Výběr krajského svazu:
Výběr regionálního svazu:
Sezóna:

Zápis o utkání
Název soutěže: Krajský přebor A Kolo: 1 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Sokol Proseč u Skutče AVrchní
rozhodčí:
Herynek František
HOSTUJÍCÍ:KST Linea Chrudim BRozhodčí:Rejent Marek
Hráno v místnosti
přesná adresa
Proseč 70, KnihovnaRozhodčí:
Datum dle rozpisu24. 09. 2017 09:00 Začátek
utkání
00:00Konec
utkání
00:00Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
8:1030:35616:630KST Linea Chrudim B

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Herynek František
Rejent Marek
 
 
Chlebeček Marek
Pilař Jaroslav
 
 
9-5-10-9 1301
2.Zelenka Adolf
Sodomka Jindřich
 
 
Michek Jakub
Mandlík Miroslav
 
 
-969-10-112302
3.Zelenka AdolfMichek Jakub-9-8-9  0303
4.Vanžura JakubPilař Jaroslav-9-6-8  0304
5.Herynek FrantišekMandlík Miroslav-9-45-8 1305
6.Rejent MarekChlebeček Marek-9-10-11  0306
7.Vanžura JakubMichek Jakub9-5-7883216
8.Herynek FrantišekPilař Jaroslav-9-68-7 1317
9.Rejent MarekMandlík Miroslav877  3027
10.Zelenka AdolfChlebeček Marek888  3037
11.Herynek FrantišekMichek Jakub-6-5-8  0338
12.Rejent MarekPilař Jaroslav877  3048
13.Zelenka AdolfMandlík Miroslav-977-10113258
14.Vanžura JakubChlebeček Marek966  3068
15.Rejent MarekMichek Jakub789  3078
16.Zelenka AdolfPilař Jaroslav9-899 3188
17.Vanžura JakubMandlík Miroslav-8-9-9  0389
18.Herynek FrantišekChlebeček Marek8-8-5-11 13810

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry02čtyřhry20
Zelenka Adolf31Michek Jakub22
Vanžura Jakub22Pilař Jaroslav22
Herynek František04Mandlík Miroslav22
Rejent Marek31Chlebeček Marek22



Zápis o utkání
Název soutěže: Krajský přebor A Kolo: 1 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Sokol Chrudim CVrchní
rozhodčí:
Steklý Tibor
HOSTUJÍCÍ:TJ Tesla Pardubice CRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Tyršovo náměstí 12, Chrudim, Stará budovaRozhodčí:
Datum dle rozpisu19. 09. 2017 18:30 Začátek
utkání
18:30Konec
utkání
20:30Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
2:1017:30429:465TJ Tesla Pardubice C

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Steklý Tibor
Sourada Petr
 
 
Zajíček Martin
Marel David
 
 
-4-7-9  0301
2.Krejčí Vladimír
Šnor Karel
 
 
Petřík Tomáš
Kalhous Vlastimil
 
 
89-8-12-72302
3.Steklý TiborZajíček Martin9410  3012
4.Sourada PetrMarel David-9-29-6 1313
5.Krejčí VladimírKalhous Vlastimil-10-67-8 1314
6.Hort MilošPetřík Tomáš-77-12-8 1315
7.Sourada PetrZajíček Martin3-8-88-92316
8.Krejčí VladimírMarel David-9-8-8  0317
9.Hort MilošKalhous Vlastimil1144  3027
10.Steklý TiborPetřík Tomáš68-10-6-92328
11.Krejčí VladimírZajíček Martin-96-510-102329
12.Hort MilošMarel David-10-3-11  03210
13.Steklý TiborKalhous Vlastimil         
14.Sourada PetrPetřík Tomáš         
15.Hort MilošZajíček Martin         
16.Steklý TiborMarel David         
17.Sourada PetrKalhous Vlastimil         
18.Krejčí VladimírPetřík Tomáš         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry02čtyřhry20
Steklý Tibor11Zajíček Martin21
Sourada Petr02Marel David30
Krejčí Vladimír03Kalhous Vlastimil11
Hort Miloš12Petřík Tomáš20



Zápis o utkání
Název soutěže: Krajský přebor A Kolo: 1 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Jiskra Heřmanův Městec AVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TJ Sokol Chrudim DRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Sportovní hala Heřmanův Městec, Jiráskova 916, Heřmanův Městec 53803, herna ST je v suterénu, č. dvěří 41Rozhodčí:
Datum dle rozpisu07. 10. 2017 13:30 Začátek
utkání
13:30Konec
utkání
16:00Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:636:24574:504TJ Jiskra Heřmanův Městec A

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Volhejn Jan
Buchal Dušan
 
 
Foltýn Lukáš
Jirka Lukáš
 
 
6-6-9373210
2.Joska Miloš
Charvát Jaroslav
 
 
Šula Petr
Joska Vojtěch
 
 
8-1097 3120
3.Volhejn JanJoska Vojtěch-8-10-5  0321
4.Buchal DušanJirka Lukáš965  3031
5.Charvát JaroslavFoltýn Lukáš6-8-8-11 1332
6.Joska MilošŠula Petr-8739 3142
7.Buchal DušanJoska Vojtěch894  3052
8.Charvát JaroslavJirka Lukáš8-9-6-1 1353
9.Joska MilošFoltýn Lukáš-511-910-92354
10.Volhejn JanŠula Petr1138  3064
11.Charvát JaroslavJoska Vojtěch7-4-8-9 1365
12.Joska MilošJirka Lukáš27-4-373275
13.Volhejn JanFoltýn Lukáš685  3085
14.Buchal DušanŠula Petr815  3095
15.Joska MilošJoska Vojtěch-7-84-8 1396
16.Volhejn JanJirka Lukáš766  30106
17.Buchal DušanFoltýn Lukáš         
18.Charvát JaroslavŠula Petr         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry20čtyřhry02
Volhejn Jan31Joska Vojtěch31
Buchal Dušan30Jirka Lukáš13
Charvát Jaroslav03Foltýn Lukáš21
Joska Miloš22Šula Petr03



Zápis o utkání
Název soutěže: Krajský přebor A Kolo: 1 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TTC Hlinsko BVrchní
rozhodčí:
Černý Stanislav
HOSTUJÍCÍ:TTC Skuteč BRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Olšinka 383, Hlinsko 53901, Vstup přes budovu zimního stadionu, místnost v prvním patře, po ukončení provozu zimního stadionu je vstup od fotbalového hřiště.Rozhodčí:
Datum dle rozpisu24. 09. 2017 09:00 Začátek
utkání
09:00Konec
utkání
11:30Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:734:27496:540TTC Hlinsko B

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Bříza Martin
Kosek Petr
 
 
Zelinka Robert
Bezdíček Bohumil
 
 
76-8-9-82301
2.
 
 
Vyčichl Michal
Beránek Michal
 
 
WO    0302
3.Bříza MartinBezdíček Bohumil-63-79103212
4.Škarvada VladimírZelinka Robert7-13-6-4 1313
5.Vyčichl MichalWO    0314
6.Kosek PetrBeránek Michal87-49 3124
7.Škarvada VladimírBezdíček Bohumil8-88-8123234
8.Zelinka RobertWO    0335
9.Kosek PetrVyčichl Michal2311  3045
10.Bříza MartinBeránek Michal-6-114-7 1346
11.Bezdíček BohumilWO    0347
12.Kosek PetrZelinka Robert899  3057
13.Bříza MartinVyčichl Michal3310  3067
14.Škarvada VladimírBeránek Michal1088  3077
15.Kosek PetrBezdíček Bohumil388  3087
16.Bříza MartinZelinka Robert-81035 3197
17.Škarvada VladimírVyčichl Michal387  30107
18.Beránek Michal         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry01čtyřhry10
Bříza Martin31Bezdíček Bohumil03
Škarvada Vladimír31Zelinka Robert12
Kosek Petr40Vyčichl Michal03
   Beránek Michal12
WO04WO40



Zápis o utkání
Název soutěže: Krajský přebor A Kolo: 1 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Lokomotiva Pardubice BVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TJ Jiskra Holice CRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Terezy Novákové 503, Pardubice 530 02, Výpadovka na ChrudimRozhodčí:
Datum dle rozpisu21. 09. 2017 18:30 Začátek
utkání
18:30Konec
utkání
20:30Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:333:14473:347TJ Lokomotiva Pardubice B

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Licek Radim
Mudruňka Karel
 
 
Theodor Jiří
Theodor Daniel
 
 
25-92 3110
2.Špaňůr Josef
Kolář Michal
 
 
Košťál Jiří
Švec Jan
 
 
-9744 3120
3.Kolář MichalŠvec Jan9-95-4-62321
4.Licek RadimKošťál Jiří767  3031
5.Mudruňka KarelTheodor Daniel678  3041
6.Špaňůr JosefTheodor Jiří497  3051
7.Licek RadimŠvec Jan-6-78-7 1352
8.Mudruňka KarelKošťál Jiří-8526 3162
9.Špaňůr JosefTheodor Daniel963  3072
10.Kolář MichalTheodor Jiří258  3082
11.Mudruňka KarelŠvec Jan-9-10-9  0383
12.Špaňůr JosefKošťál Jiří56-95 3193
13.Kolář MichalTheodor Daniel9-868 31103
14.Ecler MichalTheodor Jiří-76   11  
15.Špaňůr JosefŠvec Jan         
16.Kolář MichalKošťál Jiří         
17.Ecler MichalTheodor Daniel         
18.Mudruňka KarelTheodor Jiří         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry20čtyřhry02
Kolář Michal21Švec Jan30
Licek Radim11Košťál Jiří03
Mudruňka Karel21Theodor Daniel03
Špaňůr Josef30Theodor Jiří02



Zápis o utkání
Název soutěže: Krajský přebor A Kolo: 2 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:KST Linea Chrudim BVrchní
rozhodčí:
Michek Jakub
HOSTUJÍCÍ:TJ Lokomotiva Pardubice BRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
U Valchy, Chrudim, V areálu hokejbalového hřiště, vedle plovárnyRozhodčí:
Datum dle rozpisu08. 10. 2017 09:00 Začátek
utkání
09:00Konec
utkání
11:00Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
3:1014:34406:485TJ Lokomotiva Pardubice B

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Michek Jakub
Mandlík Miroslav
 
 
Kolář Michal
Špaňůr Josef
 
 
8-910-8103210
2.Pilař Jaroslav
Dočekal Libor
 
 
Voženílek Martin
Licek Radim
 
 
-7-6-7  0311
3.Mandlík MiroslavŠpaňůr Josef-78-6-7 1312
4.Pilař JaroslavKolář Michal-8-9-6  0313
5.Dočekal LiborLicek Radim-7-6-7  0314
6.Michek JakubVoženílek Martin8-79-993224
7.Pilař JaroslavŠpaňůr Josef-8-6-6  0325
8.Dočekal LiborKolář Michal8-9-8-5 1326
9.Michek JakubLicek Radim-98-9-7 1327
10.Mandlík MiroslavVoženílek Martin-8-66-7 1328
11.Dočekal LiborŠpaňůr Josef-9-86-7 1329
12.Michek JakubKolář Michal678  3039
13.Mandlík MiroslavLicek Radim-9-7-6  03310
14.Pilař JaroslavVoženílek Martin         
15.Michek JakubŠpaňůr Josef         
16.Mandlík MiroslavKolář Michal         
17.Pilař JaroslavLicek Radim         
18.Dočekal LiborVoženílek Martin         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Mandlík Miroslav03Špaňůr Josef30
Pilař Jaroslav02Kolář Michal21
Dočekal Libor03Licek Radim30
Michek Jakub21Voženílek Martin11



Zápis o utkání
Název soutěže: Krajský přebor A Kolo: 2 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Sokol Proseč u Skutče AVrchní
rozhodčí:
Herynek František
HOSTUJÍCÍ:TJ Jiskra Holice CRozhodčí:Rejent Marek
Hráno v místnosti
přesná adresa
Proseč 70, KnihovnaRozhodčí:
Datum dle rozpisu08. 10. 2017 09:00 Začátek
utkání
00:00Konec
utkání
00:00Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:636:25591:556TJ Sokol Proseč u Skutče A

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Zelenka Adolf
Sodomka Jindřich
 
