Výběr krajského svazu:
Výběr regionálního svazu:
Sezóna:

Zápis o utkání
Název soutěže: Krajský přebor B Kolo: 12 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Sokol Žamberk AVrchní
rozhodčí:
Šafář Jiří
HOSTUJÍCÍ:Orel OrliceRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Tyršova 534, Žamberk, 2 stolyRozhodčí:
Datum dle rozpisu02. 03. 2018 18:00 Začátek
utkání
18:00Konec
utkání
20:40Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
7:1031:38599:651Orel Orlice

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Schreiber Michal
Suchomel Michael
 
 
Adamec Lukáš
Kolomý Tomáš
 
 
7-78-2123210
2.Sourada Milan
Kaplan Vojtěch
 
 
Adamec Václav
Hubálek Zdeněk
 
 
8-678 3120
3.Duben JosefHubálek Zdeněk-9-7-11  0321
4.Schreiber MichalKolomý Tomáš-4108-10-92322
5.Suchomel MichaelAdamec Lukáš-187-643232
6.Kaplan VojtěchAdamec Václav-7656 3142
7.Duben JosefKolomý Tomáš8-5-8-3 1343
8.Schreiber MichalAdamec Lukáš-144-97-82344
9.Suchomel MichaelAdamec Václav-3-62-7 1345
10.Kaplan VojtěchHubálek Zdeněk1097  3055
11.Sourada MilanAdamec Lukáš5-3-10583265
12.Schreiber MichalAdamec Václav9-6-4-2 1366
13.Suchomel MichaelHubálek Zdeněk-5-79-9 1367
14.Kaplan VojtěchKolomý Tomáš4711  3077
15.Sourada MilanAdamec Václav-4-85-5 1378
16.Schreiber MichalHubálek Zdeněk-47-6-10 1379
17.Suchomel MichaelKolomý Tomáš-11-9-6  03710
18.Kaplan VojtěchAdamec Lukáš451  30  

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry20čtyřhry02
Duben Josef02Hubálek Zdeněk31
Schreiber Michal04Kolomý Tomáš31
Suchomel Michael13Adamec Lukáš12
Kaplan Vojtěch30Adamec Václav31
Sourada Milan11   



Zápis o utkání
Název soutěže: Krajský přebor B Kolo: 12 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TTC Ústí nad Orlicí CVrchní
rozhodčí:
Čopián Štefan
HOSTUJÍCÍ:KST SK US Steinerová Choceň z.s. CRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Žižkov 502 ,562 01 Ústí nad OrlicíRozhodčí:
Datum dle rozpisu03. 03. 2018 09:00 Začátek
utkání
09:00Konec
utkání
11:30Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
4:1023:33497:528KST SK US Steinerová Choceň z.s. C

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Slavíček Martin
Bezdíčková Lenka
 
 
Dostál Jan
Absolon Martin
 
 
-6106-8-112301
2.Jedlička Richard
Lamač Martin
 
 
Příhoda Tomáš
Beneš Václav
 
 
85-93 3111
3.Slavíček MartinDostál Jan-5-95-11 1312
4.Bezdíčková LenkaPříhoda Tomáš-6-36-6 1313
5.Jedlička RichardBeneš Václav5-887 3123
6.Lamač MartinAbsolon Martin9-10-9-9 1324
7.Bezdíčková LenkaDostál Jan-48-4-5 1325
8.Jedlička RichardPříhoda Tomáš4126  3035
9.Lamač MartinBeneš Václav-5-6-5  0336
10.Slavíček MartinAbsolon Martin86-810 3146
11.Jedlička RichardDostál Jan-11-37-9 1347
12.Lamač MartinPříhoda Tomáš-61-9-13 1348
13.Slavíček MartinBeneš Václav10-6-95-82349
14.Bezdíčková LenkaAbsolon Martin5-5-7-5 13410
15.Lamač MartinDostál Jan-8-9   02  
16.Slavíček MartinPříhoda Tomáš         
17.Bezdíčková LenkaBeneš Václav         
18.Jedlička RichardAbsolon Martin         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Slavíček Martin12Dostál Jan30
Bezdíčková Lenka03Příhoda Tomáš21
Jedlička Richard21Beneš Václav21
Lamač Martin03Absolon Martin21



