Výběr krajského svazu:
Výběr regionálního svazu:
Sezóna:

Zápis o utkání
Název soutěže: Krajský přebor B Kolo: 14 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Jiskra Litomyšl BVrchní
rozhodčí:
Syrová Lucie
HOSTUJÍCÍ:Orel OrliceRozhodčí:Syrová Vlasta
Hráno v místnosti
přesná adresa
U Plovárny 1061,Litomyšl 57001, U koupliště a zimního stadionuRozhodčí:
Datum dle rozpisu06. 01. 2018 13:30 Začátek
utkání
13:30Konec
utkání
16:00Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
5:1023:37563:602Orel Orlice

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Dostál Jiří
Štarman Karel
 
 
Adamec Lukáš
Kolomý Tomáš
 
 
-6-410-7 1301
2.Valdhans Rudolf
Balský Karel
 
 
Adamec Václav
Hubálek Zdeněk
 
 
-10-9-10  0302
3.Balský KarelAdamec Václav410-78 3112
4.Dostál JiříAdamec Lukáš-96-86-82313
5.Štarman KarelAdamec Miroslav ml.-8-58-9 1314
6.Valdhans RudolfKolomý Tomáš-8125-11113224
7.Dostál JiříAdamec Václav-55-78-82325
8.Štarman KarelAdamec Lukáš65-13-993235
9.Valdhans RudolfAdamec Miroslav ml.-7-6-8  0336
10.Balský KarelKolomý Tomáš-8-107-6 1337
11.Štarman KarelAdamec Václav-4-10-8  0338
12.Valdhans RudolfAdamec Lukáš8-9-71193248
13.Balský KarelAdamec Miroslav ml.-8-7-10  0349
14.Dostál JiříHubálek Zdeněk81111  3059
15.Valdhans RudolfAdamec Václav-9-105-9 13510
16.Balský KarelAdamec Lukáš-9    01  
17.Dostál JiříAdamec Miroslav ml.         
18.Štarman KarelHubálek Zdeněk         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry02čtyřhry20
Balský Karel12Adamec Václav31
Dostál Jiří12Adamec Lukáš12
Štarman Karel12Adamec Miroslav ml.30
Valdhans Rudolf22Kolomý Tomáš11
   Hubálek Zdeněk01



Zápis o utkání
Název soutěže: Krajský přebor B Kolo: 14 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Sokol BorováVrchní
rozhodčí:
Štrof Jaroslav
HOSTUJÍCÍ:TJ Sokol Žamberk ARozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Borová 90, 569 82 Borová Sokolvna KS sk.BRozhodčí:
Datum dle rozpisu06. 01. 2018 13:30 Začátek
utkání
14:30Konec
utkání
16:00Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:433:20530:462TJ Sokol Borová

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Štrofová Tereza
Langr Lukáš
 
 
Kaplan Vojtěch
Suchomel Michael
 
 
-81078 3110
2.Štrof Jaroslav
Vrba Jan
 
 
Sourada Milan
Pavel Jan
 
 
-1299-773220
3.Štrofová TerezaKaplan Vojtěch-8-9-9  0321
4.Lorenc MilanPavel Jan-8-55-8 1322
5.Langr LukášSourada Milan476  3032
6.Vrba JanSuchomel Michael786  3042
7.Lorenc MilanKaplan Vojtěch-9-3-7  0343
8.Langr LukášPavel Jan7-84-1043253
9.Vrba JanSourada Milan65-98 3163
10.Štrofová TerezaSuchomel Michael276  3073
11.Langr LukášKaplan Vojtěch-89-79-102374
12.Vrba JanPavel Jan106-910 3184
13.Štrofová TerezaSourada Milan978  3094
14.Lorenc MilanSuchomel Michael8-9109 31104
15.Vrba JanKaplan Vojtěch         
16.Štrofová TerezaPavel Jan         
17.Lorenc MilanSourada Milan         
18.Langr LukášSuchomel Michael         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry20čtyřhry02
Štrofová Tereza21Kaplan Vojtěch30
Lorenc Milan12Pavel Jan12
Langr Lukáš21Sourada Milan03
Vrba Jan30Suchomel Michael03



Zápis o utkání
Název soutěže: Krajský přebor B Kolo: 14 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Lanškroun AVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:KST SK US Steinerová Choceň z.s. CRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Dobrovského 41 LanškrounRozhodčí:
Datum dle rozpisu14. 01. 2018 13:30 Začátek
utkání
13:30Konec
utkání
15:55Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:435:22561:506TJ Lanškroun A

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Bako Adam
Langr Lukáš ml.
 
