TJ Sokol Česká Třebová A

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Hýbl Tomáš
Patka Václav
 
 
Socha Zdeněk
Hladík Miroslav
 
 
2-7-6-10 1301
2.Mikulecký Jan
Wávra Pavel
 
 
Vraštil Lukáš
Theodor Jiří
 
 
98-6-663211
3.Patka VáclavHladík Miroslav969  3021
4.Wávra PavelSocha Zdeněk289  3031
5.Hýbl TomášVraštil Lukáš4104  3041
6.Mikulecký JanTheodor Daniel263  3051
7.Wávra PavelHladík Miroslav-5-7-6  0352
8.Hýbl TomášSocha Zdeněk538  3062
9.Mikulecký JanVraštil Lukáš72-7-6-32363
10.Patka VáclavTheodor Daniel646  3073
11.Hýbl TomášHladík Miroslav954  3083
12.Mikulecký JanSocha ZdeněkWO    3093
13.Patka VáclavVraštil Lukáš-638-7932103
14.Wávra PavelTheodor Daniel766  30  
15.Mikulecký JanHladík Miroslav         
16.Patka VáclavSocha Zdeněk         
17.Wávra PavelVraštil Lukáš         
18.Hýbl TomášTheodor Daniel         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Patka Václav30Hladík Miroslav12
Wávra Pavel11Socha Zdeněk02
Hýbl Tomáš30Vraštil Lukáš12
Mikulecký Jan11Theodor Daniel02
WO10WO01



Zápis o utkání
Název soutěže: Divize Kolo: 22 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TTC HlinskoVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TJ Trojovice ARozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Olšinka 383, Hlinsko 53901, Vstup přes budovu zimního stadionu, místnost v prvním patře, po ukončení provozu zimního stadionu je vstup od fotbalového hřiště.Rozhodčí:
Datum dle rozpisu07. 04. 2018 13:30 Začátek
utkání
13:30Konec
utkání
15:30Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:533:22522:474TTC Hlinsko

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Bříza Martin
Kosek Petr
 
 
Tesner Tomáš
Malinský Martin
 
 
87-85 3110
2.Dalecký Petr
Polanský Jiří
 
 
Michalec Roman
Kopecký Pavel
 
 
868  3020
3.Polanský JiříMichalec Roman-7-3-8  0321
4.Kosek PetrTesner Tomáš6-4-10663231
5.Bříza MartinMalinský Martin6-8-8-7 1332
6.Dalecký PetrKopecký Pavel784  3042
7.Kosek PetrMichalec Roman-89-8-5 1343
8.Bříza MartinTesner Tomáš-9-8-5  0344
9.Dalecký PetrMalinský Martin79-910 3154
10.Polanský JiříKopecký Pavel3510  3064
11.Bříza MartinMichalec Roman-311-7-5 1365
12.Dalecký PetrTesner Tomáš97-47 3175
13.Polanský JiříMalinský Martin489  3085
14.Kosek PetrKopecký Pavel8-952 3195
15.Dalecký PetrMichalec Roman115-106 31105
16.Polanský JiříTesner Tomáš8    10  
17.Kosek PetrMalinský Martin         
18.Bříza MartinKopecký Pavel         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry20čtyřhry02
Polanský Jiří21Michalec Roman31
Kosek Petr21Tesner Tomáš12
Bříza Martin03Malinský Martin12
Dalecký Petr40Kopecký Pavel03



Zápis o utkání
Název soutěže: Divize Kolo: 22 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TTC Skuteč AVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:KST Linea Chrudim ARozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
ČSA 1000, 539 73 Skuteč, Multifunkční sportovní halaRozhodčí:
Datum dle rozpisu07. 04. 2018 13:30 Začátek
utkání
13:30Konec
utkání
16:10Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
4:1021:34464:536KST Linea Chrudim A

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Bezdíček Bohumil
Beránek Michal
 
 
Dočekal Tomáš
Polach Miroslav
 
 
-8-69-7 1301
2.Netolický Lukáš
Štantejský Ondřej
 
 
Netolický Tomáš
Malinský Tomáš
 
 
-89-65-82302
3.Netolický LukášDočekal Tomáš-7-589-62303
4.Bezdíček BohumilMalinský Tomáš-6-11-5  0304
5.Beránek MichalNetolický Tomáš-510-4-6 1305
6.Štantejský OndřejPolach Miroslav-936-863215
7.Bezdíček BohumilDočekal Tomáš-6-10-8  0316
8.Beránek MichalMalinský Tomáš-6-6-6  0317
9.Štantejský OndřejNetolický Tomáš-51094 3127
10.Netolický LukášPolach Miroslav10125  3037
11.Beránek MichalDočekal Tomáš-3-8-4  0338
12.Štantejský OndřejMalinský Tomáš-74-7-9 1339
13.Netolický LukášNetolický Tomáš9-6108 3149
14.Bezdíček BohumilPolach Miroslav6-66-10-423410
15.Štantejský OndřejDočekal Tomáš-4-9-10  03  
16.Netolický LukášMalinský Tomáš         
17.Bezdíček BohumilNetolický Tomáš         
18.Beránek MichalPolach Miroslav         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry02čtyřhry20
Netolický Lukáš21Dočekal Tomáš30
Bezdíček Bohumil03Malinský Tomáš30
Beránek Michal03Netolický Tomáš12
Štantejský Ondřej21Polach Miroslav12