 
Theodor Jiří
Theodor Daniel
 
 
-7-109-8 1301
2.Rejent Marek
Herynek František
 
 
Švec Jan
Murdych Tomáš
 
 
7-8-9-6 1302
3.Zelenka AdolfŠvec Jan1296  3012
4.Vanžura JakubMurdych Tomáš68-9-793222
5.Herynek FrantišekTheodor Jiří856  3032
6.Rejent MarekTheodor Daniel6-675 3142
7.Vanžura JakubŠvec Jan9-8-9-7 1343
8.Herynek FrantišekMurdych Tomáš-9-88-7 1344
9.Rejent MarekTheodor Jiří879  3054
10.Zelenka AdolfTheodor Daniel589  3064
11.Herynek FrantišekŠvec Jan-6-10-3  0365
12.Rejent MarekMurdych Tomáš58-6-973275
13.Zelenka AdolfTheodor Jiří878  3085
14.Vanžura JakubTheodor Daniel8-6-910-112386
15.Rejent MarekŠvec Jan89-610 3196
16.Zelenka AdolfMurdych Tomáš8-687 31106
17.Vanžura JakubTheodor Jiří         
18.Herynek FrantišekTheodor Daniel         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry02čtyřhry20
Zelenka Adolf40Švec Jan22
Vanžura Jakub12Murdych Tomáš13
Herynek František12Theodor Jiří03
Rejent Marek40Theodor Daniel12



Zápis o utkání
Název soutěže: Krajský přebor A Kolo: 2 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Tesla Pardubice CVrchní
rozhodčí:
Zajíček Martin
HOSTUJÍCÍ:TTC Hlinsko BRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
K Vinici 1901, Pardubice, bílá budova vedle fotbalového hřiště, 1.patro, vchod z boku budovyRozhodčí:
Datum dle rozpisu08. 10. 2017 09:00 Začátek
utkání
09:00Konec
utkání
11:30Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:635:32591:620TJ Tesla Pardubice C

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Novotný Luboš
Petřík Tomáš
 
 
Černý Stanislav
Škarvada Vladimír
 
 
-6-68263210
2.Obršál Daniel
Zajíček Martin
 
 
Kosek Petr
Bříza Martin
 
 
10-9-4-2 1311
3.Petřík TomášKosek Petr9-688 3121
4.Novotný LubošBříza Martin-5873 3131
5.Zajíček MartinŠkarvada Vladimír0-618 3141
6.Obršál DanielČerný Stanislav-18-71493251
7.Novotný LubošKosek Petr-8-599-62352
8.Zajíček MartinBříza Martin1088  3062
9.Obršál DanielŠkarvada Vladimír-5-4-2  0363
10.Petřík TomášČerný Stanislav104-10-643273
11.Zajíček MartinKosek Petr-109-68-122374
12.Obršál DanielBříza Martin-4-6-4  0375
13.Petřík Tomᚊkarvada Vladimír-117-10673285
14.Novotný LubošČerný Stanislav11-9510 3195
15.Obršál DanielKosek Petr-5-4-2  0396
16.Petřík TomášBříza Martin10-99-4732106
17.Novotný LubošŠkarvada Vladimír         
18.Zajíček MartinČerný Stanislav         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Petřík Tomáš40Kosek Petr31
Novotný Luboš21Bříza Martin13
Zajíček Martin21Škarvada Vladimír12
Obršál Daniel13Černý Stanislav03



Zápis o utkání
Název soutěže: Krajský přebor A Kolo: 2 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Sokol Chrudim CVrchní
rozhodčí:
Hort Miloš
HOSTUJÍCÍ:TTC Skuteč BRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Tyršovo náměstí 12, Chrudim, Stará budovaRozhodčí:
Datum dle rozpisu08. 10. 2017 09:00 Začátek
utkání
09:00Konec
utkání
10:45Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:331:13444:357TJ Sokol Chrudim C

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Tajovský Václav
Steklý Tibor
 
 
Bezdíček Bohumil
Beránek Michal
 
 
689  3010
2.Sourada Petr
Krejčí Vladimír
 
 
Vyčichl Michal
Krupka Jan
 
 
-8-92-10 1311
3.Krejčí VladimírBezdíček Bohumil769  3021
4.Sourada PetrBeránek Michal877  3031
5.Steklý TiborVyčichl Michal676  3041
6.Tajovský VáclavKrupka Jan6104  3051
7.Sourada PetrBezdíček Bohumil-13-8-6  0352
8.Steklý TiborBeránek Michal-7-8-6  0353
9.Tajovský VáclavVyčichl Michal548  3063
10.Krejčí VladimírKrupka Jan-3979 3173
11.Steklý TiborBezdíček Bohumil5126  3083
12.Tajovský VáclavBeránek Michal-8995 3193
13.Krejčí VladimírVyčichl Michal-3-1054332103
14.Sourada PetrKrupka Jan538  30  
15.Tajovský VáclavBezdíček Bohumil         
16.Krejčí VladimírBeránek Michal         
17.Sourada PetrVyčichl Michal         
18.Steklý TiborKrupka Jan         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Krejčí Vladimír30Bezdíček Bohumil12
Sourada Petr11Beránek Michal12
Steklý Tibor21Vyčichl Michal03
Tajovský Václav30Krupka Jan02



Zápis o utkání
Název soutěže: Krajský přebor A Kolo: 3 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:KST Linea Chrudim BVrchní
rozhodčí:
Michek Jakub
HOSTUJÍCÍ:TJ Jiskra Holice CRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
U Valchy, Chrudim, V areálu hokejbalového hřiště, vedle plovárnyRozhodčí:
Datum dle rozpisu08. 10. 2017 13:30 Začátek
utkání
13:30Konec
utkání
15:30Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:335:16539:465KST Linea Chrudim B

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Michek Jakub
Mandlík Miroslav
 
 
Theodor Daniel
Theodor Jiří
 
 
10-1011-13-162301
2.Chlebeček Marek
Pilař Jaroslav
 
 
Švec Jan
Murdych Tomáš
 
 
1028  3011
3.Mandlík MiroslavŠvec Jan-10-577-92312
4.Pilař JaroslavMurdych Tomáš699  3022
5.Michek JakubTheodor Daniel887  3032
6.Chlebeček MarekTheodor Jiří-9-8101153242
7.Pilař JaroslavŠvec Jan8-6-7-6 1343
8.Michek JakubMurdych Tomáš8-6-8763253
9.Chlebeček MarekTheodor Daniel-64208 3163
10.Mandlík MiroslavTheodor Jiří77-78 3173
11.Michek JakubŠvec Jan6711  3083
12.Chlebeček MarekMurdych Tomáš1137  3093
13.Mandlík MiroslavTheodor Daniel74-69 31103
14.Pilař JaroslavTheodor Jiří         
15.Chlebeček MarekŠvec Jan         
16.Mandlík MiroslavMurdych Tomáš         
17.Pilař JaroslavTheodor Daniel         
18.Michek JakubTheodor Jiří         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Mandlík Miroslav21Švec Jan21
Pilař Jaroslav11Murdych Tomáš03
Michek Jakub30Theodor Daniel03
Chlebeček Marek30Theodor Jiří02



Zápis o utkání
Název soutěže: Krajský přebor A Kolo: 3 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Sokol Proseč u Skutče AVrchní
rozhodčí:
Herynek František
HOSTUJÍCÍ:TJ Lokomotiva Pardubice BRozhodčí:Rejent Marek
Hráno v místnosti
přesná adresa
Proseč 70, KnihovnaRozhodčí:
Datum dle rozpisu08. 10. 2017 13:30 Začátek
utkání
00:00Konec
utkání
00:00Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
5:1023:36545:606TJ Lokomotiva Pardubice B

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Zelenka Adolf
Sodomka Jindřich
 
 
Špaňůr Josef
Kolář Michal
 
 
988  3010
2.Rejent Marek
Herynek František
 
 
Licek Radim
Voženílek Martin
 
 
8-9-12-11 1311
3.Zelenka AdolfŠpaňůr Josef9-98-14-62312
4.Vanžura JakubKolář Michal8-9-1011-92313
5.Herynek FrantišekLicek Radim-6-8-7  0314
6.Rejent MarekVoženílek Martin97-6-5113224
7.Vanžura JakubŠpaňůr Josef-5-8-1  0325
8.Herynek FrantišekKolář Michal-6-8-9  0326
9.Rejent MarekLicek Radim-9-687113236
10.Zelenka AdolfVoženílek Martin-89-9-11 1337
11.Herynek FrantišekŠpaňůr Josef-9-79-7 1338
12.Rejent MarekKolář Michal87-910 3148
13.Zelenka AdolfLicek Radim-9888 3158
14.Vanžura JakubVoženílek Martin-9-8-6  0359
15.Rejent MarekŠpaňůr Josef8-9-6-5 13510
16.Zelenka AdolfKolář Michal         
17.Vanžura JakubLicek Radim         
18.Herynek FrantišekVoženílek Martin         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Zelenka Adolf12Špaňůr Josef40
Vanžura Jakub03Kolář Michal21
Herynek František03Licek Radim12
Rejent Marek31Voženílek Martin21



Zápis o utkání
Název soutěže: Krajský přebor A Kolo: 3 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Tesla Pardubice CVrchní
rozhodčí:
Zajíček Martin
HOSTUJÍCÍ:TTC Skuteč BRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
K Vinici 1901, Pardubice, bílá budova vedle fotbalového hřiště, 1.patro, vchod z boku budovyRozhodčí:
Datum dle rozpisu08. 10. 2017 13:30 Začátek
utkání
13:30Konec
utkání
15:40Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:736:27617:571TJ Tesla Pardubice C

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Novotný Luboš
Petřík Tomáš
 
 
Vyčichl Michal
Krupka Jan
 
 
128-106 3110
2.Obršál Daniel
Zajíček Martin
 
 
Bezdíček Bohumil
Beránek Michal
 
 
10-9-6-6 1311
3.Petřík TomášBezdíček Bohumil1244  3021
4.Novotný LubošBeránek Michal85-9-1393231
5.Obršál DanielVyčichl Michal12-5-158-82332
6.Zajíček MartinKrupka Jan167  3042
7.Novotný LubošBezdíček Bohumil-108-56-72343
8.Obršál DanielBeránek Michal-7-3-6  0344
9.Zajíček MartinVyčichl Michal1175  3054
10.Petřík TomášKrupka Jan663  3064
11.Obršál DanielBezdíček Bohumil-9-7-7  0365
12.Zajíček MartinBeránek Michal13-137-703275
13.Petřík TomášVyčichl Michal777  3085
14.Novotný LubošKrupka Jan4-676 3195
15.Zajíček MartinBezdíček Bohumil-12WO   0396
16.Petřík TomášBeránek Michal7-12-6-7 1397
17.Novotný LubošVyčichl Michal689  30107
18.Obršál DanielKrupka Jan         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Petřík Tomáš31Bezdíček Bohumil31
Novotný Luboš31Beránek Michal22
Obršál Daniel03Vyčichl Michal13
Zajíček Martin31Krupka Jan03



Zápis o utkání
Název soutěže: Krajský přebor A Kolo: 3 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Sokol Chrudim CVrchní
rozhodčí:
Stehlík Milan
HOSTUJÍCÍ:TTC Hlinsko BRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Tyršovo náměstí 12, Chrudim, Stará budovaRozhodčí:
Datum dle rozpisu08. 10. 2017 13:30 Začátek
utkání
13:30Konec
utkání
15:45Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
4:1020:35465:533TTC Hlinsko B

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Tajovský Václav
Steklý Tibor
 
 
Kosek Petr
Bříza Martin
 
 
-10-5-8  0301
2.Sourada Petr
Krejčí Vladimír
 
 
Škarvada Vladimír
Černý Stanislav
 
 
-8-576-82302
3.Krejčí VladimírKosek Petr10-5-8-8 1303
4.Sourada PetrBříza Martin11-9-4-3 1304
5.Steklý TiborČerný Stanislav-466-833214
6.Tajovský VáclavŠkarvada Vladimír-8-3-11  0315
7.Sourada PetrKosek Petr-7-9-3  0316
8.Steklý TiborBříza Martin-8-33573226
9.Tajovský VáclavČerný Stanislav988  3036
10.Krejčí VladimírŠkarvada Vladimír-7-8-3  0337
11.Steklý TiborKosek Petr-7-88-9 1338
12.Tajovský VáclavBříza Martin9-1398 3148
13.Krejčí VladimírČerný Stanislav8-7-62-42349
14.Sourada PetrŠkarvada Vladimír-8-98-8 13410
15.Tajovský VáclavKosek Petr         
16.Krejčí VladimírBříza Martin         
17.Sourada PetrČerný Stanislav         
18.Steklý TiborŠkarvada Vladimír         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry02čtyřhry20
Krejčí Vladimír03Kosek Petr30
Sourada Petr03Bříza Martin12
Steklý Tibor21Černý Stanislav12
Tajovský Václav21Škarvada Vladimír30



