Výběr krajského svazu:
Výběr regionálního svazu:
Sezóna:

Zápis o utkání
Název soutěže: Divize Kolo: 7 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TTC Skuteč AVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TJ Slovan Moravská TřebováRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
ČSA 1000, 539 73 Skuteč, Multifunkční sportovní halaRozhodčí:
Datum dle rozpisu04. 11. 2017 13:30 Začátek
utkání
14:00Konec
utkání
18:00Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
8:1039:39720:762TJ Slovan Moravská Třebová

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Štantejský Ondřej
Bezdíček Bohumil
 
 
Kalandra Miloslav ml.
Mrva Milan
 
 
9-7-10-9 1301
2.Netolický Lukáš
Bezdíček Lukáš
 
 
Maděra Jaroslav
Zítka Patrik
 
 
89-7-663211
3.Bezdíček LukášMrva Milan1111-108 3121
4.Netolický LukášKalandra Miloslav ml.-8911-6-32322
5.Bezdíček BohumilMaděra Jaroslav16-6-2-5 1323
6.Štantejský OndřejZítka Patrik-88-8-9 1324
7.Netolický LukášMrva Milan99-46 3134
8.Bezdíček BohumilKalandra Miloslav ml.-610-107-42335
9.Štantejský OndřejMaděra Jaroslav-87115 3145
10.Bezdíček LukášZítka Patrik-11-68853255
11.Bezdíček BohumilMrva Milan78-8-7-52356
12.Štantejský OndřejKalandra Miloslav ml.9-35-7-112357
13.Bezdíček LukášMaděra Jaroslav9116  3067
14.Netolický LukášZítka Patrik-796-10-62368
15.Štantejský OndřejMrva Milan-46-10-5 1369
16.Bezdíček LukášKalandra Miloslav ml.-5578 3179
17.Netolický LukášMaděra Jaroslav7-888 3189
18.Bezdíček BohumilZítka Patrik-710-3-13 13810

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Bezdíček Lukáš40Mrva Milan22
Netolický Lukáš22Kalandra Miloslav ml.31
Bezdíček Bohumil04Maděra Jaroslav13
Štantejský Ondřej13Zítka Patrik31



Zápis o utkání
Název soutěže: Divize Kolo: 7 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TTC HlinskoVrchní
rozhodčí:
Rybenský Dušan
HOSTUJÍCÍ:TJ Sokol Česká Třebová ARozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Olšinka 383, Hlinsko 53901, Vstup přes budovu zimního stadionu, místnost v prvním patře, po ukončení provozu zimního stadionu je vstup od fotbalového hřiště.Rozhodčí:
Datum dle rozpisu04. 11. 2017 13:30 Začátek
utkání
13:50Konec
utkání
16:50Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:537:22587:507TTC Hlinsko

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Dalecký Petr
Kosek Petr
 
 
Hýbl Tomáš
Patka Václav
 
 
10-8-9-9 1301
2.Polanský Jiří
Řezníček David
 
 
Wávra Petr
Mikulecký Jan
 
 
699  3011
3.Polanský JiříPatka Václav311-6-9-22312
4.Kosek PetrMikulecký Jan-9-895-102313
5.Řezníček DavidHýbl Tomáš668  3023
6.Dalecký PetrWávra Petr234  3033
7.Kosek PetrPatka Václav-109205 3143
8.Řezníček DavidMikulecký Jan-9108-693253
9.Dalecký PetrHýbl Tomáš975  3063
10.Polanský JiříWávra Petr-887-883273
11.Řezníček DavidPatka Václav-88-8-7 1374
12.Dalecký PetrMikulecký Jan-6777 3184
13.Polanský JiříHýbl Tomáš2-2-5-9 1385
14.Kosek PetrWávra Petr-9756 3195
15.Dalecký PetrPatka Václav846  30105
16.Polanský JiříMikulecký Jan         
17.Kosek PetrHýbl Tomáš         
18.Řezníček DavidWávra Petr         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Polanský Jiří12Patka Václav22
Kosek Petr21Mikulecký Jan12
Řezníček David21Hýbl Tomáš12
Dalecký Petr40Wávra Petr03



