Výběr krajského svazu:
Výběr regionálního svazu:
Sezóna:

Zápis o utkání
Název soutěže: Krajský přebor B Kolo: 18 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Jiskra Litomyšl BVrchní
rozhodčí:
Syrová Lucie
HOSTUJÍCÍ:KST SK US Steinerová Choceň z.s. CRozhodčí:Syrová Vlasta
Hráno v místnosti
přesná adresa
U Plovárny 1061,Litomyšl 57001, U koupliště a zimního stadionuRozhodčí:Syrová Lucie
Datum dle rozpisu17. 02. 2018 13:30 Začátek
utkání
13:40Konec
utkání
16:15Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
7:1029:32529:586KST SK US Steinerová Choceň z.s. C

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Štarman Karel
Dostál Jiří
 
 
Absolon Martin
Dostál Jan
 
 
-6-114-5 1301
2.Valdhans Rudolf
Balský Karel
 
 
Příhoda Tomáš
Beneš Václav
 
 
9106  3011
3.Štarman KarelDostál Jan-4-5-5  0312
4.Balský KarelPříhoda Tomáš9-3-7-6 1313
5.Valdhans RudolfBeneš Václav7-979 3123
6.Dostál JiříAbsolon Martin647  3033
7.Balský KarelDostál Jan-9-3-6  0334
8.Valdhans RudolfPříhoda Tomáš996  3044
9.Dostál JiříBeneš Václav499  3054
10.Štarman KarelAbsolon Martin-46-2-2 1355
11.Valdhans RudolfDostál Jan96-45 3165
12.Dostál JiříPříhoda Tomáš-5-9-8  0366
13.Štarman KarelBeneš Václav-6-811-8 1367
14.Balský KarelAbsolon Martin-712-711-82368
15.Dostál JiříDostál Jan799  3078
16.Štarman KarelPříhoda Tomáš-12-10-3  0379
17.Balský KarelBeneš Václav9-4-69-1023710
18.Valdhans RudolfAbsolon Martin11-5   11  

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Štarman Karel04Dostál Jan22
Balský Karel04Příhoda Tomáš31
Valdhans Rudolf30Beneš Václav22
Dostál Jiří31Absolon Martin21



Zápis o utkání
Název soutěže: Krajský přebor B Kolo: 18 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Sokol BorováVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TTC Ústí nad Orlicí CRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Borová 90, 569 82 Borová Sokolvna KS sk.BRozhodčí:
Datum dle rozpisu17. 02. 2018 13:30 Začátek
utkání
13:30Konec
utkání
15:45Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:331:13456:366TJ Sokol Borová

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Vrba Jan
Štrof Jaroslav
 
 
Slavíček Martin
Bezdíčková Lenka
 
 
-9-10-9  0301
2.Langr Lukáš
Lorenc Milan
 
 
Jedlička Richard
Lamač Martin
 
 
87-69 3111
3.Lorenc MilanSlavíček Martin-812-9-7 1312
4.Štrof JaroslavJedlička Richard797  3022
5.Langr LukášBezdíčková Lenka677  3032
6.Vrba JanLamač Martin455  3042
7.Štrof JaroslavSlavíček Martin-8-12-6  0343
8.Langr LukášJedlička Richard5108  3053
9.Vrba JanBezdíčková Lenka825  3063
10.Lorenc MilanLamač Martin-91089 3173
11.Langr LukášSlavíček Martin556  3083
12.Vrba JanJedlička Richard674  3093
13.Lorenc MilanBezdíčková Lenka10-8-781032103
14.Štrof JaroslavLamač Martin-108-9-6 13  
15.Vrba JanSlavíček Martin         
16.Lorenc MilanJedlička Richard         
17.Štrof JaroslavBezdíčková Lenka         
18.Langr LukášLamač Martin         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Lorenc Milan21Slavíček Martin21
Štrof Jaroslav11Jedlička Richard03
Langr Lukáš30Bezdíčková Lenka03
Vrba Jan30Lamač Martin02



Zápis o utkání
Název soutěže: Krajský přebor B Kolo: 18 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:Orel Vysoké Mýto AVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TJ Sokol Žamberk ARozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Husova 62, Vysoké Mýto 56601, vedle plaveckého bazénuRozhodčí:
Datum dle rozpisu18. 02. 2018 13:30 Začátek
utkání
12:20Konec
utkání
13:30Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:132:8412:261Orel Vysoké Mýto A

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Kučera Martin
Vojnar Jiří
 
 
Puchmeltr Michal
Provazník Pavel
 
 
-8-988-32301
2.Synek Martin
Fišer Lukáš
 
 

 
 
WO    3011
3.Vojnar JiříMyšák Martin636  3021
4.Synek MartinPuchmeltr Michal85-9-483231
5.Fišer LukášProvazník Pavel989  3041
6.Dvořák MartinWO    3051
7.Synek MartinMyšák Martin-8710-693261
8.Fišer LukášPuchmeltr Michal76-73 3171
9.Dvořák MartinProvazník Pavel897  3081
10.Vojnar JiříWO    3091
11.Fišer LukášMyšák Martin8714  30101
12.Dvořák MartinPuchmeltr Michal         
13.Vojnar JiříProvazník Pavel         
14.Synek Martin         
15.Dvořák MartinMyšák Martin         
16.Vojnar JiříPuchmeltr Michal         
17.Synek MartinProvazník Pavel         
18.Fišer Lukáš         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry01čtyřhry10
Vojnar Jiří10Myšák Martin03
Synek Martin20Puchmeltr Michal02
Fišer Lukáš30Provazník Pavel02
Dvořák Martin10   
WO30WO03