Zápis o utkání
Název soutěže: Krajský přebor A Kolo: 4 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Lokomotiva Pardubice BVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TJ Jiskra Heřmanův Městec ARozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Terezy Novákové 503, Pardubice 530 02, Výpadovka na ChrudimRozhodčí:
Datum dle rozpisu21. 10. 2017 09:00 Začátek
utkání
09:00Konec
utkání
13:00Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
9:938:41733:758nerozhodně

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Ecler Michal
Rázek František
 
 
Volhejn Jan
Buchal Dušan
 
 
-12-7-7  0301
2.Licek Radim
Voženílek Martin
 
 
Joska Miloš
Charvát Jaroslav
 
 
7-107-1053211
3.Ecler MichalBuchal Dušan-999-1293221
4.Licek RadimVolhejn Jan-7-48-7 1322
5.Voženílek MartinJoska Miloš-73-99-82323
6.Kolář MichalCharvát Jaroslav-3-7149-62324
7.Licek RadimBuchal Dušan2-4-11-4 1325
8.Voženílek MartinVolhejn Jan8-12911 3135
9.Kolář MichalJoska Miloš-689-883245
10.Ecler MichalCharvát Jaroslav79-97 3155
11.Voženílek MartinBuchal Dušan28-5-473265
12.Kolář MichalVolhejn Jan9-4-3-9 1366
13.Ecler MichalJoska Miloš-6867 3176
14.Licek RadimCharvát Jaroslav-6-6-9  0377
15.Mudruňka KarelBuchal Dušan9-9-515-92378
16.Ecler MichalVolhejn Jan-77-12993288
17.Licek RadimJoska Miloš-83-77-62389
18.Voženílek MartinCharvát Jaroslav-8927 3199

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Ecler Michal40Buchal Dušan22
Licek Radim04Volhejn Jan22
Voženílek Martin31Joska Miloš22
Kolář Michal12Charvát Jaroslav22
Mudruňka Karel01   



Zápis o utkání
Název soutěže: Krajský přebor A Kolo: 4 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Jiskra Holice CVrchní
rozhodčí:
Frolík Tomáš
HOSTUJÍCÍ:TJ Sokol Chrudim DRozhodčí:Koubek René
Hráno v místnosti
přesná adresa
Holubova 768 53401 Holice, Proti KD a muzeu Dr.E.HolubaRozhodčí:Jelínek Michal
Datum dle rozpisu21. 10. 2017 09:00 Začátek
utkání
09:00Konec
utkání
12:00Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
8:1036:35634:657TJ Sokol Chrudim D

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Švec Jan
Košťál Jiří
 
 
Komárek Adam
Joska Vojtěch
 
 
-65-87-42301
2.Murdych Tomáš
Málek Jiří nejml.
 
 
Foltýn Lukáš
Šula Petr
 
 
910-47 3111
3.Košťál JiříJoska Vojtěch-9-53-5 1312
4.Málek Jiří nejml.Šula Petr-91394 3122
5.Murdych TomášKomárek Adam4410  3032
6.Švec JanFoltýn Lukáš-8-1227-62333
7.Málek Jiří nejml.Joska Vojtěch-5-9-8  0334
8.Murdych Tomᚊula Petr-39-6-8 1335
9.Švec JanKomárek Adam692  3045
10.Košťál JiříFoltýn Lukáš9-2-9-5 1346
11.Murdych TomášJoska Vojtěch-598-2163256
12.Švec JanŠula Petr1198  3066
13.Košťál JiříKomárek Adam-9-8-8  0367
14.Málek Jiří nejml.Foltýn Lukáš59-73 3177
15.Švec JanJoska Vojtěch-38-67-22378
16.Košťál JiříŠula Petr1079  3088
17.Málek Jiří nejml.Komárek Adam710-9-9-22389
18.Murdych TomášFoltýn Lukáš-7-54-8 13810

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Košťál Jiří13Joska Vojtěch31
Málek Jiří nejml.22Šula Petr13
Murdych Tomáš22Komárek Adam22
Švec Jan22Foltýn Lukáš31



Zápis o utkání
Název soutěže: Krajský přebor A Kolo: 4 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:KST Linea Chrudim BVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TJ Tesla Pardubice CRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
U Valchy, Chrudim, V areálu hokejbalového hřiště, vedle plovárnyRozhodčí:
Datum dle rozpisu22. 10. 2017 09:00 Začátek
utkání
09:00Konec
utkání
11:15Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:335:15504:439KST Linea Chrudim B

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Budinský Petr
Melichar Martin
 
 
Pánek Libor
Loudil Jan
 
 
-68-9-10 1301
2.Steiner Petr
Procházka Petr
 
 
Štěpánek Petr
Obršál Daniel
 
 
68-95 3111
3.Procházka PetrPánek Libor76-78 3121
4.Melichar MartinLoudil Jan6-7-89-52322
5.Budinský PetrŠtěpánek Petr89-6-6-102323
6.Steiner PetrObršál Daniel657  3033
7.Melichar MartinPánek Libor910-511 3143
8.Budinský PetrLoudil Jan8-1098 3153
9.Steiner PetrŠtěpánek Petr868  3063
10.Procházka PetrObršál Daniel1067  3073
11.Budinský PetrPánek Libor810-78 3183
12.Steiner PetrLoudil Jan957  3093
13.Procházka PetrŠtěpánek Petr88-810 31103
14.Melichar MartinObršál Daniel         
15.Steiner PetrPánek Libor         
16.Procházka PetrLoudil Jan         
17.Melichar MartinŠtěpánek Petr         
18.Budinský PetrObršál Daniel         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Procházka Petr30Pánek Libor03
Melichar Martin11Loudil Jan12
Budinský Petr21Štěpánek Petr12
Steiner Petr30Obršál Daniel02



Zápis o utkání
Název soutěže: Krajský přebor A Kolo: 4 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Sokol Proseč u Skutče AVrchní
rozhodčí:
Herynek František
HOSTUJÍCÍ:TJ Sokol Chrudim CRozhodčí:Sodomka Jindřich
Hráno v místnosti
přesná adresa
Proseč 70, KnihovnaRozhodčí:
Datum dle rozpisu22. 10. 2017 09:00 Začátek
utkání
00:00Konec
utkání
00:00Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
4:1021:34518:548TJ Sokol Chrudim C

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Zelenka Adolf
Sodomka Jindřich
 
 
Bureš Jaroslav
Steklý Tibor
 
 
-10-11-9  0301
2.Rejent Marek
Herynek František
 
 
Tajovský Václav
Sourada Petr
 
 
8-10-9683211
3.Zelenka AdolfBureš Jaroslav-8-109-12 1312
4.Vanžura JakubTajovský Václav87-9-7-92313
5.Herynek FrantišekSteklý Tibor-8-5-4  0314
6.Rejent MarekSourada Petr87-9-11-112315
7.Vanžura JakubBureš Jaroslav-8-6-7  0316
8.Herynek FrantišekTajovský Václav9-8-8-8 1317
9.Rejent MarekSteklý Tibor89-10-8-112318
10.Zelenka AdolfSourada Petr-9554 3128
11.Herynek FrantišekBureš Jaroslav-6-4-7  0329
12.Rejent MarekTajovský Václav-8977 3139
13.Zelenka AdolfSteklý Tibor989  3049
14.Vanžura JakubSourada Petr-98-10-8 13410
15.Rejent MarekBureš Jaroslav         
16.Zelenka AdolfTajovský Václav         
17.Vanžura JakubSteklý Tibor         
18.Herynek FrantišekSourada Petr         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Zelenka Adolf21Bureš Jaroslav30
Vanžura Jakub03Tajovský Václav21
Herynek František03Steklý Tibor21
Rejent Marek12Sourada Petr21



Zápis o utkání
Název soutěže: Krajský přebor A Kolo: 5 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Lokomotiva Pardubice BVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TJ Sokol Chrudim DRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Terezy Novákové 503, Pardubice 530 02, Výpadovka na ChrudimRozhodčí:
Datum dle rozpisu21. 10. 2017 13:30 Začátek
utkání
14:30Konec
utkání
16:00Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:132:7424:296TJ Lokomotiva Pardubice B

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Kolář Michal
Mudruňka Karel
 
 
Foltýn Lukáš
Komárek Adam
 
 
612-910 3110
2.Licek Radim
Voženílek Martin
 
 
Šula Petr
Laubová Žaneta
 
 
587  3020
3.Ecler MichalŠula Petr4313  3030
4.Voženílek MartinKomárek Adam476  3040
5.Mudruňka KarelFoltýn Lukáš-85-9763250
6.Kolář MichalLaubová Žaneta542  3060
7.Voženílek MartinŠula Petr558  3070
8.Mudruňka KarelKomárek Adam9-1012-6-112371
9.Kolář MichalFoltýn Lukáš811-66 3181
10.Ecler MichalLaubová Žaneta166  3091
11.Mudruňka KarelŠula Petr898  30101
12.Kolář MichalKomárek Adam         
13.Ecler MichalFoltýn Lukáš         
14.Voženílek MartinLaubová Žaneta         
15.Kolář MichalŠula Petr         
16.Ecler MichalKomárek Adam         
17.Voženílek MartinFoltýn Lukáš         
18.Mudruňka KarelLaubová Žaneta         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry20čtyřhry02
Ecler Michal20Šula Petr03
Voženílek Martin20Komárek Adam11
Mudruňka Karel21Foltýn Lukáš02
Kolář Michal20Laubová Žaneta02



Zápis o utkání
Název soutěže: Krajský přebor A Kolo: 5 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Jiskra Holice CVrchní
rozhodčí:
Frolík Tomáš
HOSTUJÍCÍ:TJ Jiskra Heřmanův Městec ARozhodčí:Koubek René
Hráno v místnosti
přesná adresa
Holubova 768 53401 Holice, Proti KD a muzeu Dr.E.HolubaRozhodčí:Jelínek Michal
Datum dle rozpisu21. 10. 2017 13:30 Začátek
utkání
13:30Konec
utkání
15:45Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
1:108:31304:415TJ Jiskra Heřmanův Městec A

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Švec Jan
Košťál Jiří
 
 
Volhejn Jan
Buchal Dušan
 
 
-4-11-7  0301
2.Murdych Tomáš
Málek Jiří nejml.
 