Zápis o utkání
Název soutěže: Divize Kolo: 22 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Sokol Chrudim BVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TTC Ústí nad Orlicí BRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Tyršovo náměstí 12, Chrudim, Stará budovaRozhodčí:
Datum dle rozpisu07. 04. 2018 13:30 Začátek
utkání
13:30Konec
utkání
15:35Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:537:23612:541TJ Sokol Chrudim B

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Sedláčková Tereza
Foltýn Lukáš
 
 
Procházka Jiří
Hortlík Tomáš
 
 
5-89-7-72301
2.Šindelář Pavel
Rulík Jiří
 
 
Novák Aleš
Hájek Ladislav
 
 
8-677 3111
3.Rulík JiříProcházka Jiří-610-9-12 1312
4.Sedláčková TerezaNovák Aleš4-589 3122
5.Foltýn LukášHájek Ladislav9-76-753232
6.Šindelář PavelHortlík Tomáš488  3042
7.Sedláčková TerezaProcházka Jiří-1310-10-10 1343
8.Foltýn LukášNovák Aleš-9787 3153
9.Šindelář PavelHájek Ladislav771  3063
10.Rulík JiříHortlík Tomáš5-978 3173
11.Foltýn LukášProcházka Jiří-8-111010-82374
12.Šindelář PavelNovák Aleš1096  3084
13.Rulík JiříHájek Ladislav6-3-8-12 1385
14.Sedláčková TerezaHortlík Tomáš6125  3095
15.Šindelář PavelProcházka Jiří1111-11-7232105
16.Rulík JiříNovák Aleš78-87 31  
17.Sedláčková TerezaHájek Ladislav         
18.Foltýn LukášHortlík Tomáš         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Rulík Jiří12Procházka Jiří31
Sedláčková Tereza21Novák Aleš03
Foltýn Lukáš21Hájek Ladislav12
Šindelář Pavel40Hortlík Tomáš03



Zápis o utkání
Název soutěže: Divize Kolo: 22 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Tesla Pardubice BVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:KST SK US Steinerová Choceň z.s. BRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
K Vinici 1901, Pardubice, bílá budova vedle fotbalového hřiště, 1.patro, vchod z boku budovyRozhodčí:
Datum dle rozpisu07. 04. 2018 13:30 Začátek
utkání
13:30Konec
utkání
16:30Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
7:1031:35626:625KST SK US Steinerová Choceň z.s. B

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Kudýn Petr
Novotný Luboš
 
 
Kršiak Tomáš
Šťastný Daniel
 
 
768  3010
2.Kudýn Vladimír
Loudil Jan
 
 
Bělohlávek Dominik
Dostál Jan
 
 
-65-9-6 1311
3.Kudýn VladimírBělohlávek Dominik-9-9-8  0312
4.Loudil JanDostál Jan-16-10-6  0313
5.Novotný LubošŠťastný Daniel8-88-883223
6.Kudýn PetrKršiak Tomáš-78103 3133
7.Loudil JanBělohlávek Dominik8-8-6-5 1334
8.Novotný LubošDostál Jan10-6-66-132335
9.Kudýn PetrŠťastný Daniel5107  3045
10.Kudýn VladimírKršiak Tomáš7-996 3155
11.Petřík TomášBělohlávek Dominik-5-5-5  0356
12.Kudýn PetrDostál Jan25-6-9-92357
13.Kudýn VladimírŠťastný Daniel595  3067
14.Loudil JanKršiak Tomáš9-8-9-8 1368
15.Kudýn PetrBělohlávek Dominik-8-712-5 1369
16.Kudýn VladimírDostál Jan6-101012 3179
17.Loudil JanŠťastný Daniel49-9-9-823710
18.Petřík TomášKršiak Tomáš         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Kudýn Vladimír31Bělohlávek Dominik40
Loudil Jan04Dostál Jan31
Novotný Luboš11Šťastný Daniel13
Kudýn Petr22Kršiak Tomáš12
Petřík Tomáš01   

předchozí kolo
Reklama
JOOLA
vsenastolnitenis
pohary-bauer
JOOLA
XENIUM
DHS
Reklama
JOOLA
XENIUM
DHS