Výběr krajského svazu:
Výběr regionálního svazu:
Sezóna:

Zápis o utkání
Název soutěže: Krajský přebor A Kolo: 4 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Lokomotiva Pardubice BVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TJ Jiskra Heřmanův Městec ARozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Terezy Novákové 503, Pardubice 530 02, Výpadovka na ChrudimRozhodčí:
Datum dle rozpisu21. 10. 2017 09:00 Začátek
utkání
09:00Konec
utkání
13:00Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
9:938:41733:758nerozhodně

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Ecler Michal
Rázek František
 
 
Volhejn Jan
Buchal Dušan
 
 
-12-7-7  0301
2.Licek Radim
Voženílek Martin
 
 
Joska Miloš
Charvát Jaroslav
 
 
7-107-1053211
3.Ecler MichalBuchal Dušan-999-1293221
4.Licek RadimVolhejn Jan-7-48-7 1322
5.Voženílek MartinJoska Miloš-73-99-82323
6.Kolář MichalCharvát Jaroslav-3-7149-62324
7.Licek RadimBuchal Dušan2-4-11-4 1325
8.Voženílek MartinVolhejn Jan8-12911 3135
9.Kolář MichalJoska Miloš-689-883245
10.Ecler MichalCharvát Jaroslav79-97 3155
11.Voženílek MartinBuchal Dušan28-5-473265
12.Kolář MichalVolhejn Jan9-4-3-9 1366
13.Ecler MichalJoska Miloš-6867 3176
14.Licek RadimCharvát Jaroslav-6-6-9  0377
15.Mudruňka KarelBuchal Dušan9-9-515-92378
16.Ecler MichalVolhejn Jan-77-12993288
17.Licek RadimJoska Miloš-83-77-62389
18.Voženílek MartinCharvát Jaroslav-8927 3199

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Ecler Michal40Buchal Dušan22
Licek Radim04Volhejn Jan22
Voženílek Martin31Joska Miloš22
Kolář Michal12Charvát Jaroslav22
Mudruňka Karel01   



Zápis o utkání
Název soutěže: Krajský přebor A Kolo: 4 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Jiskra Holice CVrchní
rozhodčí:
Frolík Tomáš
HOSTUJÍCÍ:TJ Sokol Chrudim DRozhodčí:Koubek René
Hráno v místnosti
přesná adresa
Holubova 768 53401 Holice, Proti KD a muzeu Dr.E.HolubaRozhodčí:Jelínek Michal
Datum dle rozpisu21. 10. 2017 09:00 Začátek
utkání
09:00Konec
utkání
12:00Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
8:1036:35634:657TJ Sokol Chrudim D

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Švec Jan
Košťál Jiří
 
 
Komárek Adam
Joska Vojtěch
 
 
-65-87-42301
2.Murdych Tomáš
Málek Jiří nejml.
 
 
Foltýn Lukáš
Šula Petr
 
 
910-47 3111
3.Košťál JiříJoska Vojtěch-9-53-5 1312
4.Málek Jiří nejml.Šula Petr-91394 3122
5.Murdych TomášKomárek Adam4410  3032
6.Švec JanFoltýn Lukáš-8-1227-62333
7.Málek Jiří nejml.Joska Vojtěch-5-9-8  0334
8.Murdych Tomᚊula Petr-39-6-8 1335
9.Švec JanKomárek Adam692  3045
10.Košťál JiříFoltýn Lukáš9-2-9-5 1346
11.Murdych TomášJoska Vojtěch-598-2163256
12.Švec JanŠula Petr1198  3066
13.Košťál JiříKomárek Adam-9-8-8  0367
14.Málek Jiří nejml.Foltýn Lukáš59-73 3177
15.Švec JanJoska Vojtěch-38-67-22378
16.Košťál JiříŠula Petr1079  3088
17.Málek Jiří nejml.Komárek Adam710-9-9-22389
18.Murdych TomášFoltýn Lukáš-7-54-8 13810

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Košťál Jiří13Joska Vojtěch31
Málek Jiří nejml.22Šula Petr13
Murdych Tomáš22Komárek Adam22
Švec Jan22Foltýn Lukáš31