 
Joska Miloš
Charvát Jaroslav
 
 
10-588 3111
3.Košťál JiříBuchal Dušan-10-10-1  0312
4.Málek Jiří nejml.Volhejn Jan-7-7-4  0313
5.Murdych TomášJoska Miloš6-6-46-102314
6.Švec JanCharvát Jaroslav-89-12-6 1315
7.Málek Jiří nejml.Buchal Dušan-5-67-8 1316
8.Murdych TomášVolhejn Jan-3-9-5  0317
9.Švec JanJoska Miloš-59-8-10 1318
10.Tošovský JaroslavCharvát Jaroslav-7-8-10  0319
11.Murdych TomášBuchal Dušan-4-5-10  03110
12.Švec JanVolhejn Jan         
13.Tošovský JaroslavJoska Miloš         
14.Málek Jiří nejml.Charvát Jaroslav         
15.Švec JanBuchal Dušan         
16.Tošovský JaroslavVolhejn Jan         
17.Málek Jiří nejml.Joska Miloš         
18.Murdych TomášCharvát Jaroslav         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Košťál Jiří01Buchal Dušan30
Málek Jiří nejml.02Volhejn Jan20
Murdych Tomáš03Joska Miloš20
Švec Jan02Charvát Jaroslav20
Tošovský Jaroslav01   



Zápis o utkání
Název soutěže: Krajský přebor A Kolo: 5 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:KST Linea Chrudim BVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TJ Sokol Chrudim CRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
U Valchy, Chrudim, V areálu hokejbalového hřiště, vedle plovárnyRozhodčí:
Datum dle rozpisu22. 10. 2017 13:30 Začátek
utkání
13:30Konec
utkání
16:30Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:638:31665:628KST Linea Chrudim B

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Chlebeček Marek
Pilař Jaroslav
 
 
Tajovský Václav
Steklý Tibor
 
 
69-4-7-92301
2.Michek Jakub
Mandlík Miroslav
 
 
Hort Miloš
Krejčí Vladimír
 
 
8107  3011
3.Chlebeček MarekTajovský Václav9-698 3121
4.Pilař JaroslavHort Miloš8-7-8953231
5.Mandlík MiroslavSteklý Tibor9-10-8-9 1332
6.Michek JakubKrejčí Vladimír-15-87-8 1333
7.Pilař JaroslavSourada Petr5-946 3143
8.Mandlík MiroslavHort Miloš6-4-7-5 1344
9.Michek JakubSteklý Tibor-812-7-8 1345
10.Chlebeček MarekKrejčí Vladimír65-9-763255
11.Mandlík MiroslavSourada Petr-131085 3165
12.Michek JakubHort Miloš-3-9119-72366
13.Chlebeček MarekSteklý Tibor-545-963276
14.Pilař JaroslavKrejčí Vladimír9-105-893286
15.Michek JakubSourada Petr267  3096
16.Chlebeček MarekHort Miloš-411-76832106
17.Pilař JaroslavSteklý Tibor         
18.Mandlík MiroslavKrejčí Vladimír         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Chlebeček Marek40Tajovský Václav01
Pilař Jaroslav30Hort Miloš22
Mandlík Miroslav12Steklý Tibor21
Michek Jakub13Krejčí Vladimír12
   Sourada Petr03



Zápis o utkání
Název soutěže: Krajský přebor A Kolo: 5 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Sokol Proseč u Skutče AVrchní
rozhodčí:
Sodomka Jindřich
HOSTUJÍCÍ:TJ Tesla Pardubice CRozhodčí:Rejent Marek
Hráno v místnosti
přesná adresa
Proseč 70, KnihovnaRozhodčí:
Datum dle rozpisu22. 10. 2017 13:30 Začátek
utkání
00:00Konec
utkání
00:00Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:233:12473:389TJ Sokol Proseč u Skutče A

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Rejent Marek
Michálek Libor
 
 
Pánek Libor
Loudil Jan
 
 
5-9-8-7 1301
2.Zelenka Adolf
Sodomka Jindřich
 
 
Štěpánek Petr
Obršál Daniel
 
 
85-97 3111
3.Michálek LiborPánek Libor89-95 3121
4.Herynek FrantišekLoudil Jan578  3031
5.Rejent MarekŠtěpánek Petr9-8-11993241
6.Zelenka AdolfObršál Daniel-9887 3151
7.Herynek FrantišekPánek Libor877  3061
8.Rejent MarekLoudil Jan997  3071
9.Zelenka AdolfŠtěpánek Petr699  3081
10.Michálek LiborObršál Daniel8-9-98-112382
11.Rejent MarekPánek Libor77-119 3192
12.Zelenka AdolfLoudil Jan888  30102
13.Michálek LiborŠtěpánek Petr         
14.Herynek FrantišekObršál Daniel         
15.Zelenka AdolfPánek Libor         
16.Michálek LiborLoudil Jan         
17.Herynek FrantišekŠtěpánek Petr         
18.Rejent MarekObršál Daniel         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Michálek Libor11Pánek Libor03
Herynek František20Loudil Jan03
Rejent Marek30Štěpánek Petr02
Zelenka Adolf30Obršál Daniel11



Zápis o utkání
Název soutěže: Krajský přebor A Kolo: 6 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Tesla Pardubice CVrchní
rozhodčí:
Zajíček Martin
HOSTUJÍCÍ:TJ Lokomotiva Pardubice BRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
K Vinici 1901, Pardubice, bílá budova vedle fotbalového hřiště, 1.patro, vchod z boku budovyRozhodčí:
Datum dle rozpisu05. 11. 2017 09:00 Začátek
utkání
09:00Konec
utkání
12:25Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:837:32654:622TJ Tesla Pardubice C

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Zajíček Martin
Marel David
 
 
Ecler Michal
Kortus Petr
 
 
-8-10-11  0301
2.Pánek Libor
Petřík Tomáš
 
 
Licek Radim
Kolář Michal
 
 
-108-6-6 1302
3.Petřík TomášKortus Petr-82-9673212
4.Zajíček MartinEcler Michal-5-5820-82313
5.Marel DavidLicek Radim393  3023
6.Pánek LiborKolář Michal-12-8-9  0324
7.Zajíček MartinKortus Petr8713  3034
8.Marel DavidEcler Michal-9-1-1  0335
9.Pánek LiborLicek Radim99-85 3145
10.Petřík TomášKolář Michal7-9-99103255
11.Marel DavidKortus Petr621  3065
12.Pánek LiborEcler Michal-5-2107-112366
13.Petřík TomášLicek Radim773  3076
14.Zajíček MartinKolář Michal7510  3086
15.Pánek LiborKortus Petr-55-4-4 1387
16.Petřík TomášEcler Michal-9-66793297
17.Zajíček MartinLicek Radim-911-9-6 1398
18.Marel DavidKolář Michal4-565 31108

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry02čtyřhry20
Petřík Tomáš40Kortus Petr13
Zajíček Martin22Ecler Michal31
Marel David31Licek Radim13
Pánek Libor13Kolář Michal13



Zápis o utkání
Název soutěže: Krajský přebor A Kolo: 6 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Sokol Chrudim CVrchní
rozhodčí:
Steklý Tibor
HOSTUJÍCÍ:TJ Jiskra Holice CRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Tyršovo náměstí 12, Chrudim, Stará budovaRozhodčí:
Datum dle rozpisu05. 11. 2017 09:00 Začátek
utkání
09:00Konec
utkání
11:00Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:233:8424:298TJ Sokol Chrudim C

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Bureš Jaroslav
Steklý Tibor
 
 
Krejčík Libor
Tošovský Jaroslav
 
 
474  3010
2.Tajovský Václav
Šnor Karel
 
 
Košťál Jiří
Theodor Jiří
 
 
-87-911-92311
3.Šnor KarelTheodor Jiří-88-6-4 1312
4.Tajovský VáclavKošťál Jiří789  3022
5.Steklý TiborKrejčík Libor994  3032
6.Bureš JaroslavTošovský Jaroslav345  3042
7.Tajovský VáclavTheodor Jiří-8815 3152
8.Steklý TiborKošťál Jiří6-694 3162
9.Bureš JaroslavKrejčík Libor826  3072
10.Krejčí VladimírTošovský Jaroslav499  3082
11.Steklý TiborTheodor Jiří956  3092
12.Bureš JaroslavKošťál Jiří1055  30102
13.Krejčí VladimírKrejčík Libor         
14.Tajovský VáclavTošovský Jaroslav         
15.Bureš JaroslavTheodor Jiří         
16.Krejčí VladimírKošťál Jiří         
17.Tajovský VáclavKrejčík Libor         
18.Steklý TiborTošovský Jaroslav         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Šnor Karel01Theodor Jiří12
Tajovský Václav20Košťál Jiří03
Steklý Tibor30Krejčík Libor02
Bureš Jaroslav30Tošovský Jaroslav02
Krejčí Vladimír10   



Zápis o utkání
Název soutěže: Krajský přebor A Kolo: 6 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Jiskra Heřmanův Městec AVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TTC Hlinsko BRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Sportovní hala Heřmanův Městec, Jiráskova 916, Heřmanův Městec 53803, herna ST je v suterénu, č. dvěří 41Rozhodčí:
Datum dle rozpisu04. 11. 2017 09:00 Začátek
utkání
09:00Konec
utkání
10:25Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:132:11440:374TJ Jiskra Heřmanův Městec A

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Volhejn Jan
Buchal Dušan
 
 
Škarvada Vladimír
Černý Radek
 
 
769  3010
2.Joska Miloš
Kadlec Zdeněk
 
 
Zíb Petr
Boháč Milan
 
 
-987-6-92311
3.Volhejn JanBoháč Milan-10877 3121
4.Joska MilošŠkarvada Vladimír699  3031
5.Kadlec ZdeněkČerný Stanislav-6988 3141
6.Buchal DušanZíb Petr856  3051
7.Joska MilošBoháč Milan86-1010 3161
8.Kadlec ZdeněkŠkarvada Vladimír7-6-8873271
9.Buchal DušanČerný Stanislav8109  3081
10.Volhejn JanZíb Petr9-686 3191
11.Kadlec ZdeněkBoháč Milan-6-8911832101
12.Buchal DušanŠkarvada Vladimír         
13.Volhejn JanČerný Stanislav         
14.Joska MilošZíb Petr         
15.Buchal DušanBoháč Milan         
16.Volhejn JanŠkarvada Vladimír         
17.Joska MilošČerný Stanislav         
18.Kadlec ZdeněkZíb Petr         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Volhejn Jan20Boháč Milan03
Joska Miloš20Škarvada Vladimír02
Kadlec Zdeněk30Černý Stanislav02
Buchal Dušan20Zíb Petr02



Zápis o utkání
Název soutěže: Krajský přebor A Kolo: 6 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Sokol Chrudim DVrchní
rozhodčí:
Foltýn Lukáš
HOSTUJÍCÍ:TTC Skuteč BRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Tyršovo náměstí 12, Chrudim, Stará budovaRozhodčí:
Datum dle rozpisu04. 11. 2017 09:00 Začátek
utkání
09:00Konec
utkání
10:15Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:132:14462:415TJ Sokol Chrudim D

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Stehlík Vojtěch
Joska Vojtěch
 
 
Krupka Jan
Vyčichl Michal
 
 
1012-68 3110
2.Juklová Kateřina
Laubová Žaneta
 
 
Doležal Marek
Novák Vojtěch
 
 
-6117-9-142311
3.Juklová KateřinaDoležal Marek8-5-51073221
4.Stehlík VojtěchVyčichl Michal-7998 3131
5.Joska VojtěchKrupka Jan1326  3041
6.Laubová ŽanetaNovák Vojtěch10-686 3151
7.Stehlík VojtěchDoležal Marek-3-79953261
8.Joska VojtěchVyčichl Michal67-75 3171
9.Laubová ŽanetaKrupka Jan-5-7121063281
10.Juklová KateřinaNovák Vojtěch77-79 3191
11.Joska VojtěchDoležal Marek956  30101
12.Laubová ŽanetaVyčichl Michal-65   11  
13.Juklová KateřinaKrupka Jan         
14.Stehlík VojtěchNovák Vojtěch         
15.Laubová ŽanetaDoležal Marek         
16.Juklová KateřinaVyčichl Michal         
17.Stehlík VojtěchKrupka Jan         
18.Joska VojtěchNovák Vojtěch         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Juklová Kateřina20Doležal Marek03
Stehlík Vojtěch20Vyčichl Michal02
Joska Vojtěch30Krupka Jan02
Laubová Žaneta20Novák Vojtěch02



Zápis o utkání
Název soutěže: Krajský přebor A Kolo: 7 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Tesla Pardubice CVrchní
rozhodčí:
Zajíček Martin
HOSTUJÍCÍ:TJ Jiskra Holice CRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
K Vinici 1901, Pardubice, bílá budova vedle fotbalového hřiště, 1.patro, vchod z boku budovyRozhodčí:
Datum dle rozpisu05. 11. 2017 13:30 Začátek
utkání
13:30Konec
utkání
15:40Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:232:12450:369TJ Tesla Pardubice C

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Marel David
Zajíček Martin
 
 
Košťál Jiří
Theodor Jiří
 
 
758  3010
2.Petřík Tomáš
Karcol Martin
 
 
Tošovský Jaroslav
Krejčík Libor
 
 
-38611 3120
3.Marel DavidTošovský Jaroslav128-79 3130
4.Karcol MartinTheodor Jiří3-11-76-102331
5.Štěpánek PetrKrejčík Libor599  3041
6.Zajíček MartinKošťál Jiří274  3051
7.Karcol MartinTošovský Jaroslav8-8610 3161
8.Štěpánek PetrTheodor Jiří-9-6-8  0362
9.Zajíček MartinKrejčík Libor755  3072
10.Marel DavidKošťál Jiří14-896 3182
11.Štěpánek PetrTošovský Jaroslav498  3092
12.Zajíček MartinTheodor Jiří510-3-6932102
13.Marel DavidKrejčík Libor         
14.Karcol MartinKošťál Jiří         
15.Zajíček MartinTošovský Jaroslav         
16.Marel DavidTheodor Jiří         
17.Karcol MartinKrejčík Libor         
18.Štěpánek PetrKošťál Jiří         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry20čtyřhry02
Marel David20Tošovský Jaroslav03
Karcol Martin11Theodor Jiří21
Štěpánek Petr21Krejčík Libor02
Zajíček Martin30Košťál Jiří02



