Výběr krajského svazu:
Výběr regionálního svazu:
Sezóna:

Zápis o utkání
Název soutěže: Krajský přebor B Kolo: 10 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:Orel Vysoké Mýto AVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TJ Sokol BorováRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Husova 62, Vysoké Mýto 56601, vedle plaveckého bazénuRozhodčí:
Datum dle rozpisu16. 12. 2017 09:00 Začátek
utkání
09:00Konec
utkání
11:45Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
3:1017:33430:508TJ Sokol Borová

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Fišer Lukáš
Kučera Martin
 
 
Langr Lukáš
Lorenc Milan
 
 
-10-9111-112301
2.Vojnar Jiří
Dvořák Martin
 
 
Štrofová Tereza
Vrba Jan
 
 
-6-7-7  0302
3.Fišer LukášVrba Jan-7-7-6  0303
4.Vojnar JiříLangr Lukáš-5-7-7  0304
5.Kučera MartinŠtrofová Tereza8-10-5-6 1305
6.Dvořák MartinLorenc Milan-7589 3115
7.Vojnar JiříVrba Jan-5-5-4  0316
8.Kučera MartinLangr Lukáš-2-1396-82317
9.Dvořák MartinŠtrofová Tereza10118  3027
10.Fišer LukášLorenc Milan7-8-97113237
11.Kučera MartinVrba Jan-6-5-8  0338
12.Dvořák MartinLangr Lukáš-9-989-62339
13.Fišer Lukᚊtrof Jaroslav9-7-9-6 13310
14.Vojnar JiříLorenc Milan         
15.Dvořák MartinVrba Jan         
16.Fišer LukášLangr Lukáš         
17.Vojnar JiříŠtrof Jaroslav         
18.Kučera MartinLorenc Milan         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry02čtyřhry20
Fišer Lukáš12Vrba Jan30
Vojnar Jiří02Langr Lukáš30
Kučera Martin03Štrofová Tereza11
Dvořák Martin21Lorenc Milan02
   Štrof Jaroslav10



Zápis o utkání
Název soutěže: Krajský přebor B Kolo: 10 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Sokol Sudslava AVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TJ Jiskra Litomyšl BRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Sudslava č.p. 46, Sudslava, 561 13, herna stolního tenisu SudslavaRozhodčí:
Datum dle rozpisu16. 12. 2017 09:00 Začátek
utkání
09:00Konec
utkání
11:15Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:334:14501:367TJ Sokol Sudslava A

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Syrový Vojtěch
Syrový Karel
 
 
Valdhans Rudolf
Štarman Karel
 
 
-78-9-10 1301
2.Dostálek Martin
Dostálek Jaroslav
 
 

 
 
WO    3011
3.Syrový VojtěchValdhans Rudolf9-88-7-102312
4.Dostálek JaroslavŠtarman Karel986  3022
5.Dostálek MartinSyrová Vlasta8-989 3132
6.Syrový KarelWO    3042
7.Dostálek JaroslavValdhans Rudolf-81089 3152
8.Dostálek MartinŠtarman Karel9-10106 3162
9.Syrový KarelSyrová Vlasta879  3072
10.Syrový VojtěchWO    3082
11.Dostálek MartinValdhans Rudolf-810-109103292
12.Syrový KarelŠtarman Karel9-8-10-8 1393
13.Syrový VojtěchSyrová Vlasta1056  30103
14.Dostálek Jaroslav         
15.Syrový KarelValdhans Rudolf         
16.Syrový VojtěchŠtarman Karel         
17.Dostálek JaroslavSyrová Vlasta         
18.Dostálek Martin         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry01čtyřhry10
Syrový Vojtěch11Valdhans Rudolf12
Dostálek Jaroslav20Štarman Karel12
Dostálek Martin30Syrová Vlasta03
Syrový Karel11   
WO30WO03



