Výběr krajského svazu:
Výběr regionálního svazu:
Sezóna:

Zápis o utkání
Název soutěže: Krajský přebor A Kolo: 22 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Sokol Chrudim CVrchní
rozhodčí:
Steklý Tibor
HOSTUJÍCÍ:TJ Jiskra Heřmanův Městec ARozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Tyršovo náměstí 12, Chrudim, Stará budovaRozhodčí:
Datum dle rozpisu08. 04. 2018 13:30 Začátek
utkání
13:00Konec
utkání
14:10Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:030:3360:231TJ Sokol Chrudim C

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Bureš Jaroslav
Sourada Petr
 
 
Skohoutil Patrik
Jirout Vojtěch
 
 
10-478 3110
2.Hort Miloš
Krejčí Vladimír
 
 
Gjorgjevikj Svetomir
Jirout Jan
 
 
1155  3020
3.Krejčí VladimírSkohoutil Patrik10211  3030
4.Hort MilošJirout Vojtěch1075  3040
5.Sourada PetrGjorgjevikj Svetomir58-105 3150
6.Bureš JaroslavJirout Jan544  3060
7.Hort MilošSkohoutil Patrik263  3070
8.Sourada PetrJirout Vojtěch698  3080
9.Bureš JaroslavGjorgjevikj Svetomir555  3090
10.Krejčí VladimírJirout Jan89-99 31100
11.Sourada PetrSkohoutil Patrik649  30  
12.Bureš JaroslavJirout Vojtěch         
13.Krejčí VladimírGjorgjevikj Svetomir         
14.Hort MilošJirout Jan         
15.Bureš JaroslavSkohoutil Patrik         
16.Krejčí VladimírJirout Vojtěch         
17.Hort MilošGjorgjevikj Svetomir         
18.Sourada PetrJirout Jan         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry20čtyřhry02
Krejčí Vladimír20Skohoutil Patrik02
Hort Miloš20Jirout Vojtěch02
Sourada Petr20Gjorgjevikj Svetomir02
Bureš Jaroslav20Jirout Jan02



Zápis o utkání
Název soutěže: Krajský přebor A Kolo: 22 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Tesla Pardubice CVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TJ Sokol Chrudim DRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
K Vinici 1901, Pardubice, bílá budova vedle fotbalového hřiště, 1.patro, vchod z boku budovyRozhodčí:
Datum dle rozpisu08. 04. 2018 13:30 Začátek
utkání
13:30Konec
utkání
15:30Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:331:16465:384TJ Tesla Pardubice C

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Petřík Tomáš
Kalhous Vlastimil
 
 
Šula Petr
Starka Martin
 
 
13-1388 3110
2.Karcol Martin
Marel David
 
 
Sedláčková Tereza
Juklová Kateřina
 
 
-6957 3120
3.Petřík TomášSedláčková Tereza-9-6-6  0321
4.Karcol MartinŠula Petr910-56 3131
5.Marel DavidJuklová Kateřina414  3041
6.Kalhous VlastimilStarka Martin128-910 3151
7.Karcol MartinSedláčková Tereza9-5-7-4 1352
8.Marel DavidŠula Petr946  3062
9.Kalhous VlastimilJuklová Kateřina356  3072
10.Petřík TomášStarka Martin-6359 3182
11.Marel DavidSedláčková Tereza-8-3-9  0383
12.Kalhous VlastimilŠula Petr41-106 3193
13.Petřík TomášJuklová Kateřina-9568 31103
14.Karcol MartinStarka Martin         
15.Kalhous VlastimilSedláčková Tereza         
16.Petřík Tomᚊula Petr         
17.Karcol MartinJuklová Kateřina         
18.Marel DavidStarka Martin         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry20čtyřhry02
Petřík Tomáš21Sedláčková Tereza30
Karcol Martin11Šula Petr03
Marel David21Juklová Kateřina03
Kalhous Vlastimil30Starka Martin02



Zápis o utkání
Název soutěže: Krajský přebor A Kolo: 22 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Sokol Proseč u Skutče AVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TTC Hlinsko BRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Proseč 70, KnihovnaRozhodčí:
Datum dle rozpisu08. 04. 2018 13:30 Začátek
utkání
00:00Konec
utkání
00:00Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
3:1016:34438:505TTC Hlinsko B

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Zelenka Adolf
Vanžura Jakub
 
 
Bříza Martin
Kosek Petr
 
 
-98-9-8 1301
2.Rejent Marek
Herynek František
 
 
Škarvada Vladimír
Černý Stanislav
 
 
-8-119-7 1302
3.Rejent MarekBříza Martin-8-8-9  0303
4.Vanžura JakubČerný Stanislav-8-789103213
5.Herynek FrantišekŠkarvada Vladimír-9-66-7 1314
6.Zelenka AdolfKosek Petr-8789 3124
7.Vanžura JakubBříza Martin-9-5-6  0325
8.Herynek FrantišekČerný Stanislav-5-6-9  0326
9.Zelenka AdolfŠkarvada Vladimír-9977 3136
10.Rejent MarekKosek Petr-9-6-3  0337
11.Herynek FrantišekBříza Martin-9-6-5  0338
12.Zelenka AdolfČerný Stanislav-989-9-62339
13.Rejent MarekŠkarvada Vladimír-96-98-1023310
14.Vanžura JakubKosek Petr         
15.Zelenka AdolfBříza Martin         
16.Rejent MarekČerný Stanislav         
17.Vanžura JakubŠkarvada Vladimír         
18.Herynek FrantišekKosek Petr         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry02čtyřhry20
Rejent Marek03Bříza Martin30
Vanžura Jakub11Černý Stanislav21
Herynek František03Škarvada Vladimír21
Zelenka Adolf21Kosek Petr11



Zápis o utkání
Název soutěže: Krajský přebor A Kolo: 22 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:KST Linea Chrudim BVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TTC Skuteč BRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
U Valchy, Chrudim, V areálu hokejbalového hřiště, vedle plovárnyRozhodčí:
Datum dle rozpisu08. 04. 2018 13:30 Začátek
utkání
13:30Konec
utkání
15:00Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
0:1011:30290:411TTC Skuteč B

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Melichar Martin
Voženílek Jiří
 
 
Andrle David
Pacetti Lukáš
 
 
8-7-96-102301
2.Dočekal Libor
 
 
Novák Vojtěch
Krupka Jan
 
 
WO    0302
3.Melichar MartinAndrle David78-9-9-72303
4.Voženílek JiříPacetti Lukáš-7-85-8 1304
5.Dočekal LiborNovák Vojtěch9-8-67-92305
6.Krupka JanWO    0306
7.Voženílek JiříAndrle David-7-98-5 1307
8.Dočekal LiborPacetti Lukáš8-76-9-102308
9.Novák VojtěchWO    0309
10.Melichar MartinKrupka Jan-6-85-11 13010
11.Dočekal LiborAndrle David         
12.Pacetti Lukáš         
13.Melichar MartinNovák Vojtěch         
14.Voženílek JiříKrupka Jan         
15.Andrle David         
16.Melichar MartinPacetti Lukáš         
17.Voženílek JiříNovák Vojtěch         
18.Dočekal LiborKrupka Jan         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry01čtyřhry10
Melichar Martin02Andrle David20
Voženílek Jiří02Pacetti Lukáš20
Dočekal Libor02Novák Vojtěch10
   Krupka Jan10
WO03WO30

předchozí kolo
Reklama
JOOLA
vsenastolnitenis
pohary-bauer
JOOLA
DHS
insportline
Reklama
JOOLA
DHS
insportline