Zápis o utkání
Název soutěže: Krajský přebor B Kolo: 12 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Sokol Sudslava AVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:Orel Vysoké Mýto ARozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Sudslava č.p. 46, Sudslava, 561 13, herna stolního tenisu SudslavaRozhodčí:
Datum dle rozpisu28. 02. 2018 18:00 Začátek
utkání
18:00Konec
utkání
21:00Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
9:932:37635:644nerozhodně

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Syrový Vojtěch
Syrový Karel
 
 
Dvořák Martin
Vojnar Jiří
 
 
-98106 3110
2.Dostálek Martin
Dostálek Jaroslav
 
 
Fišer Lukáš
Synek Martin
 
 
-8-8-7  0311
3.Syrový VojtěchFišer Lukáš-89-9-6 1312
4.Dostálek JaroslavSynek Martin595  3022
5.Syrový KarelDvořák Martin-8-10-5  0323
6.Dostálek MartinVojnar Jiří-8-79873233
7.Dostálek JaroslavFišer Lukáš-87-9-10 1334
8.Syrový KarelSynek Martin-7-687-72335
9.Dostálek MartinDvořák Martin96-89 3145
10.Syrový VojtěchVojnar Jiří-8-4-5  0346
11.Syrový KarelFišer Lukáš-6-5-8  0347
12.Dostálek MartinSynek Martin-7-8-9  0348
13.Syrový VojtěchDvořák Martin8-7-8-9 1349
14.Dostálek JaroslavVojnar Jiří6-78-743259
15.Dostálek MartinFišer Lukáš522  3069
16.Syrový VojtěchSynek Martin-8109-9123279
17.Dostálek JaroslavDvořák Martin867  3089
18.Syrový KarelVojnar Jiří-610-65113299

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Syrový Vojtěch13Fišer Lukáš31
Dostálek Jaroslav31Synek Martin22
Syrový Karel13Dvořák Martin22
Dostálek Martin31Vojnar Jiří13



Zápis o utkání
Název soutěže: Krajský přebor B Kolo: 12 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ SvitavyVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TJ Vidlatá SečRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Tělocvična FelberovaRozhodčí:
Datum dle rozpisu03. 03. 2018 09:00 Začátek
utkání
09:00Konec
utkání
11:00Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:333:19 TJ Svitavy

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Charous Jan
Bartošík Lubomír
 
 
Osecký Lukáš
Hubinka Jiří
 
 
     3110
2.Švancara Miroslav
Jansa Milan
 
 
Famfulík Petr ml.
Famfulík Vladislav ml.
 
 
     3120
3.Charous JanOsecký Lukáš     3130
4.Bartošík LubomírFamfulík Petr ml.     3140
5.Jansa MilanFamfulík Vladislav ml.     2341
6.Švancara MiroslavHubinka Jiří     3251
7.Bartošík LubomírOsecký Lukáš     1352
8.Jansa MilanFamfulík Petr ml.     3262
9.Švancara MiroslavFamfulík Vladislav ml.     3172
10.Charous JanHubinka Jiří     3082
11.Jansa MilanOsecký Lukáš     0383
12.Švancara MiroslavFamfulík Petr ml.     3193
13.Charous JanFamfulík Vladislav ml.     30103
14.Bartošík LubomírHubinka Jiří         
15.Švancara MiroslavOsecký Lukáš         
16.Charous JanFamfulík Petr ml.         
17.Bartošík LubomírFamfulík Vladislav ml.         
18.Jansa MilanHubinka Jiří         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry20čtyřhry02
Charous Jan30Osecký Lukáš21
Bartošík Lubomír11Famfulík Petr ml.03
Jansa Milan12Famfulík Vladislav ml.12
Švancara Miroslav30Hubinka Jiří02



Zápis o utkání
Název soutěže: Krajský přebor B Kolo: 12 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Lanškroun AVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TTC Ústí nad Orlicí DRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Dobrovského 41 LanškrounRozhodčí:
Datum dle rozpisu02. 03. 2018 18:30 Začátek
utkání
18:30Konec
utkání
20:45Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:638:21588:504TJ Lanškroun A

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Bako Adam
Langr Lukáš ml.
 
