Výběr krajského svazu:
Výběr regionálního svazu:
Sezóna:

Zápis o utkání
Název soutěže: Krajský přebor B Kolo: 13 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Sokol BorováVrchní
rozhodčí:
Štrof Jaroslav
HOSTUJÍCÍ:Orel OrliceRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Borová 90, 569 82 Borová Sokolvna KS sk.BRozhodčí:
Datum dle rozpisu06. 01. 2018 09:00 Začátek
utkání
09:00Konec
utkání
11:30Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:334:18535:457TJ Sokol Borová

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Štrofová Tereza
Langr Lukáš
 
 
Kolomý Tomáš
Adamec Lukáš
 
 
1089  3010
2.Vrba Jan
Štrof Jaroslav
 
 
Hubálek Zdeněk
Adamec Václav
 
 
-129-101073220
3.Štrofová TerezaAdamec Václav8-11-8-8 1321
4.Štrof JaroslavAdamec Lukáš689  3031
5.Langr LukášHubálek Zdeněk89-88 3141
6.Vrba JanKolomý Tomáš825  3051
7.Štrof JaroslavAdamec Václav5-8-10-7 1352
8.Langr LukášAdamec Lukáš-1613-9-92353
9.Vrba JanHubálek Zdeněk368  3063
10.Štrofová TerezaKolomý Tomáš-98-8973273
11.Langr LukášAdamec Václav-10-106893283
12.Vrba JanAdamec Lukáš-9293 3193
13.Štrofová TerezaHubálek Zdeněk67-611 31103
14.Štrof JaroslavKolomý Tomáš         
15.Vrba JanAdamec Václav         
16.Štrofová TerezaAdamec Lukáš         
17.Štrof JaroslavHubálek Zdeněk         
18.Langr LukášKolomý Tomáš         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry20čtyřhry02
Štrofová Tereza21Adamec Václav21
Štrof Jaroslav11Adamec Lukáš12
Langr Lukáš21Hubálek Zdeněk03
Vrba Jan30Kolomý Tomáš02



Zápis o utkání
Název soutěže: Krajský přebor B Kolo: 13 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Jiskra Litomyšl BVrchní
rozhodčí:
Syrová Lucie
HOSTUJÍCÍ:TJ Sokol Žamberk ARozhodčí:Syrová Vlasta
Hráno v místnosti
přesná adresa
U Plovárny 1061,Litomyšl 57001, U koupliště a zimního stadionuRozhodčí:
Datum dle rozpisu06. 01. 2018 09:00 Začátek
utkání
09:00Konec
utkání
11:00Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
6:1025:34495:541TJ Sokol Žamberk A

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Dostál Jiří
Štarman Karel
 
 
Pavel Jan
Sourada Milan
 
 
1098  3010
2.Balský Karel
Valdhans Rudolf
 
 
Kaplan Vojtěch
Suchomel Michael
 
 
79-88 3120
3.Valdhans RudolfPavel Jan-77-5-9 1321
4.Balský KarelSourada Milan-6-8-9  0322
5.Štarman KarelKaplan Vojtěch-4-6-7  0323
6.Dostál JiříSuchomel Michael887  3033
7.Balský KarelPavel Jan46-6-7-102334
8.Štarman KarelSourada Milan-7-4-2  0335
9.Dostál JiříKaplan Vojtěch-58-8-8 1336
10.Valdhans RudolfSuchomel Michael769  3046
11.Štarman KarelPavel Jan-6-8-7  0347
12.Dostál JiříSourada Milan3-97-3-62348
13.Valdhans RudolfKaplan Vojtěch-3-7-4  0349
14.Balský KarelSuchomel Michael-6777 3159
15.Dostál JiříPavel Jan-5-67333269
16.Valdhans RudolfSourada Milan1-8-8-7 13610
17.Balský KarelKaplan Vojtěch-4    01  
18.Štarman KarelSuchomel Michael         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry20čtyřhry02
Valdhans Rudolf13Pavel Jan31
Balský Karel12Sourada Milan40
Štarman Karel03Kaplan Vojtěch30
Dostál Jiří22Suchomel Michael03