 
Příhoda Tomáš
Oliva Vladimír
 
 
-5-1910113210
2.Jányš Ondřej
Kleiner Marek
 
 
Beneš Václav
Průcha Vladimír
 
 
-76-78-112311
3.Bako AdamBeneš Václav488  3021
4.Langr Lukáš ml.Příhoda Tomáš-55-10-8 1322
5.Kleiner MarekPrůcha Vladimír-877-1493232
6.Jányš OndřejOliva Vladimír677  3042
7.Langr Lukáš ml.Beneš Václav688  3052
8.Kleiner MarekPříhoda Tomáš-69-43-82353
9.Jányš OndřejPrůcha Vladimír65-57 3163
10.Bako AdamOliva Vladimír6114  3073
11.Kleiner MarekBeneš Václav-8-7810103283
12.Jányš OndřejPříhoda Tomáš-9-9-9  0384
13.Bako AdamPrůcha Vladimír611-76 3194
14.Langr Lukáš ml.Oliva Vladimír-10-969432104
15.Jányš OndřejBeneš Václav         
16.Bako AdamPříhoda Tomáš         
17.Langr Lukáš ml.Průcha Vladimír         
18.Kleiner MarekOliva Vladimír         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Bako Adam30Beneš Václav03
Langr Lukáš ml.21Příhoda Tomáš30
Kleiner Marek21Průcha Vladimír03
Jányš Ondřej21Oliva Vladimír03



Zápis o utkání
Název soutěže: Krajský přebor B Kolo: 14 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TTC Ústí nad Orlicí DVrchní
rozhodčí:
Pražák Zdeněk
HOSTUJÍCÍ:TTC Ústí nad Orlicí CRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Žižkov 502 ,562 01 Ústí nad OrlicíRozhodčí:
Datum dle rozpisu28. 09. 2017 18:00 Začátek
utkání
18:00Konec
utkání
19:45Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:638:23607:503TTC Ústí nad Orlicí D

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Svojanovský Radim
Šedová Eliška
 
 
Slavíček Martin
Hortlík Tomáš
 
 
-9-54-8 1301
2.Hrdina Lukáš
Pražák Zdeněk
 
 
Lamač Martin
Novák Ladislav
 
 
-11-1076-82302
3.Svojanovský RadimHortlík Tomáš6-9-9-8 1303
4.Hrdina LukášNovák Ladislav679  3013
5.Pražák ZdeněkKrupa Michal437  3023
6.Šedová EliškaLamač Martin-109-98-112324
7.Hrdina LukášHortlík Tomáš68-58 3134
8.Pražák ZdeněkNovák Ladislav778  3044
9.Šedová EliškaKrupa Michal356  3054
10.Svojanovský RadimLamač Martin96-9-973264
11.Pražák ZdeněkHortlík Tomáš-48-9-6 1365
12.Šedová EliškaNovák Ladislav837  3075
13.Svojanovský RadimKrupa Michal334  3085
14.Hrdina LukášLamač Martin-8-58-9 1386
15.Šedová EliškaHortlík Tomáš69-10-893296
16.Svojanovský RadimNovák Ladislav865  30106
17.Hrdina LukášKrupa Michal         
18.Pražák ZdeněkLamač Martin         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry02čtyřhry20
Svojanovský Radim31Hortlík Tomáš22
Hrdina Lukáš21Novák Ladislav04
Pražák Zdeněk21Krupa Michal03
Šedová Eliška31Lamač Martin21