Zápis o utkání
Název soutěže: Divize Kolo: 7 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Lokomotiva Pardubice AVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TJ Sokol Chrudim BRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Terezy Novákové 503, Pardubice 530 02, Výpadovka na ChrudimRozhodčí:
Datum dle rozpisu04. 11. 2017 13:30 Začátek
utkání
13:30Konec
utkání
16:15Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:736:26584:553TJ Lokomotiva Pardubice A

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Pytlík Jiří
Špaňůr Josef
 
 
Rulík Jiří
Stehlík Milan
 
 
9410  3010
2.Bělohlav Karel
Hájek Tomáš
 
 
Šindelář Pavel
Hanousek Ondřej
 
 
-86-6-6 1311
3.Špaňůr JosefŠindelář Pavel99-2-13-62312
4.Hájek TomášHanousek Ondřej666  3022
5.Pytlík JiříRulík Jiří273  3032
6.Bělohlav KarelStehlík Milan-9538 3142
7.Hájek Tomᚊindelář Pavel-15-4-8  0343
8.Pytlík JiříHanousek Ondřej25-611 3153
9.Bělohlav KarelRulík Jiří-5-5-7  0354
10.Špaňůr JosefStehlík Milan-7-810-8 1355
11.Pytlík JiříŠindelář Pavel898  3065
12.Bělohlav KarelHanousek Ondřej10-910-593275
13.Ecler MichalRulík Jiří-4-11-9  0376
14.Hájek TomášStehlík Milan8910  3086
15.Bělohlav KarelŠindelář Pavel6-697 3196
16.Ecler MichalHanousek Ondřej-5-579-42397
17.Hájek TomášRulík Jiří852  30107
18.Pytlík JiříStehlík Milan         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Špaňůr Josef02Šindelář Pavel22
Hájek Tomáš31Hanousek Ondřej13
Pytlík Jiří30Rulík Jiří22
Bělohlav Karel31Stehlík Milan12
Ecler Michal02   



Zápis o utkání
Název soutěže: Divize Kolo: 7 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Jiskra Holice BVrchní
rozhodčí:
Jelínek Michal
HOSTUJÍCÍ:TJ Tesla Pardubice BRozhodčí:Frolík Tomáš
Hráno v místnosti
přesná adresa
Holubova 768 53401 Holice, Proti KD a muzeu Dr.E.HolubaRozhodčí:Košťál Jiří
Datum dle rozpisu04. 11. 2017 13:30 Začátek
utkání
13:30Konec
utkání
16:45Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
6:1029:37545:626TJ Tesla Pardubice B

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Socha Zdeněk
Hladík Miroslav
 
 
Kudýn Petr
Kudýn Vladimír
 
 
-51179 3110
2.Vraštil Lukáš
Bako Adam
 
 
Lukeš Marek
Novotný Luboš
 
 
-4-7-6  0311
3.Socha ZdeněkKudýn Petr47-7-9-62312
4.Bako AdamLukeš Marek-4-796-82313
5.Hladík MiroslavKudýn Vladimír-410-49-72314
6.Vraštil LukášNovotný Luboš-4-861073224
7.Bako AdamKudýn Petr-4-8-7  0325
8.Hladík MiroslavLukeš Marek-1-2-3  0326
9.Vraštil LukášKudýn Vladimír5-128-9-62327
10.Socha ZdeněkNovotný Luboš568  3037
11.Hladík MiroslavKudýn Petr-610-2-6 1338
12.Vraštil LukášLukeš Marek86-3-953248
13.Socha ZdeněkKudýn Vladimír-489-8-92349
14.Bako AdamNovotný Luboš1096  3059
15.Vraštil LukášKudýn Petr5-4-8753269
16.Socha ZdeněkLukeš Marek-6-10-3  03610
17.Bako AdamKudýn Vladimír         
18.Hladík MiroslavNovotný Luboš         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Socha Zdeněk13Kudýn Petr31
Bako Adam12Lukeš Marek31
Hladík Miroslav03Kudýn Vladimír30
Vraštil Lukáš31Novotný Luboš03