Zápis o utkání
Název soutěže: Krajský přebor A Kolo: 7 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Sokol Chrudim CVrchní
rozhodčí:
Steklý Tibor
HOSTUJÍCÍ:TJ Lokomotiva Pardubice BRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Tyršovo náměstí 12, Chrudim, Stará budovaRozhodčí:
Datum dle rozpisu05. 11. 2017 13:30 Začátek
utkání
13:30Konec
utkání
16:10Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:334:23568:514TJ Sokol Chrudim C

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Tajovský Václav
Hort Miloš
 
 
Kortus Petr
Horáková Eva
 
 
10-8-108-132301
2.Bureš Jaroslav
Steklý Tibor
 
 
Licek Radim
Kolář Michal
 
 
7-779 3111
3.Sourada PetrKortus Petr-7-5-3  0312
4.Hort MilošKolář Michal12-11-6473222
5.Tajovský VáclavLicek Radim-10-876103232
6.Bureš JaroslavHoráková Eva10-95-9103242
7.Hort MilošKortus Petr66-86 3152
8.Tajovský VáclavKolář Michal-18-116-52353
9.Bureš JaroslavLicek Radim5123  3063
10.Sourada PetrHoráková Eva767  3073
11.Tajovský VáclavKortus Petr-997-833283
12.Bureš JaroslavKolář Michal-12-58273293
13.Steklý TiborLicek Radim97-8-81232103
14.Hort MilošHoráková Eva679  30  
15.Bureš JaroslavKortus Petr         
16.Steklý TiborKolář Michal         
17.Hort MilošLicek Radim         
18.Tajovský VáclavHoráková Eva         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Sourada Petr11Kortus Petr12
Hort Miloš20Kolář Michal12
Tajovský Václav21Licek Radim03
Bureš Jaroslav30Horáková Eva02
Steklý Tibor10   



Zápis o utkání
Název soutěže: Krajský přebor A Kolo: 7 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Jiskra Heřmanův Městec AVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TTC Skuteč BRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Sportovní hala Heřmanův Městec, Jiráskova 916, Heřmanův Městec 53803, herna ST je v suterénu, č. dvěří 41Rozhodčí:
Datum dle rozpisu04. 11. 2017 13:30 Začátek
utkání
13:15Konec
utkání
14:30Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:131:7407:301TJ Jiskra Heřmanův Městec A

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Joska Miloš
Kadlec Zdeněk
 
 
Vyčichl Michal
Krupka Jan
 
 
-8-1010-11 1301
2.Volhejn Jan
Buchal Dušan
 
 
Novák Vojtěch
Doležal Marek
 
 
655  3011
3.Volhejn JanVyčichl Michal897  3021
4.Joska MilošKrupka Jan655  3031
5.Kadlec ZdeněkNovák Vojtěch-9866 3141
6.Buchal DušanDoležal Marek465  3051
7.Joska MilošVyčichl Michal989  3061
8.Kadlec ZdeněkKrupka Jan88-10-983271
9.Buchal DušanNovák Vojtěch589  3081
10.Volhejn JanDoležal Marek687  3091
11.Kadlec ZdeněkVyčichl Michal-8899 31101
12.Buchal DušanKrupka Jan         
13.Volhejn JanNovák Vojtěch         
14.Joska MilošDoležal Marek         
15.Buchal DušanVyčichl Michal         
16.Volhejn JanKrupka Jan         
17.Joska MilošNovák Vojtěch         
18.Kadlec ZdeněkDoležal Marek         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Volhejn Jan20Vyčichl Michal03
Joska Miloš20Krupka Jan02
Kadlec Zdeněk30Novák Vojtěch02
Buchal Dušan20Doležal Marek02



Zápis o utkání
Název soutěže: Krajský přebor A Kolo: 7 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Sokol Chrudim DVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TTC Hlinsko BRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Tyršovo náměstí 12, Chrudim, Stará budovaRozhodčí:
Datum dle rozpisu03. 11. 2017 19:30 Začátek
utkání
19:30Konec
utkání
22:15Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
7:1028:39620:657TTC Hlinsko B

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Jirka Lukáš
Joska Vojtěch
 
 
Škarvada Vladimír
Černý Stanislav
 
 
-6-8-12  0301
2.Laubová Žaneta
Foltýn Lukáš
 
 
Kosek Petr
Bříza Martin
 
 
6-1-9-9 1302
3.Sedláčková TerezaKosek Petr-8-6-10  0303
4.Jirka LukášBříza Martin-8811-983213
5.Foltýn LukášČerný Stanislav-11849 3123
6.Joska VojtěchŠkarvada Vladimír8-8-3-7 1324
7.Jirka LukášKosek Petr14-11-10-9 1325
8.Foltýn LukášBříza Martin97-82 3135
9.Joska VojtěchČerný Stanislav552  3045
10.Laubová ŽanetaŠkarvada Vladimír-4-5-5  0346
11.Foltýn LukášKosek Petr-9-8118-82347
12.Joska VojtěchBříza Martin6-5-11573257
13.Laubová ŽanetaČerný Stanislav-7-9-8  0358
14.Jirka Lukᚊkarvada Vladimír913-512 3168
15.Joska VojtěchKosek Petr7-710-753278
16.Laubová ŽanetaBříza Martin-4-4-9  0379
17.Jirka LukášČerný Stanislav-114-410-1123710
18.Foltýn Lukᚊkarvada Vladimír-46-87832  

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry02čtyřhry20
Sedláčková Tereza01Kosek Petr31
Jirka Lukáš22Bříza Martin13
Foltýn Lukáš21Černý Stanislav22
Joska Vojtěch31Škarvada Vladimír21
Laubová Žaneta03   



Zápis o utkání
Název soutěže: Krajský přebor A Kolo: 8 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Lokomotiva Pardubice BVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TTC Hlinsko BRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Terezy Novákové 503, Pardubice 530 02, Výpadovka na ChrudimRozhodčí:
Datum dle rozpisu03. 12. 2017 10:00 Začátek
utkání
10:00Konec
utkání
12:30Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:532:24546:523TJ Lokomotiva Pardubice B

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Kortus Petr
Mudruňka Karel
 
 
Černý Stanislav
Škarvada Vladimír
 
 
71610  3010
2.Kolář Michal
Voženílek Martin
 
 
Kosek Petr
Bříza Martin
 
 
75-1015 3120
3.Voženílek MartinČerný Stanislav98-11-6-92321
4.Kortus PetrKosek Petr-7-6-4  0322
5.Kolář MichalBříza Martin-7-6-8  0323
6.Mudruňka KarelŠkarvada Vladimír6-669 3133
7.Kortus PetrČerný Stanislav8-556 3143
8.Kolář MichalKosek Petr-7-5-9  0344
9.Mudruňka KarelBříza Martin-796-393254
10.Voženílek MartinŠkarvada Vladimír5910  3064
11.Kolář MichalČerný Stanislav4-9-8553274
12.Mudruňka KarelKosek Petr567  3084
13.Voženílek MartinBříza Martin-4-10-9  0385
14.Kortus PetrŠkarvada Vladimír97-178 3195
15.Mudruňka KarelČerný Stanislav106-410 31105
16.Voženílek MartinKosek Petr         
17.Kortus PetrBříza Martin         
18.Kolář MichalŠkarvada Vladimír         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry20čtyřhry02
Voženílek Martin12Černý Stanislav13
Kortus Petr21Kosek Petr21
Kolář Michal12Bříza Martin21
Mudruňka Karel40Škarvada Vladimír03



Zápis o utkání
Název soutěže: Krajský přebor A Kolo: 8 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Jiskra Holice CVrchní
rozhodčí:
Frolík Tomáš
HOSTUJÍCÍ:TTC Skuteč BRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Holubova 768 53401 Holice, Proti KD a muzeu Dr.E.HolubaRozhodčí:
Datum dle rozpisu02. 12. 2017 09:00 Začátek
utkání
09:00Konec
utkání
00:00Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
6:1023:35487:531TTC Skuteč B

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Theodor Daniel
Theodor Jiří
 
 
Beránek Michal
Holas Pavel
 
 
-5-8-10  0301
2.Košťál Jiří
Švec Jan
 
 
Zelinka Robert
Bezdíček Bohumil
 
 
-56-7863211
3.Košťál JiříZelinka Robert-9-7-5  0312
4.Theodor DanielBezdíček Bohumil11-4-5-6 1313
5.Theodor JiříBeránek Michal-4-8-4  0314
6.Švec JanHolas Pavel514  3024
7.Theodor DanielZelinka Robert-7-7-5  0325
8.Theodor JiříBezdíček Bohumil-98-9-6 1326
9.Švec JanBeránek Michal-6-9-8  0327
10.Košťál JiříHolas Pavel864  3037
11.Theodor JiříZelinka Robert-9-10-6  0338
12.Švec JanBezdíček Bohumil285  3048
13.Košťál JiříBeránek Michal74-8-1103258
14.Theodor DanielHolas Pavel-54119 3168
15.Švec JanZelinka Robert66-11-2-52369
16.Košťál JiříBezdíček Bohumil-8-53-6 13610
17.Theodor DanielBeránek Michal         
18.Theodor JiříHolas Pavel         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Košťál Jiří22Zelinka Robert40
Theodor Daniel12Bezdíček Bohumil31
Theodor Jiří03Beránek Michal21
Švec Jan22Holas Pavel03



Zápis o utkání
Název soutěže: Krajský přebor A Kolo: 8 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:KST Linea Chrudim BVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TJ Jiskra Heřmanův Městec ARozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
U Valchy, Chrudim, V areálu hokejbalového hřiště, vedle plovárnyRozhodčí:
Datum dle rozpisu03. 12. 2017 09:00 Začátek
utkání
09:00Konec
utkání
11:10Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
2:1015:32395:474TJ Jiskra Heřmanův Městec A

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Michek Jakub
Polach Miroslav
 
 
Joska Miloš
Charvát Jaroslav
 
 
8610  3010
2.Chlebeček Marek
Pilař Jaroslav
 
 
Buchal Dušan
Volhejn Jan
 
 
-4-1-6  0311
3.Michek JakubBuchal Dušan-8-10-9  0312
4.Polach MiroslavJoska Miloš78-9-763222
5.Pilař JaroslavCharvát Jaroslav-5-38-5 1323
6.Chlebeček MarekVolhejn Jan-10-46-10 1324
7.Polach MiroslavBuchal Dušan98-7-10-72325
8.Pilař JaroslavJoska Miloš-17-6-8  0326
9.Chlebeček MarekCharvát Jaroslav7-4-85-72327
10.Mandlík MiroslavVolhejn Jan8-9-10-7 1328
11.Pilař JaroslavBuchal Dušan-5-6-9  0329
12.Chlebeček MarekJoska Miloš-4-567-923210
13.Mandlík MiroslavCharvát Jaroslav         
14.Polach MiroslavVolhejn Jan         
15.Chlebeček MarekBuchal Dušan         
16.Mandlík MiroslavJoska Miloš         
17.Polach MiroslavCharvát Jaroslav         
18.Pilař JaroslavVolhejn Jan         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Michek Jakub01Buchal Dušan30
Polach Miroslav11Joska Miloš21
Pilař Jaroslav03Charvát Jaroslav20
Chlebeček Marek03Volhejn Jan20
Mandlík Miroslav01   



Zápis o utkání
Název soutěže: Krajský přebor A Kolo: 8 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Sokol Proseč u Skutče AVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TJ Sokol Chrudim DRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Proseč 70, KnihovnaRozhodčí:
Datum dle rozpisu03. 12. 2017 09:00 Začátek
utkání
00:00Konec
utkání
00:00Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:737:27629:587TJ Sokol Proseč u Skutče A

