Výběr krajského svazu:
Výběr regionálního svazu:
Sezóna:

Zápis o utkání
Název soutěže: Krajský přebor B Kolo: 15 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Vidlatá SečVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TJ Sokol BorováRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Vidlatá Seč 56Rozhodčí:
Datum dle rozpisu03. 02. 2018 09:00 Začátek
utkání
09:00Konec
utkání
11:30Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
6:1028:34546:590TJ Sokol Borová

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Famfulík Petr ml.
Famfulík Vladislav ml.
 
 
Štrof Jaroslav
Lorenc Milan
 
 
9-8-9-2 1301
2.Famfulík Petr st.
Osecký Lukáš
 
 
Langr Lukáš
Štrofová Tereza
 
 
-11778 3111
3.Famfulík Vladislav ml.Štrof Jaroslav-8-7-9  0312
4.Famfulík Petr st.Langr Lukáš-8-611-7 1313
5.Osecký Lukᚊtrofová Tereza66-73 3123
6.Famfulík Petr ml.Lorenc Milan988  3033
7.Famfulík Petr st.Štrof Jaroslav-7-5-6  0334
8.Osecký LukášLangr Lukáš7-8-85-62335
9.Famfulík Petr ml.Štrofová Tereza-9-7108-82336
10.Famfulík Vladislav ml.Lorenc Milan811-78 3146
11.Osecký Lukᚊtrof Jaroslav999  3056
12.Famfulík Petr ml.Langr Lukáš-276-7-52357
13.Famfulík Vladislav ml.Štrofová Tereza-6-9-7  0358
14.Famfulík Petr st.Lorenc Milan-5958 3168
15.Famfulík Petr ml.Štrof Jaroslav-65-9-8 1369
16.Famfulík Vladislav ml.Langr Lukáš8-6-4-6 13610
17.Famfulík Petr st.Štrofová Tereza7-6   11  
18.Osecký LukášLorenc Milan         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Famfulík Vladislav ml.13Štrof Jaroslav31
Famfulík Petr st.12Langr Lukáš40
Osecký Lukáš21Štrofová Tereza21
Famfulík Petr ml.13Lorenc Milan03



Zápis o utkání
Název soutěže: Krajský přebor B Kolo: 15 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ SvitavyVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TJ Jiskra Litomyšl BRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Tělocvična FelberovaRozhodčí:
Datum dle rozpisu03. 02. 2018 09:00 Začátek
utkání
09:00Konec
utkání
11:00Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
6:1024:35 TJ Jiskra Litomyšl B

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Charous Jan
Bartošík Lubomír
 
 
Balský Karel
Syrová Lucie
 
 
     3110
2.Švancara Miroslav
Krátký Ondřej
 
 
Dostál Jiří
Štarman Karel
 
 
     3020
3.Bartošík LubomírDostál Jiří     0321
4.Švancara MiroslavSyrová Lucie     0322
5.Krátký OndřejBalský Karel     2323
6.Charous JanŠtarman Karel     3133
7.Švancara MiroslavDostál Jiří     0334
8.Krátký OndřejSyrová Lucie     0335
9.Charous JanBalský Karel     3045
10.Bartošík LubomírŠtarman Karel     3155
11.Krátký OndřejDostál Jiří     0356
12.Charous JanSyrová Lucie     0357
13.Bartošík LubomírBalský Karel     3267
14.Švancara MiroslavŠtarman Karel     2368
15.Charous JanDostál Jiří     0369
16.Bartošík LubomírSyrová Lucie     23610
17.Švancara MiroslavBalský Karel     13  
18.Krátký OndřejŠtarman Karel         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry20čtyřhry02
Bartošík Lubomír22Dostál Jiří40
Švancara Miroslav03Syrová Lucie40
Krátký Ondřej03Balský Karel12
Charous Jan22Štarman Karel12