 
Hrdina Lukáš
Motlová Monika
 
 
-8366 3110
2.Jányš Ondřej
Kleiner Marek
 
 
Pražák Zdeněk
Svojanovská Jana
 
 
-6-9-8  0311
3.Langr Lukáš ml.Hrdina Lukáš987  3021
4.Kleiner MarekSvojanovská Jana-7-6-8  0322
5.Bako AdamPražák Zdeněk979  3032
6.Jányš OndřejMotlová Monika655  3042
7.Kleiner MarekHrdina Lukáš8-8-55-142343
8.Bako AdamSvojanovská Jana568  3053
9.Jányš OndřejPražák Zdeněk9710  3063
10.Langr Lukáš ml.Motlová Monika10-86-8-112364
11.Bako AdamHrdina Lukáš6610  3074
12.Jányš OndřejSvojanovská Jana7-211-8-92375
13.Langr Lukáš ml.Pražák Zdeněk7-85-6-62376
14.Kleiner MarekMotlová Monika1254  3086
15.Jányš OndřejHrdina Lukáš54-3-1323296
16.Langr Lukáš ml.Svojanovská Jana1077  30106
17.Kleiner MarekPražák Zdeněk         
18.Bako AdamMotlová Monika         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Langr Lukáš ml.22Hrdina Lukáš13
Kleiner Marek12Svojanovská Jana22
Bako Adam30Pražák Zdeněk12
Jányš Ondřej31Motlová Monika12



Zápis o utkání
Název soutěže: Krajský přebor B Kolo: 12 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Jiskra Litomyšl BVrchní
rozhodčí:
Syrová Vlasta
HOSTUJÍCÍ:TJ Sokol BorováRozhodčí:Kopecký Stanislav
Hráno v místnosti
přesná adresa
U Plovárny 1061,Litomyšl 57001, U koupliště a zimního stadionuRozhodčí:Jaška Jindřich
Datum dle rozpisu03. 03. 2018 09:00 Začátek
utkání
09:05Konec
utkání
10:15Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:030:7397:200TJ Jiskra Litomyšl B

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Balský Karel
Valdhans Rudolf
 
 
Langr Lukáš
Lorenc Milan
 
 
-10-109483210
2.Dostál Jiří
Štarman Karel
 
 

 
 
WO    3020
3.Štarman KarelWO    3030
4.Balský KarelLorenc Milan6-9-6883240
5.Valdhans RudolfŠtrof Jaroslav5-878 3150
6.Dostál JiříLangr Lukáš10-13-69123260
7.Balský KarelWO    3070
8.Valdhans RudolfLorenc Milan4910  3080
9.Dostál JiříŠtrof JaroslavWO    3090
10.Štarman KarelLangr LukášWO    30100
11.Valdhans Rudolf         
12.Dostál JiříLorenc Milan         
13.Štarman KarelŠtrof Jaroslav         
14.Balský KarelLangr Lukáš         
15.Dostál Jiří         
16.Štarman KarelLorenc Milan         
17.Balský KarelŠtrof Jaroslav         
18.Valdhans RudolfLangr Lukáš         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry10čtyřhry01
Balský Karel10Lorenc Milan02
Valdhans Rudolf20Štrof Jaroslav01
Dostál Jiří10Langr Lukáš01
WO50WO05

předchozí kolo následující kolo
Reklama
JOOLA
vsenastolnitenis
pohary-bauer
JOOLA
XENIUM
DHS
Reklama
JOOLA
XENIUM
DHS