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Zelenka Adolf
Vanžura Jakub
 
 
Foltýn Lukáš
Jirka Lukáš
 
 
-8-9-10  0301
2.Rejent Marek
Herynek František
 
 
Sedláčková Tereza
Juklová Kateřina
 
 
585  3011
3.Vanžura JakubFoltýn Lukáš878  3021
4.Herynek FrantišekSedláčková Tereza9-6-9-8 1322
5.Rejent MarekJirka Lukáš89-9-8103232
6.Zelenka AdolfJuklová Kateřina555  3042
7.Herynek FrantišekFoltýn Lukáš-9-58-7 1343
8.Rejent MarekSedláčková Tereza877  3053
9.Zelenka AdolfJirka Lukáš-910-8-9 1354
10.Vanžura JakubJuklová Kateřina87-69 3164
11.Rejent MarekFoltýn Lukáš8-9-87-92365
12.Zelenka AdolfSedláčková Tereza8-997 3175
13.Vanžura JakubJirka Lukáš989  3085
14.Herynek FrantišekJuklová Kateřina989  3095
15.Zelenka AdolfFoltýn Lukáš-9-89-5 1396
16.Vanžura JakubSedláčková Tereza-98-6-8 1397
17.Herynek FrantišekJirka Lukáš-977-101032107
18.Rejent MarekJuklová Kateřina         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Vanžura Jakub31Foltýn Lukáš31
Herynek František22Sedláčková Tereza22
Rejent Marek21Jirka Lukáš13
Zelenka Adolf22Juklová Kateřina03



Zápis o utkání
Název soutěže: Krajský přebor A Kolo: 9 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Lokomotiva Pardubice BVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TTC Skuteč BRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Terezy Novákové 503, Pardubice 530 02, Výpadovka na ChrudimRozhodčí:
Datum dle rozpisu02. 12. 2017 13:30 Začátek
utkání
13:30Konec
utkání
15:00Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:030:0336:173TJ Lokomotiva Pardubice B

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Voženílek Martin
Licek Radim
 
 
Doležal Marek
Doležal Štěpán
 
 
258  3010
2.Špaňůr Josef
Kolář Michal
 
 
Vyčichl Michal
Krupka Jan
 
 
865  3020
3.Voženílek MartinDoležal Marek227  3030
4.Licek RadimDoležal Štěpán1113  3040
5.Špaňůr JosefVyčichl Michal212  3050
6.Kolář MichalKrupka Jan5912  3060
7.Licek RadimDoležal Marek787  3070
8.Špaňůr JosefDoležal Štěpán5910  3080
9.Kolář MichalVyčichl Michal729  3090
10.Voženílek MartinKrupka Jan666  30100
11.Špaňůr JosefDoležal Marek         
12.Kolář MichalDoležal Štěpán         
13.Voženílek MartinVyčichl Michal         
14.Licek RadimKrupka Jan         
15.Kolář MichalDoležal Marek         
16.Voženílek MartinDoležal Štěpán         
17.Licek RadimVyčichl Michal         
18.Špaňůr JosefKrupka Jan         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry20čtyřhry02
Voženílek Martin20Doležal Marek02
Licek Radim20Doležal Štěpán02
Špaňůr Josef20Vyčichl Michal02
Kolář Michal20Krupka Jan02



Zápis o utkání
Název soutěže: Krajský přebor A Kolo: 9 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Jiskra Holice CVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TTC Hlinsko BRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Holubova 768 53401 Holice, Proti KD a muzeu Dr.E.HolubaRozhodčí:
Datum dle rozpisu01. 12. 2017 19:00 Začátek
utkání
19:00Konec
utkání
00:00Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
9:932:32568:610nerozhodně

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Theodor Daniel
Theodor Jiří
 
 
Zíb Petr
Saifr Vladimír
 
 
8106  3010
2.Košťál Jiří
Švec Jan
 
 
Černý Stanislav
Kosek Petr
 
 
-912-88113220
3.Theodor JiříKosek Petr-8-4-10  0321
4.Theodor DanielČerný Stanislav-9-3-5  0322
5.Švec JanŠkarvada Vladimír9105  3032
6.Košťál JiříZíb Petr698  3042
7.Theodor DanielKosek Petr-5-4-4  0343
8.Švec JanČerný Stanislav-9-119-9 1344
9.Košťál JiříŠkarvada Vladimír-7886 3154
10.Theodor JiříZíb Petr9107  3064
11.Švec JanKosek Petr7-99-463274
12.Košťál JiříČerný Stanislav6-78-11-42375
13.Theodor JiříŠkarvada Vladimír8-1-4-5 1376
14.Theodor DanielZíb Petr986  3086
15.Košťál JiříKosek Petr-4-4-7  0387
16.Theodor JiříČerný Stanislav-9-6-7  0388
17.Theodor DanielŠkarvada Vladimír-89-4-9 1389
18.Švec JanZíb Petr576  3099

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry20čtyřhry02
Theodor Jiří13Kosek Petr31
Theodor Daniel13Černý Stanislav40
Švec Jan31Škarvada Vladimír22
Košťál Jiří22Zíb Petr04
nejsou



Zápis o utkání
Název soutěže: Krajský přebor A Kolo: 9 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:KST Linea Chrudim BVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TJ Sokol Chrudim DRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
U Valchy, Chrudim, V areálu hokejbalového hřiště, vedle plovárnyRozhodčí:
Datum dle rozpisu03. 12. 2017 13:30 Začátek
utkání
13:30Konec
utkání
16:00Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:839:30652:612KST Linea Chrudim B

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Chlebeček Marek
Pilař Jaroslav
 
 
Foltýn Lukáš
Jirka Lukáš
 
 
-4-7-6  0301
2.Mandlík Miroslav
Polach Miroslav
 
 
Sedláčková Tereza
Juklová Kateřina
 
 
686  3011
3.Chlebeček MarekJirka Lukáš-6-7-8  0312
4.Pilař JaroslavFoltýn Lukáš7-7-9-8 1313
5.Mandlík MiroslavSedláčková Tereza9-678 3123
6.Polach MiroslavJuklová Kateřina675  3033
7.Pilař JaroslavJirka Lukáš-79-86-52334
8.Mandlík MiroslavFoltýn Lukáš-78-78103244
9.Polach MiroslavSedláčková Tereza8-897 3154
10.Chlebeček MarekJuklová Kateřina836  3064
11.Mandlík MiroslavJirka Lukáš-8-7-6  0365
12.Polach MiroslavFoltýn Lukáš-778-943275
13.Chlebeček MarekSedláčková Tereza6-6-66-82376
14.Pilař JaroslavJuklová Kateřina4810  3086
15.Polach MiroslavJirka Lukáš-1011-98-82387
16.Chlebeček MarekFoltýn Lukáš987  3097
17.Pilař JaroslavSedláčková Tereza87-8-9-82398
18.Mandlík MiroslavJuklová Kateřina676  30108

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Chlebeček Marek22Jirka Lukáš40
Pilař Jaroslav13Foltýn Lukáš13
Mandlík Miroslav31Sedláčková Tereza22
Polach Miroslav31Juklová Kateřina04



Zápis o utkání
Název soutěže: Krajský přebor A Kolo: 9 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Sokol Proseč u Skutče AVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TJ Jiskra Heřmanův Městec ARozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Proseč 70, KnihovnaRozhodčí:
Datum dle rozpisu03. 12. 2017 13:30 Začátek
utkání
00:00Konec
utkání
00:00Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
0:103:30229:350TJ Jiskra Heřmanův Městec A

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Rejent Marek
Herynek František
 
 
Joska Miloš
Charvát Jaroslav
 
 
-5-5-5  0301
2.Zelenka Adolf
Vanžura Jakub
 
 
Volhejn Jan
Buchal Dušan
 
 
-6-6-6  0302
3.Zelenka AdolfBuchal Dušan-7-7-7  0303
4.Vanžura JakubJoska Miloš9-8-8-8 1304
5.Herynek FrantišekCharvát Jaroslav2-4-4-4 1305
6.Rejent MarekVolhejn Jan-8-9-8  0306
7.Vanžura JakubBuchal Dušan-89-7-8 1307
8.Herynek FrantišekJoska Miloš-5-2-3  0308
9.Rejent MarekCharvát Jaroslav-9-8-7  0309
10.Zelenka AdolfVolhejn Jan-9-8-7  03010
11.Herynek FrantišekBuchal Dušan         
12.Rejent MarekJoska Miloš         
13.Zelenka AdolfCharvát Jaroslav         
14.Vanžura JakubVolhejn Jan         
15.Rejent MarekBuchal Dušan         
16.Zelenka AdolfJoska Miloš         
17.Vanžura JakubCharvát Jaroslav         
18.Herynek FrantišekVolhejn Jan         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry02čtyřhry20
Zelenka Adolf02Buchal Dušan20
Vanžura Jakub02Joska Miloš20
Herynek František02Charvát Jaroslav20
Rejent Marek02Volhejn Jan20



Zápis o utkání
Název soutěže: Krajský přebor A Kolo: 10 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Jiskra Heřmanův Městec AVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TJ Tesla Pardubice CRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Sportovní hala Heřmanův Městec, Jiráskova 916, Heřmanův Městec 53803, herna ST je v suterénu, č. dvěří 41Rozhodčí:
Datum dle rozpisu12. 12. 2017 19:00 Začátek
utkání
19:00Konec
utkání
20:45Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
9:128:6357:265TJ Jiskra Heřmanův Městec A

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Volhejn Jan
Buchal Dušan
 
 
Karcol Martin
Štěpánek Petr
 
 
766  3010
2.Charvát Jaroslav
Joska Miloš
 
 
Obršál Daniel
Loudil Jan
 
 
9-1084 3120
3.Volhejn JanKarcol Martin-95107 3130
4.Kadlec ZdeněkŠtěpánek Petr-8998 3140
5.Charvát JaroslavObršál Daniel426  3050
6.Buchal DušanLoudil Jan8-797741  
7.Kadlec ZdeněkKarcol Martin-8-69-7 1351
8.Charvát JaroslavŠtěpánek Petr779  3061
9.Buchal DušanObršál Daniel755  3071
10.Volhejn JanLoudil Jan897  3081
11.Joska MilošKarcol Martin988  3091
12.Buchal DušanŠtěpánek Petr         
13.Volhejn JanObršál Daniel         
14.Kadlec ZdeněkLoudil Jan         
15.Buchal DušanKarcol Martin         
16.Volhejn JanŠtěpánek Petr         
17.Kadlec ZdeněkObršál Daniel         
18.Joska MilošLoudil Jan         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry20čtyřhry02
Volhejn Jan20Karcol Martin12
Kadlec Zdeněk11Štěpánek Petr02
Charvát Jaroslav20Obršál Daniel02
Buchal Dušan10Loudil Jan01
Joska Miloš10   



Zápis o utkání
Název soutěže: Krajský přebor A Kolo: 10 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Sokol Chrudim DVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TJ Sokol Chrudim CRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
U Valchy 504, Chrudim, u hokejbalového hřištěRozhodčí:
Datum dle rozpisu14. 12. 2017 16:45 Začátek
utkání
16:45Konec
utkání
18:45Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:633:23520:413TJ Sokol Chrudim D

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Sedláčková Tereza
Šula Petr
 
 
Tajovský Václav
Steklý Tibor
 
 
-87-6-6 1301
2.Komárek Adam
Foltýn Lukáš
 
 
Hort Miloš
Krejčí Vladimír
 
 
795  3011
3.Komárek AdamHort Miloš-6-59-5 1312
4.Šula PetrWO    3022
5.Foltýn LukášKrejčí Vladimír484  3032
6.Sedláčková TerezaSteklý Tibor9-75-683242
7.Šula PetrHort Miloš-8-9-8  0343
8.Foltýn LukášWO    3053
9.Sedláčková TerezaKrejčí Vladimír10-1269 3163
10.Komárek AdamSteklý Tibor-6-58-7 1364
11.Foltýn LukášHort Miloš-7-4-12  0365
12.Sedláčková TerezaWO    3075
13.Komárek AdamKrejčí Vladimír89-5-573285
14.Šula PetrSteklý Tibor-4-6-9  0386
15.Sedláčková TerezaHort Miloš886  3096
16.Komárek AdamWO    30106
17.Šula PetrKrejčí Vladimír7-97-41132  
18.Foltýn LukášSteklý Tibor5108  30  

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Komárek Adam12Hort Miloš31
Šula Petr02Krejčí Vladimír03
Foltýn Lukáš11Steklý Tibor21
Sedláčková Tereza30   
WO40WO04



