Výběr krajského svazu:
Výběr regionálního svazu:
Sezóna:

Zápis o utkání
Název soutěže: Krajský přebor A Kolo: 11 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Jiskra Heřmanův Městec AVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TJ Sokol Chrudim CRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Sportovní hala Heřmanův Městec, Jiráskova 916, Heřmanův Městec 53803, herna ST je v suterénu, č. dvěří 41Rozhodčí:
Datum dle rozpisu16. 12. 2017 13:30 Začátek
utkání
13:30Konec
utkání
15:30Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:436:17528:420TJ Jiskra Heřmanův Městec A

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Volhejn Jan
Buchal Dušan
 
 
Steklý Tibor
Tajovský Václav
 
 
874  3010
2.Joska Miloš
Charvát Jaroslav
 
 
Sourada Petr
Krejčí Vladimír
 
 
99-86 3120
3.Volhejn JanTajovský Václav1055  3030
4.Joska MilošSteklý Tibor-6-8-7  0331
5.Charvát JaroslavSourada Petr-89-1010-72332
6.Buchal DušanKrejčí Vladimír8-885 3142
7.Joska MilošTajovský Václav-6879 3152
8.Charvát JaroslavSteklý Tibor4-9-710-92353
9.Buchal DušanSourada Petr358  3063
10.Volhejn JanKrejčí Vladimír715  3073
11.Charvát JaroslavTajovský Václav68-6-7-52374
12.Buchal DušanSteklý Tibor4310  3084
13.Volhejn JanSourada Petr5-948 3194
14.Joska MilošKrejčí Vladimír7-834 31104
15.Buchal DušanTajovský Václav         
16.Volhejn JanSteklý Tibor         
17.Joska MilošSourada Petr         
18.Charvát JaroslavKrejčí Vladimír         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry20čtyřhry02
Volhejn Jan30Tajovský Václav12
Joska Miloš21Steklý Tibor21
Charvát Jaroslav03Sourada Petr12
Buchal Dušan30Krejčí Vladimír03



Zápis o utkání
Název soutěže: Krajský přebor A Kolo: 11 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Sokol Chrudim DVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TJ Tesla Pardubice CRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Tyršovo náměstí 12, Chrudim, Stará budovaRozhodčí:
Datum dle rozpisu16. 12. 2017 13:30 Začátek
utkání
13:30Konec
utkání
15:30Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:030:10415:322TJ Sokol Chrudim D

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Komárek Adam
Foltýn Lukáš
 
 
Karcol Martin
Štěpánek Petr
 
 
437  3010
2.Sedláčková Tereza
Joska Vojtěch
 
 
Obršál Daniel
Loudil Jan
 
 
-8695 3120
3.Sedláčková TerezaKarcol Martin-8-76683230
4.Joska VojtěchŠtěpánek Petr776  3040
5.Starka MartinObršál Daniel-109910 3150
6.Stehlík VojtěchLoudil Jan10-9-87103260
7.Joska VojtěchKarcol Martin107-6-553270
8.Starka MartinŠtěpánek Petr77-96 3180
9.Stehlík VojtěchObršál Daniel3-8123 3190
10.Sedláčková TerezaLoudil Jan499  30100
11.Starka MartinKarcol Martin         
12.Stehlík VojtěchŠtěpánek Petr         
13.Sedláčková TerezaObršál Daniel         
14.Joska VojtěchLoudil Jan         
15.Stehlík VojtěchKarcol Martin         
16.Sedláčková TerezaŠtěpánek Petr         
17.Joska VojtěchObršál Daniel         
18.Starka MartinLoudil Jan         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry20čtyřhry02
Sedláčková Tereza20Karcol Martin02
Joska Vojtěch20Štěpánek Petr02
Starka Martin20Obršál Daniel02
Stehlík Vojtěch20Loudil Jan02