Zápis o utkání
Název soutěže: Krajský přebor B Kolo: 18 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Sokol Sudslava AVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:Orel OrliceRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Sudslava č.p. 46, Sudslava, 561 13, herna stolního tenisu SudslavaRozhodčí:
Datum dle rozpisu18. 02. 2018 13:30 Začátek
utkání
13:30Konec
utkání
15:30Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
3:1018:33488:516Orel Orlice

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Syrový Vojtěch
Syrový Karel
 
 
Adamec Lukáš
Kolomý Tomáš
 
 
787  3010
2.Dostálek Jaroslav
Dostálek Martin
 
 
Adamec Václav
Hubálek Zdeněk
 
 
-778-6-92311
3.Syrový VojtěchAdamec Václav-9-88-10 1312
4.Dostálek JaroslavHubálek Zdeněk-10-5-9  0313
5.Syrový KarelKolomý Tomáš-11-11-9  0314
6.Dostálek MartinAdamec Lukáš8-97-853224
7.Dostálek JaroslavAdamec Václav-4-9-8  0325
8.Syrový KarelHubálek Zdeněk-9-1056-72326
9.Dostálek MartinKolomý Tomáš-9-8-7  0327
10.Syrový VojtěchAdamec Lukáš78-69 3137
11.Syrový KarelAdamec Václav-8-6-8  0338
12.Dostálek MartinHubálek Zdeněk-976-7-132339
13.Syrový VojtěchKolomý Tomáš78-9-18-1423310
14.Dostálek JaroslavAdamec Lukáš         
15.Dostálek MartinAdamec Václav         
16.Syrový VojtěchHubálek Zdeněk         
17.Dostálek JaroslavKolomý Tomáš         
18.Syrový KarelAdamec Lukáš         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Syrový Vojtěch12Adamec Václav30
Dostálek Jaroslav02Hubálek Zdeněk30
Syrový Karel03Kolomý Tomáš30
Dostálek Martin12Adamec Lukáš02



Zápis o utkání
Název soutěže: Krajský přebor B Kolo: 18 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Vidlatá SečVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TJ Lanškroun ARozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Vidlatá Seč 56Rozhodčí:
Datum dle rozpisu17. 02. 2018 13:30 Začátek
utkání
13:30Konec
utkání
15:30Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
4:1018:33457:504TJ Lanškroun A

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Famfulík Petr ml.
Famfulík Vladislav ml.
 
 
Jányš Ondřej
Kleiner Marek
 
 
483  3010
2.Famfulík Petr st.
Osecký Lukáš
 
 
Bako Adam
Langr Lukáš ml.
 
 
97-10-7-72311
3.Osecký LukášBako Adam6-9-7673221
4.Famfulík Petr st.Jányš Ondřej-4-10-10  0322
5.Famfulík Vladislav ml.Kleiner Marek7-8-4-10 1323
6.Famfulík Petr ml.Langr Lukáš ml.-20-7-9  0324
7.Famfulík Petr st.Bako Adam-6-9-8  0325
8.Famfulík Vladislav ml.Jányš Ondřej-8-5-4  0326
9.Famfulík Petr ml.Kleiner Marek968  3036
10.Osecký LukášLangr Lukáš ml.-10-8-8  0337
11.Famfulík Vladislav ml.Bako Adam-5-8-8  0338
12.Famfulík Petr ml.Jányš Ondřej-6-77-7 1339
13.Osecký LukášKleiner Marek-8898 3149
14.Famfulík Petr st.Langr Lukáš ml.-8-976-523410
15.Famfulík Petr ml.Vybíral Jakub87-7-7 22  
16.Osecký LukášJányš Ondřej         
17.Famfulík Petr st.Kleiner Marek         
18.Famfulík Vladislav ml.Langr Lukáš ml.         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Osecký Lukáš21Bako Adam21
Famfulík Petr st.03Jányš Ondřej30
Famfulík Vladislav ml.03Kleiner Marek12
Famfulík Petr ml.12Langr Lukáš ml.30



Zápis o utkání
Název soutěže: Krajský přebor B Kolo: 18 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ SvitavyVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TTC Ústí nad Orlicí DRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Tělocvična FelberovaRozhodčí:
Datum dle rozpisu17. 02. 2018 13:30 Začátek
utkání
13:30Konec
utkání
16:30Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
8:1032:40 TTC Ústí nad Orlicí D

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Charous Jan
Bartošík Lubomír
 
 
Hrdina Lukáš
Pražák Zdeněk
 
 
     3110
2.Jansa Milan
Švancara Miroslav
 
 
Svojanovská Jana
Šedová Eliška
 
 
     1311
3.Švancara MiroslavŠedová Eliška     2312
4.Bartošík LubomírSvojanovská Jana     3222
5.Jansa MilanPražák Zdeněk     1323
6.Charous JanHrdina Lukáš     3233
7.Bartošík LubomírŠedová Eliška     3143
8.Jansa MilanSvojanovská Jana     0344
9.Charous JanPražák Zdeněk     3254
10.Švancara MiroslavHrdina Lukáš     1355
11.Jansa MilanŠedová Eliška     0356
12.Charous JanSvojanovská Jana     3166
13.Švancara MiroslavPražák Zdeněk     2367
14.Bartošík LubomírHrdina Lukáš     3077
15.Charous JanŠedová Eliška     0378
16.Švancara MiroslavSvojanovská Jana     1379
17.Bartošík LubomírPražák Zdeněk     3189
18.Jansa MilanHrdina Lukáš     03810

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Švancara Miroslav04Šedová Eliška31
Bartošík Lubomír40Svojanovská Jana22
Jansa Milan04Pražák Zdeněk22
Charous Jan31Hrdina Lukáš22

předchozí kolo následující kolo
Reklama
JOOLA
vsenastolnitenis
pohary-bauer
JOOLA
DHS
insportline
Reklama
JOOLA
DHS
insportline