Zápis o utkání
Název soutěže: Krajský přebor A Kolo: 10 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TTC Hlinsko BVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:KST Linea Chrudim BRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Olšinka 383, Hlinsko 53901, Vstup přes budovu zimního stadionu, místnost v prvním patře, po ukončení provozu zimního stadionu je vstup od fotbalového hřiště.Rozhodčí:
Datum dle rozpisu17. 12. 2017 09:00 Začátek
utkání
09:00Konec
utkání
11:45Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:735:30624:582TTC Hlinsko B

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Bříza Martin
Kosek Petr
 
 
Michek Jakub
Polach Miroslav
 
 
-8989 3110
2.Černý Stanislav
Škarvada Vladimír
 
 
Steiner Petr
Budinský Petr
 
 
1078  3020
3.Černý StanislavMichek Jakub-5-8-6  0321
4.Bříza MartinPolach Miroslav-8-9-7  0322
5.Škarvada VladimírMandlík Miroslav5102  3032
6.Kosek PetrBudinský Petr68-4-833242
7.Bříza MartinMichek Jakub-96-7-10 1343
8.Škarvada VladimírPolach Miroslav-8-1045113253
9.Kosek PetrMandlík Miroslav768  3063
10.Černý StanislavBudinský Petr-10-912-10 1364
11.Škarvada VladimírMichek Jakub-10-55-8 1365
12.Kosek PetrPolach Miroslav-87810 3175
13.Černý StanislavMandlík Miroslav-574-8-72376
14.Bříza MartinBudinský Petr63-1011 3186
15.Kosek PetrMichek Jakub108-810 3196
16.Černý StanislavPolach Miroslav-6-3-5  0397
17.Bříza MartinMandlík Miroslav6-825 31107
18.Škarvada VladimírBudinský Petr         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry20čtyřhry02
Černý Stanislav04Michek Jakub31
Bříza Martin22Polach Miroslav22
Škarvada Vladimír21Mandlík Miroslav13
Kosek Petr40Budinský Petr12



Zápis o utkání
Název soutěže: Krajský přebor A Kolo: 10 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TTC Skuteč BVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TJ Sokol Proseč u Skutče ARozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
ČSA 1000, 539 73 Skuteč, Multifunkční sportovní halaRozhodčí:
Datum dle rozpisu17. 12. 2017 09:00 Začátek
utkání
09:00Konec
utkání
10:50Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:430:21485:406TTC Skuteč B

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Zelinka Robert
Bezdíček Bohumil
 
 
Herynek František
Vanžura Jakub
 
 
356  3010
2.Beránek Michal
Netolický Lukáš
 
 
Zelenka Adolf
Sodomka Jindřich
 
 
-6-7-9  0311
3.Bezdíček BohumilVanžura Jakub-108-88103221
4.Beránek MichalZelenka Adolf99-119 3131
5.Netolický LukášHerynek František-5-5-6  0332
6.Zelinka RobertSodomka Jindřich582  3042
7.Beránek MichalVanžura Jakub62-9-843252
8.Netolický LukášZelenka Adolf-3-7-8  0353
9.Zelinka RobertHerynek František624  3063
10.Bezdíček BohumilSodomka Jindřich247  3073
11.Netolický LukášVanžura Jakub-9-7-5  0374
12.Zelinka RobertZelenka Adolf-99-9843284
13.Bezdíček BohumilHerynek František-424-7103294
14.Beránek MichalSodomka Jindřich1051  30104
15.Zelinka RobertVanžura Jakub         
16.Bezdíček BohumilZelenka Adolf         
17.Beránek MichalHerynek František         
18.Netolický LukášSodomka Jindřich         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Bezdíček Bohumil30Vanžura Jakub12
Beránek Michal30Zelenka Adolf12
Netolický Lukáš03Herynek František12
Zelinka Robert30Sodomka Jindřich03



Zápis o utkání
Název soutěže: Krajský přebor A Kolo: 11 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Jiskra Heřmanův Městec AVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TJ Sokol Chrudim CRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Sportovní hala Heřmanův Městec, Jiráskova 916, Heřmanův Městec 53803, herna ST je v suterénu, č. dvěří 41Rozhodčí:
Datum dle rozpisu16. 12. 2017 13:30 Začátek
utkání
13:30Konec
utkání
15:30Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:436:17528:420TJ Jiskra Heřmanův Městec A

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Volhejn Jan
Buchal Dušan
 
 
Steklý Tibor
Tajovský Václav
 
 
874  3010
2.Joska Miloš
Charvát Jaroslav
 
 
Sourada Petr
Krejčí Vladimír
 
 
99-86 3120
3.Volhejn JanTajovský Václav1055  3030
4.Joska MilošSteklý Tibor-6-8-7  0331
5.Charvát JaroslavSourada Petr-89-1010-72332
6.Buchal DušanKrejčí Vladimír8-885 3142
7.Joska MilošTajovský Václav-6879 3152
8.Charvát JaroslavSteklý Tibor4-9-710-92353
9.Buchal DušanSourada Petr358  3063
10.Volhejn JanKrejčí Vladimír715  3073
11.Charvát JaroslavTajovský Václav68-6-7-52374
12.Buchal DušanSteklý Tibor4310  3084
13.Volhejn JanSourada Petr5-948 3194
14.Joska MilošKrejčí Vladimír7-834 31104
15.Buchal DušanTajovský Václav         
16.Volhejn JanSteklý Tibor         
17.Joska MilošSourada Petr         
18.Charvát JaroslavKrejčí Vladimír         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry20čtyřhry02
Volhejn Jan30Tajovský Václav12
Joska Miloš21Steklý Tibor21
Charvát Jaroslav03Sourada Petr12
Buchal Dušan30Krejčí Vladimír03



Zápis o utkání
Název soutěže: Krajský přebor A Kolo: 11 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Sokol Chrudim DVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TJ Tesla Pardubice CRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Tyršovo náměstí 12, Chrudim, Stará budovaRozhodčí:
Datum dle rozpisu16. 12. 2017 13:30 Začátek
utkání
13:30Konec
utkání
15:30Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:030:10415:322TJ Sokol Chrudim D

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Komárek Adam
Foltýn Lukáš
 
 
Karcol Martin
Štěpánek Petr
 
 
437  3010
2.Sedláčková Tereza
Joska Vojtěch
 
 
Obršál Daniel
Loudil Jan
 
 
-8695 3120
3.Sedláčková TerezaKarcol Martin-8-76683230
4.Joska VojtěchŠtěpánek Petr776  3040
5.Starka MartinObršál Daniel-109910 3150
6.Stehlík VojtěchLoudil Jan10-9-87103260
7.Joska VojtěchKarcol Martin107-6-553270
8.Starka MartinŠtěpánek Petr77-96 3180
9.Stehlík VojtěchObršál Daniel3-8123 3190
10.Sedláčková TerezaLoudil Jan499  30100
11.Starka MartinKarcol Martin         
12.Stehlík VojtěchŠtěpánek Petr         
13.Sedláčková TerezaObršál Daniel         
14.Joska VojtěchLoudil Jan         
15.Stehlík VojtěchKarcol Martin         
16.Sedláčková TerezaŠtěpánek Petr         
17.Joska VojtěchObršál Daniel         
18.Starka MartinLoudil Jan         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry20čtyřhry02
Sedláčková Tereza20Karcol Martin02
Joska Vojtěch20Štěpánek Petr02
Starka Martin20Obršál Daniel02
Stehlík Vojtěch20Loudil Jan02



Zápis o utkání
Název soutěže: Krajský přebor A Kolo: 11 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TTC Hlinsko BVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TJ Sokol Proseč u Skutče ARozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Olšinka 383, Hlinsko 53901, Vstup přes budovu zimního stadionu, místnost v prvním patře, po ukončení provozu zimního stadionu je vstup od fotbalového hřiště.Rozhodčí:
Datum dle rozpisu17. 12. 2017 13:30 Začátek
utkání
13:30Konec
utkání
15:15Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:130:15448:374TTC Hlinsko B

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Bříza Martin
Kosek Petr
 
 
Vanžura Jakub
Herynek František
 
 
989  3010
2.Černý Stanislav
Škarvada Vladimír
 
 
Zelenka Adolf
Sodomka Jindřich
 
 
-79-8783220
3.Bříza MartinVanžura Jakub-10105-773230
4.Škarvada VladimírZelenka Adolf10-8-9893240
5.Černý StanislavHerynek František-85-7383250
6.Kosek PetrSodomka Jindřich365  3060
7.Škarvada VladimírVanžura Jakub367  3070
8.Černý StanislavZelenka Adolf-11-6-6  0371
9.Kosek PetrHerynek František-53613 3181
10.Bříza MartinSodomka Jindřich-669-783291
11.Černý StanislavVanžura Jakub7-745 31101
12.Kosek PetrZelenka Adolf         
13.Bříza MartinHerynek František         
14.Škarvada VladimírSodomka Jindřich         
15.Kosek PetrVanžura Jakub         
16.Bříza MartinZelenka Adolf         
17.Škarvada VladimírHerynek František         
18.Černý StanislavSodomka Jindřich         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry20čtyřhry02
Bříza Martin20Vanžura Jakub03
Škarvada Vladimír20Zelenka Adolf11
Černý Stanislav21Herynek František02
Kosek Petr20Sodomka Jindřich02



Zápis o utkání
Název soutěže: Krajský přebor A Kolo: 11 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TTC Skuteč BVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:KST Linea Chrudim BRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
ČSA 1000, 539 73 Skuteč, Multifunkční sportovní halaRozhodčí:
Datum dle rozpisu17. 12. 2017 13:30 Začátek
utkání
13:40Konec
utkání
16:30Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
6:1027:38557:628KST Linea Chrudim B

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Zelinka Robert
Bezdíček Bohumil
 
 
Polach Miroslav
Budinský Petr
 
 
6112  3010
2.Beránek Michal
Netolický Lukáš
 
 
Michek Jakub
Mandlík Miroslav
 
 
-988-283220
3.Bezdíček BohumilMichek Jakub-4-66-10 1321
4.Beránek MichalPolach Miroslav11-39-9103231
5.Netolický LukášMandlík Miroslav-9-2-6  0332
6.Zelinka RobertBudinský Petr589  3042
7.Beránek MichalMichek Jakub-64-6-5 1343
8.Netolický LukášPolach Miroslav-7-3-9  0344
9.Zelinka RobertMandlík Miroslav-96-9-5 1345
10.Bezdíček BohumilBudinský Petr-1-107-10 1346
11.Netolický LukášMichek Jakub-8-3-6  0347
12.Zelinka RobertPolach Miroslav9-117-2103257
13.Bezdíček BohumilMandlík Miroslav6-4-7543267
14.Beránek MichalBudinský Petr-711-72-22368
15.Zelinka RobertMichek Jakub-599-8-102369
16.Bezdíček BohumilPolach Miroslav11-10-9-11 13610
17.Beránek MichalMandlík Miroslav         
18.Netolický LukášBudinský Petr         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry20čtyřhry02
Bezdíček Bohumil13Michek Jakub40
Beránek Michal12Polach Miroslav22
Netolický Lukáš03Mandlík Miroslav21
Zelinka Robert22Budinský Petr21



Zápis o utkání
Název soutěže: Krajský přebor A Kolo: 12 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:KST Linea Chrudim BVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TJ Sokol Proseč u Skutče ARozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
U Valchy, Chrudim, V areálu hokejbalového hřiště, vedle plovárnyRozhodčí:
Datum dle rozpisu04. 03. 2018 09:00 Začátek
utkání
09:00Konec
utkání
11:00Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
0:106:30220:380TJ Sokol Proseč u Skutče A

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Dočekal Libor
Melichar Martin
 
 
Zelenka Adolf
Vanžura Jakub
 
 
-7-6-8  0301
2.Voženílek Jiří
 
 
Rejent Marek
Herynek František
 
 
WO    0302
3.Dočekal LiborRejent Marek7-8-9-6 1303
4.Melichar MartinZelenka Adolf-58-7-7 1304
5.Voženílek JiříVanžura Jakub9-6-7-5 1305
6.Herynek FrantišekWO    0306
7.Melichar MartinRejent Marek-8-7-10  0307
8.Voženílek JiříZelenka Adolf-7-107-9 1308
9.Vanžura JakubWO    0309
10.Dočekal LiborHerynek František-78-69-923010
11.Voženílek JiříRejent Marek         
12.Zelenka Adolf         
13.Dočekal LiborVanžura Jakub         
14.Melichar MartinHerynek František         
15.Rejent Marek         
16.Dočekal LiborZelenka Adolf         
17.Melichar MartinVanžura Jakub         
18.Voženílek JiříHerynek František         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry01čtyřhry10
Dočekal Libor02Rejent Marek20
Melichar Martin02Zelenka Adolf20
Voženílek Jiří02Vanžura Jakub10
   Herynek František10
WO03WO30