Zápis o utkání
Název soutěže: Krajský přebor A Kolo: 11 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TTC Hlinsko BVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TJ Sokol Proseč u Skutče ARozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Olšinka 383, Hlinsko 53901, Vstup přes budovu zimního stadionu, místnost v prvním patře, po ukončení provozu zimního stadionu je vstup od fotbalového hřiště.Rozhodčí:
Datum dle rozpisu17. 12. 2017 13:30 Začátek
utkání
13:30Konec
utkání
15:15Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:130:15448:374TTC Hlinsko B

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Bříza Martin
Kosek Petr
 
 
Vanžura Jakub
Herynek František
 
 
989  3010
2.Černý Stanislav
Škarvada Vladimír
 
 
Zelenka Adolf
Sodomka Jindřich
 
 
-79-8783220
3.Bříza MartinVanžura Jakub-10105-773230
4.Škarvada VladimírZelenka Adolf10-8-9893240
5.Černý StanislavHerynek František-85-7383250
6.Kosek PetrSodomka Jindřich365  3060
7.Škarvada VladimírVanžura Jakub367  3070
8.Černý StanislavZelenka Adolf-11-6-6  0371
9.Kosek PetrHerynek František-53613 3181
10.Bříza MartinSodomka Jindřich-669-783291
11.Černý StanislavVanžura Jakub7-745 31101
12.Kosek PetrZelenka Adolf         
13.Bříza MartinHerynek František         
14.Škarvada VladimírSodomka Jindřich         
15.Kosek PetrVanžura Jakub         
16.Bříza MartinZelenka Adolf         
17.Škarvada VladimírHerynek František         
18.Černý StanislavSodomka Jindřich         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry20čtyřhry02
Bříza Martin20Vanžura Jakub03
Škarvada Vladimír20Zelenka Adolf11
Černý Stanislav21Herynek František02
Kosek Petr20Sodomka Jindřich02



Zápis o utkání
Název soutěže: Krajský přebor A Kolo: 11 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TTC Skuteč BVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:KST Linea Chrudim BRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
ČSA 1000, 539 73 Skuteč, Multifunkční sportovní halaRozhodčí:
Datum dle rozpisu17. 12. 2017 13:30 Začátek
utkání
13:40Konec
utkání
16:30Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
6:1027:38557:628KST Linea Chrudim B

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Zelinka Robert
Bezdíček Bohumil
 
 
Polach Miroslav
Budinský Petr
 
 
6112  3010
2.Beránek Michal
Netolický Lukáš
 
 
Michek Jakub
Mandlík Miroslav
 
 
-988-283220
3.Bezdíček BohumilMichek Jakub-4-66-10 1321
4.Beránek MichalPolach Miroslav11-39-9103231
5.Netolický LukášMandlík Miroslav-9-2-6  0332
6.Zelinka RobertBudinský Petr589  3042
7.Beránek MichalMichek Jakub-64-6-5 1343
8.Netolický LukášPolach Miroslav-7-3-9  0344
9.Zelinka RobertMandlík Miroslav-96-9-5 1345
10.Bezdíček BohumilBudinský Petr-1-107-10 1346
11.Netolický LukášMichek Jakub-8-3-6  0347
12.Zelinka RobertPolach Miroslav9-117-2103257
13.Bezdíček BohumilMandlík Miroslav6-4-7543267
14.Beránek MichalBudinský Petr-711-72-22368
15.Zelinka RobertMichek Jakub-599-8-102369
16.Bezdíček BohumilPolach Miroslav11-10-9-11 13610
17.Beránek MichalMandlík Miroslav         
18.Netolický LukášBudinský Petr         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry20čtyřhry02
Bezdíček Bohumil13Michek Jakub40
Beránek Michal12Polach Miroslav22
Netolický Lukáš03Mandlík Miroslav21
Zelinka Robert22Budinský Petr21

předchozí kolo následující kolo
Reklama
JOOLA
vsenastolnitenis
pohary-bauer
JOOLA
DHS
insportline
Reklama
JOOLA
DHS
insportline