Výběr krajského svazu:
Výběr regionálního svazu:
Sezóna:

Zápis o utkání
Název soutěže: Krajský přebor B Kolo: 16 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ SvitavyVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TJ Sokol BorováRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Tělocvična FelberovaRozhodčí:
Datum dle rozpisu03. 02. 2018 13:30 Začátek
utkání
13:30Konec
utkání
16:30Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
7:1033:37 TJ Sokol Borová

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Charous Jan
Bartošík Lubomír
 
 
Štrof Jaroslav
Lorenc Milan
 
 
     3010
2.Švancara Miroslav
Krátký Ondřej
 
 
Štrofová Tereza
Langr Lukáš
 
 
     0311
3.Bartošík LubomírŠtrof Jaroslav     1312
4.Švancara MiroslavLangr Lukáš     1313
5.Krátký OndřejŠtrofová Tereza     1314
6.Charous JanLorenc Milan     3124
7.Švancara MiroslavŠtrof Jaroslav     3134
8.Krátký OndřejLangr Lukáš     2335
9.Charous JanŠtrofová Tereza     3045
10.Bartošík LubomírLorenc Milan     2346
11.Krátký OndřejŠtrof Jaroslav     2347
12.Charous JanLangr Lukáš     1348
13.Bartošík LubomírŠtrofová Tereza     3158
14.Švancara MiroslavLorenc Milan     3268
15.Charous JanŠtrof Jaroslav     3278
16.Bartošík LubomírLangr Lukáš     2379
17.Švancara MiroslavŠtrofová Tereza     03710
18.Krátký OndřejLorenc Milan         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Bartošík Lubomír13Štrof Jaroslav22
Švancara Miroslav22Langr Lukáš40
Krátký Ondřej03Štrofová Tereza22
Charous Jan31Lorenc Milan12



Zápis o utkání
Název soutěže: Krajský přebor B Kolo: 16 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Vidlatá SečVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TJ Jiskra Litomyšl BRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Vidlatá Seč 56Rozhodčí:
Datum dle rozpisu02. 02. 2018 18:00 Začátek
utkání
18:00Konec
utkání
20:45Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:740:29671:657TJ Vidlatá Seč

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Hubinka Jiří
Famfulík Petr ml.
 
 
Dostál Jiří
Štarman Karel
 
 
9-6-710-82301
2.Osecký Lukáš
Osecký Josef
 
 
Syrová Lucie
Balský Karel
 
 
10411  3011
3.Hubinka JiříDostál Jiří812-6-693221
4.Osecký LukášBalský Karel-7-949-82322
5.Famfulík Vladislav ml.Syrová Lucie-61587 3132
6.Famfulík Petr ml.Štarman Karel105-610 3142
7.Osecký LukášDostál Jiří-5-88-7 1343
8.Famfulík Vladislav ml.Balský Karel595  3053
9.Famfulík Petr ml.Syrová Lucie99-77 3163
10.Hubinka JiříŠtarman Karel8114  3073
11.Famfulík Vladislav ml.Dostál Jiří-8-2-11  0374
12.Famfulík Petr ml.Balský Karel-2969 3184
13.Hubinka JiříSyrová Lucie8-7-139-82385
14.Osecký Lukᚊtarman Karel9-9-92-112386
15.Famfulík Petr ml.Dostál Jiří-6-67-5 1387
16.Hubinka JiříBalský Karel6813  3097
17.Osecký JosefSyrová Lucie-10811-5832107
18.Famfulík Vladislav ml.Štarman Karel-96   11  

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Hubinka Jiří31Dostál Jiří31
Osecký Lukáš03Balský Karel13
Famfulík Vladislav ml.21Syrová Lucie13
Famfulík Petr ml.31Štarman Karel12
Osecký Josef10   



Zápis o utkání
Název soutěže: Krajský přebor B Kolo: 16 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Sokol Sudslava AVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TTC Ústí nad Orlicí DRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Sudslava č.p. 46, Sudslava, 561 13, herna stolního tenisu SudslavaRozhodčí:
Datum dle rozpisu03. 02. 2018 13:30 Začátek
utkání
13:30Konec
utkání
16:15Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:739:31654:653TJ Sokol Sudslava A

