Výběr krajského svazu:
Výběr regionálního svazu:
Sezóna:

Zápis o utkání
Název soutěže: Krajský přebor A Kolo: 12 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:KST Linea Chrudim BVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TJ Sokol Proseč u Skutče ARozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
U Valchy, Chrudim, V areálu hokejbalového hřiště, vedle plovárnyRozhodčí:
Datum dle rozpisu04. 03. 2018 09:00 Začátek
utkání
09:00Konec
utkání
11:00Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
0:106:30220:380TJ Sokol Proseč u Skutče A

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Dočekal Libor
Melichar Martin
 
 
Zelenka Adolf
Vanžura Jakub
 
 
-7-6-8  0301
2.Voženílek Jiří
 
 
Rejent Marek
Herynek František
 
 
WO    0302
3.Dočekal LiborRejent Marek7-8-9-6 1303
4.Melichar MartinZelenka Adolf-58-7-7 1304
5.Voženílek JiříVanžura Jakub9-6-7-5 1305
6.Herynek FrantišekWO    0306
7.Melichar MartinRejent Marek-8-7-10  0307
8.Voženílek JiříZelenka Adolf-7-107-9 1308
9.Vanžura JakubWO    0309
10.Dočekal LiborHerynek František-78-69-923010
11.Voženílek JiříRejent Marek         
12.Zelenka Adolf         
13.Dočekal LiborVanžura Jakub         
14.Melichar MartinHerynek František         
15.Rejent Marek         
16.Dočekal LiborZelenka Adolf         
17.Melichar MartinVanžura Jakub         
18.Voženílek JiříHerynek František         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry01čtyřhry10
Dočekal Libor02Rejent Marek20
Melichar Martin02Zelenka Adolf20
Voženílek Jiří02Vanžura Jakub10
   Herynek František10
WO03WO30



Zápis o utkání
Název soutěže: Krajský přebor A Kolo: 12 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Tesla Pardubice CVrchní
rozhodčí:
Zajíček Martin
HOSTUJÍCÍ:TJ Sokol Chrudim CRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
K Vinici 1901, Pardubice, bílá budova vedle fotbalového hřiště, 1.patro, vchod z boku budovyRozhodčí:
Datum dle rozpisu04. 03. 2018 09:00 Začátek
utkání
09:00Konec
utkání
12:00Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:839:30682:644TJ Tesla Pardubice C

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Štěpánek Petr
Novotný Luboš
 
 
Bureš Jaroslav
Steklý Tibor
 
 
-96-111183210
2.Herudek Miroslav
Zajíček Martin
 
 
Tajovský Václav
Hort Miloš
 
 
7-597 3120
3.Herudek MiroslavBureš Jaroslav-8-8-7  0321
4.Zajíček MartinTajovský Václav777  3031
5.Novotný LubošSteklý Tibor-976-12-62332
6.Štěpánek PetrHort Miloš5-12-96-82333
7.Zajíček MartinBureš Jaroslav999  3043
8.Novotný LubošTajovský Václav7-877 3153
9.Štěpánek PetrSteklý Tibor-7-7-8  0354
10.Herudek MiroslavHort Miloš9910  3064
11.Novotný LubošBureš Jaroslav-10-7-7  0365
12.Štěpánek PetrTajovský Václav79-8-8-92366
13.Herudek MiroslavSteklý Tibor6-88-7123276
14.Zajíček MartinHort Miloš882  3086
15.Štěpánek PetrBureš Jaroslav-6-948-42387
16.Herudek MiroslavTajovský Václav12-9-8-7 1388
17.Zajíček MartinSteklý Tibor8712  3098
18.Novotný LubošHort Miloš898  30108

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry20čtyřhry02
Herudek Miroslav22Bureš Jaroslav31
Zajíček Martin40Tajovský Václav22
Novotný Luboš22Steklý Tibor22
Štěpánek Petr04Hort Miloš13



Zápis o utkání
Název soutěže: Krajský přebor A Kolo: 12 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Sokol Chrudim DVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TJ Jiskra Heřmanův Městec ARozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Tyršovo náměstí 12, Chrudim, Stará budovaRozhodčí:
Datum dle rozpisu03. 03. 2018 09:00 Začátek
utkání
09:00Konec
utkání
10:35Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
2:1010:32320:431TJ Jiskra Heřmanův Městec A