Zápis o utkání
Název soutěže: Krajský přebor A Kolo: 12 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Tesla Pardubice CVrchní
rozhodčí:
Zajíček Martin
HOSTUJÍCÍ:TJ Sokol Chrudim CRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
K Vinici 1901, Pardubice, bílá budova vedle fotbalového hřiště, 1.patro, vchod z boku budovyRozhodčí:
Datum dle rozpisu04. 03. 2018 09:00 Začátek
utkání
09:00Konec
utkání
12:00Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:839:30682:644TJ Tesla Pardubice C

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Štěpánek Petr
Novotný Luboš
 
 
Bureš Jaroslav
Steklý Tibor
 
 
-96-111183210
2.Herudek Miroslav
Zajíček Martin
 
 
Tajovský Václav
Hort Miloš
 
 
7-597 3120
3.Herudek MiroslavBureš Jaroslav-8-8-7  0321
4.Zajíček MartinTajovský Václav777  3031
5.Novotný LubošSteklý Tibor-976-12-62332
6.Štěpánek PetrHort Miloš5-12-96-82333
7.Zajíček MartinBureš Jaroslav999  3043
8.Novotný LubošTajovský Václav7-877 3153
9.Štěpánek PetrSteklý Tibor-7-7-8  0354
10.Herudek MiroslavHort Miloš9910  3064
11.Novotný LubošBureš Jaroslav-10-7-7  0365
12.Štěpánek PetrTajovský Václav79-8-8-92366
13.Herudek MiroslavSteklý Tibor6-88-7123276
14.Zajíček MartinHort Miloš882  3086
15.Štěpánek PetrBureš Jaroslav-6-948-42387
16.Herudek MiroslavTajovský Václav12-9-8-7 1388
17.Zajíček MartinSteklý Tibor8712  3098
18.Novotný LubošHort Miloš898  30108

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry20čtyřhry02
Herudek Miroslav22Bureš Jaroslav31
Zajíček Martin40Tajovský Václav22
Novotný Luboš22Steklý Tibor22
Štěpánek Petr04Hort Miloš13



Zápis o utkání
Název soutěže: Krajský přebor A Kolo: 12 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Sokol Chrudim DVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TJ Jiskra Heřmanův Městec ARozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Tyršovo náměstí 12, Chrudim, Stará budovaRozhodčí:
Datum dle rozpisu03. 03. 2018 09:00 Začátek
utkání
09:00Konec
utkání
10:35Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
2:1010:32320:431TJ Jiskra Heřmanův Městec A

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Laubová Žaneta
Šula Petr
 
 
Buchal Dušan
Volhejn Jan
 
 
-6-5-5  0301
2.Komárek Adam
Foltýn Lukáš
 
 
Joska Miloš
Kadlec Zdeněk
 
 
-8-6-6  0302
3.Laubová ŽanetaBuchal Dušan-6-3-6  0303
4.Komárek AdamVolhejn Jan-99-4-8 1304
5.Šula PetrJoska Miloš-3-5-6  0305
6.Sedláčková TerezaKadlec Zdeněk-8588 3115
7.Komárek AdamBuchal Dušan-99-3-3 1316
8.Šula PetrVolhejn Jan-8-10-4  0317
9.Sedláčková TerezaJoska Miloš-9458 3127
10.Laubová ŽanetaKadlec Zdeněk-7-6-8  0328
11.Šula PetrBuchal Dušan10-9-11-11 1329
12.Sedláčková TerezaVolhejn Jan8-5-7-5 13210
13.Foltýn LukášJoska Miloš         
14.Komárek AdamKadlec Zdeněk         
15.Sedláčková TerezaBuchal Dušan         
16.Foltýn LukášVolhejn Jan         
17.Komárek AdamJoska Miloš         
18.Šula PetrKadlec Zdeněk         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry02čtyřhry20
Laubová Žaneta02Buchal Dušan30
Komárek Adam02Volhejn Jan30
Šula Petr03Joska Miloš11
Sedláčková Tereza21Kadlec Zdeněk11



Zápis o utkání
Název soutěže: Krajský přebor A Kolo: 12 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TTC Skuteč BVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TTC Hlinsko BRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
ČSA 1000, 539 73 Skuteč, Multifunkční sportovní halaRozhodčí:
Datum dle rozpisu03. 03. 2018 09:00 Začátek
utkání
09:00Konec
utkání
10:50Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:434:17510:341TTC Skuteč B

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Bezdíček Bohumil
Zelinka Robert
 
 

 
 
WO    3010
2.Beránek Michal
Holas Pavel
 
 
Černý Stanislav
Bříza Martin
 
 
5-7-3-11 1311
3.Holas PavelČerný Stanislav-6-10-8  0312
4.Zelinka RobertBříza Martin-11-510593222
5.Bezdíček BohumilZíb Petr968  3032
6.Beránek MichalWO    3042
7.Zelinka RobertČerný Stanislav356  3052
8.Bezdíček BohumilBříza Martin5910  3062
9.Beránek MichalZíb Petr-10-74553272
10.Holas PavelWO    3082
11.Bezdíček BohumilČerný Stanislav46-109 3192
12.Beránek MichalBříza Martin-99-9-5 1393
13.Holas PavelZíb Petr7-10-77-62394
14.Zelinka RobertWO    30104
15.Beránek MichalČerný Stanislav         
16.Holas PavelBříza Martin         
17.Zelinka RobertZíb Petr         
18.Bezdíček Bohumil         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry01čtyřhry10
Holas Pavel02Černý Stanislav12
Zelinka Robert20Bříza Martin12
Bezdíček Bohumil30Zíb Petr12
Beránek Michal11   
WO40WO04



Zápis o utkání
Název soutěže: Krajský přebor A Kolo: 12 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Jiskra Holice CVrchní
rozhodčí:
Frolík Tomáš
HOSTUJÍCÍ:TJ Lokomotiva Pardubice BRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Holubova 768 53401 Holice, Proti KD a muzeu Dr.E.HolubaRozhodčí:
Datum dle rozpisu03. 03. 2018 09:00 Začátek
utkání
09:00Konec
utkání
11:10Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
0:104:30251:370TJ Lokomotiva Pardubice B

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Košťál Jiří
Kněžour Roman
 
 
Voženílek Martin
Licek Radim
 
 
-6-9-6  0301
2.Krejza Josef
Tošovský Jaroslav
 
 
Špaňůr Josef
Kolář Michal
 
 
-8-7-5  0302
3.Kněžour RomanVoženílek Martin-3-9-9  0303
4.Krejza JosefLicek Radim-5-7-5  0304
5.Tošovský JaroslavŠpaňůr Josef-3-8-8  0305
6.Košťál JiříKolář Michal10-9-6-6 1306
7.Krejza JosefVoženílek Martin-8-4-7  0307
8.Tošovský JaroslavLicek Radim-59-4-4 1308
9.Košťál JiříŠpaňůr Josef-8-118-7 1309
10.Kněžour RomanKolář Michal-128-9-8 13010
11.Tošovský JaroslavVoženílek Martin         
12.Košťál JiříLicek Radim         
13.Kněžour RomanŠpaňůr Josef         
14.Krejza JosefKolář Michal         
15.Košťál JiříVoženílek Martin         
16.Kněžour RomanLicek Radim         
17.Krejza JosefŠpaňůr Josef         
18.Tošovský JaroslavKolář Michal         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry02čtyřhry20
Kněžour Roman02Voženílek Martin20
Krejza Josef02Licek Radim20
Tošovský Jaroslav02Špaňůr Josef20
Košťál Jiří02Kolář Michal20



Zápis o utkání
Název soutěže: Krajský přebor A Kolo: 13 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Lokomotiva Pardubice BVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:KST Linea Chrudim BRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Terezy Novákové 503, Pardubice 530 02, Výpadovka na ChrudimRozhodčí:
Datum dle rozpisu06. 01. 2018 09:00 Začátek
utkání
09:00Konec
utkání
11:00Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:234:16510:397TJ Lokomotiva Pardubice B

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Mudruňka Karel
Kortus Petr
 
 
Michek Jakub
Mandlík Miroslav
 
 
-456-1513210
2.Rázek František
Kolář Michal
 
 
Chlebeček Marek
Pilař Jaroslav
 
 
-867-443220
3.Kortus PetrMichek Jakub341  3030
4.Rázek FrantišekChlebeček Marek1093  3040
5.Kolář MichalMandlík Miroslav110-512 3150
6.Mudruňka KarelPilař Jaroslav-10610-973260
7.Rázek FrantišekMichek Jakub-8128-8-72361
8.Kolář MichalChlebeček Marek-73-91173271
9.Mudruňka KarelMandlík Miroslav89-8-5-92372
10.Kortus PetrPilař Jaroslav622  3082
11.Kolář MichalMichek Jakub967  3092
12.Mudruňka KarelChlebeček Marek-9865 31102
13.Kortus PetrMandlík Miroslav         
14.Rázek FrantišekPilař Jaroslav         
15.Mudruňka KarelMichek Jakub         
16.Kortus PetrChlebeček Marek         
17.Rázek FrantišekMandlík Miroslav         
18.Kolář MichalPilař Jaroslav         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry20čtyřhry02
Kortus Petr20Michek Jakub12
Rázek František11Chlebeček Marek03
Kolář Michal30Mandlík Miroslav11
Mudruňka Karel21Pilař Jaroslav02



Zápis o utkání
Název soutěže: Krajský přebor A Kolo: 13 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Jiskra Holice CVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TJ Sokol Proseč u Skutče ARozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Holubova 768 53401 Holice, Proti KD a muzeu Dr.E.HolubaRozhodčí:
Datum dle rozpisu06. 01. 2018 09:00 Začátek
utkání
09:00Konec
utkání
11:05Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
3:1017:32447:484TJ Sokol Proseč u Skutče A

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Košťál Jiří
Švec Jan
 
 
Rejent Marek
Herynek František
 
 
9-5-6-6 1301
2.Theodor Jiří
Murdych Tomáš
 
 
Zelenka Adolf
Vanžura Jakub
 
 
-10-9-7  0302
3.Košťál JiříVanžura Jakub12-12-10-2 1303
4.Theodor JiříZelenka Adolf-8-9-13  0304
5.Murdych TomášRejent Marek-713-8-9 1305
6.Švec JanHerynek František255  3015
7.Theodor JiříVanžura Jakub-9-9-7  0316
8.Murdych TomášZelenka Adolf-97412 3126
9.Švec JanRejent Marek67-72 3136
10.Košťál JiříHerynek František-9-15-4  0337
11.Murdych TomášVanžura Jakub95-9-9-22338
12.Švec JanZelenka Adolf6-6-85-52339
13.Košťál JiříRejent Marek-88-9-4 13310
14.Theodor JiříHerynek František5-8-9-8 13  
15.Švec JanVanžura Jakub         
16.Košťál JiříZelenka Adolf         
17.Theodor JiříRejent Marek         
18.Murdych TomášHerynek František         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry02čtyřhry20
Košťál Jiří03Vanžura Jakub30
Theodor Jiří02Zelenka Adolf21
Murdych Tomáš12Rejent Marek21
Švec Jan21Herynek František11



Zápis o utkání
Název soutěže: Krajský přebor A Kolo: 13 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TTC Hlinsko BVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TJ Tesla Pardubice CRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Olšinka 383, Hlinsko 53901, Vstup přes budovu zimního stadionu, místnost v prvním patře, po ukončení provozu zimního stadionu je vstup od fotbalového hřiště.Rozhodčí:
Datum dle rozpisu06. 01. 2018 09:00 Začátek
utkání
09:00Konec
utkání
12:30Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
9:935:36680:646nerozhodně

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Bříza Martin
Zíb Petr
 
 
Zajíček Martin
Marel David
 
 
-101210-6-82301
2.Černý Stanislav
Škarvada Vladimír
 
 
Karcol Martin
Petřík Tomáš
 
 
-10-12-10  0302
3.Bříza MartinMarel David-8676 3112
4.Škarvada VladimírKarcol Martin-107