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Syrový Vojtěch
Syrový Karel
 
 
Hrdina Lukáš
Šedaj Jakub
 
 
-5-42663210
2.Dostálek Martin
Dostálek Jaroslav
 
 
Pražák Zdeněk
Svojanovská Jana
 
 
-88-61283220
3.Syrový VojtěchSvojanovská Jana10-108-9-52321
4.Dostálek JaroslavHrdina Lukáš896  3031
5.Syrový KarelPražák Zdeněk9-8109 3141
6.Dostálek MartinŠedaj Jakub689  3051
7.Dostálek JaroslavSvojanovská Jana-6-9-10  0352
8.Syrový KarelHrdina Lukáš-5-478-92353
9.Dostálek MartinPražák Zdeněk-1099-8-92354
10.Syrový VojtěchŠedaj Jakub789  3064
11.Syrový KarelSvojanovská Jana-3-5-7  0365
12.Dostálek MartinHrdina Lukáš7-8-81043275
13.Syrový VojtěchPražák Zdeněk7-769 3185
14.Dostálek JaroslavŠedaj Jakub9-6710 3195
15.Dostálek MartinSvojanovská Jana-10711-3-82396
16.Syrový VojtěchHrdina Lukáš-68-7-9 1397
17.Dostálek JaroslavPražák Zdeněk86-48 31107
18.Syrový KarelŠedaj Jakub         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry20čtyřhry02
Syrový Vojtěch22Svojanovská Jana40
Dostálek Jaroslav31Hrdina Lukáš22
Syrový Karel12Pražák Zdeněk13
Dostálek Martin22Šedaj Jakub03



Zápis o utkání
Název soutěže: Krajský přebor B Kolo: 16 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:Orel Vysoké Mýto AVrchní
rozhodčí:
Jányš Ondřej
HOSTUJÍCÍ:TJ Lanškroun ARozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Husova 62, Vysoké Mýto 56601, vedle plaveckého bazénuRozhodčí:
Datum dle rozpisu03. 02. 2018 13:30 Začátek
utkání
13:30Konec
utkání
16:00Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
4:1019:32449:492TJ Lanškroun A

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Dvořák Martin
Fišer Lukáš
 
 
Kleiner Marek
Jányš Ondřej
 
 
572  3010
2.Herel Miroslav
Vojnar Jiří
 
 
Bako Adam
Dokoupil Marek
 
 
7-48-9-82311
3.Vojnar JiříBako Adam-6-8-4  0312
4.Herel MiroslavJányš Ondřej-9-7-2  0313
5.Fišer LukášDokoupil Marek4722  3023
6.Dvořák MartinKleiner Marek866  3033
7.Herel MiroslavBako Adam-5-4-8  0334
8.Fišer LukášJányš Ondřej69-7-6-92335
9.Dvořák MartinDokoupil Marek3-128-853245
10.Vojnar JiříKleiner Marek-9-98-8 1346
11.Fišer LukášBako Adam6-7-8-7 1347
12.Dvořák MartinJányš Ondřej8-7-10-5 1348
13.Vojnar JiříDokoupil Marek-7-6-4  0349
14.Herel MiroslavKleiner Marek-8-6-10  03410
15.Dvořák MartinBako Adam         
16.Vojnar JiříJányš Ondřej         
17.Herel MiroslavDokoupil Marek         
18.Fišer LukášKleiner Marek         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Vojnar Jiří03Bako Adam30
Herel Miroslav03Jányš Ondřej30
Fišer Lukáš12Dokoupil Marek12
Dvořák Martin21Kleiner Marek21



Zápis o utkání
Název soutěže: Krajský přebor B Kolo: 16 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TTC Ústí nad Orlicí CVrchní
rozhodčí:
Kantorek Jiří
HOSTUJÍCÍ:Orel OrliceRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Žižkov 502 ,562 01 Ústí nad OrlicíRozhodčí:
Datum dle rozpisu03. 02. 2018 13:30 Začátek
utkání
13:30Konec
utkání
15:45Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
7:1029:37590:611Orel Orlice