Zápis o utkání
Název soutěže: Krajský přebor B Kolo: 13 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TTC Ústí nad Orlicí DVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:KST SK US Steinerová Choceň z.s. CRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Žižkov 502 ,562 01 Ústí nad OrlicíRozhodčí:
Datum dle rozpisu14. 01. 2018 09:00 Začátek
utkání
09:00Konec
utkání
11:10Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:431:20 TTC Ústí nad Orlicí D

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Hrdina Lukáš
Pražák Zdeněk
 
 
Průcha Vladimír
Beneš Václav
 
 
     1301
2.Šedová Eliška
Svojanovský Radim
 
 
Příhoda Tomáš
Oliva Vladimír
 
 
     0302
3.Šedová EliškaPříhoda Tomáš     3212
4.Hrdina LukášBeneš Václav     3222
5.Pražák ZdeněkPrůcha Vladimír     3032
6.Svojanovský RadimOliva Vladimír     3142
7.Hrdina LukášPříhoda Tomáš     3052
8.Pražák ZdeněkBeneš Václav     0353
9.Svojanovský RadimPrůcha Vladimír     3063
10.Šedová EliškaOliva Vladimír     3073
11.Pražák ZdeněkPříhoda Tomáš     0374
12.Svojanovský RadimBeneš Václav     3084
13.Šedová EliškaPrůcha Vladimír     3294
14.Hrdina LukášOliva Vladimír     31104
15.Svojanovský RadimPříhoda Tomáš         
16.Šedová EliškaBeneš Václav         
17.Hrdina LukášPrůcha Vladimír         
18.Pražák ZdeněkOliva Vladimír         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry02čtyřhry20
Šedová Eliška30Příhoda Tomáš12
Hrdina Lukáš30Beneš Václav12
Pražák Zdeněk12Průcha Vladimír03
Svojanovský Radim30Oliva Vladimír03



Zápis o utkání
Název soutěže: Krajský přebor B Kolo: 13 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Lanškroun AVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TTC Ústí nad Orlicí CRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Dobrovského 41 LanškrounRozhodčí:
Datum dle rozpisu14. 01. 2018 09:00 Začátek
utkání
09:00Konec
utkání
11:30Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:636:29596:583TJ Lanškroun A

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Bako Adam
Langr Lukáš ml.
 
 
Slavíček Martin
Hortlík Tomáš
 
 
9-59-743210
2.Jányš Ondřej
Kleiner Marek
 
 
Jedlička Richard
Lamač Martin
 
 
-6610-8-62311
3.Bako AdamSlavíček Martin765  3021
4.Jányš OndřejLamač Martin101010  3031
5.Kleiner MarekJedlička Richard-12-8-7 1332
6.Langr Lukáš ml.Hortlík Tomáš8-837 3142
7.Jányš OndřejSlavíček Martin6-637 3152
8.Kleiner MarekLamač Martin-6-9-7  0353
9.Langr Lukáš ml.Jedlička Richard-5-98-4 1354
10.Bako AdamHortlík Tomáš7-777 3164
11.Kleiner MarekSlavíček Martin-8-8-3  0365
12.Langr Lukáš ml.Lamač Martin-76-5593275
13.Bako AdamJedlička Richard-411-6883285
14.Jányš OndřejHortlík Tomáš8-1059 3195
15.Langr Lukáš ml.Slavíček Martin12-9-1010-62396
16.Bako AdamLamač Martin6-577 31106
17.Jányš OndřejJedlička Richard         
18.Kleiner MarekHortlík Tomáš         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Bako Adam40Slavíček Martin22
Jányš Ondřej30Lamač Martin13
Kleiner Marek03Jedlička Richard21
Langr Lukáš ml.22Hortlík Tomáš03



Zápis o utkání
Název soutěže: Krajský přebor B Kolo: 13 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:Orel Vysoké Mýto AVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TJ Vidlatá SečRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Husova 62, Vysoké Mýto 56601, vedle plaveckého bazénuRozhodčí:
Datum dle rozpisu06. 01. 2018 09:00 Začátek
utkání
09:00Konec
utkání
00:00Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
5:1026:35530:567TJ Vidlatá Seč

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Dvořák Martin
Vojnar Jiří
 
 
Osecký Lukáš
Hubinka Jiří
 
 
61010  3010
2.Fišer Lukáš
Synek Martin
 
 
Famfulík Petr ml.
Famfulík Vladislav ml.
 