Zápis o utkání
Název soutěže: Krajský přebor B Kolo: 15 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:Orel Vysoké Mýto AVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TTC Ústí nad Orlicí DRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Husova 62, Vysoké Mýto 56601, vedle plaveckého bazénuRozhodčí:
Datum dle rozpisu03. 02. 2018 09:00 Začátek
utkání
09:00Konec
utkání
11:45Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
8:1036:39693:702TTC Ústí nad Orlicí D

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Fišer Lukáš
Dvořák Martin
 
 
Pražák Zdeněk
Hrdina Lukáš
 
 
-12387 3110
2.Herel Miroslav
Vojnar Jiří
 
 
Šeda Václav
Svojanovská Jana
 
 
4-5-7-10 1311
3.Fišer LukášSvojanovská Jana-6-101112-92312
4.Vojnar JiříPražák Zdeněk10-247 3122
5.Herel MiroslavHrdina Lukáš-8-68993232
6.Dvořák MartinŠeda Václav994  3042
7.Vojnar JiříSvojanovská Jana-10-7-7  0343
8.Herel MiroslavPražák Zdeněk-44-10-11 1344
9.Dvořák MartinHrdina Lukáš105-67 3154
10.Fišer Lukᚊeda Václav-68-2-6 1355
11.Herel MiroslavSvojanovská Jana-8-899-82356
12.Dvořák MartinPražák Zdeněk9-936 3166
13.Fišer LukášHrdina Lukáš10-92-3-92367
14.Vojnar JiříŠeda Václav-8-610843277
15.Dvořák MartinSvojanovská Jana-8-1039-72378
16.Fišer LukášPražák Zdeněk-9878 3188
17.Vojnar JiříHrdina Lukáš10-7-7-9 1389
18.Herel MiroslavŠeda Václav-8-1-9  03810

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Fišer Lukáš13Svojanovská Jana40
Vojnar Jiří22Pražák Zdeněk13
Herel Miroslav13Hrdina Lukáš22
Dvořák Martin31Šeda Václav22



Zápis o utkání
Název soutěže: Krajský přebor B Kolo: 15 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Sokol Sudslava AVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TJ Lanškroun ARozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Sudslava č.p. 46, Sudslava, 561 13, herna stolního tenisu SudslavaRozhodčí:
Datum dle rozpisu03. 02. 2018 09:00 Začátek
utkání
09:00Konec
utkání
11:00Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
3:1020:33470:514TJ Lanškroun A

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Syrový Vojtěch
Syrový Karel
 
 
Jányš Ondřej
Kleiner Marek
 
 
-898-6-72301
2.Dostálek Martin
Dostálek Jaroslav
 
 
Bako Adam
Dokoupil Marek
 
 
67-16 3111
3.Syrový VojtěchBako Adam-8-6-7  0312
4.Dostálek JaroslavJányš Ondřej-8-7-13  0313
5.Syrový KarelKleiner Marek-7106-993223
6.Dostálek MartinDokoupil Marek-887-7-92324
7.Dostálek JaroslavBako Adam9-8-9-7 1325
8.Syrový KarelJányš Ondřej9-89-9-42326
9.Dostálek MartinKleiner Marek125  3036
10.Syrový VojtěchDokoupil Marek-67-7-9 1337
11.Syrový KarelBako Adam-8-9-8  0338
12.Dostálek MartinJányš Ondřej10-4-6-10 1339
13.Syrový VojtěchKleiner Marek-68-99-1023310
14.Dostálek JaroslavDokoupil Marek         
15.Dostálek MartinBako Adam         
16.Syrový VojtěchJányš Ondřej         
17.Dostálek JaroslavKleiner Marek         
18.Syrový KarelDokoupil Marek         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Syrový Vojtěch03Bako Adam30
Dostálek Jaroslav02Jányš Ondřej30
Syrový Karel12Kleiner Marek12
Dostálek Martin12Dokoupil Marek20