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Jedlička Richard
Lamač Martin
 
 
Adamec Miroslav ml.
Adamec Lukáš
 
 
-82-3-9 1301
2.Slavíček Martin
Bezdíčková Lenka
 
 
Adamec Václav
Hubálek Zdeněk
 
 
7-86-993211
3.Jedlička RichardAdamec Václav7-10-65-102312
4.Bezdíčková LenkaAdamec Lukáš-7-8-5  0313
5.Lamač MartinHubálek Zdeněk-4-10-8  0314
6.Slavíček MartinAdamec Miroslav ml.-7899 3124
7.Bezdíčková LenkaAdamec Václav-6-710-5 1325
8.Lamač MartinAdamec Lukáš-8-8-8  0326
9.Slavíček MartinHubálek Zdeněk-8849 3136
10.Jedlička RichardAdamec Miroslav ml.-7-9-7  0337
11.Lamač MartinAdamec Václav-4-10-9  0338
12.Slavíček MartinAdamec Lukáš1269  3048
13.Jedlička RichardHubálek Zdeněk-4-791-52349
14.Bezdíčková LenkaAdamec Miroslav ml.-9-89493259
15.Slavíček MartinAdamec Václav546  3069
16.Jedlička RichardAdamec Lukáš9-535 3179
17.Bezdíčková LenkaHubálek Zdeněk7-6-108-523710
18.Lamač MartinAdamec Miroslav ml.-79   11  

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Jedlička Richard13Adamec Václav31
Bezdíčková Lenka13Adamec Lukáš22
Lamač Martin03Hubálek Zdeněk31
Slavíček Martin40Adamec Miroslav ml.12



Zápis o utkání
Název soutěže: Krajský přebor B Kolo: 16 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:KST SK US Steinerová Choceň z.s. CVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TJ Sokol Žamberk ARozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Choceň, Jungmannova 305, vchod do herny z parkoviště za radnicí u NábřežíRozhodčí:
Datum dle rozpisu03. 02. 2018 13:30 Začátek
utkání
13:30Konec
utkání
17:00Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:836:35646:641KST SK US Steinerová Choceň z.s. C

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Příhoda Tomáš
Absolon Martin
 
 
Puchmeltr Michal
Schreiber Michal
 
 
644  3010
2.Průcha Vladimír
Beneš Václav
 
 
Kaplan Vojtěch
Duben Josef
 
 
8-966 3120
3.Průcha VladimírSchreiber Michal-56-6-5 1321
4.Absolon MartinKaplan Vojtěch-7-1-7  0322
5.Beneš VáclavDuben Josef4-8119 3132
6.Příhoda TomášPuchmeltr Michal964  3042
7.Absolon MartinSchreiber Michal-39-6-11 1343
8.Beneš VáclavKaplan Vojtěch-5-7-5  0344
9.Příhoda TomášDuben Josef8-984 3154
10.Průcha VladimírPuchmeltr Michal78-98 3164
11.Beneš VáclavSchreiber Michal78-10-11-12365
12.Příhoda TomášKaplan Vojtěch8-8-5-6 1366
13.Průcha VladimírDuben Josef79-61 3176
14.Absolon MartinPuchmeltr Michal6-98-593286
15.Příhoda TomášSchreiber Michal-96-8-8 1387
16.Průcha VladimírKaplan Vojtěch-8-7-6  0388
17.Absolon MartinDuben Josef99-8-1073298
18.Beneš VáclavPuchmeltr Michal-1097-10332108

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry20čtyřhry02
Průcha Vladimír22Schreiber Michal40
Absolon Martin22Kaplan Vojtěch40
Beneš Václav22Duben Josef04
Příhoda Tomáš22Puchmeltr Michal04

předchozí kolo následující kolo
Reklama
JOOLA
vsenastolnitenis
pohary-bauer
JOOLA
DHS
insportline
Reklama
JOOLA
DHS
insportline