Zápis o utkání
Název soutěže: Krajský přebor B Kolo: 10 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Vidlatá SečVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:KST SK US Steinerová Choceň z.s. CRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Vidlatá Seč 56Rozhodčí:
Datum dle rozpisu16. 12. 2017 09:00 Začátek
utkání
09:00Konec
utkání
12:15Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
9:937:34660:661nerozhodně

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Osecký Lukáš
Osecký Josef
 
 
Příhoda Tomáš
Beneš Václav
 
 
-9-139693210
2.Famfulík Petr ml.
Hubinka Jiří
 
 
Absolon Martin
Trkal Jaroslav
 
 
-1163-9-92311
3.Hubinka JiříPříhoda Tomáš-9-9-9  0312
4.Osecký LukášAbsolon Martin687  3022
5.Osecký JosefBeneš Václav-119-9-7 1323
6.Famfulík Petr ml.Trkal Jaroslav-7938 3133
7.Osecký LukášPříhoda Tomáš118-59 3143
8.Famfulík Vladislav ml.Absolon Martin9-4-7-8 1344
9.Famfulík Petr ml.Beneš Václav-587-7-42345
10.Hubinka JiříTrkal Jaroslav-8-98-9 1346
11.Famfulík Vladislav ml.Příhoda Tomáš-3-4-5  0347
12.Famfulík Petr ml.Absolon Martin-59-5883257
13.Hubinka JiříBeneš Václav148  3067
14.Osecký LukášTrkal Jaroslav97-63 3177
15.Famfulík Petr ml.Příhoda Tomáš-9-58-3 1378
16.Hubinka JiříAbsolon Martin101110  3088
17.Osecký LukášBeneš Václav10106  3098
18.Famfulík Vladislav ml.Trkal Jaroslav8-6-86-82399

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Hubinka Jiří22Příhoda Tomáš31
Osecký Lukáš40Absolon Martin13
Osecký Josef01Beneš Václav22
Famfulík Petr ml.22Trkal Jaroslav22
Famfulík Vladislav ml.03   



Zápis o utkání
Název soutěže: Krajský přebor B Kolo: 10 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ SvitavyVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TTC Ústí nad Orlicí CRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Tělocvična FelberovaRozhodčí:
Datum dle rozpisu16. 12. 2017 09:00 Začátek
utkání
09:00Konec
utkání
10:45Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
2:1017:33 TTC Ústí nad Orlicí C

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Bartošík Lubomír
Charous Jan
 
 
Hortlík Tomáš
Slavíček Martin
 
 
     1301
2.Švancara Miroslav
Jansa Milan
 
 
Motl Daniel
Lamač Martin
 
 
     1302
3.Bartošík LubomírSlavíček Martin     0303
4.Švancara MiroslavLamač Martin     2304
5.Jansa MilanMotl Daniel     1305
6.Charous JanHortlík Tomáš     3215
7.Švancara MiroslavSlavíček Martin     2316
8.Jansa MilanLamač Martin     1317
9.Charous JanMotl Daniel     2318
10.Bartošík LubomírHortlík Tomáš     3128
11.Jansa MilanSlavíček Martin     1329
12.Charous JanLamač Martin     03210
13.Bartošík LubomírMotl Daniel         
14.Švancara MiroslavHortlík Tomáš         
15.Charous JanSlavíček Martin         
16.Bartošík LubomírLamač Martin         
17.Švancara MiroslavMotl Daniel         
18.Jansa MilanHortlík Tomáš         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry02čtyřhry20
Bartošík Lubomír11Slavíček Martin30
Švancara Miroslav02Lamač Martin30
Jansa Milan03Motl Daniel20
Charous Jan12Hortlík Tomáš02