Zápis o utkání
Název soutěže: Divize Kolo: 7 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Trojovice AVrchní
rozhodčí:
Tesner Tomáš
HOSTUJÍCÍ:KST SK US Steinerová Choceň z.s. BRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Trojovice 77, 538 33, Budova bývalé školyRozhodčí:
Datum dle rozpisu04. 11. 2017 13:30 Začátek
utkání
13:30Konec
utkání
15:45Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:634:26565:553TJ Trojovice A

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Tesner Tomáš
Malinský Martin
 
 
Bělohlávek Dominik
Dostál Jan
 
 
8-89-483210
2.Michalec Roman
Kopecký Pavel
 
 
Šťastný Daniel
Kršiak Tomáš
 
 
-9339 3120
3.Michalec RomanBělohlávek Dominik-68-3-9 1321
4.Kopecký PavelDostál Jan-8-512-15 1322
5.Malinský MartinŠťastný Daniel65-85 3132
6.Tesner TomášKršiak Tomáš-89811 3142
7.Kopecký PavelBělohlávek Dominik-5-7-10  0343
8.Malinský MartinDostál Jan-971011 3153
9.Tesner Tomᚊťastný Daniel1089  3063
10.Michalec RomanKršiak Tomáš979  3073
11.Malinský MartinBělohlávek Dominik-6-9-10  0374
12.Tesner TomášDostál Jan41110  3084
13.Michalec RomanŠťastný Daniel9-5-7833294
14.Kopecký PavelKršiak Tomáš-45-7-5 1395
15.Tesner TomášBělohlávek Dominik7-2-4-6 1396
16.Michalec RomanDostál Jan567  30106
17.Kopecký PavelŠťastný Daniel         
18.Malinský MartinKršiak Tomáš         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry20čtyřhry02
Michalec Roman31Bělohlávek Dominik40
Kopecký Pavel03Dostál Jan13
Malinský Martin21Šťastný Daniel03
Tesner Tomáš31Kršiak Tomáš12



Zápis o utkání
Název soutěže: Divize Kolo: 7 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:KST Linea Chrudim AVrchní
rozhodčí:
vedoucí družstev
HOSTUJÍCÍ:TTC Ústí nad Orlicí BRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
U Valchy, Chrudim, V areálu hokejbalového hřiště, vedle plovárnyRozhodčí:
Datum dle rozpisu04. 11. 2017 13:30 Začátek
utkání
13:30Konec
utkání
15:40Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:332:21538:491KST Linea Chrudim A

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Netolický Tomáš
Malinský Tomáš
 
 
Procházka Jiří
Doležal Jan
 
 
-7-811933210
2.Dočekal Tomáš
Michek Jakub
 
 
Novák Aleš
Hájek Ladislav
 
 
-669-953220
3.Malinský TomášDoležal Jan-127-7673230
4.Michek JakubProcházka Jiří-35-101093240
5.Dočekal TomášNovák Aleš10512  3050
6.Netolický TomášHájek Ladislav13-103-763260
7.Michek JakubDoležal Jan-8-9-7  0361
8.Dočekal TomášProcházka Jiří9-89-10-62362
9.Netolický TomášNovák Aleš77-89 3172
10.Malinský TomášHájek Ladislav1087  3082
11.Dočekal TomášDoležal Jan-15-8-6  0383
12.Netolický TomášProcházka Jiří688  3093
13.Malinský TomášNovák Aleš-10986 31103
14.Michek JakubHájek Ladislav         
15.Netolický TomášDoležal Jan         
16.Malinský TomášProcházka Jiří         
17.Michek JakubNovák Aleš         
18.Dočekal TomášHájek Ladislav         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry20čtyřhry02
Malinský Tomáš30Doležal Jan21
Michek Jakub11Procházka Jiří12
Dočekal Tomáš12Novák Aleš03
Netolický Tomáš30Hájek Ladislav02

předchozí kolo následující kolo
Reklama
JOOLA
vsenastolnitenis
pohary-bauer
JOOLA
DHS
insportline
Reklama
JOOLA
DHS
insportline