Výběr krajského svazu:
Výběr regionálního svazu:
Sezóna:

Zápis o utkání
Název soutěže: Divize Kolo: 5 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Sokol Česká Třebová AVrchní
rozhodčí:
Gregor Jan
HOSTUJÍCÍ:KST Linea Chrudim ARozhodčí:Beneš Stanislav
Hráno v místnosti
přesná adresa
Herna ST Na Skále Česká TřebováRozhodčí:Geldner Josef
Datum dle rozpisu21. 10. 2017 13:30 Začátek
utkání
13:30Konec
utkání
00:00Rozhodčí:Horský Josef
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:738:33652:620TJ Sokol Česká Třebová A

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Patka Václav
Hýbl Tomáš
 
 
Dočekal Tomáš
Michek Jakub
 
 
796  3010
2.Mikulecký Jan
Wávra Pavel
 
 
Netolický Tomáš
Malinský Tomáš
 
 
-96-8-7 1311
3.Mikulecký JanMalinský Tomáš8-6-87-92312
4.Patka VáclavNetolický Tomáš-8478 3122
5.Hýbl TomášDočekal Tomáš410-7-633232
6.Wávra PavelMichek Jakub23-7-5-92333
7.Patka VáclavMalinský Tomáš86-96 3143
8.Hýbl TomášNetolický Tomáš-108-8-9 1344
9.Wávra PavelDočekal Tomáš-7-8-9  0345
10.Mikulecký JanMichek Jakub-81157 3155
11.Hýbl TomášMalinský Tomáš-6899 3165
12.Wávra PavelNetolický Tomáš7-10-13973275
13.Mikulecký JanDočekal Tomáš-6-75773285
14.Patka VáclavMichek Jakub-4476 3195
15.Wávra PavelMalinský Tomáš-96-77-22396
16.Mikulecký JanNetolický TomášWO    0397
17.Patka VáclavDočekal Tomáš68-103 31107
18.Hýbl TomášMichek Jakub         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Mikulecký Jan21Malinský Tomáš22
Patka Václav40Netolický Tomáš12
Hýbl Tomáš21Dočekal Tomáš13
Wávra Pavel13Michek Jakub12
WO01WO10



Zápis o utkání
Název soutěže: Divize Kolo: 5 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Slovan Moravská TřebováVrchní
rozhodčí:
Maděra Jaroslav
HOSTUJÍCÍ:TJ Trojovice ARozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Moravská Třebová, Tyršova 41, Herna ST - Na koupalištiRozhodčí:
Datum dle rozpisu21. 10. 2017 13:30 Začátek
utkání
13:30Konec
utkání
16:30Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
9:937:34683:667nerozhodně

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Kalandra Miloslav ml.
Mrva Milan
 
 
Malinský Martin
Tesner Tomáš
 
 
8-65-8-92301
2.Maděra Jaroslav
Zítka Patrik
 
 
Michalec Roman
Kopecký Pavel
 
 
-512-8-10 1302
3.Kalandra Miloslav ml.Michalec Roman-4-612-8 1303
4.Maděra JaroslavTesner Tomáš79-93 3113
5.Zítka PatrikMalinský Martin1186  3023
6.Mrva MilanKopecký Pavel715  3033
7.Maděra JaroslavMichalec Roman7-56-8-32334
8.Zítka PatrikTesner Tomáš-7-99-5 1335
9.Mrva MilanMalinský Martin-5-3-9  0336
10.Kalandra Miloslav ml.Kopecký Pavel745  3046
11.Zítka PatrikMichalec Roman6-10-8-6 1347
12.Mrva MilanTesner Tomáš-9-64-7 1348
13.Kalandra Miloslav ml.Malinský Martin9-9108 3158
14.Maděra JaroslavKopecký Pavel887  3068
15.Mrva MilanMichalec Roman9-102-1093278
16.Kalandra Miloslav ml.Tesner Tomáš9-7-8-8 1379
17.Maděra JaroslavMalinský Martin8-9812 3189
18.Zítka PatrikKopecký Pavel1219-8-993299