Zápis o utkání
Název soutěže: Krajský přebor B Kolo: 14 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:Orel Vysoké Mýto AVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TJ SvitavyRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Husova 62, Vysoké Mýto 56601, vedle plaveckého bazénuRozhodčí:
Datum dle rozpisu06. 01. 2018 13:30 Začátek
utkání
13:40Konec
utkání
16:15Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:636:31628:629Orel Vysoké Mýto A

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Dvořák Martin
Vojnar Jiří
 
 
Jansa Milan
Bartošík Lubomír
 
 
8106  3010
2.Fišer Lukáš
Synek Martin
 
 
Charous Jan
Švancara Miroslav
 
 
9-6-7683220
3.Vojnar JiříCharous Jan-6-6-9  0321
4.Synek MartinŠvancara Miroslav-9899 3131
5.Fišer LukášBartošík Lubomír-9-810-8 1332
6.Dvořák MartinJansa Milan-6949 3142
7.Synek MartinCharous Jan-128-99103252
8.Fišer Lukᚊvancara Miroslav5-1097 3162
9.Dvořák MartinBartošík Lubomír8-2-3-9 1363
10.Vojnar JiříJansa Milan-1098-6-62364
11.Fišer LukášCharous Jan92-8-993274
12.Dvořák MartinŠvancara Miroslav-61-4893284
13.Vojnar JiříBartošík Lubomír-8-7105-82385
14.Synek MartinJansa Milan989  3095
15.Dvořák MartinCharous Jan-8-4-12  0396
16.Vojnar JiříŠvancara Miroslav69-8-5832106
17.Synek MartinBartošík Lubomír         
18.Fišer LukášJansa Milan         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry20čtyřhry02
Vojnar Jiří13Charous Jan22
Synek Martin30Švancara Miroslav04
Fišer Lukáš21Bartošík Lubomír30
Dvořák Martin22Jansa Milan12



Zápis o utkání
Název soutěže: Krajský přebor B Kolo: 14 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Sokol Sudslava AVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TJ Vidlatá SečRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Sudslava č.p. 46, Sudslava, 561 13, herna stolního tenisu SudslavaRozhodčí:
Datum dle rozpisu06. 01. 2018 13:30 Začátek
utkání
13:30Konec
utkání
15:30Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:433:18495:449TJ Sokol Sudslava A

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Syrový Vojtěch
Syrový Karel
 
 
Famfulík Petr ml.
Famfulík Vladislav ml.
 
 
9811  3010
2.Dostálek Jaroslav
Dostálek Martin
 
 
Osecký Lukáš
Famfulík Petr st.
 
 
877  3020
3.Syrový VojtěchHubinka Jiří787  3030
4.Dostálek JaroslavFamfulík Petr ml.68-411 3140
5.Syrový KarelFamfulík Vladislav ml.-9-6-9  0341
6.Dostálek MartinOsecký Lukáš9-5-6-5 1342
7.Dostálek JaroslavHubinka Jiří8-495 3152
8.Syrový KarelFamfulík Petr ml.-8-97-7 1353
9.Dostálek MartinFamfulík Vladislav ml.8-878 3163
10.Syrový VojtěchOsecký Lukáš9-9-10-7 1364
11.Syrový KarelFamfulík Petr st.78-99 3174
12.Dostálek MartinFamfulík Petr ml.869  3084
13.Syrový VojtěchFamfulík Vladislav ml.867  3094
14.Dostálek JaroslavOsecký Lukáš6-52-8732104
15.Dostálek MartinFamfulík Petr st.         
16.Syrový VojtěchFamfulík Petr ml.         
17.Dostálek JaroslavFamfulík Vladislav ml.         
18.Syrový KarelOsecký Lukáš         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry20čtyřhry02
Syrový Vojtěch21Hubinka Jiří02
Dostálek Jaroslav30Famfulík Petr ml.12
Syrový Karel12Famfulík Vladislav ml.12
Dostálek Martin21Osecký Lukáš21
   Famfulík Petr st.01

předchozí kolo následující kolo
Reklama
JOOLA
vsenastolnitenis
pohary-bauer
JOOLA
XENIUM
DHS
Reklama
JOOLA
XENIUM
DHS