 
6-5-81-132311
3.Synek MartinOsecký Lukáš-7-9-8  0312
4.Vojnar JiříHubinka Jiří-56-4-6 1313
5.Fišer LukášFamfulík Petr ml.-9-69-6 1314
6.Dvořák MartinFamfulík Vladislav ml.7-9-97-92315
7.Vojnar JiříOsecký Lukáš94-84 3125
8.Fišer LukášHubinka Jiří-64-8-9 1326
9.Dvořák MartinFamfulík Petr ml.88-13 3136
10.Synek MartinFamfulík Vladislav ml.6-6-109-92337
11.Fišer LukášOsecký Lukáš89-57 3147
12.Dvořák MartinHubinka Jiří-49-5883257
13.Synek MartinFamfulík Petr ml.-8-3-8  0358
14.Vojnar JiříFamfulík Vladislav ml.56-8-9-52359
15.Dvořák MartinOsecký Lukáš-7-6-4  03510
16.Synek MartinHubinka Jiří         
17.Vojnar JiříFamfulík Petr ml.         
18.Fišer LukášFamfulík Vladislav ml.         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Synek Martin03Osecký Lukáš22
Vojnar Jiří12Hubinka Jiří21
Fišer Lukáš12Famfulík Petr ml.21
Dvořák Martin22Famfulík Vladislav ml.30



Zápis o utkání
Název soutěže: Krajský přebor B Kolo: 13 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Sokol Sudslava AVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TJ SvitavyRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Sudslava č.p. 46, Sudslava, 561 13, herna stolního tenisu SudslavaRozhodčí:
Datum dle rozpisu06. 01. 2018 09:00 Začátek
utkání
09:00Konec
utkání
11:45Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:835:33664:636TJ Sokol Sudslava A

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Syrový Vojtěch
Syrový Karel
 
 
Charous Jan
Švancara Miroslav
 
 
-9-8-12  0301
2.Dostálek Jaroslav
Dostálek Martin
 
 
Bartošík Lubomír
Jansa Milan
 
 
668  3011
3.Syrový VojtěchCharous Jan126-8-7-92312
4.Dostálek JaroslavŠvancara Miroslav89-8-783222
5.Syrový KarelBartošík Lubomír-10-11-4  0323
6.Dostálek MartinJansa Milan8-798 3133
7.Dostálek JaroslavCharous Jan-96-81123243
8.Syrový KarelŠvancara Miroslav-10-98-9 1344
9.Dostálek MartinBartošík Lubomír787  3054
10.Syrový VojtěchJansa Milan-9-8-3  0355
11.Syrový KarelCharous Jan-6-8-6  0356
12.Dostálek MartinŠvancara Miroslav586  3066
13.Syrový VojtěchBartošík Lubomír786  3076
14.Dostálek JaroslavJansa Milan-71357 3186
15.Dostálek MartinCharous Jan-12-10-9  0387
16.Syrový VojtěchŠvancara Miroslav-7-471153297
17.Dostálek JaroslavBartošík Lubomír-10108-9-82398
18.Syrový KarelJansa Milan7-665 31108

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Syrový Vojtěch22Charous Jan31
Dostálek Jaroslav31Švancara Miroslav13
Syrový Karel13Bartošík Lubomír22
Dostálek Martin31Jansa Milan13

předchozí kolo následující kolo
Reklama
JOOLA
vsenastolnitenis
pohary-bauer
JOOLA
DHS
insportline
Reklama
JOOLA
DHS
insportline