Zápis o utkání
Název soutěže: Krajský přebor A Kolo: 4 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:KST Linea Chrudim BVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TJ Tesla Pardubice CRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
U Valchy, Chrudim, V areálu hokejbalového hřiště, vedle plovárnyRozhodčí:
Datum dle rozpisu22. 10. 2017 09:00 Začátek
utkání
09:00Konec
utkání
11:15Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:335:15504:439KST Linea Chrudim B

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Budinský Petr
Melichar Martin
 
 
Pánek Libor
Loudil Jan
 
 
-68-9-10 1301
2.Steiner Petr
Procházka Petr
 
 
Štěpánek Petr
Obršál Daniel
 
 
68-95 3111
3.Procházka PetrPánek Libor76-78 3121
4.Melichar MartinLoudil Jan6-7-89-52322
5.Budinský PetrŠtěpánek Petr89-6-6-102323
6.Steiner PetrObršál Daniel657  3033
7.Melichar MartinPánek Libor910-511 3143
8.Budinský PetrLoudil Jan8-1098 3153
9.Steiner PetrŠtěpánek Petr868  3063
10.Procházka PetrObršál Daniel1067  3073
11.Budinský PetrPánek Libor810-78 3183
12.Steiner PetrLoudil Jan957  3093
13.Procházka PetrŠtěpánek Petr88-810 31103
14.Melichar MartinObršál Daniel         
15.Steiner PetrPánek Libor         
16.Procházka PetrLoudil Jan         
17.Melichar MartinŠtěpánek Petr         
18.Budinský PetrObršál Daniel         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Procházka Petr30Pánek Libor03
Melichar Martin11Loudil Jan12
Budinský Petr21Štěpánek Petr12
Steiner Petr30Obršál Daniel02



Zápis o utkání
Název soutěže: Krajský přebor A Kolo: 4 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Sokol Proseč u Skutče AVrchní
rozhodčí:
Herynek František
HOSTUJÍCÍ:TJ Sokol Chrudim CRozhodčí:Sodomka Jindřich
Hráno v místnosti
přesná adresa
Proseč 70, KnihovnaRozhodčí:
Datum dle rozpisu22. 10. 2017 09:00 Začátek
utkání
00:00Konec
utkání
00:00Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
4:1021:34518:548TJ Sokol Chrudim C

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Zelenka Adolf
Sodomka Jindřich
 
 
Bureš Jaroslav
Steklý Tibor
 
 
-10-11-9  0301
2.Rejent Marek
Herynek František
 
 
Tajovský Václav
Sourada Petr
 
 
8-10-9683211
3.Zelenka AdolfBureš Jaroslav-8-109-12 1312
4.Vanžura JakubTajovský Václav87-9-7-92313
5.Herynek FrantišekSteklý Tibor-8-5-4  0314
6.Rejent MarekSourada Petr87-9-11-112315
7.Vanžura JakubBureš Jaroslav-8-6-7  0316
8.Herynek FrantišekTajovský Václav9-8-8-8 1317
9.Rejent MarekSteklý Tibor89-10-8-112318
10.Zelenka AdolfSourada Petr-9554 3128
11.Herynek FrantišekBureš Jaroslav-6-4-7  0329
12.Rejent MarekTajovský Václav-8977 3139
13.Zelenka AdolfSteklý Tibor989  3049
14.Vanžura JakubSourada Petr-98-10-8 13410
15.Rejent MarekBureš Jaroslav         
16.Zelenka AdolfTajovský Václav         
17.Vanžura JakubSteklý Tibor         
18.Herynek FrantišekSourada Petr         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Zelenka Adolf21Bureš Jaroslav30
Vanžura Jakub03Tajovský Václav21
Herynek František03Steklý Tibor21
Rejent Marek12Sourada Petr21

předchozí kolo následující kolo
Reklama
JOOLA
vsenastolnitenis
pohary-bauer
JOOLA
DHS
insportline
Reklama
JOOLA
DHS
insportline