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Laubová Žaneta
Šula Petr
 
 
Buchal Dušan
Volhejn Jan
 
 
-6-5-5  0301
2.Komárek Adam
Foltýn Lukáš
 
 
Joska Miloš
Kadlec Zdeněk
 
 
-8-6-6  0302
3.Laubová ŽanetaBuchal Dušan-6-3-6  0303
4.Komárek AdamVolhejn Jan-99-4-8 1304
5.Šula PetrJoska Miloš-3-5-6  0305
6.Sedláčková TerezaKadlec Zdeněk-8588 3115
7.Komárek AdamBuchal Dušan-99-3-3 1316
8.Šula PetrVolhejn Jan-8-10-4  0317
9.Sedláčková TerezaJoska Miloš-9458 3127
10.Laubová ŽanetaKadlec Zdeněk-7-6-8  0328
11.Šula PetrBuchal Dušan10-9-11-11 1329
12.Sedláčková TerezaVolhejn Jan8-5-7-5 13210
13.Foltýn LukášJoska Miloš         
14.Komárek AdamKadlec Zdeněk         
15.Sedláčková TerezaBuchal Dušan         
16.Foltýn LukášVolhejn Jan         
17.Komárek AdamJoska Miloš         
18.Šula PetrKadlec Zdeněk         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry02čtyřhry20
Laubová Žaneta02Buchal Dušan30
Komárek Adam02Volhejn Jan30
Šula Petr03Joska Miloš11
Sedláčková Tereza21Kadlec Zdeněk11



Zápis o utkání
Název soutěže: Krajský přebor A Kolo: 12 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TTC Skuteč BVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TTC Hlinsko BRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
ČSA 1000, 539 73 Skuteč, Multifunkční sportovní halaRozhodčí:
Datum dle rozpisu03. 03. 2018 09:00 Začátek
utkání
09:00Konec
utkání
10:50Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:434:17510:341TTC Skuteč B

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Bezdíček Bohumil
Zelinka Robert
 
 

 
 
WO    3010
2.Beránek Michal
Holas Pavel
 
 
Černý Stanislav
Bříza Martin
 
 
5-7-3-11 1311
3.Holas PavelČerný Stanislav-6-10-8  0312
4.Zelinka RobertBříza Martin-11-510593222
5.Bezdíček BohumilZíb Petr968  3032
6.Beránek MichalWO    3042
7.Zelinka RobertČerný Stanislav356  3052
8.Bezdíček BohumilBříza Martin5910  3062
9.Beránek MichalZíb Petr-10-74553272
10.Holas PavelWO    3082
11.Bezdíček BohumilČerný Stanislav46-109 3192
12.Beránek MichalBříza Martin-99-9-5 1393
13.Holas PavelZíb Petr7-10-77-62394
14.Zelinka RobertWO    30104
15.Beránek MichalČerný Stanislav         
16.Holas PavelBříza Martin         
17.Zelinka RobertZíb Petr         
18.Bezdíček Bohumil         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry01čtyřhry10
Holas Pavel02Černý Stanislav12
Zelinka Robert20Bříza Martin12
Bezdíček Bohumil30Zíb Petr12
Beránek Michal11   
WO40WO04



Zápis o utkání
Název soutěže: Krajský přebor A Kolo: 12 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Jiskra Holice CVrchní
rozhodčí:
Frolík Tomáš
HOSTUJÍCÍ:TJ Lokomotiva Pardubice BRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Holubova 768 53401 Holice, Proti KD a muzeu Dr.E.HolubaRozhodčí:
Datum dle rozpisu03. 03. 2018 09:00 Začátek
utkání
09:00Konec
utkání
11:10Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
0:104:30251:370TJ Lokomotiva Pardubice B

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Košťál Jiří
Kněžour Roman
 
 
Voženílek Martin
Licek Radim
 
 
-6-9-6  0301
2.Krejza Josef
Tošovský Jaroslav
 
 
Špaňůr Josef
Kolář Michal
 
 
-8-7-5  0302
3.Kněžour RomanVoženílek Martin-3-9-9  0303
4.Krejza JosefLicek Radim-5-7-5  0304
5.Tošovský JaroslavŠpaňůr Josef-3-8-8  0305
6.Košťál JiříKolář Michal10-9-6-6 1306
7.Krejza JosefVoženílek Martin-8-4-7  0307
8.Tošovský JaroslavLicek Radim-59-4-4 1308
9.Košťál JiříŠpaňůr Josef-8-118-7 1309
10.Kněžour RomanKolář Michal-128-9-8 13010
11.Tošovský JaroslavVoženílek Martin         
12.Košťál JiříLicek Radim         
13.Kněžour RomanŠpaňůr Josef         
14.Krejza JosefKolář Michal         
15.Košťál JiříVoženílek Martin         
16.Kněžour RomanLicek Radim         
17.Krejza JosefŠpaňůr Josef         
18.Tošovský JaroslavKolář Michal         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry02čtyřhry20
Kněžour Roman02Voženílek Martin20
Krejza Josef02Licek Radim20
Tošovský Jaroslav02Špaňůr Josef20
Košťál Jiří02Kolář Michal20

předchozí kolo následující kolo
Reklama
JOOLA
vsenastolnitenis
pohary-bauer
JOOLA
XENIUM
DHS
Reklama
JOOLA
XENIUM
DHS