Zápis o utkání
Název soutěže: Krajský přebor B Kolo: 10 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TTC Ústí nad Orlicí DVrchní
rozhodčí:
Kantorek Jiří
HOSTUJÍCÍ:Orel OrliceRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Žižkov 502 ,562 01 Ústí nad OrlicíRozhodčí:
Datum dle rozpisu17. 12. 2017 09:00 Začátek
utkání
09:00Konec
utkání
11:45Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
6:1026:37585:612Orel Orlice

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Svojanovský Radim
Šeda Václav
 
 
Adamec Miroslav ml.
Adamec Lukáš
 
 
-118-4-8 1301
2.Hrdina Lukáš
Pražák Zdeněk
 
 
Adamec Václav
Hubálek Zdeněk
 
 
-9-10-4  0302
3.Hrdina LukášAdamec Václav-1-9-8  0303
4.Šeda VáclavAdamec Miroslav ml.87-39 3113
5.Pražák ZdeněkHubálek Zdeněk98-8-783223
6.Svojanovský RadimAdamec Lukáš710-12-953233
7.Šeda VáclavAdamec Václav-9-4-7  0334
8.Pražák ZdeněkAdamec Miroslav ml.-9-989-72335
9.Svojanovský RadimHubálek Zdeněk5-11510 3145
10.Hrdina LukášAdamec Lukáš913-93 3155
11.Pražák ZdeněkAdamec Václav-74-9-9 1356
12.Svojanovský RadimAdamec Miroslav ml.466  3066
13.Hrdina LukášHubálek Zdeněk6-12-9-7 1367
14.Šeda VáclavAdamec Lukáš4-67-8-102368
15.Svojanovský RadimAdamec Václav-712-3-9 1369
16.Hrdina LukášAdamec Miroslav ml.-12-7-7  03610
17.Šeda VáclavHubálek Zdeněk-4    01  
18.Pražák ZdeněkAdamec Lukáš         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry02čtyřhry20
Hrdina Lukáš13Adamec Václav40
Šeda Václav12Adamec Miroslav ml.22
Pražák Zdeněk12Hubálek Zdeněk12
Svojanovský Radim31Adamec Lukáš12



Zápis o utkání
Název soutěže: Krajský přebor B Kolo: 10 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Lanškroun AVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TJ Sokol Žamberk ARozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Dobrovského 41 LanškrounRozhodčí:
Datum dle rozpisu17. 12. 2017 09:00 Začátek
utkání
09:00Konec
utkání
10:40Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:130:13443:360TJ Lanškroun A

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Langr Lukáš ml.
Bako Adam
 
 
Svoboda Miloš
Schreiber Michal
 
 
66-12-843210
2.Jányš Ondřej
Chládek Pavel
 
 
Pavel Jan
Sourada Milan
 
 
-91185 3120
3.Chládek PavelSvoboda Miloš3914  3030
4.Langr Lukáš ml.Sourada Milan-8-6-8  0331
5.Bako AdamPavel Jan987  3041
6.Jányš OndřejSchreiber Michal8-695 3151
7.Langr Lukáš ml.Svoboda Miloš911-95 3161
8.Bako AdamSourada Milan82-74 3171
9.Jányš OndřejPavel Jan55-119 3181
10.Chládek PavelSchreiber Michal7-107-193291
11.Bako AdamSvoboda Miloš7-929 31101
12.Jányš OndřejSourada Milan         
13.Chládek PavelPavel Jan         
14.Langr Lukáš ml.Schreiber Michal         
15.Jányš OndřejSvoboda Miloš         
16.Chládek PavelSourada Milan         
17.Langr Lukáš ml.Pavel Jan         
18.Bako AdamSchreiber Michal         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry20čtyřhry02
Chládek Pavel20Svoboda Miloš03
Langr Lukáš ml.11Sourada Milan11
Bako Adam30Pavel Jan02
Jányš Ondřej20Schreiber Michal02

předchozí kolo následující kolo
Reklama
JOOLA
vsenastolnitenis
pohary-bauer
JOOLA
DHS
insportline
Reklama
JOOLA
DHS
insportline