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry02čtyřhry20
Kalandra Miloslav ml.22Michalec Roman31
Maděra Jaroslav31Tesner Tomáš31
Zítka Patrik22Malinský Martin13
Mrva Milan22Kopecký Pavel04



Zápis o utkání
Název soutěže: Divize Kolo: 5 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TTC Ústí nad Orlicí BVrchní
rozhodčí:
Kantorek Jiří
HOSTUJÍCÍ:TJ Jiskra Holice BRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Žižkov 502 ,562 01 Ústí nad OrlicíRozhodčí:
Datum dle rozpisu21. 10. 2017 13:30 Začátek
utkání
13:30Konec
utkání
15:55Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:735:27583:553TTC Ústí nad Orlicí B

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Procházka Jiří
Doležal Jan
 
 
Vraštil Lukáš
Bako Adam
 
 
5210  3010
2.Novák Aleš
Svojanovský Radim
 
 
Socha Zdeněk
Hladík Miroslav
 
 
-39-59-72311
3.Novák AlešVraštil Lukáš-2-9-8  0312
4.Svojanovský RadimSocha Zdeněk6-522-10-112313
5.Procházka JiříBako Adam10109  3023
6.Doležal JanHladík Miroslav10-677 3133
7.Svojanovský RadimVraštil Lukáš-5-9-9  0334
8.Procházka JiříSocha Zdeněk27-45 3144
9.Doležal JanBako Adam648  3054
10.Novák AlešHladík Miroslav-10-4-4  0355
11.Procházka JiříVraštil Lukáš246  3065
12.Doležal JanSocha Zdeněk7-4-3443275
13.Novák AlešBako Adam-10-9-4  0376
14.Svojanovský RadimHladík Miroslav-7699 3186
15.Doležal JanVraštil Lukáš558  3096
16.Novák AlešSocha Zdeněk-810-12-5 1397
17.Svojanovský RadimBako Adam-7696 31107
18.Procházka JiříHladík Miroslav         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Novák Aleš04Vraštil Lukáš22
Svojanovský Radim22Socha Zdeněk22
Procházka Jiří30Bako Adam13
Doležal Jan40Hladík Miroslav12



Zápis o utkání
Název soutěže: Divize Kolo: 5 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:KST SK US Steinerová Choceň z.s. BVrchní
rozhodčí:
Kršiak Tomáš
HOSTUJÍCÍ:TJ Lokomotiva Pardubice ARozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Choceň, Jungmannova 305, vchod do herny z parkoviště za radnicí u NábřežíRozhodčí:
Datum dle rozpisu21. 10. 2017 13:30 Začátek
utkání
13:30Konec
utkání
16:30Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:736:31624:579KST SK US Steinerová Choceň z.s. B

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Bělohlávek Dominik
Dostál Jan
 
 
Bělohlav Karel
Pytlík Jiří
 
 
5-449 3110
2.Slavík Miroslav
Šťastný Daniel
 
 
Kortus Petr
Špaňůr Josef
 
 
78-8-7103220
3.Bělohlávek DominikBělohlav Karel477  3030
4.Šťastný DanielPytlík Jiří-8-8-7  0331
5.Slavík MiroslavKortus Petr-10-89793241
6.Dostál JanŠpaňůr Josef-97-7-8 1342
7.Šťastný DanielBělohlav Karel-6-2-6  0343
8.Slavík MiroslavPytlík Jiří-67-79-82344
9.Dostál JanKortus Petr659  3054
10.Bělohlávek DominikŠpaňůr Josef-8877 3164
11.Slavík MiroslavBělohlav Karel-6-10-12  0365
12.Dostál JanPytlík Jiří-107-8283275
13.Bělohlávek DominikKortus Petr-5474 3185
14.Šťastný DanielŠpaňůr Josef-69-84-102386
15.Dostál JanBělohlav Karel-6-95-6 1387
16.Bělohlávek DominikPytlík Jiří453  3097
17.Šťastný DanielKortus Petr-4576 31107
18.Slavík MiroslavŠpaňůr Josef8-5-3-5 13  

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry20čtyřhry02
Bělohlávek Dominik40Bělohlav Karel31
Šťastný Daniel13Pytlík Jiří22
Slavík Miroslav12Kortus Petr04
Dostál Jan22Špaňůr Josef21