Zápis o utkání
Název soutěže: Krajský přebor B Kolo: 15 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:KST SK US Steinerová Choceň z.s. CVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:Orel OrliceRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Choceň, Jungmannova 305, vchod do herny z parkoviště za radnicí u NábřežíRozhodčí:
Datum dle rozpisu03. 02. 2018 09:00 Začátek
utkání
09:00Konec
utkání
12:00Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:634:27573:546KST SK US Steinerová Choceň z.s. C

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Příhoda Tomáš
Absolon Martin
 
 
Adamec Miroslav ml.
Adamec Václav
 
 
-9433 3110
2.Průcha Vladimír
Beneš Václav
 
 
Hubálek Jiří
Adamec Lukáš
 
 
9-78-7-82311
3.Průcha VladimírAdamec Václav-5-3-6  0312
4.Absolon MartinAdamec Miroslav ml.6-1378 3122
5.Beneš VáclavHubálek Zdeněk87-7-8113232
6.Příhoda TomášAdamec Lukáš1158  3042
7.Absolon MartinAdamec Václav-2-3-4  0343
8.Beneš VáclavAdamec Miroslav ml.-99-8683253
9.Příhoda TomášHubálek Zdeněk8-10-10-9 1354
10.Průcha VladimírAdamec Lukáš-97-8753264
11.Beneš VáclavAdamec Václav-2-14-5  0365
12.Příhoda TomášAdamec Miroslav ml.568  3075
13.Průcha VladimírHubálek Zdeněk9128  3085
14.Absolon MartinAdamec Lukáš-8-86-7 1386
15.Příhoda TomášAdamec Václav-3995 3196
16.Průcha VladimírAdamec Miroslav ml.715  30106
17.Absolon MartinHubálek Zdeněk         
18.Beneš VáclavAdamec Lukáš         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Průcha Vladimír31Adamec Václav31
Absolon Martin12Adamec Miroslav ml.04
Beneš Václav21Hubálek Zdeněk12
Příhoda Tomáš31Adamec Lukáš12



Zápis o utkání
Název soutěže: Krajský přebor B Kolo: 15 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TTC Ústí nad Orlicí CVrchní
rozhodčí:
Kantorek Jiří
HOSTUJÍCÍ:TJ Sokol Žamberk ARozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Žižkov 502 ,562 01 Ústí nad OrlicíRozhodčí:
Datum dle rozpisu03. 02. 2018 09:00 Začátek
utkání
09:00Konec
utkání
10:55Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:132:13476:388TTC Ústí nad Orlicí C

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Jedlička Richard
Lamač Martin
 
 
Duben Josef
Puchmeltr Michal
 
 
-91099 3110
2.Slavíček Martin
Bezdíčková Lenka
 
 
Schreiber Michal
Suchomel Michael
 
 
-1095-8103220
3.Jedlička RichardSchreiber Michal8-48-15-102321
4.Bezdíčková LenkaSuchomel Michael8117  3031
5.Lamač MartinPuchmeltr Michal455  3041
6.Slavíček MartinDuben Josef989  3051
7.Bezdíčková LenkaSchreiber Michal10-5-10583261
8.Lamač MartinSuchomel Michael1064  3071
9.Slavíček MartinPuchmeltr Michal6-78-1163281
10.Jedlička RichardDuben Josef45-108 3191
11.Lamač MartinSchreiber Michal-10-977432101
12.Slavíček MartinSuchomel Michael7-776 31  
13.Jedlička RichardPuchmeltr Michal         
14.Bezdíčková LenkaDuben Josef         
15.Slavíček MartinSchreiber Michal         
16.Jedlička RichardSuchomel Michael         
17.Bezdíčková LenkaPuchmeltr Michal         
18.Lamač MartinDuben Josef         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry20čtyřhry02
Jedlička Richard11Schreiber Michal12
Bezdíčková Lenka20Suchomel Michael02
Lamač Martin30Puchmeltr Michal02
Slavíček Martin20Duben Josef02

předchozí kolo následující kolo
Reklama
JOOLA
vsenastolnitenis
pohary-bauer
JOOLA
DHS
insportline
Reklama
JOOLA
DHS
insportline