Zápis o utkání
Název soutěže: Divize Kolo: 5 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Tesla Pardubice BVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TTC HlinskoRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
K Vinici 1901, Pardubice, bílá budova vedle fotbalového hřiště, 1.patro, vchod z boku budovyRozhodčí:
Datum dle rozpisu21. 10. 2017 13:30 Začátek
utkání
13:30Konec
utkání
16:30Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
3:1018:33440:512TTC Hlinsko

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Novotný Luboš
Petřík Tomáš
 
 
Dalecký Petr
Kosek Petr
 
 
-4-5-8  0301
2.Lukeš Marek
Zajíček Martin
 
 
Polanský Jiří
Řezníček David
 
 
-910-611-62302
3.Petřík TomášDalecký Petr-4-5-6  0303
4.Zajíček MartinŘezníček David-89-6-5 1304
5.Novotný LubošKosek Petr10-7-6473214
6.Lukeš MarekPolanský Jiří3-979 3124
7.Zajíček MartinDalecký Petr-4-1013-2 1325
8.Novotný LubošŘezníček David-9-48-11 1326
9.Lukeš MarekKosek Petr-747-8-92327
10.Petřík TomášPolanský Jiří-9-9-6  0328
11.Novotný LubošDalecký Petr-10-10-5  0329
12.Lukeš MarekŘezníček David877  3039
13.Petřík TomášKosek Petr8-812-9-723310
14.Zajíček MartinPolanský Jiří         
15.Lukeš MarekDalecký Petr         
16.Petřík TomášŘezníček David         
17.Zajíček MartinKosek Petr         
18.Novotný LubošPolanský Jiří         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry02čtyřhry20
Petřík Tomáš03Dalecký Petr30
Zajíček Martin02Řezníček David21
Novotný Luboš12Kosek Petr21
Lukeš Marek21Polanský Jiří11



Zápis o utkání
Název soutěže: Divize Kolo: 5 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Sokol Chrudim BVrchní
rozhodčí:
Stehlík Milan
HOSTUJÍCÍ:TTC Skuteč ARozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Tyršovo náměstí 12, Chrudim, Stará budovaRozhodčí:
Datum dle rozpisu21. 10. 2017 13:30 Začátek
utkání
13:30Konec
utkání
17:15Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
9:938:35680:665nerozhodně

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Rulík Jiří
Stehlík Milan
 
 
Bezdíček Lukáš
Netolický Lukáš
 
 
45-11-4-52301
2.Hanousek Ondřej
Steklý Tibor
 
 
Bezdíček Bohumil
Štantejský Ondřej
 
 
574  3011
3.Rulík JiříBezdíček Lukáš87-4-1093221
4.Steklý TiborNetolický Lukáš-65-29-92322
5.Stehlík MilanŠtantejský Ondřej-12-2-7  0323
6.Hanousek OndřejBezdíček Bohumil85-68 3133
7.Steklý TiborBezdíček Lukáš9-8-9783243
8.Stehlík MilanNetolický Lukáš81012  3053
9.Hanousek OndřejŠtantejský Ondřej-71-812-52354
10.Rulík JiříBezdíček Bohumil44-106 3164
11.Stehlík MilanBezdíček Lukáš7-108-8-82365
12.Hanousek OndřejNetolický Lukáš-899-893275
13.Rulík JiříŠtantejský Ondřej-79-8-9 1376
14.Steklý TiborBezdíček Bohumil6-5-9-9 1377
15.Hanousek OndřejBezdíček Lukáš9106  3087
16.Rulík JiříNetolický Lukáš-5-6-7  0388
17.Steklý TiborŠtantejský Ondřej-75-7-8 1389
18.Stehlík MilanBezdíček Bohumil776  3099

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Rulík Jiří22Bezdíček Lukáš13
Steklý Tibor13Netolický Lukáš22
Stehlík Milan22Štantejský Ondřej40
Hanousek Ondřej31Bezdíček Bohumil13

předchozí kolo následující kolo
Reklama
JOOLA
vsenastolnitenis
pohary-bauer
JOOLA
DHS
insportline
Reklama
JOOLA
DHS
insportline